Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve falında deve kuşu görmek, fal sahibinin çeşitli yollar deneyerek gönlünü fethedeceği zor bir karşı cinsi simgeler. Uzun uğraşlar sonunda karşı tarafın ilgisini çekmeyi başaran fal sahibi bu aşk ile mutlu mesut bir ömür geçirecektir. Bazı yorumculara göre ise yaşadığı sıkıntılar sonucunda içine kapanarak kimse ile konuşmak istemeyen dertli bir kişilik ile yorumlanır. Eğer fal fincanının dibinde başını toprağa gömen bir deve kuşu sembolü var ise, tamamen içine kapanmış ve yaşadığı sıkıntıları fazla büyüten bir aile ferdi ile yorumlanır. Bu gibi durumlarda fal sahibine dert ortaklığı görevi düşecektir.

Bazı yorumculara göre ise fal sahibinin ağzından çıkacak düşüncesizce bir söz yüzünden çok utanacağı günler geçireceğine işaret eder. Özür dilemekten bile çekinerek bu durumu nasıl telafi edeceğini düşünüp duran fal sahibi içine kapanmak yerine kötü bir niyeti olmadığını beyan etmelidir. Eğer fal fincanında boynu oldukça uzun ise fal sahibine uğurlu haberler geleceğinin müjdecisidir. Sadece bir kaç iyi haber ile bütün morali yerine gelen fal sahibini keyifli günler beklemektedir. Etrafında beliren simgelere göre de yorumlanmaktadır. Üzerinde bir bulutla birlikte belirmiş ise iyi niyetinizi suistimal eden bir evlat ile yorumlanır. Eğer fal tabağında ufak bir tümseğin üzerinde ise iş hayatında üstün başarılar elde edecek fal sahibini işaret eder. Ağaç sembolünün yanında görülürse tüm haneye gurur veren bir olay yaşanacağına dikkat çekmektedir.

Aşk Hayatı

Hayatınızdaki birinin gönlünü kazanmanız gerekiyor. Son zamanlarda bu kişi ile karşılıklı kırılmış, gücenmiş olabilirsiniz. Ve o kişinin sizin için ilerleyen zamanlarda aşk ilişkisinde bulunacağınız biri olduğunu bilin. Aranızda bu kişi ile oluşan bağın sağlam temelleri olacak ve uzun soluklu bir ilişki olacağı açık. Ondan özür dileyerek ilk adımı atıp onun kalbini kazanarak, daha mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Kırgınlıkların kısa sürede düzeleceği ve bu kişi ile yeni mutlu bir ilişkinin başlayacağını bilin.

Önünüzde uzun bir yol var. Bu yol gerçekten bir tatil, seyahat de olabilir. Keyifli bir yolculuğa çıkacak, bu yolda yakından tanıma fırsatı bulacağınız o kişi size çok iyi gelecek ve güzel hissettirecek, keyfiniz yerine gelecek. Bu yolculukla beraber size ve kalbinize iyi gelen bu kişi ile yeni bir ilişkiye adım atabileceksiniz. Birlikte sağlık bulacak ve keyifli vakit geçireceksiniz. Sağlam temelleri olan bu ilişki ile uzun yıllar sürecek mutluluğa kapı aralayacak, mutlu bir ilişki sizi bekliyor.

Para

Kimi zaman hayatınızda zorlamalar olur bunlar aslında sizin yararınızadır. Öyle ki içinizdeki cevherleri ortaya çıkarmanız için de bir fırsattır bu. Sizin ya da bir başkasının yaşadığı parasal geçici kısa süreli zorluk karşısında yaşanan çekingenliği aşmanız ile sizi bol bereketli günler bekliyor. Bu geçici süre zarfında ya siz kendinize ya da bir başkasına yardımcı olmanız gerekiyor. Bunun yolu da ne mi?

