Harfler

Harfler
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 48.822 kez okundu.

Kahve fincanında gördüğünüz harflerin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız konumuza göz atabilirsiniz. Türk kültürünün eğlence kaynaklarından biri olan kahve falı, uzun yıllardan beri gelecekten haber almak için kullanılır. Elbette ki kanıtlanmış bir doğruluğu yoktur fakat özellikle hanımlar arasında fazlasıyla ciddiye alınır. Aslında kahve fincanında beliren her şeklin bir anlamı olması ve fal sahibinin hayatı hakkında bir takım özel ipuçları vermesi sayesinde ciddiye alınmaya başlanmıştır.

Fal yorumcuları tarafından dillendirilen kehanetlerin doğru çıkması, insanların fala olan meraklarını doğal olarak ikiye katlamıştır. Bazı fal bilimcilerine göre ise telvelerin aldığı şekiller fal baktıran kişinin ruh hali ile doğru orantılı olarak şekillenir. Tabii ki bu da falı özel kılar ve fal meraklılarının daha çok kahve içmesine neden olur. Koyu bir muhabbet eşliğinde içilen kahveler heyecanla bitirilir ve fincan biraz sallandıktan sonra tabağına ters bir şekilde kapatılır. Kapatılan fincanın iyice soğumasını beklerken meraklanan fal sahibini sabırsızlık içerisinde fincanına dokunurken bulabilirseniz şaşırmayın çünkü fal yorumu beklemek çok kolay değildir. Fincan soğudu zaman ise fal yorumcusunun ellerine teslim edilir ve büyük bir dikkatle neler söyleyeceğine odaklanılır. Bu süreç çok keyiflidir çünkü fal sahibi yorumcunun ağzından çıkan her bir kelimeyi kendi hayatına göre düşünmeye başlar. Hatta arkadaşlar arasında bakılan fallarda çıkan dedikoducu ve fesat insanlar kesinlikle en sevilmeyen kişiler olarak etiketlenir ve bir süre çekiştirilmek suretiyle fala ara bile verilir.

Bu kadar eğlenceli bir kehanet aracı varken hanımların birlikte çok eğlenmesi de normaldir tabii. Ancak fal baktırmanın da fala niyetlenmenin de bazı kuralları vardır. Örneğin içilen kahve mutlaka yeterli telveye sahip olmalı, fala niyetlenilmeli, fincan kapatılırken neyse halim çıksın falım denmeli ve mutlaka iyice soğuması beklenmelidir. Ayrıca fal yorumcusunun dikkatini dağıtmamak da gerekir. Yorumcu fal fincanını eline alarak en dip noktasına bakar ve fala bir güzel odaklandıktan sonra yorumlamaya başlar. Bu süre içerisinde ise fal baktıran kişinin heyecanı doğal olarak iki katına çıkar.

Kahve fincanında beliren şekiller büyük bir titizlikle yorumlanmalıdır ki fala baktıran kişi, hayatı hakkında güzel gelişmeler ve ipuçları yakalayabilsin. Her bir simge kendi içerisinde ayrı ayrı anlamlar taşırken, birlikte göründükleri bölümler de yine aynı şekilde anlamlandırılabilsin. Özellikle de fincanda çıkan harfler doğru bir şekilde karakterize edilmelidir çünkü her harfin kendine has bir açıklaması vardır. Kimi fal sahibinin o anki ruh hali ve karakteri ile ilgili sırlara gebedir. Kimi ise kahve falı sahibinin çok sevdiği insanlar hakkındaki gerçekleri göz önüne serer. Şimdi gelin hep birlikte harflerin fincandaki konumlarını ve sırlarını öğrenelim.

Kahve Falında A Harfi Görmek

Kahve falında a harfi görmek, fal sahibine iletilmesi gereken acil bir haber ile yorumlanır. Bu haber çoğu zaman ikili ilişkileri ve duygusal bağları yansıtsa da, fal sahibinin kendi çıkarına olacak bir işin müjdesini de verebilir. Bu yorumlar a harfinin fincandaki konumuna göre yapılmaktadır. Eğer fal fincanının dip kısmında çok belirgin bir şekilde a harfi belirmiş ise kesinlikle ikili ilişkiler hakkında olumlu gelişmeler ve sürpriz haberler var demektir. Fakat fincanın ağız kısmına doğru çıkan bir a harfi, fal sahibinin iş hayatı hakkında bir takım özel durumları haber vermektedir. Bu da çoğunlukla fal sahibi için hayır ve bereket dolu bir süreç demektir. Eğer fal sahibi seyahat etme planları yapıyorsa bir süre bunu ertelemek zorunda kalabilir çünkü yoğun bir döneme girecektir.

Temiz başlangıçlar yapmak ve geçmişe bir sünger çekmek anlamına gelir. Geçmişte yapılan hataların artık tekrarlanmaması, bu hatalardan ders alınması ve geleceğe umutla bakılması olarak yorumlanır. Bu hataları yapmış olan kişi siz olabileceğiniz gibi bir yakınınız ya da sevdiğiniz biri de olabilir. Sizi çok üzdüğünü düşündüğünüz birinden özür dilemek amaçlı hediyeler alabilirsiniz.

Eğitimin tamamlanması ve hayata atılma sürecinin başlamasıdır. Çocukları okuyanlar ya da kendi eğitimine devam edenler için, her zaman eğitimle muhakkak bir ilişkilerinin olacağının ancak çok yakın zamanda da aldıkları eğitimle büyük kazanç sağlayacaklarının habercisidir. Büyük başarılarla dolacak bir hayata işaret eder. Aynı zamanda bu başarıların istikrarlı bir şekilde devam edeceğini gösterir.

Falda a harfi görmek, bazı yorumcular tarafından çok alıngan ve çabuk öfkelenen fal sahibini işaret eder. Bu huy her ne kadar fal sahibinin kendisini de rahatsız etse, engel olamadığı bir durumdur ve maalesef fal sahibini çok zor durumlara sokabilir. O yüzden bir an önce her şeyi üzerine alınmaktan ve insanların sözlerine takılmaktan vazgeçmelidir. Aksi takdirde hayatının büyük bir bölümünü insanlara iletişimi kopuk bir şekilde geçirecektir. Aslında bazen mesafe koymak ve tavrını belirlemek iyi bir şey olabilir fakat her zaman aynı durum sergilenirse artık karşı taraf da bu durumdan sıkılabilir. Ayrıca fal tabağında beliren a harfi zenginlik içerisinde geçirilen bir ömre dalalettir. Bu zenginlik fal sahibinin tüm hayatına yansıyacaktır. Yani hem maddi açıdan hem de manevi açıdan çok rahat ve huzurlu bir ömür sürüp gidecektir. Daima iyilik yapan bir dost ile de yorumlanır.

Kahve Falında B Harfi Görmek

Kahve falında b harfi görmek, kaliteli ve fal sahibine bir şeyler katan bir dostluğun sembolüdür. Hatta fal sahibi bu arkadaşlığı kurmak için uzun süredir çaba sarf etmektedir ve sonunda amacına ulaşacaktır. Herkesin gıpta ile bakacağı bu dostluk zaman geçtikçe daha da güçlenecek ve kardeşlikten öte bağlar kurulacaktır. Fal sahibi hayatında sürekli güvenebileceği biri olmasından dolayı mutlu olacaktır. Aynı durum karşı taraf için de geçerlidir ve aralarına kim girmek isterse istesin asla başarılı olamayacaktır. Fincanın kulp kısmına yakın bir yerlerde b harfi çıkmış ise karşı cins ile dostluktan başka bağlar kurulacağına dalalettir. Fal sahibinin zaten uzun süredir hayatında olan bu kişiye başka gözle bakıyor olması ilk önce alışılmadık olsa bile daha sonra bu ilginin karşılıksız olmadığını anlayınca içi rahatlayacaktır.

Öne geçmek ve gözde hale gelmek için elinden gelen her şeyi yapan insanlara işaret eder. Eğer kendi işinizi yapıyor ve yanınızda birçok insan çalıştırıyorsanız, içlerinden bazılarının başarılarını gözden kaçırıyor ve yeterince takdir etmiyor olabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız yerde hak ettiğiniz muameleyi görmüyor olduğunuzu düşünebilirsiniz ancak bu durum çok uzun sürmeyecek; çok yakında başarılarınızın farkına varılacaktır.

Çok çalışan, kendi ayakları üzerinde durmayı başaran insanları temsil eder. Her şeyinizi kaybettiğinizi düşündüğünüz bir anda dimdik ayağa kalkıp kararlı bir şekilde hayatınıza düzen vereceğinizin işaretidir. Ayrıca sevdiklerinizden destek almak ve bu şekilde hayata tutunmak anlamına da gelir. Her zorluğun ardından mutlaka bir kolaylıkla karşılaşacağınızın müjdecisidir. Ancak sabırlı olmanız gerektiğini de gösteren bir işarettir.

Falda b harfi görmek, küçük bir rahatsızlığını aşırı şekilde abartarak hayatını hem kendine hem de fal sahibine zindan eden biri olarak da yorumlanır. Bu şahıs fal sahibine çok yakındır fakat var olan bu huyu sayesinde artık etrafındaki herkesi kendisinden nefret ettirmiştir. Fal sahibi bu kişiyi dışlamamak için çok çaba göstermesine karşın, sürekli şikayet ve dert dinlemekten sıkılıp en sonunda kendisi de uzaklaşmanın yolarını arayacaktır. Eğer fal fincanının dip kısmında bariz bir şekilde b harfi çıkmış ise çok uzun süredir küs olunan bir arkadaş ile nihayet barışmaya ve aradaki buzları yavaş yavaş eritmeye işaret eder. Fal tabağında görülen b harfi ise gelecekte fal sahibinin başına gelecek olan güzel işler ile yorumlanır. Bu okuyan bir fal sahibi için hayırlı bir iş, bekar bir fal sahibi için ise hayırlı bir eş olacaktır.

Kahve Falında C Harfi Görmek

Kahve falında c harfi görmek, titiz bir kişilik ile yorumlanmaktadır. Bu kişi eğer isminde c harfi taşıyorsa fal sahibidir fakat taşımıyorsa onun çok yakın çevresinden biri olacaktır. Titizliği ile ün salmış olan bu şahsın aslında çok büyük psikolojik sorunları vardır ve kendini temizliğe vererek bu sorunları örtbas etmeye çalışıyordur. Eğer bu kişi fal sahibi ise dertlerini paylaşarak yardım istemesi açısından uyarılmalıdır çünkü sorunlarını içine attıkça büyütecek ve iç sesi ile konuşmaktan daha kötü bir hale gelecektir. Eğer etrafında yardım alabileceği deneyimli bir büyüğü var ise bu fırsatı mutlaka değerlendirip ona açılmalıdır. Fakat bu titiz şahıs fal sahibinin tanıdığı biri ise mutlaka ona yardım etmelidir.

Kurnaz ve uyanık biriyle baş etmek zorunda kalacağınızı gösterir. Harfin fincandaki yeri, bu kişiye karşı galip geleceğinizi veya mağlup olacağınızı gösterir. Eğer harf, fincanın dip kısmına yakınsa galip gelecek kişi siz olacaksınız şeklinde yorumlanır. Ancak eğer fincanın üst kısmına yakınsa bu durumda karşılaşacağınız bu kişi sizi bir müddet daha uğraştırabilir.

Sıra dışı insanlarla aynı ortamları paylaşmak ve giderek onlara benzemek anlamına gelir. Sürekli ülke ülke dolaşan ya da değişik tatlardan hoşlanan birçok insanla tanışıp, hayatınızı onların yaşadığı gibi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu durum size beraberinde olumlu birçok özellik katacak ve bakış açınızı kalıcı olarak, olumlu yönde değiştirip sizi daha mutlu biri haline getirecektir.

