Kahve Falı Bak

Modanium ile fal deneyiminizi eşsiz bir hale getirin. Sanal kahve falı bakmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

1- İçinizden bir dilek tutun.

2- Kahve fincanınızın fotoğrafını çekin ve sayfamızda yer alan ”Resimleri Seç” bölümünden yükleyin”

3- Son olarak fal baktırmak için ”Fal Baktır” butonun tıklayın.Kahve falı, fincandaki telvenin yorumlanması ile keyifli sohbetlerin eğlence dolu vazgeçilmez bir parçası haline gelen fal türüdür. Türk kahvesi ile ortaya çıkmıştır ve bilimsel bir temeli yoktur fakat sezgileri oldukça güçlü kişilerin yorumlarına dayanır.

Fal bakma, her ne kadar geleceğe olan bir merak olsa da yüzyıllardır psikolojik bir terapi olarak işlev görmektedir.

Kahve falı bakmak istiyorum nasıl fal bakılır diyorsanız doğru adrestesiniz! Kahve falı, fincanın kapatılması sonrasında saatin tersine 3 kere çevrilmesi ve ardından dilek tutarak “Neyse halim, çıksın falım” diyerek bakılır. Bunu yapmak için fal öncesinde kahve fincanın dinlenerek soğuması sağlanmalı ve üzerine gümüş bir kaşık ile vurulması gereklidir.

Fal baktırmak istiyorsunuz fakat falcıların ücretleri pahalı mı geliyor? Ücretsiz kahve falı bakabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? O halde fal deneyiminizi Modanium ile eşsiz bir hale getirin.

Kahve falı bakmak için fincanın fotoğrafını çekin ve gönderin, falınızın yorumunu öğrenin. En eğlenceli, gerçek ve ücretsiz fal baktırma sitesi!

Kahve falına kendin bakmak istersen fincanda gördüğünüz sembollerin anlamlarını sitemizin kahve falı sözlüğü kısmından öğrenebilirsiniz.

Neyse haliniz çıksın falınız!