Kahve Falında Dikdörtgen Görmek

27.09.2015
Kahve Falında Dikdörtgen Görmek

Kahve falında dikdörtgen görmek, fal sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçtiği ve tez vakitte rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı zorluklara karşı pes etmeden mücadele etmesi gerektiğine işaret eder. Gelecek olan başarı ile birlikte kişinin güç, kuvvet ve zenginlik kazanacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Size iyiliği dokunacak bir insana işaret eder. Ayrıca her geçen gün umutlarınızın ve hayattan beklentilerinizin artacağına ve zamanla bu beklentilerinizden dönüş alacağınıza işaret eder, bu durum duygusal hayatınız için de geçerlidir. Hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Geçmişte yaşadığınız sancılı ilişkiler geride kalacak, size aşılayacak güzel olaylar meydana gelecek yeni kişiler karşınıza çıkacaktır. Evli iseniz veya sevgiliniz varsa, kısa süreli bir uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Karşı tarafla enerjiniz bir süreliğine uyuşmayabilir. Bu durumun canınızı sıkmasına izin vermeyin kısa sürede toparlayacağınız bu durum eşinizle aranızın eskisinden daha iyi olmanızı sağlayacaktır.

Evli olmayanlar için kısmet anlamına gelen bu figür, yakın zamanda hayatınıza birisinin gireceğinin habercisidir. Hayatınıza girecek olan bu kişi hayatınızın değişmesinde önemli rol oynayacaktır. Daha önceki ilişkilerinizden kaynaklanan ön yargılı yaklaşımları kırıp, daha pozitif ve şeffaf bakmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Böylece karşınızdaki kişiye daha fazla güvenmeyi öğrenip, güvene dayalı bir ilişki kurabilirsiniz. Her zaman her tartışmada haklı ve ya haksız aramak yerine, karşılıklı konuşmayı, karşınızdakini dinlemeyi öğrenmelisiniz. Bu sayede daha seviyeli bir ilişki yaşayabilirsiniz. Birbirinize olan saygı ve sevginizi en üst noktalarda yaşayacağınız bu dönemde hayatınızdaki kişiye daha da çok bağlanacaksınız. Ailenizin de desteklediği bu kişi ile onlar da çok iyi anlaşacaklardır. Sizi mutlu, huzurlu, her anını dolu dolu yaşayacağınız ve sakin bir evlilik beklemektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre umutlarınızın artmasıyla karşınıza yeni fırsatlar çıkacak olan bu dönemde, ne ektiyseniz onu biçecek, yaptığınız her iyiliğin karşılığını bulacaksınız. Sizin için bir dönüm noktası olacak bir zaman olacaktır. Uzun zamandır işinizi için harcadığınız emeklerin karşılığını fazlasıyla göreceksiniz, özellikle bu zamanda maddi durumunuz fazlasıyla düzelecektir. Bu zamana kadar yaşamış olduğunuz finansal sıkıntılar son bulacaktır. Bu sayede işlerinize daha da sıkı sarılıp daha çok çalışmak içinizden gelecektir. Ayrıca her şeyin karşılığını bulacağı bu dönemde daha önceden size yapılmış olan kötülüklerde karşılığını bulacaktır.

Aynı zamanda çalışkanlık ve azmi de imgeleyen bu figür, çalışkanlığınız ve çevikliğiniz ile etrafınızdakilere örnek olacağınıza işaret eder. Bu dönemde içinizdeki gücü fark edecek ve geleceğinizi şekillendirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Doğru kararlar alacak ayrıca çalışıp çabaladığınız sürece de yaptıklarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Çabalarınız sonuç verecektir. Haksızlıklar ortadan kalkacaktır. Uzun bir süredir çektiğiniz acı ve sıkıntılar son bulacak, size yeni umutlar ve hayaller aşılayacak olan güzel olaylar meydana gelecektir. Yakın bir arkadaşınız sayesinde üzerinde çalıştığınız bir projede büyük bir başarı elde edecek, yüksek bir kazanç sağlayacaksınız. Yakın bir zaman içerisinde, uzun zamandır ciddi bir hastalıkla mücadele eden uzak bir akrabanızdan kalacak olan mirasla beraber eliniz daha da bollanacaktır. Özellikle bu zamanlarda hayır işleri yapacak, bu kazancı daha çok yardıma ihtiyacı olan kişiler için harcayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde ailenizle daha da yakınlaşacağınıza işaret eder. Yakın bir zamanda ailenizden birisinin geçireceği kısa süreli bir rahatsızlık sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır. Özellikle bu dönemde aileniz işinizde elde edeceğiniz başarılarınızla gurur duyacaktır. Sevinçlerinizi, üzüntülerinizi, kararsızlıklarınızı onlarla paylaşmayı unutmayın. Aileniz her zaman sizin için en doğru yol gösterici olacaktır. Alacağınız kararları mutlaka onlara da danışıp, onların da fikirlerini almalısınız. Çalışkan ve azimli yapınız sayesinde iş hayatınızda elde ettiğiniz başarıları sosyal hayatınızda da elde edeceksiniz. Bu dönemde sosyal çevreniz genişleyecek, yeni insanlarla tanışacaksınız.

