Kahve Falında At Görmek

12.04.2015
Kahve Falında At Görmek

Kahve falında at görmek fal sahibinin heyecan duyacağı haberler alıp çok güzel bir mevkiye geleceği anlamına gelir. At, gücü ve kuvveti temsil eden bir hayvandır. Güç, kuvvet, zenginlik, makam ve diğer isteklerine ulaşması için önündeki engellerin tek tek çekilmesi ve yollarının açılması olarak yorumlanır. Kişinin maddi ve manevi anlamdaki rızık yolları açıktır. Kişiliği, karakteri oldukça sağlam, dürüstlükle yol alan ve başarıyla açık bir bireydir. Çıkacağı yolculuk hiç beklenmedik güzelliklere kapı açacak ve hayatının akışını daha güzel bir yere getirecektir. At figürünün temsil ettiği en önemli yorum fal sahibinin dileklerinin gerçek olmasıdır.

Dostlarının da desteği ile giderek büyüyen ve güçlenen bir işe girişilmesi anlamını da taşıyan at sembolü fal sahibine uğur getirir. Hemen hemen bütün kahve falı yorumcuları tarafından ”murat” olarak dile getirilen at, fal sahibinin en büyük muradının gerçek olacağını müjdeler. Bir nebze halk arasında da bilindiği gibi kısmet anlamına gelmektedir.

Aşk Hayatı

Bütün iyi dilekler gibi aşkla ilgili dileklerinde gerçek olması olarak yorumlanır. Hoşlandığınız insan size çok yakında karşılık verecek ve yaşanacak çok güzel bir aşk başlayacak, bu aşk adım adım mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer hayatınızda kimse yoksa veya aşktan yana çekimser kalan biriyseniz, bu sembol aşktan yana nasibinizin açılacağının işaretidir. Aşktan yana şansınızın olmadığını düşünüp hayatınıza birini alıp almama konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, karşınıza çıkacak kişi aşka dair bütün fikirlerinizi olumlu yönde değiştirecektir.

Masumiyetin simgesi olan at, aynı masumiyette bir eş adayının karşınıza çıkması olarak yorumlanır. Fal sahibi evliyse eşiyle arasındaki tatsızlıklar çözüme ulaşacak ve aile bağları kuvvetlenecektir. Eşler birbirlerinin olumlu yönlerini görüp taktir etmeye başlayacaktır. Beraberce kurdukları güzel hayaller gerçek olacak, ev içerisinde huzur, mutluluk ve bereket hakim olacaktır. Aile içerisinde birbirlerini mutlu etme çabaları başlayacak ve bu çabalar herkesin mutlu olmasıyla karşılık bulacaktır. Eşlerin alacağı mutlu haber birbirlerine daha çok kenetlenmelerine sebep olacaktır. Çocuk dileğiniz varsa pek yakında bu müjdeli haberi alabilirsiniz.

Para

Güç ve kuvvet sembolü olan at, ticari hayatta yeni kazanç kapılarının açılması ve maddi anlamda hızla gelen başarı olarak yorumlanır. Kariyerinde yükselmek isteyenin yükselişi yakındır. Maddi anlamda ferah kapılarının açılmasına, paranın bereketlenmesine ve bundan sonraki hayat için parasal sıkıntı çekilmeyeceğine işarettir. Borçlu olan borcunu ödeyecek imkana kavuşacak ve kendisi başkalarına borç verecek kadar iyi bir duruma gelecektir. Rızkı açılan kişi maddi sıkıntı çeken yakınlarına yardım edecektir. Karşılığında duyduğu iyi dilekler sayesinde daha fazla maddi imkana kavuşacaktır.

Kişinin hiç beklemediği yerden ulaştığı bir servet olarak da yorumlanır. Bu servet parasal anlamda bir dönüm noktası olacak ve fal sahibinin ticari zekası sayesinde gün geçtikçe bereketlenecektir. Bütün ailenin hayatı bereketlenen bu parayla güvence altında olacak ve her aile bireyinin maddi anlamda istediği gibi yaşamasına vesile olacaktır.

Maddi sıkıntıdan kirasını ödeyemeyecek durumda olan kişi için, çok yakında ev sahibi olma yolunun açılacağına işaret eder. At, bir gücün korumasıyla her anlamda güvende olmaktır. Yani, ev sahibi olma yolunda aile büyüklerinden parasal destek alınabilir. Ev almak için niyet eden kişinin kirasını bir süre aile büyüklerinden biri ödeyip kira sıkıntısından kurtarabilir. Özetle parasal anlamda genişliğe kavuşmanın işaretidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile ve sosyal yaşamında çok büyük korkular yaşayan kişinin bu korkularının geçmesi olarak yorumlanır. Kişi korkusu olan konunun üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Bu güç sayesinde öncelikle aile hayatında iyiye doğru gidiş başlayacak, aile içi ilişkiler düzene girecek ve bu durum sosyal hayatta da başarıyı getirecektir. Aile bireyleri birbirlerinin kusurlarını anlayışla karşılayan, çözüm yolunda birbirine yardımcı olan bireyler haline gelecek ve çözümsüz gibi görünen problemler çözüme kavuşacaktır.

