Kahve Falında Yumurta Görmek

Kahve Falında Yumurta Görmek
27 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.681 kez okundu.

Kahve falında yumurta görmek, alacağınız maddi bir yardımın habercisidir. Bu maddi yardım ile sıkıntılarınızdan kurtulacak ve istediğiniz bir eşyayı alabileceksiniz. Miras ya da şans oyunlarından kazanacağınız bu para sayesinde hem kendinizi mutlu hissedecek hem de hanenizdeki bireylerin umudu olacaksınız. Ayrıca yumurta sembolü, hanenize gelecek yeni birinin varlığına delalettir. Bu kişi sayesinde işleriniz yoluna girecek ve girişimleriniz sonuç verecektir. Yumurta sembolünün diğer anlamı, arkanızdan konuşan düşmanlarınızın olduğu şeklindedir. Eğer yumurta sembolü birden fazla ise bunun da anlamı düşmanlarınızın çok olduğudur.

Sıkıntılı günlerin geçeceğinin habercisidir. Zor günlerin artık geride kaldığına delalet eden yumurta sembolü, yapacağınız görüşmeler sayesinde huzur dolu günler yaşayacağınız anlamı da taşımaktadır. Bu görüşmelerde gireceğiniz tartışmalarda sabırlı ve inatçı olmanız gerekebilir. Bu tutumunuz sizi haklı çıkaracak ve yaşadığınız sıkıntılar bitecektir. Yumurta sembolünün bir diğer anlamı, sağlığınızla ilgili önemli gelişmelerin olacağı şeklindedir. Bir hastalıkla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Son günlerde yorucu işler ve düzensiz beslenme alışkanlığınız bedeninizi oldukça yıpratmış durumda. Sağlığınıza önem vermeli ve beslenme alışkanlığınızı değiştirmelisiniz.

Bazı fırsatların elinizden kayıp gitmiş olmasına içerliyorsunuz fakat sizin için çok geç sayılmaz. Bundan sonra daha dikkatli olarak geleceğinizi ile ilgili büyük adımlar atabilirsiniz. Boşandığınız eşinizden yeni haberler var ama kulağınızı bile yormayacaksınız. Onunla artık ilgilenmiyor olmanız kendisini çok şaşırtacak ve siz bunun keyfini süreceksiniz. Bu aralar yeni bir ilişkiye fazlası ile açıksınız.

Kahve Falında Kırık Yumurta görmek

Çoğunlukla güzel olayların gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer bekarsa kısa bir süre sonra evlilikle sonuçlanacak ciddi bir ilişkiye adım atacak. Genel olarak belli bir birlikteliğin ardından evliliğe işaret etmektedir. Özel olarak büyük bir mutluluk yaşayacak ve yaşayacağınız bu mutluluk pek çok işinizin rast gideceğini de ifade eder. İş hayatınızda çok başarılı projelere imza atacak ve bu başarı neticesinde önemli bir sürprizle karşılaşacaksınız. Fal sahibi evli bir kişi ise evliliğinde çıkacak olan bir takım pürüzler giderilecek ve hanesinin içindeki huzur ve bereket artacaktır.

Bazı olaylar karşınızda içinizin daraldığını ama bu durumun üstesinden kolaylıkla gelerek mutlu günler yaşayacağınıza delalet etmekte. Bu sembol maddi yönden bol kazançlı bir sürenin sizi beklediğine işaret eder. Bu kazançlı süre boyunca önceki borçlarınızdan kurtularak rahata kavuşacaksınız. Özel hayatınızdaki ilişkiniz hayırlı olaylara vesile olacak. Bu ilişkiyi çok yakın bir zamanda evlilikle sonlandıracak ve herkes tarafından olumlu yorumlar alacaksınız. Yakın bir süre içerisinde çocuk müjdesi de olarak algılanır. Okul hayatınızda çok başarılı olacaksınız.

Kahve Falında Yumurtadan Çıkan Civciv Görmek

Hayırlı evlatlar yetiştirmiş olmanın haklı gurur içerisindesiniz. Size hep destek olmaları akrabalarınızın da gözünden kaçmıyor. Mutlu haberlerle bir araya gelecek olan aile bireyleri daha da kalabalıklaşmanın sevincini yaşayacak. Eskiden kalma kırgınlıkların son bulacağı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınız boyunca istediğiniz eve 3 vakte kadar kavuşacağınızı müjdeleyelim çünkü falınızda çift kaplumbağalar var.

Onu kaybettiğiniz günden beri yalnızsınız. Yerini hiçbir şeyin doldurmuyor olması size acı verse de hayatınıza devam etmek zorundasınız. Bir süre kalabalık ortamlardan uzak durun çünkü bağışıklık sistemin oldukça zayıf durumda. Eskiden beri romatizmadan şikayetçisiniz ve ilaçların artık işe yaramadığını düşünüyorsunuz. Tesadüfen karşılaşacağınız bir arkadaşınız size bu konuda ciddi anlamda yardımcı olacak, onu dinleseniz iyi olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git