Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve Falında Deve Kuşu Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 13.309 kez okundu.

Kahve falında deve kuşu görmek, fal sahibinin çeşitli yollar deneyerek gönlünü fethedeceği zor bir karşı cinsi simgeler. Uzun uğraşlar sonunda karşı tarafın ilgisini çekmeyi başaran fal sahibi bu aşk ile mutlu mesut bir ömür geçirecektir. Bazı yorumculara göre ise yaşadığı sıkıntılar sonucunda içine kapanarak kimse ile konuşmak istemeyen dertli bir kişilik ile yorumlanır. Eğer fal fincanının dibinde başını toprağa gömen bir deve kuşu sembolü var ise, tamamen içine kapanmış ve yaşadığı sıkıntıları fazla büyüten bir aile ferdi ile yorumlanır. Bu gibi durumlarda fal sahibine dert ortaklığı görevi düşecektir.

Bazı yorumculara göre ise fal sahibinin ağzından çıkacak düşüncesizce bir söz yüzünden çok utanacağı günler geçireceğine işaret eder. Özür dilemekten bile çekinerek bu durumu nasıl telafi edeceğini düşünüp duran fal sahibi içine kapanmak yerine kötü bir niyeti olmadığını beyan etmelidir. Eğer fal fincanında boynu oldukça uzun ise fal sahibine uğurlu haberler geleceğinin müjdecisidir. Sadece bir kaç iyi haber ile bütün morali yerine gelen fal sahibini keyifli günler beklemektedir. Etrafında beliren simgelere göre de yorumlanmaktadır. Üzerinde bir bulutla birlikte belirmiş ise iyi niyetinizi suistimal eden bir evlat ile yorumlanır. Eğer fal tabağında ufak bir tümseğin üzerinde ise iş hayatında üstün başarılar elde edecek fal sahibini işaret eder. Ağaç sembolünün yanında görülürse tüm haneye gurur veren bir olay yaşanacağına dikkat çekmektedir.

Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Sizi bekleyen uzun bir yolculuğun olduğunu haber vermektedir. Bu yolculuk planladığınız bir şey de olmayabilir ama bildiğiniz bir yere gidiyor olacaksınız. Aklınızda eğer eğer bildiğiniz tanıdığınız birisi varsa ve ona karşı bir şeyler hissediyorsanız yakın zamanda aranızda bir şeyler yaşanabilir. Siz tatlı ve sempatik bir insansınız bu yüzden çevreniz tarafından seviliyorsunuz.

Uzun yolculuğunuzun sonunda sizi bekleyen müjdeli bir işaretin olacağına kanıttır. Tartışmayı sevmeyen birisiniz ama mücadele etmeyi de çok iyi bilirsiniz, ne zaman bir haksızlık yapılsa asla susamaz tepkinizi belli edersiniz. Açık görüşlü ve anlayışlı bir insansınız. Gözü kara kişiliğiniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekiyor. Ve bu özelliğiniz ile seviliyorsunuz. Sizin haber beklediğiniz bir yer var bu bir iş teklifi ya da birine teklif ettiğiniz bir şeyin cevabı olabilir fakat mutlaka size geri dönecek ve büyük ihtimalle olumlu olacaktır.

Dert yumağı haline gelmişsin ve bu durum sağlık problemleri yaşamana neden olmuş. Biraz dinlenip kendini düşüncelerden soyutlayabilirsen eski sağlığına kavuşacaksın. Yakın zamanda iş hayatında yükselmene neden olacak çok büyük bir fırsat yakalayacaksın. Sevgilinin evlenmek istememesi ona sırtını dönmene neden olacak. Ayrılığın ardından tanışacağın yeni biriyle kısa süre zarfında evlenmiş olacaksın.

Kahve Falında Deve Kuşu Kafası Görmek

Sevdiğiniz biri ile tartışacağınız kötü günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizin çok yakın bir arkadaşınız sevgiliniz veya anne ve babanız olabilir kalbini kırabilirsiniz bu yüzden bu aralar hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Çok beklediğiniz bir haberin yakın zaman da size ulaşması sizi çok mutlu edecektir. Acımasız bir kişiliğe sahipsiniz biraz fakat görünüşünüz öyle olsa da içiniz yufka gibi bir kalbiniz var. İnsanların üzülmesine ve sizin yüzünüzden kırılmasına dayanamıyorsunuz bu yüzden ne kadar iyi yönünüz varsa onlara göstermeye çalışıyorsunuz. Çabuk sinirlenen sonra bundan pişmanlık duyan birisiniz.

