Gizlilik Politikası

Modanium.com web sitesi (bundan sonra Modanium olarak bahsedilecektir), kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz.

Copyrigth

© Copyrigth 2020 Modanium tüm hakları saklıdır. Kod, içerik gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Modanium’a aittir. Modanium’da sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Modanium’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Modanium hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Gezinme Gizliliği

Modanium web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır.

HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar Modanium’a bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır. Dolayısıyla, Modanium’da tam olarak hangi sayfada gezildiği tespit edilemediği için Servis Sağlayıcı, bağlantıya müdahale edemez. Yani Internet Servis Sağlayıcınız, gireceğiniz sayfa adresini bilemeyeceğinden, o sayfaya özel sansür uygulayamaz, sayfaya yapılan bağlantıyı yavaşlatamaz ya da sayfayı başka bir adrese yönlendiremez.

Reklamlar

Modanium, Google Adsense reklamları kullanmaktadır. Ancak, kullanıcıların ilgi alanlarına, cinsiyet ve yaş gibi demografik bilgilerine ve Google Hesabı kayıtlarına dayalı reklamlar göstermeye yarayan ve Google’ın ziyaret bilgilerinizi toplayarak ilgi alanı kategorileri oluşturmasını sağlayan Kişiselleştirilmiş reklamlar ile daha alakalı reklamlar yayınlamak için reklamverenin kitle bilgilerini kullanan Üçüncü taraf reklamlar Modanium’da kullanılmaz.

Ziyaretçi Analizi

Modanium, ziyaretçi trafiğini takip etmek için Google Analytics servisini kullanmaktadır. Ancak, Adsense kodunda olduğu gibi, Analytics kodlarında da ziyaretçilerin demografik ve coğrafi özellikleri ile ilgi alanlarını takip eden özellikler devre dışı bırakılmıştır.

Google’ın web ve uygulama tarama geçmişinizi Google hesaplarınız ile ilişkilendirmesini ve Google hesaplarınızdan gelen bu bilgileri reklamları kişiselleştirmek için kullanmasını sağlayan, oturum açan Google kullanıcılarından toplanan verileri de içeren Yeniden Pazarlama ve Kitle Demografisi ve İlgili Alanı Raporlaması özellikleri Modanium’da etkin değildir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cedit Mah. Yozgat Cad. No:2/101 Zile/Tokat
Tel: 0850 840 98 31
E-Mail : [email protected]

Sözleşmenin Güncelliği

Modanium, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini, sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

Modanium’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri, sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Modanium’da uygulanan gizlilik politikası, çerezler, reklam sistemi ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı [email protected] adresine iletebilir ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.