Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu
29 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.864 kez okundu.

Ateş burcuna dahil olan aslan kadını ve koç erkeği birbirine çok benzer. İkisi de hırslıdır, yönetici ruha sahiptir ve hayatın heyecanlı yanlarını merak eder. Heyecanlı, eğlenceli, sabırsız olmaları da diğer ortak özelliklerindendir. Bu kadar ortak özellik olumlu durumlar yaratabileceği gibi olumsuz durumlar da yaratabilir. Gerilim de aşk da üst düzeyde yaşanacaktır.

Yaratıcı ruhları ve uyumları sayesinde çift olarak dünyayı dolaşmaları, turlara, gezilere çıkmaları, özgür ruhlarını mutlu etmeleri mümkündür. Aslan kadını da koç erkeği de lider ruhlu olduğundan ikisi de ilişkiyi yöneten taraf olmak isteyecektir. Bu durum da aralarındaki anlaşmazlığı, gerilimi artıracaktır.

Aslan kadını hırslıdır ve daima yenilik ister. Yeni konulara eğilir, hızla işlerin üstesinden gelmeye çalışır. Eşitlikçi bir yapıya sahiptir. Sessizliğe ihtiyacı vardır. İç dünyasının derinliklerini kimseye açmak istemez. Koç erkeği, gerektiği yerde kendini geri çekmesini bildiğinden aralarındaki uyum kolaylıkla sağlanabilir. Eğer değişken yapısını aslan kadınına hissettirirse birlikte daha mutlu ve huzurlu olacaklarını söylemek mümkündür.

Koç burcu erkeği hareketli, öz güvenli ve enerjik yapısıyla toplumda ilgi odağı olabilen bir kişidir. Otoriter kişiliği, dik başlılığı ve bencil davranışlarıyla karşısındaki insanları kırabilir. Aslan kadını ise koç erkeğinin üzerinde otorite kurma eğilimini ve bencil tavırlarını sevmez. Dürüstlüğe verdiği önemle ve iyi niyetli yapısıyla koç erkeğini anlamaya çalışır.

Canlı, dinamik ve neşeli olan aslan kadını da cömert ve dik başlı olan koç erkeği de bağımsızlıklarına çok düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Öz güvenli ve gururlu olduklarından başkalarının kendilerini yönetmeye çalışmasına izin vermezler. Dostluk kurdukları insanları özenle ve dikkatle seçmeye çalışırlar. Koç burcu erkeği, insanlara yardım etmeyi ve sorunlarını dinleyip çözüm üretmeyi sever. Aslan burcu kadını ise insanları hoş sohbeti ve iyi niyeti ile etkiler. Ayrıca iyi niyetinin suistimal edilmesinden hiç hoşlanmaz.

Maddi açıdan da özgür olmayı seven koç erkeği, kimseden emir almayı sevmediğinden kendi işini kurarsa çok mutlu olacaktır. Aslan kadını süsüne, bakımına ve giyimine çok para harcadığından maddi anlamda birikim yapmakta zorlanır. Her şeyin en iyisini ve kalitelisini sever.

Koç burcu erkekleri ev hayatına düşkündür fakat dışarıdaki hayatı da sever. Hareketli yapısı onu eve kapanmaktan alıkoyar. Aslan kadını ise evine bağlı ve sadık yapısı ile dikkat çeker. İkisi de sert ve kuralcı yapısıyla evdeki disiplini korumakta ustadır. Adeta birbirleri için yaratılmıştır ve evlilik hayatında da çok mutlu olacaklardır.

Cinsel hayatlarında ikisi de eşit derecede yönetendir. Fakat bazen koç erkeği bazen de aslan kadını ipleri eline alabilir. Cinsel hayatları oldukça canlı, uyumlu ve heyecanlı olacaktır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasındaki uyum çok önemlidir. İyi bir ilişkinin devamı için uyum çok önemlidir. Bu uyum her iki tarafın birlikteliği için önemliyken ayrıca iyi bir evlilik için de önemlidir. Aslan burcu kadını güneşin etkisinde kalan bir burçtur. Güneş aslan burcuna hayat vermektedir. Hayatta yapamayacağı şey yoktur. Engel nedir bilmezler ve aşk hayatı son derece etkileyicidir. Baştan çıkarıcı ve cazibeli bir görüntüsü vardır. Söz konusu aşk olduğunda çok romantik davranırlar. Daima kalplerindeki sesi dinlerler.

