Kahve Falında Yılan Görmek

  14.04.2015
  Kahve Falında Yılan Görmek

  Kahve falında yılan görmek, fal sahibine rızkın bol bol geleceği ve bu nedenle endişelenmeyerek sabır göstermesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin hanesine girecek olan bolluk ve berekete; nazar, fitne, fesat ve sıkıntılardan kurtularak yakın zamanda şifa bulacağına işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Bekarsanız hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınıza, yeni kararlara ve hayatınızı aldığınız kararlar doğrultusunda şekillendireceğine işaret eder. Yeni kalabalık ortamlara girebilir ve aradığınız eş adayını bulabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışıp uzun ilişki içerisine gireceğiniz ve uzun ilişkiler kuracağınız anlamına gelmektedir. Yeni bir ilişkiye gireceğinizi ve ilişkinizi evlilik yoluna gireceğinizin habercisidir.

  Fal sahibinin sevgilisi var ise gönlünün bu aralar çok hoş edileceğine işaret eder. Kişinin yaşamında aşk hayatında olumlu döneme geçişi olacaktır. Yıpranmalar, hayal kırıklıkları ve güven sorununuz onarılmaya müsait bir kalbiniz var. Ufak bir hediye bile sizi mutlu etmeye, gönlünüzü almaya yetiyor. Sevgiliniz sizi iyi tanıyor olacak ki nelerden hoşlandığınızı biliyor. Elinde çiçek ile kapınızda beklediğini işaret eder.

  Eski unutamadığı bir gönül ilişkisi var ise sana karşı adım atmasını bekle. O adım en kısa zamanda gelecek ve sen onun etkisinden çıkamayacaksın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmadan şans vermelisin.

  Fal sahibi evli ise bu aileye gelen yeni bir müjdeye işarettir. Yeni bir çocuk müjdesi alabilir hayatını bu yönde şekillendirebilirsin. Eşin ile evlilik birliği temeliniz çok sağlam ve bu sayede ayaklarınızın yerden kesileceği bir döneme girmeniz an meselesi. Kendinizi bir kuş misali eşinizin kollarına bırakabilir, aşkınızı doyasıya yaşayacağınız döneme girebilirsiniz.

  Hayatınızda bir takım şeyler yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Hoşlandığınız kişi sizi arkadaş gibi görüyor diye düşünüyorsunuz. Ama o da size karşı boş değil. Yakın bir arkadaşınız size ondan haber getirecek. Bu aralar kendinizi aşka açma zamanınızın geldiğini göreceksiniz.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre yeni mal mülk edineceğinize ya da hiç beklemediğiniz bir yerden toplu para almanıza işaret eder. Size karşı çok yüklü miktar da borcu var ise kimsenin başta ödememek için çaba sarf etse de, bu borcu en kısa sürede alabileceğinize ve elinizin bolluğuna işaret eder.

  Parasal anlamda hayatınızın olumlu yönde etkileneceğine, yeni gelir kapıları elde edeceğinize işaret eder. Tutumlu yapınız sayesinde birikim yapabilir, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Son dönemlerde yaptığınız gereksiz harcamaları bırakıp kenara para atmanın zamanının geldiği anlamında yorumlanır. Birikim yapmanız gereken bir döneme gireceğinize harcamalarınıza ara vermeniz gerektiğine işaret eder.

  Risk aldığınız bir takım şeyler de başarılı olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız yatırımlar geleceğe yönelik alınan kararlar ileriki dönemde sizi mutlu edecektir. Yaptığınız yatırımlar zaman içerisinde daha da çok değerlenecektir. Mal mülk alım satımları konusunda ileriki dönemler de çok şanslı olabilirsiniz.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Size vaatler de bulunan aile bireylerinizin bu vaatleri gerçekleştireceği anlamına gelir. Size ufak tefek yalanlar söyleyerek başınızdan def etmeye çalışsalar da sonuç olarak size istediğinizi vereceklerdir.

  Aile içinde sıkıntılı günler geçirebilir, ama feraha kavuşacağınız anlamına gelir. Haneye aydınlık geleceğine işaret eder. Aileye düşkün bir evladı simgeler.

  Hane içerisine giren sinsi akrabalar olarak da tabir edilebilir. Ama sizin sayenizde haneden kolayca uzaklaştırmaya ve hiç zarar görmemeniz şeklinde yorumlanır. Çok fazla aile yaşantınızı kıskanan olduğunu ama asla hane içinde karışıklığa sebep olamadıklarına işarettir.

  Fal sahibinin çevresinde kötü niyetli kişileri bir an önce fark etmesin yönünde uyarı anlamına gelir. Fal sahibinin zarar görmemesi için etrafındaki insanları ayırt etmeli ona göre hareket etmelidir. Fincanın ağız kısmında çıkan yılan sembolü ise, yakın zamanda kötü niyetli insanların deşifre olacaklarına işaret eder.

  Hanenize uzak bir yerden gelecek olan misafire yorumlanır. Uzun zamandır kırgınlık yaşadığınız kimsenin gelip kapınızı çalmasına ve sizden af dilemesine işaret eder. Sizde bu kırgınlığı çok uzatmadan affedeceksiniz.