Biraz sosyal çevrenizi genişletmek etrafınıza daha fazla ayrıntılı bir şekilde farkındalık halinde bakmak ile olacaktır. Deve kuşu misali gömdüğünüz kafanızı biraz dışarı çıkartarak etrafta olup bitene bakarak üzerinize düşenleri yerine getirmenin zamanı. Paranın size akması için etrafınızdaki fırsatları görebilmeniz için ve sosyal çevrenizde güneş gibi parlayıp biraz daha dışa dönük olabilirsiniz. Bu sayede size, yeni kapılar açılacak ve eskisinden daha mutlu ve bol para ve zenginlik içinde olacağınız günler çok yakında diyebiliriz. Şimdilerde hayatınız hareketleniyor. Parasal konularda elinizin bollaşacağını bu edindiğiniz yeni çevre sayesine olacağı ortada. Yeni iş teklifleri ve güzel iş fırsatları kapınızdalar.

Aile ve Yaşam Alanı

Sizden çekinen, korkmuş ve belki de bir özür bekleyen bir insanın var etrafınızda. Bu insan ailenizden akrabalarınızdan biri olabilir. Bu kişi biraz çekingen ve içine kapanık biridir. Size kendisini açamamış olabilir. Sizden bir adım bekliyor olabilir. Ailenizden, arkadaş çevrenizden sizin ilginizi bekleyen insanların varlığından haberdar olmalısınız. Onun kim olduğunu bularak ve daha yakın olup dertlerini dinlemeniz gerekiyor. Bu kişi sizi fazlasıyla önemseyen ve değer veren biridir. Sizin ile vakit geçirmekten hoşlanan bu kişi, size duyduğu derin sevgisi sayesinde yaşam sevinci buluyor.

Aile ve dost çevreniz ile daha uzun vakitler geçirip, aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. Akraba, dost veya yakın çevrenizde bulunan bir insan size bir işinizde fazlasıyla yardım edecek ve bu işle uzun vadede başarı elde edeceğiniz ortada. Hayatınızın olağan akışında rahatlıkla mutluluğu yakalayabileceksiniz. Yaşamınızda bu şekilde yakın ilişkiler kurmuş olduğunuz çevrenizden insanlar ile yeni sosyal ortamlara girecek yeni mutluluk duyacağınız fırsatlar yakalayacaksınız. Yakın zamanda daha mutlu, huzurlu olacağınız günlere yelken açacaksınız.

İş ve Kariyer

Kısa bir zaman içinde, yakın arkadaş ve dost meclislerinde oldukça fazla sayıda insanla karşılaşacak ve bu insanlar sayesinde yeni bir iş sektörüne adım atacaksınız. Bir dost veya arkadaş vesilesi ile girip kendinizi ifade edebildiğiniz ortamlarda bulunarak mutluluk duyacağınız yeni bir iş girişiminde de bulunabilirsiniz. Bu yeni iş girişimi, sizin ilgi alanlarınızdan olmakla birlikte fazlasıyla sosyalleşme fırsatı bulacağınız yeni bir kariyer olacak. Bu yeni iş ortamı ile yepyeni bir kariyere adım atarken edindiğiniz tecrübe ve olanaklar ile iş hayatınızda adım adım yükselme fırsatı da yakalayacaksınız.

İş ve kariyer hayatınızda şans sizin yüzünüze gülecek. Bol bol yeni üst düzey çevrelere gireceğiniz bu yeni kariyer hayatınızda üst basamaklara çıkmak hızlı ve kalıcı değişimleri beraberinde getirecek. Etrafınızdakiler parladığınız söyleyecek ve gün geçtikçe girmiş olduğunuz işlerde adınızın öne çıktığını görecekler. Siz de yeni bir iş çevresinde olmanızın vermiş olduğu bu mutlulukla iş hayatında yeni riskler alarak daha fazla başarı elde edeceksiniz. Bolluk ve bereket iş hayatında sizinle birlikte olacak.

Sağlık

Fiziksel sağlığınızın çok iyi olduğu gibi biraz ruhsal hayatınıza son zamanlarda biraz önem vermeniz gerekiyor. Bunu nedeni bu aralar çevrenizdeki kimse ile dertlerinizi paylaşmıyor ve onlarla bu yaşadıklarınızı paylaşmıyor olmanızdan dolayı, biraz içinizde biriktirdiğiniz şeyler olabilir. Bu size uzun vadede birtakım sorunları da getirebilir. İçine atmış olduğunuz şeyler manevi olarak sizi sıkar. Bu yüzden rahatlamanız için dertlerinizin paylaşılması gerekir. Bunun için dertlerinizi paylaşmamak gibi bir tarafınız varsa bundan bir an önce kurtulacak ve bunu aşarak sosyal çevrenizi güvendiğiniz insanlarla genişletmek için adımlar atacak ve bu konuda da başarılı olacaksınız.