Koç burcu erkeği ise, Koç burcu erkeği fiziksel olarak çekiciliğe sahiptirler. Bakımlı ve gayet şık giyinirler. Canlı renkleri tercih ederler. Ruh hallerine göre kıyafet seçiminde bulunurlar. Kendi sitillerini yaratmaktan zevk alırlar. Koç burcu erkeği son derecede naziktirler. Kova burcu erkeği bağlanmaktan hoşlanmazlar. Koç burcu erkeği zaman zaman kıskançlık geçirebilirler. Kova burcu erkeği yoğun bir sevgi içindedirler. Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasındaki uyum ise, aralarında geçen ufak tefek sorunlar olsa da aşk hayatlarında gayet mutlu olurlar. Aralarında geçen sorunlar eğer kendi aralarında çözülürse sorunlar ortada kalmaz ve gayet mutlu olurlar. Her iki burç yeniliğe açık burçlar olduğundan aralarında gayet yeni aktiviteler de bulunurlar. Bu iki burç arasında bu uyum onların aşk hayatları için gayet iyi bir ilişki olacaktır.

Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Benzer ruhların beraberliği olacak bir ilişkidir. Enerjik, güçlü, heyecanlı bir ilişki sizleri bekliyor. Ateş burçları çok yaratıcıdır, bu nedenle aralarında sonsuz fikir alışverişleri olacaktır. Parlak fikirler, ateşli sohbetler ve macera dolu bir ilişki olacaktır. Beraber oldukça uyumlu olan, aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir yaşam sürebilirler. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Bir koç burcunun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta, aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi ise hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok. Birbirinizi asla bırakmayın. Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. İki burç birlikte saatlerce sohbet edebilecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır.

Koç burcunu çok mutlu edecek özelliklere sahiptir. Sanki onu mutlu etmek için yaratılmıştır. En zor günlerinde bile koç burcunu gülümsetebilen, neşeli, cömert olan aslan burcuna hayran olacaksınız. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olabilecektir. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir. Koç burcu zeki ve pratik oluşuyla aslanı etkilemeyi başarır. Aslan ise lüks zevkleri ile koç burcunu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Aslan sevgiliniz romantik olduğu için size hoş sürprizler hazırlayacaktır. Gösterişli ve pahalı yerlerde yemek yemekten ve buralarda görülmekten zevk alır aslanlar. Görünüşe önem verir, iyi giyinmeyi sever. Aynı özeni sizin de göstermenizi bekler. Her iki burcun da hayattan beklentileri çok fazladır. Bu beklentilerini birlikte gerçekleştirebilirler. Hem aslan hem de koç hayatı dolu dolu yaşamayı seven burçlardır. Bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır.

Aslan ve Koç Aşk Uyumu

Her iki burç da ateş grubu mensubu oldukları için sınırlarını zorlayarak etrafındaki dünyayı keşfetme dürtülerine sahiptir. Birlikte yeni yerler keşfetmek, bir restoranda romantik bir yemek yemek, farklı şeyler yapmak her iki burca da iyi gelecektir. Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi ile baş başa zaman geçirmekten daha çok hoşlanır. Aslanlar katı bir karakter gibi görünse de içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar. Koç burcu bunu fark edince aslan burcu ile daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Bu iki burcun arasında eksik olan romantizm olabilir. Her iki burç da bu konuda biraz yeteneksizdir. Ama çok iyi bir iletişime sahip oldukları için bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler. Her ikisi de ateş grubuna ait burçlardır. Koç kadını aşırı kıskanç bir yapıya sahiptir. Aslan burcu erkeği ise oldukça flörtçü bir yapıya sahiptir. Bu durumda da koç kadını aslan erkeğini biraz sıkabilir. Bu da aralarında problem çıkmasına neden olur. Aslanın ve koçun kavgası sırasında çığlıklar ve kükremeler duyulacaktır.