  Aktif geçen bir sosyal hayata ve bu sosyalliğin verdiği özgüven anlamına gelmektedir. Herkesin imrenerek baktığı bir kişiliğe ve yaşam şartlarına sahip birey olduğunuz anlamına gelir. Tutumlarınız herkesi kendinize hayran bırakan cinsten.

  Eğlenceli, ele avuca sığmaz biri  ile tanışmanız anlamına gelir. Neşeli insanlar hayatınıza girebilir ve sosyal çevreniz bir anda renklenebilir. Zaten sizde renkli bir yapıya sahipsiniz, bu kişiler sizi daha çok mutlu edecektir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Normal hayatta düşmanı işaret eden yılan, çalışan kişinin falında görüldüğünde rakip olarak yorumlanır. Eğer iş hayatınızda düşmanınız var ise bu düşmanı alt etmenize işarettir.

  Falına bakılan kişi kadın ise tüm haklarını kolayca savunacağı bir döneme geçiş yapacağı ve istediği konuma geleceği anlamına gelir. Sinsi kimselerin oyunlarını bozacağı, ve hak ettiği koltuğa oturacağına işarettir. Bunun için yeterli sabrı göstermiş olup sabrın sonunda payınıza düşeni alacağınızı simgeler.

  Güce ve her şeyi yapabileceğiniz potansiyele işarettir. Yeni bir iş kurma yolunda ilerleyeceğiniz ve işinizi layığı ile yerine getireceğiniz anlamına gelir. Başlar da işinizi engellemeye çalışabilirler, ama sizi asla çıkmaza sokamayacaklar.

  İş yaşantısında çalışma arkadaşları içinde çok sevildiğine ancak bir o kadar da sevmeyen kişilerin varlığına işaret eder. Siz doğru insan olma yolunda ilerlerken, önünüzü kesmeye çalışanlar olabilir. Güçlü yapınız ile bu engeli zarar görmeden aşabilirsin fakat bu kişinin kim olduğunu bilmezsen, başını az da olsa ağrıtabilir.

  Yeni bir iş imkanlarına yorumlanır. Şu anki işinizi ve konumunuzu sevmiyor ve iş değişikliği yapmak istiyorsanız, tam da o döneme giriyorsunuz demektir. Yeni iş kapısı ve daha iyi fırsatlara işaret eder.

  Sağlık Yorumu

  Hasta olan kişinin tedavi olmasına ve şifa bulmasına işaret eder. Aile için de hasta kimse var ise hastalıktan kurtulacağına ve sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Boşuna endişelendiğinizi anlayacak, tüm sorunların geçmesi ile yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz güzel bir döneme gireceksiniz.

  Kötü alışkanlıkları olan bir kişi iseniz, sağlığınızın değerini ve kıymetini anlayıp tüm kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşacağınız anlamına gelir. Ne kadar kötü alışkanlığınız varsa hepsinden bir çırpıda vazgeçecek ve spora başlayacaksınız. Spor sayesinde tüm vücudunuz daha zinde olacak.

  Genel olarak sağlık ve sıhhat dolu olmaya yorumlanır. Sağlık problemleriniz var ise tedavi olmaya ve eski sağlığınıza kavuşmanıza işaret eder. Kendinizi yıpratmayı bırakacağınız ve her şeyin güzel olması için mücadele edeceğiniz sağlık dolu günler geçireceğiniz anlamına gelmektedir.

  Bu aralar su içmeyi ihmal ediyorsunuz. Bu da böbreklerinizde ağrıya neden olabilir. Yok ben susamıyorum demekle olmaz, günde 2 litre su içmeyi kendinize görev edinmeniz gerekir. Mesela artık akıllı telefon çağında yaşıyoruz, bir su hatırlatıcısı mobil uygulamayı indirerek su içme zamanınızı tespit edip, günlük yeterli su içebilirsiniz. Yeterli su içmeniz halinizde böbreklerinizdeki ağrı da cildinizdeki kuruluk da gidecektir.


  Kahve Falında Yılan Kafası Görmek

  Fal sahibinin ailesinin huzurunu bozmak isteyen kişilerin amaçlarına ulaşamayacağı ve yakın zamanda bu kişilerin ortadan kaybolacağı anlamına gelir. Kişinin manevi açıdan kendini oldukça güçlü hissedeceği bir döneme girdiğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.


  Kahve Falında Şahlanmış Yılan Görmek

  Fal sahibinin yaşadığı üzüntüyü atlatarak yeniden ayağa kalkacağı ve eline geçecek olan fırsatları çok iyi değerlendireceği anlamına gelir. Kişinin ailesine yeni katılacak olan bir bebeğe ve yaşanan bazı sorunları fazla kafaya takılmaması gerektiğine işaret eder.


  Kahve Falında İki Başlı Yılan Görmek

  Fal sahibinin büyük bir zarara uğramasına sebep olacak bir adımdan son anda vazgeçeceği ve bilmediği bazı şeylerin farkına varacağı anlamına gelir. Kişinin kısmetlerinin açılması ile bolluk ve bereket yaşayacağına; ufkunun genişleyeceğine işaret eder.


  Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek

  Fal sahibinin uzun zamandır ters giden işlerinin düzeleceği ve çok istediği bir konuda geri adım atarak vazgeçeceği anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile ilgili kalbindeki kuşkulardan kısa zamanda kurtulacağına ve çok mutlu bir ilişki yaşayacağına işaret eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.