Etrafınızda oluşacak yeni insanlar ile içlerinden arasından güveneceğiniz biri mutlaka çıkacak ve ona derdinizi açabileceksiniz. Bu sayede iyi olan ruhsal sağlığınızın da daha iyi hale gelerek, etrafınıza neşe saçan biri haline geldiğinizi göreceksiniz. İnsanlar mutluluğunuzdan gelen yüzünüzdeki pürüzsüz ve taze parlaklığı soracak ne kullandığınızı merak edecekler. Sağlıklı ve mutlu halleriniz ile etrafınızdakileri kendinize hayran bırakacaksınız. Huzurlu haliniz çevrenizdekileri de mutlu edecek sizin bu halinizden etkilenecekler.


 

Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Sizi bekleyen uzun bir yolculuğun olduğunu haber vermektedir. Bu yolculuk planladığınız bir şey de olmayabilir ama bildiğiniz bir yere gidiyor olacaksınız. Aklınızda eğer eğer bildiğiniz tanıdığınız birisi varsa ve ona karşı bir şeyler hissediyorsanız yakın zamanda aranızda bir şeyler yaşanabilir. Siz tatlı ve sempatik bir insansınız bu yüzden çevreniz tarafından seviliyorsunuz.

Uzun yolculuğunuzun sonunda sizi bekleyen müjdeli bir işaretin olacağına kanıttır. Tartışmayı sevmeyen birisiniz ama mücadele etmeyi de çok iyi bilirsiniz, ne zaman bir haksızlık yapılsa asla susamaz tepkinizi belli edersiniz. Açık görüşlü ve anlayışlı bir insansınız. Gözü kara kişiliğiniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekiyor. Ve bu özelliğiniz ile seviliyorsunuz. Sizin haber beklediğiniz bir yer var bu bir iş teklifi ya da birine teklif ettiğiniz bir şeyin cevabı olabilir fakat mutlaka size geri dönecek ve büyük ihtimalle olumlu olacaktır.

Dert yumağı haline gelmişsin ve bu durum sağlık problemleri yaşamana neden olmuş. Biraz dinlenip kendini düşüncelerden soyutlayabilirsen eski sağlığına kavuşacaksın. Yakın zamanda iş hayatında yükselmene neden olacak çok büyük bir fırsat yakalayacaksın. Sevgilinin evlenmek istememesi ona sırtını dönmene neden olacak. Ayrılığın ardından tanışacağın yeni biriyle kısa süre zarfında evlenmiş olacaksın.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yumurta


 

Kahve Falında Deve Kuşu Kafası Görmek

Sevdiğiniz biri ile tartışacağınız kötü günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizin çok yakın bir arkadaşınız sevgiliniz veya anne ve babanız olabilir kalbini kırabilirsiniz bu yüzden bu aralar hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Çok beklediğiniz bir haberin yakın zaman da size ulaşması sizi çok mutlu edecektir. Acımasız bir kişiliğe sahipsiniz biraz fakat görünüşünüz öyle olsa da içiniz yufka gibi bir kalbiniz var. İnsanların üzülmesine ve sizin yüzünüzden kırılmasına dayanamıyorsunuz bu yüzden ne kadar iyi yönünüz varsa onlara göstermeye çalışıyorsunuz. Çabuk sinirlenen sonra bundan pişmanlık duyan birisiniz.

Umudu da simgeler. İyiye işaret edilir. Sabırsız biri olabilirsiniz fakat bu sabırsızlığınız bazen rakiplerinizin çok önüne geçmenizi sağlayabilir. Ne olursa olsun insanları affetmeyi seviyorsunuz yaptıkları hataları görmezden gelip yüzlerine vurmadan onlarla yaşamayı başarabiliyorsunuz zaten en çok da bu yüzden seviliyorsunuz.