Falda c harfi görmek, bazı fal yorumcularına göre eşine olan düşkünlüğü simgelemektedir. Yoğun bir bağlılık ve alışkanlık duygusuna sahip olan fal sahibi bazen bu ilgisi yüzünden eşini bunaltıyor olabilir. Fakat unutmamalıdır ki eşinin de bazı konularda yalnız kalıp biraz düşünmeye ve kafasını toplamaya ihtiyacı olabilir. Fincanın ağız kısmında beliren büyük bir c harfi, fal sahibi için iyi şansı simgeler ve kesinlikle bu dönemde girilecek olan işler değerlendirilmelidir. Hem bu sayede maddi sıkıntıların da üstesinden gelinecektir. Sevgi ve saygı çerçevesinde ilerleyen bir ilişkisi olan fal sahibi bazen sevgilisini ihmal ediyor olabilir ve bu konu büyürse aralarında gereksiz tartışmalara neden olabilir. Böyle bir duruma mahal vermemek için kesinlikle sevgiliye olan yaklaşım ihmalkarlığa dönüşmemelidir. Eğer tabakta çıkmış ise gelecekten haberler var demektir. Uzun süreli yatırımları olan fal sahibi sabırla hareket ederse, verimini mutlaka alacaktır ve gelecek kaygısı taşımadan yaşayacaktır. En ufak maddi sıkıntıda yatırımını düşünmekten vazgeçmelidir.

Kahve Falında Ç Harfi Görmek

Kahve falında ç harfi görmek, sevdiklerine değer veren fakat bunu bir türlü doğru şekilde ifade edemeyen bir aile büyüğü ile yorumlanır. Sevgisini karşı tarafa iletme sorunu yaşayan bu aile büyüğü sürekli yanlış anlaşılır ve etrafındakileri sevmiyor diye düşünülür fakat işin aslı öyle değildir. Tüm duygularını kendi içinde ve derinlerde bir yerde yaşamaya alışmış olan bu aile büyüğünün aslında tertemiz ve yumuşacık bir vicdanı vardır. Fal sahibinin de bu insana karşı önyargıları olduğunun işareti olan ç harfi, aslında bir uyarı niteliğindedir. Fincanın kulp kısmına doğru şekillenmiş olan ç harfi ise hayattan ve yaşamaktan zevk alan, neşeli, eğlenceli, çılgın bir kişiliğe dalalettir. Eğer isminde ç harfi var ise bu kişi kesinlikle fal sahibidir fakat yok ise çok yakında tanışacağı bir kişiliği temsil eder.

Sürekli istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kaldığınızı gösterir. Özellikle aileniz tarafından fazlasıyla baskı görüyor olabilirsiniz ya da aldığınız kararlar her zaman ağır eleştirilere maruz kalıyor olabilir. Ancak kesinlikle pes etmemeli ve ne düşüncelerinizden, ne de davranışlarınızdan asla vazgeçmemelisiniz. Doğru yolda olduğunuzu bilmeli ve sabırlı davranmalısınız. Sizi yolunuzdan döndürmek isteyenlere kulak asmamalısınız.

Hayatınızdan fazlalıkları birer birer atacağınız anlamına gelir. Sizi üzen, mutsuz eden insanlardan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaksınız ve bir süre sonra yokluklarını fark etmeyeceksiniz bile. Sadece hayatınızdaki insanlardan değil fazla eşyalarınızdan, size her zaman zarar getiren gereksiz her türlü maldan da kurtulacağınızı gösterir. Bunun için size yardımcı olacak insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Falda ç harfi görmek, fal tabağında ise çok daha farklı anlamlar içermektedir. İki insan arasındaki çelişkili ifadeleri fark eden ve kendisine anlatılanların gerçek olmadığını anlayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu durumu geç fark ederse başına kötü şeyler gelebileceği için uyanık olmasında fayda vardır. Fincanın ağız kısmında çıkan ç harfi ise çok daha güzel olayların müjdecisidir. Örneğin kalabalık bir toplantıya katılıp huzurlu vakit geçirmek yada bir düğünde çok eğlenmek gibi anlamlar içerir. Eğer fal sahibinin adında ç harfi var ise bu düğün kendisinin demektir. Büyük ve çift noktalı bir ç harfi ise evlat ile yorumlanır. Ayrıca haneye katılan bu çocuk bolluk ve bereket ile birlikte muhabbeti de artıracaktır. Falına bakılan kişi orta yaşlı ise şu aralar iş hayatında yeni teklifleri değerlendirmek için en uygun zaman demektir. Ama fal sahibi genç ise mutlaka bu işler için tecrübeli birisinden akıl almalıdır.

Kahve Falında D Harfi Görmek

Kahve falında d harfi görmek isminin baş harfi d olan veya isminin içerisinde d harfi olan bir kişiden çok büyük ve beklenmeyen bir hediye almak demektir. Bu hediye tam da fal sahibinin zevkine hitap edeceği için çok mutlu olacaktır. Ayrıca bu hediye sayesinde fal sahibi ile karşı taraf arasında bir elektriklenme de olacak ve güzel bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Fincanın dip kısmına doğru şekillenmiş olan büyük bir d harfi var ise çok kısmetli bir döneme adım atmaya işaret eder. Bu dönemde fal sahibi ciddi yatırımlar yapabilir ve gelecekte oluşabilecek maddi sorunların önüne geçebilir. Fincanın kulp kısmına yakın şekilde çıkmış olan d harfi ise bir arkadaşının durumuna çok üzülmeye dalalettir. Fakat fal sahibi bu konuda çok üzülmese iyi eder. Çünkü herkes yaşadıklarından sorumludur ve başına gelenlerden ders çıkarmak zorundadır. Aksi takdirde aynı hataların etrafında dolaşıp durur.

Sürekli hareket eden insanları sembolize eder. Eğitim ya da iş dolayısıyla sürekli şehir değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bugüne kadar yaşadığı şehirden hiç ayrılmamış biri olarak bundan sonra neredeyse her gün başka bir şehre seyahat etmek zorunda kalabilir; kendi memleketinizi aylarca göremeyebilirsiniz. Ancak bu durum ufkunuzu genişleterek farklı hayatlarla, farklı kültürlerle tanışmanızı sağlayacak.

Kendisini belli bir yere ait hissetmeyen insanlara da işaret eder. Sürekli dolaşan, hemen hemen her türlü insanla karşılaşan ancak kendisini bir türlü o insanlardan biri gibi hissedemeyen biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizi kendisine yakın hissedebilir ve ait olduğu yeri sizin yanınız olarak belirleyip, hem kendisi için hem de sizin için harika bir hayata zemin hazırlayabilir.

Falda d harfi görmek karakterli bir iş arkadaşına da dikkat çeker. Fal sahibi bu kişi ile ufak bir münakaşa sonucunda tanışacaktır ama bu münakaşa güzel bir dostluğun temellerinin atılmasına yol açacaktır. Haklılığını karakterli bir şekilde dile getiren ve saygı çerçevesinde fikirlerini beyan eden bu kişinin isminin içerisinde d harfi vardır ve fal sahibi bu insandan çok etkilenecektir. Birçok konuda fikrini almak istediği için de dost olmayı tercih edecektir. Fal tabağında beliren d harfi ise hane içinde yaşanacak hoş bir tesadüf ile yorumlanır. Bu tesadüf neticesinde aile halkı birbiri ile güzel bir muhabbete geçecek ve çok eğlenecektir. Ara sıra bu tarz muhabbetler yapmanın gerekliliğini kavrayan hane halkı birbiri ile daha çok vakit geçirmeye de başlamalıdır.

Kahve Falında E Harfi Görmek

Kahve falında e harfi görmek, içten içe kıskanılan ve onun gibi olmak istenen birisini simgeler. Bu kişinin isminin baş harfi e olabilir veya isminde e harfi geçebilir. Fal sahibinin bu insanı kıskanmasının sebebi ise aslında bu kişinin çok iyi bir insan olması ve yaptığı hayır işleri sayesinde melek gibi bir ruh haline sahip olmasıdır. Herkes tarafından sevilen ve sayılan bu kişi gibi olmak ise fal sahibi için hiçte zor değildir. Fincanın kulp kısmına doğru belirmiş e harfi ise ince eleyip sık dokuyan fal sahibi ile yorumlanır. Birçok konuda fazla ince düşünen ve asla emeklerinin karşılığını alamayan fal sahibinin hayatı biraz akışına bırakması gerekmektedir. Üstelik bu şekilde mutlu ve huzurlu olmakla kalmaz çokta eğlenceli bir insan haline dönüşebilir. Takıntılı halleri bir kenara bırakıp mutlu olma vaktidir.

Hayatı ciddiye almak yerine kendinize göre yön vereceğinizi ve bu şekilde kimsenin hayal dahi edemeyeceği başarılara ulaşacağınızı gösterir. Eğer harf çok büyük ve belirgin bir biçimde görülüyorsa çok yakında kendi kendinize hayatınızı değiştirip, bambaşka birine dönüşeceğiniz; uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda başkalarının hayatlarını da değiştirebileceğiniz şeklinde yorumlanır.

Sizden beklenenin aksine, farklı bir hayat yaşamaktır. Aileniz kısa sürede evlenmenizi ve mazbut bir hayat yaşamanızı bekliyor olabilir. Arkadaşlarınız bol kazanç getiren, herkesin gıptayla bakacağı bir iş sahibi olmanızı bekliyor olabilir. Ancak siz tüm bunları bir süreliğine bir kenara bırakıp, özlem duyduğunuz hayatı doyasıya yaşayacaksınız. Bundan asla pişmanlık duymayarak mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.

Falda e harfi görmek, fal sahibinin çıkacağı bir gezide minik bir kaza atlatacağını haber verir fakat bu kaza gerçekten çok ucuz atlatılacağı için fal sahibi sadaka vermelidir. Fincanın her iki yanında karşılıklı bir şekilde e harfi çıkmış ise fal sahibinin hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecek demektir. Bu değişim maddi manevi her açıdan gerçekleşecek ve de iyi yönde olacaktır. Bu yüzden fal sahibi çektiği sıkıntıları bir an önce bir kenara itmeli ve hayatını düzene sokmaya başlamalıdır. Ayrıca insanların söylediği şeylerin boş ve anlamsız olduğunu da bir an önce fark etmelidir. Fal tabağının tam ortasında çıkan e harfi ise sonu evlilikle bitecek olan hayırlı bir ilişkiye dalalettir. Bu ilişkinin sağlam olması ise fal sahibinin elindedir ve asla hiçbir şeyi saklamadan yürütülmelidir. Tabağın kenarında çıkan e harfi ise dedikoducu bir komşunun varlığını gösterir. Bu komşuya taviz verilirse tepenize çıkabilir haberiniz olsun.

Kahve Falında F Harfi Görmek

Kahve falında f harfi görmek, elinizden geldiği kadar ilgi gösterdiğiniz birinin size vefa borcunu çok güzel bir şekilde ödeyeceğine işarettir. Onun kötü zamanlarında yanında olduğunuz ve desteğe ihtiyacı olduğu zaman desteğinizi esirgemeyerek ayağa kalkmasını sağladığınız için size olan borcunu pek beğeneceğiniz birkaç hediye ile ödemeye çalışacaktır. Fakat yaptığınız iyilikleri ve desteği ömrünün sonuna kadar unutmayacak ve sizi dilinden hiç düşürmeyecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir f harfi, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi tamamen gözden geçirmeniz gereken bir döneme gireceğinizi işaret eder. Bazı arkadaşlarınızdan beklediğiniz inceliği göremeyince artık onlara haddinden fazla değer vermeyi bırakabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem sayesinde kim gerçek anlamda dost kim ise göstermelik dost öğrenmiş olacaksınız. Fincanın kulp kısmına yakın konumlanmış f harfi ise dağınık bir ruh hali içerisinde olduğunuzu simgeler.

Çok sakin ve uysal bir karaktere sahip olduğunuzun göstergesidir. İnsanlarla kolaylıkla anlaşabilir, uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde sürecek harika dostluklar elde edebilirsiniz. Sesini çok fazla yükseltmeden, kimseye karşı negatif ya da kötü niyetli bir yaklaşım sergilemeden, herkes için en iyisini isteyerek yaşayabilen nadir insanlardan biri olduğunuzu ifade eder.

