Kahve Falında At Görmek

12.04.2015
Kahve Falında At Görmek

Kahve falında at görmek, fal sahibinin dilek ve arzuları ile ilgili gelişmelerin sonucunda huzura çıkacağına işaret eder. Kişinin sevdiğine kavuşarak huzurlu bir yuva kuracağına, makam ve mevki sahibi olacağına işaret eder. Mutluluk ve kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Bütün iyi dilekler gibi aşkla ilgili dileklerinde gerçek olması olarak yorumlanır. Hoşlandığınız insan size çok yakında karşılık verecek ve yaşanacak çok güzel bir aşk başlayacak, bu aşk adım adım mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer hayatınızda kimse yoksa veya aşktan yana çekimser kalan biriyseniz, bu sembol aşktan yana nasibinizin açılacağının işaretidir. Aşktan yana şansınızın olmadığını düşünüp hayatınıza birini alıp almama konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, karşınıza çıkacak kişi aşka dair bütün fikirlerinizi olumlu yönde değiştirecektir.

Masumiyetin simgesi olan at, aynı masumiyette bir eş adayının karşınıza çıkması olarak yorumlanır. Fal sahibi evliyse eşiyle arasındaki tatsızlıklar çözüme ulaşacak ve aile bağları kuvvetlenecektir. Eşler birbirlerinin olumlu yönlerini görüp taktir etmeye başlayacaktır. Beraberce kurdukları güzel hayaller gerçek olacak, ev içerisinde huzur, mutluluk ve bereket hakim olacaktır. Aile içerisinde birbirlerini mutlu etme çabaları başlayacak ve bu çabalar herkesin mutlu olmasıyla karşılık bulacaktır. Eşlerin alacağı mutlu haber birbirlerine daha çok kenetlenmelerine sebep olacaktır. Çocuk dileğiniz varsa pek yakında bu müjdeli haberi alabilirsiniz.

Para Yorumu

Güç ve kuvvet sembolü olan at, ticari hayatta yeni kazanç kapılarının açılması ve maddi anlamda hızla gelen başarı olarak yorumlanır. Kariyerinde yükselmek isteyenin yükselişi yakındır. Maddi anlamda ferah kapılarının açılmasına, paranın bereketlenmesine ve bundan sonraki hayat için parasal sıkıntı çekilmeyeceğine işarettir. Borçlu olan borcunu ödeyecek imkana kavuşacak ve kendisi başkalarına borç verecek kadar iyi bir duruma gelecektir. Rızkı açılan kişi maddi sıkıntı çeken yakınlarına yardım edecektir. Karşılığında duyduğu iyi dilekler sayesinde daha fazla maddi imkana kavuşacaktır.

Kişinin hiç beklemediği yerden ulaştığı bir servet olarak da yorumlanır. Bu servet parasal anlamda bir dönüm noktası olacak ve fal sahibinin ticari zekası sayesinde gün geçtikçe bereketlenecektir. Bütün ailenin hayatı bereketlenen bu parayla güvence altında olacak ve her aile bireyinin maddi anlamda istediği gibi yaşamasına vesile olacaktır.

Maddi sıkıntıdan kirasını ödeyemeyecek durumda olan kişi için, çok yakında ev sahibi olma yolunun açılacağına işaret eder. At, bir gücün korumasıyla her anlamda güvende olmaktır. Yani, ev sahibi olma yolunda aile büyüklerinden parasal destek alınabilir. Ev almak için niyet eden kişinin kirasını bir süre aile büyüklerinden biri ödeyip kira sıkıntısından kurtarabilir. Özetle parasal anlamda genişliğe kavuşmanın işaretidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile ve sosyal yaşamında çok büyük korkular yaşayan kişinin bu korkularının geçmesi olarak yorumlanır. Kişi korkusu olan konunun üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Bu güç sayesinde öncelikle aile hayatında iyiye doğru gidiş başlayacak, aile içi ilişkiler düzene girecek ve bu durum sosyal hayatta da başarıyı getirecektir. Aile bireyleri birbirlerinin kusurlarını anlayışla karşılayan, çözüm yolunda birbirine yardımcı olan bireyler haline gelecek ve çözümsüz gibi görünen problemler çözüme kavuşacaktır.