Aslan kükremesi ile koç burcunu sindirebilir. Ancak birbirlerine anlayışlı ve sıcak yaklaşırlarsa aralarındaki engelleri aşabilirler. Aslan erkeğinin romantik olması koç burcu kadınını kendine daha çok çekmesine neden olacaktır. Koç kadını ilişkilerinde oldukça sıcak ve açıktır ve her şekilde ilişkisi için kendini ortaya koyabilir. Ancak aslan erkeği aşırı ilgiye düşkün olduğundan bazı zamanlarda iki burç anlaşamayabilir. İlişki başladıktan bir süre sonra koç kadınının hareketli yapısı ve eğlenceli yapısı aslan erkeği ile ilişkilerinde mutlu olmalarını sağlayacaktır. Böylece zaman içinde aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalayabilirler. Aslan erkeği ile koç kadınının birliktelikleri her zaman eğlenceli ve tutkulu olacaktır. İlişkileri ne kadar uzun sürerse sürsün daima birbirlerine aşık olarak kalacaklardır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasında bazen anlaşmazlıklar olabilir. O da burçlarının getirdiği yapılarından kaynaklanmaktadır. Ancak bu problemlerini aşabilirlerse çok mutlu olabilirler. Tüm sorunlarını beraber çözebilirlerse zaman içinde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar ve bu uyumu da bir daha asla kaybetmezler. Aralarındaki aşk zaman içinde güçlendikçe ilişkilerinde yeniliğe daha açık bir hale gelirler. Aslan kadını ve erkeği gururlarına çok düşkündürler, her ikisi de aldatmayı asla hazmedemez. O da sizin gibi birinci olmak ister, ikinciliğe tahammülü yoktur.

Aslan ve Koç Evlilik Uyumu

Aslan kadını ile koç erkeği evlilikte genel olarak uyumludurlar. İkisi de ateş grubu burçlarıdır. Aynı gruplardaki burçlar birbirleriyle iyi anlaşırlar. Çünkü birbirlerini anlarlar.

Aslan kadını ile koç erkeği de birbirlerini iyi anlarlar. İkisi de çok heyecanlı, sosyal, sabırsız, eğlenceli, hırslı ve kariyeristtirler. Bu da evliliklerinin zevkli geçeceğini gösterir. İkisi de özgür ruhludurlar, ve ikisi de yönetici karakterlidirler. Bu durum, evliliklerinde gerilim yaratabilecek ender unsurlardandır. Çok iyi arkadaş oldukları zevkli ve eğlenceli bir birlikteliğin baş kahramanlarıdır onlar. Yeter ki yönetme ve iktidar hırsıyla birbirlerini ezmesinler!

Koç erkeği kararlı ve meraklı kadınlardan hoşlandığı için aslan kadını tam ona göredir. Aslan kadını mesleğinde başarılı ve kültürlüdür. Özellikle de işi akademisyenlik, öğretmenlik gibi bir işse-zaten illa ki başarılı olacağından-genel kültür seviyesi yüksektir. Kararlılık, azim, ayakları yere sağlam basma gibi konularda aslan kadını zaten özenilecek bir kadındır. Cesur ve samimidir de. Bu gösterişli, parlak, başarılı kadın ister istemez havalı koç erkeğinin ilgisini çeker ve koç erkeği böyle bir kadınla evlendiğinde kendisiyle de eşiyle de gurur duyar. Evet o kırmızı halıda mutlulukla gülümseyen çift onlardır! Gösterişli, başarılı ve havalı…

Koç erkeği aslan kadınının asabi hallerinden hiç hoşlanmasa da pasif ve sessiz bir kadın da ona göre değildir. Bu yüzden aslan kadınının bu çıkışları bazen onun da hoşuna gider. Gerçekten de asabiyet söz konusu olduğunda koç burcunu idare etmek zordur. Ne çok çaçaron ne de çok pasif bir kadına tahammül edebilir koç erkeği.
Mantık bu evlilikte önemli bir rol oynar. İkisi de duygusal kararlar almazlar. Her zaman mantıkları ön plandadır. Bu durum, önemli konularda fikir ayrılıkları yaşamamalarını sağlayan olumlu bir haldir.

