Kahve Falında Yılan Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve falında yılan görmek, fal sahibinin etrafındaki kötü niyetli kişilerin bir an önce fark edilmesi anlamını taşır. Fal sahibi zarar görmemesi için etrafındaki insanları bir bir incelemelidir. Özellikle fal sahibinin iş ortamında ayağını kaydırmak isteyen isteyen insanların olabileceği anlamına gelir. Fal fincanının ağız kısmına yakın bir yerde çıkmış ise çok yakın zamanda deşifre olacaklarını müjdeler.

Başlı başına bir düşmanı işaret olan bu sembol ezeli bir rakibe yönelik yorumlanır falcılar yılanı kesinlikle düşman sembolize eder. Çünkü yapısından kaynaklı sesiz ve izi pek belli olmayan birine yorumlarlar bilmediğiniz bir düşmanınızın olduğuna, bu kişi kadın ise erkeğe işaret etmektedir bazen de. Yılan denildiğinde akla gelenler nelerse onlar söylenir, bedenin belkide vücudun yapısına veya sinsiliğe benzetilir. Bu düşmanınız hedefi neyse, falın etrafında çıkmaktadır.

Aşk Hayatı

Bekarsanız hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınıza, yeni kararlara ve hayatınızı aldığınız kararlar doğrultusunda şekillendireceğine işaret eder. Yeni kalabalık ortamlara girebilir ve aradığınız eş adayını bulabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışıp uzun ilişki içerisine gireceğiniz ve uzun ilişkiler kuracağınız anlamına gelmektedir. Yeni bir ilişkiye gireceğinizi ve ilişkinizi evlilik yoluna gireceğinizin habercisidir.

Fal sahibinin sevgilisi var ise gönlünün bu aralar çok hoş edileceğine işaret eder. Kişinin yaşamında aşk hayatında olumlu döneme geçişi olacaktır. Yıpranmalar, hayal kırıklıkları ve güven sorununuz onarılmaya müsait bir kalbiniz var. Ufak bir hediye bile sizi mutlu etmeye, gönlünüzü almaya yetiyor. Sevgiliniz sizi iyi tanıyor olacak ki nelerden hoşlandığınızı biliyor. Elinde çiçek ile kapınızda beklediğini işaret eder.

Eski unutamadığı bir gönül ilişkisi var ise sana karşı adım atmasını bekle. O adım en kısa zamanda gelecek ve sen onun etkisinden çıkamayacaksın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmadan şans vermelisin.

Fal sahibi evli ise bu aileye gelen yeni bir müjdeye işarettir. Yeni bir çocuk müjdesi alabilir hayatını bu yönde şekillendirebilirsin. Eşin ile evlilik birliği temeliniz çok sağlam ve bu sayede ayaklarınızın yerden kesileceği bir döneme girmeniz an meselesi. Kendinizi bir kuş misali eşinizin kollarına bırakabilir, aşkınızı doyasıya yaşayacağınız döneme girebilirsiniz.

Hayatınızda bir takım şeyler yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Hoşlandığınız kişi sizi arkadaş gibi görüyor diye düşünüyorsunuz. Ama o da size karşı boş değil. Yakın bir arkadaşınız size ondan haber getirecek. Bu aralar kendinizi aşka açma zamanınızın geldiğini göreceksiniz.

Para

Yeni mal mülk edineceğinize ya da hiç beklemediğiniz bir yerden toplu para almanıza işaret eder. Size karşı çok yüklü miktar da borcu var ise kimsenin başta ödememek için çaba sarf etse de, bu borcu en kısa sürede alabileceğinize ve elinizin bolluğuna işaret eder.

Parasal anlamda hayatınızın olumlu yönde etkileneceğine, yeni gelir kapıları elde edeceğinize işaret eder. Tutumlu yapınız sayesinde birikim yapabilir, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Son dönemlerde yaptığınız gereksiz harcamaları bırakıp kenara para atmanın zamanının geldiği anlamında yorumlanır. Birikim yapmanız gereken bir döneme gireceğinize harcamalarınıza ara vermeniz gerektiğine işaret eder.