Umudu da simgeler. İyiye işaret edilir. Sabırsız biri olabilirsiniz fakat bu sabırsızlığınız bazen rakiplerinizin çok önüne geçmenizi sağlayabilir. Ne olursa olsun insanları affetmeyi seviyorsunuz yaptıkları hataları görmezden gelip yüzlerine vurmadan onlarla yaşamayı başarabiliyorsunuz zaten en çok da bu yüzden seviliyorsunuz.

Uzun süredir yaşadığın kötü olaylardan sabrın ve azmin sayesinde az zararla kurtulmayı başaracaksın. İş hayatındaki büyük başarına gölge düşürmek isteyenlere çok dikkat etmelisin. Çünkü bu ara kötü planlar yapmakla meşguller. Özgürlüğüne düşkünlüğün yüzünden sevgilinle evlenmek istememen, sevgilinin çok kızmasına neden oluyor.Bu ara sağlığında ciddi bir bozulma meydana gelebilir dikkat et.

Kahve Falında İki Başlı Deve Kuşu Görmek

Bir başarı sonucu kazanılacak saygınlığa işaret eder. İnanarak yaptığı bir işte hiç kimsenin beklemediği, duyduğunda çok şaşıracağı ve çoğu kişinin oldukça kıskanacağı bir başarı elde edecek, bunun sonucunda maddi ve manevi anlamda birçok kazanımlar edinecektir. Deyim yerindeyse zirveye çıkacaktır. Bu işten kazandığı paralarla bir çok insana da oldukça yardımı olacak ve çok sevilecektir zamanla. Arkadaşlık ilişkileri açısından incelendiğinde fal sahibinin yakın çevresinden iki arkadaşının kavga etmesi sonucu aralarından açıldığını görüp onlara bir araya getirmesi şeklinde yorumlanır. Bu durum kişinin arkadaşları arasında saygı duyulan ve sözü geçen bir kişi olmasını sağlayacaktır.

Genellikle zorlu bir durum ve bir yük olarak yorumlanır. Bunun dışında hayırlı bir haberin geleceğini yada hayırlı bir olayın vuku bulacağına dalalet edilir. Kısmetli bir canlıdır bu nedenle olumlu olayların habercisi olarak bilinir. Fal sahibi mümkün mertebe dikkatli olmalıdır çünkü çok şanslı bir döneme adım atıyor demektir.

Büyük yada küçük oluşuna göre farklı anlamlara da gelmektedir. Başı eğer çok büyükse, çok büyük bir mülk veye mirasın kazanılacağına işarettir. Genel olarak bereketi simgelediğinden, kafası da, önemli bir devlet makamından müjdeli bir haber geleceğini veye bir mülkün sahip olunacağına işarettir. Eğer kafası daha küçük ise, çok büyük bir mevla olmasa da, bir para yada mülk kazanılacağına dalalet edilir. Yani her yönden maddiyata işaret edilir. Tüm bunların dışında, önemli bir kimseden hayırlı bir haber alınacağına, veyahut bir terfi alınacağına işarettir.

Kahve Falında Deve Kuşu Üstünde İnsan Görmek

Bugünlerde çok büyük bir sorumluluk üstlenerek fazlasıyla yorulabilirsin. Ama bu yorgunluk beraberinde çok güzel bir huzur getirecek. Çevrendeki insanların ne söylediğini çok fazla önemsiyorsun. Bu durum senin fazlasıyla zarar görmene neden oluyor. Aileye katılacak bir bebek kısmetiyle beraber geliyor. Birden fazla fırsattan bir seçim yapmak zorunda kalmak seni strese sokacak.

Hem sevip hem de seviliyorsun. Seni oldukça seven bu adamla yuvanızı kurmak için can atıyorsunuz. Önünüzde bir engel yok gibi, hazırlıklara başlasanız fena olmaz. Hayatınızı kurmak için etrafın fikirlerinden çok, kendi fikirlerinize değer verirseniz, bu hazırlık sürecini sıkıntısız, zahmetsiz atlatabilirsiniz. İçinden geçenleri sevdiğine söylemekten çekinmediğin takdirde oldukça uyumlu bir evlilik sizi bekliyor.

Hayatındaki koşuşturmadan bıkmış ve yorulmuş bir halin var. Biraz da kendine ve epeydir ihmal ettiğin sevgiline vakit ayırmak, ikinize de iyi gelecek. Hayatındaki bu koşuşturmadan bıkan tek sen değilsin, sevgilin de bıkmış gibi ama bunu sana itiraf edemiyor. Önünüzde uzun zaman olduğunu düşünebilirsin ancak ufak ufak evlilik hazırlıklarına şimdiden başlasan iyi edersin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git