Kahve Falında Denizatı Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Denizatı Görmek

Kahve falında denizatı görmek fal sahibinin başına gelecek her şeyin olumlu yönde ilerleyeceği anlamı taşır. Yeni ve geniş bir çevreye atılacak ilk adımlar ile de belirtilen denizatı sembolü fal sahibinin çevresinin iyi insanlar ile dolacağı müjdesini verir. Bazı fal yorumcularına göre sürekli yükselip mevki atlayacağı bir işe başlanacak demektir. Kimseye bahsedilmeyen yeni iş fikirlerini hayata geçirmekte zorlanan fal sahibini temsil ettiği söylenen denizatı kahve fincanında görüldüğü zaman bu planların hemen hayata geçirilmesi gerektiği anlamına gelir fakat denizatı kahve tabağında ise planların hayata geçmesi için henüz zamanın uygun olmadığına ve şartların olgunlaşmadığına işarettir.

Genellikle üretkenlik, doğurganlık anlamı taşır. Fal sahibi bir kadın ve evliyse yakın tarihte bebek sahibi olabilir, bu bebeklerin ikiz olması muhtemeldir. Eğer fal sahibi kadın ve bekarsa çocuk yapmak isteyeceği bir ilişkiye atılabilir. Çocuk sahibi olmak için didinen kişiler bu falı gördüklerinde, fal bakan kişinin, fal sahibine Allah’tan umut kesmemeleri, imkansız olmadığı konusunda temennilerini dile getirmesi gerekir.

Kahve falında, denizatı görmek genel olarak hayırlı şeylerle yorumlanır. Önemli haberleri, bu haberlerle gelecek olan mutluluğu huzuru temsil etmektedir. Mesela Çin kültürleri denizatının denizdeki bir ejderha türü olduğuna inanıyordu ve bu nedenle onların gücü için saygı ve iyi şans sembolleri olduğu düşünülmektedir.

Aşk Hayatı

Aşk anlamında bu figürü inceleyecek olursak eğer, falı bakılan kişi için çok güzel bir aşk hayatı olduğunu anlatır. Fal sahibinin hayatında henüz biri yoksa mükemmel aşkın gittikçe yakınlaştığını müjdeler. Kişinin zaten bir ilişkisi var ise kişinin ilişkisinin evliliğe gittiğini müjdelemektir. Bir evlilik içerisinde olan kişi için de evliliğinde altın zamanların başlamasına çok az kaldığına delalet eder. Bu evlilik her iki kişi için de daha huzurlu ve daha mutlu bir hal alacaktır. Genellikle bereketle, doğurganlık ile bağdaştırılan bu figür, evli bir kadın için doğacak bir bebeği önceden müjdeliyor olabilir yahut bebek bekleyen bir çift için umutlarını kesmemeleri gerektiğini öğütlüyor olabilir. Çünkü bu figür, en yakın zamanda gelecek olan en güzel haberleri simgeler.

Bir erkeğin fincanında beliriyorsa sevdiği kişi ile iyi geçinmesi ve mutlu olması anlamına gelmektedir. Denizatının boynunun kırık olması, bu durumda tatmin olunmayan bir ilişki yaşandığının göstergesi de olabilmektedir. Bu durumda kişiyi, yaşadığı ilişki hakkında uyarma konumunda fincanda şekillenmiştir. Hatta bir ihanet söz konusu olabilir fakat bu bir ihanet dahi olsa, denizatı ihanet için uyarırken aynı zamanda bunun her iki kişi için de hayırlı olacak olan yolu açtığını söyler. Bu kişi, çok daha güzel, çok daha uyumlu ve şükür içerisinde olacağı bir ilişkiyle ödüllendirilecektir.

Para

İstenilen bir durum için ihtiyaç duyulan paranın bir şekilde denkleşeceğine işarettir. Bir yerden güzel bir maddi destek doğacaktır ve böylelikle kişinin eline toplu bir para geçebilir. Denizatı, bu toplu para ile kişinin önemli yatırımlar yapacağına işaret eder; bir ev, bir araba yahut bir arazi gibi konulara yatırım yapabilir. Fal sahibi, gelen maddi desteği sonuna kadar hissedecektir. Kişinin bir borcu varsa bir şekilde kapanacağına, sorunlu olduğu bir banka varsa işlerin yoluna gireceğine, dilediği şekilde banka ile anlaşabileceğine delalet etmektedir. Bu zamana kadar kaybedilen maddi kayıp var ise bu kaybın kişiye misli ile telafisinin olacağını müjdeler. Maddi açıdan kişinin başına talih kuşu konmuş gibi kişi şanslı olacaktır.