At, sosyal hayatta da gücün işaretidir. Kişiliğiniz ve sağlam duruşunuzla örnek gösterilen bir insan olacak ve çevrenizdekilerin her ihtiyaç duyduklarında yardım için aradığı ilk kişi siz olacaksınız. Hayatın zorlu günleri maddi ve manevi anlamda gelen güçle geride kalacak ve güzel günler kapılarını açmaya hazır sizi bekleyecektir. Ansızın gelebilecek müjdeli bir haber hayatınızın olumlu yönde değişmesine ve karşınıza güzelliklerin çıkmasına sebep olacaktır. Hızlı bir karar verip çıkabileceğiniz yolculuk sizi yeni insanlara tanıştıracak ve çevrenizi genişletecektir. Yeni çevrenizle daha sağlıklı ilişkiler kuracak ve sosyal anlamda pozitif dönüşümler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer

Şu an memnun olmadığınız ve maddi anlamda sizi tatmin etmeyen işinizden çıktığınızda işsizlik korkusu çekmeyeceğinize işaret eder. Yeni bir iş kapısı açılacak ve bu iş kariyerinizde sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Eğer mevcut işinize devam edecekseniz, patronunuzla yapacağınız etkili bir konuşma maaş konusunda iyileştirmeye gitmeye sebep olabilir. Bu konuşmayı yaparken sadece kendinize güvenmeniz ve koşulları olduğu gibi anlatmanız yeterli olacaktır. İşte bulunduğunuz pozisyon değişebilir. Yeni pozisyonunuza adaptasyon süreciniz biraz zorlu geçse de zamanla sizin için çok daha tatmin edici olacaktır. Bu süreçte yaşananlar geçici durumlardır ve size bir tecrübe olarak kalacaktır. Yeni pozisyonunuzda bu tecrübelerinizden ilham alarak başarı yolunda ilerleyebilirsiniz.

Çok yakında kendi işinizi kurabilir ve iş hayatınızdaki deneyimleriniz sayesinde ticari anlamda çok yüksek noktalara gelebilirsiniz. Planladığınız bütçeyi yetersiz hissettiğiniz anda ticari bir ortaklıkla iş hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Şans her daim sizden yana. Bu yüzden risk almalı ve kariyer hedefinizi yüksek tutmalısınız. Yakında bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu seyahat size ilham verebilir, aklınıza ticari fikirler gelebilir ve bu fikirleri hayata geçirerek iş hayatında çok büyük başarılar yakalayabilirsiniz.

Sağlık

Hastalığın sizi zayıflatamayacağı bir bünyeye sahipsiniz. Bunu korumak için sağlıklı bir yaşamı seçmeli ve düzenli kontrollerinizi yaptırmalısınız. Bundan sonrada yaşayabileceğiniz ufak tefek hastalıkları oldukça kolay atlatacaksınız. Vücut direnciniz sizi ayakta tutacak. Mevsimsel olarak yaşayabileceğiniz bir rahatsızlığı birkaç günlük yatak istirahatiyle kolaylıkla atlatacaksınız. Bağışıklığınızı daha da güçlendirmek için sağlıklı beslenmelisiniz. Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınız varsa bu alışkanlıklardan vücudunuzda daha fazla hasara sebep olmadan vazgeçmelisiniz.

Her anlamda gücü temsil ettiği için sağlık gücünü de kaybetmemek adına daha dikkatli olmalısınız. Hasta olan yakınlarınızdan birinin sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız. Gelecek günler için hayatınızı tehdit eden bir hastalık durumu söz konusu değil. Ailenizde de mevsim geçişlerine bağlı rahatsızlıklar kolay bir tedaviyle atlatılabilir. Ciddi bir rahatsızlık söz konusu değil. Sağlığınız için duyduğunuz endişeleri bir kenara atmalı, bu endişelerin sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Yersiz endişeler bazı rahatsızlıkları tetikleyebilir. Korkmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Sizin ve ailenizin geleceğini sağlıklı günler bekliyor.


 

Kahve Falında Çift Başlı At Görmek

Sen her ne kadar çevrende olan insanlara oldukça güzel bir şekilde yaklaşıyor olsan bile onlar tarafından aynı şekilde karşılanmıyor olmandan dolayı da oldukça üzüleceksin. İnsanların yapılarında olarak bazen oldukça iyi olabilir iken bazen de bu çift başlı at gibi iki yüzlü de olabilirler. Sen de insanların sana karşı olan bu durumlarına karşı oldukça üzülmek yerine daha da çok kendin için iyi olan pozitif yönleri ile uğraşmayı da tercih etmelisin. Eğer sen de böyle şeyler ile olmayı tercih eder isen işte o zaman boş işler ile uğraşmak yerine kendin için en iyi olan şeyler ile de bir arada olabileceksin. Senin için yapılacak olan bir sürpriz ile de öyle mutlu olacaksın ki hayatında kötü olan insanlar kadar iyi insanların da olmasından dolayı oldukça da mutlu olabileceksin.

Sana gelecek olan iki ya da belki daha da fazla olan kısmetleri gösterir iken seni bunlar arasında seçim yapar iken oldukça mantıklı bir şekilde ilerlemeyi tercih etmen gerekiyor. Çünkü öyle bir şeysin ki sen o kişileri her ne kadar ince eleyip sık dokumayı tercih eder isen işte o zaman göreceksin ki hayatını birleştirmek amacı ile alacağın kişi ile de oldukça mutlu olabileceksin. Sen de mutluluğu seç.


 

Kahve Falında Koşan At Görmek

Belirlenen hedefe çok yaklaşmış olmaya işarettir. Fal sahibi yıllar önce kendine bir söz vermiştir ve canla başla çalışarak bu sözü yerine getirmek için uğraşır. Nihayet beklenen sonuca ulaşmaya az kalmıştır ve fal sahibi bu yolda önündeki tüm engelleri başarı ile aşmaktadır. Kararlılığı ve düzenli çalışması ise ailesi başta olmak üzere herkesi çok etkilemiştir. Eğer fal sahibi bundan sonra da kendine bir hedef koyarak aynı performans ile devam ederse geleceği hakkında endişe etmesine hiç gerek kalmayacaktır.

