Kahve Falında Tavuk Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Tavuk Görmek

Kahve falında tavuk görmek, fal sahibinin evini hayırlı bir kısmetin çalacağı ve bir takım kararlar alırken inatçı olmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatı ile ilgili endişe ettiği konuların ortadan kalkacağına ve yaşadığı sıkıntıları atlatarak hayatına emin adımlarla devam edeceğine işaret eder. Gelecek olan güç ve kuvvet, nazardan kurtulma ve müjdeli haber demektir.

Aşk Yorumu

Mutlu ve sevinçli haberler alacağınıza bir işarettir. Özellikle aşk hayatınızda her şeyin mutlu ve güzel bir şekilde ilerleyeceğinin ve evlilik yolunun gözüktüğünün habercisidir. Özel hayatınızda daha merhametli ve şefkatli bir hayata gireceğinizin işaretidir. Sosyal ilişkiler anlamında daha hareketli bir döneme giriş yapacağınızı işaret eder. İlişki hayatınızda duygularınızın değişebileceğinin sinyalini de veren tavuk, aşk hayatınızda meydana gelebilecek değişimlerin de habercisidir. Mutlu ve güzel günler sizi beklemektedir. Hayırlı bir eş sahibi olacağınızın habercisidir.

Eşiniz veya erkek arkadaşınızla çıkacağınız bir seyahat ve ya katılacağınız küçük organizasyonlar, ilişkinizi güçlendirecektir. Bir ilişki içerisinde değilseniz bu figür çok yakın zamanda hayatınıza girecek yeni birisinin habercisidir. Bu kişi sizin hayatınızda olan ve hiç beklemediğiniz birisi olabilir. Ara ara yapacağınız küçük tartışmalar ve gereksiz kavgaların canınızı sıkmasına ve sizi duygusal olarak etkilemesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Gereksiz tartışmaları bir kenara bırakıp hayatı eşinizle dolu dolu yaşamaya bakmalısınız. Yaşadığınız sıkıntılar iç mutluluğa ulaşacaksınız. Sadece hayatınızın akışın ayak uydurmaya bakın.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzak bir akrabadan kalacak bir mirasın ve ya bir miras sonucu gayrimenkul alacağınızın işareti olabilir. Maddi anlamda bolluğa yorumlanan bir semboldür. Dikkatsizce yapacağınız yanlış bir adım yüzünden yaşayabileceğiniz ekonomik problemler iş ve maddi yaşantınızda çalkantılara sebep olabilir fakat bu durumda kesinlikle korku ve panik yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Asla ve asla pes etmeyip çalışma azminizden ve cesaretinizden ödün vermemelisiniz. Bu kısacık bir dönemde yaşayacağınız maddi sıkıntı, manevi olarak üzülmenize sebep olmamalıdır.

Duygusal olarak moralinizi her zaman yüksek tutmaya çalışmalısınız. Atacağınız adımları ölçüp biçtikten sonra atmalı, karar verirken mutlaka en az 2 defa düşünmelisiniz. Bolluk ve bereketin artmasına yorulan bu sembol, maddi durumunuzun sizin için birinci planda olduğunu ve aşk hayatınızın ikinci planda kalacağına işarettir. Yeni bazı fırsatlar ayağınıza kadar gelebilir. Bu dönemde yakınlarınıza vakit ayırmalısınız, yaşayacağınız mavi boşlukta onların varlığı size güç ve destek verecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yaşanan sıkıntılar sonucu huzura ve aile içi mutluluğa işaret eder bu yüzden yakınlarınıza özellikle bu zamanda bol bol vakit ayırmalısınız. Engebeli yollardan sonra refaha ulaşacağınızın göstergesi olan bu sembol, kişilerin hayal ettiği yaşama ve aile hayatına kavuşacağınıza işaret eder. Hayatınızın düzene girmeye başladığını işaret eder ve mutlu günlerin başlangıcı olma özelliğini gösterir. ani bir karar alarak düşünmeden atılan adımlara da yorulan bu sembol, fal sahibinin sakin olması ve kesinlikle ölçüp biçmeden hareket etmemesi gerektiğine işaret eder.

Aile yaşamı içerisin de düzenli ve mutlu olduğunuz, güzel bir evlilik ya da samimi bir arkadaşlığın başlangıcı olarak değerlendirilir. Ailenize vakit ayırıp, sevdiklerinizle zaman geçirmelisiniz. Onların varlığı size her zaman güç ve destek verecektir. Bu figür, yakın çevrenize dostlarına ve aile fertlerine de iyi haberler getireceğine işarettir. Aileniz ve dostlarınız çok yakın zaman içerisinde derin bir huzur havası alacaktır. Bu dönemde yaşayacağınız sorunları ancak ailenizin yardımıyla ve varlığıyla çözüm bulacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda oldukça başarılı olacağınıza bir işarettir. Uzun zamandır üzerinde çalışıp emek harcadığınız bir projeniz ile çok başarılı olacak ve önünüze daha iyi imkanları olan fırsatlar çıkacaktır. İş hayatınızda yeni başlangıçlar yaparak, bu işte hızlı bir şeklide yükselişe geçeceksiniz. Hayatınızda her şeyin mutlu ve güzel bir şekilde ilerleyeceğinin, güzel ve mutlu haberler alacağınızın da bir işaretidir. İş hayatınızda yapabileceğiniz ani değişikliklerin sizi korkutmasına izin vermemelisiniz.

Tavuk, üreten bir hayvan olduğundan, gören kişinin işi sayesinde iyi gelirler elde edeceği anlamını taşımaktadır. Bu dönemde ortaklı yapacağınız bir iş sizin açınızdan kazançlı olup, her gün daha da büyüyecektir. Bu dönemde kendinizi mümkün olduğunca zinde tutmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde zihinsel ve ya duygusal olarak yaşayacağınız bir boşluk sizi ve işinizi kötü yönde etkiler.

Sağlık Yorumu

Kendinizde herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa bunun şifa bulacağının, en kısa sürede sağlığınıza kavuşacağınızın habercisidir. Aynı zamanda ailenizden herhangi bir kişinin ve ya uzak bir akrabanızın bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığa karşı çözüm arayacağınıza da işareti olabilir. Kısa sürecek bir hastalık olsa da sizi bir süreliğine üzüntü ve karamsarlığa itecektir. Bu dönemde moralinizi ve yaşama sevincinizi oldukça yüksek tutmalısınız. Yaşamaktan zevk almalı, bu süreçte etrafınızdakileri asla ihmal etmemelisiniz.

İyi bir geleceğe, kuvvete, mutlu ve alacağınız iyi haberlerin işaretidir. Bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz, kontrollerinizi asla aksatmamalısınız. Alacağınız bu iyi haber sizi çok mutlu edecektir. Maddi sıkıntı çekebileceğiniz bu dönemde yaşayabileceğiniz manevi ve duygusal boşluk, sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden aldığınız besinlere çok dikkat etmeli ve takviye edici gıdalar da kullanmalısınız. Aksi taktirde kısa bir süre için bile olsa geçirebileceğiniz bu zor dönemde sağlık problemleri yaşamanız hem sizin hem aileniz açısından duygusal olarak daha da kötü olmanıza sebep olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.