 

Aile ve Yaşam Alanı

Aile yaşantısına mutluluğun, huzurun ve bereketin gireceğine delalet eder. Aynı zamanda kadının gebeliği ile haneye doğacak çocuk haneyi şenlendirir. Hatta gebeliğin ikiz çocuklardan oluşacağının müjdesi olabilir. Bu çocuklar kendi kısmeti ve bereketi ile gelecektir bu yüzden aileye zorluk vermeyeceklerdir. Aksine ailenin huzuruna huzur, bereketine bereket katarak aile bağlarını güçlendirecektir. Hane içinde gündemde bir sorun var ise sonunda refaha erişileceğini söyler denizatı.

Yürütülmeye çalışılan evlilik, bu sembol ile taçlanacak ve her şey olması gerektiği gibi herkesin hayrı ile akacaktır. Enerji, ters akışı bırakmaya hazırdır. Kişiler olaylara karamsar yaklaşmadığı sürece sevgi ve saygı daima taze kalacaktır. Aile ve sosyal yaşantı için kişinin uyumunun artacağına, kırgınlıkların azalacağına ve yaraların sarılacağına işarettir. Güzel dostlukların kurulacağına, bu dostlukların kişiye maddi ve manevi desteğin olacağını müjdeler.

İş ve Kariyer

Kariyer planı yapan kişiler için muazzam müjdeler anlamına gelmektedir. Eğer kişinin planladığı bir proje var ise, şimdi uygulama zamandır! Fal sahibi iş hayatında kariyerden kariyere koşacak demektir. Mevki olarak yükselebileceği çok başarılı bir döneme girdiğinin habercisidir ve kişinin bu dönemi çok iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Aklındaki her fikrin başarı ile hayata geçirileceğinin ve bunun için harekete geçme zamanı olduğunu söylemektedir.

Fakat dikkat! Eğer denizatı fincanda değil de tabaktaki telvede görünüyor ise bu bir uyarı mesajıdır. Tasarlanan işler, fikirler için uygulama zamanının henüz bu zaman olmadığının ve kişinin sabırla beklemesinin hayırlı işler için şart olduğunun göstergesidir. Önce gerçekleşmesi için gerekli olan koşullar sağlanmalıdır, doğru vakit geldiğinde başarı da doğacaktır. Kişi sabrederse eğer başarıya ulaşacaktır, iş hayatında yükselecektir ve kendi başarısı ile gurur duyabileceği işlere imza atacaktır. Tuttuğu her işe başarı bulaşacaktır. İş hayatında adeta parlayan bir yıldız konumuna gelecektir. İtibar sahibi olacak ve saygı görecektir. Kişinin tersine dönen işleri, haberleri en kısa sürede doğru akışta ilerleyecektir.

Sağlık

Bir diğer hayrı ise sağlık yönündedir. Eğer kişinin bir rahatsızlığı mevcutsa kişinin yakın zamanda sağlığına kavuşacağını müjdeler. Bu fal sahibinin kendisi olabileceği gibi yakından birinin de sağlığı için müjdeler veriyor olabilir. Aslında “Eve artık doktor değil, güneş girecek.” demektedir. Fal sahibi kişinin hiçbir zaman yaşama sevincinden vazgeçmemesi gerektiğini öğütler.

Enerji, sağlık yönünde pozitife akmaya başlayacaktır, ağrılar dinecektir. Fal sahibi kişinin hayattan beklentilerinin yavaş yavaş ama çok da güzel bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder. Hiçbir hastalık, mucizevi bir şekilde pozitif sonuç vermez. Kişi, en doğru şekilde tedavi olur ve en önemlisi de sevincini kaybetmez ise sağlık problemleri muhakkak çözülecektir, denizatı bu süreç için destekleyici bir semboldür. Kişinin inancını pekiştirmesi gerektiğini söyler.


