Kahve Falında Fare Görmek

Kahve Falında Fare Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 9.124 kez okundu.

Kahve falında fare görmek, akıllı ve güvenilir, dostunu düşmanını birbirinden ayırt edebilen insan olarak yorumlanır. Fal sahibinin etrafındaki bir insanın karakterini çözemediği için o kişiye karşı yersiz bir korku beslediğine işaret eder. Niyetini anlamadığı için karşı cinsten uzak durulması anlamını da taşır. Kimi zaman da karşı tarafın fal sahibine beslediği duyguları belli eder. Eğer fal fincanının dibinde çıkmış ise fal sahibini temsil etmektedir. Bu durumda karşı tarafın, fal sahibinin davranışlarına bir anlam verilemediği yorumu yapılabilir.

Bazı yorumculara göre çok sessiz ve sakin bir karakterin yara aldığı zaman etrafına çok zarar verebileceğini anlatmaktadır. Her ne kadar olaylara karşı tepkisiz kalsa da karşı tarafın üzerine çok gidilmemesi konusunda fal sahibi uyarılmalıdır. Tabağında belirgin bir şekilde görülüyorsa şimdilik fal sahibi ile iş ilişkileri ve çıkarları söz konusu olduğu için samimi olan kişilerin, çıkarlarına ters düştüğü zaman fal sahibinin arkasından iş çevirebilecekleri anlamına gelir. Etrafındaki şekiller ile birlikte yorumlandığı zaman ortaya çok daha farklı yorumlar çıkabilir. Mesela bir kapının etrafında belirirse kişinin evine hırsız girmesi anlamına gelir. Evinde değerli eşyalarını ve parasını saklayan bir fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır. Eğer bir kadın simgesi ile yan yana ise ufak tefek dargınlıkların çok uzatılarak huzuru kaçırılan bir aile hayatına dönüşmesi demektir. İnatçı tutumlardan uzak durulması gerekebilir. Bir erkek sembolü ile yan yana ise iş ortaklığı düşünülen bir kimseden görülecek zarara dalalettir. Böyle bir görüntü aynı zamanda kıskanç bir erkeği de temsil eder. Bencil ve kıskanç bir karakter ile tasvir edilen bu simgeler büyüklüğüne göre yorumlanmaktadır. Eğer erkeğin yanında görülen fare sembolü erkekten daha büyük ise bu kişi hayatınızı cehenneme çevirebilir.

Aşk

Aşk hayatınızla ilgili doğru kararlar vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kime güvenmelisiniz? Kim duygularınıza hitap ediyor? Kiminle bir ilişki yaşamak için hazırsınız? Bu soruların cevabını verebilmek için önce kalbinizin sesini dinleyin. Geçmiş ilişkinizden kalan kırgınlıklarınız var. Bu yüzden yeni bir ilişkiye başlamak sizi korkutuyor. Bu düşünceden tamamen sıyrılın çünkü karşınıza çıkacak kişi aşkla ilgili bütün fikirlerinizi değiştirecek ve geçmişteki kırgınlıklarınızı tamamen unutacaksınız. Her insanın farklı olduğunu, farklı tecrübeler yaşatacağını unutmayın. Bundan sonra, aşktan yana şansınız açık.

Hoşlandığınız biri var. İlk adımı atmak için doğru zamanı bekliyorsunuz. Doğru zaman, kendinizden emin bir şekilde duygularınızı açmaya karar verdiğiniz an başlar. Güzel bir aşkın başlangıcı sizi bekliyor. Yaşanabilecek bir aşkı daha fazla ertelemeyin.

Aşkla ilgili düşüncelerinizi değiştirmeye çalışın. Herkes güvenilmez değildir. Herkes kalp kırıcı değildir. Eğer ruhunuzu aşka açmazsanız, ruh eşinizi bulamazsınız. Özgür olun ve kendinizi aşka bırakın. Zamanın her olumsuz duyguya ilaç olduğunu unutmayın. Bu farkındalığa sahip olduğunuz zaman ruh eşinizi bulacağınız bir döneme gireceksiniz.

Para

Para kazanmaktan yana şansınızın oldukça açık olduğuna işaret eder. Ummadığınız bir yerden ulaşacağınız servet sizin için maddi anlamda bir dönüş noktası olacak. Bundan sonraki hayatınız için yaşanabilecek herhangi bir maddi sıkıntı söz konusu değil. Elinize geçen bu servetle dikkatli yatırımlar yaparsanız, paranız bereketlenerek artmaya devam eder. Para ile para kazanmanın yollarını biliyorsunuz. Bilgilerinizi pratiğe dökün. Risk alın ama parasal tedbirleri de elden bırakmayın. Harcamalarınıza dikkat edin. İstek ve ihtiyaçlarınız arasında denge sağlayın. Hazır paranın bir gün biteceğini unutmayın.