Temiz bir kalbin simgesidir. Asla kin tutamadığınızı, başkaları size kötü zamanlar yaşatsa da onları kolaylıkla affedip, yaptıklarından utandırabildiğinizi gösterir. İyi niyetiniz ve pozitif bakış açınızla adeta eşsiz bir insan olduğunuzu haber verir. Ayrıca bu durumun ömrünüz boyunca devam edeceğini, bu nedenle birçok insanın size karşı büyük bir sempati besleyeceğini gösterir.

Falda f harfi görmek, size gösterilen aşırı ilginin altın yatan başka nedenler olduğuna işaret eder. Ayrıca size ilgi gösteren kişi kesinlikle karşı cinstir ve tamda tahmin ettiğiniz üzere sizden fena şekilde hoşlanıyordur. Eğer ikiniz arasında bir takım gelişmeler yaşanırsa hiç şaşırmayın ve eğlenmenize bakın. Çünkü aslında karakter olarak ikinizde birbirinize çok benziyorsunuz ve emin olun birlikte çok güzel vakit geçireceksiniz. Fal tabağında beliren f harfi için yapılan yorum ise; fal sahibinin sıkı çalışmalar sonucunda alacağı başarılara dalalettir. Bu başarılar onun kariyerini yükseltmesine ve adını güzel duyurmasına vesile olacaktır. Hatta fal sahibi ileriki dönemlerde iş değişikliği yapmak istediğinde kolaylıkla yeni bir işe geçiş yapabilecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise fincanın ağzı kısmında beliren f harfi bereketin en çok olduğu döneme işarettir. Fakat fal sahibi bu bereketin artması için biraz daha duaya yönelmelidir.

Kahve Falında G Harfi Görmek

Kahve falında g harfi görmek, ilk önceleri fal sahibine çok itici ve soğuk gelen bir insanın daha sonra beklenmedik bir şekilde sevilmesi ile yorumlanır. B sevginin nereden geldiğini anlamayan fal sahibi, kendini birden o insanla koyu muhabbetler ederken bulacaktır. Zaman içerisinde birbirlerine çok iyilikleri dokunacağı için de fal sahibi insanları dış görüntülerine göre yargıladığından ötürü çok pişman olacaktır. Fal fincanının ağız kısmında beliren g harfi, kendi karakterini sorgulayıp duran fal sahibi ile yorumlanır. Hayatı boyunca başına gelen olaylarda kendi hatalarının da olduğunu fark eden ve bu hataların bir daha yaşanmaması için bazı konularda kendini geliştirmeye karar veren fal sahibi, ileride çok daha erdemli bir insan olacaktır. Fincanın kulp kısmına yakın bir şekilde beliren g harfi ise karışık duygular içerisine girmeye ve bu duygulara sebep olan kişiden biraz uzaklaşılması gerektiğine işaret eder.

İsminde ya da soy isminde G harfi bulunan birinin hayatınızda çok büyük bir yere sahip olacağını gösterir. Adında g harfi bulunan birinden, maddi anlamda en sıkışık olduğunuz anda yüklü miktarda borç alabilirsiniz. Ya da böyle birinin emrinde çalışarak oldukça büyük kazanç ve başarı elde edebilirsiniz. Bu kişiyle her an karşılaşabileceğiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Adında bu harfi taşıyan biriyle tanışmak ve bu kişinin hayatınızı nasıl değiştirdiğine şahit olmak anlamına da gelir. Tanışacağınız bu kişi patronunuz, yanınızda çalışan bir eleman ya da sizinle aynı seviyede olan iş arkadaşınız olabileceği gibi; evleneceğiniz kişi de olabilir. Harfi belirgin ve okunaklı bir biçimde görebiliyorsanız bu kişiyle çok yakında tanışacaksınız demektir.

Falda f harfi görmek, bazı fal yorumcularına göre tahammülü azalan ve artık kimseye hoşgörü ile yaklaşamayan fal sahibi ile yorumlanır. Son zamanlarda yaşadığı haksız suçlamalar ve kötü olaylar yüzünden insanlara olan güveni de zedelenen fal sahibi artık kimseye kendini yaralama ve eleştirme fırsatı vermeyecektir. Bu durum her ne kadar fal sahibinin sevenlerini incitse bile, fal sahibinin yaralarını sarmasını açısından gerekli olacaktır. Ayrıca fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir g harfinin varlığı, isminin içerisinde g harfi olan bir insanın fal sahibinin hayatına ani bir şekilde gireceğine işaret eder. Bu insanın fal sahibine çok iyi geleceği ise kesindir. Fal tabağında yer alan g harfi ise kalabalık bir geleceği simgeler. Yani fal sahibi korktuğu gibi yalnız ve çaresiz yaşlanmayacak, aksine kalabalık bir aileye sahip olacaktır.

Kahve Falında Ğ Harfi Görmek

Kahve falında ğ harfi görmek, fal sahibinin yeni bir ortama gireceğini fakat buradaki herkes ile hemen kaynaşacağını işaret eder. Bu da fal sahibinin çok uyumlu ve arkadaş canlısı bir insan olduğunu gösterir. Ayrıca fal sahibi sadece güler yüzlü olmasıyla bile etrafında çok sevilen bir insandır. Fal fincanının dip kısmında beliren ğ harfi, fal sahibine çok güzel gelişmelerin yaşanacağını da müjdelemektedir. Evli bir fal sahibi için bu gelişmeler aile yaşantısı üzerine olabilir fakat bekarlar için hayırlı bir eş demektir. Fincanın ağız kısmında yan bir şekilde beliren ğ harfi ise iş hayatının monotonluğundan kurtulup hareket kazanması demektir. Bu süreç fal sahibini biraz yorsa bile maddi açıdan epey bir rahatlamasına vesile olacaktır.

Ömrünüz boyunca farklı kişiliğinizi insanlara kabul ettirmek zorunda kaldığınızı gösterir. Aileniz de dahil çevrenizdeki herkesin sizi oldukça uyumsuz ve değişik bulduğunu, ancak hakkınızda çok yanıldıklarını ve bundan dolayı pişman olacaklarını işaret eder. Herkes gibi olmamanın kötü bir durum olmadığını, insanların sizi anlayacağını ancak sabretmeniz gerektiğini gösterir. Öncelikle kendi kendinizi tanıyıp bazı konuları kabullenmeniz gerektiğine işaret eder.

Sizin gibi kimse tarafından kabul görmeyen, sürekli yadırganan ve dışlanan biriyle tanışıp onda kendinizi bulacağınıza; beraber mutlu bir ömür geçireceğinize işarettir. Bu kişi yalnızca bir arkadaş olabileceği gibi, sevgili ya da eş de olabilir. Bu kişiyle tanışmanızın ardından hem aileniz, hem de yakınlarınız sizin farklı oluşunuzu kabul etmeye başlayacak, böylece çok istediğiniz o normal hayata kavuşacaksınız.

Falda ğ harfi görmek, fincanın kulp kısmına denk geliyorsa vefalı bir dostun ziyareti ile yorumlanır. Beklenmedik bir şekilde gerçekleşen bu ziyaret çok derin duyguları harekete geçirecek ve eski günler yad edilecektir. Terapi gibi gelen sohbetin ardından hayatınızın anlamını yeniden kazanabilirsiniz. Ayrıca çok yakın zamanda evcil bir hayvan edinebileceğinizi de gösterir. Hatta sizin hayvanlara olan sevginizi bilen biri tarafından hediye bile alabilirsiniz. Fal tabağının kenarında beliren ğ harfinin anlamı ise dar günlerin geride kaldığıdır. Elinize geçecek olan yüklü bir parayı çok dikkatli kullanarak inanılmaz bir atılım yapacaksınız. Bu arada sağlığınız hakkındaki endişelerinizi de bir kenara bırakın çünkü gayet iyisiniz. Tabağın ortasında beliren büyük bir ğ harfi görmüşseniz sürekli dikkatinizi çeken bir arkadaşınızın başına önemli bir olay gelecek ve siz ona unutamayacağı bir yardımda bulunacaksınız demektir. Bu arkadaşınızla aranızdaki bağın gücü herkesin kıskanç bakışlarına yol açabilir.

Kahve Falında H Harfi Görmek

Kahve falında h harfi görmek, çok çeşitli anlamlara gelebilmektedir ve hepsi de olumlu sonuçlanarak fal sahibinin içini rahatlatır. Fincandaki konumu ve büyüklüğü fal yorumu açısından büyük ölçüde önemlidir. Eğer fal fincanının dip kısmında çok büyük bir h harfi belirmiş ise fal sahibi hane içi ilişkilerinde hassas bir döneme girecek demektir. Herkesi birden memnun etme konusunda zorlansa da başarılı bir şekilde bu işin üstesinden gelen fal sahibi ailesi ile mutlu güzel günlere yelken açacaktır. Ayrıca onların gönlünü ettikçe artan mutluluğunu ve bereketini de fark edecek ve ailesine daha çok bağlanacaktır. Fakat dip kısımda beliren h harfi ufak tefek ise fal sahibinin işi daha kolaydır. Çünkü tüm ailesine değil sadece eşine karşı biraz daha anlayışı ve yardımsever olması gerekmektedir. Bunu da aynı şekilde kısa bir süre içerisinde hallederek mutluluğu yakalayacaktır.

Uzun ve hayırlı bir ömür geçirmeye işaret eder. Hayatınızda küçük terslikler olsa da asla aşamayacağınız kadar büyük bir problemle karşılaşmayacaksınız demektir. Ayrıca insanları oldukları şekilde kabul etmek gibi nadir bulunan bir özelliğe sahip olduğunuzu gösterir. işte bu nedenle insanlar size asla zorluk çıkarmayacak; başka sebeplerden dolayı yaşadığınız zorluklardan kurtulmanız için de size her zaman yardımda bulunacaklar.

Sevecen, cana yakın ve mütevazı insanlarla arkadaşlık edeceğinizi gösterir. Kendi karakterinize uygun insanlarla karşılaşacaksınız ve bu insanlardan birini kendinize eş olarak seçecek; oldukça mutlu bir ömrü birlikte geçireceksiniz. Falda bu harften birden fazla gördüyseniz, karakteri sizinkine benzeyen, iyi huylu ve geçimli çocuklara sahip olacağınız şeklinde yorumlanır. Mesleğinize göre bu gibi insanlarla aynı ortamlarda da çalışabilirsiniz.

Falda h harfi görmek, bazı durumlarda ince bir karakteri simgeler. Fincanın kulp kısmında belirdiği takdirde çok daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü kulpta beliren h harfi fal sahibinin yakın çevresinde olan birinin ondan bir enerji beklediğini işaret eder. Fal sahibi bekarsa bu kişi ile arasında derin bir bağ kurulacak ve sonu hayırlı olacak demektir. Fakat evli ise kesinlikle kimse üzerinde yanlış bir izlenim bırakmamalı ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmamalıdır. Fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenen h harfi ise yorgun fal sahibinin eski neşeli günlerine yakın olduğunu işaret eder. Eğer isminde h harfi olan bir arkadaşı var ise bu biraz da onun sayesinde olacaktır çünkü bu kişi fal sahibine gaz verecektir. İçindeki gücün ve meşenin tekrar ortaya çıkmasını sağlayan bu arkadaş fal sahibini gerçekten çok seven biridir.

