Kahve Falında Kuş Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kuş Görmek

Kahve falında kuş görmek, fal sahibinin heyecanla beklediği haberi yakın bir zamanda alacağı anlamına gelir. Kişinin kısa zaman içerisinde üzerine rızkının yağmur gibi yağacağına ve üzerindeki kara bulutların dağılması ile birlikte mutluluktan kuş gibi havalara uçacağına işaret eder. Müjdeli haber, sıhhat ve kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Büyük bir bir kısmetinde kapınızda olacağının göstergesidir. Bekar olanların ise evlilik için bir adım ilerleyeceği, hayatlarına yeni birini alacağını, yeni biriyle tanışacaklarının göstergesidir. Aile bireylerinde bekar olan birinin evleneceğinin de habercisidir.

Kahve falı yorumcularına göre fal sahibinin geçmişte yaşadığı üzüntüleri unutturacak ve kuş gibi özgür, mutlu hissettirecek biri ile tanışacağına işaret eder. Yeni yola başlayacağınız kişi ile fikirlerinizin uyuşacağını gösterir. Evliliğe sıcak bakmaya başlayacağınız ve tanıştığınız kişinin sizin gibi huyları olacağı kalbi temiz ve sizi üzmeyeceği biri olduğunu simgeler.

Eğer evliyseniz aileye müjdeli bir haber geleceği ve bir bebek haneye gireceğinin bu haberle mutlu olacağınızın göstergesidir. Sadık, huyu iyi ve anlaşabileceğiniz bir eşin de habercisidir.

Para Yorumu

Fal sahibi eğer maddi anlamda sıkıntı yaşıyorsa, yakın zamanda eline geçecek olan parayı iyi bir şekilde değerlendireceğine, borçlarını ödeyerek sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Kısa zamanda büyük kazançlar elde edip zenginlik içinde yaşayacağınız zamanların habercisidir. Elde ettiğiniz kazançlarla mutlu ve rahat bir yaşamınızın da olacağını simgeler. Yakın zamanda kendinize ev yada araba alacağınız anlamına da gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatında ilerleme yaşayacağınız günlerin geleceğinin habercisidir. Kısa süre içerisinde alacağınız başarıların ve ödüllerin, sizi saygın bir kişi yapacağı anlamına gelmektedir.

Makam sahibi, hayırlı işler yapan, etrafta iyi gözle bakılan biri olarak anılacağınıza işaret eder. Kazancınızın bol olacağı zamanların geleceği ve maddi açıdan yardım bekleyen kişilere el uzatacağınızın habercisidir.

Sağlık Yorumu

Haneden biri küçük bir hastalık geçirip tedavi olacak fakat bu süreyi kısa zamanda atlatıp rahata kavuşacağına yorumlanır.

Bu sıralar uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz ve bu sizin için stresli olabilir. Her ne kadar yolculuk sırasında gergin olsanız da gittiğiniz yerde rahat ve huzurlu olacağınız anlamına gelir.

Eğer ilişkiniz varsa sevgiliniz veya eşiniz bu sıralar ufak bir rahatsızlık geçirebilir ve bu süreçte sizden yardım bekleyeceğine işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz bir aile dostuyla görüşeceğiniz ve ona yaşadığınız bazı sıkıntıları anlatacağınıza işaret eder. Bu kişinin size büyük faydasının olacağı maddi ve manevi destek olacağı anlamına gelir.

Bekar iseniz yeni biri ile tanışacağınızı ve ona karşı güven duyacağınızı gösterir. Bu kişiyi aile bireyleri ile tanıştırmak isteyeceksiniz. Yakın zamanda aileye yeni kişilerin katılacağı, aile fertlerinin çoğalacağı anlamına gelir.

İşlerle ilgili yaşadığınız bazı küçük sorunlar için ailenizden destek alacağınıza, ailenizin size yol göstereceğine işaret eder.


Kahve Falında Kuş Kafası Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır istediği bir şeye tez vakitte sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında her şeyin yolunda ilerleyeceğine ve şansın kendisi ile beraber olacağına işaret eder. Maddi ve manevi anlamda refaha kavuşma ve hayırlı kapıların açılması demektir.


Kahve Falında Büyük Kuş Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır keyfini kaçırarak rahatsız eden bir kişiden kurtulacağı ve rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında yeni bir sayfa açması ile beraber geçmişine adeta bir perde çekeceğine ve hayırlı değişimler yaşayacağına işaret eder. Güç, başarı ve azim demektir.


Kahve Falında Kuşun Ağzında Birşey Görmek

Fal sahibinin yeni bir ortama gireceği ve bu ortamda tanışacağı kişilerin kendisine büyük yardımı dokunacağı anlamına gelir. Kişinin aklına takılan sorulara cevap bulacağı, bununla birlikte kendisini daha cesur ve özgüvenli hissedeceğine işaret eder. Kendini yenilenmiş hissetme demektir.


