Kahve Falında Çam Ağacı Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Çam Ağacı Görmek

Kahve falında çam ağacı görmek, fal sahibinin bir konu ile ilgili karar aşaması yaşayacağı ve ani kararlar vermekten kaçınarak bir süre beklemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sıkıntı ve sorunlardan kurtulmak için bir çözüm yolu bulacağına ve rahatlayarak mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır sana açılmak isteyen birisi var. Duyguları çok yoğun fakat biraz çekingen duruyor bu yüzden size anlatamıyor. Bazı kararlar alacağın zaman gelecek fakat biraz düşünmelisin. Ailen ile tanıştıracağın bir kişi olacak, ilk etapta biraz sıcak bakmayacaklar ve biraz ön yargılı olacak. Fakat zamanla tanıdıkça daha ılımlı ve sıcak karşılayacaklar. Bazı tartışmalar olacak fakat ortamı toparlamaya çalışan bir aile büyüğü var bu kişi devreye girecek. Bir teklif gelebilir düşünmeden karar vermemelisiniz. Sevdiğiniz insanı geçmişi ile yargılamamalısınız. Fazla kaprisli olmamalısınız, sevdiğiniz kişinin size bir sürprizi var fakat biraz daha beklemelisiniz.

Aile büyükleri bir konuda konuşmak için bir araya gelecek. Bu konu sizin geleceğiniz hakkında olabilir. Arkadaşından ilişkin hakkında fikirler alacaksın ve bu fikirlerin ilişkine katkısı olacak. Çok şanslı birisin. Bir dostunla keyifli bir sohbet yapacaksın bazı konuşmalar geçecek, ileriye doğru bir adım atmak isteyeceksin. Ailen hep senin en büyük destekçin olacak. İlişkinde bir konu hakkında tartışma yaşayabilirsin. Aranız bozulabilir, biraz limoni bir tavır alabilirsiniz fakat düzeltilemeyecek şeyler değil, mutlu ve huzurlu günleriniz çok daha yakın. İlişkinizde gözü olan, sizi kıskanan ve çekemeyen biri var. Olumsuz eleştirilere kulak asmamalısın. Sana destek çıkan birinin varlığı seni rahatlatıyor. İlişkinde güzel ve eğlenceli günler hep seni bekliyor olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ilerideki hayatınızda bolluk bereket içinde olacağınız anlamına gelir. Biraz sıkıntılı zamanların habercisi de olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir miktar para gelecek. Bu parayla planladığınız işleri yapacaksınız. Fal sahibinin ferah bir dönem geçireceğine işaret eder. Borcunuz var ise elinize büyük miktarda toplu para geçeceğine işaret eder. İşlerine yeni adımlar atacağı rahat bir yaşam  süreceği anlamına gelir. Eğer sıkıntı içinde iseniz bolluğa erişeceğiniz anlamına gelir. Aileniz ile ufak bir tatil planı yapıyorsunuz fakat oldukça yoğun olduğunuzdan dolayı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Eğlenceli bir dönem sizi bekliyor, arkadaşlarınıza biraz zaman ayırmanız gerek. Bir iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Kısa zamanda bir teklif gelecek, bu teklifi uzun süre düşüneceksiniz. Daha kazançlı ve rahata erişeceğiniz günler sizi bekliyor. Yaşamınıza farklı bir yön vereceksiniz. Hayatınıza giren insanları seçerken dikkatli olmalısınız. Sizden yardım isteyen bir dostunuz olacak, ona el uzatacaksınız. Bazı kararlar alacaksınız fakat kısa zamanlı olacak geri vazgeçeceksiniz. Aileniz zor dönemlerden geçecek, sizden bir miktar para isteyebilir geri çeviremeyeceksiniz. Kısa zaman içerisinde tüm sıkıntılardan kurtulmuş olacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Falı yorumlanan kişinin yaşamında bazı değişiklikler olacağı, ileriye bakış açısının değişeceği zamanlara işaret eder. Fal sahibinin bu aralar biraz öfkeli ve stresli olduğuna yorumlanır. Fakat bu durumu kısa zamanda atlatıp stresten uzaklaşacağı ve morali yerine geleceği anlamına gelir. Bu aralar aile bağının biraz koptuğu gözüküyor. Bu durumu fark edip aile ile daha fazla zaman geçireceksiniz. Huzurlu ve mutlu günler sizi bekliyor. Ailenize yeni bir müjde var. Hayatınıza yeni biri girecek. Eğlenceli bir dönem sizi bekliyor. Aile içinde bir evlilik olabilir. Kısa zamanda yeni adımlar atılacak. Aile içinde küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz ama çok uzun sürmeyecek.

