Kahve Falında Kuş Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kuş Görmek

Kahve falında kuş görmek çok büyük bir heyecanla beklenilen hayırlı bir haberi fal sahibine getirecek sevimli bir ziyaretçiyi simgeler. Eski zamanlarda uzak mesafelerden taşınan mektupların taşıyıcısı olan kuşlar kahve falında da aynı duruma işaret eder. Fal sahibine getirilen müjdeli haberler mutluluğu ve hayırlı işleri ifade eder. Bazı yorumculara göre ise çok çok uzak diyarlardan gelecek olan sevilen bir insanı temsil eder.

Kuşun bilinen anlamıyla ilişkilidir. Kuş belirli çağlarda haberleşme aracı olarak kullanılırdı. Kuş figürü, haber anlamına gelir. Fal sahibi yakın zamanda bir haber alacaktır. Bu haber beklemediği bir yerden ve beklemediği bir anda gelecektir. Bazı yorumculara göre kuş misafir manasına gelir. Bu misafir uzak yerlerden ansızın gelecektir. Kuşun yeri de önemlidir. Kuş eğer bir masanın üstünde gibi ise, fal sahibi herhangi bir devlet dairesinden haber alacaktır. Kuşun rengi de önemlidir. Kuşun beyaz renkte olması iyiye işarettir. Eğer kuş siyah renkte ise fal sahibinin başına bir talihsizlik gelecektir. Çoğu zaman beklenmedik olaylara da işaret eder. Kuşun şekli, rengi, bulunduğu yer, ne tarafa dönük olduğu, neyin yakınında olduğu önemli ayrıntılardır. En önemlisi kuşun türüdür.

Aşk Hayatı

Fal sahibinin beklediği büyük bir haberi getireceğine hayırlı bir dileğe erişmek anlamına gelir. Bu haberi getirecek kişinin de ailesinde ya da yakınından biri olacağına işaret eder. Ayrıca kuş büyük bir kısmetinde kapınızda olacağının göstergesidir. Sevdiğiniz bir haber alacağınız ve mutlu olacağınıza işaret eder. Bir yandan evliliğe doğru adım atacağınız ve o olgunluğa erişmiş olduğunuzu simgeler. Bekar olanların ise evlilik için bir adım ilerleyeceği hayatlarına yeni birini alacağını yeni biriyle tanışacaklarının göstergesidir. Aile bireylerinde bekar olan birinin evleneceğinin de habercisi olabilir.

Geçmişte yaşadığınız üzüntüleri unutup karşınıza çıkan insanla huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin işaretidir. Yeni yola başlayacağınız kişi ile fikirlerinizin uyuşacağı evliliğe sıcak bakmaya başlayacağınız ve tanıştığınız kişinin sizin gibi huyları olacağı kalbi temiz ve sizi üzmeyeceği biri olduğunu simgeler. Eğer evliyseniz aileye müjdeli bir haber geleceği ve bir bebek haneye gireceğinin bu haberle mutlu olacağınızın göstergesidir. Kuş, sadık, huyu iyi ve anlaşabileceğiniz bir eşin de habercisidir.

Para

Hayatında maddi anlamda sıkıntı yaşıyorsan eline para geçeceği ve bu parayı değerlendireceği anlama gelmektedir. Bir zamandan sonra bolluk yaşayacağın sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Hayatınızda sakin ve huzurlu günlerin olacağının göstergesidir. Maddi açıdan sıkıntılı olan bir dostuna yardım edeceğin aile bireyleri ve akrabalarına destek olacağını simgeler. Kısa zamanda büyük kazançlar elde edip zenginlik içinde yaşayacağınız zamanların habercisidir. Elde ettiğiniz kazançlarla mutlu ve rahat bir yaşamınızın da olacağını simgeler. Yakın zamanda kendinize ev yada araba alacağınız anlamına da gelmektedir.

Bol bereketli günlerinizin olacağının da habercisidir. Beklediğiniz maddi anlamda girdiğiniz bir işten haber alacağınız daha fazla kazanç elde edeceğinizin göstergesi olarak bilinir. Maddi anlamda ailenizi de refaha kavuşturacağınız zamanlara işaret eder. İşlerinizin ilerleyeceğine bu anlamda maddi açıdan bolluk ve bereket olacağının da göstergesidir. Yüklü miktarda gelecek olan para ile işlerinizi halledip kendinize yeni işler kurup hayatınızı kuracağınız zamanı simgeler.

İş ve Kariyer

Kariyer hayatında ilerleme yaşayacağınız günlerin geleceğinin habercisidir. Kısa süre içerisinde alacağınız başarıların ve ödüllerin sizi saygın bir kişi yapacağı anlamına gelmektedir. Makam sahibi hayırlı işler yapan etrafta iyi gözle bakılan biri olarak anılacağınıza işaret eder. Kazancınızın bol olacağı zamanların geleceği ve maddi açıdan yardım bekleyen kişilere el uzatacağınızın habercisidir.

Eğer borcunuz var ise bu borçlarınızdan kurtulup işlerinizi daha da düzene koyacağınız, bir yerden ya da akrabadan gelecek olan paraya işaret eder. İşlerinizin düzenli gidip açılacağı yakınınızda ki  iş arkadaşlarınızdan destek alacağınız anlamına gelmektedir. İşlerinizde büyük başarılara imza atacağınız kariyerinizde yükseleceğiniz dönemlere gireceksiniz fakat bazı sorumluluklarınızın çoğalacağı ama bunların üstesinden geleceğiniz anlamına da gelmektedir. Emin adımlarla başladığınız bu yolda büyük adımlar kaydedeceksiniz. Kuş figürü maddi kazancınızın yüksek olacağı bir dönemden sonra rahatlığa kavuşacağınız zamanları simgeler.

Sağlık

Falı yorumlanan kişinin sağlık açısından zor günler geçireceği fakat sonradan bu günleri atlatıp işlerine yeniden başlayacağı anlamına gelir. Aile bireylerinden birinin bir rahatsızlık geçireceği fakat kısa zamanda aile desteği ile birlikte bu rahatsızlığı gidereceğinin habercisidir. Falı yorumlanan kişinin uzun bir yola çıkacağı stresli bir yolculuk yaşayıp gergin olacağı fakat gittiği yerde rahat huzurlu olacağı anlamına da gelir. Uzun süredir görmediğiniz yakın bir akrabanızın hasta olduğunun haberini alıp onu ziyaret edeceğinizin habercisidir.

Eğer ilişkiniz var ise sevgilinizin küçük bir rahatsızlık geçireceği sizden yardım bekleyeceğine işaret eder. Fal sahibinin işler yüzünden kendini erteleyeceği küçük rahatsızlık ve sorunlar yaşayacağı fakat arkadaş çevresinin ona destek olacağı anlamına gelir. İlerleyen zamanlarda uzaktan bir haber geleceği fakat bu haberin sizi etkileyeceği stres altında kalacağınız zamanların olacağı fakat bu günlerin geride kalıp sağlıklı ve rahat günlerin geleceğinin habercisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Sevinçli bir haber alacağınızın habercisi olan kuş, aldığınız haberle mutlu olacağınızın anlamına gelir. Eğer evliyseniz aileye katılacak olan yeni biri anlamına da gelir. Bekar iseniz yeni biri ile tanışıp o kişiye karşı güven duygularınızın olacağı ve aile bireyleri ile tanıştırmak istediğiniz biri olacaktır. Aile bireylerine yeni kişiler katılıp aile fertlerinin çoğalacağı kalabalık ortamlarda bulunacağınızın habercisidir. Bazı zamanlar sorunlar çıkacağı aile bireyleri ile çatışacağı onları karşına alacağı fakat zaman içerisinde bunların düzeleceğini gösterir.

Uzun zamandır görüşülmeyen bir aile dostuyla görüşeceğiniz ona sıkıntılarınızı anlatacağınız size bu kişinin size büyük faydasının olacağı maddi ve manevi destek olacağı anlamına gelir. Aile ile ufak sıkıntıların olacağı bu dönemde size en yakın arkadaşınızdan destek gelecektir. Uzun süredir beklediğiniz kısmetiniz ayağınıza gelecek aile içinde ve kendinize faydalı işler yapacaksınızdır. İş hayatınızda ailenizden bazı zamanlar büyük destekler alacaksınız size yol gösteren aile bireyleri olacaktır. Haneden biri küçük bir hastalık geçirip tedavi olacak fakat bu süreyi kısa zamanda atlatıp rahata kavuşacaktır. Diğer yandan çok sevdiğiniz bir akrabanız ile tartışma geçirecek üzerine fazla gideceksiniz fakat o kişiyi çok sevdiğiniz için kısa süre içerisinde yeniden birlikte olup huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz.


 

Yazı İçindekiler

Kahve Falında Kuş Yuvası Görmek

Hastalık haberi almaya delalettir. Ailenizden küçük bir çocuğun hastalanması anlamına gelir. İlk duyduğunuzda kötü hissetmenize neden olsa da bu geçici bir sorundur. En kısa zamanda bu konuda içinizin rahatlayacağına işaret eder. Çevrenizde maddi anlamda sıkıntıları olan insanlar olduğuna delalet eder. Bu kişilerin sizden yardım istemesi mevzu bahis olabilir. Bu kişilerin küçük çocukları olduğuna da işaret eder. Yapacağınız yardım ile büyük bir hayır işleyeceğiniz anlamına gelir. Bu davranış sizin hayatınızda hayırlı gelişmelere sebep olacaktır.

Almayı beklediğiniz güzel haberleri alacak ve hayatınızda varlığından mutlu olacağınız kişi size gelecektir. Temiz kalbiniz ile yaptığınız yardımların hayrını göreceğinize delalet eder. Yardımsever kişiliğinizden vazgeçmenin doğru olmadığı anlamına da gelir. Bu yardımların hayatınızda olumlu gelişmeler olmasında pozitif etki yarattığını işaret eder. Birçok kötü olaydan yaptığınız hayırlar sayesinde kurtulduğunuza, kötü olayları bu sayede zarar görmeden atlattığınıza delalettir.

