Kahve Falında Harfler Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Harfler Görmek

Kahve fincanında gördüğünüz harflerin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız konumuza göz atabilirsiniz. Türk kültürünün eğlence kaynaklarından biri olan kahve falı, uzun yıllardan beri gelecekten haber almak için kullanılır. Elbette ki kanıtlanmış bir doğruluğu yoktur fakat özellikle hanımlar arasında fazlasıyla ciddiye alınır. Aslında kahve fincanında beliren her şeklin bir anlamı olması ve fal sahibinin hayatı hakkında bir takım özel ipuçları vermesi sayesinde ciddiye alınmaya başlanmıştır.

Fal yorumcuları tarafından dillendirilen kehanetlerin doğru çıkması, insanların fala olan meraklarını doğal olarak ikiye katlamıştır. Bazı fal bilimcilerine göre ise telvelerin aldığı şekiller fal baktıran kişinin ruh hali ile doğru orantılı olarak şekillenir. Tabii ki bu da falı özel kılar ve fal meraklılarının daha çok kahve içmesine neden olur. Koyu bir muhabbet eşliğinde içilen kahveler heyecanla bitirilir ve fincan biraz sallandıktan sonra tabağına ters bir şekilde kapatılır. Kapatılan fincanın iyice soğumasını beklerken meraklanan fal sahibini sabırsızlık içerisinde fincanına dokunurken bulabilirseniz şaşırmayın çünkü fal yorumu beklemek çok kolay değildir. Fincan soğudu zaman ise fal yorumcusunun ellerine teslim edilir ve büyük bir dikkatle neler söyleyeceğine odaklanılır. Bu süreç çok keyiflidir çünkü fal sahibi yorumcunun ağzından çıkan her bir kelimeyi kendi hayatına göre düşünmeye başlar. Hatta arkadaşlar arasında bakılan fallarda çıkan dedikoducu ve fesat insanlar kesinlikle en sevilmeyen kişiler olarak etiketlenir ve bir süre çekiştirilmek suretiyle fala ara bile verilir.

Bu kadar eğlenceli bir kehanet aracı varken hanımların birlikte çok eğlenmesi de normaldir tabii. Ancak fal baktırmanın da fala niyetlenmenin de bazı kuralları vardır. Örneğin içilen kahve mutlaka yeterli telveye sahip olmalı, fala niyetlenilmeli, fincan kapatılırken neyse halim çıksın falım denmeli ve mutlaka iyice soğuması beklenmelidir. Ayrıca fal yorumcusunun dikkatini dağıtmamak da gerekir. Yorumcu fal fincanını eline alarak en dip noktasına bakar ve fala bir güzel odaklandıktan sonra yorumlamaya başlar. Bu süre içerisinde ise fal baktıran kişinin heyecanı doğal olarak iki katına çıkar.

Kahve fincanında beliren şekiller büyük bir titizlikle yorumlanmalıdır ki fala baktıran kişi, hayatı hakkında güzel gelişmeler ve ipuçları yakalayabilsin. Her bir simge kendi içerisinde ayrı ayrı anlamlar taşırken, birlikte göründükleri bölümler de yine aynı şekilde anlamlandırılabilsin. Özellikle de fincanda çıkan harfler doğru bir şekilde karakterize edilmelidir çünkü her harfin kendine has bir açıklaması vardır. Kimi fal sahibinin o anki ruh hali ve karakteri ile ilgili sırlara gebedir. Kimi ise kahve falı sahibinin çok sevdiği insanlar hakkındaki gerçekleri göz önüne serer. Şimdi gelin hep birlikte harflerin fincandaki konumlarını ve sırlarını öğrenelim.


 

Kahve Falında A Harfi Görmek

Fal sahibine iletilmesi gereken acil bir haber ile yorumlanır. Bu haber çoğu zaman ikili ilişkileri ve duygusal bağları yansıtsa da, fal sahibinin kendi çıkarına olacak bir işin müjdesini de verebilir. Bu yorumlar a harfinin fincandaki konumuna göre yapılmaktadır. Eğer fal fincanının dip kısmında çok belirgin bir şekilde a harfi belirmiş ise kesinlikle ikili ilişkiler hakkında olumlu gelişmeler ve sürpriz haberler var demektir. Fakat fincanın ağız kısmına doğru çıkan bir a harfi, fal sahibinin iş hayatı hakkında bir takım özel durumları haber vermektedir. Bu da çoğunlukla fal sahibi için hayır ve bereket dolu bir süreç demektir. Eğer fal sahibi seyahat etme planları yapıyorsa bir süre bunu ertelemek zorunda kalabilir çünkü yoğun bir döneme girecektir.

Bazı yorumcular tarafından çok alıngan ve çabuk öfkelenen fal sahibini işaret eder. Bu huy her ne kadar fal sahibinin kendisini de rahatsız etse, engel olamadığı bir durumdur ve maalesef fal sahibini çok zor durumlara sokabilir. O yüzden bir an önce her şeyi üzerine alınmaktan ve insanların sözlerine takılmaktan vazgeçmelidir. Aksi takdirde hayatının büyük bir bölümünü insanlara iletişimi kopuk bir şekilde geçirecektir. Aslında bazen mesafe koymak ve tavrını belirlemek iyi bir şey olabilir fakat her zaman aynı durum sergilenirse artık karşı taraf da bu durumdan sıkılabilir. Ayrıca fal tabağında beliren a harfi zenginlik içerisinde geçirilen bir ömre dalalettir. Bu zenginlik fal sahibinin tüm hayatına yansıyacaktır. Yani hem maddi açıdan hem de manevi açıdan çok rahat ve huzurlu bir ömür sürüp gidecektir. Daima iyilik yapan bir dost ile de yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında A Harfi


 

Kahve Falında B Harfi Görmek

Kaliteli ve fal sahibine bir şeyler katan bir dostluğun sembolüdür. Hatta fal sahibi bu arkadaşlığı kurmak için uzun süredir çaba sarf etmektedir ve sonunda amacına ulaşacaktır. Herkesin gıpta ile bakacağı bu dostluk zaman geçtikçe daha da güçlenecek ve kardeşlikten öte bağlar kurulacaktır. Fal sahibi hayatında sürekli güvenebileceği biri olmasından dolayı mutlu olacaktır. Aynı durum karşı taraf için de geçerlidir ve aralarına kim girmek isterse istesin asla başarılı olamayacaktır. Fincanın kulp kısmına yakın bir yerlerde b harfi çıkmış ise karşı cins ile dostluktan başka bağlar kurulacağına dalalettir. Fal sahibinin zaten uzun süredir hayatında olan bu kişiye başka gözle bakıyor olması ilk önce alışılmadık olsa bile daha sonra bu ilginin karşılıksız olmadığını anlayınca içi rahatlayacaktır.

Küçük bir rahatsızlığını aşırı şekilde abartarak hayatını hem kendine hem de fal sahibine zindan eden biri olarak da yorumlanır. Bu şahıs fal sahibine çok yakındır fakat var olan bu huyu sayesinde artık etrafındaki herkesi kendisinden nefret ettirmiştir. Fal sahibi bu kişiyi dışlamamak için çok çaba göstermesine karşın, sürekli şikayet ve dert dinlemekten sıkılıp en sonunda kendisi de uzaklaşmanın yollarını arayacaktır. Eğer fal fincanının dip kısmında bariz bir şekilde b harfi çıkmış ise çok uzun süredir küs olunan bir arkadaş ile nihayet barışmaya ve aradaki buzları yavaş yavaş eritmeye işaret eder. Fal tabağında görülen b harfi ise gelecekte fal sahibinin başına gelecek olan güzel işler ile yorumlanır. Bu okuyan bir fal sahibi için hayırlı bir iş, bekar bir fal sahibi için ise hayırlı bir eş olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında B Harfi


 

Kahve Falında C Harfi Görmek

Titiz bir kişilik ile yorumlanmaktadır. Bu kişi eğer isminde c harfi taşıyorsa fal sahibidir fakat taşımıyorsa onun çok yakın çevresinden biri olacaktır. Titizliği ile ün salmış olan bu şahsın aslında çok büyük psikolojik sorunları vardır ve kendini temizliğe vererek bu sorunları örtbas etmeye çalışıyordur. Eğer bu kişi fal sahibi ise dertlerini paylaşarak yardım istemesi açısından uyarılmalıdır çünkü sorunlarını içine attıkça büyütecek ve iç sesi ile konuşmaktan daha kötü bir hale gelecektir. Eğer etrafında yardım alabileceği deneyimli bir büyüğü var ise bu fırsatı mutlaka değerlendirip ona açılmalıdır. Fakat bu titiz şahıs fal sahibinin tanıdığı biri ise mutlaka ona yardım etmelidir.

