Kahve Falında Yumurta Görmek

27.09.2015
Kahve Falında Yumurta Görmek

Kahve falında yumurta görmek, fal sahibinin rızkının önüne engel koymaya çalışan kişiler olduğu ve bu kişileri hayatından çıkartacağı anlamına gelir. Kişinin işine ve ailesine sahip çıkması gereken bir döneme girdiği, bu süreçte yakın çevresi ile olan konuşmalarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Size aşık olmasına rağmen bir türlü açılamayan birinin varlığına işaret eder. Her gün aynı güzergahta karşılaştığınız, onu gördüğünüzde kalbinizin atışının hızlandığı fakat gizli gizli bakışmaktan öteye gitmeyen bu durum, bir müddet daha bakışmalarla devam edecek. Ortak bir arkadaşınızın aracılığı ile tanışıp ilişkiniz için ilk adımı atacaksınız. Büyük bir aşk ile başlayan ilişkiniz dolu dolu yaşanarak, kısa sürede evlilikle noktalanacak.

Tıbbi olarak aşk ortalama 3 yıl süren geçici bir delilik haliymiş. İnsana hayatta iken cenneti de cehennemi de yaşatabilen güçlü bir duygu. Sevgiden ayrılan yönü de mukayese yetisinin bu evrede işlememesi. Öyle bile olsa aşkı dolu dolu yaşamak oldukça güzel. Ölmeden önce tatmak istediğiniz aşkı, nihayet yaşama fırsatı bulacaksınız. Aşk size cenneti yaşatan ender insanlar arasında olma fırsatı verecek.

Evliliğiniz görücü usulü yakınların araya girmesi ve beğeni ile başlamasına rağmen, aşka dönüşerek iyi ki evlenmişiz demenize sebep olacak. Bu birlikteliğin meyvesi olarak dünyaya bir bebeğinizin geleceği müjdesi ise sizi olduğu kadar tüm aile efradını da mutlu edecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır evin dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz. Sizin için yaşam alanı özel ve değişiklik yapma isteğiniz artık zorlayıcı bir güç oluşturuyor. Ekonomik olarak sizi sarsmadan yavaş yavaş değişiklik yapmakta zaman alacağı için ikilemde kalıyorsunuz. Bu isteğinizin farkında olan aile fertleri size sürpriz yaparak el birliği ile bu isteğinizi gerçekleştirecek. Doğum gününüzde de yeni dekorasyonunuzla da sevdiklerinizi ağırlayacaksınız.

Ev değişikliği yapmanız gerekiyor ve size uygun istediğiniz şartlarda ev bulmakta zorlanıyorsunuz. Hem işinize yakın olsun hem güzel olsun hem de ekonomik olsun istiyorsunuz. Arkadaşlarınızın desteği ile kısa sürede istediğiniz evi bulup el birliği ile taşınma sürecini gerçekleştireceksiniz. Yeni eviniz size şans getirecek ve bir çok güzel anı biriktirmenize de vesile olacak.

Aileler genelde çocuklarını kendi doğruları ve hayat tecrübeleri ile geleceğe hazırlar. Çoğu zamanda fikirler ve öğütler vererek ikazda bulunurlar. Aslında siz ne söylerseniz söyleyin su akar yolunu bulur misali, onlar gördüklerine değil yaşadıklarına inanacak. O yüzden sizde çocuğunuzu kendinize dert edip, didişmeyi bırakın. İyi bir gelecek için yapacağınız en güzel yatırım fikirlerinizden daha çok onlara sevginizi vermek olmalı.

Sağlık Yorumu

Yaşadığınız yorucu günlerden dolayı bu aralar modunuz biraz düşük. Kendinizi halsiz ve isteksiz buluyorsunuz. Hayatınızdaki monoton yaşamda bunu tetikliyor. Adrenalin ve seratonin hormonunun bu aralar çalışmaması bu hisleri yaşamanıza neden oluyor. Hayatınızı monotonluktan çıkartmak için iş ev arasında mekik dokumak yerine, biraz arkadaşlarınızla zaman geçirmek, yürüyüş yapmak, sevdiğiniz bir spor aktivitesi, içinde bulunduğunuz durumdan çıkmanızda etkili olacaktır.

