Kahve Falında Denizatı Görmek

Kahve Falında Denizatı Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.781 kez okundu.

Kahve falında denizatı görmek fal sahibinin başına gelecek her şeyin olumlu yönde ilerleyeceği anlamı taşır. Yeni ve geniş bir çevreye atılacak ilk adımlar ile de belirtilen denizatı sembolü fal sahibinin çevresinin iyi insanlar ile dolacağı müjdesini verir. Bazı fal yorumcularına göre sürekli yükselip mevki atlayacağı bir işe başlanacak demektir. Kimseye bahsedilmeyen yeni iş fikirlerini hayata geçirmekte zorlanan fal sahibini temsil ettiği söylenen denizatı kahve fincanında görüldüğü zaman bu planların hemen hayata geçirilmesi gerektiği anlamına gelir fakat denizatı kahve tabağında ise planların hayata geçmesi için henüz zamanın uygun olmadığına ve şartların olgunlaşmadığına işarettir.

Genellikle üretkenlik, doğurganlık anlamı taşır. Fal sahibi bir kadın ve evliyse yakın tarihte bebek sahibi olabilir, bu bebeklerin ikiz olması muhtemeldir. Eğer fal sahibi kadın ve bekarsa çocuk yapmak isteyeceği bir ilişkiye atılabilir. Çocuk sahibi olmak için didinen kişiler bu falı gördüklerinde, fal bakan kişinin, fal sahibine Allahtan umut kesmemeleri, imkansız olmadığı konusunda temennilerini dile getirmesi gerekir. Çünkü işaretler bunu gösteriyor demektir. Erkek açısından ele alacak olursanız, fal sahibi erkekse, cinsel hayatla ilişkilendirilir. Fal sahibi kendisini yetersiz hissediyor, eşini tatmin edemediğine inanması söz konusu olabilir. Bu konuda ki yeterliliğinden şüphe etmemesi gerektiğini görmüş demektir. Denizatının boynu kırık gibi duruyorsa ihanetle ilişkilendirilebilir. Eşiniz sizi duygusal olarak tatmin edemiyor ve sizin de gözünüzün dışarıda olması an meselesi. Bu konuda çok ciddi pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. O sebeple bir an önce ilişkiniz hakkında konuşma talep etmeli, derdinizi paylaşmalısınız. Ne olursa olsun o kişi halen yanında en mutlu olduğunuz insan.

Denizatı birden fazla ise ve kahve fincanının altında yani dip kısmında yer alıyorsa, kafanızda yer alan çılgın fikirlerinizi düşündüğünüz kişiye anlatmanın vakti geldi demektir. Ürettiğiniz bu düşünceler, artık yapım aşamasına dökülmeye hazırlar ve siz bunun için yakınlarınızdan destek almalısınız. Ancak bu şekilde herkesi mutlu ve kar sahibi kılacak bir yol elde etmiş olursunuz. Denizatının hamile olması ise bunun tamamıyla desteği anlamına gelir. Yani kesinlikle ticari sektöre atılmaktan çekinmemelisiniz. Bir başka anlam olarak, eğer denizatı kıyıya vurmuş bir şekilde görünüyorsa planlarınızı bir müddet daha bekletmeniz gerekiyor demektir. Bu fal yorumcusuna kalmış bir değerlendirmedir. Deniz atının fincandaki duruşunu, fal bakan kişi içindeki sese kulak vererek değerlendirmelidir. Bir diğer anlamda ise denizatı, fincan kenarına çok yakın bir halde ise ve yanında yılan gibi kıvrak çizgiler varsa, dedikodunuzun yapıldığına işaret olur. Bu dedikodular, sizin hakkınızda bir doğru bir yanlış anlatılarak pekiştirilmekte, kişiler bunlara inanmaktadır.

Başlanılan her işin güzel sonuçlar getireceği anlamına da gelmektedir. Fal sahibi bekar ise tanışacağı biri ile güzel zaman geçirerek evliliğe adım adım yaklaşacağına işarettir. Eğer evli ise ailesi ile yaşadığı gergin günlerin son bulup huzura kavuşulacağının habercisidir. Etrafında onu çok seven kişilerin olduğuna ve fal sahibinin saygıdeğer ve itibarlı bir kişilik olduğuna dalalettir. Yanında bazı şekiller var ise bunlarda göz önüne alınmalıdır. Mesela denizatının yanında bir kuş var ise rızkını artıracak bir haber alacağına, balık var ise çok yakında hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir. Bazı fal yorumcularına göre üzerindeki kişiye göre yorumlanır. Eğer denizatının üzerinde bir erkek var ise yakın zamanda bir araba sahibi olunacağı, kadın var ise de ev sahibi olunacağı anlamına gelmektedir. Fakat denizatının üzerinde bir hayvan var ise maddi yönden sıkıntılı bir döneme girileceğini ve dikkatli olunması gerektiğini ifade eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git