Bazı fal yorumcularına göre eşine olan düşkünlüğü simgelemektedir. Yoğun bir bağlılık ve alışkanlık duygusuna sahip olan fal sahibi bazen bu ilgisi yüzünden eşini bunaltıyor olabilir. Fakat unutmamalıdır ki eşinin de bazı konularda yalnız kalıp biraz düşünmeye ve kafasını toplamaya ihtiyacı olabilir. Fincanın ağız kısmında beliren büyük bir c harfi, fal sahibi için iyi şansı simgeler ve kesinlikle bu dönemde girilecek olan işler değerlendirilmelidir. Hem bu sayede maddi sıkıntıların da üstesinden gelinecektir. Sevgi ve saygı çerçevesinde ilerleyen bir ilişkisi olan fal sahibi bazen sevgilisini ihmal ediyor olabilir ve bu konu büyürse aralarında gereksiz tartışmalara neden olabilir. Böyle bir duruma mahal vermemek için kesinlikle sevgiliye olan yaklaşım ihmalkarlığa dönüşmemelidir. Eğer tabakta çıkmış ise gelecekten haberler var demektir. Uzun süreli yatırımları olan fal sahibi sabırla hareket ederse, verimini mutlaka alacaktır ve gelecek kaygısı taşımadan yaşayacaktır. En ufak maddi sıkıntıda yatırımını düşünmekten vazgeçmelidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında C Harfi


 

Kahve Falında Ç Harfi Görmek

Sevdiklerine değer veren fakat bunu bir türlü doğru şekilde ifade edemeyen bir aile büyüğü ile yorumlanır. Sevgisini karşı tarafa iletme sorunu yaşayan bu aile büyüğü sürekli yanlış anlaşılır ve etrafındakileri sevmiyor diye düşünülür fakat işin aslı öyle değildir. Tüm duygularını kendi içinde ve derinlerde bir yerde yaşamaya alışmış olan bu aile büyüğünün aslında tertemiz ve yumuşacık bir vicdanı vardır. Fal sahibinin de bu insana karşı önyargıları olduğunun işareti olan ç harfi, aslında bir uyarı niteliğindedir. Fincanın kulp kısmına doğru şekillenmiş olan ç harfi ise hayattan ve yaşamaktan zevk alan, neşeli, eğlenceli, çılgın bir kişiliğe dalalettir. Eğer isminde ç harfi var ise bu kişi kesinlikle fal sahibidir fakat yok ise çok yakında tanışacağı bir kişiliği temsil eder.

Fal tabağında ise çok daha farklı anlamlar içermektedir. İki insan arasındaki çelişkili ifadeleri fark eden ve kendisine anlatılanların gerçek olmadığını anlayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu durumu geç fark ederse başına kötü şeyler gelebileceği için uyanık olmasında fayda vardır. Fincanın ağız kısmında çıkan ç harfi ise çok daha güzel olayların müjdecisidir. Örneğin kalabalık bir toplantıya katılıp huzurlu vakit geçirmek yada bir düğünde çok eğlenmek gibi anlamlar içerir. Eğer fal sahibinin adında ç harfi var ise bu düğün kendisinin demektir. Büyük ve çift noktalı bir ç harfi ise evlat ile yorumlanır. Ayrıca haneye katılan bu çocuk bolluk ve bereket ile birlikte muhabbeti de artıracaktır. Falına bakılan kişi orta yaşlı ise şu aralar iş hayatında yeni teklifleri değerlendirmek için en uygun zaman demektir. Ama fal sahibi genç ise mutlaka bu işler için tecrübeli birisinden akıl almalıdır.


 

Kahve Falında D Harfi Görmek

İsminin baş harfi d olan veya isminin içerisinde d harfi olan bir kişiden çok büyük ve beklenmeyen bir hediye almak demektir. Bu hediye tam da fal sahibinin zevkine hitap edeceği için çok mutlu olacaktır. Ayrıca bu hediye sayesinde fal sahibi ile karşı taraf arasında bir elektriklenme de olacak ve güzel bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Fincanın dip kısmına doğru şekillenmiş olan büyük bir d harfi var ise çok kısmetli bir döneme adım atmaya işaret eder. Bu dönemde fal sahibi ciddi yatırımlar yapabilir ve gelecekte oluşabilecek maddi sorunların önüne geçebilir. Fincanın kulp kısmına yakın şekilde çıkmış olan d harfi ise bir arkadaşının durumuna çok üzülmeye dalalettir. Fakat fal sahibi bu konuda çok üzülmese iyi eder. Çünkü herkes yaşadıklarından sorumludur ve başına gelenlerden ders çıkarmak zorundadır. Aksi takdirde aynı hataların etrafında dolaşıp durur.

Karakterli bir iş arkadaşına da dikkat çeker. Fal sahibi bu kişi ile ufak bir münakaşa sonucunda tanışacaktır ama bu münakaşa güzel bir dostluğun temellerinin atılmasına yol açacaktır. Haklılığını karakterli bir şekilde dile getiren ve saygı çerçevesinde fikirlerini beyan eden bu kişinin isminin içerisinde d harfi vardır ve fal sahibi bu insandan çok etkilenecektir. Birçok konuda fikrini almak istediği için de dost olmayı tercih edecektir. Fal tabağında beliren d harfi ise hane içinde yaşanacak hoş bir tesadüf ile yorumlanır. Bu tesadüf neticesinde aile halkı birbiri ile güzel bir muhabbete geçecek ve çok eğlenecektir. Ara sıra bu tarz muhabbetler yapmanın gerekliliğini kavrayan hane halkı birbiri ile daha çok vakit geçirmeye de başlamalıdır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında D Harfi


 

Kahve Falında E Harfi Görmek

İçten içe kıskanılan ve onun gibi olmak istenen birisini simgeler. Bu kişinin isminin baş harfi e olabilir veya isminde e harfi geçebilir. Fal sahibinin bu insanı kıskanmasının sebebi ise aslında bu kişinin çok iyi bir insan olması ve yaptığı hayır işleri sayesinde melek gibi bir ruh haline sahip olmasıdır. Herkes tarafından sevilen ve sayılan bu kişi gibi olmak ise fal sahibi için hiçte zor değildir. Fincanın kulp kısmına doğru belirmiş e harfi ise ince eleyip sık dokuyan fal sahibi ile yorumlanır. Birçok konuda fazla ince düşünen ve asla emeklerinin karşılığını alamayan fal sahibinin hayatı biraz akışına bırakması gerekmektedir. Üstelik bu şekilde mutlu ve huzurlu olmakla kalmaz çokta eğlenceli bir insan haline dönüşebilir. Takıntılı halleri bir kenara bırakıp mutlu olma vaktidir.

Fal sahibinin çıkacağı bir gezide minik bir kaza atlatacağını haber verir fakat bu kaza gerçekten çok ucuz atlatılacağı için fal sahibi sadaka vermelidir. Fincanın her iki yanında karşılıklı bir şekilde e harfi çıkmış ise fal sahibinin hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecek demektir. Bu değişim maddi manevi her açıdan gerçekleşecek ve de iyi yönde olacaktır. Bu yüzden fal sahibi çektiği sıkıntıları bir an önce bir kenara itmeli ve hayatını düzene sokmaya başlamalıdır. Ayrıca insanların söylediği şeylerin boş ve anlamsız olduğunu da bir an önce fark etmelidir. Fal tabağının tam ortasında çıkan e harfi ise sonu evlilikle bitecek olan hayırlı bir ilişkiye dalalettir. Bu ilişkinin sağlam olması ise fal sahibinin elindedir ve asla hiçbir şeyi saklamadan yürütülmelidir. Tabağın kenarında çıkan e harfi ise dedikoducu bir komşunun varlığını gösterir. Bu komşuya taviz verilirse tepenize çıkabilir haberiniz olsun.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında E Harfi


 

Kahve Falında F Harfi Görmek

Elinizden geldiği kadar ilgi gösterdiğiniz birinin size vefa borcunu çok güzel bir şekilde ödeyeceğine işarettir. Onun kötü zamanlarında yanında olduğunuz ve desteğe ihtiyacı olduğu zaman desteğinizi esirgemeyerek ayağa kalkmasını sağladığınız için size olan borcunu pek beğeneceğiniz birkaç hediye ile ödemeye çalışacaktır. Fakat yaptığınız iyilikleri ve desteği ömrünün sonuna kadar unutmayacak ve sizi dilinden hiç düşürmeyecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir f harfi, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi tamamen gözden geçirmeniz gereken bir döneme gireceğinizi işaret eder. Bazı arkadaşlarınızdan beklediğiniz inceliği göremeyince artık onlara haddinden fazla değer vermeyi bırakabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem sayesinde kim gerçek anlamda dost kim ise göstermelik dost öğrenmiş olacaksınız. Fincanın kulp kısmına yakın konumlanmış f harfi ise dağınık bir ruh hali içerisinde olduğunuzu simgeler.

