Kahve Falında Kuş Görmek

Kahve Falında Kuş Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 18.636 kez okundu.

Kahve falında kuş görmek çok büyük bir heyecanla beklenilen hayırlı bir haberi fal sahibine getirecek sevimli bir ziyaretçiyi simgeler. Eski zamanlarda uzak mesafelerden taşınan mektupların taşıyıcısı olan kuşlar kahve falında da aynı duruma işaret eder. Fal sahibine getirilen müjdeli haberler mutluluğu ve hayırlı işleri ifade eder. Bazı yorumculara göre ise çok çok uzak diyarlardan gelecek olan sevilen bir insanı temsil eder.

Kuşun bilinen anlamıyla ilişkilidir. Kuş belirli çağlarda haberleşme aracı olarak kullanılırdı. Falda çıkan kuş da haber anlamına gelir. Fal sahibi yakın zamanda bir haber alacaktır. Bu haber beklemediği bir yerden ve beklemediği bir anda gelecektir. Bazı yorumculara göre kuş misafir manasına gelir. Bu misafir uzak yerlerden ansızın gelecektir. Kuşun yeri de önemlidir. Kuş eğer bir masanın üstünde gibi ise, fal sahibi herhangi bir devlet dairesinden haber alacaktır. Kuşun rengi de önemlidir. Kuşun beyaz renkte olması iyiye işarettir. Eğer kuş siyah renkte ise fal sahibinin başına bir talihsizlik gelecektir. Çoğu zaman beklenmedik olaylara da işaret eder. Kuşun şekli, rengi, bulunduğu yer, ne tarafa dönük olduğu, neyin yakınında olduğu önemli ayrıntılardır. En önemlisi kuşun türüdür.

Aşk

Fal sahibinin beklediği büyük bir haberi getireceğine hayırlı bir dileğe erişmek anlamına gelir. Bu haberi getirecek kişinin de ailesinde ya da yakınından biri olacağına işaret eder. Ayrıca kuş büyük bir kısmetinde kapınızda olacağının göstergesidir. Sevdiğiniz bir haber alacağınız ve mutlu olacağınıza işaret eder. Bir yandan evliliğe doğru adım atacağınız ve o olgunluğa erişmiş olduğunuzu simgeler. Bekar olanların ise evlilik için bir adım ilerleyeceği hayatlarına yeni birini alacağını yeni biriyle tanışacaklarının göstergesidir. Aile bireylerinde bekar olan birinin evleneceğinin de habercisi olabilir.

Geçmişte yaşadığınız üzüntüleri unutup karşınıza çıkan insanla huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin işaretidir. Yeni yola başlayacağınız kişi ile fikirlerinizin uyuşacağı evliliğe sıcak bakmaya başlayacağınız ve tanıştığınız kişinin sizin gibi huyları olacağı kalbi temiz ve sizi üzmeyeceği biri olduğunu simgeler. Eğer evliyseniz aileye müjdeli bir haber geleceği ve bir bebek haneye gireceğinin bu haberle mutlu olacağınızın göstergesidir. Kuş, sadık, huyu iyi ve anlaşabileceğiniz bir eşin de habercisidir.

Para

Hayatında maddi anlamda sıkıntı yaşıyorsan eline para geçeceği ve bu parayı değerlendireceği anlama gelmektedir. Bir zamandan sonra bolluk yaşayacağın sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Hayatınızda sakin ve huzurlu günlerin olacağının göstergesidir. Maddi açıdan sıkıntılı olan bir dostuna yardım edeceğin aile bireyleri ve akrabalarına destek olacağını simgeler. Kısa zamanda büyük kazançlar elde edip zenginlik içinde yaşayacağınız zamanların habercisidir. Elde ettiğiniz kazançlarla mutlu ve rahat bir yaşamınızın da olacağını simgeler. Yakın zamanda kendinize ev yada araba alacağınız anlamına da gelmektedir.

Bol bereketli günlerinizin olacağının da habercisidir. Beklediğiniz maddi anlamda girdiğiniz bir işten haber alacağınız daha fazla kazanç elde edeceğinizin göstergesi olarak bilinir. Maddi anlamda ailenizi de refaha kavuşturacağınız zamanlara işaret eder. İşlerinizin ilerleyeceğine bu anlamda maddi açıdan bolluk ve bereket olacağının da göstergesidir. Yüklü miktarda gelecek olan para ile işlerinizi halledip kendinize yeni işler kurup hayatınızı kuracağınız zamanı simgeler.