Dürüstlük aslan kadını için çok önemlidir. Aynı şekilde koç erkeği de yalandan nefret eder. Birinin kendisine yalan söylediğini fark ettiğinde onunla bağlarını keser. Çiftin evlilikleri dürüstlük ve samimiyet çerçevesinde yürüyecektir. Her ikisi de başka birilerine meyletseler bile mevcut evliliklerini bitirmeden bu ilişkiyi yaşamak istemez ve başkalarına duydukları ilgi nedeniyle evliliklerinin sarsıldığını birbirlerine açıkça söyleyebilirler.

Dobralık özellikle aslan kadını açısından çok belirgin bir özelliktir. Koç erkeği de açık konuşmayı sever. Heyecanlı yapıları aşırı açık sözlü halleriyle birleşince bazen kavgalar kaçınılmaz olur. Özellikle aslan kadınının sinirlenince gözü bir şey görmez. Her ikisinin de sabırsız halleri bütün bunlara tuz biber ekebilir.

Bu Bir Star Evliliğidir!

Koç erkeği cazibesi, stili, şıklığı, enerjisi ile aslan kadınını etkiler. Aslan kadını da koç erkeğinin, yanında olmasını isteyebileceği parlaklıkta bir yıldızdır. Aslan burçları enerjilerini güneşten alırlar ve ışıkları, koç erkeği gibi çapkın bir erkeğin bile gözlerini kamaştırır. Gerçi koç erkeği zorludur; peşinden koşturur. Aslan kadınının pes etmeyen yapısı sonunda galip geldiğinde çift kendilerini nikah masasında bulacaktır.

Parıltıları Herkesin Gözlerini Kamaştırır

Bu çiftin sosyal hayatı son derece hareketli olacaktır. İkisi de hayatı dolu dolu yaşamayı, gezmeyi, eğlenmeyi, gece hayatını severler. Koç erkeği için dostları ve dostluk çok önemlidir. Her iki burç insanı da hayatlarına girecek kişileri özenle seçerler; ve onlarla çokça vakit geçirir; bol bol da eğlenirler.

İkisi de sosyal hayatın göz bebeği olabilen kişiliklerdir. Popüler ve dikkat çekicidirler. Aslan kadını gösterişe ve ilgiye düşkündür. İstediği ilgiyi elde etmek için kendisine çok özen gösterir. Koç erkeğinin ise doğal bir çekiciliği vardır. Zodyak’taki en çekici erkekler koç erkekleridir. Koç erkeği aslan kadını eşinin kendisini temsil ediş şeklinden mutluluk ve gurur duyar. Aslan kadını da bu gösterişli ve çekici eşin kendisine yakıştığını düşünür. Koç erkeği sadece tip olarak değil karakter olarak da çekicidir. Çünkü son derece özgüvenlidir. Kıpır kıpır, keyfine düşkün ve hayattan zevk alan bu çift sosyal ortamların ilgi odağıdır.

Onsuz Olmaz: Özgürlük

Aslan kadını da koç erkeği de özgür ruhludur. Her ikisi de bağımsızlıklarına hastalık derecesinde düşkündürler. Ateş grubu burçlarının ortak özelliklerinden biridir bu. Bu yüzden ateş grubu burçları birbirleriyle iyi ilişkiler geliştirirler. Çünkü birbirlerinin özgürlük ve bağımsızlık konusundaki ruh hallerini çok iyi anlarlar. Aslan kadını ile koç erkeğinin evliliğinde özgürlük esas olacaktır. Bu özgürlük fikri aslan kadınının her zaman karar alma sürecine katılmasıyla da ilintilidir. Aslan kadını hem eşitlikçi ve özgürlükçü hem de gururlu olduğundan evde sözünün geçmesini ister. Bir erkeğin hükmü altına girmek ona göre değildir. Koç erkeğinin de aslan kadınını disipline etmek gibi bir niyeti ve arzusu yoktur. Bir kadın tıpış tıpış her dediğini yapsa koç erkeği yine mutsuz olur. Bu konuda koç erkeğin hassas ayarını çok iyi tanımak gerekir. Gözlem yoluyla neyi ne kadar pısırıkça ve neyi cesur bulduğuna bakmanızı öneririz.

