Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

  21.08.2020
  Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

  Herkes birbiri ile iyi anlaşabilir fakat konu evlilik olunca işler biraz değişebilir ve akıllara hangi burç hangi burçla evlenmeli sorusu gelebilir. İşte evlilikte burçların uyumu…

  Aslan Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Aslan burcu, her ne kadar zor bir kişiliğe sahip olsa da aslında samimi, doğal ve aşkla doludur. İkizler burcu, ilişkide oldukça sadıktır ve aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Bu nedenle aslan burcu, ikizler burcu ile evlenmeli; birlikte hem çok uyumlu hem de mutlu bir yuva kurabilirler.

  Oldukça tutkulu ve sıcakkanlıdırlar. Kendilerinden emin oldukları için enerjileri de oldukça yüksektir ve hayat dolu bir çift olurlar. Etraflarına her zaman neşe yayarlar bu nedenle etrafındaki insanların dikkatini çekerler. Neyi isteyip neyi istemediklerini birbirlerine rahatlıkla ifade edebilirler ve hiçbir şeyi gizlemezler.


  İkizler Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  İkizler burcu, karşısındaki kişinin hayatının aşkı olduğuna inanırsa, ona sonsuz sevgi ile bağlanır ve yuva kurmak ister. Aslan burcu, güvenebileceği birini bulur ve gerçekten severse sevdiğine sıkı sıkı bağlanır. Bu nedenle ikizler burcu, aslan burcu ile evlenmeli; evlilikleri hem huzurlu hem mutlu olacaktır.

  İkisi de oldukça bağışlayıcıdır ve kin tutmazlar. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşasalar bile bir anda hiçbir şey olmamış gibi ilişkilerine devam edebilirler. İlişkilerindeki heyecanı hiçbir zaman kaybetmezler ve birlikte sürekli yeni bir maceraya atılırlar. Mizah ikisinin de vazgeçilmezidir bu nedenle komik yanlarını ortaya koyma konusunda oldukça başarılıdırlar. Birbirlerini tam olarak tanıdıktan sonra birbirlerini dengeleyerek hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilirler.


  Akrep Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Akrep burcu, ilişkisinde her zaman bir adım olmak ister bu nedenle oldukça baskındır. Boğa burcu ise otoritesi ve kararlığıyla partnerinin dikkatini çeker. İlişkilerinde inişli çıkışlı büyük bir tutku vardır. Bu nedenle akrep burcu, boğa burcu ile evlenmeli; birlikte çok tatlı bir çift olacaklardır.

  İlişkilerine son derecede sadıktırlar. Bazen ilişkiye renk katmak için gizemli hallerini gösterebilirler. Herhangi bir zorluk ile karşılaştıklarında gösterdikleri sabır, onları her zaman ayakta tutar. Sahip oldukları tutku onları her zaman arzuladıkları hedefe doğru götürür ve hayattan her zaman keyif almayı başarırlar.


  Boğa Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Boğa burcu, oldukça güçlü ve otorite sahibidir. Akrep burcu ise güçlü duruşu ile kendisini hiçbir zaman yalnız hissettirmeyecek ve her zaman yanında olacak birini ister. Birbirlerine oldukça benzerler. Bu nedenle boğa burcu, akrep burcu ile evlenmeli; evlilikleri huzur dolu ve göz kamaştırıcı olacaktır.

  İkisi de birbirlerinin hayatına girdiğinde kendilerini güvende hissederler. Sahip oldukları cesaret ile ilişkilerini hep bir adım öteye taşımayı başarırlar. İnatçılıkları birbirine benzer olduğu için ara ara tatlı atışmalar yaşayabilirler. Fakat kendilerini geri plana çekmeyi bildiklerinden dolayı aralarındaki atışma yerini hiçbir zaman huzursuzluğa bırakmaz.


  Balık Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Balık burcu hayalperest iken başak burcu gerçekçidir. İkisi de zıt kutuplardır ve birbirlerinde olmayana sahiptirler. Her ikisinden de öğrenecekleri çok şey vardır ve birbirlerini tamamlayan uyumlu bir çift olurlar. Bu nedenle balık burcu, başak burcu ile evlenmeli; dillere destan bir evlilik hayatları olacaktır.

  İkisi de birbirini gördüğü andan itibaren evlilik için doğru insanı bulduklarını hemen anlarlar. Birbirlerine karşı son derece anlayışlı, sadık ve hoşgörülü olurlar. Her ne kadar dışarıya çok fazla belli etmeseler de ilişkilerinde büyük bir aşk fırtınası vardır. Kararlı ve kendinden emin tavırları ile gelecekleri için en doğru şekilde adım atmayı bilirler.


  Başak Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Başak burcu, oldukça seçicidir ve karşısındaki kişiyi baştan aşağı inceler. Eğer partneri dikkatini çekerse kalbini sonsuza kadar açar. Balık burcu ise partnerinin üretken ve alçak gönüllü kişiliğinden etkiler. Bu nedenle başak burcu, balık burcu ile evlenmeli; birlikte oldukça mutlu bir evlilik yaşarlar.

  Eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı bilirler bu nedenle oldukça birlikte hareket etmekten büyük keyif alırlar. Ailelerine ve çocuklarına son derecede düşkündürler ve her zaman en iyisini ortaya koymak için birlikte mücadele ederler. Korkusuz ve dayanıklı yapıları ile karşılaştıkları sorunları kısa sürede çözerek hayata kaldıkları yerden devam edebilirler.