Kötü haber almaya delalettir. Yine de olumsuz bakmamak ve bu durumun geçeceğini düşünmek gereklidir. Endişe ve korkuya kesinlikle mahal olmadığı konusunda uyarıcıdır. Hayattaki zorluklara cesaretle göğüs germek anlamına da gelir. Olayları sakinlikle karşılamak ve zor anlarda sevdiklerinizden yardım istemek en akıllıca tavırdır. Bu nedenle sevdiklerinizin yanınızda olmasına izin vermeniz yahut yardım istemeniz  gerektiğine dikkat çeker. Sevgilinizle aranızda bazı sorunlar olduğuna delalettir. Bu sorunlar güvenle ilgilidir. Sağlıklı iletişim kurma yolu ile bu sorunların aşılacağını salık verir. Karşılıklı anlayış ve sevginin önemine işaret eder. Anlayış ve sevgi dolu bir ilişkide hiçbir sorunun uzun süre sürmeyeceği anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş Yuvası


 

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek

Huzursuzluk yaratan bireyin haneden ayrılmasını simgeler. Kavga ve tartışma yaratan, hanedeki huzuru bozan kişiye işarettir. Bu kişi sürekli sorun yaratan bir kişidir ve haneden uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına delalet eder. Hanenizdeki bir erkek bireyin ayrılığı söz konusudur. Bu ayrılığın sonucunda oluşacak sakin hava dikkat çeker. Bir süre sonra dönüş söz konusu da olabilir. Dönüş olsa da bu gidişin sizin üzerinizde olumlu etkileri olduğu açıktır. Aynı zamanda haneye gelen misafire tabir olur. Misafirin kısa süreli bir konukluk yapacağına işaret eder.

Hanede bolluk ve bereketi temsil eder. Sorunlu durumlardan arınmaya delalettir. Dertlerin bitişi ve bolluk bereketin artışı olarak da yorumlanır. Geçimin kolaylaşması, refah içinde yaşama anlamı taşır. Huzurla bu sürecin tadını çıkarmanın önemine dikkat çeker. Kırgınlık yaşadığınız biriyle barışacağınızı gösterir. Sizi sıkan, bunaltan borçlardan kısa süre içinde kurtulacağınızı müjdeler. Zalim ve gaddar insanlardan kurtulmaya delalettir.

Yaşamda yenilik anlamına gelir. Yenilikler için doğru zamanın geldiği ve artık hayatta bazı şeylerin değişmesi gerektiğinin idrakine varılması olarak yorumlanır. Sosyal ortamda yeni biriyle tanışma söz konusu olabilir. Sıradan hayatın bu tanışılan yeni kişiyle değişeceği ve canlanacağına tabir edilir. Duygularınızı sürekli frenlemekten yanaysanız, bu tavrınızı değiştirmenin iyi olacağına delalet eder. Temkinli olmayı bırakıp bu kişiye bir şans verilmesi gerektiğine tabir olur. Böylelikle daha önce hissedilmesi mümkün olmamış duyguları tatmanın mümkün olduğuna işaret eder. Risk alarak hayatı renklendirmek gerektiğine delalettir. Güzel ve mutluluk dolu günlerin geleceği, gelirin artacağı, bolluk ve bereket içinde yaşanacağı anlamına gelir.


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Çiçek Görmek

Elde hiçbir şey olmadan yapılan başlangıçların hayal edilemeyecek kadar güzel noktalara ulaşacağını gösterir. Küçük bir sermayeyle umutsuz bir şekilde başladığınız iş zamanla oldukça büyüyerek tahmin ettiğinizden çok daha olumlu noktalara ulaşacaktır. Süreç boyunca birçok zorlukla karşılaşacaksınız ancak giderek profesyonelleşecek ve bu zorlukları atlamada hız kazanacaksınız. Böylece önünüze çıkan her engele karşı nasıl bir strateji geliştireceğinizi kısa sürede belirleyebileceksiniz. Neredeyse eliniz boş halde başladığınız işinizde elde edeceğiniz başarıya siz bile inanamayacaksınız.

Aşk ilişkilerinde yepyeni başlangıçların habercisidir. Sosyal çevrenizi genişleterek yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Oldukça monoton ve kötü biten bir ilişkinin ardından ruh eşinizi bulacağınızı ve bir daha hiç ayrılmamak üzere harika bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir. İlişki süreci boyunca beraber geleceğinizi adeta yeniden inşa edeceksiniz.

Hayatında olumsuz giden olayların düzeleceğine işarettir. Rızkınızın artacağına, işlerinizin yoluna gireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Çok yakın bir zamanda arzulara ve isteklere kavuşulacağına; bolluğa ve berekete yorumlanır ya da ileri ki tarihlerde aile kurmayı planlayan kişilerde düzenli ve huzurlu bir evliliğe işarettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çiçek


 

Kahve Falında Kuşun Yavrusunu Beslemesi

Hayal edemeyeceğiniz kadar güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Şu anda içinde bulunduğunuz durumdan memnun olun ya da olmayın, artık çevrenizdeki herkes sizin daha iyisini hak ettiğinizi fark edecek ve size yaklaşımları da bu yönde değişecek. Özellikle aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde yaşayacağınız köklü değişimler hayata bakış açınızı da değiştirecek ve bu durum iş ve aile hayatınıza da olumlu olarak yansıyacak. Geçmişte yaptığınız birçok iyilik, aynı anda ve daha büyük bir biçimde karşınıza çıkarak bir anda büyük bir sıçrama yapmanızı ve hem maddi hem manevi anlamda hayal ettiğinizden çok daha yukarıda bir pozisyonda yer almanızı sağlayacak.

İş hayatında olumsuzluklar yaşayan kişiler için düzenli bir gelire sahip olup hayatınızı rayına sokacak güzel bir iş imkânı demektir. Tereddüt etmeden hareket edebileceğiniz bereketli dönemleri işaret ederek ufak bir imkânın size başarı olarak dönmesi anlamına gelir. Şans yönünden önünüz çok açık olacak ve yaptığınız işlerden iyi para kazanç elde edeceksiniz. Eğer herhangi bir yere yatırım yapma planlarınız varsa yatırım yapacağınız işte kazançlı olacağınız bir döneme girdiğinize delalettir.

Sıkıntılı süreçlerin hepsi bitmiş durumda, bir ferahlama yaşayacaksın. Biraz borca girmişsin fakat yakın zamanda onun da altında kalkacaksın. Yakın zamanda gerçekleşecek mal ya da eşya alışverişi söz konusu. Sahip olduğun bir eşyayı değeri düşmeden elden çıkarabilir, mali durumunu düzene sokabilirsin.


 

Kahve Falında Kuşun Üstünde Yük Görmek

Hayatın aydınlık yönlerini işaret etmektedir. Sizler için gelen mutluluklar kapınızda iken bunu farklı yönlere çevirmek yerine sizler ellerinizde olan şeyleri tercih eder iseniz gerçekten de sahip olduğunuz her şeyi rahatlık ile elde edebilirsiniz. Elbet güneş herkesin üzerine nasıl doğacak ise sizlerin de bu sıralar üzerinize doğmak olduğunu işaret eder iken sizler de kendilerinize ait olan ışığı en iyi şekilde de elleriniz arasında tutabileceksiniz.

Fal sahibine kollarında huzur bulacağı ve duygularını özgürce anlatabileceği bir hayat arkadaşını müjdeler. Eğer fal sahibi evli ise ve kendinde böyle bir durum sezmiyor ise eşini dinlememesi ve onunla doğru düzgün vakit geçirmemesi sonucunda kopukluklar yaşamışlar demektir ve telafi edilmesi gerekir. Aynı zamanda kişinin aile içi maddi durumunu simgeler. Elde ettiği gelir aileyi geçindirmeye yetmediği bir noktada araya giren aile bireyleri el ele vererek bu sıkıntılı durumun üstesinden geleceklerdir.

Çok hayırlı haberlere ve yakında hayatınıza çok seveceğiniz birinin gireceğine işarettir. Sizi çok seven birisi var ve siz onun yolunu gözlemektesiniz. Bu gelecek olan kişi size çok müjdeli haberler verecek ve sizin hayatınızı değiştirecek biri olacaktır. Gelecek olan bu haber hayırlı şeylere vesile olur. Hayırlı bir kısmete işarettir, siz ya da yakın çevrenizden birisi bir evlilik ya da nişan sürecine girebilir. Bu süreç içerisinde bazı sıkıntılar yaşasa da sonunda çok mutlu olacak ve bu evliliği yaptığı için hiç pişman olmayacaktır.


 

Kahve Falında Kuşun Üstünde İnsan Görmek

Ömrünüz boyunca karşılaşacağınız en güzel anların ve göreceğiniz iyi insanların yakın bir zamanda hayatınıza gireceklerine dalalet eder. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumların ve rahatsız edici olayların çok yakında biteceğini, hayatınıza girecek birçok iyi insan sayesinde bu olaylardan kurtularak tertemiz bir başlangıç yapacağınızı gösterir. Tüm bu olumlu durumların gerçekleşmesi için sabırlı olmalı, azminizden ve istikrarınızdan hiçbir şey kaybetmeden yolunuza devam etmelisiniz.

Sevdiğiniz insanların yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an sizinle olacaklarına ve size asla sırt çevirmeyeceklerine dair bir göstergedir. Daha önce akılcı kararlar vererek hayatınıza aldığınız bu insanlar için yaptığınız her iyilik, zor zamanlarınızda imdadınıza yetişen birer can yeleği gibi karşınıza çıkacaktır. Hayatınızda bulunan insanlardan ümidinizi asla kesmemenize dair bir işaret olan bu durumu sadece zor zamanlarınızda değil her zaman aklınıza getirmelisiniz.

Olumlu olayların yakın olduğunu, kısa bir süre sonra aradığınız huzur ve feraha kavuşacağınızı, sorunlarınızı çevrenizdeki insanlar sayesinde çözüme kavuşturup bir daha asla böyle zor durumlara düşmeyeceğinizi söylemek mümkündür. Dayanışmayı, yardımı, zor zamanlarda hep beraber ve el ele olmayı temsil eder. Herkesin hayatında ihtiyaç duyacağı bu durumlara sizin zaten sahip olduğunuzun ancak sabırla doğru zamanı beklemeniz gerektiğinin habercisidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Kuşun Yuva Yapması

Hayatında karşısına ileri zamanlarda olumlu ve güzel olayların çıkacağına delalet eder. Mutluluğun ve maddi kazancın habercisidir. Eğer işinize yeterli kadar sarılırsanız yükselişiniz kaçınılmaz olur. Yaşantınızdaki bu yeni süreçle beraber yeteneklerinizi keşfedecek ve bu yetenekleri değerlendirerek yeni fırsatlar yaratacaksınız. Her zaman yeteneklerinize güvenerek hareket etmeye çalışın. Bu sayede kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız. İleriye dönük olan düşleriniz konusunda daha istikrarlı davranmalı ve işinize dört elle sarılmanız gerekli.