Kıskançlık bu evlilikte asla gündeme gelmemesi gereken bir konudur. İki taraf da aşırı kıskanılmak ve kısıtlanmaktan nefret eder. Gel gelelim koç burcu erkeği zaman zaman kıskançlıklar yapabilir. Yine de bu çok nadir bir durumdur.

Özgürlük Bazen Büyük Bir Sorundur

Özgürlük konusu çiftin ilişkisini beslerken bazı açılardan bir gerilim faktörü de olabilir. Her iki tarafın da çok özgür takıldığı bir evlilikte koç erkeği aslan kadınına oranla sadakatsizliğe biraz daha meyillidir. Aslan kadını her zaman sadıktır. Koç erkeği de evlendikten ve hele de hayatının aşkıyla evlendikten sonra sadık kalırsa da ilgisini çabuk kaybeden bir tip olduğu unutulmamalıdır. Çekici bir erkek olan koç erkeğinin gözü dışarı kayabilir. Yani koç erkeğini tavlayıp onu evliliğe ikna etmek ömür boyu onun ilgisine mazhar olma garantisi vermez. Öte yandan gerçekten hayatının aşkını bularak aslan kadını ile aşk evliliği yapmış bir koç erkeği ilgisini kolay kolay kaybetmeyecektir. Bekarken de daldan dala konmasının asıl nedeni gerçek bir ilişki aramasıdır.

Özgürlük kavramıyla bağlantılı olabilecek diğer bir sorun ise yönetim sorunudur. Aslan kadını yönetmeyi sever. Koç erkeği de yönetici ruhludur. Hatta ilişkilerinde otoriterdir. Her ikisi de “özgür ruhlar” olan aslan kadını ve koç erkeği evliliklerinde bir otorite sorunu yaşayabilirler. Birbirlerine karşı alttan almayı becerebilmeleri çok önemlidir. Koç erkeği kırılmaktan hiç hoşlanmaz. Kırıldığı zaman sinirlenerek başkalarını üzebilir. Aslan kadınının da sinirlendiğinde tabağı çanağı fırlattığı olur. Koç erkeği böyle bir tartışmaya girişirken aslan kadınının inatçı yapısını unutmamalıdır. Haklılığı konusunda sonuna kadar direnecek ve üstüne çok varılırsa çok asabi tavırlar da gösterebilecektir. İkisi de heyecanlı bir yapıdadırlar. İlişkilerinde gerilim unsurları otorite ve liderlik kavramlarıyla ilintilidir. Bu tür problemler söz konusu olduğunda ikisinin de alttan alması çok önemlidir. Aslen bunlar atlatabilecekleri sorunlardır.

Herkesin İlgi İstediği Bir Evlilik

Bir diğer problem alanı ilgi odağı olma meselesidir. Her ikisi de hem özgür ruhlu hem de ilgi çekici insanlardır. Özellikle de aslan kadını eşinden hep ilgi bekleyen, el üstünde tutulmak isteyen bir kadın tipidir. Koç erkeği de ilgisiz, kendisini önemsemeyen, yanında olmayan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Aslan kadını asla böyle bir kadın değildir ama eşinden, kendisinin eşine gösterdiğinden daha fazla ilgi beklediği olur. Bu problemler büyümeden halledilebilir.

Eşim Çok Bencil, Ama Sanırım Hallederim!

Bu noktada biraz da bencillik konusuna değinmekte fayda var. Çünkü bazen çok bencilce davranmak koç burcunun iflah olmaz bir özelliğidir. Aslan kadını bu durumdan hiç hoşlanmaz. O evliliğinde bencil biri değildir. Ama anlayışlıdır ve bu halde de koç erkeğini anlamak için elinden geleni yapacaktır. Zaten Aslan kadınının hassas noktalarına, örneğin özgürlüğü ya da ilgi görme isteği ile ilgili hassasiyetlerine dokunmazsanız gayet uyumlu olur. Sevdiği erkeğe çabucak bağlandığı için bu gibi kötü huyları da hoş görebilir. Koç erkeği de bencilliğini anladığında geri adım atacaktır. Bu ilişkide o da zaman zaman alttan alan durumundadır. Ama koç erkekleri iyi niyetlerinin suistimal edilmesinden nefret ederler.

