Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burç hesaplama ve bulma aracında doğum bilgilerinizi (gün/ay şeklinde doğum tarihi ve doğum saati) aşağıdaki tabloya girerek yükselen burcunuzu öğrenebilir ve burcunuzla ilgili yorumları okuyabilirsiniz.DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ


Astroloji, doğum planı olarak kabul edilen eşsiz bir kozmik imzayı ortaya çıkartmak için gezegenleri, burçları ve yükselenleri kullanan eski bir dildir.

Doğum haritasına baktığınızda size ayın, gezegenlerin, güneşin ve diğer yıldızların doğrum tarihini ve saatini gösterir. Bu hayattaki, kişisellik, ilişkiler ve yaşam amacınız için çerçeve oluşturan şey de tam da budur.

Yükselen işaretler, aynı zamanda yükseleniniz olarak da bilinir ve bu aslında sosyal kişiliğinizdir. Siz doğduğunuzda doğu ufkunda yer alan burç işaretiyle ilgili olarak insanlarla nasıl etkileşim kurduğunuzdur.

Yükselen burcunuz, sizin dış stilinizi ve fiziksel bedeninizi temsil etmektedir. Adeta iç ve dış dünyanızın dışa vurumudur.

Örneğin, yükselen burcunuzun işaretleri, genel hayata yaklaşımınızın nasıl olduğu ile ilgili bilgiler verirken aynı zamanda enerjinizin türünü ve yaklaşımını da anlamaya yardımcı olur.

Peki, yükselen burcunuzu öğrenmenin en iyi yolu nedir? Güneşiniz, ayınız ve yükselen burcunuzun size ne söylediğini öğrenerek doğum haritanızda hangi 12 burç işaretinden hangisinin sizi gösterdiğini bu sayfada yer alan yükselen burç hesaplama aracını kullanarak bulabilirsiniz.

Yükselen işaretler genellikle “giydiğiniz maske” olarak bilinir fakat aslında öyle değil, çok daha fazlası. İnsan olmak ve fiziksel bir bedene sahip olmak aslında “giydiğiniz maskedir”. Bu nedenle yükselen burcunuz ise sizin içinizde yer alan ruh, ruh ve bilinç arasındaki enerjidir.

Bir başka ifadeyle, yükselen burcunuz kimin için çok daha önemli ve vazgeçilmez çıkartabileceğiniz bir maskeden çok daha fazlasıdır. Bu yüzden ihmal etmeyin ve yükselen burcunuzu hemen öğrenin.