Size gösterilen aşırı ilginin altın yatan başka nedenler olduğuna işaret eder. Ayrıca size ilgi gösteren kişi kesinlikle karşı cinstir ve tamda tahmin ettiğiniz üzere sizden fena şekilde hoşlanıyordur. Eğer ikiniz arasında bir takım gelişmeler yaşanırsa hiç şaşırmayın ve eğlenmenize bakın. Çünkü aslında karakter olarak ikinizde birbirinize çok benziyorsunuz ve emin olun birlikte çok güzel vakit geçireceksiniz. Fal tabağında beliren f harfi için yapılan yorum ise; fal sahibinin sıkı çalışmalar sonucunda alacağı başarılara dalalettir. Bu başarılar onun kariyerini yükseltmesine ve adını güzel duyurmasına vesile olacaktır. Hatta fal sahibi ileriki dönemlerde iş değişikliği yapmak istediğinde kolaylıkla yeni bir işe geçiş yapabilecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise fincanın ağzı kısmında beliren f harfi bereketin en çok olduğu döneme işarettir. Fakat fal sahibi bu bereketin artması için biraz daha duaya yönelmelidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında F Harfi


 

Kahve Falında G Harfi Görmek

İlk önceleri fal sahibine çok itici ve soğuk gelen bir insanın daha sonra beklenmedik bir şekilde sevilmesi ile yorumlanır. B sevginin nereden geldiğini anlamayan fal sahibi, kendini birden o insanla koyu muhabbetler ederken bulacaktır. Zaman içerisinde birbirlerine çok iyilikleri dokunacağı için de fal sahibi insanları dış görüntülerine göre yargıladığından ötürü çok pişman olacaktır. Fal fincanının ağız kısmında beliren g harfi, kendi karakterini sorgulayıp duran fal sahibi ile yorumlanır. Hayatı boyunca başına gelen olaylarda kendi hatalarının da olduğunu fark eden ve bu hataların bir daha yaşanmaması için bazı konularda kendini geliştirmeye karar veren fal sahibi, ileride çok daha erdemli bir insan olacaktır. Fincanın kulp kısmına yakın bir şekilde beliren g harfi ise karışık duygular içerisine girmeye ve bu duygulara sebep olan kişiden biraz uzaklaşılması gerektiğine işaret eder.

Bazı fal yorumcularına göre tahammülü azalan ve artık kimseye hoşgörü ile yaklaşamayan fal sahibi ile yorumlanır. Son zamanlarda yaşadığı haksız suçlamalar ve kötü olaylar yüzünden insanlara olan güveni de zedelenen fal sahibi artık kimseye kendini yaralama ve eleştirme fırsatı vermeyecektir. Bu durum her ne kadar fal sahibinin sevenlerini incitse bile, fal sahibinin yaralarını sarmasını açısından gerekli olacaktır. Ayrıca fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir g harfinin varlığı, isminin içerisinde g harfi olan bir insanın fal sahibinin hayatına ani bir şekilde gireceğine işaret eder. Bu insanın fal sahibine çok iyi geleceği ise kesindir. Fal tabağında yer alan g harfi ise kalabalık bir geleceği simgeler. Yani fal sahibi korktuğu gibi yalnız ve çaresiz yaşlanmayacak, aksine kalabalık bir aileye sahip olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında G Harfi


 

Kahve Falında Ğ Harfi Görmek

Fal sahibinin yeni bir ortama gireceğini fakat buradaki herkes ile hemen kaynaşacağını işaret eder. Bu da fal sahibinin çok uyumlu ve arkadaş canlısı bir insan olduğunu gösterir. Ayrıca fal sahibi sadece güler yüzlü olmasıyla bile etrafında çok sevilen bir insandır. Fal fincanının dip kısmında beliren ğ harfi, fal sahibine çok güzel gelişmelerin yaşanacağını da müjdelemektedir. Evli bir fal sahibi için bu gelişmeler aile yaşantısı üzerine olabilir fakat bekarlar için hayırlı bir eş demektir. Fincanın ağız kısmında yan bir şekilde beliren ğ harfi ise iş hayatının monotonluğundan kurtulup hareket kazanması demektir. Bu süreç fal sahibini biraz yorsa bile maddi açıdan epey bir rahatlamasına vesile olacaktır.

Fincanın kulp kısmına denk geliyorsa vefalı bir dostun ziyareti ile yorumlanır. Beklenmedik bir şekilde gerçekleşen bu ziyaret çok derin duyguları harekete geçirecek ve eski günler yad edilecektir. Terapi gibi gelen sohbetin ardından hayatınızın anlamını yeniden kazanabilirsiniz. Ayrıca çok yakın zamanda evcil bir hayvan edinebileceğinizi de gösterir. Hatta sizin hayvanlara olan sevginizi bilen biri tarafından hediye bile alabilirsiniz. Fal tabağının kenarında beliren ğ harfinin anlamı ise dar günlerin geride kaldığıdır. Elinize geçecek olan yüklü bir parayı çok dikkatli kullanarak inanılmaz bir atılım yapacaksınız. Bu arada sağlığınız hakkındaki endişelerinizi de bir kenara bırakın çünkü gayet iyisiniz. Tabağın ortasında beliren büyük bir ğ harfi görmüşseniz sürekli dikkatinizi çeken bir arkadaşınızın başına önemli bir olay gelecek ve siz ona unutamayacağı bir yardımda bulunacaksınız demektir. Bu arkadaşınızla aranızdaki bağın gücü herkesin kıskanç bakışlarına yol açabilir.


 

Kahve Falında H Harfi Görmek

Çok çeşitli anlamlara gelebilmektedir ve hepsi de olumlu sonuçlanarak fal sahibinin içini rahatlatır. Fincandaki konumu ve büyüklüğü fal yorumu açısından büyük ölçüde önemlidir. Eğer fal fincanının dip kısmında çok büyük bir h harfi belirmiş ise fal sahibi hane içi ilişkilerinde hassas bir döneme girecek demektir. Herkesi birden memnun etme konusunda zorlansa da başarılı bir şekilde bu işin üstesinden gelen fal sahibi ailesi ile mutlu güzel günlere yelken açacaktır. Ayrıca onların gönlünü ettikçe artan mutluluğunu ve bereketini de fark edecek ve ailesine daha çok bağlanacaktır. Fakat dip kısımda beliren h harfi ufak tefek ise fal sahibinin işi daha kolaydır. Çünkü tüm ailesine değil sadece eşine karşı biraz daha anlayışı ve yardımsever olması gerekmektedir. Bunu da aynı şekilde kısa bir süre içerisinde hallederek mutluluğu yakalayacaktır.

