Kahve Falında Fare Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Fare Görmek

Kahve falında fare görmek, fal sahibinin yaşadığı ruhsal sıkıntıları tez vakitte aşacağı anlamına gelir. Kişinin yaşamış olduğu kırgınlıkları, zor günleri geride bırakarak güçleneceğine ve sevineceği haberler alarak ailesi ile paylaşacağına işaret eder. Hastalıktan kurtularak şifa bulacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili doğru kararlar vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kime güvenmelisiniz? Kim duygularınıza hitap ediyor? Kiminle bir ilişki yaşamak için hazırsınız? Bu soruların cevabını verebilmek için önce kalbinizin sesini dinleyin. Geçmiş ilişkinizden kalan kırgınlıklarınız var. Bu yüzden yeni bir ilişkiye başlamak sizi korkutuyor. Bu düşünceden tamamen sıyrılın çünkü karşınıza çıkacak kişi aşkla ilgili bütün fikirlerinizi değiştirecek ve geçmişteki kırgınlıklarınızı tamamen unutacaksınız. Her insanın farklı olduğunu, farklı tecrübeler yaşatacağını unutmayın. Bundan sonra, aşktan yana şansınız açık.

Hoşlandığınız biri var. İlk adımı atmak için doğru zamanı bekliyorsunuz. Doğru zaman, kendinizden emin bir şekilde duygularınızı açmaya karar verdiğiniz an başlar. Güzel bir aşkın başlangıcı sizi bekliyor. Yaşanabilecek bir aşkı daha fazla ertelemeyin.

Aşkla ilgili düşüncelerinizi değiştirmeye çalışın. Herkes güvenilmez değildir. Herkes kalp kırıcı değildir. Eğer ruhunuzu aşka açmazsanız, ruh eşinizi bulamazsınız. Özgür olun ve kendinizi aşka bırakın. Zamanın her olumsuz duyguya ilaç olduğunu unutmayın. Bu farkındalığa sahip olduğunuz zaman ruh eşinizi bulacağınız bir döneme gireceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre para kazanmaktan yana şansınızın oldukça açık olduğuna işaret eder. Ummadığınız bir yerden ulaşacağınız servet sizin için maddi anlamda bir dönüş noktası olacak. Bundan sonraki hayatınız için yaşanabilecek herhangi bir maddi sıkıntı söz konusu değil. Elinize geçen bu servetle dikkatli yatırımlar yaparsanız, paranız bereketlenerek artmaya devam eder. Para ile para kazanmanın yollarını biliyorsunuz. Bilgilerinizi pratiğe dökün. Risk alın ama parasal tedbirleri de elden bırakmayın. Harcamalarınıza dikkat edin. İstek ve ihtiyaçlarınız arasında denge sağlayın. Hazır paranın bir gün biteceğini unutmayın.

Bundan sonraki süreçte kuracağınız başarılı insan ilişkileri, size para kazanmak konusunda oldukça iyi fikirler verecek. Yıllardır sahip olmak istediğiniz şeylere ulaşacağınız günler çok yakın. Güvenilir dostlarınızdan parasal destek alacaksınız. Bu destekle, şu an içinde bulunduğunuz maddi sıkıntılar bitecek ve oldukça iyi bir duruma geleceksiniz.

Ev alma düşünceniz varsa ve elinizdeki para buna yetmiyorsa aile büyüklerinden yardım istemekten çekinmeyin. Size kapılarını açıp gereken desteği verecekler. Sizin her konuda olduğu gibi parasal konularda da güvenilir bir insan olduğunuzu biliyorlar. Bu yüzden endişe duymanıza gerek yok.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sosyal yaşamda aktif rol alan bir insansınız. İnsan ilişkileriniz oldukça iyi. Güven veren bir tutumlarınız sayesinde girdiğiniz her ortamda seviliyorsunuz. İnsanlara şans getirdiğinize inanıyorsunuz ve bunu gerçekten başarıyorsunuz. Ne zaman arkadaşlarınızla bir araya gelseniz, güzel haberler alıyorlar ve bu her seferinde tekrarlandığı için sizin şans getirdiğinize inanıyorlar.

Güven vermeyen insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. İnsanların gerçek kişiliklerini gizlemek için taktıkları maskeleri görebilecek kadar akıllısınız. Bu yüzden çevrenizde sadece güvendiğiniz insanlar var.