Bir arkadaşını sürekli ihmal ediyorsun sana biraz kırgın. Uzun zamandır beklediğin bir haber var, bu haber olumlu olarak sonuçlanacak. Bu aralar üzerinde biraz yorgunluk var. Aile ile uzun bir yola çıkacaksın bu bir akraba ziyareti olabilir. Bazı konularda biraz tedirginliklerin var hayata daha ılımlı ve olumlu bakmalısın, güzel günler seni bekliyor. Bir arkadaşına davetlisin orada kalmak istiyorsun fakat aile açısından bazı sorunlar çıkıyor. Aile büyüklerinden biriyle uzun bir konuşma yapacaksın, olumlu olarak sonuçlanacak. Bazı problemler var ama halledeceksin. Kısa zamanda yeni bir teklifle karşı karşıya geleceksin. İşindeki başarılar ardı ardına gelecek ailene büyük sevinç ve gurur yaşatacaksın. Seni kıskanan birisi var. Onun olumsuz sözlerine kulak asmamalısın  güzel ve mutlu günler seni bekliyor olacak.

Ailenize yeni bireylerin katılacağına dalalet edilir. Ailenizde bir doğum haberi alabilirsiniz, aynı şekilde aileniz içerisinde bir evlilik olabilir ve ailenize yeni kişiler katılabilir. Kalabalık bir aileye ve soya işarettir. Çok yakında ailenizin büyüyeceğinin müjdecisidir. Bu bereketli dönem sizin hayatınızı da çok değiştirecek ve yaşamınıza farklı bir yön vereceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda bazı teklifler sizi bekliyor olacak. Geri çevirmenizde fayda var. Bu dönem biraz sıkıntılı geçecek fakat gelen teklifler sayesinde rahata erişeceksiniz. Bol ve bereketli bir hayatınız olacak. Kariyerinizde adım adım yükseleceksiniz. Bazı sorunlar yaşanacak fakat bunları kafanıza takmadığınızda atlatacaksınız. Bir aile dostunuz iş konusunda yardım edecek. Aklınıza takılan bazı sorular var, bunları çok düşünmemelisiniz. İş yoğunluğunda kendinize gereken özeni gösteremiyorsunuz, kendinize zaman ayırmalısınız.

Aileniz size karşı biraz sitemli çünkü kendinizi iş hayatına odaklandığınız için kimseye ilgi gösteremiyorsunuz. Bazı kararlar alınacak bu kararlarda eşiniz size fikir verecek yardımcı olacak, yakın zamanda bir seyahate çıkabilirsiniz. Beklediğiniz bir haberin sonucu olumlu olarak size geri dönecek. Sizin yardımına ihtiyacı olan biri var; ama sizden çekindiği için söyleyemiyor bunu kısa zamanda fark edip ona el uzatacaksınız. İş hayatınızda başarılı adımlarla ilerlediğiniz için sizi kıskanan ve üstünüzde gözü olan biri var. Bu kişiyi fark ettiğiniz anda uzaklaşacaksınız. Önümüzdeki zamanlar biraz daha fazla harcama yapabilirsiniz dikkat etmenizde fayda var. Bol kazançlı günlere merhaba diyeceğiniz zaman yaklaşıyor. Biraz daha tedbirli davranmanız da fayda var.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatında biraz problemler yaşayabilirsiniz. Ama bu problemler kısa zamanda halledilecek küçük sorunlardan biri. Uzun zamandır seni ziyaretine bekleyen biri var. Bu kişiyi işlerinden dolayı ertelemişsiniz. Bazı kırgınlıklar olabilir. Ama kısa zamanda bu kırgınlıklar geçecek. Bir dostun senden haber bekliyor. Aile bireylerinden biri kısa bir dönem hastanede kalacak. Küçük bir ameliyat geçirebilir fakat kısa zaman da toparlanıp eski sağlığına kavuşacak. Uzun bir yola çıkacaksın, seni bekleyen bu kişi yolda karşılayacak. Stresli günlerinden dolayı rahatsızlık geçireceksin biraz yorgunluklar olacak fakat bu zamanları atlatıp toparlayacaksın.

Falı bakılan kişiyi etrafında kıskanan biri var, sürekli gözü üstünde bundan rahatsızlık duyacaksın. Bir arkadaşın seni sürekli yanına çağırıyor fakat gitmeye vakit bulamıyorsun. Onun sitemleri seni üzecek bundan çok düşündüğün için biraz üzüleceksin, bu durum senin rahatsızlanmana yol açacak, ama kısa zamanda bu günleri geride bırakacaksın. Görülen bu sembol, senin uğurlu günlerine işaret ediyor. Bir takım tartışmalar olacak. Bunlara üzülmemelisiniz. Bir aile dostu rahatsızlanacak yanında bulunmalısın. Sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmenizde fayda var.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.