Aniden gelecek bir haberle havalara uçacağına işaret eder. Kafanda yıllardır tasarladığın bir projeyi gerçekleştirmene ramak kaldığına yorulur. Birtakım şeylerde geç kaldığını ve yaşının geçtiğini düşünsen de aslında yaşam yeni başlıyor. Geçte olsa hayalini kurduğun şeyleri teker teker başaracak hayatını yoluna koyacaksın.

Birbiriyle uyum içinde çalışan kadın ve erkek meslektaşları gösterir. İşini bilen, aynı zamanda takıntı derecesinde düzenli ve titiz insanlarla uzun yıllar boyunca büyük işler yapmaktır. Simetrik ve hayranlık uyandıran tasarımlara imza atmaktır. Düzen konusunda önemli dersler almak ve bu derler sayesinde harika işler çıkarmaktır. Hem bedenen hem de yaşanılan yer olarak temizliği sembolize eder. Kendisiyle barışık, çevresine neşe saçan, bu nedenle işini de çok iyi yapan, mutluluk veren insanlarla arkadaş olmaktır.


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Solucan Görmek

Gastronomi alanında başarılar elde etmek olarak da yorumlanır. Evinizde eşiniz ve çocuklarınız için yaptığınız yemekleri geliştirebilir ve daha profesyonel olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Yemek yapmayı ticarete dönüştüreceğinizi gösterir. İyi ve lezzetli yemek yapan; bununla ün salmış insanların sembolüdür.

Çoğu zaman iyi şeyler olacağına delalet eder. Parasal anlamda beklediğiniz bir yerden yakın zaman içinde toplu olarak para alacaksınız. Ya da uzun zaman önce borç verdiğiniz ancak ümidinizi kaybettiğiniz yerden gelecek olan paraya işarettir. Maddi anlamda geçirdiğiniz sıkıntılı günlerin çok yakın zamanda son bulacağına ve iş başarınız sayesinde kazanacağınız paraya yorulur. Yakın zaman içende mutlu ve başarılı bir geleceğin kapılarının açıldığını göreceksiniz.

Yakın zamanda evinize gelecek olan bir misafirin habercisidir. Evinizde konaklayacak olan bu misafir kısa süreli değil, uzun süre sizinle birlikte yaşayacak ve yatılı olarak gelecektir. Misafir konusunda bir miktar endişe edeceksiniz ancak zamanla endişelerinizin yersiz olduğunun farkına varacaksınız. Çünkü atalarımızın da dediği gibi misafir kısmeti ile gelir, sizin de misafiriniz ile birlikte yaşayacağınız bu dönemde kısmetiniz ve bereketiniz hayli artacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Böcek


 

Kahve Falında Kuşun Üstünde Balık Görmek

Fal sahibi bekar bir kimse ise, maddi durumu oldukça iyi olan bir kişiden evlilik teklifi alacak veya evlilik doğrultusunda bir adım atacak demektir. Evli olan fal sahipleri için ise ailenin maddi durumunun eşlerin her ikisinin de gayreti ve çalışması ile artacağına, oldukça iyi durumda geleceğine dalalet eder.

Maddi konularda yaşanacak olumlu gelişmeleri işaret eder. Borçları varsa kısa bir süre içinde borçlarından kurtulacaktır. Yakın bir dostundan ya da birinci dereceden bir akrabasından maddi yönde destek alır ve o sayede bu sıkıntılarını atlatır. Kişi borç içinde değilse de o zaman yakınında bulunan bir kişiye, özellikle bir akrabasına maddi bir yardımda bulunacağı ve o kişiden bu olay sonucunda manevi yönden destek alacağı anlamına gelmektedir.

İş yerinde büyük bir saygınlığa ulaşacağı, terfi edeceği, iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içerisinde olacağı, maaşında bir artışın meydana geleceği, patronu ve diğer çalışanları tarafından sevileceği anlamına gelir. Eğer kişi erkek ise yeni bir iş kurma yoluna da gidebilir. Bu işte de çok başarılı olacağı ve kazancını arttıracağı şeklinde de yorumlanır. Kadın ise yeni bir işe başlayacağı ve sonucunda yüksek mertebelere ulaşacağı şeklinde de yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Bebek Görmek

Aşk hayatınızda gerçekleşecek bir takım olumlu değişikliklere dalalet eder. Sevgilinizi ya da eşinizle uzun bir süreci kavgalarla, tatsızlıklarla ve birçok olumsuzlukla geçirdikten sonra durağan, sakin ve uyum içinde zamanlara adım atıp eski mutlu düzeninize geri dönebilir, aşk tazeleyebilirsiniz. Bekarsanız ise sizi çok iyi anlayacak ve size büyük destekte bulunacak birisi ile tanışacağına yorulur.

Fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktarda parayı simgeler. Çevresi çok geniş olan bu kişinin bu çevresi sayesinde tüm işlerini yoluna koyabileceğini müjdelemektedir. Borçlarından kurtulup rahat bir nefes alan fal sahibinin akıllı yatırımlar yapmaya başlayacağını ve bu borçların fal sahibine tutumlu olmayı öğreteceğini simgelemektedir.

Çocuklarını her türlü tehlikeden koruyan, gerektiğinde canını dahi ortaya koyan anneye işaret eder. Aynı zamanda tüm zorluklara rağmen başarıyla büyütülen çocukları simgeler. Ne kadar zor günler yaşarsa yaşasın bunu asla dışarı belli etmeyen, metanetli ve güçlü kadınları sembolize eden önemli bir figürdür ve hayatınızda bu karakterde bir kadın olduğuna dalalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek


 

Kahve Falında İki Kuşun Ağız Ağıza Vermesi

Uzun zamandır beklediğiniz bir sonucu, sıkıntıdan sonra kavuşacağınız hakkınızı gösterir. Maddi açıdan darda olduğunuz zamanda iseniz elinizin rahatlayacağı, ferah günler yakın demektir. Çok umutsuz olduğunuz bir konuda umutlarınızı devam ettirirseniz güzel günlere az kaldığına yorulur.

Fal sahibinin başarı ve bollukla geçecek bir döneme girdiğini haber verir. Bu dönemde kişinin yaşayacağı tüm olumlu gelişmeler hayatına yön vermesine yardımcı olurken karşısına çıkacak olan fırsatları da gerektiği gibi değerlendirebilmesini sağlayacaktır. Özellikle kişinin çevresindeki insanların onun rahat ve huzuru için çalıştıklarını gösterir. Yakın çevresindeki kişiler kişinin düşünceli bir dönemde olduğunu fark ederek, onun neşesini yerine getirmeye çalışacak ve sorunların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Fal sahibinin hayatında bir dönüm noktasına geleceğine ve daha önce yapmaya cesaret edemediği işlere girişerek kendi geleceğini kendi elleri ile hazırlayacağına dalalettir. Hayatını düzene sokmak için üstün bir çaba harcayan fal sahibi sonunda bu emeklerinin karşılığını alacak ve aynı zamanda zor elde ettiği mutlu hayatının da kıymetini çok iyi bilecektir.


 

Kahve Falında Sığırcık Kuşu Görmek

Uzun zamandır haber beklediğiniz bir yerden gelecek olumlu ve sevindirici gelişmelere işaret eder. Bir iş başvurusu yapıp üstünden uzun zaman geçmesine rağmen geri dönüş alamadıysanız yakın bir zaman içinde size olumlu olarak dönmeleri mümkün. Aynı zamanda bu dönemde hiç beklemediğiniz yerden elinize toplu miktarda para geçebilir. Ayrıca uzun zamandır ödeme yapmanız gereken ancak maddi olarak bir türlü feraha kavuşamadığınız için yapamadığınız birine olan borcunuzu da çok yakın bir zaman içinde elinize geçecek toplu para yardımıyla kapatabileceksiniz.

Barışa işaret eder. Çevrenizdeki herkesi mutlu edecek bir değişimle karşılaşabilirsin. Özellikle yakın geçmişte, bir yakının ile bir küslük yaşadıysan o kişiyle barışacağına da dalalet edilir. Bunun dışında iki küs arkadaşı da aracılık yaparak barıştıracağının bir işaretidir. Gerçekleştirilen barışlarla birlikte yaşanılan sıkıntıların son bulacağına ve rahata ereceğinizin habercisidir.

Fal sahibinin geleceği hakkında da ip uçları verir. Fal sahibi öğrenci ise gireceği sınavda başarı yakalayacağı anlamına da gelir. Ayrıca ilim artışını işaret ettiği gibi bir kamu dairesi veya devlet ile kurulacak bağlantıları da temsil eder. Eğer herhangi bir devlet işiniz atama tayin gibi istediğiniz şekilde gerçekleşeceğine delalettir. Başarı ve geleceğin simgesi olarak bilinir.


 

Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

Temiz ve saf mutluluğun habercisidir. Yaptığınız  ya da yapacağınız bir iş görüşmesinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Alacağınız yeni projelerle adınızı duyuracak ve başarıya ulaşacaksınız. Yaptığınız bu atılımların sonucunda istediğiniz mevkiye ulaşacaksınız.

Yeni ve hayırlı bir aşkın da simgesidir. Tanışacağınız bir insana sırılsıklam aşık olacaksınız. Karşılıklı bir aşka dönüşecek olan bu sevginiz, mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer evli iseniz yeni bir bebek sahibi olacağınız anlamına gelir. Bereketli ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğiniz çocuğunuz sizin umudunuz olacaktır.

