Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve Falında Yılan Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.270 kez okundu.

Kahve falında yılan görmek, fal sahibinin etrafındaki kötü niyetli kişilerin bir an önce fark edilmesi anlamını taşır. Fal sahibi zarar görmemesi için etrafındaki insanları bir bir incelemelidir. Özellikle fal sahibinin iş ortamında ayağını kaydırmak isteyen isteyen insanların olabileceği anlamına gelir. Fal fincanının ağız kısmına yakın bir yerde çıkmış ise çok yakın zamanda deşifre olacaklarını müjdeler.

Başlı başına bir düşmanı işaret olan bu sembol ezeli bir rakibe yönelik yorumlanır falcılar yılanı kesinlikle düşman sembolize eder. Çünkü yapısından kaynaklı sesiz ve izi pek belli olmayan birine yorumlarlar bilmediğiniz bir düşmanınızın olduğuna, bu kişi kadın ise erkeğe işaret etmektedir bazen de. Yılan denildiğinde akla gelenler nelerse onlar söylenir, bedenin belkide vücudun yapısına veya sinsiliğe benzetilir. Bu düşmanınız hedefi neyse, falın etrafında çıkmaktadır.

Aşk

Falda görülen yılan, bekarsanız hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınıza, yeni kararlara ve hayatınızı aldığınız kararlar doğrultusunda şekillendireceğine işaret eder. Yeni kalabalık ortamlara girebilir ve aradığınız eş adayını bulabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışıp uzun ilişki içerisine gireceğiniz ve uzun ilişkiler kuracağınız anlamına gelmektedir. Yeni bir ilişkiye gireceğinizi ve ilişkinizi evlilik yoluna gireceğinizin habercisidir.

Fal sahibinin sevgilisi var ise gönlünün bu aralar çok hoş edileceğine işaret eder. Kişinin yaşamında aşk hayatında olumlu döneme geçişi olacaktır. Yıpranmalar, hayal kırıklıkları ve güven sorununuz onarılmaya müsait bir kalbiniz var. Ufak bir hediye bile sizi mutlu etmeye, gönlünüzü almaya yetiyor. Sevgiliniz sizi iyi tanıyor olacak ki nelerden hoşlandığınızı biliyor. Elinde çiçek ile kapınızda beklediğini işaret eder.

Eski unutamadığı bir gönül ilişkisi var ise sana karşı adım atmasını bekle. O adım en kısa zamanda gelecek ve sen onun etkisinden çıkamayacaksın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmadan şans vermelisin.

Fal sahibi evli ise bu aileye gelen yeni bir müjdeye işarettir. Yeni bir çocuk müjdesi alabilir hayatını bu yönde şekillendirebilirsin. Eşin ile evlilik birliği temeliniz çok sağlam ve bu sayede ayaklarınızın yerden kesileceği bir döneme girmeniz an meselesi. Kendinizi bir kuş misali eşinizin kollarına bırakabilir, aşkınızı doyasıya yaşayacağınız döneme girebilirsiniz.

Hayatınızda bir takım şeyler yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Hoşlandığınız kişi sizi arkadaş gibi görüyor diye düşünüyorsunuz. Ama o da size karşı boş değil. Yakın bir arkadaşınız size ondan haber getirecek. Bu aralar kendinizi aşka açma zamanınızın geldiğini göreceksiniz.

Para

Yeni mal mülk edineceğinize ya da hiç beklemediğiniz bir yerden toplu para almanıza işaret eder. Size karşı çok yüklü miktar da borcu var ise kimsenin başta ödememek için çaba sarf etse de, bu borcu en kısa sürede alabileceğinize ve elinizin bolluğuna işaret eder.

Parasal anlamda hayatınızın olumlu yönde etkileneceğine, yeni gelir kapıları elde edeceğinize işaret eder. Tutumlu yapınız sayesinde birikim yapabilir, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Son dönemlerde yaptığınız gereksiz harcamaları bırakıp kenara para atmanın zamanının geldiği anlamında yorumlanır. Birikim yapmanız gereken bir döneme gireceğinize harcamalarınıza ara vermeniz gerektiğine işaret eder.