İş ve Kariyer Hayatı 

Kariyer hayatında ilerleme yaşayacağınız günlerin geleceğinin habercisidir. Kısa süre içerisinde alacağınız başarıların ve ödüllerin sizi saygın bir kişi yapacağı anlamına gelmektedir. Makam sahibi hayırlı işler yapan etrafta iyi gözle bakılan biri olarak anılacağınıza işaret eder. Kazancınızın bol olacağı zamanların geleceği ve maddi açıdan yardım bekleyen kişilere el uzatacağınızın habercisidir.

Eğer borcunuz var ise bu borçlarınızdan kurtulup işlerinizi daha da düzene koyacağınız, bir yerden ya da akrabadan gelecek olan paraya işaret eder. İşlerinizin düzenli gidip açılacağı yakınınızda ki  iş arkadaşlarınızdan destek alacağınız anlamına gelmektedir. İşlerinizde büyük başarılara imza atacağınız kariyerinizde yükseleceğiniz dönemlere gireceksiniz fakat bazı sorumluluklarınızın çoğalacağı ama bunların üstesinden geleceğiniz anlamına da gelmektedir. Emin adımlarla başladığınız bu yolda büyük adımlar kaydedeceksiniz. Kuş figürü maddi kazancınızın yüksek olacağı bir dönemden sonra rahatlığa kavuşacağınız zamanları simgeler.

Sağlık Hayatı

Falı yorumlanan kişinin sağlık açısından zor günler geçireceği fakat sonradan bu günleri atlatıp işlerine yeniden başlayacağı anlamına gelir. Aile bireylerinden birinin bir rahatsızlık geçireceği fakat kısa zamanda aile desteği ile birlikte bu rahatsızlığı gidereceğinin habercisidir. Falı yorumlanan kişinin uzun bir yola çıkacağı stresli bir yolculuk yaşayıp gergin olacağı fakat gittiği yerde rahat huzurlu olacağı anlamına da gelir. Uzun süredir görmediğiniz yakın bir akrabanızın hasta olduğunun haberini alıp onu ziyaret edeceğinizin habercisidir.

Eğer ilişkiniz var ise sevgilinizin küçük bir rahatsızlık geçireceği sizden yardım bekleyeceğine işaret eder. Fal sahibinin işler yüzünden kendini erteleyeceği küçük rahatsızlık ve sorunlar yaşayacağı fakat arkadaş çevresinin ona destek olacağı anlamına gelir. İlerleyen zamanlarda uzaktan bir haber geleceği fakat bu haberin sizi etkileyeceği stres altında kalacağınız zamanların olacağı fakat bu günlerin geride kalıp sağlıklı ve rahat günlerin geleceğinin habercisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Sevinçli bir haber alacağınızın habercisi olan kuş, aldığınız haberle mutlu olacağınızın anlamına gelir. Eğer evliyseniz aileye katılacak olan yeni biri anlamına da gelir. Bekar iseniz yeni biri ile tanışıp o kişiye karşı güven duygularınızın olacağı ve aile bireyleri ile tanıştırmak istediğiniz biri olacaktır. Aile bireylerine yeni kişiler katılıp aile fertlerinin çoğalacağı kalabalık ortamlarda bulunacağınızın habercisidir. Bazı zamanlar sorunlar çıkacağı aile bireyleri ile çatışacağı onları karşına alacağı fakat zaman içerisinde bunların düzeleceğini gösterir.

Uzun zamandır görüşülmeyen bir aile dostuyla görüşeceğiniz ona sıkıntılarınızı anlatacağınız size bu kişinin size büyük faydasının olacağı maddi ve manevi destek olacağı anlamına gelir. Aile ile ufak sıkıntıların olacağı bu dönemde size en yakın arkadaşınızdan destek gelecektir. Uzun süredir beklediğiniz kısmetiniz ayağınıza gelecek aile içinde ve kendinize faydalı işler yapacaksınızdır. İş hayatınızda ailenizden bazı zamanlar büyük destekler alacaksınız size yol gösteren aile bireyleri olacaktır. Haneden biri küçük bir hastalık geçirip tedavi olacak fakat bu süreyi kısa zamanda atlatıp rahata kavuşacaktır. Diğer yandan çok sevdiğiniz bir akrabanız ile tartışma geçirecek üzerine fazla gideceksiniz fakat o kişiyi çok sevdiğiniz için kısa süre içerisinde yeniden birlikte olup huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz.