Bazı durumlarda ince bir karakteri simgeler. Fincanın kulp kısmında belirdiği takdirde çok daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü kulpta beliren h harfi fal sahibinin yakın çevresinde olan birinin ondan bir enerji beklediğini işaret eder. Fal sahibi bekarsa bu kişi ile arasında derin bir bağ kurulacak ve sonu hayırlı olacak demektir. Fakat evli ise kesinlikle kimse üzerinde yanlış bir izlenim bırakmamalı ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmamalıdır. Fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenen h harfi ise yorgun fal sahibinin eski neşeli günlerine yakın olduğunu işaret eder. Eğer isminde h harfi olan bir arkadaşı var ise bu biraz da onun sayesinde olacaktır çünkü bu kişi fal sahibine gaz verecektir. İçindeki gücün ve meşenin tekrar ortaya çıkmasını sağlayan bu arkadaş fal sahibini gerçekten çok seven biridir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında H Harfi


 

Kahve Falında I Harfi Görmek

İnatçılık konusunda uzman olan birisini işaret eder. Bu kişi fal sahibinin yakınlarında ve onun çok sevdiği birisidir, ayrıca isminde de ı harfi taşımaktadır. Her ne kadar inatçı olsa bile fal sahibi bu kişiyi çok sever ve onu hiç kıramaz. Bu inatçı kişilik asla söz dinlemediği için fal sahibinin bir konuda oldukça zorlayacaktır. Fakat fal sahibi asla vazgeçmeden farklı yolar deneyerek en sonunda istediğini yaptırmayı başaracaktır. Hatta bu uğurda birkaç arkadaşı ile arasına mesafe koymak zorunda bile kalabilir. Sonuç itibariyle fal sahibi kazanacak ve daha sonra da geride kalan pürüzlerin tamamını düzeltecektir. Fincanın dip kısmında beliren ı harfi ise çok başarılı bir projeye imza tan fal sahibi ile yorumlanır. Gecesi gündüzüne karıştığı halde emeline ulaşan fal sahibi nihayet derin bir nefes alıp kısa da olsa bir tatile çıkacaktır.

Fincanın kulp kısmında denk gelmiş ise aşk hayatındaki gelgitleri simgeler. Özellikle de bekar fal sahibi için kararsız günlerin başlangıcı demek olsa da, çok uzun sürmeyecek ve hallolacaktır. Mantığı ve sevgilisi arasında kalan fal sahibi en doğru kararı vererek mutluluğa doğru bir adım daha yaklaşacaktır. Bu zorlu süreçte aile büyükleri daima fal sahibinin yanında olacaktır. Fal tabağının orta kısmında beliren ı harfi ise sayılı günler kala çözümlenen bir iş sorunu demektir. Sorunun zamanlaması fal sahibinin biraz gerse de, vakit dolmadan halledilmiş olması sevindirici olacaktır. İş sorununu çözümleyen fal sahibi artık geleceği hakkında planlar yapmaya başlayabilir. Bu arada yatırımlarını da değerlendirme vakti gelmiş demektir. Bilen birisinden yardım almak kesinlikle en doğru karar olacaktır.


 

Kahve Falında İ Harfi Görmek

Son zamanlarda kendi içerisine kapanan ve herkesten sıkılan fal sahibi ile yorumlanır. Buna sebep olarak sevgiliyle yaşanan tartışmalar ve gelecek kaygısı gösterilebilir. Kimsenin ona yardım edemeyeceğini düşünen fal sahibi çok yanılıyor olabilir çünkü tecrübeli aile büyükleri kesinlikle çok işine yarayacaktır. Her şey için çok geç olmadan güvenilir birisinden yardım almalı ve ilişkisini kurtarmalıdır. Fakat eğer kimse için değişemeyeceğini düşünüyorsa bu ilişkiyi bitirmesi daha hayırlı olacaktır çünkü sevgi karşılıklı fedakarlık gerektirir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir i harfi ise iyileşmek anlamını taşır. Kısa süre önce minik bir rahatsızlık atlatan fal sahibi bu durumdan tamamen kurtulacaktır. Eğer bu kişi kendi değil ise mutlaka aileden biridir. Fakat fincanın kulp kısmında beliren iri bir i harfi, tutumlu olma zamanı demektir. Böyle har vurup harman savurmaya devam ederseniz korkunç bir son sizi bekliyor demektir. İlerde meteliğe kurşun atmak istemiyorsanız kenarda mutlaka bir miktar paranız olmalıdır.

Bir diğer anlamı ile çok kızgın olunan birini affetmektir. Affedilen şahıs fal sahibine çok yakın biridir ve her şeyden önce arada yılların dostluğu vardır. Ayrıca bu affediş fal sahibinin de üzerinden ağır bir yükün kalkmasına ve oldukça hafiflemesine vesile olacaktır. Fal tabağının kenarında beliren i harfi ise çok tehlikeli gibi görünen bir işin üstesinden kolaylıkla gelmeye dalalettir. Fal sahibi haklı olarak endişe duysa bile tereyağından kıl çekercesine bu işinde üstesinden gelecektir. Yaşadıklarının her birini deneyim olarak sayan fal sahibini ileride daha büyük başarılar beklemektedir. Hayatına bu bilinçle devam ettiği sürece onu yıkabilecek çok az şeyle karşılaşacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İ Harfi


 

Kahve Falında J Harfi Görmek

Fal sahibine çok sıkıldığı bir konunun mutlu son ile biteceğini müjdeler. Her ne kadar fal sahibi bu konuya alışmış ve kabullenmiş olsa da mutlu sonla bitecek olması onu çok şaşırtacaktır. Hatta öyle ki; o gün fal sahibinin mutluluğunu hiçbir kötü düşünceli insan bozamayacaktır. Eğer fincandaki j harfi dip kısımda belirmiş ise çok gereksiz bir konuda iki kişi arasında kalarak ne yapacağını bilememek olarak yorumlanır. Fal sahibi sevdiği iki insan arasında kalmanın ne demek olduğunu bu gereksiz olay sayesinde öğrenecek ve bir daha böyle bir konuma düşmemek için elinden gelen özeni gösterecektir. Tabii buda demektir ki fal sahibi hatalarından ders çıkaran bir yapıdadır. Eğer her iki kişiden birine gaz verilir yada laf taşınırsa olay çok tehlikeli boyutlara taşınabileceği için son derece dikkatli davranılmalı ve en kısa sürede bu işi çözmeye odaklanılmalıdır.

Fincanın kulp kısmında çok daha romantik anlamlar içerir. Eğer fal sahibi evli ise eşinin ona hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırladığını müjdeler fakat bekar fal sahipleri daha şanslıdır. Çünkü bekarlar için duygusal ve şaşırtıcı bir evlenme teklifine işaret eder. Fal tabağında beliren j harfi ise olgunlaşmış bir ruh hali ile yorumlanır. Fal sahibi isminde j harfi olan biri ile tanışacak ve bu kişilikten çok etkilenecektir. İlk önce bu şahsın duyguları yok sanabilir çünkü öyle kolay kolay hislerini belli eden biri değildir. Fakat zamanla bu kişinin yaşadığı olaylardan dolayı olgunlaştığını anlayacaktır. Fal tabağında karşılıklı iki j harfi belirmiş ise şans oyunları ile aranızın iyi olacağı bir döneme giriyorsunuz demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında J Harfi


 

Kahve Falında K Harfi Görmek

Yenilenen bir ruh haline işaret eder. Fal sahibinin isminde k harfi var ise bu kişi mutlaka kendisidir ve eskiye dair hayatında ne kadar olumsuz düşünce var ise hepsinden kurtulup kendine yepyeni bir hayat kuracaktır. Fakat fal sahibinin isminde k harfi yoksa bu şahıs ona çok yakın biridir. Fal sahibi evli ise hanesinden biri bekar ise arkadaş ortamından çok sevdiği biri olabilir. Ayrıca bu şahsın hayatında ki değişimler fal sahibini de yakından etkileyecek demektir. Çok kısa bir süre sonra kendilerini yeni ve geleceği parlak olan işlerle uğraşırken bulabilecekleri için hazırlıklı olmaları gerekir. Eğer bu işlerin ucu sıkı tutulur ve zamanla ticarete dökülürse onlara çok iyi bir iş imkanı bile oluşturabilir. Aynı zamanda sağlık dolu bir geleceğe işaret etmektedir.