Risk aldığınız bir takım şeyler de başarılı olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız yatırımlar geleceğe yönelik alınan kararlar ileriki dönemde sizi mutlu edecektir. Yaptığınız yatırımlar zaman içerisinde daha da çok değerlenecektir. Mal mülk alım satımları konusunda ileriki dönemler de çok şanslı olabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Size vaatler de bulunan aile bireylerinizin bu vaatleri gerçekleştireceği anlamına gelir. Size ufak tefek yalanlar söyleyerek başınızdan def etmeye çalışsalar da sonuç olarak size istediğinizi vereceklerdir.

Aile içinde sıkıntılı günler geçirebilir, ama feraha kavuşacağınız anlamına gelir. Haneye aydınlık geleceğine işaret eder. Aileye düşkün bir evladı simgeler.

Hane içerisine giren sinsi akrabalar olarak da tabir edilebilir. Ama sizin sayenizde haneden kolayca uzaklaştırmaya ve hiç zarar görmemeniz şeklinde yorumlanır. Çok fazla aile yaşantınızı kıskanan olduğunu ama asla hane içinde karışıklığa sebep olamadıklarına işarettir.

Fal sahibinin çevresinde kötü niyetli kişileri bir an önce fark etmesin yönünde uyarı anlamına gelir. Fal sahibinin zarar görmemesi için etrafındaki insanları ayırt etmeli ona göre hareket etmelidir. Fincanın ağız kısmında çıkan yılan sembolü ise, yakın zamanda kötü niyetli insanların deşifre olacaklarına işaret eder.

Hanenize uzak bir yerden gelecek olan misafire yorumlanır. Uzun zamandır kırgınlık yaşadığınız kimsenin gelip kapınızı çalmasına ve sizden af dilemesine işaret eder. Sizde bu kırgınlığı çok uzatmadan affedeceksiniz.

Aktif geçen bir sosyal hayata ve bu sosyalliğin verdiği özgüven anlamına gelmektedir. Herkesin imrenerek baktığı bir kişiliğe ve yaşam şartlarına sahip birey olduğunuz anlamına gelir. Tutumlarınız herkesi kendinize hayran bırakan cinsten.

Eğlenceli, ele avuca sığmaz biri  ile tanışmanız anlamına gelir. Neşeli insanlar hayatınıza girebilir ve sosyal çevreniz bir anda renklenebilir. Zaten sizde renkli bir yapıya sahipsiniz, bu kişiler sizi daha çok mutlu edecektir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Normal hayatta düşmanı işaret eden yılan, çalışan kişinin falında görüldüğünde rakip olarak yorumlanır. Eğer iş hayatınızda düşmanınız var ise bu düşmanı alt etmenize işarettir.

Falına bakılan kişi kadın ise, tüm haklarını kolayca savunacağı bir döneme geçiş yapacağı ve istediği konuma geleceği anlamına gelir. Sinsi kimselerin oyunlarını bozacağı, ve hak ettiği koltuğa oturacağına işarettir. Bunun için yeterli sabrı göstermiş olup sabrın sonunda payınıza düşeni alacağınızı simgeler.

Güce ve her şeyi yapabileceğiniz potansiyele işarettir. Yeni bir iş kurma yolunda ilerleyeceğiniz ve işinizi layıkı ile yerine getireceğiniz anlamına gelir. Başlar da işinizi engellemeye çalışabilirler, ama sizi asla çıkmaza sokamayacaklar.

İş yaşantısında çalışma arkadaşları içinde çok sevildiğine ancak bir o kadar da sevmeyen kişilerin varlığına işaret eder. Siz doğru insan olma yolunda ilerlerken, önünüzü kesmeye çalışanlar olabilir. Güçlü yapınız ile bu engeli zarar görmeden aşabilirsin fakat bu kişinin kim olduğunu bilmezsen, başını az da olsa ağrıtabilir.