Kahve Falında Ters Dönmüş Kuş Görmek

Genel olarak hayırlı bir haber alınacağına yorumlanır. Fal sahibinin çocukları var ise onların iyi haberlerini alacak, hanesinde çok büyük, coşkulu bir sevinç yaşanacak. Ters dönmüşse bu haber büyük çocuktan gelecek ve uzun süre beklenilen bir haber bu. Bu sevinçli haberle birlikte tüm işler yoluna girecek, son zamanlarda çekilen sıkıntılar azalacak, hatta son bulacak. Haber kısa süreli etkili bir haber değil, çok uzun yılları etkileyecek oldukça köklü bir haber.

Sabırsız, isyankâr bir insan. Birçok olumlu sonuçlanacak işi bu durumu yüzünden tepetaklak oluyor ve farkında değil. Daha sakin yaklaşırsa olaylara, beklemeyi bilirse yeni bir işe başlayacak ve çok da başarılı olacak. Kötü giden birkaç şeyin bir anda düzeleceğinin işaretidir. Duygusal anlamda yorumlanırsa fal sahibinin hoşlandığı birisi var ise ve henüz sevgili değillerse, bu ilişki hayırlı görünmüyor, mutlaka vazgeçmeli. Önceleri çok güzel olacak ancak ilerleyen zamanlarda bu ilişki hem fal sahibine hem de ailesine ve yakın çevresine oldukça zarar verecek, bunların çoğu ile de arası açılacak. Hiç başlamamak, uzak durmak en iyisi. Fal sahibinin medeni durumu ile de yorumlanır. Eğer evli ise de ailede ufak bir sorun çıkacak ve fal sahibi tüm aileyi karşısına almak durumunda kalacak. Ancak şunu iyi bilmeli ki hiç kimse ailesinden önemli değil, iyice düşünüp bunu yapmamalı, ailesinin ve kendisinin canı sıkılmaz böylece. Aksi taktirde sıkıntılı günler yaşanabilir.

Kahve Falında Yeşil Kuş Görmek

Çok ama çok güzel haberler alınacağını gösterir. Falda yeşile dönük bir renk değişiminin anlamı her zaman hayırlı bir konuda yaşanacak gelişmelere işaret eder. Haber anlamında yorumlanır. Bu iki figür anlam olarak birleştiğinde ortaya çok olumlu yorumlar çıkmaktadır. Büyüklüğüne ve fincanda durduğu yere göre alınacak haberin boyutu ve güzelliği de farklı bir biçimde yorumlanır.

Uzun zamandır görüşülmeyen bir arkadaş ya da akrabadan gelecek hayırlı haber olarak da yorumlanır. Eğer figür kahve fincanının dış kısmına daha yakınsa size gelen haber kısa sürede herkes tarafından bilinir hale gelecek demektir. Ancak fincanın dip kısmına daha yakınsa alacağınız haber için bir süre daha beklemeniz gerekebilir. İş başvurusu yaptığınız ve uzun zamandır size dönmeyen büyük bir firmadan, beklediğinizden daha iyi bir pozisyonda çalışmak üzere geri dönüş alabilirsiniz. Ayrıca hayırlı ve bol kazançlı bir ortaklık haberi alarak güzel ve başarılı bir çalışma hayatına adım atabilirsiniz.

Partnerinle yaşadığın ufak tefek sorunlar kimi zaman can sıkıcı bir hal alıyor olsa da, erkek arkadaşının ılımlı davranışları ve sürprizlerle ilişkiyi canlandırması birbirinizi tamamlamanıza olanak sağlıyor. Yakın zamanda yeni bir sürpriz ya da hediye ile tekrardan duygularında canlanma olacak. Radikal kararların onun eğlenceli fikirleri ile yeni bir boyut kazanacak.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Bir haberin yakınlarda olduğunun habercisidir. Eğer bir işe başvurduysanız ya da bir sınava girdiyseniz iyi haberler kapınızda demektir. Hayatınızda biri yoksa, gideceğiniz bir seyahatte ya da çalıştığınız yerde biriyle karşılaşacaksınız. Gördüğünüz ilk andan elektrik alacak, hoşlanacaksınız. Bu kişi sizin için hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınız kişi olabilir. Bu yüzden kısa bir süre boyunca çevrenizde dikkatli olun. Aşk hayatınızda eğer birisi var ise ondan beklediğiniz teklif partnerinizin aklına düşmüş bile. Gelecek için çalışıp çabalamakla birlikte yüzüklere bile bakmaya başlamış benden söylemesi.