Kahve Falında İki Kuşun Ağız Ağıza Vermesi

Fal sahibinin yeni bir iş teklifi alacağı ve bu iş ile birlikte gelecek olan hayırlı kazançlar anlamına gelir. Kişinin hayata bakış açısının değişeceğine, hedeflerine karşı artık daha azimli ve istekli olacağına işaret eder. Sosyal çevrenin genişlemesi ve başarılı bir dönem demektir.


Kahve Falında Uçan Kuş Görmek

Fal sahibinin aklında olan düşüncelerini artık rahat bir şekilde ifade edebileceği bir döneme gireceği ve rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin yapacağı işler ile birlikte aile ve arkadaşlarını gururlandıracağına, onlardan övgüler alarak çok mutlu olacağına işaret eder. Yeni bir başlangıç demektir.


Kahve Falında Kuş Sürüsü Görmek

Fal sahibinin yaşadığı içsel sıkıntıların kendisine vakit ayırarak geçeceği bir döneme gireceği anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır görmediği akrabasından hayırlı bir haber alarak çok mutlu olacağına, ev içerisinde olan hastanın şifa bulacağına işaret eder. Yeni ve güzel gelişmeler demektir.


Kahve Falında Kuşun Üstünde Yük Görmek

Fal sahibinin bir süredir küs olduğu fakat barışmak istediği bir arkadaşı ile bir ortamda buluşarak barışacağı anlamına gelir. Kişinin aklında olan sorulara cevap bulacağı ve arkadaşı ile konuşarak rahatlayacağına işaret eder. Anıların yeniden canlanması ve hayırlı gelişmelere tanıklık demektir.


Kahve Falında Beyaz Kuş Görmek

Fal sahibinin kaybetmiş olduğu güç ve başarıyı tez vakitte yeniden kazanacağı anlamına gelir. Kişinin hırs ve egosuna yenik düşmeden hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemesi ve yalnızca sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Yaşanılan stres ve üzüntünün son bulması demektir.


Kahve Falında Kuş Yuvası Görmek

Fal sahibinin aile içerisinde yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı oldukça rahatsız olduğuna fakat bu sıkıntıların tez vakitte geçeceği anlamına gelir. Kişinin yakın çevresinden destek alarak hayatına yön vereceğine ve köklü değişikler yapacağına işaret eder. İtibar ve güç sahibi olmak demektir.


Kahve Falında Öpüşen Kuşlar Görmek

Fal sahibinin kalbinde olan kişinin kendisi için hayırlı olduğu ve yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin aşk hayatı ile ilgili aklını kurcalayan soruları çevresi ile paylaşmadan yalnızca kalbinin sesini dinlemesi gerektiğine ve böylece doğru yolu bulacağına işaret eder.


Kahve Falında Dalda Kuş Görmek

Fal sahibinin iş hayatında karşılaştığı olayları dikkate alması ve mantıklı kararlar vermesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin iki seçim arasında olduğuna ve yapacağı bir yanlıştan çevresindekilerin desteği ile döneceğine işaret eder. Acele etmeden sakin bir şekilde düşünülmesi gerektiğine delalet eder.


Kahve Falında Uzun Kuyruklu Kuş Görmek

Fal sahibinin yaşadığı hayal kırıklığından dolayı pişman olmaması gerektiği ve tez vakitte karşısına hayırlı bir kapının açılacağı anlamına gelir. Kişinin önyargılarından uzak bir şekilde hayatına devam etmesi gerektiğine ve oldukça mutlu olacağı bir haber alacağına işaret eder.


Kahve Falında İki Kuş Görmek

Fal sahibinin aile içerisindeki önemli konuları çevresi ile paylaşmaması gerektiği aksi halde oldukça sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin dedikodudan uzak durmaması halinde büyük bir sıkıntı ile karşılaşacağına işaret eder. Dost olarak kişilerin aslında arkadan iş çevirdiğine delalet eder.


Kahve Falında Yavru Kuş Görmek

Fal sahibinin karşılaştığı bir olay karşısında oldukça ağır bir tepki vererek çevresindekilerin kalbini kırdığı ve bundan dolayı özür dilemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında daha sakin ve sabırlı bir şekilde davranması gerektiğine aksi halde üzücü gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder.


Kahve Falında Küçük Kuş Görmek

Fal sahibinin aile içerisinde yaşadığı büyük bir sorunun hayırla çözüleceği ve bereketli günler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır görüşmediği, araya mesafe girdiği akrabasıyla tekrar görüşeceği ve çok daha kuvvetli aile bağlarına sahip olacağına işaret eder.


Kahve Falında Kuş Tutan Adam Görmek

Fal sahibinin devlet kapısında askıda olan bir işinin gerçekleşeceğine ve hayırlı başarılar kazanacağı anlamına gelir. Kişinin karşılaştığı fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve kısa sürede tüm hayatını etkileyecek önemli bir karar vereceğine işaret eder. Hayırlı kapıların açılması demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.