Kahve Falında I Harfi Görmek

Kahve falında ı harfi görmek, inatçılık konusunda uzman olan birisini işaret eder. Bu kişi fal sahibinin yakınlarında ve onun çok sevdiği birisidir, ayrıca isminde de ı harfi taşımaktadır. Her ne kadar inatçı olsa bile fal sahibi bu kişiyi çok sever ve onu hiç kıramaz. Bu inatçı kişilik asla söz dinlemediği için fal sahibinin bir konuda oldukça zorlayacaktır. Fakat fal sahibi asla vazgeçmeden farklı yolar deneyerek en sonunda istediğini yaptırmayı başaracaktır. Hatta bu uğurda birkaç arkadaşı ile arasına mesafe koymak zorunda bile kalabilir. Sonuç itibariyle fal sahibi kazanacak ve daha sonra da geride kalan pürüzlerin tamamını düzeltecektir. Fincanın dip kısmında beliren ı harfi ise çok başarılı bir projeye imza tan fal sahibi ile yorumlanır. Gecesi gündüzüne karıştığı halde emeline ulaşan fal sahibi nihayet derin bir nefes alıp kısa da olsa bir tatile çıkacaktır.

İsminde bu harfi taşıyan insanların hayatınızda her zaman önemli bir yeri olacağını gösterir. Çok sevdiğiniz ya da seveceğiniz bir hocanız, ileride tanışıp hayatınızı birleştirerek çok mutlu olacağınız kişi ya da beraber çalışacağınız ve büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacak olan biri isminde bu harfi taşıyor olabilir. Ayrıca çocuklarınızdan birinin adı da gelecekte bu harfi içerebilir.

Aynı zamanda çok sade bir hayat yaşamaktır. İşiniz, evliliğiniz, çocuklarınız ve yaşam tarzınız kimsenin dikkatini çekmeyecek bir düzende olacak demektir. Kendinize ve çocuklarınıza yetecek, sizi kimseye muhtaç etmeyecek ve aynı zamanda zevk için de harcayabilecek miktarda para kazanacağınız, sizi çok yormayacak ve mutlu edecek bir işte çalışacağınız anlamına gelir.

Falda ı harfi görmek, fincanın kulp kısmında denk gelmiş ise aşk hayatındaki gelgitleri simgeler. Özellikle de bekar fal sahibi için kararsız günlerin başlangıcı demek olsa da, çok uzun sürmeyecek ve hallolacaktır. Mantığı ve sevgilisi arasında kalan fal sahibi en doğru kararı vererek mutluluğa doğru bir adım daha yaklaşacaktır. Bu zorlu süreçte aile büyükleri daima fal sahibinin yanında olacaktır. Fal tabağının orta kısmında beliren ı harfi ise sayılı günler kala çözümlenen bir iş sorunu demektir. Sorunun zamanlaması fal sahibinin biraz gerse de, vakit dolmadan halledilmiş olması sevindirici olacaktır. İş sorununu çözümleyen fal sahibi artık geleceği hakkında planlar yapmaya başlayabilir. Bu arada yatırımlarını da değerlendirme vakti gelmiş demektir. Bilen birisinden yardım almak kesinlikle en doğru karar olacaktır.

Kahve Falında İ Harfi Görmek

Kahve falında i harfi görmek, son zamanlarda kendi içerisine kapanan ve herkesten sıkılan fal sahibi ile yorumlanır. Buna sebep olarak sevgiliyle yaşanan tartışmalar ve gelecek kaygısı gösterilebilir. Kimsenin ona yardım edemeyeceğini düşünen fal sahibi çok yanılıyor olabilir çünkü tecrübeli aile büyükleri kesinlikle çok işine yarayacaktır. Her şey için çok geç olmadan güvenilir birisinden yardım almalı ve ilişkisini kurtarmalıdır. Fakat eğer kimse için değişemeyeceğini düşünüyorsa bu ilişkiyi bitirmesi daha hayırlı olacaktır çünkü sevgi karşılıklı fedakarlık gerektirir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir i harfi ise iyileşmek anlamını taşır. Kısa süre önce minik bir rahatsızlık atlatan fal sahibi bu durumdan tamamen kurtulacaktır. Eğer bu kişi kendi değil ise mutlaka aileden biridir. Fakat fincanın kulp kısmında beliren iri bir i harfi, tutumlu olma zamanı demektir. Böyle har vurup harman savurmaya devam ederseniz korkunç bir son sizi bekliyor demektir. İlerde meteliğe kurşun atmak istemiyorsanız kenarda mutlaka bir miktar paranız olmalıdır.

Yeni bir şehir, yeni bir iş, yeni bir çevre demektir. Hayatınızı tümden değiştirme cesaretini sonunda kendinizde bulacağınıza işaret eder. Uzun zamandır birlikte olduğunuz ancak sizi mutlu etmeyen, egoları ve kendi hayranlığı baskın olan sevgilinizden ayrılma cesaretini de nihayet göstermeyi başaracaksınız. Bu süreçte özellikle çok yakın akrabalarınızın ve ailenizden bazı kişilerin desteği sizi ayakta tutacak.

Hayata daha farklı bir açıdan bakmaya başlayacağınızı gösterir. Hemen hemen herkesin hayal ettiği ancak gerçekleştiremediği, her şeyi geride bırakıp uzun bir yolculuğa çıkma ve bu yolculuk boyunca arınma eylemini tek başınıza gerçekleştirebilirsiniz. Yanınıza kimseyi almayarak daha dingin ve sorunsuz bir şekilde kendinizi bulabilir, gençleşmiş bir biçimde rutin yaşamınıza geri dönüp hayatınıza daha pozitif olarak devam edebilirsiniz.

Falda i harfi görmek, bir diğer anlamı ile çok kızgın olunan birini affetmektir. Affedilen şahıs fal sahibine çok yakın biridir ve her şeyden önce arada yılların dostluğu vardır. Ayrıca bu affediş fal sahibinin de üzerinden ağır bir yükün kalkmasına ve oldukça hafiflemesine vesile olacaktır. Fal tabağının kenarında beliren i harfi ise çok tehlikeli gibi görünen bir işin üstesinden kolaylıkla gelmeye dalalettir. Fal sahibi haklı olarak endişe duysa bile tereyağından kıl çekercesine bu işinde üstesinden gelecektir. Yaşadıklarının her birini deneyim olarak sayan fal sahibini ileride daha büyük başarılar beklemektedir. Hayatına bu bilinçle devam ettiği sürece onu yıkabilecek çok az şeyle karşılaşacaktır.

Kahve Falında J Harfi Görmek

Kahve falında j harfi görmek, fal sahibine çok sıkıldığı bir konunun mutlu son ile biteceğini müjdeler. Her ne kadar fal sahibi bu konuya alışmış ve kabullenmiş olsa da mutlu sonla bitecek olması onu çok şaşırtacaktır. Hatta öyle ki; o gün fal sahibinin mutluluğunu hiçbir kötü düşünceli insan bozamayacaktır. Eğer fincandaki j harfi dip kısımda belirmiş ise çok gereksiz bir konuda iki kişi arasında kalarak ne yapacağını bilememek olarak yorumlanır. Fal sahibi sevdiği iki insan arasında kalmanın ne demek olduğunu bu gereksiz olay sayesinde öğrenecek ve bir daha böyle bir konuma düşmemek için elinden gelen özeni gösterecektir. Tabii buda demektir ki fal sahibi hatalarından ders çıkaran bir yapıdadır. Eğer her iki kişiden birine gaz verilir yada laf taşınırsa olay çok tehlikeli boyutlara taşınabileceği için son derece dikkatli davranılmalı ve en kısa sürede bu işi çözmeye odaklanılmalıdır.

Giderek daha tanınan biri haline gelmektir. Sıradan birçok insanın içinde bilgi ve zekasıyla sivrilen, bu nedenle nereye gidersen gitsin fark edilen, el üstünde tutulan kişileri simgeler. İnsanlara yol gösteren, akıl veren ve onları daha huzurlu bir yaşama kavuşturan biri olarak bilinmektir. Bundan dolayı sevilen ve sayılan bir insan olmaktır.

Heybet, güç, mal ve paradır. Yakın bir zamanda oldukça zengin ve itibar sahibi biriyle tanışarak bu kişiyle ya da bu kişinin çok yakın olduğu, her zaman destek verdiği biriyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Başvurduğunuz işlerde beklediğinizden daha büyük başarılar elde ederek oldukça yüklü miktarda mal ve para elde edebilirsiniz. Bu durum sayesinde insanların size hayranlıkla bakmasına hazır olmalısınız.

Falda j harfi görmek, fincanın kulp kısmında çok daha romantik anlamlar içerir. Eğer fal sahibi evli ise eşinin ona hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırladığını müjdeler fakat bekar fal sahipleri daha şanslıdır. Çünkü bekarlar için duygusal ve şaşırtıcı bir evlenme teklifine işaret eder. Fal tabağında beliren j harfi ise olgunlaşmış bir ruh hali ile yorumlanır. Fal sahibi isminde j harfi olan biri ile tanışacak ve bu kişilikten çok etkilenecektir. İlk önce bu şahsın duyguları yok sanabilir çünkü öyle kolay kolay hislerini belli eden biri değildir. Fakat zamanla bu kişinin yaşadığı olaylardan dolayı olgunlaştığını anlayacaktır. Fal tabağında karşılıklı iki j harfi belirmiş ise şans oyunları ile aranızın iyi olacağı bir döneme giriyorsunuz demektir.

Kahve Falında K Harfi Görmek

Kahve falında k harfi görmek, yenilenen bir ruh haline işaret eder. Fal sahibinin isminde k harfi var ise bu kişi mutlaka kendisidir ve eskiye dair hayatında ne kadar olumsuz düşünce var ise hepsinden kurtulup kendine yepyeni bir hayat kuracaktır. Fakat fal sahibinin isminde k harfi yoksa bu şahıs ona çok yakın biridir. Fal sahibi evli ise hanesinden biri bekar ise arkadaş ortamından çok sevdiği biri olabilir. Ayrıca bu şahsın hayatında ki değişimler fal sahibini de yakından etkileyecek demektir. Çok kısa bir süre sonra kendilerini yeni ve geleceği parlak olan işlerle uğraşırken bulabilecekleri için hazırlıklı olmaları gerekir. Eğer bu işlerin ucu sıkı tutulur ve zamanla ticarete dökülürse onlara çok iyi bir iş imkanı bile oluşturabilir. Aynı zamanda sağlık dolu bir geleceğe işaret etmektedir.

Mutluluğun her zaman sizinle beraber olacağını gösterir. Hep yüzü gülen, yaşadığı olumsuzluklardan ders alıp kendine dert edinmeyen insanları simgeler. Bu kişi siz olabileceğiniz gibi, ailenizden ya da yakın akrabalarınızdan biri de olabilir. Böyle biriyle hayatınızı birleştirip, dillere destan bir mutluluk yaşayacağınız, asla pişman olmayacağınız şeklinde de yorumlanır.

Huzuru simgeler. Kimsenin kazancına, lüksüne ya da gösterişli hayatına ilgi duymayan, sahip olduklarıyla herkesten çok daha fazla mutlu olabilen ender insanların işaretçisidir. Oldukça olumlu anlamlar taşır. Ne kadar büyük ve okunaklı görünüyorsa o kadar mutluluk ve huzur dolu bir ömür sürmek demektir. Ayrıca sevdiklerinizin hep yanınızda olması anlamına da gelir.

Falda k harfi görmek, çok düşünceli bir yapıya sahip olmakla da yorumlanır. Fal sahibi bu kadar ince düşünceli olarak sadece kendini yıpratır ve kimseden de böyle bir karşılık alamayacağı için yine kendi üzülür. Onun için biraz daha rahat ve bencil olmayı öğrenmelidir. Fal fincanının kulp kısmında belirmiş bir k harfi unutulmuş bir dostun ziyareti demektir. Bu dost öyle ihtiyaç duyulan bir zamanda gelir ki fal sahibi tüm sıkıntılarını bir kenara iter. K harfi fal tabağında belirmiş ise gündelik sıkıntıları işaret eder ve çok kafanıza takacağınız bir durum söz konusu değildir. Yalnız tabaktaki k harfinin altı çizilmiş ise fal sahibi ailesi hakkında bazı endişeler taşıyor demektir ve aslında buna hiç gerek yoktur. Çünkü zamanla her şey bir düzene oturacak ve herkes derin bir nefes alacaktır.