Farklı falcılar tarafından çeşitli anlamlara gelse de genel olarak sevinç ve heyecan içeren haberlere dalalettir. Genellikle haber demektir. Aşk, kazanç, huzurla evinize gireceğidir. Bu haber bazen bir işle, bazen bir eşle bazen de dostluklarla ilgili olabilir. Maddi manevi bir kazanç döneminde olduğunuzun habercisidir. Bir kadının hamile olup aileye bereket ve huzur getiren bir bebek sahibi olacağının da habercisidir. Aileye yeni katılacak olan bu bebek beraberinde getireceği huzur ve bereketle çok şanslı bir bebektir. 4 vakte kadar bu haber size ulaşacak gibi görünüyor. Ailede kalbinden ya da ayağından rahatsız olan biri varsa yakın zamanda tedavi olup, iyileşeceğinin haberi gelecek demektir. Bu tedavi, ameliyat için gerekli olan para uzun uğraşılar sonucu bulunacak. Çok uzun olmayan bir zaman diliminde toplanan parayla tedavi sonrası aileye huzur ve saadet dolacaktır.

Kahve Falında Vurulmuş Kuş Görmek

Gecikmiş olarak alacağınız olumlu bir haberin işaretidir. Eski dönemlerde, haberleşmede kullanıldığı için falda da haberleşme ve iletişim üzerine yorumlar yapılmasına fırsat vermektedir. Zamanında alamadığınız ve tam ümidinizi kestiğiniz anda elinize ulaşacak olan bir haberin işaretidir. Bu haber yaşamınızı değiştirecek ve sizi mutluluktan havalara uçuracak olan bir haberdir. Bu olumlu haber sevdiğiniz bir kişi ile ilgili olabileceği gibi, iş veya eğitim yaşamı ile ilgili de olabilir. Ancak konu her ne olursa olsun, ayaklarınızın yerde kesilecek!

Bazı yorumculara göre de yaşamınızda meydana gelecek olan olumlu gelişmelerin ve sevindirici haberlerin işaretlerini vermektedir. Küçük boyutlarda oluşmuş ise, hayatınızda vukuu bulan bu olay, kısa sürede gerçekleşecek demektir. Ne kadar büyük ise o kadar geç sürede olumlu gelişmelerin haberlerini alacaksınız demektir. Ayrıca bolluk ve bereketi de simgelemektedir. Sevgili fal sahibi bolluk ve bereket dolu günler kapında, bizden söylemesi!

Başına gelecek kötü bir olay çok büyük sıkıntı yaşamana neden olacak. Bu kötü günler hayatını baştan aşağı her yönüyle olumlu yönde değiştirmene neden olacak. Seni kötü günlerinde yanlız bırakmış olan sevgiline sırt döneceksin.Uzun bir zaman sonra seni çok sevecek ve her konuda sana sahip çıkacak biriyle tanışacaksın ve mutluluğu yakalayacaksın.

Kahve Falında Kuşa Binmek Görmek

Uzun süredir beklediğiniz ve maddi kazancınız ile yakından alakalı bir olayın sonuçlanacağını göstermektedir. Beklediğiniz bu olayın neticesinde kendiniz ve çevrenizle alakalı pek çok güzel haber alacaksınız. Ayrıca belki alacağınız bir terfi ya da iş teklifi ile maddi kazancınızda gözle görülür bir artış olacak demektir. Bunun yanı sıra devlet daireleri ile ilgili işi olan fal sahipleri için, işlerini en kısa sürede halletmeye ve huzura kavuşmaya işarettir. Araya giren bir tanıdık vasıtası ile tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak huzura ve mutluluğa kavuşacaktır.

Uzun süredir kısmetini bekleyen ya da yalnız olanlar için, hayırlı ve bol kazançlı bir kısmet ile tanışmaya ve tanıştığı bu kişi ile hayırlı bir yuva kurmaya işaret etmektedir. Kurulan bu yuva sonunda yıllardır aradığı mutluluk ve rahata da kavuşacaktır. Uzun zamandır verdiğiniz emeklerin sonunda karşılığını alacağınızı, emeklerinizin zayi olmayacağını gösterir. Aynı zamanda kahve falında görülen kuş başlı başına hayır ve güzel haberler ile yorumlanan bir figür olduğu için, güzel haberler demektir. Hastalığı olanlar için en kısa süre beklediği sağlık ve sıhhate kavuşmak olarak yorumlanır. Tüm bunların yanı sıra bazı fal yorumcularına göre hayırlı bir iş seyahati olarak ifade edilmektedir.