Risk aldığınız bir takım şeyler de başarılı olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız yatırımlar geleceğe yönelik alınan kararlar ileriki dönemde sizi mutlu edecektir. Yaptığınız yatırımlar zaman içerisinde daha da çok değerlenecektir. Mal mülk alım satımları konusunda ileriki dönemler de çok şanslı olabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Size vaatler de bulunan aile bireylerinizin bu vaatleri gerçekleştireceği anlamına gelir. Size ufak tefek yalanlar söyleyerek başınızdan def etmeye çalışsalar da sonuç olarak size istediğinizi vereceklerdir.

Aile içinde sıkıntılı günler geçirebilir, ama feraha kavuşacağınız anlamına gelir. Haneye aydınlık geleceğine işaret eder. Aileye düşkün bir evladı simgeler.

Hane içerisine giren sinsi akrabalar olarak da tabir edilebilir. Ama sizin sayenizde haneden kolayca uzaklaştırmaya ve hiç zarar görmemeniz şeklinde yorumlanır. Çok fazla aile yaşantınızı kıskanan olduğunu ama asla hane içinde karışıklığa sebep olamadıklarına işarettir.

Fal sahibinin çevresinde kötü niyetli kişileri bir an önce fark etmesin yönünde uyarı anlamına gelir. Fal sahibinin zarar görmemesi için etrafındaki insanları ayırt etmeli ona göre hareket etmelidir. Fincanın ağız kısmında çıkan yılan sembolü ise, yakın zamanda kötü niyetli insanların deşifre olacaklarına işaret eder.

Hanenize uzak bir yerden gelecek olan misafire yorumlanır. Uzun zamandır kırgınlık yaşadığınız kimsenin gelip kapınızı çalmasına ve sizden af dilemesine işaret eder. Sizde bu kırgınlığı çok uzatmadan affedeceksiniz.

Aktif geçen bir sosyal hayata ve bu sosyalliğin verdiği özgüven anlamına gelmektedir. Herkesin imrenerek baktığı bir kişiliğe ve yaşam şartlarına sahip birey olduğunuz anlamına gelir. Tutumlarınız herkesi kendinize hayran bırakan cinsten.

Eğlenceli, ele avuca sığmaz biri  ile tanışmanız anlamına gelir. Neşeli insanlar hayatınıza girebilir ve sosyal çevreniz bir anda renklenebilir. Zaten sizde renkli bir yapıya sahipsiniz, bu kişiler sizi daha çok mutlu edecektir.

İş ve Kariyer

Normal hayatta düşmanı işaret eden yılan, çalışan kişinin falında görüldüğünde rakip olarak yorumlanır. Eğer iş hayatınızda düşmanınız var ise bu düşmanı alt etmenize işarettir.

Falına bakılan kişi kadın ise, tüm haklarını kolayca savunacağı bir döneme geçiş yapacağı ve istediği konuma geleceği anlamına gelir. Sinsi kimselerin oyunlarını bozacağı, ve hak ettiği koltuğa oturacağına işarettir. Bunun için yeterli sabrı göstermiş olup sabrın sonunda payınıza düşeni alacağınızı simgeler.

Güce ve her şeyi yapabileceğiniz potansiyele işarettir. Yeni bir iş kurma yolunda ilerleyeceğiniz ve işinizi layıkı ile yerine getireceğiniz anlamına gelir. Başlar da işinizi engellemeye çalışabilirler, ama sizi asla çıkmaza sokamayacaklar.

İş yaşantısında çalışma arkadaşları içinde çok sevildiğine ancak bir o kadar da sevmeyen kişilerin varlığına işaret eder. Siz doğru insan olma yolunda ilerlerken, önünüzü kesmeye çalışanlar olabilir. Güçlü yapınız ile bu engeli zarar görmeden aşabilirsin fakat bu kişinin kim olduğunu bilmezsen, başını az da olsa ağrıtabilir.

