Kahve Falında Harfler Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Harfler Görmek

Kahve falında harfler görmek, sembollerin altında yatan gizemlerin açığa çıkmasında oldukça önemli bir rol oynar. Nadiren gözüken bu semboller, eğer çok önemli bir bilgi olursa belirir. Bu nedenle kahve fincanında beliren şekiller büyük bir titizlikle yorumlanmalıdır ki fala baktıran kişi, hayatı hakkında güzel gelişmeler ve ipuçları yakalayabilsin.

Her bir simge kendi içerisinde ayrı ayrı anlamlar taşırken, birlikte göründükleri bölümler de yine aynı şekilde anlamlandırılabilsin. Özellikle harf çıkması doğru bir şekilde karakterize edilmelidir çünkü her harfin kendine has bir açıklaması vardır.

Kimi fal sahibinin o anki ruh hali ve karakteri ile ilgili sırlara gebedir. Kimi ise kahve falı sahibinin çok sevdiği insanlar hakkındaki gerçekleri göz önüne serer. Şimdi gelin hep birlikte falda harfler görmek bize ne gibi bilgiler veriyor öğrenelim.

Falda A Harfi

Fal sahibine gelecek olan çok önemli bir habere işaret eder. Bu haber çoğu zaman ikili ilişkileri ve duygusal bağları yansıtsa da, fal sahibinin kendi çıkarına olacak bir işin müjdesini de verebilir. Karşılaşacağınız tüm sorunların üstesinden geleceğiniz bu dönemde sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, bolluk ve bereket günler sizleri beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında A Harfi Görmek


Falda B Harfi

Fal sahibinin yeni bir dostluk kuracağına işaret eder. Herkesin gıpta ile bakacağı bu dostluk zaman geçtikçe daha da güçlenecek ve kardeşlikten öte bağlar kurulacaktır. Fal sahibi hayatında sürekli güvenebileceği biri olmasından dolayı mutlu olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında B Harfi Görmek


Falda C Harfi

Sevgiliye karşı olan ilgisizliğe işaret eder. Mevcut ilişkinizi yeniden ele almalı ve ortada olan sorunların farkına varmalısınız. Bu sorunları düzelttikten sonra ilişkiniz harika bir şekilde devam edecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında C Harfi Görmek


Falda D Harfi

İki insan arasındaki çelişkili ifadeleri fark eden ve kendisine anlatılanların gerçek olmadığını anlayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu durumu geç fark ederse başına kötü şeyler gelebileceği için uyanık olmasında fayda vardır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında D Harfi Görmek


Falda E Harfi

Fal sahibi hiç beklemediği yerden çok büyük bir hediye alacaktır. Bu hediye tam da fal sahibinin zevkine hitap edeceği için çok mutlu olacaktır. Ayrıca yine bu dönemde sıkıntı içerisinde olan yakın bir arkadaşınızın sizden yardım isteyeceğine işaret etmektedir. Yardım edeceğiniz arkadaşınız sizin sayenizde kendisine yeni bir hayat kuracaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında E Harfi Görmek


Falda F Harfi

İçten içe kıskanılan ve onun gibi olmak istenen birisini simgeler. Bu nedenle fal sahibi ilerleyen günlerde oldukça dikkat etmeli ve ani karar vermemeli. Kararlarınızı alırken oldukça dikkatli olmalı ve etrafınızdaki insanların da fikirlerine önem vermeniz gerektiğini de göstermektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında F Harfi Görmek


Falda G Harfi

Elinizden geldiği kadar ilgi gösterdiğiniz birinin size vefa borcunu çok güzel bir şekilde ödeyeceğine işarettir. Oldukça yakından tanıdığınız bir kişinin aracılığı ile yakın bir zaman içerisinde çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınızı da simgelemektedir. Hayatınızda meydana gelecek hayırlı olayların habercisidir.

>> İLGİLİ: Kahve Falında G Harfi Görmek


Falda H Harfi

Hayatı boyunca başına gelen olaylarda kendi hatalarının da olduğunu fark eden ve bu hataların bir daha yaşanmaması için kendini geliştirmeye karar veren fal sahibine yorumlanır. İş ya da eğitim hayatınızda karşınıza çıkacak büyük fırsatların göstergesidir. Hayatınızda önemli kararlar almanız gerektiren bir sürece girdiğinizi gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında H Harfi Görmek


Falda İ Harfi

Hayatının monotonluğundan kurtulup hareket kazanması demektir. Bu süreç fal sahibini biraz yorsa bile maddi açıdan epey bir rahatlamasına vesile olacaktır. Eşiniz veya sevgiliniz tarafından alacağınız bir hediye ve ya da bir sürprizin işaretidir. Bu durum sizi oldukça şaşırtacak ve mutlu edecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İ Harfi Görmek


Falda J Harfi

Herkesi birden memnun etme konusunda zorlansa da başarılı bir şekilde bu işin üstesinden gelen fal sahibi ailesi ile mutlu güzel günlere yelken açacaktır. Bu günlerde biraz fazla hassas ve alıngan bir yapıya sahip olacağınıza işaret etmektedir. Bu tavırlarınız sevdiğiniz kişilerin biraz endişelenmesine neden olabilir. Kısa sürecek olan bu ruh haliniz birtakım sıkıntılar çözüldükten sonra gidecektir.

