Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve Falında Yılan Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.089 kez okundu.

Kahve falında yılan görmek fal sahibinin etrafındaki kötü niyetli kişilerin bir an önce fark edilmesi anlamını taşır. Fal sahibi zarar görmemesi için etrafındaki insanları bir bir ayıklamalıdır. Özellikle fal sahibinin iş ortamında ayağını kaydırmak isteyen isteyen insanların olabileceği anlamına gelen yılan sembolü fal fincanının ağız kısmına yakın bir yerde çıkmış ise çok yakın zamanda deşifre olacaklarını müjdeler. Başlı başına bir düşmanı işaret olan bu sembol ezeli bir rakibe yönelik yorumlanır falcılar yılanı kesinlikle düşman sembolize eder çünkü yapısından kaynaklı sesiz ve izi pek belli olmayan birine yorumlarlar bilmediğiniz bir düşmanınızın olduğuna işarettir bu kişi kadın ise erkeğe işaret etmektedir bazen de. Yılan denildiğinde akla gelenler nelerse onlar söylenir bedenini belkide vucudunu yapısını veya sinsiliği benzetilir bu düşmanınız hedefi neyse falın etrafında çıkmaktadır. Sadece falda yılan varsa başının ve kuyruk bölümünün nereleri işaret ettiğini belirterek bakmanız daha anlaşılır olacaktır yanın bir yerlerde harf çıkmışsa bu insanın isminde olması yüksek ihtimaldir. Dikkatli olunuz.

Yılan bir insana dolanmışsa veya birine ağzı dönükse bu yılan ısırmayı bekliyor ve pusu kurmuş olabilir yani siz veya çevrenizden birisi bir zarar görebilir. Yılan falda temiz bile çıkmış olsa bu güçlü ve her şeyi yapabilecek biri olarak temsil edilir etrafındaki insanlardan yılan gibi kötü ve sinsi birini temsil eder ve eğer bu kişiyi biliyorsanız dikkatli olun ve aranızı bozmayın ama ne yakın nede uzak durun canınızı hızlı bir şekilde yakabilir. Siyah kobra gibi bir yılan görülmüşse bu kişi çok bariz ve sizde bu kişiyi kesinlikle biliyorsunuz demektir yakın zamanda bir planı devreye sokup sizi çıkmaza sokabilir. Bu kişi sizin düşmanınız olabilmesi kesindir uzak durmanız gerekir.

Fincanda bulunduğu konuma göre de değişiklik gösterir. Kahve fincanının dibinde görülen yılan ve yılanlar fal sahibinin hayatının bir anda karışabileceği anlamına gelir. Eğer fal fincanının yan taraflarında karşılıklı olarak yılanlar belirmiş ise iş birliği içerisinde iki düşmanı simgelemektedir. Fal sahibi bu iki insanın kim olduğunu çözer ise kendi kazdıkları kuyuya kendilerini düşürerek rahat bir nefes alacaktır. Bir insan sembolünün elinde veya ayaklarının altında görülüyor ise o zaman çok daha farklı yorumlanabilmektedir. Fal sahibinin çekeceği kısa süreli bir sıkıntıdan sora çabalayarak bu sıkıntıdan kurtulacağını ve refaha ereceğini müjdeler. Kahve tabağında görülüyor ise sinsi bir şekilde fal sahibinin açığını bekleyen düşmanı işaret eder. Fal sahibinin açığını bekleyen düşman ona sahte bir yakınlı göstererek sohbet etmek isteyebileceği için bu dönemde fal sahibinin ağzını sıkı tutması için uyarılması gerekmektedir. Eğer yılan sembolü fal fincanının dibinde görülüyor ve birden fazla beliriyor ise fal yorumcuları bunu miras kavgaları olarak dile getirebiliyorlar. Fal fincanında ufak ufak yılanlar belirmiş ise fal sahibini kıskanan hemcinsleri olduğunu ve dedikodusunun yapıldığını işaret etmektedir. Yılanlar üstüne gidilmediği sürece zarar vermeyen hayvanlar oldukları için fal fincanında yılan görüldüğü zaman fal sahibi kıskanç insanlardan uzak durması konusunda uyarılmalıdır.

Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Başınıza düşmanınız tarafından çok kötü şeyler geleceğinin belirtisidir. Dikkatli olmanız, düşmanınızın karşısında kendinizi korumanız gerektiğinin bilgisini verir. İş hayatındaki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği, bu insanların sizin kuyunuzu kazacağını simgeler. Aşk hayatında da eşinizin sizi üzecek bir hareket yapacağını belirtir. Dikkatli olması gereken bir sürecin tam ortasında demektir.

