Kahve Falında At Görmek

12.04.2015
Kahve Falında At Görmek

Kahve falında at görmek, fal sahibinin dilek ve arzularının gerçekleşmesi ile huzura kavuşarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin tez vakitte sevdiğine kavuşarak huzurlu bir yuva kuracağına ve yepyeni kazanç fırsatları yakalayarak hayalindeki gibi iş sahibi olacağına işaret eder. Bolluk, bereket, mutluluk ve hayırlı kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Bütün iyi dilekler gibi aşkla ilgili dileklerinde gerçek olması olarak yorumlanır. Hoşlandığınız insan size çok yakında karşılık verecek ve yaşanacak çok güzel bir aşk başlayacak, bu aşk adım adım mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer hayatınızda kimse yoksa veya aşktan yana çekimser kalan biriyseniz, bu sembol aşktan yana nasibinizin açılacağının işaretidir. Aşktan yana şansınızın olmadığını düşünüp hayatınıza birini alıp almama konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, karşınıza çıkacak kişi aşka dair bütün fikirlerinizi olumlu yönde değiştirecektir.

Masumiyetin simgesi olan at, aynı masumiyette bir eş adayının karşınıza çıkması olarak yorumlanır. Fal sahibi evliyse eşiyle arasındaki tatsızlıklar çözüme ulaşacak ve aile bağları kuvvetlenecektir. Eşler birbirlerinin olumlu yönlerini görüp taktir etmeye başlayacaktır. Beraberce kurdukları güzel hayaller gerçek olacak, ev içerisinde huzur, mutluluk ve bereket hakim olacaktır. Aile içerisinde birbirlerini mutlu etme çabaları başlayacak ve bu çabalar herkesin mutlu olmasıyla karşılık bulacaktır. Eşlerin alacağı mutlu haber birbirlerine daha çok kenetlenmelerine sebep olacaktır. Çocuk dileğiniz varsa pek yakında bu müjdeli haberi alabilirsiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre iş hayatında yeni kazanç kapılarının açılacağına ve maddi anlamda hızla gelecek olan başarı olarak yorumlanır. Kariyerinde yükselmek isteyenin yükselişi yakındır. Paranın bereketlenmesine ve bundan sonraki hayat için parasal sıkıntı çekilmeyeceğine işarettir. Borçlu olan borcunu ödeyecek imkana kavuşacak ve kendisi başkalarına borç verecek kadar iyi bir duruma gelecektir. Rızkı açılan kişi maddi sıkıntı çeken yakınlarına yardım edecektir. Karşılığında duyduğu iyi dilekler sayesinde daha fazla maddi imkana kavuşacaktır.

Kişinin hiç beklemediği yerden ulaştığı bir servet olarak da yorumlanır. Bu servet parasal anlamda bir dönüm noktası olacak ve fal sahibinin ticari zekası sayesinde gün geçtikçe bereketlenecektir. Bütün ailenin hayatı bereketlenen bu parayla güvence altında olacak ve her aile bireyinin maddi anlamda istediği gibi yaşamasına vesile olacaktır.

Maddi sıkıntıdan kirasını ödeyemeyecek durumda olan kişi için, çok yakında ev sahibi olma yolunun açılacağına işaret eder. At, bir gücün korumasıyla her anlamda güvende olmaktır. Yani, ev sahibi olma yolunda aile büyüklerinden parasal destek alınabilir. Ev almak için niyet eden kişinin kirasını bir süre aile büyüklerinden biri ödeyip kira sıkıntısından kurtarabilir. Özetle parasal anlamda genişliğe kavuşmanın işaretidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile ve sosyal yaşamında çok büyük korkular yaşayan kişinin bu korkularının geçmesi olarak yorumlanır. Kişi korkusu olan konunun üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Bu güç sayesinde öncelikle aile hayatında iyiye doğru gidiş başlayacak, aile içi ilişkiler düzene girecek ve bu durum sosyal hayatta da başarıyı getirecektir. Aile bireyleri birbirlerinin kusurlarını anlayışla karşılayan, çözüm yolunda birbirine yardımcı olan bireyler haline gelecek ve çözümsüz gibi görünen problemler çözüme kavuşacaktır.

At, sosyal hayatta da gücün işaretidir. Kişiliğiniz ve sağlam duruşunuzla örnek gösterilen bir insan olacak ve çevrenizdekilerin her ihtiyaç duyduklarında yardım için aradığı ilk kişi siz olacaksınız. Hayatın zorlu günleri maddi ve manevi anlamda gelen güçle geride kalacak ve güzel günler kapılarını açmaya hazır sizi bekleyecektir. Ansızın gelebilecek müjdeli bir haber hayatınızın olumlu yönde değişmesine ve karşınıza güzelliklerin çıkmasına sebep olacaktır. Hızlı bir karar verip çıkabileceğiniz yolculuk sizi yeni insanlara tanıştıracak ve çevrenizi genişletecektir. Yeni çevrenizle daha sağlıklı ilişkiler kuracak ve sosyal anlamda pozitif dönüşümler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Şu an memnun olmadığınız ve maddi anlamda sizi tatmin etmeyen işinizden çıktığınızda işsizlik korkusu çekmeyeceğinize işaret eder. Yeni bir iş kapısı açılacak ve bu iş kariyerinizde sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Eğer mevcut işinize devam edecekseniz, patronunuzla yapacağınız etkili bir konuşma maaş konusunda iyileştirmeye gitmeye sebep olabilir. Bu konuşmayı yaparken sadece kendinize güvenmeniz ve koşulları olduğu gibi anlatmanız yeterli olacaktır. İşte bulunduğunuz pozisyon değişebilir. Yeni pozisyonunuza adaptasyon süreciniz biraz zorlu geçse de zamanla sizin için çok daha tatmin edici olacaktır. Bu süreçte yaşananlar geçici durumlardır ve size bir tecrübe olarak kalacaktır. Yeni pozisyonunuzda bu tecrübelerinizden ilham alarak başarı yolunda ilerleyebilirsiniz.