Çok düşünceli bir yapıya sahip olmakla da yorumlanır. Fal sahibi bu kadar ince düşünceli olarak sadece kendini yıpratır ve kimseden de böyle bir karşılık alamayacağı için yine kendi üzülür. Onun için biraz daha rahat ve bencil olmayı öğrenmelidir. Fal fincanının kulp kısmında belirmiş bir k harfi unutulmuş bir dostun ziyareti demektir. Bu dost öyle ihtiyaç duyulan bir zamanda gelir ki fal sahibi tüm sıkıntılarını bir kenara iter. K harfi fal tabağında belirmiş ise gündelik sıkıntıları işaret eder ve çok kafanıza takacağınız bir durum söz konusu değildir. Yalnız tabaktaki k harfinin altı çizilmiş ise fal sahibi ailesi hakkında bazı endişeler taşıyor demektir ve aslında buna hiç gerek yoktur. Çünkü zamanla her şey bir düzene oturacak ve herkes derin bir nefes alacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında K Harfi


 

Kahve Falında L Harfi Görmek

Yaramaz bir miniğin hanenize katılacağı ile yorumlanır. Bebek müjdesi veren bu harf çok uğurludur ve bu bebek daha çok küçükken ne kadar zeki ve anlayışlı olduğunu size kanıtlayacaktır. İlerde aileyi dimdik ayakta tutan ise yine bu bebek olacaktır. Fincanın kulp kısmına doğru şekillenmiş bir l harfi var ise size zamansız gelen bir haber getirilecek demektir. Bu haberle birlikte telaşlanmanız ve elinizin ayağınıza dolanması normaldir çünkü kısmetiniz sizi en nihayetinde bulacak demektir. Eğer kendinizi hazır hissetmediğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü çok güzel gelişmeler ve mutluluk kapınıza kadar dayanmış demektir ve bu şansı kaçırmamanız önerilir. Karşılıklı bir konuşma ile ufak tefek sırlar sizi bekliyor demektir. Öğreneceğiniz şeyler sizi çok şaşırtsa bile dilinizi tutmanızda fayda vardır çünkü böyle durumlarda kabak sizin başınıza patlayabilir. En güzeli bilmiyormuş gibi davranmak olacaktır. Ayrıca fal sahibi kimse için kimse ile kötü olmamalı ve yoluna bakmalıdır.

Derin bir mevzu hakkında bir aile büyüğü ile uzun saatler konuşarak kafa patlatmaktır. İş hakkında olan bu konuşmanın sonucunda fal sahibinin kafasında bazı planlar oluşabilir ve nihayet harekete geçecek gücü kendinde bulacaktır. Zamanla düzene sokacağı bu işten ailesine ve geleceğine yetecek kadar para kazanabilecek olan fal sahibi bu işin peşini asla bırakmamalıdır. Fal tabağının kenarında beliren iri bir l harfi fal sahibine eşiyle olan sorunların üstesinden gelmeyi müjdeler. İletişimsizlik yüzünden ortaya çıkan bu sorunlar baş başa bir akşam yemeği ile çözümlenecek ve sonunda aradaki buzlar tamamen eriyip eski güzel günlere tekrar dönülecektir. Ayrıca bu aralar üçüncü kişilerin gazına gelmemeye dikkat etmelisiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında L Harfi


 

Kahve Falında M Harfi Görmek

İkili konuşmalar neticesinde bir karara vararak iş değiştirmek olarak yorumlanır. Bu yeni iş fal sahibine o kadar iyi gelecektir ki neredeyse tüm derdini tasasını unutup işine odaklanacak ve kendini daha iyi hissedecektir. Ayrıca maddi yönden de rahatı yerine gelecek ve sonunda içinde kalan tüm hayalleri gerçekleştirebilecektir. Parasal yönden sıkıntı yaşamaması ve hatta ailesine de para göndermesi fal sahibini daha da mutlu edecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir m harfi tam kendine göre bir eş adayı ile yorumlanır. Bekar al sahipleri için yapılan bu yorum çok yerindedir çünkü tam da fal sahibinin kafa yapısına uygun olan bu eş adayı ile mutlu bir son görülmektedir. Sohbet etmeyi ve gezmeyi çok seven fal sahibi ve eşi, hayatlarını dolu dolu yaşayabilecektir.

Fincanın ağız kısmına denk gelmiş ise hızlı ilerleyen bir arkadaşlığa karşı dikkatli olunması gerektiğini işaret eder. Fal sahibi kalabalık bir ortamda tanıştığı bu kişi ile hiç araştırıp soruşturmadan, anlayıp dinlemeden arkadaş olacaktır ama ilerde başına bir sorun çıkarabilecek olan bu kişiyi biraz denemesi iyi olacaktır. Eğer kendi karakteri ile zıt olan bazı noktalara dikkat ederek ona göre hareket ederse çok daha sağlıklı bir arkadaşlık ortamı kurabilecektir. Ayrıca sevmediği ve istemediği konuları karşı tarafa tatlı sert bir dille iletmesi de ufak bir tedbir olacaktır. Fincanın kulp kısmında beliren m harfi minik bir kaçamağın habercisidir. Fal sahibi bu kaçamak için etrafındaki bazı kişilere yalan söylemek zorunda kalabilir fakat yine de hiçbir tatsızlık yaşamayacaktır. İstediği gibi eğlenip dinlenerek geri gelen fal sahibi bu kaçamağı uzun yıllar gülerek anımsayacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında M Harfi


 

Kahve Falında N Harfi Görmek

Karar alırken çok zorlanılacak bir döneme girmeye işaret eder. Fal sahibinin bu kararsızlıkları daha önceki kötü deneyimlerinden dolayı olacaktır fakat çok fazla evham yapmasına gerek yoktur. Çünkü fincanda beliren n harfi iyi şans ile yorumlanmaktadır. Özellikle de fincanın kulp kısmına doğru belirmiş ise rüzgar sizden yana esiyor demektir. Uzun bir süre hayatında kötü bir gelişme yaşamayacak olan fal sahibi rahat davranmalı ve tedirginlikten kaçınmalıdır Aksi takdirde hayatı sadece kendine zindan edecek ve bu yüzden ailesinin güzel anlarını bile kaçıracaktır. Fincanın ağız kısmında beliren n harfi ise çok çabuk öfkelenip aynı hızla sakinleşen birini işaret eder. Bu şahsın isminin içerisinde n harfi olması ihtimali yüksektir ve fal sahibini bu huyu ile biraz şaşırttığı da bir gerçektir. Fakat işin güzel tarafı çabuk sakinleşmesi ve pişman olmasıdır. Böylelikle fal sahibi çok büyük bir strese girmekten kurtulmuş olacaktır.

Çok güzel gülen ve bu gülümseme ile insanın içine huzur dolduran bir bebek ile yorumlanır. Bu minik yavru haneye yeni katılacak ama tüm ailenin neşe kaynağı olacaktır. Hatta fal sahibinin isminde n harfi var ise kendi bebeği bile olabilir. Eğer n harfi fal tabağında belirmiş ise çok bereketli bir işe dikkat çeker. Fal sahibinin hiç aklında yokken ona teklif edilen bu iş mutlaka değerlendirilmelidir çünkü hayırlara vesile olacaktır. En az yatırımla bile girilmesi tavsiye edilen bu iş hanenin huzurunu da ikiye katlayacaktır. İş deneyimim yok diye endişe edilmesi ise gereksizdir çünkü bu işi fal sahibine öneren şahıs ona çok büyük destek olacaktır ve ayrıca çokta dürüst bir insandır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında N Harfi


 

Kahve Falında O Harfi Görmek

Fal sahibinin bekar veya evli olmasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer evliyseniz sizi bekleyen harika bir tatil var demektir ve ailenizle birlikte hiç olmadığınız kadar mutlu günler yaşamaya hazır olmalısınız. Çok fazla ümitli olmadınız için ailenize hiç söylemediğiniz bu tatile çıkacağınızı açıkladığınız zaman, onların ne kadar çok sevindiğini ve heyecanlandığını görmek bile size yetecektir aslında. Ayrıca macera ve neşe dolu bir tatil geçirmeye hazır olun çünkü hiç beklemediğiniz kadar hareketli geçecek bu tatil size de çok iyi gelecek. Bekar fal sahibi içinse yeni v tutkulu bir aşkın habercisi olan o harfi, size merak ettiğiniz her türlü konuda sohbet edebileceğiniz bir kısmetin müjdesini vermektedir. Bu kişi tamda sizin kafa yapınıza göre olduğu için onunla her ortama gururla girip çıkabileceksiniz.