Aile bireylerinin çocuklar hakkındaki beklentilerini de simgelemektedir. Sürekli başkalarını örnek vererek motive etmeye çalıştıkları çocukları bir anda her şeyden soğutabilirler. Bu yüzden kendi kapasiteleri dışında pek fazla zorlanmamaları ve kimse ile kıyaslanmamaları gerekir ki aldıkları motive işe yarasın. Çocuklar konusunda hassas olan ve psikolojileri hakkında her şeye dikkat eden fal sahibi bu konuda da ipleri eline alacak ve başarılı olacaktır. Ayrıca fincanda beliren koşan at sembolü çok daha huzurlu bir geleceğe dikkat çeker.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Koşan At


 

Kahve Falında Beyaz At Görmek

Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz bir şeye kavuşmak olarak yorumlanır. Bu hayal sizin için bir zamanlar imkansız gibi görünse de ona kavuştuğunuzda aslında bunun size bağlı olduğunu kavrayacaksınız. Azmedip çalışarak çok kısa bir sürede başarıya ulaştığınız için artık gözünüzde hiçbir konuyu büyütmeme kararı alacaksınız. İlerleyen dönemlerde de kendinize hedefler koyarak başarana kadar diretmeniz herkese örnek olacaktır. Bu durumdan aileniz bile etkilenecek ve sizinle gurur duyacaklar. Bu duyguyu çocuklarınıza kadar aşılamanız çevrenizdekilerin hayran bakışlarına maruz kalmanıza vesile olacaktır.

Değer verdiğiniz bir insanla aranıza yanlış kişilerin girdiğini fark etmenize dalalettir. Bunu erken fark ettiğiniz için değer verdiğiniz kişi ile aranızda hiçbir problem çıkmadan yolunuza devam edebileceksiniz. Hatta birbirinizle olan bağlarınızın güçlenmesine yol açan bu olay sizi bir iş ortaklığına kadar götürecektir. Yolun sonu gayet aydınlık göründüğü için her türlü zorluğa göğüs gererek birbirinizin sırtını kollamaya devam etmelisiniz. Çünkü sizi kıskananların sayısı oldukça fazla görünüyor ve doğal olarak nazara gelebilirsiniz. Fal tabağının kenarında şahlanmış olarak görülen beyaz at sembolü gelecekte daha güzel gelişmelerin sizi beklediğini müjdeler. Kararlılığınız ile hayatınızı daha da kolaylaştırıyorsunuz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Beyaz At


 

Kahve Falında Oturan At Görmek

Şansınızın oldukça açık olduğuna işarettir. Kısa süre içinde büyük bir servete kavuşacağınızın bir işaretidir. Şans sizden yana olacak ve hiç beklemediğiniz bir yerden ani bir para alabilirsiniz. Şans oyunlarına bu günlerde ilgi gösterebilirsiniz. Yeni bir iş fırsatının sizi beklemektedir. Aceleci davranmamanız doğru adımlar atmanız gerekmektedir. İş hayatınızda patronunuz ile bir takım sıkıntılarınız var gibi görünüyor. Bu sıkıntılar yakın bir zamanda sona erecek ve çok daha iyi bir iş fırsatı yakın zamanda ayağınıza gelecektir.

Parasal konular da sıkıntınızın biteceğine yeni bir takım girişimlere yöneleceğinize işaret eder. Bu günler de yeni bir ev alabilirsiniz. Parasal konularda şans sizden yana olacak. Komşunuz ile ufak bir sebepten büyük sorunlar yaşayabilirsiniz hazırlıklı olun. Sıkıntılı bir ruh hali içine girebilirsiniz fakat aile üyelerinizden birinin desteği ile bu kötü günleri de kolayca atlatacaksınız. Küçük bir seyahat yada arkadaşlarınız ile geçen birkaç gün size oldukça iyi gelecektir. Yakın çevrenizin desteği ile yeniden mutlu günlerinize kavuşabilirsiniz.


 

Kahve Falında Kalp ve At Görmek

Hayrın ve huzurun göstergesi olarak tabir edilir. Hem gücü hem de aşkı temsil etmekte. Fal fincanında görülen bu iki sembol hayatınızın her alanında değişikliklerin yaşanacağına ve bu değişiklikler neticesinde önünüzde çok mutlu olacağınız bir hayatın sizi beklediğine delalet etmekte. Bu iki şekil kısmetinizin açılacağına ve beklediğiniz kişiden nihayet sevginizin karşılığını göreceğinize işaret eder.

Talih anlamı taşırken çok kısa bir zaman sonra evlilik müjdesi de taşımakta. Genel olarak düşmanlara karşı kazanılan zafere işaret ederken kalp ise sevgi ve aşkı temsil etmekte. Çıkan bu iki şekil ise önünüzdeki engellerin ortadan kalkacağının ve muradınıza erişeceğinizi gösterir. Hayatınızdaki tersliklerin son bulacağına hem maddi hem de manevi bütün sıkıntılarınızın sonlanacağına işaret eder. Eğer yan yana ve at hareket halindeyse hayalini kurduğunuz şeyler en kısa zamanda gerçekleşecektir. Diğer önemli bir yorumu ile yakın bir zamanda seyahate çıkacağı anlamını taşımakta. Yeni iş imkanlarını çok iyi bir biçimde değerlendirerek herkes tarafında saygın bir konuma gelecektir. Bu iki sembol çekilen zorluklar neticesinde arzu edilen huzura, beklenilen aşka, yüklüce paraya ve parlak bir geleceğe delalet eder. Tabii bu sembollerin konumu da yorum yapmak için çok önemlidir. Ancak genel olarak bu iki şekil çok olumlu şeylerin gerçekleşeceği ile yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Üç Başlı At Görmek

Bol gelir elde edeceğiniz, işlerinizin yoluna gideceği ve kısmetlerinizin artacağı bir döneme gireceğinizi gösterir. Çok sevdiğiniz kişilerin büyük yardımlarını göreceğiniz ve bu kişilerin de yardımı ile işlerinizi daha da büyüterek tüm borçlarınızı kapatarak kendinize güzel bir gelecek için kolları sıvayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Etrafınızda bulunan dost sandığınız bazı kişilerin sizin arkanızdan konuştuğunu ve dedikodunuzu yaptığını gösterir. Genellikle elinize bol miktarda para geçeceğini ve bu paraları doğru şekilde, doğru yerlerde kullandığınızda rahata ereceğinizi gösterir. Tüm dileklerinizin farklı zamanlarda da olsa gerçekleşeceğini ve hayallerinize git gide yaklaşacağınızı gösterir. Büyük bir miras ya da yüklü bir paranın göstergesidir. Çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendiremez ve doğru yerlerde kullanamazsanız çok büyük bir şansı elinizden kaçırmakla kalmayacak her şeyin alt üst olmasına neden olabileceksiniz. İşlerinizin yoluna girmesi, tüm borçlarınızın kapanması için elinizde bulunan kaynakları doğru kullanmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında İki Başlı At Görmek

Kısmetinizin çok arttığı bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde kısmetinizi engellemek ve önünüzde engel olmak isteyenler karşınıza çıkabilir fakat bunlar sizi yıldırmamalı aynı kararlılıkla aklınızdakileri hayata geçirmeye devam etmelisiniz. Fal fincanında çıkabilecek en güzel sembollerden birisidir.