Yeni bir iş imkanlarına yorumlanır. Şu anki işinizi ve konumunuzu sevmiyor ve iş değişikliği yapmak istiyorsanız, tam da o döneme giriyorsunuz demektir. Yeni iş kapısı ve daha iyi fırsatlara işaret eder.

Sağlık

Hasta olan kişinin tedavi olmasına ve şifa bulmasına işaret eder. Aile için de hasta kimse var ise hastalıktan kurtulacağına ve sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Boşuna endişelendiğinizi anlayacak, tüm sorunların geçmesi ile yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz güzel bir döneme gireceksiniz.

Kötü alışkanlıkları olan bir kişi iseniz, sağlığınızın değerini ve kıymetini anlayıp tüm kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşacağınız anlamına gelir. Ne kadar kötü alışkanlığınız varsa hepsinden bir çırpıda vazgeçecek ve spora başlayacaksınız. Spor sayesinde tüm vücudunuz daha zinde olacak.

Sizi üzen, yıpratan kişiler var ise bu kişilerden psikolojinizin bozulacağına fakat kısa bir psikolojik tedavi görerek kurtulacağınıza işaret eder. Yılan figürünün önü aydınlık ise stres ve üzüntülerden kurtulacağınıza, kötü günleri geride bırakacağınıza işaret eder.

Genel olarak sağlık ve sıhhat dolu olmaya yorumlanır. Sağlık problemleriniz var ise tedavi olmaya ve eski sağlığınıza kavuşmanıza işaret eder. Kendinizi yıpratmayı bırakacağınız ve her şeyin güzel olması için mücadele edeceğiniz sağlık dolu günler geçireceğiniz anlamına gelmektedir.

Yakın zamanda aldığınız bir haber ile birden düşüp bayılabilirsiniz. Aman dikkat, yakınlarda alacağınız her haber için önlem alın. Önce iyi haber mi kötü haber mi sorun. Ama yine de endişelenmeyin. Hayatınızda sağlığınızda gayet iyi yolda gidecek. Bu bayılma sizin heyecanınızdan kaynaklı olabilir.

Bu aralar su içmeyi ihmal ediyorsunuz. Bu da böbreklerinizde ağrıya neden olabilir. Yok ben susamıyorum demekle olmaz, günde 2 litre su içmeyi kendinize görev edinmeniz gerekir. Mesela artık akıllı telefon çağında yaşıyoruz, bir su hatırlatıcısı mobil uygulamayı indirerek su içme zamanınızı tespit edip, günlük yeterli su içebilirsiniz. Yeterli su içmeniz halinizde böbreklerinizdeki ağrı da cildinizdeki kuruluk da gidecektir.


 

Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Başınıza düşmanınız tarafından çok kötü şeyler geleceğinin belirtisidir. Dikkatli olmanız, düşmanınızın karşısında kendinizi korumanız gerektiğinin bilgisini verir. İş hayatındaki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği, bu insanların sizin kuyunuzu kazacağını simgeler. Aşk hayatında da eşinizin sizi üzecek bir hareket yapacağını belirtir. Dikkatli olması gereken bir sürecin tam ortasında demektir.

Her ne kadar olumsuz bir durum olsa da olumlu bir kaç tarafı da vardır. Bunlardan biri yüzünüze gülüp, evinize gelen bir insanın sizin düşmanınız olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Bu da düşmanınızın farkınızda olmasını sağlayacaktır. Para konusunda ise büyük ve hızlı bir kazanç sağlayacağınızı simgelemektedir. Birikim yapmayı da asla ihmal etmeyin ki geleceğiniz sıkıntıya girmesin.