Kahve Falında L Harfi Görmek

Kahve falında l harfi görmek, yaramaz bir miniğin hanenize katılacağı ile yorumlanır. Bebek müjdesi veren bu harf çok uğurludur ve bu bebek daha çok küçükken ne kadar zeki ve anlayışlı olduğunu size kanıtlayacaktır. İlerde aileyi dimdik ayakta tutan ise yine bu bebek olacaktır. Fincanın kulp kısmına doğru şekillenmiş bir l harfi var ise size zamansız gelen bir haber getirilecek demektir. Bu haberle birlikte telaşlanmanız ve elinizin ayağınıza dolanması normaldir çünkü kısmetiniz sizi en nihayetinde bulacak demektir. Eğer kendinizi hazır hissetmediğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü çok güzel gelişmeler ve mutluluk kapınıza kadar dayanmış demektir ve bu şansı kaçırmamanız önerilir. Falda çift l belirmiş ise karşılıklı bir konuşma ile ufak tefek sırlar sizi bekliyor demektir. Öğreneceğiniz şeyler sizi çok şaşırtsa bile dilinizi tutmanızda fayda vardır çünkü böyle durumlarda kabak sizin başınıza patlayabilir. En güzeli bilmiyormuş gibi davranmak olacaktır. Ayrıca fal sahibi kimse için kimse ile kötü olmamalı ve yoluna bakmalıdır.

Hayatınızda bir şeylerin uzun süre boyunca ters gideceğini, bu sürecin sizi çok mutsuz edeceğini ancak ardından gelen mutlu haberle yaşadığınız tüm sıkıntıyı bir anda unutacağınızı gösterir. Evlenmek isteyen ancak bir türlü kendisine uygun olduğunu düşündüğü biriyle karşılaşamayanlar için bu durumun bir süre daha devam etmesi, ancak ardından hayal edilenden çok daha mükemmel biriyle evlenmek demektir.

Yıllardır çocuk sahibi olmak isteyip her yolu deneyen ancak bir türlü bu isteği gerçekleşmeyenler için birden fazla çocuğa sahip olmaya ve onları hayırlı bir şekilde yetiştirmeye işaret olarak yorumlanır. Ayrıca uzun yıllardır eğitim alan ancak istediği mesleğe bir türlü sahip olamayanlar için de sonunda gitmek istedikleri okullarda hayal ettikleri mesleğe kavuşmak şeklinde yorumlanır.

Falda l harfi görmek, derin bir mevzu hakkında bir aile büyüğü ile uzun saatler konuşarak kafa patlatmaktır. İş hakkında olan bu konuşmanın sonucunda fal sahibinin kafasında bazı planlar oluşabilir ve nihayet harekete geçecek gücü kendinde bulacaktır. Zamanla düzene sokacağı bu işten ailesine ve geleceğine yetecek kadar para kazanabilecek olan fal sahibi bu işin peşini asla bırakmamalıdır. Fal tabağının kenarında beliren iri bir l harfi fal sahibine eşiyle olan sorunların üstesinden gelmeyi müjdeler. İletişimsizlik yüzünden ortaya çıkan bu sorunlar baş başa bir akşam yemeği ile çözümlenecek ve sonunda aradaki buzlar tamamen eriyip eski güzel günlere tekrar dönülecektir. Ayrıca bu aralar üçüncü kişilerin gazına gelmemeye dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında M Harfi Görmek

Kahve falında m harfi görmek, ikili konuşmalar neticesinde bir karara vararak iş değiştirmek olarak yorumlanır. Bu yeni iş fal sahibine o kadar iyi gelecektir ki neredeyse tüm derdini tasasını unutup işine odaklanacak ve kendini daha iyi hissedecektir. Ayrıca maddi yönden de rahatı yerine gelecek ve sonunda içinde kalan tüm hayalleri gerçekleştirebilecektir. Parasal yönden sıkıntı yaşamaması ve hatta ailesine de para göndermesi fal sahibini daha da mutlu edecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir m harfi tam kendine göre bir eş adayı ile yorumlanır. Bekar al sahipleri için yapılan bu yorum çok yerindedir çünkü tam da fal sahibinin kafa yapısına uygun olan bu eş adayı ile mutlu bir son görülmektedir. Sohbet etmeyi ve gezmeyi çok seven fal sahibi ve eşi, hayatlarını dolu dolu yaşayabilecektir.

Sürekli gelgitler içinde yaşayan, psikolojik durumu çok kısa süre içinde değişkenlik gösterebilen, üzgün ve mutsuz biriyle tanışıp onun yeniden hayatı sevmesini sağlamak şeklinde yorumlanır. Ailenizden biri, ebeveyniniz, eşiniz ya da çocuklarınız da böyle bir duruma düşebilir ve daha dengeli hale gelmek için sizin yardımınıza, sağduyunuza ihtiyaç duyabilir.

Sorunlu bir hayatın ardından mutluluğu yakalayan insanlarla tanışmak biçiminde de yorumlanır. Psikolojik anlamda olumlu ve olumsuz birçok deneyimi bulunan, bu deneyimlerini sizinle paylaşmak isteyen birinin iş ortamında ya da sosyal ortamlarda hayatınıza girmesidir. Yanlışlarını ve doğrularını objektif bir şekilde değerlendiren, geçmişinden utanmayan ve hatalarından ders çıkarabilen insanları temsil eder.

Falda m harfi görmek, fincanın ağız kısmına denk gelmiş ise hızlı ilerleyen bir arkadaşlığa karşı dikkatli olunması gerektiğini işaret eder. Fal sahibi kalabalık bir ortamda tanıştığı bu kişi ile hiç araştırıp soruşturmadan, anlayıp dinlemeden arkadaş olacaktır ama ilerde başına bir sorun çıkarabilecek olan bu kişiyi biraz denemesi iyi olacaktır. Eğer kendi karakteri ile zıt olan bazı noktalara dikkat ederek ona göre hareket ederse çok daha sağlıklı bir arkadaşlık ortamı kurabilecektir. Ayrıca sevmediği ve istemediği konuları karşı tarafa tatlı sert bir dille iletmesi de ufak bir tedbir olacaktır. Fincanın kulp kısmında beliren m harfi minik bir kaçamağın habercisidir. Fal sahibi bu kaçamak için etrafındaki bazı kişilere yalan söylemek zorunda kalabilir fakat yine de hiçbir tatsızlık yaşamayacaktır. İstediği gibi eğlenip dinlenerek geri gelen fal sahibi bu kaçamağı uzun yıllar gülerek anımsayacaktır.

Kahve Falında N Harfi Görmek

Kahve falında n harfi görmek, karar alırken çok zorlanılacak bir döneme girmeye işaret eder. Fal sahibinin bu kararsızlıkları daha önceki kötü deneyimlerinden dolayı olacaktır fakat çok fazla evham yapmasına gerek yoktur. Çünkü fincanda beliren n harfi iyi şans ile yorumlanmaktadır. Özellikle de fincanın kulp kısmına doğru belirmiş ise rüzgar sizden yana esiyor demektir. Uzun bir süre hayatında kötü bir gelişme yaşamayacak olan fal sahibi rahat davranmalı ve tedirginlikten kaçınmalıdır Aksi takdirde hayatı sadece kendine zindan edecek ve bu yüzden ailesinin güzel anlarını bile kaçıracaktır. Fincanın ağız kısmında beliren n harfi ise çok çabuk öfkelenip aynı hızla sakinleşen birini işaret eder. Bu şahsın isminin içerisinde n harfi olması ihtimali yüksektir ve fal sahibini bu huyu ile biraz şaşırttığı da bir gerçektir. Fakat işin güzel tarafı çabuk sakinleşmesi ve pişman olmasıdır. Böylelikle fal sahibi çok büyük bir strese girmekten kurtulmuş olacaktır.

Hayatınızda nedenini bilemediğiniz bir takım değişikliklerle karşılaşacağınızı gösterir. Son zamanlarda oldukça unutkan ve dalgın olabilir, bunun nedenini bir türlü bulamayabilirsiniz. Ancak yakın bir zaman içinde bu durumun nedeninin sizi olumlu ya da olumsuz, ancak derin bir biçimde etkileyen, isminde N harfi bulunan biri olduğunu göreceksiniz. Bu kişiye karşı oldukça dikkatli davranmalısınız.

İsminde bu harfe sahip olan biri tarafından yönetileceğiniz, onun yönlendirmeleri sayesinde büyük tecrübeler kazanıp kendi işinizi kuracağınız anlamına gelmektedir. Eğer harf çok okunaklı değilse ismin sonunda ya da ortasında olabilir. Ancak okunaklı ve belirginse sizi olumlu bir biçimde yönlendirecek olan bu kişinin adının bu harfle başlayacağı şeklinde yorumlanır.

Falda n harfi görmek, çok güzel gülen ve bu gülümseme ile insanın içine huzur dolduran bir bebek ile yorumlanır. Bu minik yavru haneye yeni katılacak ama tüm ailenin neşe kaynağı olacaktır. Hatta fal sahibinin isminde n harfi var ise kendi bebeği bile olabilir. Eğer n harfi fal tabağında belirmiş ise çok bereketli bir işe dikkat çeker. Fal sahibinin hiç aklında yokken ona teklif edilen bu iş mutlaka değerlendirilmelidir çünkü hayırlara vesile olacaktır. En az yatırımla bile girilmesi tavsiye edilen bu iş hanenin huzurunu da ikiye katlayacaktır. İş deneyimim yok diye endişe edilmesi ise gereksizdir çünkü bu işi fal sahibine öneren şahıs ona çok büyük destek olacaktır ve ayrıca çokta dürüst bir insandır.

Kahve Falında O Harfi Görmek

Kahve falında o harfi görmek, fal sahibinin bekar veya evli olmasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer evliyseniz sizi bekleyen harika bir tatil var demektir ve ailenizle birlikte hiç olmadığınız kadar mutlu günler yaşamaya hazır olmalısınız. Çok fazla ümitli olmadınız için ailenize hiç söylemediğiniz bu tatile çıkacağınızı açıkladığınız zaman, onların ne kadar çok sevindiğini ve heyecanlandığını görmek bile size yetecektir aslında. Ayrıca macera ve neşe dolu bir tatil geçirmeye hazır olun çünkü hiç beklemediğiniz kadar hareketli geçecek bu tatil size de çok iyi gelecek. Bekar fal sahibi içinse yeni v tutkulu bir aşkın habercisi olan o harfi, size merak ettiğiniz her türlü konuda sohbet edebileceğiniz bir kısmetin müjdesini vermektedir. Bu kişi tamda sizin kafa yapınıza göre olduğu için onunla her ortama gururla girip çıkabileceksiniz.

Sizi oldukça şaşırtacak olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz bir yerden oldukça kazançlı bir iş teklifi alabilirsiniz. Uzun zamandır kurmak istediğiniz iş için elinize ansızın toplu bir miktar para geçebilir. Ya da yıllardır hazırlandığınız, ancak başarılı olmaktan umudunuzu kestiğiniz bir sınavdan beklediğinizden çok daha yüksek bir puan alabilirsiniz.

Ruh eşinizin ansızın karşınıza çıkması şeklinde de yorumlanır. Bugüne kadar yaşadığınız ilişkiler hep hüsranla sonuçlanmış olabilir; ancak karşınıza aniden çıkan bu kişiye mutlaka bir şans tanımalı ve kesinlikle hemen geri çevirmemelisiniz. Bu kişi sizin hayatınızı hem maddi hem de manevi anlamda, köklü bir biçimde değiştirebilir. Yakın çevreniz tarafından başta yadırganabilirsiniz ancak bu durum geçici olacaktır.