Maddi anlamda yaşanan ne kadar problem varsa hepsinin altından çok yakında kalkılacağına, bir daha ömür boyu para konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına dalalet eder. Uzun zamandır parasal olarak yardım yapmak istediğiniz bir kişiye ya da kuruma yakın bir zaman içinde planladığınız yardımı yapabilirsiniz. Özellikle elinize attığınız her iş size başarılarla dolu bir biçimde geri dönecek ve takdir göreceksiniz. Kolaylıkla açılan kapılara, olumlu sonuçlara, büyük miktarda paraya ve maddi anlamda refaha işarettir. Emeklerinizin karşılığını hem maddi anlamında hem de takdir görme olarak sonuna kadar alabileceksiniz. Beklentilerinizin boşa çıkmadığını çok yakında göreceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Muhabbet Kuşu


 

Kahve Falında İki Muhabbet Kuşu Görmek

Uzun bir yol ve yolculuk olarak yorumlanır. Fal sahibi için yakın zamanda bir yolculuk olacağı anlamına gelir. Bu yolculuk uzun zamandır görmediğiniz sevdikleriniz ziyaret etmek amaçlı olabilir. Ayrıca bugünlerde bulunduğunuz durum hakkında da fikir verebilir

Hayırlı bir haber almak şeklinde yorumlanır. Uzaktaki sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinden beklemediğiniz anda güzel, sevindirici bir haber alacaksınız demektir. Uzaktaki bir sevdiğinize kavuşmak anlamına da gelebilir. Aynı zamanda mesafelerin kısalacağı anlamına da gelir.

Sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, aşk hayatınızda verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza, hayallerinize, hedeflerinize kavuşacağınıza işarettir. Fal sahibi evliyse ya da mevcut bir ilişkisi varsa yakında hayatındaki kişiden güzel haberler, teklifler alacak demektir. Eğer fal sahibi bekar biriyse hiç beklemediği bir anda hayatına girecek yeni bir insan olduğunun habercisidir. Yani aşk hayatınızda mutlu günlerin başlayacağına işarettir.


 

Kahve Falında Sığırcık Kuşu Görmek

Genellikle hayırlı olarak yorumlanan simgelerdendir. Uzun süredir beklediğiniz bir haberin elinize ulaşacağını göstermektedir. Beklediğiniz bu haber hayatınızda pek çok değişiklik meydana getirecek ve bu değişiklikler olumlu gelişmeler ile beraber hayatınızın tam ortasında kendine yer edinecektir. Özellikle sevdiklerinizin ağzından kendinizle ilgili harika haberler duyacağınızı göstermektedir.

Hayatınız boyunca her an ve verdiğiniz her kararda arkanızda duracak güçlü birini ya da asla tükenmeyecek bir finansal kaynağı temsil eder. Özellikle hiç beklemediğiniz anlarda karşınıza çıkacak ve en ihtiyaç duyduğunuz zamanda size adeta yeniden hayat verecek birinin hayatınıza girmek üzere olduğunu gösterir. Sizin için değerli olan ancak zor durum içerisinde bulunan birinin de sizden yardım isteyeceği, bu yardım sayesinde de sizi asla unutmayacağı ve en zor zamanınızda elinizden tutarak size bu yardımın karşılığını vereceğini düşünebilirsiniz. Zor zamanların ardından, dimdik ayakta durmayı başaran insanlar tarafından yapılan fedakarlıklarla siz de başkalarına yardım eder hale geleceksiniz.

Ne kadar zorluk yaşarsanız yaşayın sonunda mutlaka feraha ulaşacağınıza dalalet eder. Huzur ve mutluluğa giden yolda sevdiklerinizin yanı sıra karşınıza çıkan ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak biriyle karşılaşacak, onunla ilişkinizi size bağlı olarak aşka ya da arkadaşlığa dönüştüreceksiniz. Ancak size yaptığı iyiliği ödeme fırsatına mutlaka erişeceksiniz.


 

Kahve Falında Ters Dönmüş Kuş Görmek

Genel olarak hayırlı bir haber alınacağına yorumlanır. Fal sahibinin çocukları var ise onların iyi haberlerini alacak, hanesinde çok büyük, coşkulu bir sevinç yaşanacak. Ters dönmüşse bu haber büyük çocuktan gelecek ve uzun süre beklenilen bir haber bu. Bu sevinçli haberle birlikte tüm işler yoluna girecek, son zamanlarda çekilen sıkıntılar azalacak, hatta son bulacak. Haber kısa süreli etkili bir haber değil, çok uzun yılları etkileyecek oldukça köklü bir haber.

Sabırsız, isyankâr bir insan. Birçok olumlu sonuçlanacak işi bu durumu yüzünden tepetaklak oluyor ve farkında değil. Daha sakin yaklaşırsa olaylara, beklemeyi bilirse yeni bir işe başlayacak ve çok da başarılı olacak. Kötü giden birkaç şeyin bir anda düzeleceğinin işaretidir. Duygusal anlamda yorumlanırsa fal sahibinin hoşlandığı birisi var ise ve henüz sevgili değillerse, bu ilişki hayırlı görünmüyor, mutlaka vazgeçmeli. Önceleri çok güzel olacak ancak ilerleyen zamanlarda bu ilişki hem fal sahibine hem de ailesine ve yakın çevresine oldukça zarar verecek, bunların çoğu ile de arası açılacak. Hiç başlamamak, uzak durmak en iyisi. Fal sahibinin medeni durumu ile de yorumlanır. Eğer evli ise de ailede ufak bir sorun çıkacak ve fal sahibi tüm aileyi karşısına almak durumunda kalacak. Ancak şunu iyi bilmeli ki hiç kimse ailesinden önemli değil, iyice düşünüp bunu yapmamalı, ailesinin ve kendisinin canı sıkılmaz böylece. Aksi taktirde sıkıntılı günler yaşanabilir.


 

Kahve Falında Yeşil Kuş Görmek

Çok ama çok güzel haberler alınacağını gösterir. Yeşile dönük bir renk değişiminin anlamı her zaman hayırlı bir konuda yaşanacak gelişmelere işaret eder. Haber anlamında yorumlanır. Bu iki figür anlam olarak birleştiğinde ortaya çok olumlu yorumlar çıkmaktadır. Büyüklüğüne ve fincanda durduğu yere göre alınacak haberin boyutu ve güzelliği de farklı bir biçimde yorumlanır.

Uzun zamandır görüşülmeyen bir arkadaş ya da akrabadan gelecek hayırlı haber olarak da yorumlanır. Eğer figür kahve fincanının dış kısmına daha yakınsa size gelen haber kısa sürede herkes tarafından bilinir hale gelecek demektir. Ancak fincanın dip kısmına daha yakınsa alacağınız haber için bir süre daha beklemeniz gerekebilir. İş başvurusu yaptığınız ve uzun zamandır size dönmeyen büyük bir firmadan, beklediğinizden daha iyi bir pozisyonda çalışmak üzere geri dönüş alabilirsiniz. Ayrıca hayırlı ve bol kazançlı bir ortaklık haberi alarak güzel ve başarılı bir çalışma hayatına adım atabilirsiniz.

Partnerinle yaşadığın ufak tefek sorunlar kimi zaman can sıkıcı bir hal alıyor olsa da, erkek arkadaşının ılımlı davranışları ve sürprizlerle ilişkiyi canlandırması birbirinizi tamamlamanıza olanak sağlıyor. Yakın zamanda yeni bir sürpriz ya da hediye ile tekrardan duygularında canlanma olacak. Radikal kararların onun eğlenceli fikirleri ile yeni bir boyut kazanacak.


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Bir haberin yakınlarda olduğunun habercisidir. Eğer bir işe başvurduysanız ya da bir sınava girdiyseniz iyi haberler kapınızda demektir. Hayatınızda biri yoksa, gideceğiniz bir seyahatte ya da çalıştığınız yerde biriyle karşılaşacaksınız. Gördüğünüz ilk andan elektrik alacak, hoşlanacaksınız. Bu kişi sizin için hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınız kişi olabilir. Bu yüzden kısa bir süre boyunca çevrenizde dikkatli olun. Aşk hayatınızda eğer birisi var ise ondan beklediğiniz teklif partnerinizin aklına düşmüş bile. Gelecek için çalışıp çabalamakla birlikte yüzüklere bile bakmaya başlamış benden söylemesi.

Farklı falcılar tarafından çeşitli anlamlara gelse de genel olarak sevinç ve heyecan içeren haberlere dalalettir. Genellikle haber demektir. Aşk, kazanç, huzurla evinize gireceğidir. Bu haber bazen bir işle, bazen bir eşle bazen de dostluklarla ilgili olabilir. Maddi manevi bir kazanç döneminde olduğunuzun habercisidir. Bir kadının hamile olup aileye bereket ve huzur getiren bir bebek sahibi olacağının da habercisidir. Aileye yeni katılacak olan bu bebek beraberinde getireceği huzur ve bereketle çok şanslı bir bebektir. 4 vakte kadar bu haber size ulaşacak gibi görünüyor. Ailede kalbinden ya da ayağından rahatsız olan biri varsa yakın zamanda tedavi olup, iyileşeceğinin haberi gelecek demektir. Bu tedavi, ameliyat için gerekli olan para uzun uğraşılar sonucu bulunacak. Çok uzun olmayan bir zaman diliminde toplanan parayla tedavi sonrası aileye huzur ve saadet dolacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Vurulmuş Kuş Görmek

Gecikmiş olarak alacağınız olumlu bir haberin işaretidir. Eski dönemlerde, haberleşmede kullanıldığı için falda da haberleşme ve iletişim üzerine yorumlar yapılmasına fırsat vermektedir. Zamanında alamadığınız ve tam ümidinizi kestiğiniz anda elinize ulaşacak olan bir haberin işaretidir. Bu haber yaşamınızı değiştirecek ve sizi mutluluktan havalara uçuracak olan bir haberdir. Bu olumlu haber sevdiğiniz bir kişi ile ilgili olabileceği gibi, iş veya eğitim yaşamı ile ilgili de olabilir. Ancak konu her ne olursa olsun, ayaklarınızın yerde kesilecek!

Bazı yorumculara göre de yaşamınızda meydana gelecek olan olumlu gelişmelerin ve sevindirici haberlerin işaretlerini vermektedir. Küçük boyutlarda oluşmuş ise, hayatınızda vukuu bulan bu olay, kısa sürede gerçekleşecek demektir. Ne kadar büyük ise o kadar geç sürede olumlu gelişmelerin haberlerini alacaksınız demektir. Ayrıca bolluk ve bereketi de simgelemektedir. Sevgili fal sahibi bolluk ve bereket dolu günler kapında, bizden söylemesi!