Kahve Falında Kuşların Öpüşmesi Görmek

Kaybettiğiniz güveninizin yaptığınız bir iş sonunda ki başarısızlığınızı daha iyi bir iş yaparak ulaşacağınız başarıyı işaret eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek sıkıntı yaşadığınız bir dönemde gelen mutluluğa, sabrettiğiniz sorunlarınızın artık yavaş yavaş meyvesini yemeye az kaldığının göstergesidir. Hasret duydunuz mutluluğa beklentilerinizin gerçekleşeceğine bol bereketli bir dönem içerisine gireceğinize delalet eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek, eğer hayatınızda biri varsa partnerinizle aranızın daha iyi olacağına ilişkinizin daha çok tutkulu aşk dolu hale gelip evleneceğinize delalet eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek hayatınızda biri yoksa eğer yakın zamanda kısmetinizin açılıcağına, hayat arkadaşınızı bulacağınız bir döneme gireceğinize işarettir. Evlilik sizin için kaçınılmaz hale gelebilir.

Kişi evliyse hane içine nur topu gibi bir bebek gelmesi muhtemel. Evliliğinizin daha sağlam temellere dayalı olacağına yorumlanır. Eğer tabakta çıkmışsa bu öpüşen kuş figürü hane de huzurlu bir sürece ve hane içerisinde bereketli mutlu günlerin yakın olduğu dönem sizi bekliyor demektir. İş hayatınız var ise emin adımlarla ilerleyebileceğiniz daha başarılı bir döneme başlamak için hazır olun. Kahve falında sadece kuş görmek ise genelde güzel hayırlı olayların habercisi olarak yorumlanır. Geçmişte kuşlar iletişim aracı olarak kullanılan canlılar olarak bilinir. Kuşların en belirgin anlamı ise aşk evlilik sadakat ve mutluluktur. Genelde hayra yorulan kuşların, maddi kayba, manevi gönül kırgınlıklarına da neden olabileceği söylenir.

Kahve Falında Büyük Kuş Görmek

Sana oldukça cazip gelen şeyler her ne kadar hayatında yer alıyor olsa bile aslında sadece gösteriş olarak oluklarını ifade etmektedir. Sen her ne kadar şuan bunun gerçek olduğuna inanamıyor olsan bile gerçeklerin bu yönde olması da seni oldukça etkiliyor. Sen o kişilere o kadar çok değer veriyorsun ki onlardan bunu görmek de seni öyle bir üzüyor ki sen her ne kadar kendin için bir şeyler yapmak istiyor olsan bile o kadar çok zorlanıyorsun ki insanların sana yaptıkları yüzünden sadece acı çekiyorsun. Sevgilinin bile sana yaptıklarından sonra herkesten korkar olman da senin her türlü arkadaşlık ya da aile ilişkilerini de zedelemene neden oluyor. Her olanı dermansız dert olarak görmek ve gizli sebebi olarak da onu görmek yerine olaylara biraz daha mantık çerçevesi içerisinde bakmayı tercih etmelisin. Eğer at gözlükleri ile bakmak yerine biraz daha geniş bakmayı tercih eder isen işte o zaman sen de mutlu olan bir insan olabilirsin.

Sana gelecek olan yüklü miktardaki paraya da işaret etmektedir. Bu ara maddi yönden de o kadar zor olan günler geçiriyorsun ki bu durum senin her anlamda iyiye gitmen gerekir iken her an daha da kötüye gitmene neden oluyor iken artık sen de kurtuluyorsun.