Yeni bir iş imkanlarına yorumlanır. Şu anki işinizi ve konumunuzu sevmiyor ve iş değişikliği yapmak istiyorsanız, tam da o döneme giriyorsunuz demektir. Yeni iş kapısı ve daha iyi fırsatlara işaret eder.

Sağlık Hayatı

Hasta olan kişinin tedavi olmasına ve şifa bulmasına işaret eder. Aile için de hasta kimse var ise hastalıktan kurtulacağına ve sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Boşuna endişelendiğinizi anlayacak, tüm sorunların geçmesi ile yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz güzel bir döneme gireceksiniz.

Kötü alışkanlıkları olan bir kişi iseniz, sağlığınızın değerini ve kıymetini anlayıp tüm kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşacağınız anlamına gelir. Ne kadar kötü alışkanlığınız varsa hepsinden bir çırpıda vazgeçecek ve spora başlayacaksınız. Spor sayesinde tüm vücudunuz daha zinde olacak.

Sizi üzen, yıpratan kişiler var ise bu kişilerden psikolojinizin bozulacağına fakat kısa bir psikolojik tedavi görerek kurtulacağınıza işaret eder. Yılan figürünün önü aydınlık ise stres ve üzüntülerden kurtulacağınıza, kötü günleri geride bırakacağınıza işaret eder.

Genel olarak sağlık ve sıhhat dolu olmaya yorumlanır. Sağlık problemleriniz var ise tedavi olmaya ve eski sağlığınıza kavuşmanıza işaret eder. Kendinizi yıpratmayı bırakacağınız ve her şeyin güzel olması için mücadele edeceğiniz sağlık dolu günler geçireceğiniz anlamına gelmektedir.

Yakın zamanda aldığınız bir haber ile birden düşüp bayılabilirsiniz. Aman dikkat, yakınlarda alacağınız her haber için önlem alın. Önce iyi haber mi kötü haber mi sorun. Ama yine de endişelenmeyin. Hayatınızda sağlığınızda gayet iyi yolda gidecek. Bu bayılma sizin heyecanınızdan kaynaklı olabilir.

Bu aralar su içmeyi ihmal ediyorsunuz. Bu da böbreklerinizde ağrıya neden olabilir. Yok ben susamıyorum demekle olmaz, günde 2 litre su içmeyi kendinize görev edinmeniz gerekir. Mesela artık akıllı telefon çağında yaşıyoruz, bir su hatırlatıcısı mobil uygulamayı indirerek su içme zamanınızı tespit edip, günlük yeterli su içebilirsiniz. Yeterli su içmeniz halinizde böbreklerinizdeki ağrı da cildinizdeki kuruluk da gidecektir.

Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Başınıza düşmanınız tarafından çok kötü şeyler geleceğinin belirtisidir. Dikkatli olmanız, düşmanınızın karşısında kendinizi korumanız gerektiğinin bilgisini verir. İş hayatındaki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği, bu insanların sizin kuyunuzu kazacağını simgeler. Aşk hayatında da eşinizin sizi üzecek bir hareket yapacağını belirtir. Dikkatli olması gereken bir sürecin tam ortasında demektir.

Her ne kadar olumsuz bir durum olsa da olumlu bir kaç tarafı da vardır. Bunlardan biri yüzünüze gülüp, evinize gelen bir insanın sizin düşmanınız olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Bu da düşmanınızın farkınızda olmasını sağlayacaktır. Para konusunda ise büyük ve hızlı bir kazanç sağlayacağınızı simgelemektedir. Birikim yapmayı da asla ihmal etmeyin ki geleceğiniz sıkıntıya girmesin.