Çevrende sana zarar vermek isteyen, adeta sana tuzak kurmaya çalışan biri var gibi gözüküyor. İş hayatındaki zorluklara ve sana zarar vermeye çalışacak olan bu kişiye karşı dikkatli adımlar atmalısın. Sana zarar vermeye çalışan bu kişi çok yakınından birine benziyor. Ona karşı temkinli olmalısın. Dikkatli ve temkinli olduğun sürece sana zarar veremeyecek.  Geçmişten gelen bir kişi su sıralar aklını karıştıracağa benziyor. Sanırım bu kişi ile daha önce kısa süreli bir gönül ilişkiniz olmuş. Arkadaş olarak görüşmeye başladığınız bu ilişki daha sonra duygusallığa doğru gidebilir. Eskiye nazaran artık daha olgun ve aklı başında olduğunu fark edeceksin. Bu kişi ile görüşmelerin seni tekrar hayata döndüreceğe benziyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Boğa


 

Kahve Falında Dilini Çıkarmış Yılan Görmek

Günlük hayatında bir takım değişikliklerin olacağına , yeni kararları alacağına , hayatını bu kararlara göre yeniden düzenleyeceğine ve hayatından olumsuz olan ona kötü gelen her şeyi ve herkesi çıkaracağına işaret eder. Yeni bir hobi edinebilir ya da farklı ve kalabalık bir ortama girebilir. Bu ortamda yeni kişiler ile tanışıp bu kişiler ile uzun süreli ilişkiler kuracağı ve çok iyi vakit geçireceği anlamına da gelmektedir.

Kişinin hayatına yeni insanların gireceğinin ve bu insanlardan biri ile çok iyi anlaşıp ilişkilerini farklı bir boyuta taşıyacaklarının habercisidir. Kişi bu insan ile evlilik yoluna kadar gidebilir ya da çok uzun yıllar beraber olabilir. Eğer fal sahibinin sevgilisi varsa bile yeni bir kişi onun kalbini çalacak ve gönlü yeni tanıştığı bu kişiden yana olmaya başlayacaktır. Kısaca kişinin yaşamında ve aşk hayatında dalgalı dönemlerin olacağına işaret etmektedir.

Eski bir gönül maceran bu aralar garip bir şekilde önüne çıkıyor. Sana karşı dürüst davranmadığının farkındasın ve gayet temkinlisin. Bu hafta beklemediğin birinden gayet kullanışlı bir hediye alacağın için şanslı sayılırsın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmamak için arkadaş ortamlarından bile soyutlaman gerekecek. Ayrıca yakında destek olacağın bir arkadaşından güzel haberler alacaksın.


 

Kahve Falında Çift Başlı Yılan Görmek

Sana gelecek olan dostların içerisinde bu ara daha çok seçici olmayı tercih etmen gerekiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen insanlara ne kadar çok dikkat eder isen işte o zaman hem daha başarılı olacaksın hem de insanlar arasında pek de kimsenin seni üzmeye de gücü yetmeyecek. Her şey bu kadar güzel bir şekilde hayatında ilerler iken uzak bir akrabandan alacak olduğun haber ile de oldukça üzülebileceksin. Sen de bu en çok size ihtiyacı olduğu anlarda onların yanlarında yer almayı tercih eder isen işte o zaman sen de oldukça mutlu olabileceksin. Hem maddi hem de manevi anlamda sana oldukça ihtiyaç duyan bu kişi ile öyle başarılı olacaksın ki her an onun duaları ile mutlu olan bir hayata da sahip olabileceksin.

Kısa süre içerisinde bir doğum günü ya da davet gibi bir parti içerisinde yer alabileceksin. İlk olarak çevrende tanımadığın insanlar olmasından dolayı üzülebilirsin fakat aradan yarım saat ya da bir saat kadar bir zaman dilimi geçtikten sonra da ortama çok rahat ayak uydurabilirsin. Her şey senin hayatında bu kadar önemli olan bir yere sahip iken sen de sadece kendi mutluluğun için olan şeyleri yapmayı daha da çok tercih etmen iyi olacaktır anlamına da gelecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Yılan Kafası Görmek