Kısmetinizin ve gelirinizin birden artacağını ve çok güzel günler yaşayacağınızı gösterir. Bu dönemde işleriniz açılacak ve yüksek gelir elde ederek tüm borçlarınızı kapatacaksınız. İşleriniz yolunda gitmiyorsa çok kısa bir süre içinde durumu toparlayarak kar elde etmeye başlayacaksınız demektir. Bu dönemde hiç ummadığınız kişilerin büyük yardımlarını görerek şaşırabilir ve dost bildiklerinizin de aslında gerçek dost olmadığını fark ederek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Büyük bir kısmetin ya da yüklü bir mirasın habercisidir. Çok yakın bir zamanda büyük bir mülk edinebilir ya da yüklü miktarda para kazanabilirsiniz. Yeni girişimlere yapacağınız yatırımlar çok kısa bir süre içinde size katlanarak kar olarak geri dönecek. Çevrenizde sizin fikrinizin doğru olmadığını söyleyerek sizi bu yoldan döndürmek isteyen bazı kişiler olabileceğine işarettir. Bu nedenle bu dönemde dostunuzu düşmanınızı iyi tanımalı ve her denilene kulak asmamalısınız. Karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve ani kararlar vermekten kaçınarak yavaş ve doğru adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Elinize geçecek paralarla geleceğinize yatırım yaparsanız ileride daha büyük işler başarabilirsiniz.


 

Kahve Falında At Kafası Görmek

İyi ve mutlu bir haber alacağınıza, gelişmelerin hayatınızı olumlu etkileyeceğine işarettir. At kafası sembolü zenginliğin ve bereketin sembolüdür. İş ve okul hayatınızda çok başarılı bir dönem geçireceğinize yorumlanır. İlgi duyduğunuz biri varsa bu kişiden ilginize karşılık alacağınızın habercisidir.

Uzun zamandır çok yorucu geçen iş hayatınızın nihayet düzene gireceğini, hak ettiğiniz başarıları elde edeceğinizi gösterir. Uzun zamandır bir ev hayali kuruyorsanız hayallerinizi süsleyen bu eve bu dönemde sahip olacaksınız demektir. Hem maddi hem manevi anlamda yükselişe işarettir. Ancak bazı sembollerle birleşerek iş hayatınızda sıkıntılar yaşamanız olarak da yorumlanabilir. İş hayatınızda emeğinizin karşılığını alamıyor ve bazı haksızlıklara maruz kalıyor olabilirsiniz. Bu durumda hakkınızı yasal yollarla aramaya karar verebilirsiniz. Aşk hayatınızda kararsız bir dönem geçireceğinizin habercisidir. Seçim yapmakta çok zorlanabilirsiniz ancak bu durumda yapmanız gereken kesinlikle kalbinizin sesini dinlemek olmalıdır. Arkadaşlık hayatınızda çok samimi olduğunuz insanların nihayet gerçek yüzünü göreceğiniz şeklinde de yorumlanır. Bu durum sizi fazlasıyla üzecektir. Ancak bu konudan bir ders çıkarmalı ve herkesi kendiniz gibi görmekten artık vazgeçmelisiniz. Arkadaş çevrenizdeki insanları seçerken çok daha dikkatli olmalısınız. Aksi halde üzülen hep siz olacaksınız demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında At Kafası


 

Kahve Falında At Yavrusu Görmek

Nihayet sizden beklenen atılımları gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Gerek iş yaşantınızda gerekse özel hayatınızda yapacağınız atılımlar herkesin takdirini kazanacak. Değer verdiğiniz insanlar sizin başarılarınızı ve güzel seçimlerinizi gördükçe gurur duyacaklar ki buda sizin daha çok mutlu olmanıza vesile olacak. Özellikle aile olma yolundaki büyük adımlarınız çok konuşulacak. Aile büyükleriniz sizin bu aceleci tavrınız ve kararlı halinizden biraz ürkebilir çünkü yanlış bir seçim yapacak olmanızdan korkacaklardır. Her şey olup bittiğinde ise sizi ilk tebrik eden yine onlar olacağı için bunu kafanıza takmamanız gerekir.

İş yaşantınızdaki değişimleri de simgelediği için ayrıntılı yorumlanması gerekir. Eğer kahve fincanının kulp kısmında belirmiş ise köklü bir iş değişimini yansıtır. Eski işinizle alakası olmayan bu yeni iş ilk başlarda size biraz ağır gelebilir. Aradan biraz zaman geçtiğinde aslında öyle olmadığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Sadece yeni çalışma saatlerinize ve iş ortamınıza alışana kadar ufak tefek sıkıntılar çekebilirsiniz. Kendinizi boşlukta hissetmemek için sürekli tecrübeli insanlardan akıl almanızda fayda vardır. Bilginizi doğru ve etkili bir şekilde kullanarak nice güzel işlerin üstesinden gelebileceğinizi çok kısa bir süre sonra fark edeceksiniz.


