Burç Uyumu Hesaplama: Arkadaşlık, Evlilik ve Aşk Uyumu

Cinsiyetinizi, kendi burcunuzu ve uyumu hesaplamak istediğiniz burcu seçerek ilerleyin!
Burç uyumu, ilişki durumunuzu ve aşk hayatınızı etkiliyor! Burçların ilişki, evlilik ve aşk uyumunu mu merak ediyorsunuz? Tüm burçların birbiri ile uyumları bu sayfada!

Burçlar; aşk, evlilik, aile, eğitim, kariyer, para, arkadaşlık gibi bir çok ilişkide doğrudan etkilidir. Kısa sürede tanışıp, yıllardır tanışıyormuş hissi yaşamanızın hissi tamamen astrolojinin etkisidir. 

Burç uyumu, güneş, ay ve gezegenlerin kişiler ile arasında oluşan uyuma denir. Etrafınızda ki en iyi anlaştığınız kişilerin hep aynı burçlar olduğu aşikardır ve tesadüf değildir. Hangi burçlar birbirleri ile uyum sağlıyor, birbirleri ile anlaşması zor burçlar hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Burç Uyumu Nasıl Hesaplanır ?

Genel olarak burç uyumu hesaplamak için ay ve yükselen burcunuzu incelemeniz yeterlidir. Bazen ay burçları arasında uyum olmasa da, yükselen burçlar arasında uyum olabilir. Yükselen burçlar, güzel bir ilişki ve arada çekim olmasını sağlayabilir. Aranızda ki uyumu hesaplamak için, kendi burcunuzu ve istediğiniz kişinin burcunu sayfada yer alan araçta seçerek hesaplayabilirsiniz.  

Neden Burç Uyumu Hesaplama Aracını Kullanmalısınız ?

Eşiniz, arkadaşınız, partneriniz, dostunuz hatta anneniz ile ilgili bilgileri, burçlar aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Fakat tek tek hepsini okumak uzun zaman alabilir. Fakat zaman değerlidir. Bu aracı kullanarak aranızdaki tüm uyumu görebilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde değerlendirme almanız mümkündür.

Hesaplayıcı, büyük resmi size göstermek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Artık insanlar, ilişkilerini daha net görmek için astrolojiyi tercih ediyor. Cinsiyetinizi, burcunuzu ve diğer burcu belirleyin ve her şeyin ne kadar kolaylaştığını siz de görün.
  • Arkadaşlık İlişkileri

Arkadaşlık ve dostluk ilişkileri için son derece önemlidir. Aynı burç olup anlaşan kişilerin, sorun yaşamama sebeplerinden biri de belki de bulur? Hangi burç iseniz, iyice araştırmalı, burcunuzun kişiler üzerinde ki etkilerini inceleyerek, iyi ve daha kalıcı arkadaşlık kurduğunuzu anlayabilirsiniz.

Kan bağınız olmasa da kederde ve neşede yanınızda olan, birlikte içip, yiyebildiğiniz, birlikte gülüp ağladığınız dostlar, dostlarımız.. Yeri geliyor kardeşten daha yakın oluyoruz. Astrolojik haritanıza bakarak, nasıl arkadaş aradığınızı öğrenebilirsiniz. Dostluk kurabileceğiniz kişinin burcunu öğrenerek, aranızdaki uyumu hemen analiz edebilirsiniz. İleride yaşayabileceğiniz sorunları görmezden gelmeyin, astrolojinin üzerinizdeki enerjini keşfedin!

  • Aşk ve İlişkiler

İlişkilerin güzel bir şekilde yürümesi, başlaması ve bitmesi açısından direkt olarak bağlantılıdır. Sosyallik, sadakat, duygusallık ve kıskançlık burcunuzun özelliği olabilir. Siz içe dönük bir hayat yaşamak isterken, partneriniz aktif olabilir bu da ilişkinizin gitmemesine neden olur. Bir ilişkiye başlamadan önce burç uyumunuzu inceleyebilirsiniz. Partnerinizin mutlaka yükselen burcunu da öğrenmeniz gerekir. Çünkü ana burçlar uyumlu değilse de yükselen burcun uyumu size güzel bir ilişki vaadeder.

