Hakkımızda

    2014 yılında kurulan Modanium, kadınların merak ettiği Sağlık, Beslenme, Anne Çocuk, Astroloji, Aşk ve İlişkiler, Yaşam gibi farklı kategorilerde birçok konuya, özgün içerikleriyle birlikte ziyaretçilerine aktaran bir sosyal kadın portalıdır.

    Modanium bünyesinde yer alan, alanında uzman tüm editörler ve uzmanlar, markayı en iyi şekilde ön plana çıkartmak adına ziyaretçilerine yararlı içerikler üretmeyi kendilerine misyon haline getirmişlerdir. Uzman editörler ve sağladıkları araştırmalar sayesinde kaleme aldıkları bu konuları ve en güncel bilgileri ziyaretçilerimiz ile buluşturmaktadır.

    Misyon, vizyon ve ilkelerinden ödün vermeden şeffaf yayıncılık anlayışını görev bilen Modanium, internet üzerinden okuyucuların yararına sağlamaya çalıştığı tüm içerikleri yine internetin gücünü kullanarak ortaya koymaktadır. Sağladığı hiçbir içerikte politika, ideoloji, örgüt veya dini oluşumun içerisinde yer almayan Modanium, ayrıca paylaştığı hiçbir içerikte nefret söylemi dile getirmez ve tamamı ile çocuklara uygundur.

    Modanium imtiyaz sahibi ZELA DIGITAL’dir ve tüm hakları saklıdır. Siteden edindiğiniz bilgilere kesin olarak güvenmeyiniz, doğru bilgiler ve fikirler için mutlaka konu alanındaki uzmanlara danışınız ve teyit ediniz.

    Bizler sizlere en faydalı, kaliteli, etkili ve güncel bilgileri ulaştırmaya gayret ediyoruz. Herhangi bir bilgi hatası/hataları düzeltmeleri için bize [email protected] mail ile ulaşabilirsiniz.