Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu
29 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.263 kez okundu.

Ateş burcuna dahil olan aslan kadını ve koç erkeği birbirine çok benzer. İkisi de hırslıdır, yönetici ruha sahiptir ve hayatın heyecanlı yanlarını merak eder. Heyecanlı, eğlenceli, sabırsız olmaları da diğer ortak özelliklerindendir. Bu kadar ortak özellik olumlu durumlar yaratabileceği gibi olumsuz durumlar da yaratabilir. Gerilim de aşk da üst düzeyde yaşanacaktır.

Yaratıcı ruhları ve uyumları sayesinde çift olarak dünyayı dolaşmaları, turlara, gezilere çıkmaları, özgür ruhlarını mutlu etmeleri mümkündür. Aslan kadını da koç erkeği de lider ruhlu olduğundan ikisi de ilişkiyi yöneten taraf olmak isteyecektir. Bu durum da aralarındaki anlaşmazlığı, gerilimi artıracaktır.

Aslan kadını hırslıdır ve daima yenilik ister. Yeni konulara eğilir, hızla işlerin üstesinden gelmeye çalışır. Eşitlikçi bir yapıya sahiptir. Sessizliğe ihtiyacı vardır. İç dünyasının derinliklerini kimseye açmak istemez. Koç erkeği, gerektiği yerde kendini geri çekmesini bildiğinden aralarındaki uyum kolaylıkla sağlanabilir. Eğer değişken yapısını aslan kadınına hissettirirse birlikte daha mutlu ve huzurlu olacaklarını söylemek mümkündür.

Koç burcu erkeği hareketli, öz güvenli ve enerjik yapısıyla toplumda ilgi odağı olabilen bir kişidir. Otoriter kişiliği, dik başlılığı ve bencil davranışlarıyla karşısındaki insanları kırabilir. Aslan kadını ise koç erkeğinin üzerinde otorite kurma eğilimini ve bencil tavırlarını sevmez. Dürüstlüğe verdiği önemle ve iyi niyetli yapısıyla koç erkeğini anlamaya çalışır.

Canlı, dinamik ve neşeli olan aslan kadını da cömert ve dik başlı olan koç erkeği de bağımsızlıklarına çok düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Öz güvenli ve gururlu olduklarından başkalarının kendilerini yönetmeye çalışmasına izin vermezler. Dostluk kurdukları insanları özenle ve dikkatle seçmeye çalışırlar. Koç burcu erkeği, insanlara yardım etmeyi ve sorunlarını dinleyip çözüm üretmeyi sever. Aslan burcu kadını ise insanları hoş sohbeti ve iyi niyeti ile etkiler. Ayrıca iyi niyetinin suistimal edilmesinden hiç hoşlanmaz.

Maddi açıdan da özgür olmayı seven koç erkeği, kimseden emir almayı sevmediğinden kendi işini kurarsa çok mutlu olacaktır. Aslan kadını süsüne, bakımına ve giyimine çok para harcadığından maddi anlamda birikim yapmakta zorlanır. Her şeyin en iyisini ve kalitelisini sever.

Koç burcu erkekleri ev hayatına düşkündür fakat dışarıdaki hayatı da sever. Hareketli yapısı onu eve kapanmaktan alıkoyar. Aslan kadını ise evine bağlı ve sadık yapısı ile dikkat çeker. İkisi de sert ve kuralcı yapısıyla evdeki disiplini korumakta ustadır. Adeta birbirleri için yaratılmıştır ve evlilik hayatında da çok mutlu olacaklardır.

Cinsel hayatlarında ikisi de eşit derecede yönetendir. Fakat bazen koç erkeği bazen de aslan kadını ipleri eline alabilir. Cinsel hayatları oldukça canlı, uyumlu ve heyecanlı olacaktır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasındaki uyum çok önemlidir. İyi bir ilişkinin devamı için uyum çok önemlidir. Bu uyum her iki tarafın birlikteliği için önemliyken ayrıca iyi bir evlilik için de önemlidir. Aslan burcu kadını güneşin etkisinde kalan bir burçtur. Güneş aslan burcuna hayat vermektedir. Hayatta yapamayacağı şey yoktur. Engel nedir bilmezler ve aşk hayatı son derece etkileyicidir. Baştan çıkarıcı ve cazibeli bir görüntüsü vardır. Söz konusu aşk olduğunda çok romantik davranırlar. Daima kalplerindeki sesi dinlerler.

Koç burcu erkeği ise, Koç burcu erkeği fiziksel olarak çekiciliğe sahiptirler. Bakımlı ve gayet şık giyinirler. Canlı renkleri tercih ederler. Ruh hallerine göre kıyafet seçiminde bulunurlar. Kendi sitillerini yaratmaktan zevk alırlar. Koç burcu erkeği son derecede naziktirler. Kova burcu erkeği bağlanmaktan hoşlanmazlar. Koç burcu erkeği zaman zaman kıskançlık geçirebilirler. Kova burcu erkeği yoğun bir sevgi içindedirler. Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasındaki uyum ise, aralarında geçen ufak tefek sorunlar olsa da aşk hayatlarında gayet mutlu olurlar. Aralarında geçen sorunlar eğer kendi aralarında çözülürse sorunlar ortada kalmaz ve gayet mutlu olurlar. Her iki burç yeniliğe açık burçlar olduğundan aralarında gayet yeni aktiviteler de bulunurlar. Bu iki burç arasında bu uyum onların aşk hayatları için gayet iyi bir ilişki olacaktır.

Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Benzer ruhların beraberliği olacak bir ilişkidir. Enerjik, güçlü, heyecanlı bir ilişki sizleri bekliyor. Ateş burçları çok yaratıcıdır, bu nedenle aralarında sonsuz fikir alışverişleri olacaktır. Parlak fikirler, ateşli sohbetler ve macera dolu bir ilişki olacaktır. Beraber oldukça uyumlu olan, aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir yaşam sürebilirler. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Bir koç burcunun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta, aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi ise hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok. Birbirinizi asla bırakmayın. Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. İki burç birlikte saatlerce sohbet edebilecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır.

Koç burcunu çok mutlu edecek özelliklere sahiptir. Sanki onu mutlu etmek için yaratılmıştır. En zor günlerinde bile koç burcunu gülümsetebilen, neşeli, cömert olan aslan burcuna hayran olacaksınız. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olabilecektir. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir. Koç burcu zeki ve pratik oluşuyla aslanı etkilemeyi başarır. Aslan ise lüks zevkleri ile koç burcunu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Aslan sevgiliniz romantik olduğu için size hoş sürprizler hazırlayacaktır. Gösterişli ve pahalı yerlerde yemek yemekten ve buralarda görülmekten zevk alır aslanlar. Görünüşe önem verir, iyi giyinmeyi sever. Aynı özeni sizin de göstermenizi bekler. Her iki burcun da hayattan beklentileri çok fazladır. Bu beklentilerini birlikte gerçekleştirebilirler. Hem aslan hem de koç hayatı dolu dolu yaşamayı seven burçlardır. Bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır.

Aslan ve Koç Aşk Uyumu

Her iki burç da ateş grubu mensubu oldukları için sınırlarını zorlayarak etrafındaki dünyayı keşfetme dürtülerine sahiptir. Birlikte yeni yerler keşfetmek, bir restoranda romantik bir yemek yemek, farklı şeyler yapmak her iki burca da iyi gelecektir. Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi ile baş başa zaman geçirmekten daha çok hoşlanır. Aslanlar katı bir karakter gibi görünse de içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar. Koç burcu bunu fark edince aslan burcu ile daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Bu iki burcun arasında eksik olan romantizm olabilir. Her iki burç da bu konuda biraz yeteneksizdir. Ama çok iyi bir iletişime sahip oldukları için bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler. Her ikisi de ateş grubuna ait burçlardır. Koç kadını aşırı kıskanç bir yapıya sahiptir. Aslan burcu erkeği ise oldukça flörtçü bir yapıya sahiptir. Bu durumda da koç kadını aslan erkeğini biraz sıkabilir. Bu da aralarında problem çıkmasına neden olur. Aslanın ve koçun kavgası sırasında çığlıklar ve kükremeler duyulacaktır.

Aslan kükremesi ile koç burcunu sindirebilir. Ancak birbirlerine anlayışlı ve sıcak yaklaşırlarsa aralarındaki engelleri aşabilirler. Aslan erkeğinin romantik olması koç burcu kadınını kendine daha çok çekmesine neden olacaktır. Koç kadını ilişkilerinde oldukça sıcak ve açıktır ve her şekilde ilişkisi için kendini ortaya koyabilir. Ancak aslan erkeği aşırı ilgiye düşkün olduğundan bazı zamanlarda iki burç anlaşamayabilir. İlişki başladıktan bir süre sonra koç kadınının hareketli yapısı ve eğlenceli yapısı aslan erkeği ile ilişkilerinde mutlu olmalarını sağlayacaktır. Böylece zaman içinde aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalayabilirler. Aslan erkeği ile koç kadınının birliktelikleri her zaman eğlenceli ve tutkulu olacaktır. İlişkileri ne kadar uzun sürerse sürsün daima birbirlerine aşık olarak kalacaklardır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasında bazen anlaşmazlıklar olabilir. O da burçlarının getirdiği yapılarından kaynaklanmaktadır. Ancak bu problemlerini aşabilirlerse çok mutlu olabilirler. Tüm sorunlarını beraber çözebilirlerse zaman içinde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar ve bu uyumu da bir daha asla kaybetmezler. Aralarındaki aşk zaman içinde güçlendikçe ilişkilerinde yeniliğe daha açık bir hale gelirler. Aslan kadını ve erkeği gururlarına çok düşkündürler, her ikisi de aldatmayı asla hazmedemez. O da sizin gibi birinci olmak ister, ikinciliğe tahammülü yoktur.

Aslan ve Koç EvlilikUyumu

Sürekli olarak bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır. Birbirlerine olan saygılarını yitirmedikçe bu iki çiftin mutlu beraberlikleri sürecektir. Evlilik kararı aldıklarında birbirlerine çok bağlı bir eş olurlar. Üstlerine düşen tüm sorumlulukların altından kalkabilirler. Böylece çok mutlu bir aileye sahip olabilirler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git