Korku ve endişeye sebep olan duygularınızdan kurtulacağınıza delalettir. Yaşamınızda yeni gelişmeler olacağını ve mutlu olacağınızı simgeler. Şansınızın döneceği bir döneme giriyorsunuz demektir. Hayatta yaşadığınız zorlukları en kısa sürede aşacağınız anlamına gelir. Yeni alacağınız bir haberle harika bir fırsat elde edebilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmenizin hayırlı olacağını gösterir. Sürpriz gelişmeler yaşayacağınızın ve maddi olarak da rahat bir evreye geçeceğinizin habercisidir. Bolluk ve bereket dolu bir yaşam süreceğinizin göstergesidir. Çok sevineceğiniz bir haber alacağınız anlamına gelir. Bu haber muhtemelen bir telefon aracılığı ile alınacaktır. Çok uzun süreler görüşmediğiniz bir yakınınız veya arkadaşınız ile keyifli bir görüşme söz konusu olabilir. Yaşadığınız gelişmeleri paylaşarak rahatlamanıza işaret eder. Paylaşamadığınız bir takım anı ve duygularınızı bu kişi ile paylaşmak size çok iyi gelecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Karşı taraftan olumlu ve güzel haberler almanız söz konusudur. Bu haber evlilik, nişan veya doğacak bir çocuk haberi de olabilir. Bu mutluluğu paylaşmanın size pozitif etkileri olacağı anlamına gelir.

Yalnızlığınızı paylaşacağınız bir kişi ile tanışmaya delalet eder. Bu sembolün üremeye ve çoğalmaya, yaşamın devamlılığına ilişkin mesajları vardır. Çevrenizden size ulaşmak ve birlikte olmak isteyen bir insanın haberinizi almanız mümkündür. Bu haberi görmezden gelmemeniz gerektiği konusunda bir uyarıcıdır. Duygularınıza odaklanarak bu kişi ile ilgili doğru karar vermeniz gerektiğine işaret eder. Düşünmeden kestirip atmamalı ve bu kişiye bir şans tanımalısınız. Ön yargılardan arınmanın ve hayatınızı paylaşmanın olumlu etkileri olduğu anlamına gelir. Evliyseniz yakın zamanda hamile kalmanız veya bebek haberi vermeniz söz konusu olabilir. Bu mutluluk verici haberi sevdiklerinizle paylaşmanıza delalettir. Bu durum size bile bir sürpriz olabilir. Hanenizde maddi rahatlamaya işaret eder. Çektiğiniz sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmanızın yakın olduğuna tabir olur. Önünüze çıkacak güzel fırsatlar olduğunu gösterir. Müjdeli haberler alarak mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu mutluluğun tadını doyasıya çıkarmanız gerektiği konusunda bir işarettir. Hedefleriniz ve hayal ettikleriniz ile ilgili girişimde bulunacağınıza delalet eder.


 

Kahve Falında Yılan ve Kalp Görmek

Özlediğiniz birisi ile kavuşacağınız anlamına gelir. Bu kişiyi görmek sizi mutlu edecektir. İşlerinizin düzeleceğine ve kazancınızın artacağına delalettir. Yaptığınız bir yatırım söz konusu ise bu konuda oldukça önemli boyutlarda gelir elde etmeniz söz konusu olabilir. Yakınlarınızdan destek alarak iş konusunda girişimler yapmanız anlamına gelir. Bu desteğinizin başarınızda oldukça büyük katkısı olacağını gösterir. Manevi açıdan ferah bir döneme giriş yaptığınızı müjdeler. Hatta maddi zarara uğrayacakken tam sınırdan dönüp refaha kavuşacağınız anlamına da gelir. Mevcut tüm sorunlarınızın ortadan kalkacağını ve güzel günlerin yakında olduğunu bilmeli ve rahat bir nefes almalısınız. Mutluluğunuzu olumsuz etkileyen dertlerden kurtulacağınıza tabir olur. Biri ile ortaklık kurulacağının göstergesidir. Bu ortaklık gayrimenkul alım satımı konusunda olabilir. Umut ettiğiniz her şeye kavuşacağınıza işaret eder. Hayallerinize ulaşmak konusunda azimli olmanız gerektiği anlamına gelir. Vazgeçmeden hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarf etmeniz gerektiğine işaret ediyor.