Kahve Falında İki Kuşun Öpüşmesi Görmek

Seni sadece bedenin için değil daha çok karakterin ve kalbin için seven erkeklerin yanında yer almasından dolayı senin hayatının gerçek aşkını bulmak da hiç de zorlanmadan kolay bir şekilde bulacak olduğuna işaret etmektedir. Sana o kadar çok gelen kişi olmuş olsa bile senin kalbine tek bir kişi hitap edecek ve eğer kalp gözün ile o kişilere bir göz ucu ile bakar isen o zaman göreceksin ki o kişi de işte onların arasında ve seni hayatının her alanında oldukça mutlu etmek için de şuan bekliyor. Hani her şey o kadar güzel şekilde ilerler iken arada olan ufak tefek şeyler ile de kavga çıkarı oldukça güzel giden ilişkinizi zedelemek yerine daha çok mutlu olmayı da tercih etmelisin.

Diğer bir yandan da çok sevdiğin bir arkadaşın ile her ne kadar istemiyor olsan bile ufak çaplı bir tartışma içerisine girecek olduğuna da işaret eder. Sen de bu anlarda daha çok onun üzerine giderek onu üzmek yerine hem biraz daha sakin kalmayı tercih etmeli ve hem de onun ile tekrar aranı düzeltme çabalarına girmeyi de tercih etmelisin. Aşk dediğin önemli olsa bile dost ve kardeş dediğin daha önemli olmasından dolayı iki şeyi biri birinden ayırt et ve geri git gölünü al.

Kahve Falında Öpüşen Kuşlar Görmek

Senin o kadar çok seviyor olduğun  ve adeta tutku ile bağlı olduğun birine de işaret etmektedir. Sen o kişiyi o kadar çok seviyor ve ondan asla ayrı bir saniye bile geçirmek istemiyorsun ki her ne kadar böyle düşünüyor olsan bile o kişinin senin gibi düşünmüyor oluşu da seni oldukça üzüyor. Sen de bu kişiye bu kadar bağlı kalmak yerine bu hayatın ona ait değil de sadece sana ait olduğunu görür isen o zaman hem daha mutlu olabileceksin hem de seni bu kadar üzmesine de izin vermemiş olacaksın. Seni her an elleri arasında biliyor olmasından dolayı o kadar çok şımarmış ve seni öyle elleri arasında görüyor ki bu durum sadece sana istediği zaman gelebilecek istediği zaman da gidebilecek olduğunu düşünmesine izin veriyor. Artık ona bu durumun hiç de öyle olmadığını anlatmalı ve sen de kendine ait olan bu hayatın en güzel yanlarını da görmelisin.

Her ne kadar hayatında olan kişi seni sevmiyor ve sadece senin ile güzel vakit geçirmek için yer alıyor olsa bile seni başka bir kişinin de deliler gibi seviyor olduğunu bilmen gerekir. Çünkü o kişi adeta senin ondan ayrılmanı ve tekrar kendisine gitmen için o anın gelmesini dört göz ile bekliyor olduğunu da göstermektedir.

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek

Senin için oldukça rahat olan hayatı da sunmaktadır. Sen hem hareketleri ile hem de gösterişi ile o kadar etkili olan bir bayansın ki insanlar her ne yapar isen yap onlara karşı her an iyi niyetli olmandan dolayı seni oldukça da çok seviyorlar. Bu ara öyle bir an içerisine gireceksin ki arkadaşlarından birisi her ne kadar onu delilercesine çok seviyor olduğunu biliyor olsa bile sana o kadar çok kırılmış olmalı ki en son senden büyük bir uzaklaşma yaşayacak. Sen eğer bu durumu fark ederek ona karşı olmak yerine sana nasıl kırgın olduğunu anlar iseniz ona çok rahat ulaşabilir ve sizin ile bir daha belki de hiçbir şekilde konuşmayabilir. Fakat sen onu her nerede ya da nasıl kırdığını anlar ve bunu düzeltmek için çaba sarf eder isen o zaman onu oldukça kolay bir şekilde de geri kazanabilirsin.

Sana gelecek olan en güzel haberlerin peş peşe gelecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen kalbin ile o kadar çok şeyi o kadar kısa süre içerisinde elde edeceksin ki sen bile ne istiyor isen nasıl bu kadar çabuk gerçekleşiyor olduğuna hayret edeceksin. Artık sen de bu kadar mücadele eden ruhunu bir kenara bırakarak kendin için tatil planları yapmayı da tercih etmelisin.