Bir Çin atasözü derki, başının üzerinde gezinen keder kuşlarına engel olamazsın ama yuva yapmasına engel olabilirsin. Sen de başına gelenlere engel olamazsın ama onları kendine dert etmeyerek bedenini ve ruh sağlığını koruyabilirsin.

Havaların nem oranının yüksek olması ve yağmurlu havalar eklem yerlerinizin ağrımasına neden oluyor. Hatta hava tahmin uzmanı gibisiniz. Daha az ağrı hissetmeniz için güneşin sağlık üstüne etkilerinden faydalanarak her gün en azından 15 20 dakika güneşe çıkmanız sağlıklı ve ağrısız günler geçirmenize yardımcı olur.

Para Yorumu

İşinizde yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı yaşadığınız maddi kayıp yeniden toparlanıp ayağa kalkmanızda olumsuz bir güç oluşturmuş. Hevesinizin kırılmasına kendinizi başarısız görmeniz neden oluyor. Unuttuğunuz başarı size maddi kazanç ve prestij sağlayabilir fakat başarısızlık çok şey öğretir. Önemli olan ders alıp yeniden ayağa kalkmak. Eskisinden daha güçlü ve tecrübeli olmak size hem başarı hem prestij hem de maddi kazanç sağlayacak.

Parasal açıdan işinizi büyütmekte zorluk çektiğiniz bir dönemde olduğunuzu gösterir. Çevrenizden de fazla destek alamıyorsunuz, aldığınızda yeterli gelmiyor. Bir müddet daha bu şekilde idare etmeniz gerekecek. Yakın bir zamanda düşündüğünüzden de büyük bir maddi destek alarak hedeflediğinizde fazla işinizi büyütüp maddi kazanç elde edeceksiniz.

Bir yakınınızın sizden yardım istemesine kayıtsız kalamayıp elinizden geldiği kadarı ile bu isteği yerine getirmeniz hayır duası almanıza neden olacak. Veren el alan elden hayırlı ve aldığınız dua size daha büyük kazanç kapıları açılmasına, bitti bitiyor derken yeniden ayağa kalmanızda görünmez bir güç oluyor.

İş ve Kariyer Yorumu

Günümüzde bir iş sahibi olmak çok önemli. Hele hele bir yığın işsizler ordusu varken. Fakat iş sahibi olmaktan dahada önemlisi o işi sahip çıkmak ve korumak daha da önemlidir. O yüzden elinizi sıkı tutun ve disiplinli çalışın. Hedefiniz işinizi açmak değil, açtığınız işi de sürdürmek olmalı. Son günlerde işinizi biraz ihmal ederek risk almışsınız. Bir an önce toparlanıp kaybettiğiniz müşteri potansiyelini geri kazanmak için işlerinizi toparlamanız, kısa sürede işinizi geliştirip, sürekliliğini garanti altına almanızı sağlayacak.

Bir müddet çalışma hayatı içinde pişip piyasanın havasını koklama ve tecrübe kazanma isteğiniz hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir yaklaşım olacak. İşini yerinde öğrenmek ve bildiğin işi yapmak her zaman başarıya götürecek önemli bir etkendir.  Sizde kendinizi usta olmuş halde gördüğünüzde anda kendi işinizin başına geçerek ve işinizi en iyi şekilde yapmanın huzurunu ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Okul hayatı bitip iş hayatına atıldığınızda tecrübeniz olmadığından, bir müddet işi pratikte öğrenmek için çaba sarf ettiniz. Şimdi ise boynuz kulağı geçer misali işinizi çok iyi yapıyor ve gönül rahatlığı yaşıyorsunuz. Size güvenen işi öğretenlerin yüzünü kara çıkartmadınız gibi severek yapılan her şeyde başarı da kaçınılmaz oluyor.

Yavaş ilerlemek ve hedeflediğiniz hayata ve maddi konfora sahip olamamak sizi biraz bunaltıyor. Keşke sihirli bir değnek olsa diye düşünüyorsunuz fakat sabırlı olmak ve yavaş yavaşta olsa hedeflerinize ilerlemek yerinde saymaktan iyidir. Hayata kötümser bakmak yerine iyimser yönü ile bakmamız felakette bile fırsatları yakalamanıza sebep olur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.