Bundan sonraki süreçte kuracağınız başarılı insan ilişkileri, size para kazanmak konusunda oldukça iyi fikirler verecek. Yıllardır sahip olmak istediğiniz şeylere ulaşacağınız günler çok yakın. Güvenilir dostlarınızdan parasal destek alacaksınız. Bu destekle, şu an içinde bulunduğunuz maddi sıkıntılar bitecek ve oldukça iyi bir duruma geleceksiniz.

Ev alma düşünceniz varsa ve elinizdeki para buna yetmiyorsa aile büyüklerinden yardım istemekten çekinmeyin. Size kapılarını açıp gereken desteği verecekler. Sizin her konuda olduğu gibi parasal konularda da güvenilir bir insan olduğunuzu biliyorlar. Bu yüzden endişe duymanıza gerek yok.

Aile ve Yaşam Alanı

Sosyal yaşamda aktif rol alan bir insansınız. İnsan ilişkileriniz oldukça iyi. Güven veren bir tutumlarınız sayesinde girdiğiniz her ortamda seviliyorsunuz. İnsanlara şans getirdiğinize inanıyorsunuz ve bunu gerçekten başarıyorsunuz. Ne zaman arkadaşlarınızla bir araya gelseniz, güzel haberler alıyorlar ve bu her seferinde tekrarlandığı için sizin şans getirdiğinize inanıyorlar.

Güven vermeyen insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. İnsanların gerçek kişiliklerini gizlemek için taktıkları maskeleri görebilecek kadar akıllısınız. Bu yüzden çevrenizde sadece güvendiğiniz insanlar var.

İnsanlarla ilgili tecrübeler edinmeyi seviyorsunuz. Bu yüzden de yeni insanlar tanımaya, değişikliğe açıksınız. Yeniliklerle dolu bir döneme girmeye hazır olun. Yaşadığınız yer ve girdiğiniz ortamlar değişebilir. Bu durum sizi tedirgin etmesin. Yeniliklere oldukça kolay adapte olabileceksiniz.

Aile içinde de sevilen bir bireysiniz. Güler yüzünüz, hayata pozitif bakışınız sayesinde ailenizin mutluluk kaynağısınız. Fikirleriniz değer görüyor. Ailede büyük, küçük hiç kimse size sormadan önemli bir karar vermiyor, çünkü bakış açınızın ne kadar geniş olduğunu farkındalar. Sizde onları asla yanıltmıyorsunuz. Özellikle anne ve babanızın gurur kaynağısınız. Bunun ne kadar değerli olduğunu unutmayın.

İş ve Kariyer Hayatı 

Falda çıkan fare figürü, her an kafası işiyle meşgul, iş kolik kişiyi temsil eder. İşiniz sizin en önemli değeriniz. Bulunduğunuz konumdan yükselme hedefiniz var. Bunun için doğru stratejiler belirlemeniz gerekli. Her an iş düşünerek dinlenme zamanlarınızı ziyan etmeyin. Bunu yapmak kariyerinize artı bir değer katmaz. Aksine, bedensel ve psikolojik yorgunluğa sebep olarak performansınızı düşürür.

Kariyerinizin zirvesinde olacağınız günler yakın. Bulunduğunuz konumun hakkını veriyor ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz. Çalıştığınız yerin üst pozisyonlarında da deneyim kazanmak istediğinizi müdürlerinize söylemekten çekinmeyin. Başarılı çalışma tarzınız dolayısıyla rakiplerinizden önceliklisiniz. Bu fırsatı iyi kullanın.

Sizin için iş değişikliği söz konusu olabilir. Ticarete atılıp kendi işinizi yapmayı seçebilirsiniz. Ticarette de önünüz oldukça açık. Uluslararası boyutlarda ticari başarılar kazanabilirsiniz. Bazı ortaklıklar kurabilir ve işinizi geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Çalışmak sizin yaşam biçiminiz. Bu yüzden her an aklınıza işle ilgili yeni fikirler gelebilir. Fikirlerinizi ölçüsüzce uygulamaya koymak yerine; düşünmeniz, sonuçlarını hesaplayarak sağlam adımlar atmanız yararınıza olacaktır.

Sağlık Hayatı

Hastalıklara karşı oldukça dirençli bir bünyeye sahipsiniz. Bu size ailenizden kalmış bir durum. Onların da hastalıklara karşı dirençli bünyeleri var. Biriniz hastalandığında ailenin diğer bütün üyeleri iyileşme süreci için seferber oluyor. Bu yüzden hastalık, evinizde çok büyük bir problem değil. Mevsim geçişlerine bağlı ufak tefek rahatsızlıklarınızı dert etmeyin. Sağlıklı beslenin. Kendinizi koruyun. Bu sayede çok çabuk atlatabilirsiniz. Sizin ve ailenizin geleceğini tehdit eden herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil.

Düzenli doktor kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın. Sağlığınız için her daim tedbirli olun. Kötü alışkanlıklarınız varsa, size daha fazla zarar vermeden bırakın. Çok yakında, hasta olan dostlarınızdan birinin birinin sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız. Hasta ziyaretine gitme düşünceniz var. Ziyareti kısa tutmaya çalışın. Dostunuza geçirdiği hastalıktan çok fazla bahsetmeyin.

