Kahve Falı Baktır

Senin falında ne var?

Modanium'da kahve falınızı kolayca falcılara gönderebileceğiniz bir sistem kurulmuştur. İsterseniz telefonunuzdan, isterseniz bilgisayarınızdan kahve falı görüntülerinizi falcıya gönderebilirsiniz. Kahve falınız en geç 5 dakika içerisinde gerçek falcılarımız tarafından size özel yorumlanacaktır.

Kahve Falıma Nasıl Baktıracağım ?

1- İçinizden bir dilek tutun.

2- Kahve fincanınızın fotoğrafını çekin ve sayfamızda yer alan ”Resimleri Seç” bölümünden yükleyin”

3- Son olarak ”Falımda Ne Var” butonun basarak falınıza baktırabilirsiniz.Kahve falı baktırmak ister misiniz ? ! Bizler kahvemizi içip eşimdi bunu kim yorumlayacak diye arayışa gireriz. Bazen konu komşu bakar falımıza bazen kendimiz bazen yabancı biri. Yabancıların fal bakması bazı sakıncalar içeriyor. Özellikle sizden astronomik rakamlar isteyen ve sizi parasal olarak sömürmek isteyen insanlara karşı uyanık olmalısınız. Zira para kaybetmekle kalmaz yanlış fallardan yanlış umutlar edinirsiniz. Falcı olduğunu iddia eden bu insanlar maddi manevi size zarar verebilir. Bunun yerine asla para kaybetmeyeceğiniz, tamamen ücretsiz olan sitemizin kahve falı sözlüğü kısmından dilediğiniz kadar falınıza baktırabilirsiniz. Hem de tamamen ücretsiz bir şekilde. Sizin için önemli olan fal baktırırken hayal kırıklığı yaşamamanızdır. Bunun teminatını da modanium.com aile size sağlıyor. İnternetin olduğu her ortamda bir tık ötenizde olduğumuzu unutmayın. Sizi seviyoruz, bizim için değerlisiniz.

Kahve falı demişken şöyle bol köpüklü güzel bir kahve pişirelim. Kahvemizi içelim. Sonrasında kahvemizi bir güzel dinlenmeye ve soğumaya bırakalım. Böylece iyice falımız şekillenmiş olur. Sonrasında kahve fincanının üzerine bir dokunalım. Soğumuş ise artık açılmaya ve okunmaya hazır demektir. Açalım ve şekilleri bir gözden geçirelim.

Kahve Falına Baktır

  1. İçinizden bir dilek tutun.
  2. Kahve fincanınızı afiyetle yudumladıktan sonra fotoğraflarını çekin ve sayfamızda yer alan ”Resimleri Seç” bölümünden yükleyin”
  3. Son olarak ”Falımda Ne Var” butonun basarak falınıza baktırabilirsiniz.
  4. Kahve falınız en geç 5 dakika içerisinde gerçek falcılarımız tarafından size özel yorumlanacaktır.

kahve-fali

Kahve Falı Yorumları ve Sembolleri

Kahve falı, çeşitli semboller yardımı ile geleceği tahmin etme çabasına verilen addır. Fal baktırmak istiyorsanız, bir güzel kahve keyfi yaptıktan sonra ardından fal kapatıp kendinize doğru 3 kez fincanı çevirirken niyet tutmalısınız. Daha sonra fincanın üzerine bir yüzük koyarak daha çabuk soğumasını sağlayabilirsiniz. Fincan soğuduktan sonra kapalı fincan yavaşça açılır, telveler iyice süzüldükten sonra kahve telvelerinin şekilleri bir şeylere benzetilerek onlara anlam yüklenmeye çalışılır. Bu işlem herkesin tarzına göre farklılık gösterebilir. Her insan bir şekli farklı şekillerde görerek, farklı yorumlayabilir. Örneğin bir kuş sembolü, haber alacağınızın göstergesi olabilir ya da başka bir yere gideceğinizi de simgeleyebilir. Bu anlamlandırma, aslında bir anlamda sizin hayatınızın gidişatına da uyum sağlamalıdır. Özellikle de yoğun telvelerin bulunduğu bir fincan sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınızı gösterebilir. Aynı zamanda bu karanlık, işlerinizin yolunda gitmeyeceğini de gösterebilir. Kısacası, geleceği tahmin etmekte bu semboller fal bakan kişiye yardımcı olur.