Falda o harfi görmek, bir diğer anlamı ile güven problemi yaşayan bir kişinin varlığını simgeler. Bu kişinin isminde o harfi olma olasılığı yüksektir ve fal sahibini biraz zorlayacak bir karaktere sahiptir. İlk önceleri size soğuk ve duyarsız biri olarak gelebilir fakat bu kişinin asıl sorunu insanlara karşı güvenini tamamen yitirmiş olmasıdır. Ona kimsenin yardım edemeyeceğini düşündüğü içinse, kendi hayatına dair hiçbir sırrı etrafıyla paylaşmamaktadır. Bu durum çok can sıkıcı bir hal almadan önce konuşulup halledilecek ve fal sahibi de bu insanla doğru ve etkili bir şekilde iletişime geçebilecektir. Ayrıca fincanın dip kısmında büyük bir o harfi belirmiş ise kısa sürede gerçekleşecek bir iş teklifi ile yorumlanır. En ihtiyaç duyulan zamanda gelen bu iş teklifi sayesinde fal sahibi derin bir nefes alacak ve hayatındaki eksikleri nihayet tek tek giderme fırsatı bulabilecektir.

Kahve Falında Ö Harfi Görmek

Kahve falında ö harfi görmek, fal sahibinin fazla hayalci bir insan olduğu manasına gelmektedir. Fakat işin güzel tarafı ise; hayal kurduğu kadar onları gerçekleştirmek için de çaba sarf etmesidir. Bazı hayallerini hiç beklemediği anda gerçekleştirdiğini gördükçe daha da çok motive olan fal sahibi ilerde ailesine anlatabileceği birçok anıya sahip olacaktır. Ayrıca bu özelliği ile de iyi bir ebeveyn olacak demektir çünkü çocuklarına da aynı ruh halini aşılayacak ve hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiğini öğretebilecektir. Fincanın ağız kısmında beliren ö harfi ayrıntıları asla kaçırmadığı ve dikkatli olduğu için patronunun gözüne girmeyi başaran ve vazgeçilmez bir eleman olan fal sahibi ile yorumlanır. Bu dikkatli ve ayrıntıcı yapısını evlilik hayatına da yansıtmayı başarabilirse çok iyi bir eş olacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında beliren büyük bir ö harfi size çok kısa süre içerisinde maddi bir destek var demektir. Uzun süredir bu desteği yapmaya hazırlanan kişi haneden biri değildir ve ismin ö harfi olma olasılığı da yüksektir.

Oldukça baskın karakterli biriyle uzun bir süre beraber yaşamak zorunda kalacağınızı gösterir. Bu süre boyunca sabrınız denenebilir ve çoğu kez pes etmek isteyebilirsiniz. Ancak bu kişinin size olumlu anlamda kattıkları da olacaktır. Bu nedenle pes etmemeli ve hayatınızdaki bu durumu kabullenerek, kendinizi mutlu ederek devam etmelisiniz. Çünkü bu kişinin size kattıklarını başka kimse katamayacak.

Ailenizden birinin size sormadan hakkınızda gelecek planları yapacağını ancak sonrasında bundan dolayı pişmanlık duyacağını gösterir. Özellikle anne ya da babanız bu durumda olabilir. Ayrıca eşiniz ya da sevgilinizle bazı sorunlar yaşayıp, sonrasında birbirinizi üzdüğünüz için pişman olacağınız şeklinde de yorumlanır. Çalkantılı ve hareketli zamanların ardından gelecek sükunet ve huzur ortamına işaret eder.

Falda ö harfi görmek, gizem dolu bir insan olduğunuzu da simgelemektedir. Çünkü etrafınızda olup bitenlere karşı duygularınızı çok fazla belli etmemektesiniz ve bu da sizin ne hissettiğinizi kimsenin hiç anlamamasına yol açmaktadır. Dolayısı ile adınız gizemli insana çıkabilir ve buda çok fazla insanın dikkatini çekeceğiniz anlamına gelir. Kendinize yakın bulduğunuz insanlar ile bazı duygularınızı paylaşmazsanız soğuk biri olarak da anılabilirsiniz. Ayrıca fal tabağında beliren ö harfi birtakım dedikodular duyacağınıza ama bunları fazla dikkate almamanız gerektiğine dalalettir. Sizi çekemeyenler her zamanki gibi iş başında olacaktır ve siz onları takmadıkça daha çok saçmalayacaklardır. Bu vurdumduymaz halleriniz aslında onlara en güzel cevap olacaktır.

Kahve Falında P Harfi Görmek

Kahve falında p harfi görmek, fal sahibinin eli bol bir olduğunu fakat bu aralar biraz tutumlu olması gerektiğini vurgular. Eğer böyle hesapsız kitapsız harcamalar yapmaya devam ederse ve hayır demeyi öğrenmezse, paraya gerçekten ihtiyaç duyduğu bir anda ortada kalacaktır. Acil ihtiyaçları ve önemli gelişmeler için kenara para atmanın hiçbir sakıncası yoktur ve böylece kimseye muhtaç olmak zorunda kalmaz. Fincanın kulp kısmında beliren p harfi gülmeyi ve eğlenmeyi seven insanlar arasında kalmaya dalalettir. Buda doğal olarak fal sahibinin kafasının dağılmasına ve kötü insanlar hakkında çok fazla düşünmemesine vesile olacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında çıkan büyük bir p harfi var ise iş hayatına yeni atılacak olan fal sahibini bekleyen güzellikleri müjdelemektedir. Başarıları ile ailesinin göğsünü kabartacak olan fal sahibi işini sevdiği için hep mutlu olacaktır.

Uzun bir süre geçici sıkıntılarla boğuşacağınızı gösterir. Özellikle maddi konularda olumsuz dönemler geçirebilir; yıllar boyunca kazandıklarınızın bir bölümünü aniden kaybedebilirsiniz. Ancak bu durum bittiğinde, kaybettiğinizden çok daha fazlasını kazanarak yaşadığınız sıkıntıları unutacak; geride bırakacaksınız. Bu süreç boyunca yakın akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan, gurur yapıp kabul etmeseniz de maddi yardım görebilirsiniz.

Zorlukların ardından gelen kolaylıkları temsil eder. İşleriniz hiç beklenmedik bir anda büyük bir çıkmaza girebilir. Maddi konularda daha önce rahatlıkla anlaştığınız insanlar size yüz çevirebilir. Ancak bu durumu sabırla karşılamalı ve sizi daha da zor durumlara sokacak, ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bu durumu sabırla göğüsleyebildiğiniz takdirde işleriniz hiç beklemediğiniz kadar büyüyecektir.

Falda p harfi görmek, ciddi bir konu hakkında uzun sohbetler edilerek bir karara varılacağına işaret etmektedir. Bütün aileyi ilgilendiren ve herkesin sabır göstermesini gerektiren bu karar hayata geçirilecek ve alışılması biraz zaman alacaktır. Fakat bu karar ile ailenin maddi durumu eskisi gibi rahatlayacaktır. Çok fazla sürmeden neşeli günlerine geri dönecek olan fal sahibi ve ailesi bu sıkıntılı dönemi el birliği ile atlatabilecektir. Fal tabağında beliren p harfi ise isminde bu harfi taşıyan bir arkadaştan sürpriz haberler almak demektir. Çok sevilen bu arkadaşın getirdiği haberler fal sahibinin de çok işine yarayacak ve uzun süredir takibinde olduğu birinden intikamını alabilecektir. Böylece içinde kalan bazı duyguları dışa vurmuş ve rahatlamış olacaktır. Hatta bu yaşananlar fal sahibi için de bir ders olacak ve bir daha kimseye haddinden fazla güvenmeyecektir. Tabağın kenarlarında bulunan minik p harfleri ise ufak tefek dedikodulu sohbetlere işaret eder.

Kahve Falında R Harfi Görmek

Kahve falında r harfi görmek, fal sahibinin hayatında köklü değişimler olacak ve bu değişimler gerçekleşebilecek en kısa sürede gerçekleşecek demektir. Eğer fal sahibi evli ise bu sorumluluktan biraz sıkılmış olabilir ve kendine yeni heyecanlar ve özel vakitler oluşturmak istiyordur. Bunu da yeni bir arkadaş çevresi ve eğlenceli oyunlar ile telafi edebilir. Fakat ne olursa olsun sorumluluklarını yerine getirmekten ve ailesini de eğlendirmekten vazgeçmemelidir. Aksi takdirde herkesin mum ile arayıp da bulamadığı huzuru tamamen kaybedebilir. Bu da dolayısı ile daha sonra çok daha mutsuz olmasına yol açabilir ve tabii ki son pişmanlık fayda etmeyebilir. Çünkü fal sahibinin etrafındaki tüm insanlar zaten yeterince saygılı ve anlayışlıdır ve onların sabrı ile oynamak tehlikeli olabilir. Biraz empati yapmak ve diğer insanların da sorumlulukları olduğunu fark etmek hiç zor bir şey değildir ve hatta size iyi bile gelebilir. Unutmayın ki hayat onu kabullendiğiniz sürece daha güzeldir ve hayatınıza güzellik katmak yine sizin elinizdedir.

Hayatınızda bir takım değişiklikler olacağını, bunun sebebinin ise hayatınıza yeni giren bir ya da birkaç kişi olacağını gösterir. Eğer harf birden çok olacak şekilde çıkmışsa tanıştığınız bir aile ya da bir grup hayatınızı değiştirebilir. Daha küçük ve silik çıkan R harfi ise hayatınızı değiştirecek kişinin bir çocuk olacağı şeklinde yorumlanır.

Sizi kendisine benzetecek, hayat tarzınızı ve doğrularınızı değiştirecek, sizi başka birine dönüştürecek biriyle tanışmanız anlamına gelir. Bu kişi hayatınıza sevgili ya da eş olarak girebileceği gibi, arkadaş ya da işveren olarak da girebilir. Bu kişiyle aranızdaki ilişkiyi her zaman sıkı tutmalı; hayatınızda yaptığı değişikliklere sadık kalmalısınız. Bundan asla pişmanlık duymayacaksınız.

Falda r harfi görmek, fincanın dip kısmına denk gelmiş ise çözmek için ayak sürüdüğünüz ve aslında çok da fazla önemsemediğiniz bir konunun tahmin etmediğiniz kadar kısa bir süre içerisinde çözümleneceğine işaret eder. Hatta bu gelişme o kadar güzel bir şekilde olacaktır ki daha önce neden çözmediğinize pişman bile olabilirsiniz. Fincanın ağız kısmına yakın bir şekilde görülen r harfi ise sıradan bir gün diye düşündüğünüz sıkıcı bir hafta sonunda kapınızı çalan eski bir dostu işaret eder. Bu ziyaret sayesinde hem eski günleri yad edecek hem de şehrin altını üstüne getirip eğlenebileceksiniz. Fal tabağında görülen r harfi ise finansal durumunuzu tekrar gözden geçirmek zorunda kalacağınız bir duruma işarettir.

Kahve Falında S Harfi Görmek

Kahve falında s harfi görmek, fal sahibinin son zamanlarda çok gergin ve her şeye alınan bir insan haline dönüştüğünü fakat bu günlerin artık geride kaldığını simgeler. Çünkü fal sahibinin hayatına çok seveceği, onu çok mutlu eden, gözünün içine bakarak ruhunu okuyabilen biri girecektir. Ayrıca çevresindeki herkes de onlara gıpta ile bakacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren s harfi ise barış rüzgarlarının estiğini simgeler. Uzunca bir süredir fal sahibi ile arası olmayan bir arkadaşın hatasını anlayıp geri dönmesi ile yorumlanan s harfi, tekrar eski eğlenceli günlere adım atılacak demektir. Eğer fal sahibi erkek ise s harfi daha yoğun duyguları simgeler. Ayrıca içerisinde taşıdığı bu duyguları kimse ile paylaşamadığı için çok daha büyük bir sıkıntı oluşturabilir. O yüzden bu aralar etrafında içine sığdıramadığı bazı durumlar olursa mutlaka sevdikleri ile paylaşmalıdır. Bunu yaparak kendine çok büyük bir iyilik etmiş olacaktır.

Arkanızdan iş çeviren insanları temsil eder. Size hiç belli etmeden başkalarına sizin hakkınızda kötü şeyler söyleyen, ancak size karşı her zaman sevecen ve güler yüzlü yaklaşan insanların varlığını gösterir. Kayıtsız şartsız güvenip hayatınızı dahi emanet edebileceğiniz insanlar hakkında yeniden bir değerlendirme yapmanız gerektiği konusunda önemli bir uyarı mahiyetindedir.

