Kahve Falında Kuş Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kuş Görmek

Kahve falında kuş görmek, fal sahibinin heyecanla beklediği haberi yakın bir zamanda alacağı anlamına gelir. Kahve falı yorumcularına göre falda kuş görmek: rızkın yağmur gibi üzerinize yağacağına, işlerinizde başarılı olacağınıza işaret eder. Müjdeli haber, sıhhat ve kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Büyük bir bir kısmetinde kapınızda olacağının göstergesidir. Bekar olanların ise evlilik için bir adım ilerleyeceği, hayatlarına yeni birini alacağını, yeni biriyle tanışacaklarının göstergesidir. Aile bireylerinde bekar olan birinin evleneceğinin de habercisidir.

Geçmişte yaşadığınız üzüntüleri unutup, karşınıza çıkan insanla huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin işaretidir. Yeni yola başlayacağınız kişi ile fikirlerinizin uyuşacağını gösterir. Evliliğe sıcak bakmaya başlayacağınız ve tanıştığınız kişinin sizin gibi huyları olacağı kalbi temiz ve sizi üzmeyeceği biri olduğunu simgeler.

Eğer evliyseniz aileye müjdeli bir haber geleceği ve bir bebek haneye gireceğinin bu haberle mutlu olacağınızın göstergesidir. Kuş, sadık, huyu iyi ve anlaşabileceğiniz bir eşin de habercisidir.

Para Yorumu

Fal sahibi eğer maddi anlamda sıkıntı yaşıyorsa, yakın zamanda eline geçecek olan parayı iyi bir şekilde değerlendireceğine, borçlarını ödeyerek sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Kısa zamanda büyük kazançlar elde edip zenginlik içinde yaşayacağınız zamanların habercisidir. Elde ettiğiniz kazançlarla mutlu ve rahat bir yaşamınızın da olacağını simgeler. Yakın zamanda kendinize ev yada araba alacağınız anlamına da gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatında ilerleme yaşayacağınız günlerin geleceğinin habercisidir. Kısa süre içerisinde alacağınız başarıların ve ödüllerin, sizi saygın bir kişi yapacağı anlamına gelmektedir.

Makam sahibi, hayırlı işler yapan, etrafta iyi gözle bakılan biri olarak anılacağınıza işaret eder. Kazancınızın bol olacağı zamanların geleceği ve maddi açıdan yardım bekleyen kişilere el uzatacağınızın habercisidir.

Sağlık Yorumu

Haneden biri küçük bir hastalık geçirip tedavi olacak fakat bu süreyi kısa zamanda atlatıp rahata kavuşacağına yorumlanır.

Bu sıralar uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz ve bu sizin için stresli olabilir. Her ne kadar yolculuk sırasında gergin olsanız da gittiğiniz yerde rahat ve huzurlu olacağınız anlamına gelir.

Eğer ilişkiniz varsa sevgiliniz veya eşiniz bu sıralar ufak bir rahatsızlık geçirebilir ve bu süreçte sizden yardım bekleyeceğine işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz bir aile dostuyla görüşeceğiniz ve ona yaşadığınız bazı sıkıntıları anlatacağınıza işaret eder. Bu kişinin size büyük faydasının olacağı maddi ve manevi destek olacağı anlamına gelir.

Bekar iseniz yeni biri ile tanışacağınızı ve ona karşı güven duyacağınızı gösterir. Bu kişiyi aile bireyleri ile tanıştırmak isteyeceksiniz. Yakın zamanda aileye yeni kişilerin katılacağı, aile fertlerinin çoğalacağı anlamına gelir.

İşlerle ilgili yaşadığınız bazı küçük sorunlar için ailenizden destek alacağınıza, ailenizin size yol göstereceğine işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.