Başına gelecek kötü bir olay çok büyük sıkıntı yaşamana neden olacak. Bu kötü günler hayatını baştan aşağı her yönüyle olumlu yönde değiştirmene neden olacak. Seni kötü günlerinde yanlız bırakmış olan sevgiline sırt döneceksin.Uzun bir zaman sonra seni çok sevecek ve her konuda sana sahip çıkacak biriyle tanışacaksın ve mutluluğu yakalayacaksın.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Silah


 

Kahve Falında Kuşa Binmek Görmek

Uzun süredir beklediğiniz ve maddi kazancınız ile yakından alakalı bir olayın sonuçlanacağını göstermektedir. Beklediğiniz bu olayın neticesinde kendiniz ve çevrenizle alakalı pek çok güzel haber alacaksınız. Ayrıca belki alacağınız bir terfi ya da iş teklifi ile maddi kazancınızda gözle görülür bir artış olacak demektir. Bunun yanı sıra devlet daireleri ile ilgili işi olan fal sahipleri için, işlerini en kısa sürede halletmeye ve huzura kavuşmaya işarettir. Araya giren bir tanıdık vasıtası ile tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak huzura ve mutluluğa kavuşacaktır.

Uzun süredir kısmetini bekleyen ya da yalnız olanlar için, hayırlı ve bol kazançlı bir kısmet ile tanışmaya ve tanıştığı bu kişi ile hayırlı bir yuva kurmaya işaret etmektedir. Kurulan bu yuva sonunda yıllardır aradığı mutluluk ve rahata da kavuşacaktır. Uzun zamandır verdiğiniz emeklerin sonunda karşılığını alacağınızı, emeklerinizin zayi olmayacağını gösterir. Aynı zamanda kahve falında görülen kuş başlı başına hayır ve güzel haberler ile yorumlanan bir figür olduğu için, güzel haberler demektir. Hastalığı olanlar için en kısa süre beklediği sağlık ve sıhhate kavuşmak olarak yorumlanır. Tüm bunların yanı sıra bazı fal yorumcularına göre hayırlı bir iş seyahati olarak ifade edilmektedir.


 

Kahve Falında Kuşların Öpüşmesi

Kaybettiğiniz güveninizin yaptığınız bir iş sonunda ki başarısızlığınızı daha iyi bir iş yaparak ulaşacağınız başarıyı işaret eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek sıkıntı yaşadığınız bir dönemde gelen mutluluğa, sabrettiğiniz sorunlarınızın artık yavaş yavaş meyvesini yemeye az kaldığının göstergesidir. Hasret duydunuz mutluluğa beklentilerinizin gerçekleşeceğine bol bereketli bir dönem içerisine gireceğinize delalet eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek, eğer hayatınızda biri varsa partnerinizle aranızın daha iyi olacağına ilişkinizin daha çok tutkulu aşk dolu hale gelip evleneceğinize delalet eder. Kahve falında kuşların öpüşmesini görmek hayatınızda biri yoksa eğer yakın zamanda kısmetinizin açılıcağına, hayat arkadaşınızı bulacağınız bir döneme gireceğinize işarettir. Evlilik sizin için kaçınılmaz hale gelebilir.

Kişi evliyse hane içine nur topu gibi bir bebek gelmesi muhtemel. Evliliğinizin daha sağlam temellere dayalı olacağına yorumlanır. Eğer tabakta çıkmışsa bu öpüşen kuş figürü hane de huzurlu bir sürece ve hane içerisinde bereketli mutlu günlerin yakın olduğu dönem sizi bekliyor demektir. İş hayatınız var ise emin adımlarla ilerleyebileceğiniz daha başarılı bir döneme başlamak için hazır olun. Kahve falında sadece kuş görmek ise genelde güzel hayırlı olayların habercisi olarak yorumlanır. Geçmişte kuşlar iletişim aracı olarak kullanılan canlılar olarak bilinir. Kuşların en belirgin anlamı ise aşk evlilik sadakat ve mutluluktur. Genelde hayra yorulan kuşların, maddi kayba, manevi gönül kırgınlıklarına da neden olabileceği söylenir.


 

Kahve Falında Büyük Kuş Görmek

Sana oldukça cazip gelen şeyler her ne kadar hayatında yer alıyor olsa bile aslında sadece gösteriş olarak oluklarını ifade etmektedir. Sen her ne kadar şuan bunun gerçek olduğuna inanamıyor olsan bile gerçeklerin bu yönde olması da seni oldukça etkiliyor. Sen o kişilere o kadar çok değer veriyorsun ki onlardan bunu görmek de seni öyle bir üzüyor ki sen her ne kadar kendin için bir şeyler yapmak istiyor olsan bile o kadar çok zorlanıyorsun ki insanların sana yaptıkları yüzünden sadece acı çekiyorsun. Sevgilinin bile sana yaptıklarından sonra herkesten korkar olman da senin her türlü arkadaşlık ya da aile ilişkilerini de zedelemene neden oluyor. Her olanı dermansız dert olarak görmek ve gizli sebebi olarak da onu görmek yerine olaylara biraz daha mantık çerçevesi içerisinde bakmayı tercih etmelisin. Eğer at gözlükleri ile bakmak yerine biraz daha geniş bakmayı tercih eder isen işte o zaman sen de mutlu olan bir insan olabilirsin.

Sana gelecek olan yüklü miktardaki paraya da işaret etmektedir. Bu ara maddi yönden de o kadar zor olan günler geçiriyorsun ki bu durum senin her anlamda iyiye gitmen gerekir iken her an daha da kötüye gitmene neden oluyor iken artık sen de kurtuluyorsun.

Bir diğer anlamı ile fal sahibinin ailesinin isteklerine bir türlü yetişememesi anlamını taşır. Maddi yönden zor günler geçirilmesinden dolayı fal sahibinin hane içi bazı tedbirler alması özellikle çocukları rahatsız edecek ve bir türlü istekleri bitmeyen çocuklar bu zor günleri anlamamakta ısrar edecektir. Fal sahibi her ne kadar durumu içinden çıkılamaz gibi görse de, bereketli günlerin çok yakında olduğunu simgeler. Eğer fincanda beliren sembol dip kısıma denk geliyorsa yaşanan zorlukların bir aile büyüğünün yardımı ile aşılacağına dalalettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Büyük Kuş


 

Kahve Falında  İki Kuşun Öpüşmesi

Seni sadece bedenin için değil daha çok karakterin ve kalbin için seven erkeklerin yanında yer almasından dolayı senin hayatının gerçek aşkını bulmak da hiç de zorlanmadan kolay bir şekilde bulacak olduğuna işaret etmektedir. Sana o kadar çok gelen kişi olmuş olsa bile senin kalbine tek bir kişi hitap edecek ve eğer kalp gözün ile o kişilere bir göz ucu ile bakar isen o zaman göreceksin ki o kişi de işte onların arasında ve seni hayatının her alanında oldukça mutlu etmek için de şuan bekliyor. Hani her şey o kadar güzel şekilde ilerler iken arada olan ufak tefek şeyler ile de kavga çıkarı oldukça güzel giden ilişkinizi zedelemek yerine daha çok mutlu olmayı da tercih etmelisin.

Diğer bir yandan da çok sevdiğin bir arkadaşın ile her ne kadar istemiyor olsan bile ufak çaplı bir tartışma içerisine girecek olduğuna da işaret eder. Sen de bu anlarda daha çok onun üzerine giderek onu üzmek yerine hem biraz daha sakin kalmayı tercih etmeli ve hem de onun ile tekrar aranı düzeltme çabalarına girmeyi de tercih etmelisin. Aşk dediğin önemli olsa bile dost ve kardeş dediğin daha önemli olmasından dolayı iki şeyi biri birinden ayırt et ve geri git gölünü al.

Fal sahibinin hayatında ufak tefek aksamalar olabileceğini işaret eder çünkü fal sahibi bu aralar sağlığını aşırı derecede ihmal ediyor demektir. Bir yandan ev işleri bir yandan çalışma hayatı ve bir yandan ailenin beklentisi derken fal sahibi bedenini ve ruhunu fazlası ile ihmal edecek bunun sonuçları da tehlikeli olabilecektir. Bu durumda fal sahibine kendine zaman ayırması ve mutlu olduğu şeyleri daha sık yapması konusunda nasihat verilmelidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Öpüşmek


 

Kahve Falında Öpüşen Kuşlar

Senin o kadar çok seviyor olduğun  ve adeta tutku ile bağlı olduğun birine de işaret etmektedir. Sen o kişiyi o kadar çok seviyor ve ondan asla ayrı bir saniye bile geçirmek istemiyorsun ki her ne kadar böyle düşünüyor olsan bile o kişinin senin gibi düşünmüyor oluşu da seni oldukça üzüyor. Sen de bu kişiye bu kadar bağlı kalmak yerine bu hayatın ona ait değil de sadece sana ait olduğunu görür isen o zaman hem daha mutlu olabileceksin hem de seni bu kadar üzmesine de izin vermemiş olacaksın. Seni her an elleri arasında biliyor olmasından dolayı o kadar çok şımarmış ve seni öyle elleri arasında görüyor ki bu durum sadece sana istediği zaman gelebilecek istediği zaman da gidebilecek olduğunu düşünmesine izin veriyor. Artık ona bu durumun hiç de öyle olmadığını anlatmalı ve sen de kendine ait olan bu hayatın en güzel yanlarını da görmelisin.

Her ne kadar hayatında olan kişi seni sevmiyor ve sadece senin ile güzel vakit geçirmek için yer alıyor olsa bile seni başka bir kişinin de deliler gibi seviyor olduğunu bilmen gerekir. Çünkü o kişi adeta senin ondan ayrılmanı ve tekrar kendisine gitmen için o anın gelmesini dört göz ile bekliyor olduğunu da göstermektedir.


 

Kahve Falında Kuş Sürüsü Görmek

Senin için oldukça rahat olan hayatı da sunmaktadır. Sen hem hareketleri ile hem de gösterişi ile o kadar etkili olan bir bayansın ki insanlar her ne yapar isen yap onlara karşı her an iyi niyetli olmandan dolayı seni oldukça da çok seviyorlar. Bu ara öyle bir an içerisine gireceksin ki arkadaşlarından birisi her ne kadar onu delilercesine çok seviyor olduğunu biliyor olsa bile sana o kadar çok kırılmış olmalı ki en son senden büyük bir uzaklaşma yaşayacak. Sen eğer bu durumu fark ederek ona karşı olmak yerine sana nasıl kırgın olduğunu anlar iseniz ona çok rahat ulaşabilir ve sizin ile bir daha belki de hiçbir şekilde konuşmayabilir. Fakat sen onu her nerede ya da nasıl kırdığını anlar ve bunu düzeltmek için çaba sarf eder isen o zaman onu oldukça kolay bir şekilde de geri kazanabilirsin.