Kahve Falında Kuş Kafası Görmek

Senin hayatında olan insanlar her ne kadar çok zeki olarak kendilerini sana gösteriyor olsalar bile aslında bir hayli cahil ve pek bir şeyler bilmediklerine de işaret etmektedir. Seni bu kadar çok zora sokan insanlara sen de bir türlü kırılmasınlar diye hayır diyemiyor olmandan dolayı da onları üzmemek için her an kendin üzülmeyi de tercih ediyorsun. Hayatından kısa süre önce çıkmayı tercih eden eski sevgilinin de aslında çevrende yer alan insanlardan bir hayli rahatsız olmasından dolayı seni delice sever iken gitmesine de işaret etmektedir. Sen de onu bu kadar çok sever iken keşke hayatında bu kadar gereksiz olan insanları sana karşı yapılan uyarıları dikkate alarak çıkarmayı tercih etse idin işte şimdi ondan böyle uzaklarda kalmak yerine hala mutlu bir şekilde ilişkine devam edebiliyor olurdun. Sen de eğer kısa süre içerisinde bu duruma bir çözüm yolu da bulmayı tercih eder isen işte o zaman seni deli gibi seven sevgilin ile de tekrar bir araya gelebilirsin.

Kısa süre içerisinde öyle kararlar alacaksın ki bu kadarların ile hayatında her ne kadar gereksiz olan insan var ise kısa süre içerisinde hayatından çıkı gidecek olduklarına da işaret etmektedir. Bu durumun sonunda sadece kazanan sen olacağına da emin olabilirsin.

Kahve Falında Pelikan Kuşu Görmek

Bu ara senin için oldukça önemli olan bir haberi bekliyor olduğuna işaret etmektedir. Sen senin hayatın için bu  kadar önemli olan bir haberi bekler iken arkadaşından gelen bir mesaj ile de aniden kalbin yerinden çıkacak kadar da seni etkileyecek. Fakat baktığın zaman o kadar kötü olacaksın ki beklediğin haber yerine sana saçma ve sapan bir şey gelmesinden dolayı da büyük üzüntüler yaşayacaksın. Arkadaşına bu durum için tepki almak yerine onun sadece senin ile ilgilenmek istiyor olduğunu görür isen bir nebze de kendini mutlu edebilirsin. Yakın zamanda senin içinin ana etkisi olan devlet kapısından bir büyük ile tanışacaksın ve kendine o kadar güzel bir kapı açılmasına etki edeceksin ki sen de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine sahip olacaksın.

Senin karşına çıkacak ve daha çok hayatın her alanında olmak için çaba sarf eden insanların var olduğunu da işaret etmektedir. Sen her ne kadar daha çok erken ben hayatıma kimseyi almak istemiyorum diye düşünüyor olsan bile işte o kadar mutlu olacaksın ki o kişi senin hayatına girince sen de keşke demek yerine iyi ki diyeceğin günleri de yaşayacaksın. O kişi adeta sana küçük bir çocuk gibi davranıyor ve öyle bakıyor olmasından dolayı da sen de oldukça mutlu olabileceksin.

Kahve Falında Göçmen Kuş Görmek

Haber anlamı taşımaktadır. Önceden iletişim için kullanılan hayvanlar olduğu için falda da haber anlamına gelirler. Kişi sevdiği bir kişiden güzel bir haber alır ya da uzak bir tanıdığından kötü bir haber alması olarak yorumlanır. Bazı falcılara göre de çok uzaktan gelecek bir misafiri ifade eder. Türüne göre de farklı yorumlamalar yapılır. Örneğin bir kartal ise dışarıda bulunan bir düşmanınız olduğu ve sizin bu düşmandan kısa bir süre içinde zarar göreceğiniz anlamına gelir.

Bolluğu ve bereketi temsil eder. Kısa bir süre içinde kalabalık bir ortamda sevdikleri yakın akrabaları ve yakın dostları ile bir araya gelecek ve güzel bir zaman geçirecektir. Ayrıca kişinin maddi olarak büyük bir miktarda kazanca sahip olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer bir baykuş ise hanenizde maddi sıkıntılar yaşayacağınızı ve bir kıtlık oluşacağını göstermektedir.

Eşinin kıymetini bildiğin takdirde eşini, seni ve yuvanı mutlu günler bekliyor. Şu sıralar farkında olmadan sarf ettiğin sözlerle eşini biraz incitmiş olabilirsin. Arada böyle tatsızlıklar olabilir, eşinin gönlünü alarak bu tatsızlığa son vermek ise senin elinde. Çok yakında evinizde tatlı dilli, hoş sohbetli misafirler ağırlayacaksınız. Vereceğiniz bu davet eşine ve sana çok iyi gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git