Bir diğer anlamı ile güven problemi yaşayan bir kişinin varlığını simgeler. Bu kişinin isminde o harfi olma olasılığı yüksektir ve fal sahibini biraz zorlayacak bir karaktere sahiptir. İlk önceleri size soğuk ve duyarsız biri olarak gelebilir fakat bu kişinin asıl sorunu insanlara karşı güvenini tamamen yitirmiş olmasıdır. Ona kimsenin yardım edemeyeceğini düşündüğü içinse, kendi hayatına dair hiçbir sırrı etrafıyla paylaşmamaktadır. Bu durum çok can sıkıcı bir hal almadan önce konuşulup halledilecek ve fal sahibi de bu insanla doğru ve etkili bir şekilde iletişime geçebilecektir. Ayrıca fincanın dip kısmında büyük bir o harfi belirmiş ise kısa sürede gerçekleşecek bir iş teklifi ile yorumlanır. En ihtiyaç duyulan zamanda gelen bu iş teklifi sayesinde fal sahibi derin bir nefes alacak ve hayatındaki eksikleri nihayet tek tek giderme fırsatı bulabilecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında O Harfi


 

Kahve Falında Ö Harfi Görmek

Fal sahibinin fazla hayalci bir insan olduğu manasına gelmektedir. Fakat işin güzel tarafı ise; hayal kurduğu kadar onları gerçekleştirmek için de çaba sarf etmesidir. Bazı hayallerini hiç beklemediği anda gerçekleştirdiğini gördükçe daha da çok motive olan fal sahibi ilerde ailesine anlatabileceği birçok anıya sahip olacaktır. Ayrıca bu özelliği ile de iyi bir ebeveyn olacak demektir çünkü çocuklarına da aynı ruh halini aşılayacak ve hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiğini öğretebilecektir. Fincanın ağız kısmında beliren ö harfi ayrıntıları asla kaçırmadığı ve dikkatli olduğu için patronunun gözüne girmeyi başaran ve vazgeçilmez bir eleman olan fal sahibi ile yorumlanır. Bu dikkatli ve ayrıntıcı yapısını evlilik hayatına da yansıtmayı başarabilirse çok iyi bir eş olacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında beliren büyük bir ö harfi size çok kısa süre içerisinde maddi bir destek var demektir. Uzun süredir bu desteği yapmaya hazırlanan kişi haneden biri değildir ve ismin ö harfi olma olasılığı da yüksektir.

Gizem dolu bir insan olduğunuzu da simgelemektedir. Çünkü etrafınızda olup bitenlere karşı duygularınızı çok fazla belli etmemektesiniz ve bu da sizin ne hissettiğinizi kimsenin hiç anlamamasına yol açmaktadır. Dolayısı ile adınız gizemli insana çıkabilir ve bu da çok fazla insanın dikkatini çekeceğiniz anlamına gelir. Kendinize yakın bulduğunuz insanlar ile bazı duygularınızı paylaşmazsanız soğuk biri olarak da anılabilirsiniz. Ayrıca fal tabağında belirmesi, birtakım dedikodular duyacağınıza ama bunları fazla dikkate almamanız gerektiğine dalalettir. Sizi çekemeyenler her zamanki gibi iş başında olacaktır ve siz onları takmadıkça daha çok saçmalayacaklardır. Bu vurdumduymaz halleriniz aslında onlara en güzel cevap olacaktır.


 

Kahve Falında P Harfi Görmek

Fal sahibinin eli bol bir olduğunu fakat bu aralar biraz tutumlu olması gerektiğini vurgular. Eğer böyle hesapsız kitapsız harcamalar yapmaya devam ederse ve hayır demeyi öğrenmezse, paraya gerçekten ihtiyaç duyduğu bir anda ortada kalacaktır. Acil ihtiyaçları ve önemli gelişmeler için kenara para atmanın hiçbir sakıncası yoktur ve böylece kimseye muhtaç olmak zorunda kalmaz. Fincanın kulp kısmında beliren p harfi gülmeyi ve eğlenmeyi seven insanlar arasında kalmaya dalalettir. Buda doğal olarak fal sahibinin kafasının dağılmasına ve kötü insanlar hakkında çok fazla düşünmemesine vesile olacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında çıkan büyük bir p harfi var ise iş hayatına yeni atılacak olan fal sahibini bekleyen güzellikleri müjdelemektedir. Başarıları ile ailesinin göğsünü kabartacak olan fal sahibi işini sevdiği için hep mutlu olacaktır.

Ciddi bir konu hakkında uzun sohbetler edilerek bir karara varılacağına işaret etmektedir. Bütün aileyi ilgilendiren ve herkesin sabır göstermesini gerektiren bu karar hayata geçirilecek ve alışılması biraz zaman alacaktır. Fakat bu karar ile ailenin maddi durumu eskisi gibi rahatlayacaktır. Çok fazla sürmeden neşeli günlerine geri dönecek olan fal sahibi ve ailesi bu sıkıntılı dönemi el birliği ile atlatabilecektir. Fal tabağında belirmesi ise isminde bu harfi taşıyan bir arkadaştan sürpriz haberler almak demektir. Çok sevilen bu arkadaşın getirdiği haberler fal sahibinin de çok işine yarayacak ve uzun süredir takibinde olduğu birinden intikamını alabilecektir. Böylece içinde kalan bazı duyguları dışa vurmuş ve rahatlamış olacaktır. Hatta bu yaşananlar fal sahibi için de bir ders olacak ve bir daha kimseye haddinden fazla güvenmeyecektir. Tabağın kenarlarında bulunan minik p harfleri ise ufak tefek dedikodulu sohbetlere işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında P Harfi


 

Kahve Falında R Harfi Görmek

Fal sahibinin hayatında köklü değişimler olacak ve bu değişimler gerçekleşebilecek en kısa sürede gerçekleşecek demektir. Eğer fal sahibi evli ise bu sorumluluktan biraz sıkılmış olabilir ve kendine yeni heyecanlar ve özel vakitler oluşturmak istiyordur. Bunu da yeni bir arkadaş çevresi ve eğlenceli oyunlar ile telafi edebilir. Fakat ne olursa olsun sorumluluklarını yerine getirmekten ve ailesini de eğlendirmekten vazgeçmemelidir. Aksi takdirde herkesin mum ile arayıp da bulamadığı huzuru tamamen kaybedebilir. Bu da dolayısı ile daha sonra çok daha mutsuz olmasına yol açabilir ve tabii ki son pişmanlık fayda etmeyebilir. Çünkü fal sahibinin etrafındaki tüm insanlar zaten yeterince saygılı ve anlayışlıdır ve onların sabrı ile oynamak tehlikeli olabilir. Biraz empati yapmak ve diğer insanların da sorumlulukları olduğunu fark etmek hiç zor bir şey değildir ve hatta size iyi bile gelebilir. Unutmayın ki hayat onu kabullendiğiniz sürece daha güzeldir ve hayatınıza güzellik katmak yine sizin elinizdedir.

Fincanın dip kısmına denk gelmiş ise çözmek için ayak sürüdüğünüz ve aslında çok da fazla önemsemediğiniz bir konunun tahmin etmediğiniz kadar kısa bir süre içerisinde çözümleneceğine işaret eder. Hatta bu gelişme o kadar güzel bir şekilde olacaktır ki daha önce neden çözmediğinize pişman bile olabilirsiniz. Fincanın ağız kısmına yakın bir şekilde görülen r harfi ise sıradan bir gün diye düşündüğünüz sıkıcı bir hafta sonunda kapınızı çalan eski bir dostu işaret eder. Bu ziyaret sayesinde hem eski günleri yad edecek hem de şehrin altını üstüne getirip eğlenebileceksiniz. Fal tabağında görülen r harfi ise finansal durumunuzu tekrar gözden geçirmek zorunda kalacağınız bir duruma işarettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında R Harfi


 

Kahve Falında S Harfi Görmek

Fal sahibinin son zamanlarda çok gergin ve her şeye alınan bir insan haline dönüştüğünü fakat bu günlerin artık geride kaldığını simgeler. Çünkü fal sahibinin hayatına çok seveceği, onu çok mutlu eden, gözünün içine bakarak ruhunu okuyabilen biri girecektir. Ayrıca çevresindeki herkes de onlara gıpta ile bakacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren s harfi ise barış rüzgarlarının estiğini simgeler. Uzunca bir süredir fal sahibi ile arası olmayan bir arkadaşın hatasını anlayıp geri dönmesi ile yorumlanan s harfi, tekrar eski eğlenceli günlere adım atılacak demektir. Eğer fal sahibi erkek ise s harfi daha yoğun duyguları simgeler. Ayrıca içerisinde taşıdığı bu duyguları kimse ile paylaşamadığı için çok daha büyük bir sıkıntı oluşturabilir. O yüzden bu aralar etrafında içine sığdıramadığı bazı durumlar olursa mutlaka sevdikleri ile paylaşmalıdır. Bunu yaparak kendine çok büyük bir iyilik etmiş olacaktır.

