Kahve Falında Çam Ağacı Görmek

Kahve Falında Çam Ağacı Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.251 kez okundu.

Kahve falında çam ağacı görmek, fal sahibinin dikkatini tamamen işine vererek etrafındaki insanları ihmal etmesi ile yorumlanır. Bunun dışında tamamen iyi ve olumlu gelişmelerin habercisidir. Mesela uzun ince bir çam ağacı sembolü yakın zamanda şifa bulacak bir hasta ile tasvir edilir.

Bazı fal yorumcularına göre son zamanlarda öfkeli halleri ve bunalımı ile öne çıkan fal sahibinin artık bu durumu atlatacağını ve moralini yerine getiren haberler alacağını işaret eder. Fal fincanının dibinde görülen iri gövdeli ise aile bağlarının güçlendirilmesi gerektiğini ve daha fazla birlikte vakit geçirilmesinin şart olduğunu vurgular. İç huzuru, mutluluğu ve sağlığı simgeler. Dallarında bir kuş veya kedi, köpek bir hayvan figürü var ise varlığından güç alınan bir sevgiliyi işaret etmektedir. Kendisine olumlu yönde bir enerji ve yaşama sevinci veren sevgili, fal sahibi için hayırlı bir eş demektir. Ne kadar gösterişli ise yaşanacak mutluluklar da o kadar büyük olacaktır. Eğer fal tabağında kelebek sembolü ile birlikte örülmüş ise, günü birlik bir kaçamak yaparak kafasını dinlemek isteyen fal sahibi ile yorumlanır. Fakat kelebek birkaç tane ise ailesiyle birlikte ufak bir tatile çıkılacağını müjdeler. Eğri bir çam ağacı hayatına girmek isteyen insanları seçerken dikkatli olunması gerektiğini vurgular.

Bolluğa, berekete, doğuma ve verimli bir döneme işaret eder. Durağan bir yaşamdan daha aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaş ilişkilerinizin ve aile ilişkilerinizin çok yoğun olacağı eğlenceli bir dönem sizi bekliyor. Bunca yıl işiniz nedeniyle, ailenize ve arkadaşlarınıza yeterli bir vakit ayıramamış olabilirsiniz. Ama merak etmeyin size çok yakın olan bu dönemde sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi yenileyebilir ve aranızdaki bağı güçlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Bir iş değişikliği yaşayabilir ve geçmişe göre daha rahat ve stressiz bir yaşam sürebilirsiniz. Bu iş değişikliği de sizin yaşamınızı çok olumlu yönde değiştireceğe benziyor.

Ailenize yeni bireylerin katılacağına dalalet edilir. Ailenizde bir doğum haberi alabilirsiniz, aynı şekilde aileniz içerisinde bir evlilik olabilir ve ailenize yeni kişiler katılabilir. Kalabalık bir aileye ve soya işarettir. Çok yakında ailenizin büyüyeceğinin müjdecisidir. Bu bereketli dönem sizin hayatınızı da çok değiştirecek ve yaşamınıza farklı bir yön vereceksiniz.

Kendini şanslı hissetmelisin, çünkü gün senin günün. Bugün arkadaşlarınla yapacağın keyifli sohbet motive olmana imkân sağlayacak. Biraz dedikoduyu sever gibisin. Zaten kim sevmez ki. Yakın arkadaşınla yapacağın bir konuşmada ilgini çekecek bir konu olacak. Bu konuşmaya dair ilk başta kendini biraz geri çekip tepkili bir tavır sergilesen de aslında tabularını yıkman için harika bir zaman.

Kahve Falında Ters Çam Ağacı Görmek

Ferahlığın ve rahat günlerin sembolüdür. Uzun zamandır büyük bir baskı altında yaşayan ve ne zaman feraha ereceğini bilmeyenler için çok yakın zamanda ferahlık ve çıkış yolu olduğunun göstergesidir. Borç içinde kıvranan ve giderek daha da kötü bir duruma sürüklenenler içinse ele toplu miktarda büyük bir paranın geçmesi ve bu para sayesinde tüm borçlardan kurtulup yeni bir iş kurmaktır. Çam figürü yepyeni başlangıçlara, rahat bir nefes almaya işaret eder.

Eğitimi devam edenler için sınavların beklenenden daha başarılı geçmesi anlamına gelir. Bekar olanlar içinse beklediklerinden daha iyi ve hayırlı bir kısmetle tanışıp çok mutlu bir evlilik yapmak; asla başkalarına muhtaç olmadan refah ve huzur içinde yaşamaktır. Büyük ve geniş bir çam figürü görmek yakın zamanda gerçekleşecek büyük bir nikah, açılış ya da benzeri bir törene işaret eder. Daha küçük bir çam figürü ise aile arasında yapılacak, daha sakin ve sade ancak hayırlı bir işe vesile olacak törenlerin habercisidir.

Eşinizin size güzel bir sürprizi var ama aranızın limoni olması sürprizi ertelemesine yol açacak. Tipik kadın kaprislerini fazla uzatarak ilişkinizi zedelediğinizin farkına varmalısınız. Etrafınızdaki her şeye imrenmek yerine kendi özelliklerinize odaklanın ve yaşamınızı kendiniz güzelleştirin. Aile büyüklerinin de aranızda olacağı bir toplantı sayesinde eşinizle aranız düzelme yoluna gidiyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git