Riyakar ve içiyle dışı bir olmayan insanları simgeler. Çok yakınınızda; iş ortamında, yakın akrabalar arasında hatta ailenizin içinde bile size karşı riyakar davranan ancak bunu size fark ettirmeyen biri olabilir. İnsanlarla ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca sadece sizin değil, eşinizin, sevgilinizin ya da çocuklarınızın etrafında da bu gibi sinsi insanların bulunduğu anlamına gelir.

Falda s harfi görmek, fincanın dip kısmında belirmiş ise yersiz bir kıskançlığa işaret eder. Eğer fal sahibinin isminde s harfi var ise bu kişi kesinlikle fal sahibidir fakat yok ise sevgilisini yada eşini simgeler. Kıskançlık krizleri o kadar yoğun olacaktır ki karşı taraf sonunda pes ederek tartışmayı kapatmak isteyecektir. Bu kıskançlık yersiz ve gereksizdir çünkü ortada ne bir ihanet nede kıskanılacak bir durum vardır. Ayrıca isminde s harfi olan bu kişi gerçekten aşık bir insandır ve gözü bir başkasınız zaten görmemektedir. Fal tabağında büyük bir s harfi çıkmış ise biraz hızlandırmanız gereken bazı işlerinizin olduğuna işaret eder. Ne kadar çok özen gösterip hızlı davranırsanız ilerde o kadar çok rahat edeceksiniz ve maddi sıkıntı da yaşamayacaksınız. Fakat ağırdan aldığınız her iş size dokunacaktır haberiniz olsun.

Kahve Falında Ş Harfi Görmek

Kahve falında ş harfi görmek, fal sahibinin bir takım sırları olduğunu ve bunların öğrenilmesinden çok korktuğunu işaret eder. Bu durum onu paranoyak bir hale getirmeden önce önlemini almalıdır. Eğer bildiği sırları kendisi ile birlikte mezara götürmeyi başarır, yani kimseye bir şey söylemez ise korkmasının bir manası olmayacaktır. Unutmamalıdır ki bu devirde kimseye güvenmek doğru değildir. Fal fincanının dip kısmında belirmiş bir ş harfi var ise ufak bir ev kazası yaşayacağınıza dalalettir. Bu kaza her ne kadar canınızı yaksa da, çok fazla hasara uğramadan atlatabileceksiniz. Ayrıca fincanda birkaç tane birden ş harfi görmek çok fazla konuşan bir eşe işaret eder. Fal sahibi bu konuda biraz şikayetçi olabilir ama yine de eşini çok sevdiği için bu duruma katlanacak ve huyunu törpülemeye çalışacaktır.

Kimsenin başaramadığı, yapmaya cesaret edemediği ancak tutkuyla bağlı olduğunuz bir iş yapacağınız ve bu işten büyük kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Üzerinde çalıştığı konularda ilklere imza atan, eşsiz insanları temsil eder. Eğitimini devam ettirenler için kimsenin tasvip etmeyeceği, hor göreceği ancak büyük başarılar getirecek bir meslek sahibi olmak anlamına da gelir.

Yaşadığınız yerin dışında hemen hemen dünyanın her yerinde büyük işler yapıp, milyonlarca farklı insan tanıyacağınız şeklinde yorumlanır. Oldukça ilgi çekici deneyimler kazanabilir ve hiç beklemediğiniz kadar büyük bir servetin sahibi olabilirsiniz. Başkalarının kötü yaklaşımlarına aldırmayan, kendi bildiğini yapan ve bunun sonunda büyük başarılar elde eden insanları simgeler.

Falda ş harfi görmek, bir diğer anlamı ile enerji dolu ve her yere atılan bir kişilik demektir. İsminin içerisinde ş harfi olan bu insan ile fal sahibinin yolları kesişecek ve fal sahibi onun sayesinde çekingenlik sergilediği huylarından biraz olsun uzaklaşacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru şekillenmiş olan ş harfi ise edebi yönü çok kuvvetli fal sahibini işaret eder. Bu özelliği ile çok sevilen ve sohbeti aranan bir insan olan fal sahibi, zamanla daha da güzel ve akıcı bir dile sahip olacaktır. Ayrıca bu ona bir ekmek kapısı bile olabilir. Fal tabağında şekillenen ş harfi huzurlu bir hayatı olan fal sahibinin gereksiz inatlaşmalar sonucunda ailesini biraz üzeceğini haber verir. Bu durum geleceğe yönelik bir durum olduğu için fal sahibi bu konuda uyarılmalı ve aile içi zıtlaşmalardan kaçınmalıdır.

Kahve Falında T Harfi Görmek

Kahve falında t harfi görmek, ileri görüşlü bir arkadaşın size önemli bir konuda yardım edeceğini haber verir. Fal sahibi ilk önce bu uyarıyı ve yardımı anlamayacak ve burnunun dikine gidecektir. Fakat yine de çok geç kalmadan arkadaşının sözüne gelecek ve çok fazla zarar görmeden bu işi de atlatabilecektir. Fincanda ters bir şekilde duran t harfi ise bu işin çok kısa bir sürede sonlanacağını müjdeler. Eğer fal sahibi arkadaşının uyarılarına kulak asmazsa hayatında hiç olmadığı kadar utanç verici bir duruma düşebilir bizden uyarması. Fincanın kulp kısmına yakın bir yerlerde konumlanmış t harfi ise sıkıntılarla mücadele etmeyi seven ve her şey monoton olduğunda hayattan zevk almayan fal sahibi demektir. Bu huyu hem iyi hem de kötüdür çünkü sorunlarla mücadele etmesi ne kadar güzel olursa olsun, hayat rutin ilerlediği zaman sıkılması etrafındaki insanlara biraz garip gelebilir. Bu yüzden de kendisine sıkılmamak için farklı spor dalları bularak enerji atacağı bir alan oluşturmalıdır.

Oldukça önemli pozisyonlarda bulunmaya yorulur. Sizi ya da yakınlarınızdan biri, hem yaşadığınız yer hem de ülke açısından oldukça önemli bir görev için seçilebilir. Uzun yıllar boyunca aynı pozisyonda olan kimsenin başaramadıklarını başarıp, büyük takdir toplayabilir ve adını tarihe altın harflerle yazdırabilir. Bu durum siyasi bir pozisyon olabileceği gibi neredeyse dünyayı yöneten bir şirketin başı olmak şeklinde de ortaya çıkabilir.

İtibar, nam ve büyük işler başarmak olarak yorumlanır. Oldukça güzel günlerin geleceğini müjdeler. Aynı zamanda iyi insanlarla karşılaşmak, onların yönlendirmeleri sayesinde alanında uzmanlaşmak ve tanınmak demektir. Çok zor işler başarmak, oldukça çetin yollardan geçmek ancak en sonunda büyük fayda ve kazanç elde etmek anlamına gelir. Ayrıca bu kazançların kalıcı olması biçiminde de yorumlanır.

Falda t harfi görmek, ticaret ile uğraşan ve bu işler için çok yetenekli olan bir insanı işaret eder. Fal sahibine çok yakın olan ve isminin içerisinde t harfi bulunan bu kişi bazı konularda, engin tecrübesi ile fal sahibine yardımcı olacaktır. Hatta parlak zekası ve becerikli olması sayesinde fal sahibine ilham bile olabilir ve birlikte yeni işlere girişebilirler. Ayrıca fal tabağında beliren t harfi sağduyulu bir aile birey ile yorumlanır. Sağduyulu olması ailedeki herkesin işini kolaylaştırmaktadır çünkü özellikle gergin durumlarda ailenin tüm bireylerini sakinleştirebilme ve yön verme yeteneğine sahiptir. Şimdi de ileride de kendisinin fikrine danışılacak ve onun onayı olmadan hiçbir iş yapılmayacaktır. Eğer isminizde t harfi varsa bu kişi siz bile olabilirsiniz.

Kahve Falında U Harfi Görmek

Kahve falında u harfi görmek, yeni ve heyecan uyandıran bir ilişkiye yelken açmayı simgeler fakat bu ilişkide karşı taraf sizi biraz zorlayabilir. Çünkü fal fincanının dip kısmında beliren u harfi; karşı cinsin içine kapanık, duygularını zor belli eden ve çekingen bir yapıya sahip olduğunu işaret eder. Fal sahibi karşı tarafın bu huyunu çözmekte biraz zorlanacağı için ilk önceleri onu bu ilişkiye gönülsüz zannedecek ve vazgeçmek bile isteyecektir. Fakat onu tanıdıkça daha çok severek, aralarındaki bağın güçlenmesine yarayan jestler yapacaktır. Hatta karşı tarafın kendini ifade edebilmesi için farklı oyunlara bile başvurabilir ve başarılı da olacaktır. Ayrıca bu yeni ilişki fal sahibi için çok hayırlı ve mutlu bir sona gebedir. Sonunda gerçek mutluluğu bulduğuna inana çift birbirini hiç bırakmayacaktır. Etraftan kıskanan insanlar olabilir ve bazı fesat insanlara karşı tedbir alınmasında fayda vardır.

Yanlış yolda olduğunuzu düşünen biri tarafından yaşadığınız hayatın tam tersi yönde bir yaşam biçimine sahip olacak şekilde yönlendirilebilirsiniz. Günahkar ve bu günahlarında ısrar eden kişilerin bir anda geri dönüş alıp bambaşka birine dönüşmesidir. Aynı zamanda uzun süredir doğru yolda ilerleyen başarılı kişilerin de bir anda yanlış yollara sapması şeklinde yorumlanır.

Ani kararlar almaktır. Aniden tüm hayatınız size anlamsız ve boş gelebilir; her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ve eş, içinde bulunduğunuz sosyal ortamlar size oldukça gereksiz bir hayat yaşadığınız hissi yaşatabilir. Ancak bu his karşısında sabırlı olmalı, hayatınızdaki artı ve eksileri geçirmeli, buna göre mantıklı kararlar vererek geçmişte kazanımlarınızı bir anda çöpe atmamalısınız.

Falda u harfi görmek, çok sakin gibi görünen ve olaylara pek tepki vermeyen bir arkadaşın herkesi şaşırtarak sert çıkışlar yapması ile yorumlanır. Gayet kendinden emin ve bilinçli konuşan bu arkadaş, insanların aklının başına gelmesine ve hadlerini aşmaması gerektiğine dair onlara güzel bir ders vermiş olacaktır. Fincanın ağız kısmında beliren ters u sembolü ise gizemden hoşlanan fal sahibi ile yorumlanır. Her konuda şeffaf olmayı sevmeyen ve bazı noktaların kendine kalması gerektiğini inana fal sahibi karşı taraf için de aynı şeyleri düşünür ve buda aslında onun çok saygılı bir insan olduğunu gösterir. Eğer karşı taraf kıskanç ve müdahaleci bir insan ise fal sahibi ile çok uzun süreli bir ilişki yaşaması imkansız olabilir. Fakat saygı duyan bir insan ise her zaman saygıyı hak edecektir.

Kahve Falında Ü Harfi Görmek

Kahve falında ü harfi görmek, fazlası ile umursamaz ve rahat bir insan ile yorumlanır. Bu şahıs fal sahibine çok yakın biridir ve bu huyu herkesi olduğu gibi fal sahibini de çileden çıkarmaya yeterlidir. Olaylara hep bencil ve vurdumduymaz bir mantıkla yaklaştığı için de kimse onunla bir şey paylaşmak istemez fakat fal sahibi onun dersini çok güzel verecektir. Bu kişi gerçekten başı sıkışıp fal sahibine yardım istemeye gelecektir ve fal sahibi de aynı vurdumduymaz tavırlar ile yanıt verecektir. İnsanlara verdiği tepkilerden biri ile karşılaşan şahıs biraz afallasa bile çabuk toparlanacak ve hatasını anlayacaktır. Fal sahibi ise bu olayı yıllarca gülerek hatırlayacaktır. Fincanın kulp kısmında şekillenmiş ü harfi ise bol kazanç ve helal mal ile yorumlanır ve bu kazanç kapısı fal sahibinin yeni işidir. Bir devlet kapısı olan bu yeni iş sayesinde fal sahibi artık kendi yuvasını kurabilmek için ilk adımlarını atabilecektir.