Fincanın dip kısmında belirmiş ise yersiz bir kıskançlığa işaret eder. Eğer fal sahibinin isminde s harfi var ise bu kişi kesinlikle fal sahibidir fakat yok ise sevgilisini yada eşini simgeler. Kıskançlık krizleri o kadar yoğun olacaktır ki karşı taraf sonunda pes ederek tartışmayı kapatmak isteyecektir. Bu kıskançlık yersiz ve gereksizdir çünkü ortada ne bir ihanet nede kıskanılacak bir durum vardır. Ayrıca isminde s harfi olan bu kişi gerçekten aşık bir insandır ve gözü bir başkasınız zaten görmemektedir. Fal tabağında büyük bir s harfi çıkmış ise biraz hızlandırmanız gereken bazı işlerinizin olduğuna işaret eder. Ne kadar çok özen gösterip hızlı davranırsanız ilerde o kadar çok rahat edeceksiniz ve maddi sıkıntı da yaşamayacaksınız. Fakat ağırdan aldığınız her iş size dokunacaktır haberiniz olsun.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında S Harfi


 

Kahve Falında Ş Harfi Görmek

Fal sahibinin bir takım sırları olduğunu ve bunların öğrenilmesinden çok korktuğunu işaret eder. Bu durum onu paranoyak bir hale getirmeden önce önlemini almalıdır. Eğer bildiği sırları kendisi ile birlikte mezara götürmeyi başarır, yani kimseye bir şey söylemez ise korkmasının bir manası olmayacaktır. Unutmamalıdır ki bu devirde kimseye güvenmek doğru değildir. Fal fincanının dip kısmında belirmiş bir ş harfi var ise ufak bir ev kazası yaşayacağınıza dalalettir. Bu kaza her ne kadar canınızı yaksa da, çok fazla hasara uğramadan atlatabileceksiniz. Ayrıca fincanda birkaç tane birden ş harfi görmek çok fazla konuşan bir eşe işaret eder. Fal sahibi bu konuda biraz şikayetçi olabilir ama yine de eşini çok sevdiği için bu duruma katlanacak ve huyunu törpülemeye çalışacaktır.

Bir diğer anlamı ile enerji dolu ve her yere atılan bir kişilik demektir. İsminin içerisinde ş harfi olan bu insan ile fal sahibinin yolları kesişecek ve fal sahibi onun sayesinde çekingenlik sergilediği huylarından biraz olsun uzaklaşacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru şekillenmiş olan ş harfi ise edebi yönü çok kuvvetli fal sahibini işaret eder. Bu özelliği ile çok sevilen ve sohbeti aranan bir insan olan fal sahibi, zamanla daha da güzel ve akıcı bir dile sahip olacaktır. Ayrıca bu ona bir ekmek kapısı bile olabilir. Fal tabağında şekillenen ş harfi huzurlu bir hayatı olan fal sahibinin gereksiz inatlaşmalar sonucunda ailesini biraz üzeceğini haber verir. Bu durum geleceğe yönelik bir durum olduğu için fal sahibi bu konuda uyarılmalı ve aile içi zıtlaşmalardan kaçınmalıdır.


 

Kahve Falında T Harfi Görmek

İleri görüşlü bir arkadaşın size önemli bir konuda yardım edeceğini haber verir. Fal sahibi ilk önce bu uyarıyı ve yardımı anlamayacak ve burnunun dikine gidecektir. Fakat yine de çok geç kalmadan arkadaşının sözüne gelecek ve çok fazla zarar görmeden bu işi de atlatabilecektir. Fincanda ters bir şekilde duran t harfi ise bu işin çok kısa bir sürede sonlanacağını müjdeler. Eğer fal sahibi arkadaşının uyarılarına kulak asmazsa hayatında hiç olmadığı kadar utanç verici bir duruma düşebilir bizden uyarması. Fincanın kulp kısmına yakın bir yerlerde konumlanmış t harfi ise sıkıntılarla mücadele etmeyi seven ve her şey monoton olduğunda hayattan zevk almayan fal sahibi demektir. Bu huyu hem iyi hem de kötüdür çünkü sorunlarla mücadele etmesi ne kadar güzel olursa olsun, hayat rutin ilerlediği zaman sıkılması etrafındaki insanlara biraz garip gelebilir. Bu yüzden de kendisine sıkılmamak için farklı spor dalları bularak enerji atacağı bir alan oluşturmalıdır.

Ticaret ile uğraşan ve bu işler için çok yetenekli olan bir insanı işaret eder. Fal sahibine çok yakın olan ve isminin içerisinde t harfi bulunan bu kişi bazı konularda, engin tecrübesi ile fal sahibine yardımcı olacaktır. Hatta parlak zekası ve becerikli olması sayesinde fal sahibine ilham bile olabilir ve birlikte yeni işlere girişebilirler. Ayrıca fal tabağında beliren t harfi sağduyulu bir aile birey ile yorumlanır. Sağduyulu olması ailedeki herkesin işini kolaylaştırmaktadır çünkü özellikle gergin durumlarda ailenin tüm bireylerini sakinleştirebilme ve yön verme yeteneğine sahiptir. Şimdi de ileride de kendisinin fikrine danışılacak ve onun onayı olmadan hiçbir iş yapılmayacaktır. Eğer isminizde t harfi varsa bu kişi siz bile olabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında T Harfi


 

Kahve Falında U Harfi Görmek

Yeni ve heyecan uyandıran bir ilişkiye yelken açmayı simgeler fakat bu ilişkide karşı taraf sizi biraz zorlayabilir. Çünkü fal fincanının dip kısmında beliren u harfi; karşı cinsin içine kapanık, duygularını zor belli eden ve çekingen bir yapıya sahip olduğunu işaret eder. Fal sahibi karşı tarafın bu huyunu çözmekte biraz zorlanacağı için ilk önceleri onu bu ilişkiye gönülsüz zannedecek ve vazgeçmek bile isteyecektir. Fakat onu tanıdıkça daha çok severek, aralarındaki bağın güçlenmesine yarayan jestler yapacaktır. Hatta karşı tarafın kendini ifade edebilmesi için farklı oyunlara bile başvurabilir ve başarılı da olacaktır. Ayrıca bu yeni ilişki fal sahibi için çok hayırlı ve mutlu bir sona gebedir. Sonunda gerçek mutluluğu bulduğuna inana çift birbirini hiç bırakmayacaktır. Etraftan kıskanan insanlar olabilir ve bazı fesat insanlara karşı tedbir alınmasında fayda vardır.

Çok sakin gibi görünen ve olaylara pek tepki vermeyen bir arkadaşın herkesi şaşırtarak sert çıkışlar yapması ile yorumlanır. Gayet kendinden emin ve bilinçli konuşan bu arkadaş, insanların aklının başına gelmesine ve hadlerini aşmaması gerektiğine dair onlara güzel bir ders vermiş olacaktır. Fincanın ağız kısmında beliren ters u sembolü ise gizemden hoşlanan fal sahibi ile yorumlanır. Her konuda şeffaf olmayı sevmeyen ve bazı noktaların kendine kalması gerektiğini inana fal sahibi karşı taraf için de aynı şeyleri düşünür ve buda aslında onun çok saygılı bir insan olduğunu gösterir. Eğer karşı taraf kıskanç ve müdahaleci bir insan ise fal sahibi ile çok uzun süreli bir ilişki yaşaması imkansız olabilir. Fakat saygı duyan bir insan ise her zaman saygıyı hak edecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında U Harfi


 

Kahve Falında Ü Harfi Görmek

Fazlası ile umursamaz ve rahat bir insan ile yorumlanır. Bu şahıs fal sahibine çok yakın biridir ve bu huyu herkesi olduğu gibi fal sahibini de çileden çıkarmaya yeterlidir. Olaylara hep bencil ve vurdumduymaz bir mantıkla yaklaştığı için de kimse onunla bir şey paylaşmak istemez fakat fal sahibi onun dersini çok güzel verecektir. Bu kişi gerçekten başı sıkışıp fal sahibine yardım istemeye gelecektir ve fal sahibi de aynı vurdumduymaz tavırlar ile yanıt verecektir. İnsanlara verdiği tepkilerden biri ile karşılaşan şahıs biraz afallasa bile çabuk toparlanacak ve hatasını anlayacaktır. Fal sahibi ise bu olayı yıllarca gülerek hatırlayacaktır. Fincanın kulp kısmında şekillenmiş ü harfi ise bol kazanç ve helal mal ile yorumlanır ve bu kazanç kapısı fal sahibinin yeni işidir. Bir devlet kapısı olan bu yeni iş sayesinde fal sahibi artık kendi yuvasını kurabilmek için ilk adımlarını atabilecektir.