Semboller size neler fısıldıyor?

Fincana baktıktan sonra fincandaki fazla sıvı fincana akıtılır ve tabaktaki semboller anlamlar yüklenir. Fal bakmak, insanların hayal gücü ve yorumlama yeteneği ile doğrudan ilişkilidir. Fal yorumlamaları, niyete göre yapılır. Kimi fal yorumcuları; ikili ilişkileri yorumlamada, kimi iş hayatındaki gelişmeleri yorumlamada kimi ise gelecekte ne yaşanacağına dair fikirlerini beyan ederek fikir yürüterek yorumlamasını yapar. Fal yorumlamada hangi şeklin ne anlama geldiğini bilmek gerekir. İnternetteki falcılar online kahve falı bakarken yorumlarını sembollerin anlamlarına göre yapar. Keyifli bir ortamda arkadaşlarınızla sanal kahve falı bakabileceğiniz gibi tek başınızayken de sanal falcılar sayesinde kolaylıkla fal bakabilirsiniz. Bu falcılar sizden temel kişisel bilgilerinizi isteyecek aynı zamanda fincanınızın ve tabağınızın resmini de bu falcıya göndermeniz gerekecektir. Bunun sebebi ise, falcının sizin hakkınızda daha doğru tahminler yapabilmesini sağlamaktır.

İnternet sitelerinden araştırdığınızda falda çıkan her şeklin bir anlam içerdiğini göreceksiniz. Fallar, niyetlere göre yorumlansa da hayal gücünün ve şekilleri görme biçiminin de fal yorumlama da büyük etkisi bulunur. Yol sembolü, genellikle çıkılacak bir yolun habercisidir. Fal sahibi beklemediği bir anda bir seyahate çıkabilir ya da uzaktaki yakınından bir haber alabilir. Hayvan sembolleri de fal yorumlama da en çok kullanılan simgelerdendir. Özellikle de falda at görmek, uzun zamandır beklediğiniz fakat bir türlü gerçekleşmeyen isteğinizin gerçekleşeceğini gösterir. Çok fazla telvenin bir arada toplanması, sıkıntılı bir dönemin habercisidir. Bunun dışında pek çok farklı şekil değişik şekillerde anlamlar yüklenerek yorumlanabilir. Herkesin bakış açısı farklı olduğu için bir şekli farklı şekillerde görerek kahve falı bakabilir.

Dikkat etmeniz gereken bir nokta var : )

Kahve falı yorumlamada dikkat edilmesi gereken husus, varsayımlar üzerinden konuşulması ve tartışılması gerektiğidir. Bizde fal geleneği Osmanlı dönemine kadar dayanan uzun bir geçmişe tekabül eder. Türk kahvesi de 17. Yüzyıldan itibaren Osmanlıdan bu yana gelen en büyük değerlerimizden bir tanesidir. Günümüzde farklı damak zevklerine göre yapılabilen bu kahve çeşitleri, Osmanlı döneminde sadece şekersiz olarak yapılır ve kahveye şeker atmak yerine kahvenin yanında lokum ikram edilerek sunulurdu. Kahvenin yavaş yapılmışı ve bol köpüklüsü her zaman makbuldür. Yavaş yapılan kahvenin tadı daha yerinde olduğu gibi, telveler de iyice pişmiş olduğu için fal bakılmaya uygun bir hal alır. Hızlı ateşte pişen kahvenin telvesi, kolaylıkla akıp giderken, kısık ateşte yapılan kahvenin telvesi kolay kolay akıp gitmez ve şekilleri bozulmaz. Kahve falı baktırmak kadar, kahveyi yapmak da oldukça önemlidir. Kahve yapan kişinin sabırlı olması ve doğru zamanda köpükleri toplaması gerekir.