 

Kahve Falında Denizatı Kafası Görmek

Kafanızda yer alan çılgın fikirlerinizi düşündüğünüz kişiye anlatmanın vakti geldi demektir. Ürettiğiniz bu düşünceler, artık yapım aşamasına dökülmeye hazırlar ve siz bunun için yakınlarınızdan destek almalısınız. Ancak bu şekilde herkesi mutlu ve kar sahibi kılacak bir yol elde etmiş olursunuz. Denizatının hamile olması ise bunun tamamıyla desteği anlamına gelir. Yani kesinlikle ticari sektöre atılmaktan çekinmemelisiniz.

Başlanılan her işin güzel sonuçlar getireceği anlamına da gelmektedir. Fal sahibi bekar ise tanışacağı biri ile güzel zaman geçirerek evliliğe adım adım yaklaşacağına işarettir. Eğer evli ise ailesi ile yaşadığı gergin günlerin son bulup huzura kavuşulacağının habercisidir. Etrafında onu çok seven kişilerin olduğuna ve fal sahibinin saygıdeğer ve itibarlı bir kişilik olduğuna dalalettir. Yanında bazı şekiller var ise bunlarda göz önüne alınmalıdır. Rızkını artıracak bir haber alacağınave çok yakında hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir.

Tartışmaların biteceğine hanenizdeki küslerin barışacağına delalet eder. Kem gözlü ve kıskanç kişilerden zarar görmeyeceğinize işaret eder. Evliyseniz istediğiniz bebeğe kavuşmanıza da yorumlanır. Güzel niyetleri ve dilekleri olanların bu dileklerinin gerçekleşeceğine, hedeflerine ulaşacaklarına tabir edilir. Çok büyük gelirler elde etmeye, hayatınızın en güzel zamanlarını yaşayacağınıza delalettir. Aynı zamanda çevrenizde yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğinize de işaret eder. Bu dönem yenileneceğinize, tazeleneceğinize, enerji dolacağınıza yorumlanır. Kazancın artacağı ve düzenli gelir sağlayacağınıza delalet eder.


 

Kahve Falında Denizatı ve İnsan Görmek

Kendinize duyduğunuz güveni kaybettiğinizi ve bu güveni yeniden kazanacağınızı işaret eder. Özgüveninizin artmasıyla eski başarılı döneminize döneceğinizi gösterir. İşlerinizde bozulma yaşadığınızı ve kısa süre zarfında işleri yoluna sokacağınıza dair olumlu gelişmeleri simgeler. İnsanlara ve kurumlara verdiğiniz vaatler olduğuna ve bu vaatleri karşılayabileceğinize delalettir. Sevdiklerinizle mutluluk dolu bir yaşam süreceğiniz anlamındadır. Mutluluğunuzun giderek artacağının da göstergesidir. Bu mutluluğa sıkı sıkı sarılarak sahip çıkmak durumunda olmanız anlamına gelir. Mutluluğunuzda gözü olanların size ilişemeyeceğini de anlatır. Yine de bu aralar çevrenizde sizi çekemeyen insan varsa uzak durmanızın hayırlı olacağına yorumlanır. İçinizi ferah tutup işlerinize odaklanmanızın iyi olacağına dikkat çeker.

İşlerinizin açılmasına, daha iyiye doğru gidişine tabir olur. Artan başarıya ve kazanca delalet eder. Çabalarınızın boş çıkmayacağı anlamına gelir. Elinizdeki imkanları kullanarak en kısa zamanda sıkıntılarınızı ve zorluklarınızı aşacağınızı müjdeler. Vazgeçmeden yolunuzda ilerlediğinizde hayallerinize kavuşacağınızın göstergesidir. Çabayla kazanılan başarıya delalettir. Çevrenizden bu başarı sayesinde takdir göreceğinize yorumlanır. Bir dönem sağlık sorunları yaşayacağınıza ve bu sıkıntıları atlatacağınıza işaret eder. Bu dönemde sevdiklerinizin desteğinin kötü günleri geride bırakmanıza yardım edeceğine, umutla beklediğiniz güzelliklerin ve doğan güneşi görmenizin geç olmadığına delalettir. Karamsarlığa kapılmadan umut ederek sıkıntıların geçmesini beklemeniz gerektiğine işarettir. Hayatınızda sıkıntıların bitişi ve başarının artarak gelişinin habercisidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Denizatı ve Balık Görmek