>> İLGİLİ: Kahve Falında J Harfi Görmek


Falda K Harfi

Mantığı ve sevgilisi arasında kalan fal sahibi en doğru kararı vererek mutluluğa doğru bir adım daha yaklaşacaktır. Bu zorlu süreçte aile büyükleri daima fal sahibinin yanında olacaktır. Yakın zamanda sizin için yeni kısmet kapılarının açılacağını gösterir. Büyük bir maddi kazancın, karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarının ve hayalini kurduğunuz hayata ulaşmanıza çok az kaldığını gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında K Harfi Görmek


Falda L Harfi

Özel hayatınızda ve iş hayatınıza bir takım sorunlar yaşadığınıza işaret etmektedir. Aynı zamanda bu sorunları sırayla çözüme kavuşturacağınıza da işaret etmektedir. Bir süredir görmezden geldiğiniz bazı durumların da habercisidir. Bu durumu yakınlarınız ile paylaşmak için cesaretinizi toparlayıp, bu sıkıntıdan kurtulmak için konuşma kararı alacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında L Harfi Görmek


Falda M Harfi

Eşiniz veya sevgiliniz ile yaşadığınız bir takım problemler nedeniyle birbirinize biraz kırgın olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak onun gönlünü almanın tam da zamanıdır. Hazırlayacağınız güzel bir yemek ve ya bir hafta sonu kaçamağı aranızdaki buzları eritebilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında M Harfi Görmek


Falda N Harfi

İş hayatınızda yaşadığınız bir takım sıkıntılar sebebiyle iş değişikliği yapacağınızı da göstermektedir. Aynı zamanda yakın bir akrabanızın uzun zamandır pençeleştiği bir hastalıktan kurtulacağının da habercisi olarak yorumlanmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve sağlıklı günler sizleri beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında N Harfi Görmek


Falda O Harfi

Yakın bir zaman içerisinde gelecek olan güzel bir habere işaret etmektedir. Alacağınız bu güzel haber ile hem çok sevinecek hem de çok şaşıracaksınız. Ardı ardına gelecek olan güzel haberler hanenize mutluluk ve huzur getirecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında O Harfi Görmek


Falda P Harfi

Kimsenin ona yardım edemeyeceğini düşünen fal sahibi çok yanılıyor olabilir çünkü tecrübeli aile büyükleri kesinlikle çok işine yarayacaktır. İşinizde alacağınız terfiyi de gösterdiğinden dolayı, kısa bir süre içinde iyi bir konuma sahip olacağınızı ve iyi bir kariyer yapacağınıza işaret eder. Sevdiğiniz kişi ile mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler sizleri beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında P Harfi Görmek


Falda R Harfi

Yeni başlangıçları da simgelemektedir. Yakın zaman içinde hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınıza da yorumlanmaktadır. İş seyahatleriniz sırasında karşınıza çeşitli yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında R Harfi Görmek


Falda S Harfi

Çok etrafınızda çok geveze bir arkadaşınız olduğuna işaret etmektedir. Konuşmaları ile sizin oldukça kafanızı şişiren bu kişi kısa bir süre içerisinde hayatınızdan çıkacaktır. Özellikle işiniz ile ilgili olarak oldukça dikkatli olmanız gereken bu dönemde, arkanızdan iş çeviren birileri olabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında S Harfi Görmek


Falda T Harfi

Hayatınızda bu dönemde maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına da gelmektedir. Ailenizden birisinin de size vereceği destek ile maddi sıkıntılarınızdan kurtulup yeni bir sayfa açacağınıza işaret etmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında T Harfi Görmek


Falda U Harfi

Hayatınıza yeni girecek kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda hane içerisinde yaşanacak olan ufak bir tartışmaya da delalet eder. Kısa sürecek olan bu tartışma aile içerisinde kısa süreli bir huzursuzluk yaratacak fakat sonra bu durum tamamen düzelecektir. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında U Harfi Görmek


Falda V Harfi

Yaşanacak sürpriz gelişmelere yorumlanır. Ümit ettiği nice işlerden kazanç sağlamamış olduğuna fakat hiç ümit etmediği bir yerden gelecek yüklü kazançla şaşkınlık yaşayacağına işaret eder. Var olmaya, var etmeye delalet eder. Aklında şekillenen kararlar olduğunu, adım atarsa hayırlı sonuçlar elde edeceğini gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında V Harfi Görmek


Falda Y Harfi

İleriye dönük düşünen ve attığı her adımı geleceğini ince ince planlayarak yapan fal sahibi ile yorumlanır. Etraftan bu huyu ile takdir toplayan fal sahibi çok önemli bir konuda öyle bir girişimde bulunacaktır ki bu sefer herkes ona gıpta ile bakacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Y Harfi Görmek


Falda Z Harfi

Yakınınızda olan kişilere karşı dikkatli olmamız gerektiğini işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişiler ile uzun konuşmalar yapacağınız bu dönemde arkanızdan iş çevirmek isteyen birileri olabilir. Yüzünü güldürecek olan bu haber sanırım bir bebek haberine benziyor gibi görünüyor. Bu güzel haber sizle birlikte ailenizi ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Z Harfi Görmek


Falda X Harfi

Sizin inançlı, yardımsever ve iyi kalpli bir insan olduğunuzun göstergesidir. Edilen duaların kabul olduğunun ve sevdikleriniz tarafından sürekli dualar aldığınıza delalet eder. Sıkıntılı dönemin bitişini ve mucizevi güzellikte bir dönemin gelişini müjdeler.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında X Harfi Görmek


Falda W Harfi

Sizin mücadeleci bir yönünüzün olduğu ve şu sıralar kötü günler geçirseniz de ileride hak ettiğiniz yere geleceğinizi ifade eder.  Size açılan yeni bir kapı gibi önünüzün açık ve aydınlık olacağı konusunda da size müjdeleyen bir ifadedir. İki arada bir derede kalmayı da çağrıştırır. Kararlarını verirken iyi düşünmeniz gerektiğine yorulur.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.