İş hayatında büyük adımlar atmaya ve girişimlerde bulunmaya yorumlanır. İşiniz yoksa iş bulmaya ve gelir elde etmeye delalet eder. İşiniz varsa işlerinizin eskisinden çok daha iyi olacağının göstergesidir. Umutsuzluğa kapılmanın yersizliğine dikkat çeker. Çok yakında içinizin rahatlayacağına, mutlu olacağınıza işaret eder. Başarı ve kariyer elde edileceğine ve çevrenizde sizi kıskanan kişilerin olacağına yorumlanır. Eskisinden güçlü olmaya ve hayatta her istediğini elde etmeye başlayacağınızı müjdeler. Sıkıntılar son bulacak ve rahat bir yaşamın kapıları açılacaktır. Gelir artışı ile zenginliğe kavuşmak mümkündür. Sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşamaya, bedenen de güçlü olmaya delalettir. Daha önce maddi bir zarara uğradıysanız bunun telafi edileceğini gösterir. Sevilmeye ve mutlu olmaya tabir olur. Zorlukların yakında aşılacağına güzel ömrün uzun olacağına işaret eder. Mutlu ve huzurlu hayatın bereketle geleceğinin habercisidir. Endişe ettiğiniz konularda rahatlayacağınıza tabir olur. Kendini geliştiren bilge ve alim insan tabir edilir. Aile hayatında güzel günlerin yaşanacağına, iş yerinde bolluk ve berekete delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Yılan Gözü Görmek

Genç ve dinç kalmaya delalet eder. Hayatınızda çeşitli konularda sorunlarınız varsa ortadan kalkacağına işaret eder. Resmi bir konuda görüşme yapılacağı anlamına gelir. Bu görüşme muhtemelen iş konusunda hayırlı bir görüşme olacaktır. Resmi ve hayırlı çalışmalar yaparak başarılı olmak anlamına da gelmektedir. Hedeflerin gerçekleştirilmesi konusunda çalışmaya ve başarılı olmaya delalet eder. Düşüncelerine önem verdiğiniz ve sevdiğiniz bir insanın yolundan yürüyerek hayatınıza yön vermeye delalet eder. Bu durum iş konusunda da olabilir. Çeşitli atılımlar yapma ve başarılı olma konusunda müjdeler verir. Yeni bir işe girileceğine ve orada ilgi göreceğinize işaret eder. Bu ortamda kendinizi ifade etmeniz ve başarılarınızı ortaya koymanız mümkündür. Bu iş hem maddi olarak hem de manevi olarak beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. Özgüveninizden ödün vermeden çalışma konusunda devam etmenizi salık verir. Yeni atılımlar yaparak zorlukları yenmek anlamına gelir. Toplum tarafından saygı göreceğinize delalet eder.

Kendinize uygun projelere gireceğinize ve başarı sağlayacağınıza işarettir. Yıllar boyunca size destek olacak insanlarla tanışacağınıza delalet eder. Bu kişiler ile çalışmalar yapılacağını ve faydalı sonuçlar elde edileceğini gösterir. Bu fayda hem maddi hem de manevi yönden olacaktır. Mevcut sorunların çözülmesini ve sıkıntılardan kurtulmayı müjdeler. Bu konuda çaba sarf ederek çevrenizden takdir toplayacağınız anlamına da gelir. Değer verdiğiniz ve kalpten bağlı olduğunuz bir insanla resmi bir ilişkiye gireceğinizin işaretidir. Nişan veya evlilik kararı alabilirsiniz. Ticaret ile ilgili iş yapıyorsanız işlerinizin uluslar arası boyuta ulaşacağını haber verir. İşte iyi bir noktaya gelmeye, istenilen başarıya ulaşmaya delalettir. Buna bağlı olarak mutluluk ve huzurun artacağının da göstergesidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Göz


 

