Kahve Falında Fare Görmek

Kahve Falında Fare Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.807 kez okundu.

Kahve falında fare görmek, fal sahibinin etrafındaki bir insanın karakterini çözemediği için o kişiye karşı yersiz bir korku beslediğine işaret eder. Niyetini anlamadığı için karşı cinsten uzak durulması anlamını da taşır ve kimi zaman da karşı tarafın fal sahibine beslediği duyguları belli eder. Eğer fal fincanının dibinde çıkmış ise fal sahibini temsil etmektedir. Bu durumda karşı tarafın fal sahibinin davranışlarına bir anlam verilemediği yorumu yapılabilir.

Bazı yorumculara göre çok sessiz ve sakin bir karakterin yara aldığı zaman etrafına çok zarar verebileceğini anlatmaktadır. Her ne kadar olaylara karşı tepkisiz kalsa da karşı tarafın üzerine çok gidilmemesi konusunda fal sahibi uyarılmalıdır. Fal tabağında belirgin bir şekilde görülüyorsa şimdilik fal sahibi ile iş ilişkileri ve çıkarları söz konusu olduğu için samimi olan kişilerin, çıkarlarına ters düştüğü zaman fal sahibinin arkasından iş çevirebilecekleri anlamına gelir. Etrafındaki şekiller ile birlikte yorumlandığı zaman ortaya çok daha farklı yorumlar çıkabilir. Mesela bir kapının etrafında belirirse kişinin evine hırsız girmesi anlamına gelir. Evinde değerli eşyalarını ve parasını saklayan bir fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır. Eğer bir kadın simgesi ile yan yana ise ufak tefek dargınlıkların çok uzatılarak huzuru kaçırılan bir aile hayatına dönüşmesi demektir. İnatçı tutumlardan uzak durulması gerekebilir. Bir erkek sembolü ile yanyana ise iş ortaklığı düşünülen bir kimseden görülecek zarara dalalettir. Böyle bir görüntü aynı zamanda kıskanç bir erkeği de temsil eder. Bencil ve kıskanç bir karakter ile tasvir edilen bu simgeler büyüklüğüne göre yorumlanmaktadır. Eğer erkeğin yanında görülen fare sembolü erkekten daha büyük ise bu kişi hayatınızı cehenneme çevirebilir.

Kahve Falında Lağım Faresi Görmek

İyi sayılmayan bir durum olup, kemirgen ve pis bir hayvan olduğu için yorumu da iç açıcı olmayacaktır. Fincanın kulpunun önünde çıkmış ise çevrenizde size yakın hatta aileden sayılacak birinin sizin için iyi şeyler düşünmediği içten içe size kin besleyip her an dişlerini size gösterebileceğini ifade eder. Eğer fincanın üstünde görülmüşse, aşıran çalan sessiz bir hayvan olduğu içinde sizinde bu şekilde bir zarara uğrayabileceğiniz konusunda sizi uyaran bir durumdur. Eğer fincanın alt tarafında çıkmışsa sessiz sedasız size zarar vermek için plan yapan birinin varlığına fakat harekete geçmesi için daha zamanın olduğuna yorumlanır.

Yüzünüze gülüp arkanızdan kuyunuzu kazan birinin varlığının göstergesidir. Bu durumda bakılması gereken asıl durum fincanda çıkan farenin büyük y ada küçük oluşudur. Eğer çok belirgin ve büyük ise korkmanızı gerektirecek nitelikte bir zarar göreceğinize küçük ve belirgin olmayan durumlarda ise bu zararın dedikodu gibi lafla size gelecek dedikodu tarzı bir zarar göreceğinize ve zararın büyüklüğünü de belirtmektedir. Ayrıca fincan tabağında çıkması bu falınızı doğrular şekilde bir ifade olup kendinize dikkat etmenizi belirtir.

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısa süreli sürecek olan kötü günlerin olacağının bir habercisidir. Bununla birlikte yanlış anlaşılmalar ve kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış kararlar alınacağına bu yanlış kararlar sonucunda fal sahibinin hayatında büyük değişikliklerin olacağına delalettir. Ayrıca yaşanan tüm bu değişikliklerin ve olumsuzlukların yanında fal sahibinin hep omuz omuza olacağı ve olumsuzlukların üzerinden beraber geleceği yakın dostlarının olduğunun da bir işareti olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Sıçan Görmek

Bazı düşmanlıklar olarak yorumlanır ve kişi uyarılmalıdır. Çevremizde her zaman bizi çekemeyen insanlar vardır. Bu insanlar gündeme gelebilir. Bu kişi sizin biraz canınızı sıksa da siz umursamamalısınız. Bu tarz insanlar çevrenizde her zaman olacaktır. Onları önemsemediğiniz takdirde sizin canınızı sıkmayacaktır. Kovaladığınızı görmek kendisini rahatsız eden kişileri etkisiz hale getirmek olarak yorumlanır. Gereken cevabı alacaklardır ve sizinle uğraşmaktan vazgeçecektir.

Etrafındaki nesnelere göre de yorumlanabilir. Mesela öldürdüğünü görmek, size düşmanlık yapmak isteyen kişiden uzaklaşmanız demektir. Sizin enerjinizi düşüren kişiyi farkedeceksiniz ve o kişiyle aranıza mesafe koyacaksınız. Bazı yalanları yakalayabilir. Yakınınızda bulunan kişinin söylediği yalanları farkedebilirsiniz ve bu yalanları ortaya çıkarabilirsiniz. Eline alan kişi güçlü bir döneme girecektir. Tüm olumsuzlukları aşacaktır ve istediği makama gelecektir. İş hayatında kariyer yapmak isteyen adım adım merdivenleri çıkacaktır. Ağır ağır ilerlese de başarıya ulaşacaktır. Özel hayatında evlenmek isteyen kişi evleneceği kişiyle karşılaşabilir, evlenmek için bazı adımlar atabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi söz yada nişan merasimi yapabilir. Kız isteme söz konusu olabilir. Korkan birini görmek temkinli davranma kararı almak anlamındadır. Bazı teklifler gelecektir, her teklifi değerlendirip en güvenli seçeneği tercih edebilirsiniz demektir. Güvenliğinize önem vereceğiniz bir dönemdir. Sonunu görmediğiniz bir yola girmek istemeyebilirsiniz. Sonradan mutsuz olacağıma şimdi başlamasın düşüncesinde hareket edebilirsiniz. Güvenliğinizi tehdit eden ortamlardan ve kişilerden uzak duracaksınız ve huzuru bulacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git