Bilimsel konulara meraklı bir evlat ile yorumlanır. Eğer bu güzel merakı ve yeteneği kısıtlanmaz ve üzerine gidilir ise ilerleyen dönemlerde ailenin gurur kaynağı olacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ü harfi ise güçlü bir karaktere sahip olan fal sahibinin oldukça sarsılacağı bir ayrılık yaşamasına işaret eder. Aileden yaşlı bir insanı kaybedecek olan fal sahibi bir süre kendine gelemeyebilir fakat bu yaşlı insanın acılarından kurtulmuş olması fal sahibinin gönlüne ferahlık verecektir. Fal tabağında ü harfi görmek ise her konuda şüpheci ve çok kararsız bir iş arkadaşı ile yorumlanır. Bu şahıs her ne kadar bu özelliği ile işleri biraz zorlaştırsa ve yokuşa sürse de bazı konularda şüpheci olması tüm ekibin işine yarayacaktır ve önemli bir hatadan zamanında dönme şansı yakalanacaktır.


 

Kahve Falında V Harfi Görmek

İleriye dönük düşünen ve attığı her adımı geleceğini ince ince planlayarak yapan fal sahibi ile yorumlanır. Etraftan bu huyu ile takdir toplayan fal sahibi çok önemli bir konuda öyle bir girişimde bulunacaktır ki bu sefer herkes ona gıpta ile bakacaktır. Hatta aralarında fal sahibine nazar edebilecek fesatlıkta insanlar bile olabilir o yüzden bu başarıyı fazla dillendirmemekte fayda vardır. Fal fincanında beliren v harfi eğer kulp kısmına doğru şekillenmiş ise isminin içerisinde v harfi olan karşı cinsi temsil eder ve bu kişi fal sahibini çok etkileyecektir. Etkilenmesinin sebebi ise bu gizemli karakterin müthiş bir özgüvene sahip olmasıdır ve fal sahibi onun yanında kendini garip bir şekilde güvende hissedecektir. Aralarında başlayan ufak tefek diyaloglar bile fal sahibinin kalbinin pır pır etmesine yetecektir.

Çok değer verilen bir arkadaşı simgelemektedir ve bu arkadaş ile aranızda bu aralar ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir. İletişim kopukluklarından ve fal sahibinin hassas düşünmesinden kaynaklanan bu yanlış anlaşılmaları engellemenin en güzel yolu ise; oturup karşılıklı konuşmak olacaktır. Anlatılmak istenen şeylerin doğru bir şekilde anlaşılması ile birlikte, karşılıklı saygı ve anlayış bu işi kökünden halledecektir ve iki arkadaşın arası açılmadan olay sona erecektir. Eğer bu konuşma ertelenirse her iki taraf için de kötü gelişmeler söz konusu olabilir. Bu yüzden gururun elden bırakılması ve konunun bir şekilde açılması gerekir ve bu iş size düşecektir. Fal tabağında beliren v harfi ise umursamazlığı ile fal sahibinin deliye döndüren sevgiliyi işaret eder. Fakat çok fazla endişe edilecek bir durum yoktur çünkü karşı taraf bunu zaten fal sahibinin dikkatini bir konuya yoğunlaştırabilmek için yapmaktadır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında V Harfi


 

Kahve Falında Y Harfi Görmek

Fal sahibinin gergin bir dönemde olduğunu haber verir. Üzerindeki negatif elektriği atabilmek ve biraz kafa dağıtabilmek için minik de olsa bir tatile ihtiyacı olan fal sahibi ne pahasına olsun bu planını gerçekleştirmelidir. Aksi takdirde bu gergin tavırlar ile etrafındaki insanları gereksiz bir şekilde üzebilir. Fal fincanının dip kısmında beliren y harfi ise deli dolu bir kişiliği temsil eder. Hatta bu insanın isminde y harfi olma olasılığı yüksektir ve fal sahibine çok yakın olmak isteyen birisidir. Her ne kadar fal sahibi bu kişi konusunda tereddütlere sahip olsa da zamanla çılgınlıklarına alışacak hatta ona ayak uydurmaya bile çalışacaktır. En güzelinin hesapsız kitapsız ve dilediği gibi yaşamak olduğunu fark eden fal sahibi yavaş yavaş hayattan zevk almaya başlayarak güzel anılar biriktirecektir.

Uygun olmayan bir teklife de işaret etmektedir. Fal sahibinin hiç beklemediği bir anda, pek samimi olmadığı bir iş arkadaşından gelen bu teklif onu çok şaşırtacak ama asla kabul etmeyecektir. Bir anlamda rüşvetçilik ile eşdeğer olan bu teklifi kabul etmemesinin sebebi ise; dürüst bir şekilde yetiştirilmiş olması ve itibarına maddiyattan daha çok değer vermesidir. Fincanın ağız kısmına doğru şekillenen y harfi; büyük bir curcunayı işaret etmektedir. Fal sahibi kendi ile alakalı olmayan bu curcunanın içerisine tesadüfen düşecektir fakat arkadaşları tarafından olaya fazlaca dahil edilecektir. Neyse ki fal sahibi kıvrak zekalı bir insandır ve bu olaydan birkaç zekice cümle ile sıyrılabilecektir. Ayrıca fal tabağında beliren y harfi fal sahibinin bir beklenti içerisinde olduğunu fakat bu beklentinin gerçekleşebilmesi için daha çok zaman olduğunu işaret etmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Y Harfi


 

Kahve Falında Z Harfi Görmek

Fal sahibinin uzunca bir süredir merak içerisinde beklediği haberin nihayet geleceğini işaret eder. Ayrıca bu haber öyle kuru kuru gelmeyecek ve beraberinde çok güzel kısmetler de getirecektir. Hayatının hiçbir döneminde kendini bu kadar şanslı ve bereketli hissetmeyen fal sahibi şansının açıldığını düşünebilir ve aslında bu konuda çok da haklıdır. O yüzden artık kendine yeni ilgi alanları bulmalı ve her konuda şansınız denemeye başlamalıdır. Üstelik bu aralar yeni iş başvuruları da yapabilir çünkü her anlamda bereketli bir dönem onu beklemektedir. Eğer fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenmiş bir z harfi var ise tüm bu gelişmeler kısa süre içerisinde yıldırım hızı ile gerçekleşecek ve fal sahibi hayatının akışına kendi bile inanamayacak demektir. Kendi kendisine nazar etmek istemeyen fal sahibi bolca dua okuyarak kötü düşünceleri kafasından atmalıdır.

Pek de iyi niyetli olamayan bir yaklaşımın habercisi olabilir. Kalbi çok temiz olan fal sahibi, akrabalarından biri olan bu insanın yaklaşımını asla kötüye yormayacaktır ve bu aslında büyük bir hatadır. Çünkü sadece akraba olduğu için güven duyulan bu kişi fal sahibine sadece çıkarı için yaklaşmaktadır ve eğer ona çok fazla güvenilerek bir takım sırlar verilir ise bunları çok kötü bir şekilde kullanabilir. Bu aralar fal sahibi kimse fazla güvenmemesi açısından uyarılmalıdır. Aksi takdirde ilerde çok büyük güven problemleri yaşayabilir ve bu kötü anı hafızasından hiç silinmez. Fal tabağında beliren z harfi ise uzun süreli bir ilişkinin sorunsuz, kavgasız, gürültüsüz bir şekilde sonlandırılmasına işaret eder. Her iki tarafa da artık pek heyecan vermeyen bu ilişki kimse kırılıp incinmeden sona erecek ve aslında en güzeli de bu olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Z Harfi

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.