Kahve Falında Şahlanmış Yılan Görmek

Bu dönemde karşınıza çıkıp, hayatınıza girmek isteyecek iki kişi olacağına işaret etmektedir. Bu iki kişiden bir tanesi uzun zamandır beklemekte olduğunuz, yolunu gözlediğiniz birisi olacaktır. Diğeri ise aslında çok uzun zamandır yakınınızda olan ve sizin dikkatinizi çekebilmek için uğraşan birisidir. Beklediğiniz kişinin gelmesiyle birlikte diğerinin cesareti kırılacak ve umudunu kaybedecektir. Başlangıçta tavırlarına anlam veremeyecek fakat sonrasında farkına varacaksınız. Uzun zaman sonra tekrar kavuşacağınız bu kişi ile zaman geçirmek için bol bol vaktiniz olacaktır. Etrafınızdaki insanlara yardım etmeyi sevdiğiniz ve verdiğiniz doğru tavsiyeler sayesinde sosyal çevreniz tarafından çok seviliyorsunuz. Özellikle bu sıralar duygusal konularda tavsiyeye ihtiyacı olan arkadaşlarınız olabilir, onları ihmal etmemelisiniz.

İş ve kariyer hayatınız açısından dengeli geçecek bir dönem olacaktır. İş yerinizde zaman zaman ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunları kafanıza takıp büyütmemeli, boşuna kendinizi strese sokmamalısınız. Zaman içerisinde her şeyin üstesinden gelecek ve işlerinizi yoluna koyacaksınız. Bu süreçte özellikle kafa dağıtmanızı sağlamak için en büyük destekçileriniz eşiniz ve en yakın arkadaşlarınız olacaktır. Ailenizi de ihmal etmemeniz gereken bu dönemde onlarla da vakit geçirmeli, arada ziyaret etmeyi unutmamalısınız. Bu sıralar bir akrabanız sağlık problemi yaşayabilir. Bu hastalık kısa süreli bile olsa ona yardım edecek ve bu süreci en kısa zamanda atlatmasını sağlayacaksınız. Sizi tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu olacağınız günler beklemektedir.


 

Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek

Bu dönemde karşımıza küçük fırsatlar çıkacağını işaret etmektedir. Yeni müjdeli bir haber alacağınızı ve bu haberle birlikte hanenize sevinç ve mutluluk geleceğini göstermektedir. Bu süreçte karşımıza çıkacak olan küçük fırsatları iyi değerlendirmeli, acele etmeden doğru kararlar almaya çalışmalısınız. Bu dönemde yeni birisiyle tanışabilir, dolu dolu bir aşk yaşayabilirsiniz. Bu kişi ile oldukça neşeli zamanlar geçireceğiniz bu sıralar, sürpriz bir evlilik teklifi sizi bekliyor olabilir. Evli olan kişiler için ise, eşinizle çıkacağımız uzun bir seyahatin habercisidir. İkiniz için de iyi olabilecek bu seyahat, kafa dağıtmanızı ve en azından bir süre baş başa vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

İş hayatımızda bu sırada risk almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Bu riskleri almadan önce analizlerini iyi yapıp değerlendirmelisiniz, aksi halde geri dönüşü olmayan hatalar meydana gelebilir. İş hayatınızda alacağınız bu riskler sizi yavaş yavaş başarıya ulaştırırken bir yandan da etrafınızdaki insanlar tarafından takdir edileceksiniz. Bu sıralar ailenizden birisi ufak bir sağlık sorunu yaşayabilir. Kısa sürecek olan bu hastalık azda olsa hepinizi korkutacak ve endişelenmemize neden olacaktır. Sağlığına kavuşup ayağa kalkana kadar elimizden gelen yardımı yapacağınız bu süre zarfında sizde yorgun düşebilirsiniz. Bu yüzden kendi sağlığınıza da özen göstermeniz gerekmektedir. Sizi bu sıralar eşiniz, aileniz ve tüm sevdikleriniz ile mutlu, huzurlu, sağlıklı bereketli günler beklemektedir.