At, sosyal hayatta da gücün işaretidir. Kişiliğiniz ve sağlam duruşunuzla örnek gösterilen bir insan olacak ve çevrenizdekilerin her ihtiyaç duyduklarında yardım için aradığı ilk kişi siz olacaksınız. Hayatın zorlu günleri maddi ve manevi anlamda gelen güçle geride kalacak ve güzel günler kapılarını açmaya hazır sizi bekleyecektir. Ansızın gelebilecek müjdeli bir haber hayatınızın olumlu yönde değişmesine ve karşınıza güzelliklerin çıkmasına sebep olacaktır. Hızlı bir karar verip çıkabileceğiniz yolculuk sizi yeni insanlara tanıştıracak ve çevrenizi genişletecektir. Yeni çevrenizle daha sağlıklı ilişkiler kuracak ve sosyal anlamda pozitif dönüşümler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Şu an memnun olmadığınız ve maddi anlamda sizi tatmin etmeyen işinizden çıktığınızda işsizlik korkusu çekmeyeceğinize işaret eder. Yeni bir iş kapısı açılacak ve bu iş kariyerinizde sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Eğer mevcut işinize devam edecekseniz, patronunuzla yapacağınız etkili bir konuşma maaş konusunda iyileştirmeye gitmeye sebep olabilir. Bu konuşmayı yaparken sadece kendinize güvenmeniz ve koşulları olduğu gibi anlatmanız yeterli olacaktır. İşte bulunduğunuz pozisyon değişebilir. Yeni pozisyonunuza adaptasyon süreciniz biraz zorlu geçse de zamanla sizin için çok daha tatmin edici olacaktır. Bu süreçte yaşananlar geçici durumlardır ve size bir tecrübe olarak kalacaktır. Yeni pozisyonunuzda bu tecrübelerinizden ilham alarak başarı yolunda ilerleyebilirsiniz.

Çok yakında kendi işinizi kurabilir ve iş hayatınızdaki deneyimleriniz sayesinde ticari anlamda çok yüksek noktalara gelebilirsiniz. Planladığınız bütçeyi yetersiz hissettiğiniz anda ticari bir ortaklıkla iş hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Şans her daim sizden yana. Bu yüzden risk almalı ve kariyer hedefinizi yüksek tutmalısınız. Yakında bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu seyahat size ilham verebilir, aklınıza ticari fikirler gelebilir ve bu fikirleri hayata geçirerek iş hayatında çok büyük başarılar yakalayabilirsiniz.

Yazı İçindekiler

Sağlık Yorumu

Hastalığın sizi zayıflatamayacağı bir bünyeye sahipsiniz. Bunu korumak için sağlıklı bir yaşamı seçmeli ve düzenli kontrollerinizi yaptırmalısınız. Bundan sonrada yaşayabileceğiniz ufak tefek hastalıkları oldukça kolay atlatacaksınız. Vücut direnciniz sizi ayakta tutacak. Mevsimsel olarak yaşayabileceğiniz bir rahatsızlığı birkaç günlük yatak istirahatiyle kolaylıkla atlatacaksınız. Bağışıklığınızı daha da güçlendirmek için sağlıklı beslenmelisiniz. Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınız varsa bu alışkanlıklardan vücudunuzda daha fazla hasara sebep olmadan vazgeçmelisiniz.

Her anlamda gücü temsil ettiği için sağlık gücünü de kaybetmemek adına daha dikkatli olmalısınız. Hasta olan yakınlarınızdan birinin sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız. Gelecek günler için hayatınızı tehdit eden bir hastalık durumu söz konusu değil. Ailenizde de mevsim geçişlerine bağlı rahatsızlıklar kolay bir tedaviyle atlatılabilir. Ciddi bir rahatsızlık söz konusu değil. Sağlığınız için duyduğunuz endişeleri bir kenara atmalı, bu endişelerin sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Yersiz endişeler bazı rahatsızlıkları tetikleyebilir. Korkmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Sizin ve ailenizin geleceğini sağlıklı günler bekliyor.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.