Uzun süredir yaşadığın kötü olaylardan sabrın ve azmin sayesinde az zararla kurtulmayı başaracaksın. İş hayatındaki büyük başarına gölge düşürmek isteyenlere çok dikkat etmelisin. Çünkü bu ara kötü planlar yapmakla meşguller. Özgürlüğüne düşkünlüğün yüzünden sevgilinle evlenmek istememen, sevgilinin çok kızmasına neden oluyor.Bu ara sağlığında ciddi bir bozulma meydana gelebilir dikkat et.


 

Kahve Falında İki Başlı Deve Kuşu Görmek

Bir başarı sonucu kazanılacak saygınlığa işaret eder. İnanarak yaptığı bir işte hiç kimsenin beklemediği, duyduğunda çok şaşıracağı ve çoğu kişinin oldukça kıskanacağı bir başarı elde edecek, bunun sonucunda maddi ve manevi anlamda birçok kazanımlar edinecektir. Deyim yerindeyse zirveye çıkacaktır. Bu işten kazandığı paralarla bir çok insana da oldukça yardımı olacak ve çok sevilecektir zamanla. Arkadaşlık ilişkileri açısından incelendiğinde fal sahibinin yakın çevresinden iki arkadaşının kavga etmesi sonucu aralarından açıldığını görüp onlara bir araya getirmesi şeklinde yorumlanır. Bu durum kişinin arkadaşları arasında saygı duyulan ve sözü geçen bir kişi olmasını sağlayacaktır.

Genellikle zorlu bir durum ve bir yük olarak yorumlanır. Bunun dışında hayırlı bir haberin geleceğini yada hayırlı bir olayın vuku bulacağına dalalet edilir. Kısmetli bir canlıdır bu nedenle olumlu olayların habercisi olarak bilinir. Fal sahibi mümkün mertebe dikkatli olmalıdır çünkü çok şanslı bir döneme adım atıyor demektir.

Büyük yada küçük oluşuna göre farklı anlamlara da gelmektedir. Başı eğer çok büyükse, çok büyük bir mülk veye mirasın kazanılacağına işarettir. Genel olarak bereketi simgelediğinden, kafası da, önemli bir devlet makamından müjdeli bir haber geleceğini veye bir mülkün sahip olunacağına işarettir. Eğer kafası daha küçük ise, çok büyük bir mevla olmasa da, bir para yada mülk kazanılacağına dalalet edilir. Yani her yönden maddiyata işaret edilir. Tüm bunların dışında, önemli bir kimseden hayırlı bir haber alınacağına, veyahut bir terfi alınacağına işarettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Deve Kuşu Üstünde İnsan Görmek

Bugünlerde çok büyük bir sorumluluk üstlenerek fazlasıyla yorulabilirsin. Ama bu yorgunluk beraberinde çok güzel bir huzur getirecek. Çevrendeki insanların ne söylediğini çok fazla önemsiyorsun. Bu durum senin fazlasıyla zarar görmene neden oluyor. Aileye katılacak bir bebek kısmetiyle beraber geliyor. Birden fazla fırsattan bir seçim yapmak zorunda kalmak seni strese sokacak.

Hem sevip hem de seviliyorsun. Seni oldukça seven bu adamla yuvanızı kurmak için can atıyorsunuz. Önünüzde bir engel yok gibi, hazırlıklara başlasanız fena olmaz. Hayatınızı kurmak için etrafın fikirlerinden çok, kendi fikirlerinize değer verirseniz, bu hazırlık sürecini sıkıntısız, zahmetsiz atlatabilirsiniz. İçinden geçenleri sevdiğine söylemekten çekinmediğin takdirde oldukça uyumlu bir evlilik sizi bekliyor.

Hayatındaki koşuşturmadan bıkmış ve yorulmuş bir halin var. Biraz da kendine ve epeydir ihmal ettiğin sevgiline vakit ayırmak, ikinize de iyi gelecek. Hayatındaki bu koşuşturmadan bıkan tek sen değilsin, sevgilin de bıkmış gibi ama bunu sana itiraf edemiyor. Önünüzde uzun zaman olduğunu düşünebilirsin ancak ufak ufak evlilik hazırlıklarına şimdiden başlasan iyi edersin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.