En İyisi Biziz, Kazanmak Kaderimiz

Bu çift kariyer konusunda birbirlerini çok fitiller. İkisi de hırslı ve kariyeristtir. İkisi de etraftaki en başarılı insan olmak ister. Hatta koç erkeği aslan kadınından da ileri gider bu konuda; ve her alanda en iyinin kendisi olduğuna samimiyetle inanır. İkisinin de her anlamda hayattan büyük beklentileri vardır.

Koç erkeği kendi işini yapmaya meyillidir. Maddi sıkıntı çekmemek için var gücüyle çalışacağından geliri ve kariyeri her zaman iyi olur. Aslan kadını zaten kazanmak için yaratılmıştır. Hem aslan kadınının da koç erkeğinin de sosyallikleri ve havaları parayı gerekli kılar. Bu standardı korumak için ellerinden geleni yapacaklardır. Aslan kadını para konusunda savurgan da olsa kariyeri iyi olduğundan maddi sıkıntı yaşamayacaktır. Sıkıştığında başarılı kocası imdadına koşacaktır.

Özgür ama Kurallı Bir Aile

Koç erkeği çocuk sahibi olma fikrine çok mesafelidir. Aslan kadını bunu kafaya takmamalıdır. Ne de olsa evlenmeye de mesafeliydi! Ama hayatının aşkını bulunca evlenmişti. Aynı şey çocuk konusunda da tekrarlanacaktır. Çocuğa çok sempatik bakmayan bu erkek, çocuğu olunca onu çok sevecek. Aslan kadını ise kendi adına rahat ve özgür bir anne olacaktır. Ama aslan kadını çocuklarını kendisi kadar rahat bırakmayabilir. İki burç insanı kuralcı bir yapıya sahiptirler. Otorite kurmayı severler. Bu şüphesiz çocuklarıyla olan ilişkilerini de etkileyecektir. Evde her zaman bir kurallılık ve düzen olacaktır. Kurdukları otoriter yapı bazen çocuklar için sıkıcı olabilir. Devamlı mantıkla hareket eden bir anne baba çocuklarda bir bıkkınlık yaratabilir. Bu evlilikte anne ve baba çocuklarla ilgili mantıklı kararlarda hemen hemen her zaman hemfikirdir.

Hem Sosyal Hem Evcimenler

Romantizm konusunda biraz sıkıntı yaşayabilecekleri söylenir. Aslında birbirlerini çok severek evlenmiş koç erkeği ve aslan kadını için hiç de böyle bir problem oluşmayacak. İkisi de romantik ve ateşli olabilirler. Yeter ki tutkuları olsun! Hatta koç erkeği sürprizlerle dolu bir erkek haline gelir. Cüretkar sürprizlerle eşini çok şaşırtabilir.

Her ne kadar çok sosyal bir erkekse de eşiyle baş başa vakit geçirmekten de çok hoşlanır. Evi onun için bir huzur ve romantizm mekanıdır. Evinde huzur ve romantizm varsa sosyalliği bir süre bir kenara bırakabilir. Aslan kadının ara sıra içine dönmesine, sosyallikten uzaklaşmasına tahammül edebilir. Hem evi çok sever hem de sık sık dışarıda vakit geçirir. Bunu çelişki yaratacak şekilde yaşamaz. Evdeyken evin, dışarıdayken dışarının keyfini her ikisi de iyi çıkarırlar.

Bir aslan kadını ile bir koç erkeğinin evliliği aralarında ciddi bir iktidar ya da otorite sorunu oluşmamışsa etrafta parmakla gösterilen, özenilen bir evlilik olacaktır. Birbirlerinden duygusal ve kültürel olarak çok beslenecek, saatlerce karşılıklı konuşabilecek bir çifttirler. Ortalama bir evliliğe oranla çok daha hareketli bir evlilikler olacakları kesin gibidir. Böyle bir çiftseniz keyfini çıkarın. Muhtemelen etraftaki herkes size çok imreniyor!

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git