Sana gelecek olan en güzel haberlerin peş peşe gelecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen kalbin ile o kadar çok şeyi o kadar kısa süre içerisinde elde edeceksin ki sen bile ne istiyor isen nasıl bu kadar çabuk gerçekleşiyor olduğuna hayret edeceksin. Artık sen de bu kadar mücadele eden ruhunu bir kenara bırakarak kendin için tatil planları yapmayı da tercih etmelisin.


 

Kahve Falında Kuş Kafası Görmek

Senin hayatında olan insanlar her ne kadar çok zeki olarak kendilerini sana gösteriyor olsalar bile aslında bir hayli cahil ve pek bir şeyler bilmediklerine de işaret etmektedir. Seni bu kadar çok zora sokan insanlara sen de bir türlü kırılmasınlar diye hayır diyemiyor olmandan dolayı da onları üzmemek için her an kendin üzülmeyi de tercih ediyorsun. Hayatından kısa süre önce çıkmayı tercih eden eski sevgilinin de aslında çevrende yer alan insanlardan bir hayli rahatsız olmasından dolayı seni delice sever iken gitmesine de işaret etmektedir. Sen de onu bu kadar çok sever iken keşke hayatında bu kadar gereksiz olan insanları sana karşı yapılan uyarıları dikkate alarak çıkarmayı tercih etse idin işte şimdi ondan böyle uzaklarda kalmak yerine hala mutlu bir şekilde ilişkine devam edebiliyor olurdun. Sen de eğer kısa süre içerisinde bu duruma bir çözüm yolu da bulmayı tercih eder isen işte o zaman seni deli gibi seven sevgilin ile de tekrar bir araya gelebilirsin.

Kısa süre içerisinde öyle kararlar alacaksın ki bu kadarların ile hayatında her ne kadar gereksiz olan insan var ise kısa süre içerisinde hayatından çıkı gidecek olduklarına da işaret etmektedir. Bu durumun sonunda sadece kazanan sen olacağına da emin olabilirsin.


 

Kahve Falında Pelikan Kuşu Görmek

Bu ara senin için oldukça önemli olan bir haberi bekliyor olduğuna işaret etmektedir. Sen senin hayatın için bu  kadar önemli olan bir haberi bekler iken arkadaşından gelen bir mesaj ile de aniden kalbin yerinden çıkacak kadar da seni etkileyecek. Fakat baktığın zaman o kadar kötü olacaksın ki beklediğin haber yerine sana saçma ve sapan bir şey gelmesinden dolayı da büyük üzüntüler yaşayacaksın. Arkadaşına bu durum için tepki almak yerine onun sadece senin ile ilgilenmek istiyor olduğunu görür isen bir nebze de kendini mutlu edebilirsin. Yakın zamanda senin içinin ana etkisi olan devlet kapısından bir büyük ile tanışacaksın ve kendine o kadar güzel bir kapı açılmasına etki edeceksin ki sen de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine sahip olacaksın.

Senin karşına çıkacak ve daha çok hayatın her alanında olmak için çaba sarf eden insanların var olduğunu da işaret etmektedir. Sen her ne kadar daha çok erken ben hayatıma kimseyi almak istemiyorum diye düşünüyor olsan bile işte o kadar mutlu olacaksın ki o kişi senin hayatına girince sen de keşke demek yerine iyi ki diyeceğin günleri de yaşayacaksın. O kişi adeta sana küçük bir çocuk gibi davranıyor ve öyle bakıyor olmasından dolayı da sen de oldukça mutlu olabileceksin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Pelikan


 

Kahve Falında Göçmen Kuş Görmek

Haber anlamı taşımaktadır. Önceden iletişim için kullanılan hayvanlar olduğu için falda da haber anlamına gelirler. Kişi sevdiği bir kişiden güzel bir haber alır ya da uzak bir tanıdığından kötü bir haber alması olarak yorumlanır. Bazı falcılara göre de çok uzaktan gelecek bir misafiri ifade eder. Türüne göre de farklı yorumlamalar yapılır. Örneğin bir kartal ise dışarıda bulunan bir düşmanınız olduğu ve sizin bu düşmandan kısa bir süre içinde zarar göreceğiniz anlamına gelir.

Bolluğu ve bereketi temsil eder. Kısa bir süre içinde kalabalık bir ortamda sevdikleri yakın akrabaları ve yakın dostları ile bir araya gelecek ve güzel bir zaman geçirecektir. Ayrıca kişinin maddi olarak büyük bir miktarda kazanca sahip olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer bir baykuş ise hanenizde maddi sıkıntılar yaşayacağınızı ve bir kıtlık oluşacağını göstermektedir.

Eşinin kıymetini bildiğin takdirde eşini, seni ve yuvanı mutlu günler bekliyor. Şu sıralar farkında olmadan sarf ettiğin sözlerle eşini biraz incitmiş olabilirsin. Arada böyle tatsızlıklar olabilir, eşinin gönlünü alarak bu tatsızlığa son vermek ise senin elinde. Çok yakında evinizde tatlı dilli, hoş sohbetli misafirler ağırlayacaksınız. Vereceğiniz bu davet eşine ve sana çok iyi gelecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Leylek


 

Kahve Falında Balıkçıl Kuşu Görmek

Uzun zamandır görmediğiniz biri ile çok farklı bir şehirde ansızın karşılaşabilirsiniz. Fal sahibini çok üzen ve eski yaralarını sarmak için yıllarca uğraştığı eski sevgilisi bir anda karşısına çıkarak aklını bulandırabilir. İş hayatınızda çok güzel başarılara imza atacak ve çok kısa bir süre içinde hak ettiğiniz mevkilere geleceksiniz demektir.

Çok sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz yaşlı bir adamın sözlerine ve size verdiği öğütlere kulak vermelisiniz. Çevrenizde sizi çok sevenler kadar kıskananlar da var ve bu kişiler başarılarınızın önüne taş koymak için uğraşıyor. Küs olduğunuz biri ile aniden barışabilir ve eski dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yurt dışı eğitim ya da master gibi kendinizi geliştirmenize katkıda bulunacak programlara katılarak geleceğinizi daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.

Uzun yoldan gelecek olan misafirler güzel haberleri beraberinde getiriyor. Kararsız kalman kötü bir karar vermene neden olabilir. Doğru karar verip elindeki fırsatı kaçırmak istemiyorsan elini çabuk tutmalısın. Yaşam koşullarının her geçen gün iyiye doğru yol almasıyla birlikte büyük bir rahatlık yaşayacaksın. Haksızlığa uğradığın bir konuda hak yerini bulacak merak etme. Sabırsız yapın yüzünden iyi olan herseyi kaçırıyorsun. Yeterince sabretmeyi başarırsan en büyük dileklerinden bir tanesi 3 vakte kadar gerçekleşmiş olacak. İsminin içerisinde A harfi olan birinden göreceğin iyiliği ömrün boyunca unutamayacaksın. Nişanla yiyeceğin romantik bir akşam yemeği ile moral depolayacaksın. Bu yemekte hayatınızı etkileyecek önemli kararlar almanız senin rahatlamanı sağlayacak.


 

Kahve Falında Keklik Görmek

Başınızı ağrıtan bir konuya yakın zamanda çözüm bulunacağına işaret eder. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir işin sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Beklentilerinizin son bulacağı müjdeli haberler ile huzur dolu günlere erişeceksiniz. Borçlarınızla ilgili yaptığınız atılımlarınız da başarılı sonuçlanacak. İlişkilerinizdeki engellerin de çok yakın bir zamanda son bulacağına işaret eder ve sevgiliniz ya da eşiniz ile mutlu günlerinizin geldiğini ifade eder. Aile büyükleriniz ile yaşadığınız sorunlarınız, hiç beklemediğiniz bir akrabanız tarafından düzelecektir.

Büyük bir dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Diğer kuşların manası gibi haberci anlamı taşır. Beklentileri için sabırlı olması gerektiği şeklinde yorumlanır. Parasal sıkıntılar çektiği bir dönemde beklemediği bir arkadaşı tarafından yardım alacağına da delalet eder. Daha önce yaşanılan başarısızlıkların son bulunacağı, daha huzur dolu bir iş hayatı yaşanacağına işaret eder. Hanede kısa sürede büyük bir bereketlilik olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Sevdiğiniz birinin mutlu bir yuva kurduğu haberini alacağınıza delalet eder ve sakin bir hayat yaşamak için birikimlerinizi doğru yönlendirmeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz kişiler için çok fazla fedakarlıkta bulunmanız sizi arada zor durumda bıraksa da sizin bu tavrınız sevdiklerinizi çok mutlu ediyor ve kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Bazen yanında bulunduğunuz insanlara yük oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Halbuki insanlar sizin gibi yaşayan bir tecrübeye sahip olmaktan çok memnun. Gönül ilişkilerinde hiçbir zaman başarılı olabildiğiniz söylenemez ama hayatınızın ikinci baharını mükemmel geçireceksiniz.


 

Kahve Falında Kırlangıç Görmek

Yakın zamanda çok güzel bir haber alacağına delalet eder. Bu haberin fal sahibinde yaratacağı mutluluk hem partneriyle olan ilişkisini daha da güzelleştirecek hem de hane içine büyük bir mutluluk getirecektir. Haberin geliş yeri, eğer kişi hiyerarşik düzeyde bir terfi bekliyorsa kısa zaman içinde bu terfinin gerçekleşeceği ve istediği konuma en kısa sürede geçeceğini belirtir. Eğer beklediği iyi haber çektiği maddi sıkıntıdan kaynaklıysa bu sıkıntının biteceğini ve beklediğinden fazlasını alacağının göstergesidir. Kişinin yaşayacağı bu mutluluk çevresindeki insanlar tarafından kıskanılabileceğinden dolayı kişi kendini güvenceye almalı ve beklediği şey her ne ise gizlemesini ya da korumasını bilmelidir. Aksi takdirde bu mutluluğu yarım kalabilir ve durumundaki değişimi daha da kötüye ilerletebilir.