  Kova Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Kova burcu, oldukça anlayışlı ve sadakatlidir. Yay burcu da sevdiğine sımsıkı bağlıdır. İkisi bir araya geldiğinde birbirlerine son derece anlayış ve sevgi ile yaklaşacaklardır. Bu nedenle kova burcu, yay burcu ile evlenmeli; evliliklerinin temelinde büyük bir sadakat yatacaktır ve hiç sorun yaşamayacaklardır.

  Birbirlerini keşfetmekten büyük keyif alırlar. İyi veya kötü herhangi bir durumda birbirlerine yardımcı olurlar. İlişkilerinin temeli güven üzerine kuruludur ve ikisi de oldukça dürüsttür. Birbirlerini her zaman dinlerler ve büyük bir saygı duyarlar. Bu nedenle aralarında genellikle sorun yaşanmaz. Sıra dışı bir çift olurlar ve sahip oldukları ince ruh ile büyük bir romantizm yaşarlar.


  Yay Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Yay burcu, hayata inanılmaz derecede pozitif bakar. Kova burcu ise tatlı pinpirik bir karaktere sahiptir. İkisi bir araya geldiğinde orta yolu bularak birbirlerini tamamlamayı başarırlar. Bu nedenle yay burcu, kova burcu ile evlenmeli; evlilik hayatlarında birbirlerini destekleyerek hiçbir sorun yaşamazlar.

  Birbirleri ile çok iyi iletişim kurarlar ve açık fikirli olmalarından dolayı sohbetleri neşe doludur. İkisi de yeniliğe aşıktır bu nedenle ilişkileri oldukça renkli ve bir o kadar heyecanlıdır. Son derece merhametli ve düşünceli olduklarından dolayı etraflarına pozitif enerji yayarlar. Bu nedenle bir ortamda her zaman en iyi çift olmayı başarırlar.


  Terazi Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Terazi burcu, özgür ruhlu ve oldukça güçlüdür. Koç burcu, anlayışlı ve iyi bir dinleyicidir. İkisinin de şaşırtıcı derecede birçok ortak noktası vardır. Bu nedenle terazi burcu, koç burcu ile evlenmeli; birbirlerine son derece anlayışlı oldukları için evlilik hayatları da oldukça sağlıklı ve renkli olacaktır.

  Hem ilişkilerinin hem de birbirlerinin değerini bilen karakterlere sahiptirler bu nedenle birlikte çok özel bir ilişki yaşarlar. Her ne kadar bazen ufak anlaşmazlıklar yaşasa da bu durum hiçbir saygısızlığa dönüşmez. Çünkü birbirlerini kırmaktan oldukça çekinirler ve herhangi bir sorun yaşanmaması için ellerinden gelen çabayı sonuna kadar gösterirler. Bu yapılarından dolayı ilişkileri son derece huzurlu ve aşk dolu olur.


  Koç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Koç burcu ve terazi burcu duygusal yanlarını açık bir şekilde ilişkilerine yansıtırlar ve kendi aralarında güçlü bir bağ kurarlar. Bu nedenle koç burcu, terazi burcu ile evlenmeli; ilişkilerinde karşılıklı olarak ne istediklerinin farkında oldukları için evlilik hayatları da oldukça renkli ve mutlu olacaktır.

  Birbirlerinin arayıp da bulamadıkları karakterlerdir. İlk karşılaştıklarında sanki yıllardır birbirlerini arıyormuş gibi bir halleri olurlar. Aralarındaki aşkın belirtisini görmemek için adeta kör olmak gerekir. Aralarındaki iletişim inanılmaz derecede güçlüdür bu nedenle hiç durmadan saatler boyunca büyük bir keyifle sohbet edebilirler ve birlikte eğlenceli vakit geçirebilirler.


  Boğa Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Boğa burcu, oldukça güvenilir ve dürüsttür, duygusal yanı ile her zaman dikkat çeker. Yengeç burcu, sevdiğine sadık ve koruyucudur. Her ikisi de ailesine son derece düşkündür ve sorumluluk sahibidir. Bu nedenle boğa burcu, yengeç burcu ile evlenmeli; evlilik hayatında her iki tarafta mutlu ve güzel zaman geçirir.

  İlişkilerinde sahip oldukları tutkuyu kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar. Aşkları son derece neşeli ve eğlencelidir bu nedenle bir ortamda her zaman dikkat çekerler. Sahip oldukları yüksek enerjiden dolayı birbirlerini adeta çekerler ve ilişkilerinin temelinde güven yatar. Son derece naziktirler ve birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.


  Yengeç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

  Yengeç burcu, duygusal olduğu kadar aynı zamanda son derece güvenilirdir, genellikle mantığı ile yuva kurmak ister. Boğa burcu ise uzlaşmacı ve oldukça fedakardır. Bu nedenle yengeç burcu, boğa burcu ile evlenmeli; ortak yönleri birbirine benzer ve evlilik hayatında aralarındaki tutkulu aşk her zaman canlı kalır.

  Birbirlerini mutlu etmek için en ufak ayrıntılara bile dikkat ederler. Birbirlerini her zaman inanılmaz derece dengelerler bu nedenle bir ömür oldukça mutlu bir şekilde ilişkilerine devam edebilirler. Birbirlerine aşık olduklarında adeta kendilerinden geçerler ve içlerini büyük bir mutluluk kaplar. Herhangi bir anlaşmazlık yaşadıklarında birbirlerini incitmezler ve orta yolu bulmak için ellerinden geleni yaparlar.


  Daha Fazla Kaynak:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.