Kahve Falında Deniz Atı Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Deniz Atı Görmek

Kahve falında deniz atı görmek, fal sahibinin sevgilisinden çok mutlu olacağı bir haber alacağı ve bunu kimse ile paylaşmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin sıkıntılarının çözüleceğine ve üzerinde taşıdığı yüklerin su gibi omuzlarından akıp gideceğine işaret eder. Kız bebek müjdesi demektir.

Aşk Yorumu

Aşk anlamında bu figürü inceleyecek olursak eğer, falı bakılan kişi için çok güzel bir aşk hayatı olduğunu anlatır. Fal sahibinin hayatında henüz biri yoksa mükemmel aşkın gittikçe yakınlaştığını müjdeler. Kişinin zaten bir ilişkisi var ise kişinin ilişkisinin evliliğe gittiğini müjdelemektir. Bir evlilik içerisinde olan kişi için de evliliğinde altın zamanların başlamasına çok az kaldığına delalet eder. Bu evlilik her iki kişi için de daha huzurlu ve daha mutlu bir hal alacaktır. Genellikle bereketle, doğurganlık ile bağdaştırılan bu figür, evli bir kadın için doğacak bir bebeği önceden müjdeliyor olabilir yahut bebek bekleyen bir çift için umutlarını kesmemeleri gerektiğini öğütlüyor olabilir. Çünkü bu figür, en yakın zamanda gelecek olan en güzel haberleri simgeler.

Para Yorumu

İstenilen bir durum için ihtiyaç duyulan paranın bir şekilde denkleşeceğine işarettir. Bir yerden güzel bir maddi destek doğacaktır ve böylelikle kişinin eline toplu bir para geçebilir. Bu toplu para ile kişinin önemli yatırımlar yapacağına işaret eder; bir ev, bir araba yahut bir arazi gibi konulara yatırım yapabilir. Fal sahibi, gelen maddi desteği sonuna kadar hissedecektir. Kişinin bir borcu varsa bir şekilde kapanacağına, sorunlu olduğu bir banka varsa işlerin yoluna gireceğine, dilediği şekilde banka ile anlaşabileceğine delalet etmektedir. Bu zamana kadar kaybedilen maddi kayıp var ise bu kaybın kişiye misli ile telafisinin olacağını müjdeler. Maddi açıdan kişinin başına talih kuşu konmuş gibi kişi şanslı olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre aile yaşantısına mutluluğun, huzurun ve bereketin gireceğine delalet eder. Aynı zamanda kadının gebeliği ile haneye doğacak çocuk haneyi şenlendirir. Hatta gebeliğin ikiz çocuklardan oluşacağının müjdesi olabilir. Bu çocuklar kendi kısmeti ve bereketi ile gelecektir bu yüzden aileye zorluk vermeyeceklerdir. Aksine ailenin huzuruna huzur, bereketine bereket katarak aile bağlarını güçlendirecektir. Hane içinde gündemde bir sorun var ise sonunda refaha erişileceğini söyler.

Yürütülmeye çalışılan evlilik, bu sembol ile taçlanacak ve her şey olması gerektiği gibi herkesin hayrı ile akacaktır. Enerji, ters akışı bırakmaya hazırdır. Kişiler olaylara karamsar yaklaşmadığı sürece sevgi ve saygı daima taze kalacaktır. Aile ve sosyal yaşantı için kişinin uyumunun artacağına, kırgınlıkların azalacağına ve yaraların sarılacağına işarettir. Güzel dostlukların kurulacağına, bu dostlukların kişiye maddi ve manevi desteğin olacağını müjdeler.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer planı yapan kişiler için muazzam müjdeler anlamına gelmektedir. Eğer kişinin planladığı bir proje var ise, şimdi uygulama zamandır! Fal sahibi iş hayatında kariyerden kariyere koşacak demektir. Mevki olarak yükselebileceği çok başarılı bir döneme girdiğinin habercisidir ve kişinin bu dönemi çok iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Aklındaki her fikrin başarı ile hayata geçirileceğinin ve bunun için harekete geçme zamanı olduğunu söylemektedir.

Fakat dikkat! Eğer denizatı fincanda değil de tabaktaki telvede görünüyor ise bu bir uyarı mesajıdır. Tasarlanan işler, fikirler için uygulama zamanının henüz bu zaman olmadığının ve kişinin sabırla beklemesinin hayırlı işler için şart olduğunun göstergesidir. Önce gerçekleşmesi için gerekli olan koşullar sağlanmalıdır, doğru vakit geldiğinde başarı da doğacaktır. Kişi sabrederse eğer başarıya ulaşacaktır, iş hayatında yükselecektir ve kendi başarısı ile gurur duyabileceği işlere imza atacaktır. Tuttuğu her işe başarı bulaşacaktır. İş hayatında adeta parlayan bir yıldız konumuna gelecektir. İtibar sahibi olacak ve saygı görecektir. Kişinin tersine dönen işleri, haberleri en kısa sürede doğru akışta ilerleyecektir.

Sağlık Yorumu

Bir diğer hayrı ise sağlık yönündedir. Eğer kişinin bir rahatsızlığı mevcutsa kişinin yakın zamanda sağlığına kavuşacağını müjdeler. Bu fal sahibinin kendisi olabileceği gibi yakından birinin de sağlığı için müjdeler veriyor olabilir. Aslında “Eve artık doktor değil, güneş girecek.” demektedir. Fal sahibi kişinin hiçbir zaman yaşama sevincinden vazgeçmemesi gerektiğini öğütler.

Enerji, sağlık yönünde pozitife akmaya başlayacaktır, ağrılar dinecektir. Fal sahibi kişinin hayattan beklentilerinin yavaş yavaş ama çok da güzel bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder. Hiçbir hastalık, mucizevi bir şekilde pozitif sonuç vermez. Kişi, en doğru şekilde tedavi olur ve en önemlisi de sevincini kaybetmez ise sağlık problemleri muhakkak çözülecektir, bu süreç için destekleyici bir semboldür. Kişinin inancını pekiştirmesi gerektiğini söyler.


Kahve Falında Denizatı Kafası Görmek

Fal sahibinin talih ve bahtının açık olduğu; aklındaki çözümlenmemiş sorulara cevap bulacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı korku ve kuşkuların yersiz olduğuna; bir süre kafasını dinlemek için sakinleşmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Hamile Denizatı Görmek

Fal sahibinin işlerini büyütmek için yurt dışı seyahatine çıkacağı ve oldukça hayırlı gelişmelerle döneceği anlamına gelir. Kişinin temiz ve iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına ve onlardan akıl alarak doğru yolu bulacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.