Çok eğlenceli, neşeli, herkesi bir anda kahkahalara boğabilen insanları temsil eder. Eğer bu harfi fincanda ortaya yakın bir yerlerde görüyorsanız bahsedilen eğlenceli kişi sizin hanenizden çıkabilir ya da sonradan sizin hanenize katılan biri olabilir. Bekar olanlar için neşeli ve kıpır kıpır biriyle tanışıp hayatını onunla birleştirerek her geçen yıl daha da gençleşmektir.

Mutluluk ve hayattan zevk alma gibi güzel durumların her zaman sizinle beraber olacağını gösterir. Hayatınızda karamsar ve sürekli negatif olan insanlara asla yer olmayacak. Her zaman yaşamaktan zevk almasını bilen insanlarla aynı ortamlarda bulunacak; bu nedenle hayattan zevk almayı siz de kendinize bir yaşam biçim olarak belirleyeceksiniz. İşlerinizin her zaman rast gitmesi şeklinde de yorumlanır.

Falda ü harfi görmek, bilimsel konulara meraklı bir evlat ile yorumlanır. Eğer bu güzel merakı ve yeteneği kısıtlanmaz ve üzerine gidilir ise ilerleyen dönemlerde ailenin gurur kaynağı olacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ü harfi ise güçlü bir karaktere sahip olan fal sahibinin oldukça sarsılacağı bir ayrılık yaşamasına işaret eder. Aileden yaşlı bir insanı kaybedecek olan fal sahibi bir süre kendine gelemeyebilir fakat bu yaşlı insanın acılarından kurtulmuş olması fal sahibinin gönlüne ferahlık verecektir. Fal tabağında ü harfi görmek ise her konuda şüpheci ve çok kararsız bir iş arkadaşı ile yorumlanır. Bu şahıs her ne kadar bu özelliği ile işleri biraz zorlaştırsa ve yokuşa sürse de bazı konularda şüpheci olması tüm ekibin işine yarayacaktır ve önemli bir hatadan zamanında dönme şansı yakalanacaktır.

Kahve Falında V Harfi Görmek

Kahve falında v harfi görmek, ileriye dönük düşünen ve attığı her adımı geleceğini ince ince planlayarak yapan fal sahibi ile yorumlanır. Etraftan bu huyu ile takdir toplayan fal sahibi çok önemli bir konuda öyle bir girişimde bulunacaktır ki bu sefer herkes ona gıpta ile bakacaktır. Hatta aralarında fal sahibine nazar edebilecek fesatlıkta insanlar bile olabilir o yüzden bu başarıyı fazla dillendirmemekte fayda vardır. Fal fincanında beliren v harfi eğer kulp kısmına doğru şekillenmiş ise isminin içerisinde v harfi olan karşı cinsi temsil eder ve bu kişi fal sahibini çok etkileyecektir. Etkilenmesinin sebebi ise bu gizemli karakterin müthiş bir özgüvene sahip olmasıdır ve fal sahibi onun yanında kendini garip bir şekilde güvende hissedecektir. Aralarında başlayan ufak tefek diyaloglar bile fal sahibinin kalbinin pır pır etmesine yetecektir.

Ömrünüz boyunca birinden kaçmaya çalıştığınızı, bu durumun bir süre daha devam edeceğini gösterir. Ebeveynlerinizle aranızda uzun süredir çözülemeyen problemler olabilir ve bu durum sizi onlardan sürekli kaçıp, birçok bahaneyle uzakta yaşamaya itebilir. Harfi oldukça büyük ve okunaklı bir şekilde görüyorsanız ebeveynlerinizin bir süre daha sizi bu olumsuz durumda bırakacağı anlamına gelir.

Kaçarak sığınacağınız bir limanınızın olacağı, bu limanın bir insan ya da bir şehir olabileceğini gösterir. Yaşadığınız hayattan bunaldığınızda sürekli başvurup akıl danışabileceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Ayrıca olumsuz bir durum yaşadıktan sonra ziyarete gittiğiniz bir şehir ya da daha küçük bir bölge sizi dinlendirebilir, rahatlatabilir ve daha mutlu hale getirebilir.

Falda v harfi görmek, çok değer verilen bir arkadaşı simgelemektedir ve bu arkadaş ile aranızda bu aralar ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir. İletişim kopukluklarından ve fal sahibinin hassas düşünmesinden kaynaklanan bu yanlış anlaşılmaları engellemenin en güzel yolu ise; oturup karşılıklı konuşmak olacaktır. Anlatılmak istenen şeylerin doğru bir şekilde anlaşılması ile birlikte, karşılıklı saygı ve anlayış bu işi kökünden halledecektir ve iki arkadaşın arası açılmadan olay sona erecektir. Eğer bu konuşma ertelenirse her iki taraf için de kötü gelişmeler söz konusu olabilir. Bu yüzden gururun elden bırakılması ve konunun bir şekilde açılması gerekir ve bu iş size düşecektir. Fal tabağında beliren v harfi ise umursamazlığı ile fal sahibinin deliye döndüren sevgiliyi işaret eder. Fakat çok fazla endişe edilecek bir durum yoktur çünkü karşı taraf bunu zaten fal sahibinin dikkatini bir konuya yoğunlaştırabilmek için yapmaktadır.

Kahve Falında Y Harfi Görmek

Kahve falında y harfi görmek, fal sahibinin gergin bir dönemde olduğunu haber verir. Üzerindeki negatif elektriği atabilmek ve biraz kafa dağıtabilmek için minik de olsa bir tatile ihtiyacı olan fal sahibi ne pahasına olsun bu planını gerçekleştirmelidir. Aksi takdirde bu gergin tavırlar ile etrafındaki insanları gereksiz bir şekilde üzebilir. Fal fincanının dip kısmında beliren y harfi ise deli dolu bir kişiliği temsil eder. Hatta bu insanın isminde y harfi olma olasılığı yüksektir ve fal sahibine çok yakın olmak isteyen birisidir. Her ne kadar fal sahibi bu kişi konusunda tereddütlere sahip olsa da zamanla çılgınlıklarına alışacak hatta ona ayak uydurmaya bile çalışacaktır. En güzelinin hesapsız kitapsız ve dilediği gibi yaşamak olduğunu fark eden fal sahibi yavaş yavaş hayattan zevk almaya başlayarak güzel anılar biriktirecektir.

Büyük ikilemleri temsil eder. Karşınıza iş konusunda iki büyük fırsat çıkabilir. Ancak hangisine şans tanıyacağınızı bir türlü belirleyemediğiniz için bir süre psikolojik olarak rahatsız hissedebilirsiniz. Bu durum fazla uzun sürmeyecek ve sonunda sizin için en doğru olan hangisiyse ona yönelecek; asla geriye dönüp kararınızdan dolayı pişmanlık yaşamayacaksınız. Bu durum aileniz tarafından da desteklenecektir.

Falda y harfi çıkması anlamı, iki kişi arasında kalmak şeklinde de yorumlanır. Hayatınızdaki iki değerli insan arasında, hangisiyle geleceğinizi birleştireceğiniz konusunda büyük bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Ancak hangisini seçerseniz seçin sakin ve çalkantıdan uzak bir yaşama sahip olacaksınız. Aralarında kaldığınız kişiler sadece sevgili değil ebeveynleriniz ya da çocuklarınız da olabilir. Ancak en doğru kararı vererek herkesin mutlu olmasını sağlayacaksınız.

Falda y harfi görmek, uygun olmayan bir teklife de işaret etmektedir. Fal sahibinin hiç beklemediği bir anda, pek samimi olmadığı bir iş arkadaşından gelen bu teklif onu çok şaşırtacak ama asla kabul etmeyecektir. Bir anlamda rüşvetçilik ile eşdeğer olan bu teklifi kabul etmemesinin sebebi ise; dürüst bir şekilde yetiştirilmiş olması ve itibarına maddiyattan daha çok değer vermesidir. Fincanın ağız kısmına doğru şekillenen y harfi; büyük bir curcunayı işaret etmektedir. Fal sahibi kendi ile alakalı olmayan bu curcunanın içerisine tesadüfen düşecektir fakat arkadaşları tarafından olaya fazlaca dahil edilecektir. Neyse ki fal sahibi kıvrak zekalı bir insandır ve bu olaydan birkaç zekice cümle ile sıyrılabilecektir. Ayrıca fal tabağında beliren y harfi fal sahibinin bir beklenti içerisinde olduğunu fakat bu beklentinin gerçekleşebilmesi için daha çok zaman olduğunu işaret etmektedir.

Kahve Falında Z Harfi Görmek

Kahve falında z harfi görmek, fal sahibinin uzunca bir süredir merak içerisinde beklediği haberin nihayet geleceğini işaret eder. Ayrıca bu haber öyle kuru kuru gelmeyecek ve beraberinde çok güzel kısmetler de getirecektir. Hayatının hiçbir döneminde kendini bu kadar şanslı ve bereketli hissetmeyen fal sahibi şansının açıldığını düşünebilir ve aslında bu konuda çok da haklıdır. O yüzden artık kendine yeni ilgi alanları bulmalı ve her konuda şansınız denemeye başlamalıdır. Üstelik bu aralar yeni iş başvuruları da yapabilir çünkü her anlamda bereketli bir dönem onu beklemektedir. Eğer fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenmiş bir z harfi var ise tüm bu gelişmeler kısa süre içerisinde yıldırım hızı ile gerçekleşecek ve fal sahibi hayatının akışına kendi bile inanamayacak demektir. Kendi kendisine nazar etmek istemeyen fal sahibi bolca dua okuyarak kötü düşünceleri kafasından atmalıdır.

Her zaman aşağılanan, hor görülen ve ikinci plana atılan birinin çok yakın bir zaman içinde inanılmaz başarılara imza atacağını gösterir. Bu kişi siz olabileceğiniz gibi anne ya da babanız, eşiniz ya da çocuklarınızdan biri de olabilir. Ancak kim olursa olsun elde ettiği başarılar çok konuşulacak ve insanlar tarafından hayranlıkla karşılanacak.

Beklenmedik insanların beklenmedik işler başarmasıdır. Eğitimi oldukça kötü ilerleyen birinin asla başaramayacağını düşündüğünüz bir işe sahip olduğunu ve büyük başarılar elde ettiğini görebilirsiniz. Çocuklarınızdan biri ya da siz sınavlara hazırlanıyorsanız, hiç beklenmedik derecede yüksek bir puan sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Asla umudun kesilmemesi gerektiğini, her insanın kapasitesini zorlayıp daha fazlasını yapabileceğini gösterir.

Falda z harfi görmek, pek de iyi niyetli olamayan bir yaklaşımın habercisi olabilir. Kalbi çok temiz olan fal sahibi, akrabalarından biri olan bu insanın yaklaşımını asla kötüye yormayacaktır ve bu aslında büyük bir hatadır. Çünkü sadece akraba olduğu için güven duyulan bu kişi fal sahibine sadece çıkarı için yaklaşmaktadır ve eğer ona çok fazla güvenilerek bir takım sırlar verilir ise bunları çok kötü bir şekilde kullanabilir. Bu aralar fal sahibi kimse fazla güvenmemesi açısından uyarılmalıdır. Aksi takdirde ilerde çok büyük güven problemleri yaşayabilir ve bu kötü anı hafızasından hiç silinmez. Fal tabağında beliren z harfi ise uzun süreli bir ilişkinin sorunsuz, kavgasız, gürültüsüz bir şekilde sonlandırılmasına işaret eder. Her iki tarafa da artık pek heyecan vermeyen bu ilişki kimse kırılıp incinmeden sona erecek ve aslında en güzeli de bu olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git