İş kolik bir yapıda olduğunuz için kendinize pek zaman ayırmıyorsunuz. Bu durum sizi bedenen ve ruhen çökertebilir. İş ve sosyal yaşamdaki performansınızı düşürür. Ardından depresyon rahatsızlığı baş gösterebilir. Bütün bu olasılıklardan kaçınmak için ruh sağlığınızı koruyun. Kendinize zaman ayırın. Düzenli spor yapın. Organik beslenmeye çalışın. Arkadaşlarınızla görüşün. Size iyi gelecek kitaplar okuyun. Hayatın sadece işten ibaret olmadığını unutmayın.

Kahve Falında Lağım Faresi Görmek

İyi sayılmayan bir durum olup, kemirgen ve pis bir hayvan olduğu için yorumu da iç açıcı olmayacaktır. Fincanın kulpunun önünde çıkmış ise çevrenizde size yakın hatta aileden sayılacak birinin sizin için iyi şeyler düşünmediği içten içe size kin besleyip her an dişlerini size gösterebileceğini ifade eder. Eğer fincanın üstünde görülmüşse, aşıran çalan sessiz bir hayvan olduğu içinde sizinde bu şekilde bir zarara uğrayabileceğiniz konusunda sizi uyaran bir durumdur. Eğer fincanın alt tarafında çıkmışsa sessiz sedasız size zarar vermek için plan yapan birinin varlığına fakat harekete geçmesi için daha zamanın olduğuna yorumlanır.

Yüzünüze gülüp arkanızdan kuyunuzu kazan birinin varlığının göstergesidir. Bu durumda bakılması gereken asıl durum fincanda çıkan farenin büyük y ada küçük oluşudur. Eğer çok belirgin ve büyük ise korkmanızı gerektirecek nitelikte bir zarar göreceğinize küçük ve belirgin olmayan durumlarda ise bu zararın dedikodu gibi lafla size gelecek dedikodu tarzı bir zarar göreceğinize ve zararın büyüklüğünü de belirtmektedir. Ayrıca fincan tabağında çıkması bu falınızı doğrular şekilde bir ifade olup kendinize dikkat etmenizi belirtir.

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısa süreli sürecek olan kötü günlerin olacağının bir habercisidir. Bununla birlikte yanlış anlaşılmalar ve kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış kararlar alınacağına bu yanlış kararlar sonucunda fal sahibinin hayatında büyük değişikliklerin olacağına delalettir. Ayrıca yaşanan tüm bu değişikliklerin ve olumsuzlukların yanında fal sahibinin hep omuz omuza olacağı ve olumsuzlukların üzerinden beraber geleceği yakın dostlarının olduğunun da bir işareti olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Sıçan Görmek

Bazı düşmanlıklar olarak yorumlanır ve kişi uyarılmalıdır. Çevremizde her zaman bizi çekemeyen insanlar vardır. Bu insanlar gündeme gelebilir. Bu kişi sizin biraz canınızı sıksa da siz umursamamalısınız. Bu tarz insanlar çevrenizde her zaman olacaktır. Onları önemsemediğiniz takdirde sizin canınızı sıkmayacaktır. Kovaladığınızı görmek kendisini rahatsız eden kişileri etkisiz hale getirmek olarak yorumlanır. Gereken cevabı alacaklardır ve sizinle uğraşmaktan vazgeçecektir.

Etrafındaki nesnelere göre de yorumlanabilir. Mesela öldürdüğünü görmek, size düşmanlık yapmak isteyen kişiden uzaklaşmanız demektir. Sizin enerjinizi düşüren kişiyi fark edeceksiniz ve o kişiyle aranıza mesafe koyacaksınız. Bazı yalanları yakalayabilir. Yakınınızda bulunan kişinin söylediği yalanları fark edebilirsiniz ve bu yalanları ortaya çıkarabilirsiniz. Eline alan kişi güçlü bir döneme girecektir. Tüm olumsuzlukları aşacaktır ve istediği makama gelecektir. İş hayatında kariyer yapmak isteyen adım adım merdivenleri çıkacaktır. Ağır ağır ilerlese de başarıya ulaşacaktır. Özel hayatında evlenmek isteyen kişi evleneceği kişiyle karşılaşabilir, evlenmek için bazı adımlar atabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi söz yada nişan merasimi yapabilir. Kız isteme söz konusu olabilir. Korkan birini görmek temkinli davranma kararı almak anlamındadır. Bazı teklifler gelecektir, her teklifi değerlendirip en güvenli seçeneği tercih edebilirsiniz demektir. Güvenliğinize önem vereceğiniz bir dönemdir. Sonunu görmediğiniz bir yola girmek istemeyebilirsiniz. Sonradan mutsuz olacağıma şimdi başlamasın düşüncesinde hareket edebilirsiniz. Güvenliğinizi tehdit eden ortamlardan ve kişilerden uzak duracaksınız ve huzuru bulacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git