 

Kahve Falında Dört Nala Koşan At Görmek

Güzel bir izdivaç yapılacağına yorumlanır. Kişi bekar ise eğer çok içinin ısınacağı, kendisine ve ailesine çok değer verecek, eşini her şeyin üstünde tutacak, bir dediğini iki etmeyecek, ömrü boyunca rahat, huzurlu, mutlu, bolluk, bereket içinde yaşatacak çok yakışıklı, görkemli, heybetli, çalışkan, ekmeğini taştan çıkaran biri ile tanışacak çok kısa süre içinde ve her iki taraf da birbirine ilk görüşte aşık olup, evlenmeye kara verecekler.

Evlilik döneminde aileler arasında çıkabilecek birkaç ufak tefek sıkıntı haricinde hiçbir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına da gelir. Bu döneme oldukça dikkat edilmeli, aileler arasındaki huzur, denge, korunmaya çalışılmalıdır hem gelin hem damat adayı tarafından. Bu evliliğiniz istemeyen, çekemeyen birkaç akrabanız olacak ve bunların şerrinden, kem gözlerinde okuyacağınız ve size edilen dualar sayesinde zarar görecek ve korunacaksınız. İlerideki hayatınızın mutlu geçmesi ve ilişkinizin sağlığı için her iki tarafın da geçmişinden vazgeçmesi, dünü kovması şarttır. Helal yoldan, çalışılarak kazanılacak bol miktarda paraya da yorumlanır aynı zamanda. Kişi ömrü boyunca akıttığı terlerin, uykusuz gecelerin, saatlerce ayakta bekleyerek geçirdiği günlerin hakkını bu dönemde yavaş yavaş almaya başlayacak, 4 vakte kadar ( gün, ay, yıl) görülen çok büyük ihtimalle 4 ay, bu para akışı hızlanacak ve büyük bir servet edinmeye kadar gidecektir. Sonrası huzur, mutluluk dolu günler olacaktır elbette.


 

Kahve Falında At Kuyruğu Görmek

İş ile ilgili konularda diğer insanlarla olan açıklarını kapatmak için büyük bir hızla harekete geçmesi olarak yorumlanır. Gerek genel kültür gerekse iş tecrübesi olarak arkadaşlarından biraz geri sayılan fal sahibi bunu fark ettiği anda geleceği adına endişeye düşerek açığı kapatma çabalarına başlar. Yüksek bir egoya sahip olması ve çalışkan yapısı sayesinde motivasyonu hiç düşmez ve kısa sürede de amacına ulaşır. Etrafındaki herkesin takdirini kazanan bu davranışı ile zaten patronlarının gözüne de çabucak girecektir. Sürekli üreten ve yeniliklere açık bir insan olması da daha sonraki dönemlerde fazlası ile işine yarayacaktır.

Sevdiğine kavuşmak için gösterilen çabanın da habercisidir. Sevdiğinizle aranızda mesafeler olması ve evlilik lafının hiç gündemde olmaması canınızı sıkıyor olabilir. Sizin kendinize olan güveniniz bu konuda mutlu sonu asla size getirmeyecektir. Geciken neticeler karşı tarafı biraz üzeceği ve kararsız kalmasına yol açacağı için evlilik hayalleriniz bir anda suya düşebilir. Karşı taraf size fikirlerinden bahsettiği anda sizden umudunu kesmeye başladığını anlayacak ve bir anda harekete geçeceksiniz. Beklenmedik bu atılım karşısında da sevdiğinizi hem şaşırtacak hem de kendinize biraz daha bağlamış olacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuyruk


 

Kahve Falında At Ayağı Görmek

Sizin başarılı ve çalışkan biri olduğunuzu ve çevrenizde lider olma özelliğiniz ile ön plana çıktığınızı tuttuğunuzu koparan yapınız ile başladığınız işlerin üstesinden geleceğinizi ifade eder. Ayrıca parasal olarak rahat bir döneme gireceğinizi ve sizi destekleyen kişileri arkanıza aldığını ifade eder. Murat anlamına gelip şaha kalkmış şeklinde görünmesi tez zamanda dileğinizin kabul olup muradınıza ereceğiniz anlamına gelir. Her halukarda iyi ve güzel değerlendirilip alt ve üstte oluşuna göre de değerlendirilmesinde fayda vardır. Eğer fincanın alt kısmında ise o zaman bu muradın daha hazır olmadığı ve zaman alacağı yada önünde duran başka semboller varsa o ona göre engeller olduğu ve önü açılır açılmaz muradınıza nail olacağınızı söylemek doğru olacaktır.

Sizin çok şanslı olduğunuzu ve yakın bir zamanda çıkacağınız yolculuktan mutlu ve doyuma ulaşmış olarak döneceğinizi ifade eder. Ayrıca yeleleri uzun ve savruluyorsa size doğru gelen bir kısmetin olduğu ve yakında karşınıza çıkıp çok mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır. Bekarlar için murat anlamına geldiği için bu kısmetin daha ziyade evlilik üzerine olduğu ve yakında hayırlısı ile dünya evine girmenizde söz konusudur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayak


 

Kahve Falında Şaha Kalkmış At Görmek

İlk olarak fal sahibin mevcut işinde bir başarı yakalayacağına delalet eder. Bu başarı mevcut konumdan terfi etmek veya beklediği projenin kabul edilmesidir. Diğer bir başarı da uzun zamandır yapmak istediği bazı yatırımlarının sonunda gerçekleşeceğinin göstergesidir. Bu başarı sonunda çevresinde onu üne kavuşturacağını ve ileriki hayatında karşılaşacağı engellerden çok kolay bir şekilde kurtulabileceğine işaret eder. Bu başarılarda eline geçen para hanede yaşanan sıkıntının da artık son bulacağının göstergesidir.