Çevrende sana zarar vermek isteyen, adeta sana tuzak kurmaya çalışan biri var gibi gözüküyor. İş hayatındaki zorluklara ve sana zarar vermeye çalışacak olan bu kişiye karşı dikkatli adımlar atmalısın. Sana zarar vermeye çalışan bu kişi çok yakınından birine benziyor. Ona karşı temkinli olmalısın. Dikkatli ve temkinli olduğun sürece sana zarar veremeyecek.  Geçmişten gelen bir kişi su sıralar aklını karıştıracağa benziyor. Sanırım bu kişi ile daha önce kısa süreli bir gönül ilişkiniz olmuş. Arkadaş olarak görüşmeye başladığınız bu ilişki daha sonra duygusallığa doğru gidebilir. Eskiye nazaran artık daha olgun ve aklı başında olduğunu fark edeceksin. Bu kişi ile görüşmelerin seni tekrar hayata döndüreceğe benziyor.

Kahve Falında Dilini Uzatmış Yılan Görmek

Günlük hayatında bir takım değişikliklerin olacağına , yeni kararları alacağına , hayatını bu kararlara göre yeniden düzenleyeceğine ve hayatından olumsuz olan ona kötü gelen her şeyi ve herkesi çıkaracağına işaret eder. Yeni bir hobi edinebilir ya da farklı ve kalabalık bir ortama girebilir. Bu ortamda yeni kişiler ile tanışıp bu kişiler ile uzun süreli ilişkiler kuracağı ve çok iyi vakit geçireceği anlamına da gelmektedir.

Kişinin hayatına yeni insanların gireceğinin ve bu insanlardan biri ile çok iyi anlaşıp ilişkilerini farklı bir boyuta taşıyacaklarının habercisidir. Kişi bu insan ile evlilik yoluna kadar gidebilir ya da çok uzun yıllar beraber olabilir. Eğer fal sahibinin sevgilisi varsa bile yeni bir kişi onun kalbini çalacak ve gönlü yeni tanıştığı bu kişiden yana olmaya başlayacaktır. Kısaca kişinin yaşamında ve aşk hayatında dalgalı dönemlerin olacağına işaret etmektedir.

Eski bir gönül maceran bu aralar garip bir şekilde önüne çıkıyor. Sana karşı dürüst davranmadığının farkındasın ve gayet temkinlisin. Bu hafta beklemediğin birinden gayet kullanışlı bir hediye alacağın için şanslı sayılırsın. Kendini insanların boş dedikodularına kaptırmamak için arkadaş ortamlarından bile soyutlaman gerekecek. Ayrıca yakında destek olacağın bir arkadaşından güzel haberler alacaksın.

Kahve Falında Çift Başlı Yılan Görmek

Sana gelecek olan dostların içerisinde bu ara daha çok seçici olmayı tercih etmen gerekiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen insanlara ne kadar çok dikkat eder isen işte o zaman hem daha başarılı olacaksın hem de insanlar arasında pek de kimsenin seni üzmeye de gücü yetmeyecek. Her şey bu kadar güzel bir şekilde hayatında ilerler iken uzak bir akrabandan alacak olduğun haber ile de oldukça üzülebileceksin. Sen de bu en çok size ihtiyacı olduğu anlarda onların yanlarında yer almayı tercih eder isen işte o zaman sen de oldukça mutlu olabileceksin. Hem maddi hem de manevi anlamda sana oldukça ihtiyaç duyan bu kişi ile öyle başarılı olacaksın ki her an onun duaları ile mutlu olan bir hayata da sahip olabileceksin.

Kısa süre içerisinde bir doğum günü ya da davet gibi bir parti içerisinde yer alabileceksin. İlk olarak çevrende tanımadığın insanlar olmasından dolayı üzülebilirsin fakat aradan yarım saat ya da bir saat kadar bir zaman dilimi geçtikten sonra da ortama çok rahat ayak uydurabilirsin. Her şey senin hayatında bu kadar önemli olan bir yere sahip iken sen de sadece kendi mutluluğun için olan şeyleri yapmayı daha da çok tercih etmen iyi olacaktır anlamına da gelecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git