İnsanlarla ilgili tecrübeler edinmeyi seviyorsunuz. Bu yüzden de yeni insanlar tanımaya, değişikliğe açıksınız. Yeniliklerle dolu bir döneme girmeye hazır olun. Yaşadığınız yer ve girdiğiniz ortamlar değişebilir. Bu durum sizi tedirgin etmesin. Yeniliklere oldukça kolay adapte olabileceksiniz.

Aile içinde de sevilen bir bireysiniz. Güler yüzünüz, hayata pozitif bakışınız sayesinde ailenizin mutluluk kaynağısınız. Fikirleriniz değer görüyor. Ailede büyük, küçük hiç kimse size sormadan önemli bir karar vermiyor, çünkü bakış açınızın ne kadar geniş olduğunu farkındalar. Sizde onları asla yanıltmıyorsunuz. Özellikle anne ve babanızın gurur kaynağısınız. Bunun ne kadar değerli olduğunu unutmayın.

İş ve Kariyer Yorumu

Her an kafası işiyle meşgul, iş kolik kişiyi temsil eder. İşiniz sizin en önemli değeriniz. Bulunduğunuz konumdan yükselme hedefiniz var. Bunun için doğru stratejiler belirlemeniz gerekli. Her an iş düşünerek dinlenme zamanlarınızı ziyan etmeyin. Bunu yapmak kariyerinize artı bir değer katmaz. Aksine, bedensel ve psikolojik yorgunluğa sebep olarak performansınızı düşürür.

Kariyerinizin zirvesinde olacağınız günler yakın. Bulunduğunuz konumun hakkını veriyor ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz. Çalıştığınız yerin üst pozisyonlarında da deneyim kazanmak istediğinizi müdürlerinize söylemekten çekinmeyin. Başarılı çalışma tarzınız dolayısıyla rakiplerinizden önceliklisiniz. Bu fırsatı iyi kullanın.

Sizin için iş değişikliği söz konusu olabilir. Ticarete atılıp kendi işinizi yapmayı seçebilirsiniz. Ticarette de önünüz oldukça açık. Uluslararası boyutlarda ticari başarılar kazanabilirsiniz. Bazı ortaklıklar kurabilir ve işinizi geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Çalışmak sizin yaşam biçiminiz. Bu yüzden her an aklınıza işle ilgili yeni fikirler gelebilir. Fikirlerinizi ölçüsüzce uygulamaya koymak yerine; düşünmeniz, sonuçlarını hesaplayarak sağlam adımlar atmanız yararınıza olacaktır.

Sağlık Yorumu

Hastalıklara karşı oldukça dirençli bir bünyeye sahipsiniz. Bu size ailenizden kalmış bir durum. Onların da hastalıklara karşı dirençli bünyeleri var. Biriniz hastalandığında ailenin diğer bütün üyeleri iyileşme süreci için seferber oluyor. Bu yüzden hastalık, evinizde çok büyük bir problem değil. Mevsim geçişlerine bağlı ufak tefek rahatsızlıklarınızı dert etmeyin. Sağlıklı beslenin. Kendinizi koruyun. Bu sayede çok çabuk atlatabilirsiniz. Sizin ve ailenizin geleceğini tehdit eden herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil.

Düzenli doktor kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın. Sağlığınız için her daim tedbirli olun. Kötü alışkanlıklarınız varsa, size daha fazla zarar vermeden bırakın. Çok yakında, hasta olan dostlarınızdan birinin birinin sağlığına kavuştuğu haberini alacaksınız. Hasta ziyaretine gitme düşünceniz var. Ziyareti kısa tutmaya çalışın. Dostunuza geçirdiği hastalıktan çok fazla bahsetmeyin.

İş kolik bir yapıda olduğunuz için kendinize pek zaman ayırmıyorsunuz. Bu durum sizi bedenen ve ruhen çökertebilir. İş ve sosyal yaşamdaki performansınızı düşürür. Ardından depresyon rahatsızlığı baş gösterebilir. Bütün bu olasılıklardan kaçınmak için ruh sağlığınızı koruyun. Kendinize zaman ayırın. Düzenli spor yapın. Organik beslenmeye çalışın. Arkadaşlarınızla görüşün. Size iyi gelecek kitaplar okuyun. Hayatın sadece işten ibaret olmadığını unutmayın.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.