Çok yakında kendi işinizi kurabilir ve iş hayatınızdaki deneyimleriniz sayesinde ticari anlamda çok yüksek noktalara gelebilirsiniz. Planladığınız bütçeyi yetersiz hissettiğiniz anda ticari bir ortaklıkla iş hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Şans her daim sizden yana. Bu yüzden risk almalı ve kariyer hedefinizi yüksek tutmalısınız. Yakında bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu seyahat size ilham verebilir, aklınıza ticari fikirler gelebilir ve bu fikirleri hayata geçirerek iş hayatında çok büyük başarılar yakalayabilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Hastalığın sizi zayıflatamayacağı bir bünyeye sahipsiniz. Bunu korumak için sağlıklı bir yaşamı seçmeli ve düzenli kontrollerinizi yaptırmalısınız. Bundan sonrada yaşayabileceğiniz ufak tefek hastalıkları oldukça kolay atlatacaksınız. Vücut direnciniz sizi ayakta tutacak. Mevsimsel olarak yaşayabileceğiniz bir rahatsızlığı birkaç günlük yatak istirahatiyle kolaylıkla atlatacaksınız. Bağışıklığınızı daha da güçlendirmek için sağlıklı beslenmelisiniz. Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınız varsa bu alışkanlıklardan vücudunuzda daha fazla hasara sebep olmadan vazgeçmelisiniz.

Her anlamda gücü temsil ettiği için sağlık gücünü de kaybetmemek adına daha dikkatli olmalısınız. Hasta olan yakınlarınızdan birinin sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız. Gelecek günler için hayatınızı tehdit eden bir hastalık durumu söz konusu değil. Ailenizde de mevsim geçişlerine bağlı rahatsızlıklar kolay bir tedaviyle atlatılabilir. Ciddi bir rahatsızlık söz konusu değil. Sağlığınız için duyduğunuz endişeleri bir kenara atmalı, bu endişelerin sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Yersiz endişeler bazı rahatsızlıkları tetikleyebilir. Korkmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Sizin ve ailenizin geleceğini sağlıklı günler bekliyor.


Kahve Falında At Kafası Görmek

Fal sahibinin gönlünden geçenin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceği bir döneme girdiği anlamına gelir. Kişinin hem iş hem de aşk hayatında kendisini çok mutlu edecek hayırlı gelişmeleri kısa sürede yaşayacağına işaret eder. Ailesi desteği, şans, tatil ve kısmet demektir.


Kahve Falında Beyaz At Görmek

Fal sahibinin kendisi için oldukça hayırlı ve temiz kalpli beyaz atlı prensine kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin alacağı iş teklifleri ve elde edeceği başarılar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacağına işaret eder. Maddi zorluk yaşanılan günlerin geride kalması ile sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlere kavuşma demektir.


Kahve Falında Koşan At Görmek

Fal sahibinin geleceğinin çok parlak olacağı ve büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Kişinin elini attığı her işte başarılı olacağı ve mücadelesine sabırla devam etmesi gerektiğine işaret eder. Tez vakitte evdeki bekara hayırlı bir kısmetin gelmesi demektir.


Kahve Falında Şaha Kalkmış At Görmek

Fal sahibinin çok hayırlı ve sağlıklı bir erkek evlada sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda evlenme teklifi alması ile birlikte düğün hazırlıklarına başlanacağına ve hayırlı bir yuva kuracağına işaret eder. Kısmet, zenginlik ve güç demektir.


Kahve Falında At Kuyruğu Görmek

Fal sahibini son zamanlarda oldukça yıpratan ve üzen bir kişiden tez vakitte kurtularak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin etrafındakilerin kıskançlığı yüzünden zarar göreceğine bu nedenle oldukça dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Uzaktan gelen misafirin aileye hayırlı bir haber getirmesi demektir.


Kahve Falında Yeleli At Görmek

Fal sahibine oldukça yakışıklı, varlıklı ve hayırlı bir kısmetin geleceği ve güzel bir yuva kuracağı anlamına gelir. Kişinin sevgilisinden alacağı sürpriz haberden dolayı çok mutlu olacağı ve ilişkisine yeni bir heyecanın geleceğine işaret eder. Şifaya kavuşma demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.