Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve falında deve kuşu görmek, fal sahibinin sevdiği ile yaşadığı huzursuzluğun son bulacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı ufak tefek sıkıntıların üzerinde durmaması ve yoluna devam etmesi gerektiğine; kısa sürede aksayan işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızdaki birinin gönlünü kazanmanız gerekiyor. Son zamanlarda bu kişi ile karşılıklı kırılmış, gücenmiş olabilirsiniz. Ve o kişinin sizin için ilerleyen zamanlarda aşk ilişkisinde bulunacağınız biri olduğunu bilin. Aranızda bu kişi ile oluşan bağın sağlam temelleri olacak ve uzun soluklu bir ilişki olacağı açık. Ondan özür dileyerek ilk adımı atıp onun kalbini kazanarak, daha mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Kırgınlıkların kısa sürede düzeleceği ve bu kişi ile yeni mutlu bir ilişkinin başlayacağını bilin.

Önünüzde uzun bir yol var. Bu yol gerçekten bir tatil, seyahat de olabilir. Keyifli bir yolculuğa çıkacak, bu yolda yakından tanıma fırsatı bulacağınız o kişi size çok iyi gelecek ve güzel hissettirecek, keyfiniz yerine gelecek. Bu yolculukla beraber size ve kalbinize iyi gelen bu kişi ile yeni bir ilişkiye adım atabileceksiniz. Birlikte sağlık bulacak ve keyifli vakit geçireceksiniz. Sağlam temelleri olan bu ilişki ile uzun yıllar sürecek mutluluğa kapı aralayacak, mutlu bir ilişki sizi bekliyor.

Para Yorumu

Kimi zaman hayatınızda zorlamalar olur bunlar aslında sizin yararınızadır. Öyle ki içinizdeki cevherleri ortaya çıkarmanız için de bir fırsattır bu. Sizin ya da bir başkasının yaşadığı parasal geçici kısa süreli zorluk karşısında yaşanan çekingenliği aşmanız ile sizi bol bereketli günler bekliyor. Bu geçici süre zarfında ya siz kendinize ya da bir başkasına yardımcı olmanız gerekiyor. Bunun yolu da ne mi?

Biraz sosyal çevrenizi genişletmek etrafınıza daha fazla ayrıntılı bir şekilde farkındalık halinde bakmak ile olacaktır. Deve kuşu misali gömdüğünüz kafanızı biraz dışarı çıkartarak etrafta olup bitene bakarak üzerinize düşenleri yerine getirmenin zamanı. Paranın size akması için etrafınızdaki fırsatları görebilmeniz için ve sosyal çevrenizde güneş gibi parlayıp biraz daha dışa dönük olabilirsiniz. Bu sayede size, yeni kapılar açılacak ve eskisinden daha mutlu ve bol para ve zenginlik içinde olacağınız günler çok yakında diyebiliriz. Şimdilerde hayatınız hareketleniyor. Parasal konularda elinizin bollaşacağını bu edindiğiniz yeni çevre sayesine olacağı ortada. Yeni iş teklifleri ve güzel iş fırsatları kapınızdalar.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre sizden çekinen, korkmuş ve belki de bir özür bekleyen bir insanın var etrafınızda. Bu insan ailenizden akrabalarınızdan biri olabilir. Bu kişi biraz çekingen ve içine kapanık biridir. Size kendisini açamamış olabilir. Sizden bir adım bekliyor olabilir. Ailenizden, arkadaş çevrenizden sizin ilginizi bekleyen insanların varlığından haberdar olmalısınız. Onun kim olduğunu bularak ve daha yakın olup dertlerini dinlemeniz gerekiyor. Bu kişi sizi fazlasıyla önemseyen ve değer veren biridir. Sizin ile vakit geçirmekten hoşlanan bu kişi, size duyduğu derin sevgisi sayesinde yaşam sevinci buluyor.

Aile ve dost çevreniz ile daha uzun vakitler geçirip, aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. Akraba, dost veya yakın çevrenizde bulunan bir insan size bir işinizde fazlasıyla yardım edecek ve bu işle uzun vadede başarı elde edeceğiniz ortada. Hayatınızın olağan akışında rahatlıkla mutluluğu yakalayabileceksiniz. Yaşamınızda bu şekilde yakın ilişkiler kurmuş olduğunuz çevrenizden insanlar ile yeni sosyal ortamlara girecek yeni mutluluk duyacağınız fırsatlar yakalayacaksınız. Yakın zamanda daha mutlu, huzurlu olacağınız günlere yelken açacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kısa bir zaman içinde, yakın arkadaş ve dost meclislerinde oldukça fazla sayıda insanla karşılaşacak ve bu insanlar sayesinde yeni bir iş sektörüne adım atacaksınız. Bir dost veya arkadaş vesilesi ile girip kendinizi ifade edebildiğiniz ortamlarda bulunarak mutluluk duyacağınız yeni bir iş girişiminde de bulunabilirsiniz. Bu yeni iş girişimi, sizin ilgi alanlarınızdan olmakla birlikte fazlasıyla sosyalleşme fırsatı bulacağınız yeni bir kariyer olacak. Bu yeni iş ortamı ile yepyeni bir kariyere adım atarken edindiğiniz tecrübe ve olanaklar ile iş hayatınızda adım adım yükselme fırsatı da yakalayacaksınız.

İş ve kariyer hayatınızda şans sizin yüzünüze gülecek. Bol bol yeni üst düzey çevrelere gireceğiniz bu yeni kariyer hayatınızda üst basamaklara çıkmak hızlı ve kalıcı değişimleri beraberinde getirecek. Etrafınızdakiler parladığınız söyleyecek ve gün geçtikçe girmiş olduğunuz işlerde adınızın öne çıktığını görecekler. Siz de yeni bir iş çevresinde olmanızın vermiş olduğu bu mutlulukla iş hayatında yeni riskler alarak daha fazla başarı elde edeceksiniz. Bolluk ve bereket iş hayatında sizinle birlikte olacak.

Sağlık Yorumu

Fiziksel sağlığınızın çok iyi olduğu gibi biraz ruhsal hayatınıza son zamanlarda biraz önem vermeniz gerekiyor. Bunu nedeni bu aralar çevrenizdeki kimse ile dertlerinizi paylaşmıyor ve onlarla bu yaşadıklarınızı paylaşmıyor olmanızdan dolayı, biraz içinizde biriktirdiğiniz şeyler olabilir. Bu size uzun vadede birtakım sorunları da getirebilir. İçine atmış olduğunuz şeyler manevi olarak sizi sıkar. Bu yüzden rahatlamanız için dertlerinizin paylaşılması gerekir. Bunun için dertlerinizi paylaşmamak gibi bir tarafınız varsa bundan bir an önce kurtulacak ve bunu aşarak sosyal çevrenizi güvendiğiniz insanlarla genişletmek için adımlar atacak ve bu konuda da başarılı olacaksınız.

Etrafınızda oluşacak yeni insanlar ile içlerinden arasından güveneceğiniz biri mutlaka çıkacak ve ona derdinizi açabileceksiniz. Bu sayede iyi olan ruhsal sağlığınızın da daha iyi hale gelerek, etrafınıza neşe saçan biri haline geldiğinizi göreceksiniz. İnsanlar mutluluğunuzdan gelen yüzünüzdeki pürüzsüz ve taze parlaklığı soracak ne kullandığınızı merak edecekler. Sağlıklı ve mutlu halleriniz ile etrafınızdakileri kendinize hayran bırakacaksınız. Huzurlu haliniz çevrenizdekileri de mutlu edecek sizin bu halinizden etkilenecekler.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.