Fal sahibinin yaşadığı aşk hayatında artık bir adım ileri atılarak ilişkisinin ileriye götürmesi gerektiğinin de işaretidir. Bu adım hem çiftler için hem de tarafların aileleri için mutlu hadiseler olacağına delalet eder. Çiftler arasındaki bu uyum en kısa sürede kötü giden işlerin de yoluna gireceğinin habercisidir. Kişi yaptığı bu atakla hem kendi hem de sevdikleri için geleceğini iyi yönde belirlemiş olacaktır. Belirmiş olan şekillerle de farklı yorumlanabilir. Eğer beliren şekil atın sadece baş kısmıysa, bu falın sahibi için çok bekledikten sonra kapısını çalacak bir kısmetin habercisidir. Kişi sonunda beklediğini alacak ve mutlu mesut bir yaşam geçirmek için kısmetiyle olan ilk adımları atacaktır. Şayet beliren şekil uzun bir at yelesiyse çok uzaktan beklediği bir haberin ya da çok önceden tutuğu bir dileğin en kısa zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir. Başka bir şekilde atın tamamı belirmişse iş ve aşk hayatında olumlu şeyler yaşayacağının ve çıkacağı yolun doğru olduğunu gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Şaha Kalkmış At


 

Kahve Falında İnsan Başlı At Görmek

Genelde iyiye yorumlanmaktadır. Günün yorgunluğunu atmak ayrıca ruhen de rahatlamak için genelde bayanların yaptığı kahve dedikodusundan bir bukle daha. Yorumculara göre güç, kuvvet ve murattır. Sizler eğer kahveniz de at görmüşseniz ilk başta iş hayatında büyük bir mertebeye ulaşacağınız manasına gelir. Sıkıntılı günlerin sona ereceği güç ve kudrettin sizin elinizde olacağı manasına tabi tutulurken ayrıca aşk hayatında da seveceğiniz mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağınız anlamına da gelir.

Eğer kahvenizde atın başı değil de sizin başınızın olduğunu görürseniz uzun süre elde edemediğiniz huzura kısa bir zaman sonra kavuşacağınız anlamına gelir. Ayrıca çektiğiniz bir sıkıntı, tasa artık canınızı sıkan ne varsa kurtulacağınız da söylenilmektedir. Uzun süre sonra uğraştığınız iş için bereketli bir iş ve bol kazançlı bir iş olacaktır. Hayal ettiğiniz ne varsa elde edeceğiniz manasındadır. Eğer kahve falına baktıran kız ise onun aşk hayatında işlerin karmakarışık olacağı anlamında yorumlanır. Eğer kahve falına baktıran erkek ise onun aşk hayatında ise işler daha güzel ve daha ciddi haller alacağı anlamına gelir. Fakat her iki cinste de iş hayatı gayet iyi olacağı bereketli olacağı manasında olur. Fakat aşk hayatında da her iki tarafın mutlu ve huzurlu bir ev yapacağı anlamına gelir. Uzun bir yolculuğa çıkacağınız manası gelir. Kendinizi yarı başlı bir atın sütünde görüyorsanız kahve falınızda sizin belli bir zaman sonra kısmetinizin kapıda olacağı anlamına gelir. Sosyal hayatta da sizin arkadaşlarınızla işlerinizin iyi gideceği kötü arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini göreceğiniz anlamına gelir. Etrafınızda sizi çekemeyen insanların olduğuna, bu insanlara karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Ayrıca da ailedeki sayınızın çoğalacağına ve çok yakında müjdeli bir haberi alacağınıza tabir edilir. Şayet fal sahibi bekarsa evleneceğine, erkek bir evladı olmasını istiyorsa yakında onun müjdesini alacağına ve çocuğunuz askerlik yapıyorsa yakın zamanda teskeresini alıp evine, yuvasına döneceğine tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında At Arabası Görmek

Fal sahibinin evinde bolluğun ve bereketin olacağı bir döneme gireceklerini ve bu dönemde çok dikkat etmeleri gerektiğini göstermeye çalışmaktadır. Bir toplulukla hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza ve yeni dostlar edineceğinize işaret eder. Ekinlerinin bozulmadan yağmur yağacağına ve evine huzur ve mutluluğun gireceğine tabir edilir. Kafa karışıklığının, yalnızlığın, düşünceli geçireceğiniz bir dönemin habercisi olabileceği gibi sonucunda güzel bir gelişme yaşayacağınız bir işe başlayacağınızın da habercisi olabilir. Daha çok küçük engelleri aştıktan sonra kendi ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durabileceğiniz ve kararlarınızı daha doğru alabileceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Fal sahibinin hayatında yaşayacağı gelişmeleri kendi yönlendirmesi gerektiğini gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Araba


 

Kahve  Falında Ata Ters Binmek Görmek

Sizi oyalayan ve başarınızı engelleyen yüklerden kurtulma çabalarınıza işaret eder. İlk başlarda kendi tembelliğinizden dolayı işlerinizi bir türlü yürütüp ilerleyemediğinizi düşünseniz de zamanla bunun sizden kaynaklanmadığını kavrayacaksınız. Yavaşlayıp yerinizde saymanıza sebep olan şey; size yakın görünüp arkanızdan kuyunuzu kazan arkadaşlarınızdır. Arkadaş görünümlü bu kişiler sizi oyalama ve kafanızı karıştırma konusunda da ustadırlar. Hatta sürekli şikayet edip sızlanarak sizi işinizden soğuttukları bile olmuştur. Size verilecek en güzel tavsiye ise müthiş bir planla onlardan kurtulmanız ve bunu yaparken kimseye bir şey çaktırmamanız olacaktır.

Bazı konularda tamamen yanlış düşündüğünüzü de simgelemektedir. Farkında olmadan kapıldığını bu yanlış düşünceler yüzünden daima yanlış tarafta görünüyorsunuz ve buda itibarınızın zedelenmesine yol açıyor. Tamamen tarafsız bakan bir gözden alacağınız tavsiyelere kulak assanız iyi olur. Onun yönlendirmesi sayesinde bu saçma düşüncelerden sıyrılarak kendi yolunuzu ve size yakışanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Başlarda insanlar bu u dönüşe bir anlam veremeyebilir ama bu sizi sakın yıldırmasın. Etrafınızda doğru yolu bulacağınıza inananların sayısı da oldukça fazla olacak ve buda size yardımcı olacak.