Her ne kadar olumsuz bir durum olsa da olumlu bir kaç tarafı da vardır. Bunlardan biri yüzünüze gülüp, evinize gelen bir insanın sizin düşmanınız olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Bu da düşmanınızın farkınızda olmasını sağlayacaktır. Para konusunda ise büyük ve hızlı bir kazanç sağlayacağınızı simgelemektedir. Birikim yapmayı da asla ihmal etmeyin ki geleceğiniz sıkıntıya girmesin.

Çevrende sana zarar vermek isteyen, adeta sana tuzak kurmaya çalışan biri var gibi gözüküyor. İş hayatındaki zorluklara ve sana zarar vermeye çalışacak olan bu kişiye karşı dikkatli adımlar atmalısın. Sana zarar vermeye çalışan bu kişi çok yakınından birine benziyor. Ona karşı temkinli olmalısın. Dikkatli ve temkinli olduğun sürece sana zarar veremeyecek.  Geçmişten gelen bir kişi su sıralar aklını karıştıracağa benziyor. Sanırım bu kişi ile daha önce kısa süreli bir gönül ilişkiniz olmuş. Arkadaş olarak görüşmeye başladığınız bu ilişki daha sonra duygusallığa doğru gidebilir. Eskiye nazaran artık daha olgun ve aklı başında olduğunu fark edeceksin. Bu kişi ile görüşmelerin seni tekrar hayata döndüreceğe benziyor.

Kahve Falında Dilini Uzatmış Yılan Görmek

Günlük hayatında bir takım değişikliklerin olacağına , yeni kararları alacağına , hayatını bu kararlara göre yeniden düzenleyeceğine ve hayatından olumsuz olan ona kötü gelen her şeyi ve herkesi çıkaracağına işaret eder. Yeni bir hobi edinebilir ya da farklı ve kalabalık bir ortama girebilir. Bu ortamda yeni kişiler ile tanışıp bu kişiler ile uzun süreli ilişkiler kuracağı ve çok iyi vakit geçireceği anlamına da gelmektedir.

Kişinin hayatına yeni insanların gireceğinin ve bu insanlardan biri ile çok iyi anlaşıp ilişkilerini farklı bir boyuta taşıyacaklarının habercisidir. Kişi bu insan ile evlilik yoluna kadar gidebilir ya da çok uzun yıllar beraber olabilir. Eğer fal sahibinin sevgilisi varsa bile yeni bir kişi onun kalbini çalacak ve gönlü yeni tanıştığı bu kişiden yana olmaya başlayacaktır. Kısaca kişinin yaşamında ve aşk hayatında dalgalı dönemlerin olacağına işaret etmektedir.

Eski bir gönül maceran bu aralar garip bir şekilde önüne çıkıyor. Sana karşı dürüst davranmadığının farkındasın ve gayet temkinlisin. Bu hafta beklemediğin birinden gayet kullanışlı bir hediye alacağın için şanslı sayılırsın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmamak için arkadaş ortamlarından bile soyutlaman gerekecek. Ayrıca yakında destek olacağın bir arkadaşından güzel haberler alacaksın.

Kahve Falında Çift Başlı Yılan Görmek

Sana gelecek olan dostların içerisinde bu ara daha çok seçici olmayı tercih etmen gerekiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen insanlara ne kadar çok dikkat eder isen işte o zaman hem daha başarılı olacaksın hem de insanlar arasında pek de kimsenin seni üzmeye de gücü yetmeyecek. Her şey bu kadar güzel bir şekilde hayatında ilerler iken uzak bir akrabandan alacak olduğun haber ile de oldukça üzülebileceksin. Sen de bu en çok size ihtiyacı olduğu anlarda onların yanlarında yer almayı tercih eder isen işte o zaman sen de oldukça mutlu olabileceksin. Hem maddi hem de manevi anlamda sana oldukça ihtiyaç duyan bu kişi ile öyle başarılı olacaksın ki her an onun duaları ile mutlu olan bir hayata da sahip olabileceksin.

Kısa süre içerisinde bir doğum günü ya da davet gibi bir parti içerisinde yer alabileceksin. İlk olarak çevrende tanımadığın insanlar olmasından dolayı üzülebilirsin fakat aradan yarım saat ya da bir saat kadar bir zaman dilimi geçtikten sonra da ortama çok rahat ayak uydurabilirsin. Her şey senin hayatında bu kadar önemli olan bir yere sahip iken sen de sadece kendi mutluluğun için olan şeyleri yapmayı daha da çok tercih etmen iyi olacaktır anlamına da gelecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git