 

Kahve Falında Uzun Yılan Görmek

Genellikle iş hayatın üzerine yorumlanmaktadır. Bu dönemde işinizde yükseleceğinize ve oldukça iyi bir kariyer sahibi olacağınıza işaret etmektedir. Sıkıntılı döneminizi geride bırakacak, işinizde yükselmeniz ile birlikte maddi kazancınızda artacak ve geçmişten kalan tüm borçlarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca yine bu dönemde işiniz ile ilgili sizi oldukça sevindirecek müjdeli bir haber alacak ve bu haber karşısında büyük bir şaşkınlık ve mutluluk yaşayacaksınız. Maddi bakımından istediğiniz ve hayalini kurduğunuz her şeye sahip olacağınız bir dönem sizi beklemektedir. Yatırımlarınızı doğru yerlere yapmayı ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi unutmamalısınız. Aynı şansı hayatınızda bir kez daha yakalayamayabilirsiniz. Bu yüzden bu dönemde acele etmeden, sakin bir şekilde düşünüp, kararlarınızı almalısınız.

Özel hayatınız bakımından sizi oldukça kafa karıştırıcı bir dönem beklemektedir. Bir süredir kafanızda olan iki kişi arasından bir tercih yapmanız gereken noktaya gelmiş olabilirsiniz. Bu doğrultuda sadece kalbiniz sesini dinlemelisiniz. Kiminle gerçekten beraber olmak istiyorsanız o kişi ile olmalı ve çevrenizdeki diğer kişilere boşuna umut vermemelisiniz. Birlikte olmak istediğiniz bu kişi ile dolu dolu geçireceğiniz eğlenceli günler sizi beklemektedir. Hatta yakın zaman içerisinde evlilik kararı bile alabilirsiniz. Evli kişiler için ise, alacağınız çok güzel bir habere işaret etmektedir. Bu haber bir bebek müjdesi olabilir. Bu güzel haber tüm aileyi tekrardan bir araya getirecektir. Heyecanlı ve güzel günler sizi beklemektedir.


 

Kahve Falında Yılan Balığı Görmek

Yakın zaman içerisinde arka arkaya güzel haberler alacağınıza işaret etmektedir. Uzun zamandır cevap beklediğiniz bir iş görüşmesinden kısa süre içerisinde yanıt alacaksınız. Olumlu sonuçlanacak olan bu durum doğrultusunda sizin için yeni  bir süreç başlayacaktır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa bu haber, bir süredir sonucunu beklediğiniz bir sınavdan gelecek olan sevindirici bir sonuç da olabilir. He iki durumda da sizin için yeni bir hayatın başlayacağına yorumlanan bu durum ile yakın zaman içerisinde tüm hayatınız değişecektir. İşiniz ve kariyerinize odaklanacağınız bu dönemde, güzel başarılara imza atacak ve zaman içerisinde hak ettiğiniz yere geleceksiniz. Zaman içerisinde karşınıza başka tekliflerde çıkabilir onları da mutlaka değerlendirmeli, hemen karar vermemelisiniz.

Bu dönemde sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Hava sıcaklıklarının tam oturmadığı bu mevsim geçişlerinde ufak tefek rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Bunların daha ciddi rahatsızlıklara dönüşmemesi için sağlığınıza dikkat etmeli, vücut direncinizi korumalısınız. Bağışıklığınızı güçlü tutmak için gerekirse gıda takviyelerine de başlamalı, ayrıca beslenmenize de çok dikkat etmeli sebze ve meyve ağırlıklı beslenmeye göstermelisiniz. Bu dönemde özellikle ailenizden ve sosyal çevrenizden azda olsa uzak kalmalı, tamamen iyileşene kadar bir süre görüşmemeye gayret etmelisiniz. Aksi halde bu durumu bulaştırabilirsiniz. Bu süreçte eşiniz veya sevgiliniz sizin yanınızda kalacak ve destek olacaktır. Kısa sürede eski sağlığınıza kavuşacak ve ayağa kalkacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.