Bu dönemde kurduğunuz yeni arkadaşlıklar sayesinde hayatınız renklenecektir. Bu zamanlarda ev değişikliği yapacaksınız. Zaman sorunu yaşadığınız bu sıralarda, taşınırken biraz zorluk yaşayacaksınız. Değişimlere açık birisi olduğunuz için hemen uyum sağlayacağınız bu yeni hayatınızda daha da mutlu olacaksınız. Aileniz ve sevdikleriniz her zaman yanınızda olacaktır. Tüm sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve mutlu bir hayat sizi beklemektedir. Bir süredir konuşmadığınız bir arkadaşınız ile tekrar aranızı düzeltmek için en iyi zamandır.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde ve kariyerinizde zirvede yaşayacağınız bir dönemi işaret eder.  İş hayatınızda ani yükselişler sizi beklemektedir. Azim ve çalışkanlığınız sayesinde üzerinde çalıştığınız tüm projelerde oldukça başarılı olacak bu sayede kariyerinizde iyi bir çıkış yapacaksınız. Maddi kazancınız da oldukça artacaktır. Ayrıca bu dönemde çok yakın bir arkadaşınız sayesinde işinizle ilgili bir projede çok büyük bir başarı elde edip, bambaşka iş imkanları elde edeceksiniz. Bu arkadaşınız ile zaman içerisinde ortak olup, harika işlere imza atacak iyi birer iş partneri olacaksınız.

Eğitim hayatınız devam ediyor ise bu dönemde derslerinize verdiğiniz emekler boşa gitmeyecektir. Çok iyi yerlere erişecek, sınavlarınızda oldukça başarılı olacaksınız. Kariyerinizi şimdiden planlamaya başlayacak ve hayatınızda her şey istediğiniz gibi gelişecektir. Geleceğiniz şekillendirirken doğru kararlar vereceksiniz ve ailenizde her zaman verdiğiniz kararlara destek olacaktır. Sofranızda bolluk ve bereket gün geçtikçe artacak, Evinize gelecek olan bereket herkesi mutlu edecektir. Bir süredir yaşadığınız sorunlar ortadan kaybolacak, mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir. Çalıştığınız ve azimli olduğunuz sürece çabalarınız sonuç verecek, istediğiniz başarıları elde edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Akrabalarınızdan birisinin kısa bir süre için geçireceği bir rahatsızlık sizi ailenize daha da bağlayacaktır. Hemen atlatılacak olan bu rahatsızlık ciddi bir şey değildir. Fakat özellikle sizin bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Oldukça yoğun çalıştığınız bu dönemde kesinlikle kendi sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Uyku düzeninizi bozmamaya, öğünlerinizi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Kısa süre için bile olsa geçirebileceğiniz bir rahatsızlık işlerinizin aksamasına neden olur. Bu sebeple kendinize oldukça dikkat etmeli gerektiği takdirde vitamin, mineral ve ya gıda takviyesi kullanmaya başlamalısınız. Bu sıralarda hamilelik haberi alma ihtimaliniz de oldukça yüksektir.

Bu dönemde boş vakitlerinizde mümkün olduğunca spor yapmaya ya da bir hobi edinmeye çalışıp, kendi yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Boş vakitlerinizi kendinize ayırmanız kafanızı biraz da olsa işten uzaklaştırmak ve kafanızı dağıtmak için size iyi gelecektir. İş hayatınızın yoğun temposundan ara sıra kendinizi uzaklaştırmalısınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.