Kahve Falında Dikdörtgen Görmek

Kahve Falında Dikdörtgen Görmek
27 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.770 kez okundu.

Kahve falında dikdörtgen görmek, genellikle çaba anlamına gelir. Fal baktıran kişi mutlu olmayı istiyorsa çabalaması gerekir. Yani bazı zorlukların üstesinden gelmek zorundadır. Kişinin sıkıntılı bir dönmeden geçtiğini ve işi ve ailesiyle ilgili sorunlar yaşadığını da gösterir ve pek de hayırlı değildir. Zorlu dönemlerin çabalamadan geçmeyeceği ve sorunları atlatmak için mücadele etmesini tavsiye eder. Çabaladığımız taktirde bizi güzel olayların beklediğini anlatır.

Aslında birer uyarıcıdır. Aynı zamanda bazı davranış kurallarını da belirtir. Fincanın dibinde ise bekar kişinin karşısına aşık olacağı biri çıkabilir anlamına gelir. Fincanın yanlarında gözükürse de iyi olaylara işaret eder. Fal sahibinin karakterli ve dediğim dedik bir insan olduğunu aynı zamanda gösterişten hoşlanmadığını ve sadelikten yana olduğuna işaret eder.

Güçlü ve samimi karakteriniz ile herkesi etkilemeyi başarıyorsunuz. Son zamanlarda nişanlınız ile aranıza bazı anlaşmazlıklar girebilir ama halledilemeyecek konular değil. Evcik hayvanları sevmemeniz ilişkinizi biraz sıkıntıya sokabilir çünkü nişanlınız tam bir köpek hayranı. Orta yolu bulacaksınız ama kendinizi boşa üzmeyin. Davetsiz bir misafir gizli kapaklı konuşmalarla merak uyandıracak. Olaylara fazla karışmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve Falında İçi Boş Dikdörtgen Görmek

Fal sahibinin sözünün eri bir insan olduğuna yorumlanır. Bu kişi karakterli ve toplumda parmakla gösterilen bir kişidir. Zamanının bir kısmını yardıma muhtaç insanlara ayıran bu kişi malını ve kazancını yoksullarla paylaşmayı sever. Gösterişten uzak sade bir yaşam sürer ayrıca gösteriş budalası kişilerden hiç haz etmez. Ayrıca bu kişinin sorunsuz bir hayatı vardır. Bu kişi tam bir mantık insanıdır ve hayatında atacağı her adımı aklının süzgecinden geçiriyordur.

Kişinin sıcak bir yuva kurma özlemini de yansıtır. Daha hayatında biri yokken evinin hayallerini kuruyor bu hayalle mutlu oluyordur. Kişinin eline kaynağı belli olmayan bir para geçeceğine işaret eder ve bu şekilde büyük paralar kazanacaktır. Kişi, ticaret yapıyorsa eğer, kar edecek demektir. Siz şu sıralar ticari kazancı çok olan bir işin üstündesiniz ve buradan büyük bir bolluğa kavuşacaksınız. Bazen de bir mezarı simgelemektedir. Bu bir vefat haberi olabilir ve çok yakınlarından bir vefat haberi gelecektir. Sonucu çok kötü sonuçlanacak bir işe yorulur. Bu iş sizi çok zorlayacak ve çözümü konusunda epey bir uğraşmanız gerekecek. Bazen de yüksek bir mevkiyi işaret eder. Mahkemelik bir işiniz varsa yakın zamanda bir sonuç alacaksınız. Kişinin işlediği bir günahın karşılığını alacağına yorulur. Bu ceza karşısında çok pişmanlık duyacaksınız ve tövbe edeceksiniz.

Kahve Falında İçi Dolu Dikdörtgen Görmek

Agresif bir dönemde olduğunuzu ve sevdiklerinizle sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Siz farkında olmadan bir yakınınızı üzeceksiniz ancak bunu bir müddet sonra fark edeceksiniz. Bazen de mezarı çağrıştırır. Birden fazla ise bir kabristanı simgeler. Bu kabristan fiziken ölenler olabileceği gibi sizin hayatınızdan çıkardığınız kişi sayısını da simgeleyebilir. Zeka küpü birini çağrıştırır ve bu sizin çocuğunuz olabilir. Eğer çocuğunuz okulunda başarı bir öğrenci ise size bu müjdeleniyor olabilir. Bu çocuk ileride ülkeye şekil verecek büyük makamlarda olacaktır.

Bazende kitapları simgeler. Siz çok kitap okuyan birisisiniz ve fırsat buldukça boş anlarınızı kitap okuyarak değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca gören kıza talip var demektir. Bu talip boylu poslu yiğit bir delikanlı olacaktır. İlk görüşte sizi etkileyecek aranızda bir etkileşim olacaktır. Bazen de para destelerini gösterir. Kişi usulsüz bir işe karışmıştır ve haksız kazanç elde etmiştir. Bir miras paylaşımı söz konusu olacağını da gösterebilir. Dikdörtgenin büyüklüğü size düşecek olan hissenin miktarı hakkında bilgi sunacaktır. Kişinin yeni bir hayata adım atmak üzere olduğunu gösterir. Bu kişi işe evini değiştirmekten başlayacaktır. Yeni eve geçme planları hazırlıyordur. Sizin keskin sınırları olan bir insan olduğunuzu gösteriyor. Sizin için başkasının ne dediğinin bir önemi yoktur siz hep bildiğinizi okuyan birisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git