Maddi gücünüzün yerinde olduğuna ve yakında yeni bir işle ilgili atılım yapacağınıza yorumlanır. Başlarda bu konuda zorlanmanız gerekebilir. Olumsuz durumlar yaşayarak engellerle karşılaşmış olsanız da devam etmeniz gerektiğine yorumlanır. Çabalarınızın karşılığını alacağınıza delalet eder. Engellerle karşılaştığınızda yılmadan daha büyük inançla yolunuza devam etmeniz gerektiğine işaret eder. Maddi ve manevi olarak hayatınıza olumlu gelişmelerin yansıyacağının göstergesidir. Hayırlı, bol kazançlı, bereketli ve huzurlu günler yakınınızdadır. Karamsar ve kıskanç insanlardan uzak durmanız gereklidir. Karamsarlık içeren olay veya insanlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle ortamlardan uzak durmanın hayrınıza olacağının işaretidir. Size iyi gelmeyen ortamlardan bu ara uzak durarak korunabileceğinizi bildirir. Bu durumlar moralinizi bozabilir, yine de olumlu düşünerek bu olumsuzlukları arkanızda bırakmanız gerekebilir. Bu geçici zorlukların ve sıkıntıların hayatınızda iz bırakmayacağını bilmelisiniz.

Sizin lider ruhlu bir karakter taşıdığınızın da göstergesidir. Takip ettiğiniz yolları izleyen, yaptıklarınızı inceleyen birileri mevcut. Bu kişiler kötü niyetli değil ve sizi örnek alan ve aynı yolda ilerleyen kişiler olabilir. Sizi takdir ettiklerine ve örnek aldıklarına yorumlanır. Sizin de, yolunuzdan şaşmamanızın ve çalışmalarınıza hız kesmeden devam etmenizin zorunluluğuna işaret eder. Kendinden emin, güçlü ve özgüvenli insan diye de tabir edilir. Sizi örnek alan insanlara oldukça faydalı olacağınıza yorumlanır. Hayatta çok güzel yerlere geleceksiniz. Yine de çabalarınızı asla bırakmamaya özen gösterebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Denizatı ve Kalp Görmek

Hayırlı işlerin ve olumlu gelişmelerin habercisidir. Yolunda gitmeyen işlerinizin ve problemlerinizin olduğu anlamına gelir. Kısa zaman sonra tüm problemlerinizin ve sıkıntılarınızın geçeceğine delalet eder. İşleriniz yoluna girecek, dertleriniz son bulacaktır. Artık rahat bir nefes almanın zamanının geldiği anlamına gelir. İşiniz veya geliriniz yoksa en kısa zamanda bir iş kapısı açılacağına, bir fırsatla karşılaşacağınıza işarettir. Gelen haberleri yorumlayarak fırsatları iyi değerlendireceğiniz bir dönemdir. Çalışıyorsanız mevki olarak yükseleceğinize ve gelirinizin çoğalacağına delalet eder. Bereketli bir dönemin başlayacağını bildirir. Bu dönemi iyi değerlendirecek ve tüm sıkıntılardan bir anda arınacaksınız.

Güzel günlerin aydınlıkla ve bereketle birlikte hayatınıza dahil olacağı anlamına gelir. Manevi açıdan da olumlu bir dönem sizi beklemektedir. Gösterdiğiniz tüm çabalar karşılığını bulacaktır. Çektiğiniz çileler, yaşadığınız zorlukların geçeceğinin ve çabanızın mükafatını alacağınız döneme gireceğinizi gösterir. Beklenmedik bir yerden gelecek para söz konusudur. Bu para ile maddi sıkıntılardan arınmaya işarettir. Çalışmalarınız ve başarınız sonucunda işyerinizde sizden yüksek mevkideki kişilerin takdirini kazanacağınıza delalettir. Patronunuzla ortaklık kurmak da söz konusu olabilir. Bu dönem iyi dostluklar kurabilirsiniz. Çevrenizdeki yüksek statülü insanlardan ilham alarak başarılı olmak isteyebilirsiniz. Öyleyse yolunuzun doğruluğuna delalettir. Amacınız uğrunda yılmadan çalışacağınızı ve başaracağınızı gösterir. Maddi ve manevi güzellikler her an hayatınıza dahil olabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.