 

Kahve Falında At Üstünde Kadın Görmek

Son zamanlarda inanılmaz bir şekilde mutlu olacağınızı işaret eder ve at üstündeki bu kişi ise size kol kanat gerecektir. Mutluluğunuzu kimsenin gölgelemesine izin vermeyen bu şahıs sizin hanenizden biridir ve mutsuz olmanıza asla tahammülü yoktur. Yüzünüz ufacık asılsa bile hemen etrafınızda pervane olarak sebebini araştırmaya başlar. Eğer bir gün gözyaşı dökmenize neden olacak birileri çıkarsa koruyucu meleğiniz o kişilere hayatı zevkle zehir edecektir. Kendinizi bu derece koruma altında hissederken basit hatalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Geçici bir heves ve zevk uğruna güzel yürüttüğünüz ilişkinizi riske atmamanız gerektiğine dikkat çeker. Son zamanlarda kanınızı kaynatan bazı kişilerle arkadaşlık etmeniz, başkalarına yan gözle bakmanıza neden olabilir. Buda doğal olarak gerçek ilişkinizi tehlikeye atmak olacaktır. Aldatılmayı hak etmeyen bir insanla birlikte olduğunuzu asla aklınızdan çıkartmayın. Size olan sadakati ve sevgisi o kadar büyük ki, affedemeyeceği tek konu aranıza başkalarının girmesi olacak ve siz de onu bir heves uğruna harcamış olacaksınız. Şeytana uymadan önce iki kez düşünün ve aklınızdakileri bir an önce iteleyin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında At Nalı Görmek

Oldukça güçlü bir karaktere sahip olduğunu göstermektedir. Kişinin ayrıca oldukça güçlü ve asil bir karaktere sahip olduğunu ve hayatta karşına çıkan engelleri yavaş yavaş atlatarak güzel ve ferah dolu günlere kavuşacağına işaret etmektedir.

Bekar ve evli olmasına bağlı olarak farklı yorumlanır. Bekar fal sahipleri için at üstünde kadın görülmesi kısmetlerinin oldukça açık olduğuna ve yakın zamanda bir bayan arkadaşları aracılığı ile tanıştırılıp evlenmeye işaret etmektedir. Fal sahibi evli ise; evlilik hayatında beklenmedik gelişmeler meydana gelmesine ve çocuk sahibi değiller ise yakın zamanda çocuk sahibi olabileceklerine işaret etmektedir. Genel anlamda oldukça güzel olarak yorumlanır. At figürü görülmesinden dolayı kişinin isteklerine kavuşması çok yakın olarak tanımlanır. Ayrıca hane halkının sıkıntılardan kurtulmasına ferah ve temiz bir haneye yada yeni kurulacak olan hanenin bolluk ve bereketli olmasına işaret etmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Nal


 

Kahve Falında Midilli Görmek

Küçük heyecanlara işaret olur. Şu sıralar hayatınızda yolunda gitmeyen bir süreçtesiniz. Hafif de olsa keyfiniz kaçık ve deşarj olmaya ihtiyacınız var. Yine de bunun için fırsat yaratamıyorsunuz. Fakat sizi bekleyen bir sürpriz var. Yakın zamanda sizin planlamadığınız bir tatile ya da hava değişikliğine çıkabilirsiniz. Bu size ilaç gibi gelecektir. Eğer  üzerinde biri varsa, duygusal anlamda sizi tatmin eden bir eşe sahipsiniz ve çoğu çevreniz içinde en şanslı olan çift sizsiniz. Aranızdaki şu kimseye benzetilemeyen bağ, yakınlarınız tarafından yapmacık olarak görülecek kadar pürüzsüz.

Eğer binen sizseniz, evinizde bir kaç değişim olabilir. Dekorasyon hakkındaki düşüncelerinizi sonunda plandan uygulama aşamasına geçiriyorsunuz ve herkes bu durumdan memnun kalıyor. Renkler konusundaki başarınız ve hayal gücünüz en büyük yardımcınız. Bazen anlaşılmaz biri gibi görünebilirsiniz. Hatta siz bile kendinizden ve potansiyelinizden şüphe edebilirsiniz. Yine de vazgeçmemelisiniz. Yeteri kadar uğraşılmış ve düşünülmüş çalışmalarınız, sonunda sizi bile şaşırtacak derecede güzel olacaktır.

Çok kısmetli bir insansın. Artık sende bir aile olacaksın. En kısa zamanda düğün görünüyor. Sağlıklı bir bebek de kucağınıza alacaksınız. Bereket ve bolluk evinize dolacak. Sağlığın hakkında bir sıkıntı var. Ama en kısa zamanda sağlığına kavuşacaksın. Uzun ömür, sevgi dolu birliğe adım atmalısın.

Ne kadar şanslı bir insan olduğunuzu ve çok vefakar bir eşe sahip olduğunuzu bu dönemde daha iyi anlayacaksınız. Kısa bir süre yatağa bağlı kalmanıza neden olacak bir rahatsızlığını olacak ama tedavinizin sonucunda eskisinden daha iyi hissedeceksiniz. Eski dostların sizi ziyarete gelmesi moralinizi oldukça yükseltecek. Maddi konularda bunalmaya başladığını anda imdadınıza evlatlarınız yetişiyor.

İş hayatınızda beklenmedik değişmeler olacağını gösterir. Sevdiğini bir kişinin ağzından duyacağınız sözler nedeni ile incineceğinize işaret eder. İleride sevgi ve mutluluk dolu bir aile kuracaksınız. Mutlu olduğunuz anlarda sizi kıskanan bazı kişiler var demektir. Geçmişte yaptığınız hatalarınızdan ders çıkartarak ileriye daha sağlam adımlarla gitmelisiniz.