Sadece fal sahibini ilgilendirdiğinden aile ve partenerinden başka kişilerde bir heyecan ve mutluluk uyandırmamaktadır. Kişi bu mutluluğunu paylaşırken çevresindeki insanlarla değil, sadece kendisine değer veren aile bireyleri ve eşiyle paylaşmalıdır. Çünkü bu mutluluk diğer insanlarda iyi bir etki bırakmayabilir ve bu da kişiyi olumsuz etkileyebilir. Bu mutluluğunun daim olabilmesi için aldığı bu haberi iyi değerlendirmeli ve kötüye kullanılmasına izin vermemelidir. İyi ve güzel haberin sembolüdür. Özelliğinden kaynaklı olarak getirdiği haber de kısa ancak etkili bir haberdir. Bu haberin sahibi de habere kısa sürede ulaşacağından çektiği sıkıntı varsa kısa süre içinde son bulacaktır.


 

Kahve Falında Kuş Yumurtası Görmek

Gerçekleştireceğiniz seçimlere yorulur. Önünüzde zorlu bir seçim süreci olacağına ve bu dönemde kararlarınızı uygularken güçlük çekeceğinize işaret eder. Önünüzde uzanan tercihlerin hepsinin hazırlı olduğu ancak içlerinden birinin sizin için en doğrusu olduğu anlamına gelmektedir. Mantığınızla hareket edip duygularınızı geri plana atmayı başarırsanız en doğrusunu bulacağınızı gösterir.

Duygusal bir insandan daha mantıklarıyla hareket eden bir insan haline geleceğinize işaret eder. Mantığınızı dinleyerek vereceğiniz kararların sizi hayatınızın her alanında başarıya götüreceği anlamına gelir. Kimsenin etkisi altında kalmadan vereceğiniz kararlar sayesinde çok geçmeden önemli dönemeçleri alacağınıza yorulur. Herkesin ilerlemekte güçlük çektiği bir dönemde sizin aklınıza güvenerek ileriye doğru rahatlıkla hareket edeceğinize dalalet olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yumurta


 

Kahve Falında Kuş Kafesi Görmek

Yanınızda yer alan güvendiğiniz insanların sizi özellikle eğitim ve iş hayatınızda destekleyeceklerine işaret eder. Kendi kafanıza eseni yapmayı seven bir kişiliğiniz bulunduğundan bazen kararlarınız neticelerine katlanmakta sorunlar yaşayabildiğinizi gösterir. Bu gibi durumlarda yanınızda yer alan, her şart ve koşulda sizi destekleyecek insanlar sayesinde çabuk toparlanarak hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerleyeceğinize dalalet olur.

Sevmenin ve sevilmenin sizin için aslında ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacağınızı göstermektedir. Dostlarınızın ve ailenizin kıymetini anlayacağınıza yorulur. Sevginizi belli etme konusunda bir süredir yaşadığınız sıkıntıyı geride bırakarak artık sevginizi belli etmeye başlayacağınıza işaret eder. Böylelikle kendinizi hiç olmadığınız kadar sevgi dolu hissedeceğiniz anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

Kalbinizin temizliğini işaret etmektedir. Kötü durumlarda kalsanız dahi saflığınızı korumaya çalışarak hareket ettiğinizi gösterir. İçinizdeki iyilikten ötürü yakın zamanda karşılaşacağınız sıkıntılı bir durumdan zarar görmeden kurtulacağınıza dalalet olur. İyiliğinizin sizin koruyacağı, böylelikle başkalarının kötü kalplerinden taşan arzularının size ulaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Daha önce yapmış olduğunuz bir yardımın karşılığını alacağınıza tabir olunur. Karşılık beklemeden yaptığınız yardımların size mutlaka döneceğine, en zor anlarınızda size bir çıkış yolu sunacağına dalalet eder. Özellikle sizden daha yaşlı bir kadına ettiğiniz yardımın size bereket ve hayır olarak kısa sürede döneceğine yorulmaktadır. Bu kadına zor gününde uzattığınız yardım elinizin hiçbir zaman unutulmayacağı, ömrünüzün sonuna kadar size destek olacağına işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Gaga


 

Kahve Falında Beyaz Kuş Görmek

Büyük bir aşkın kıyısında olduğunuz dalalet olmaktadır. Aşık olmanın düşüncesine bile aşık olduğunuzu, aşkın sizi heyecanlandırdığını göstermektedir. Kalbinizden geçen, aşkınıza layıkıyla karşılık verebilecek bir kişiyle bir arkadaşınız vasıtasıyla yakın zamanda tanışacağınıza yorulur. İlk başlarda bu kişinin fazla gösterişli olduğunu düşünseniz de kısa sürede kalbine ulaşarak aslında gerçekte nasıl biri olduğunu göreceğinize işaret eder. Onu tanımaya başlamanızla birlikte aşkınızın da kısa sürede büyüyeceğine tabir olunur.

Kendinizi geliştireceğinize, elinizdekilerin size yetmemeye başlayacağına işaret eder. Sahip olduklarınız için şükrettiğinize ancak daha fazlası için çabalayacağınıza yorulur. Bu hırslı tavırlarınız sayesinde ilk etapta ufak hayal kırıkları yaşayabilecek olsanız da kısa süre istediğiniz çoğu şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Martı Görmek

Özgürlüğünüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. İnsanların sizi sınırlamasından nefret ettiğinize bu yüzden de her daim kendi özgürlüğünüzün önceliğinizde olduğunu işaret eder. Bu bağımsız tutumunuz nedeniyle çoğu insan tarafından takdir edildiğinize, sizi diğer insanlara örnek gösterdiklerine dalalet olur. Kendi kararlarınızı uygulayabilme kapasiteniz sayesinde diğer insanların da sizden akıl almak istediklerine yorulur.

İş hayatınızda önemli bir konuma yükselerek altınızda pek çok kişiyi çalıştıracağınıza işaret eder. Adaletten ve eşitlikten yana tavırlarınız sayesinde oldukça güvenilen bir kimse olacağınıza yorulur. Bazen iş hayatınızda konumunuz gereği zorlu kararlar almanız gerektiğinde kendinizi baskı altında hissetseniz de en sor durumlardan bile alnınızın akıyla çıkmayı başarabileceğinizi göstermektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Martı


 

Kahve Falında Hüthüt Kuşu Görmek

Müjdeli haberlerin çok yakında size ulaşacağına dalalet eder. Uzaktaki bir akrabanızdan veya yakınınızdan beklediğiniz hayırlı haber ile hanenizde uzun süredir devam eden sorunların biteceğine işaret eder. Özellikle iki kişi arasında birkaç aydır devam eden anlaşmazlıkların son bularak hane içerisinde yeniden huzura kavuşulacağına yorulur. Karşılıklı olarak birbirlerini dinlemelerinden kaynaklanan bu problemde ailede yaşça büyük bir kimsenin arabuluculuk yapacağını gösterir.

Ailenizden bir kimsenin size iş anlamında yeni kapılar açmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir. Bir süredir istediğiniz gibi bir iş bulmakta zorluk çektiğinize, bu kimsenin sayesinde maddi anlamda size oldukça kazanç sağlayacak bir iş başlayacağınıza yorulur. Yapacağı bu iyilik için bir karşılık beklemediğine ancak sizin yine de bir hediye alarak minnettarlığınızı belli edeceğinize dalalet olur.


 

Kahve Falında Cennet Kuşu Görmek

Geçmişte elde ettiğiniz ancak elinizden kaçan bir fırsatın size döneceğine işaret eder. Elinizden kaçırdığınız için son derece üzüldüğünüz bu sebeple de kaderin bu fırsatı size yeniden döndürdüğü anlamına gelmektedir. Geçmişten yaptığınız hatalardan ders alarak bu sefer daha hızlı ve akıllıca davranarak en iyi şekilde değerlendireceğinize, kariyer anlamında başarıyı yakalamak için kullanacağınıza yorulur.

Sevdiğiniz ancak sevgisinden emin olmadığınız birini göstermektedir. Birkaç hafta içerisinde o kişinin de size karşı bir şeyler hissettiğini anlayacağınıza dalalet eder. Sevginizin karşılıklı olduğunu anlamanızla birlikte ilişinizden önemli adımlar atacağınıza, kısa sürede resmiyet kazandıracağınıza yorulur. İlişkinizin resmiyete dökülmesinin ardından kısa bir süre sonra da kendi ailenizi kurağınıza işaret eder.


 

Kahve Falında Hamile Kuş Görmek

Eğitim hayatınıza odaklanacağınız bir dönemin eşiğinde olduğunuzu göstermektedir. Hayatınız boyunca kendinizi geliştirmek için çabaladığınızı ve sürekli olarak yeni bir şeyler öğrenme arzusu içerisinde bulunduğunuza dalalet eder. Yakın zamanda alacağınız bir kararla birlikte eğitim hayatınızın devamını sağlayacağınıza, akademik anlamda kendinizi geliştirerek alanınızda uzman biri haline geleceğinize yorulur. Buna bağlı olarak da karşınıza çıkacak büyük iş fırsatları anlamına gelmektedir.

Maddi anlamda rahatlığa çıkacağınıza ve elindeki birikimi arttırma şansı bulacağınıza işaret eder. Uzun süredir biriktirdiğiniz paranızı değerlendirecek doğru bir yer bularak kazancınızı iki katına katlayacağınız anlamına gelir. Kısa sürede yaşayacağınız gelir artışının hayatınızın her alanını da doğrudan etkileyeceğine, kendinizi rahatlamış hissedeceğinize tabir olunur.


 

Kahve Falında Tünemiş Kuş Görmek

Kendinizi beklemeye aldığınızı göstermektedir. Kalbinizin boş olmadığına, bu kişi için uzun süredir çabaladığınıza işaret eder. Artık çabalarınızın karşılığını alma vaktinizin geldiğine bu sebeple de durarak karşı taraftan gelecek adımı beklediğinize yorulur. Karşı tarafın beklediğinizden de çabuk size doğru bir adım atacağına, çabalama sırasının artık kendisinde olduğunu kavrayacağına dalalet eder. Artık ilişkiniz için çabalayan taraf olmadığınızdan aşkınızı gönlünüzde yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Kariyerinizde büyük değişimlerin arifesinde olduğunuz dalalet olur. Sabırlı olmanız gerektiğine, gerekli sabrı gösterdiğiniz takdirde mükafatlandırılacağınıza işaret eder. Sizinle birlikle iki arkadaşınızın daha kariyerinde önemli gelişmelerin olacağına, bir sıçramanın söz konusu olduğuna yorulur. Üçünüzün de yaşayacağı bu mutluluğu kendi aranızda ufak bir kutlamayla taçlandıracağınıza tabir olunur.