  • Evlilik

Evlilik hayatında aşk ve sevginin yeri önemi büyüktür. Fakat sevgi bazen bir evliliği yürütmeye tek başına yetmeyebilir. Bir evi paylaşan çiftlerin ortak noktalarının olması, yeri geldiğinde sevgiden daha önemlidir. Evleneceğiniz kişi ile aranızda uyum yok ise ara ara çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle evlilik öncesinde burç analizini detaylı şekilde inceleyerek ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Aşk Raporu

Bir çift için burç analizi son derece önemlidir. Belki yeni bir ilişkiye başlayacak cesaretiniz yoktur ve burç enerjinizi test ederek heyecanlanabilir, aranızdaki uyum sizi cesaretlendirebilir. Yükselen, gezegenler, güneşin ve burçların işaretlerine dayanarak güzel bir aşk raporu almaya ne dersiniz? Olumlu ve olumsuz karakter özelliklerinizi nasıl analiz edeceğinize yardımcı olur. Bu sebeple, burç uyumu testi yapmak, uyumlu ilişkiyi sürdürmenizin yolunu keşfetmeniz için birçok ipucu sunar. Hayatınızdaki kişi ile ne tarz bir ilişkiye sahip olabileceğinizi nasıl tahmin edebilirsiniz ? Ya da ne tür bir evliliğinizin olacağını? Nasıl bir ebeveyn olacaksınız? Tüm bu soruların detaylı yanıtlarını sayfamızda yer alan aracı kullanarak analiz edebilirsiniz.

  • Yükselen Burç

Yükselen burç, Türkiye’deki yaz saati ve geçiş saatleri ele alınarak hesaplanır. Burç uyumlarında olduğu gibi yükselen burçlar ile de aranızdaki uyumu hesaplamanız mümkündür. Planetary Hours yani gezegen saatleri 1 günde, güneşle farklı açılar nedeni ile etkilerin daha baskın ve yoğun göründüğü saatlerdir. Eğer bilmiyorsanız, yükselen burç hesaplama aracını kullanarak öğrenebilir ve uyum analizini inceleyebilirsiniz.
  • Gerçeği Yansıtıyor Mu ?

Burçlar, biz insanların doğduğu anda, Güneş’in hangi pozisyonda olduğunu gösteren sembolik ifadedir. Doğduğunuz noktadan gökyüzüne, gökyüzünden güneş’e doğru hayali bir çizgi çizerseniz ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız bir burca ulaşır. Güneşe doğu doğduğunuz an baktığınızda yoğun ışık olmasaydı bir burç görürdünüz. İşte bu yoğun ışık olan gökyüzü alanı burcunuzu ifade eder.

Bir çok kişi batıl inanç olarak görse de, astroloji gök cisimlerinin çekimi ile insanlar da oluşan enerjiye bağlıdır. Tamamen bilimseldir. Ayriyeten sadece ay burcuna bakıp uyum olup olmadığını sorgulamakta son derece yanlış düşüncedir.

Burçların arasındaki dengeyi tam olarak öğrenebilmek için yükselen burcunu da incelemek gerekir. Yükselen burç, gökyüzünde gözüken 12 yıldızı simgeler. Doğduğunuz an da, güneşin doğuş yönünde bulunan göksel bölgeye yükselen burç denir. Daha basit anlatmak gerekirse, takım yıldızına verilen astrolojik terimdir. Yükselen burcu, normal burcunuza oranla daha önemlidir. Olduğunuz burç sadece ay dönemini kapsar fakat yükselen burcunuz 2 saatte bir değişim göstermektedir. Dünyanın dönmesi sırasında Güneş ile olan ilişkisi, doğu ufkunda yer alan burcu değiştirmektedir. Yükselen burç, kişilik özelliklerini etkileyen astrolojik semboldür ve en az kendi burcunuz kadar belirleyicidir.

Bazı durumlar da öz burcunuz ile karşı tarafın burcu arasında uyumluluk olmayabilir. Ama bu sizi üzmesin, yükselenleri de kontrol edebilirsiniz. Burç uyumuna baktınız son derece uyumlusunuz fakat ikili ilişkilerde sorun yaşıyorsunuz. Bu demek oluyor ki yükselen burcunuz zıt karakterlerde. Yükselen burcun önemi de bu şekilde ortaya çıkıyor. Yükselen burcunuzun uyumlu olmaması durumunda karşınızdaki kişi ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sayfa başına git