 

Kahve Falında Tay Görmek

Senin için uzun süredir bekleniliyor olan hayırlı kısmetleri de işaret eder. O kadar güzel, hoş ve alımlı olan bir bayansın ki çevrende olan insanlar adeta senin için çevrende dört dönüyor da denilebilir. O kişiler sana o kadar yalın ve temiz duygular ile hayatınıza girmek için o kadar etkili bir şekilde çaba sarf ediyorlar ki sen de insanları bir anda pat diye geriye çevirmek yerine kendin için hangi kısmetin ne kadar da önemli olduğunu tercih eder iseniz işte o zaman hayatın en değerli olan anlarını da kendin için çaba sarf edebilirsin. O kişi gelir gelmez sana o kadar güzel olan şeyleri de sunacak ki sen hayatın boyunca asla yaşamamış olduğun duyguların bütününü de yine aynı şekilde onun ile yaşayabileceksin.

Kısmetlerin ne kadar çok oluyor olsa bile sen içlerinden kalbine en yakın olanı seçmeyi de tercih edecek olduğun için de bazen zor günleri geçirecek olsan bile yine de kendin için en mutlu anları da kendine sunabileceksin. Bu hayatın en önemli olan anları da zaten insan severek ve sevilerek geçirecek olmasından dolayı sen öyle güzel olan anları yaşamana yardım edecek ki her an yüzünde de güller açacak. Senin için maddi yönden ziyade kalbi olmasından dolayı o kadar mutlu olacak olduğun zaman dilimlerini de simgeler.

Hayatınızda büyük değişiklikler olacağına ve bu büyük değişikliklerin herkes tarafından duyulacağına işaret eder. Uzun zamandır borç içinde büyük sıkıntılar çektiğinizi duyan akrabalarınız ve arkadaşlarınızdan büyük yardımlar görebilir; kendinizi toparlamanızın ardından onlara bu iyiliklerinin karşılığını fazlasıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca zor durumda olduğunuz bilgisi sadece akraba ve arkadaşlarınıza değil hiç tanımadığınız insanlara bile ulaşabilir ve yakın zamanda çok uzaklarda yaşayan, hiç bilmediğiniz insanlardan büyük yardımlar görebilirsiniz. Daha önce yardım ettiğiniz insanlar, siz zor duruma düştüğünüzde kendilerine yaptığınız yardımları herkese anlatıp sizi överek, içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanız için yardım toplayabilirler.


 

Kahve Falında At Adam Görmek

Her anlamda güzelliğe, ümide ve masumluğa delalet eder. Yapacağınız bir işten olumlu geri dönüş alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun uğraşlar sarf ederek girdiğiniz bir işten alnınızın teri ile çıkacağınıza yorumlanır. Hane içindeki sıkıntıların, üzüntülerin azalacağına ve haneye uzaktan gelecek bir misafire işaret eder. Bu misafir hiç beklemediğiniz biri olarak yorumlanır. Gelen kişi sizi kısa süreli şaşkınlığa uğratsa da ev içinde büyük bir sevince neden olacağı anlamına gelmektedir.

Kısa zaman içinde hasta olan bir yakınınızın iyi olduğu haberini alacağınıza işaret eder. Yeni iş, yeni oluşum ve yeni bir aşka delalet eder. Hayatınızın en zirve dönemini yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Karşınıza çıkan yeni kişi ile güzel bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Evlilik kelimesinin E’si aklınızdan geçmiyor olabilir fakat bu sembol kısa zaman içinde evlilik kapısı olarak yorumlanır.

Aile içinde mevsim geçişlerine bağlı olarak bir hastalık olabileceği ancak ciddi bir durumun söz konusu olmadığı anlamına gelmektedir. Kısa süreli bu rahatsızlık sizi tedirgin etse de, yatağa düşürmeden geçeceğine işaret eder. Evlilik hayatınızda yeni oluşumların olacağı anlamına gelmektedir. Eşinizden sürpriz bir beklentiniz yoksa da bu zamanlarda güzel bir sürpriz ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Uzun bir yola gideceğiniz anlamına gelmektedir. Seyahate çıkarak, kendinizi daha iyi keşfedebileceğinize yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Kanatlı At Görmek

Size gelecek birden fazla kısmetin olduğu anlamına gelir. Tercih yapmakta zorlansanız da, sizin için en iyisi olanı seçeceğinize işaret eder. Yeni bir iş olarak yorumlanır. Şu an çalışıyorsanız, çalıştığınız yerden daha iyi bir işe geçeceğinize delalet eder. Aşk hayatınızın her zamankinden daha iyi olacağı anlamına gelir. Partnerinizin size karşı duygularının daha yoğun olacağı bir döneme gireceğinize işaret eder. Yakın çevrenizden birinin bir bebek sahibi olacağına delalet eder. Dostunuzun evlat sahibi olmasına çok sevinecek, evlenme isteğinizde artış olacak demektir. Aile yaşantınızda var olan sıkıntıların üzerini örtmektense, onları çözüme kavuşturacağınızı işaret eder. Bu durum karşısında hane içinde huzur hakim olacak demektir.

Kısa zaman içinde uzaktan bir yakınınızın geleceğine işaret eder. Bu kişi eli kolu dolu şekilde gelerek, ailede şenlik havası yaratacağına delalet eder. Evliliğinizin en iyi dönemini yaşayacağınıza delalet eder. Eşiniz ile beraber kısa süreli tatile çıkabileceğinize işaret eder. Bu tatil hem size hem eşinize çok iyi gelecek demektir. Kariyer hayatınızda merdivenleri hızla tırmanacağınız anlamına gelmektedir. Başarılarınızı kıskanan kişilerin varlığına delalet eder.

Sağlık açısından hane içerisinde sizi endişelendiren birinin varlığına işaret eder. Bu kişi için hiç vakit kaybetmeden elinizden geleni yapacak, fakat herhangi bir sorun olmadığını anlayacağınıza işaret eder. Basit gibi görünen fakat sizi çok etkileyecek biri ile tanışacağınıza delalet eder. Bu kişi ile yollarınız hiç ummadığınız bir yerde kesişecek ve çok güzel bir dostluğa başlayacağınız anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kanat

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.