 

Kahve Falında Kuş ve Kalp Görmek

Durup dururken aklınıza gelecek birine işaret eder. Uzun süre önce kalbinizde yer alan ancak çıktığını düşündüğünüz bu kişiyi aslında hiçbir zaman unutamadığınızı anlayacağınıza yorulur. Bu farkındalık ile birlikte o kişiyi bulmak için çabalayacağınıza, bulduğunuzdaysa onun da sizi hiçbir zaman unutamadığınız anlayacağınıza dalalet olur. Uzun süredir birbirinizden ayrı kalmanın verdiği özlemle ilişkinize yeniden başlayacağınız ve mutlu bir sona doğru yola çıkacağınız anlamına gelir.

Kaybettiğinizi düşündüğünüz ve eskiden sizin için oldukça önemli olan kıymetli bir eşyanıza kavuşacağınızı gösterir. Ummadığınız bir yerde bulacağınız bu eşyanız ile şansınızın döndüğünü hissedeceğinize ve onu bir an bile yanınızdan ayırmadan kişisel toteminiz olarak sürekli saklayacağınıza dalalet olur.


 

Kahve Falında Kuş ve Yüzük Görmek

Beklentilerinizin büyüklüğünü göstermektedir. Her zaman işinizin en iyisini yapmaya gayret ettiğiniz için beklentilerinizin de çoğunlukla yüksek olduğu anlamına gelir. İleride hayal kırıklığına uğramamak adına beklentilerinizi düzenlerseniz daha mutlu bir insan olabileceğinize işaret eder. Özellikle iş ve kariyer anlamında yaptığınızın en iyisini yapmanız gerektiğine ancak ütopik sonuçlar beklememeniz gerektiğine yorulur.

Ailenizden size gelecek kıymetli bir hediyeye işaret eder. Uzun süredir sahip olmak istediğiniz bu hediyeyi almanızla birlikte sevinç göz yaşları dökeceğinize yorulur. Aldığınızın hediyenin size ailenizin sizi ne kadar sevdiğini bir kez daha hatırlatacağına, bu sebeple de onları kırmamak için gelecekte daha büyük bir özen göstererek özverili hareket edeceğinize dalalet olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüzük


 

Kahve Falında Kuş ve Harf Görmek

Kaderinizin yeni insanlarla kesişeceğine işaret eder. Kendinizi bir süredir yalnız hissettiğinize ama kısa süre içerisinde bu durumun değişeceğine yorulur. Yeni tanışacağınız kişilerle çok uzun süredir birbirinizi tanıyormuş gibi hissedeceğinize tabir olunur. Kendiliğinden gelişecek bu tanıdıklık hissi ile kısa sürede kalbinizde büyük bir yer edinecek dostluklara sahip olacağınızı gösterir.

Yakın bir dostunuzun yardımına koşarak onu zor bir durumdan kurtaracağınıza dalalet olur. Tek başına altından kalkması mümkün olmayan bu durumda birlik olarak güçlerinizi birleştireceğiniz, böylelikle her türlü zorluğu kolayca yeneceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sayede yalnız olmaktansa birlik olarak zorluklara yan yana göğüs germenin size her zaman iyi şeyler kazandıracağının farkına varacağınıza işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Harfler


 

Kahve Falında Kuş ve Köpek Görmek

Geçmişinizde sizi oldukça kırmış ve üzmüş bir kimseyi affedecek gücü kendinizde nihayet bulacağınıza dalalet olur. Onu affetmeyi başaramadığınız için ileri doğru adım da atamadığınız, onu affederek hem kendinizi hem de onu özgür bırakacağınıza işaret eder. Affetmenin bir erdem olduğunu anlamanızla birlikte geçmişi geçmişte bırakmayı öğreneceğinizi ve geleceğe umutla yaklaşacağınızı gösterir.

İş alanında büyük bir risk alacağınıza ancak bu riskin karşılığını da büyük bir başarıyla alacağınız anlamına gelmektedir. Hayatınızın hiçbir döneminde aldığınız bu riskten dolayı pişmanlık çekmeyeceğinize aksine kendinizle her zaman gurur duyacağınıza yorulur. Aradan yıllar geçse bile kendinizi her zaman kariyerinizi geliştirmeye yönelik bu kadar cesaretli davrandığınız için takdir edeceğinizi gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Köpek


 

Kahve Falında Kuş ve Kaplumbağa Görmek

Annenizle aranızda geçen bir konuşma sonucunda ona kırıldığınızı göstermektedir. Sarf ettiği sözler önce acımasızca gelse de durum düşündüğünüzde yalnızca sizin iyiliğini istediğini anlayacağınız anlamına gelir. Ona kimi zaman kızsanız ve hayatınıza müdahale ettiğini düşünseniz de aslında sizi çok sevdiğinden korumaya çalıştığını anlayacağınıza işaret eder. Bunun farkına varmanızla birlikte de annenizle geçmişte yaşadığınız bütün sorunları çözeceğinize yorulur.

Sadakatiyle gönlünüzü kazanacak bir dostunuzun varlığına işaret etmektedir. Zor bir anınızda herkesin size arkasını döndüğünü düşündüğünüz bir durumda arkadaşınızın size olan desteğiyle ihtiyacınız olan gücü bulacağınıza yorulur. Zorlu günleriniz geride kalsa da gelecekte arkadaşınızın sizin yanınızda durduğunu hiçbir zaman unutmayacağınız ve sağlam bir dostluğa sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kaplumbağa


 

Kahve Falında Kuş ve Yılan Görmek

İş yerinizde bir arkadaşınızın size karşı farklı duygular beklediğini göstermektedir. İşe ilk girdiğiniz andan itibaren bu kişiyle diğerlerine oranla daha iyi anlaştığınıza yorulur. Ancak bu kişinin gizemli bir yanının bulunduğu, size her ne kadar yakın olsa da mesafeli tavırları olduğu anlamına gelir. Size gerçekten güvenmesiyle birlikte kurduğu duvarlarını yıkarak size yaklaşacağına ve duygularını açıkça belli etmeye başlayacağına işaret eder.

Parasal anlamda beklediğiniz haberin size nihayet ulaşarak sizi borçlarınızdan kurtaracağını gösterir. Çok güvendiğinizden gelecek bu yardım haberi ile birlikte sıkıntıları günlerinizin geride kalacağına yorulur. Parayı dert etmemeye başlamanızla birlikte hayatınızdaki sizin için oldukça önemli olan diğer önceliklerinize nihayet tamamen odaklanmaya başlayacağınıza dalalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yılan


 

Kahve Falında Kuş ve Yıldız Görmek

Şansızının ve bahtınızın açık olacağına işaret eder. Özellikle bu dönemde yeni başlangıçlar yapmaya müsait olduğunuz, elinizi atacağınız her işte başarılı olacağınız anlamına gelmektedir. Kendinize ve en önemlisi şansınıza güvenerek hareket ettiğiniz durumda en ulaşılmaz hedeflerinizin bile size birkaç adım uzaklıkta olduğunu göreceğinize işaret eder.

Özellikle şans oyunları gibi şansınıza bağlı olarak size para kazandıracak bir alanda bir kazanç elde edeceğinize ve uzun süredir beklettiğiniz ihtiyaçlarınızı gidereceğini göstermektedir. Elinize beklemediğiniz yerden geçecek bu yüklü miktarda para ile yapmak için fırsat bulamadığınız atılımlarınızı gerçekleştireceğinize dalalet olur. Özellikle bir süredir açmak istediğiniz iş yeriniz için yeterli sermayeyi bularak yeni bir başlangıç yapacağınıza dalalet olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yıldız


 

Kahve Falında Kuş ve Yengeç Görmek

Hayatınızın gerçek anlamını kavramaya başlayacağınıza dalalet olmaktadır. Ömrünüz boyunca çabaladığınıza ancak bunu ne için yaptığınızı bir türlü kavrayamadığınıza yorulur. Yakın zamanda tanışacağınız bir kimse sayesinde nihayetinde hayatınızın amacını bulacağınıza ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğinize işaret eder. Bu kişinin size rehberliği sayesinde zorlu şartlarda bile hedefinize ilerlemeye devam edeceğinizi göstermektedir.

Geçmişte verdiğiniz bir sözün karşılığını vermeniz gerektiğini işaret eder. Söz verdiğiniz kişinin bu sözünüzü önünüze sereceğine, sizin de mecburen yerine getireceğinize dalalet olur. Başta size külfet gibi gelen bir durum söz konusu olsa da sözünüzü tutmanın vermiş olduğu rahatlığın sizi daha huzurlu ve önünü daha rahat görebilen biri haline getireceği anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yengeç


 

Kahve Falında Kuş ve Tavşan Görmek

Aile içerisinde yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Uzun süredir hastalığıyla aklınızın onda kalmasına neden olan bir akrabanızın iyileşeceğine işaret eder. Bu müjdeli haber ile birlikte ailenizin üzerinde dolaştığını hissettiğiniz kara bulutların dağılacağına, olumlu gelişmelerin birbirini takip etmeye başlayarak bir anda hayatınızı kökünden değiştireceğine yorulur.

Uzun süredir görüşmediğiniz ancak oldukça özlediğiniz bir arkadaşınızın size yeniden ulaşacağına dalalet eder. Aranızda geçmişten gelen bir kırgınlık olduğunu ancak görüştüğünüz anda ikinizin de hissettiği özlem duygusunun geçmişte yaşanan olumsuzluklara ağır basacağına yorulur. Aranıza giren mesafelerin bir önemi olmadığını, sevginizin her şeye üstün geleceğini gösterir. Böylelikle geçmişte sizi oldukça iyi tanıyan arkadaşınızı geleceğinize de taşıyarak ayrılmamak üzere yan yana geldiğiniz anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Tavşan

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.