Kahve Falında Köpek Görmek

Kahve Falında Köpek Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.276 kez okundu.

Kahve falında köpek görmek, çok sadık aile bireyleri ile yorumlanır. Fal sahibinin ailesinden her anlamda destek göreceğini ve arkasında onu her koşulda savunan bir ailesinin olduğunu vurgular. Sadakatinden şüphe edilmemesi gereken dostu da ifade etmektedir. Başka bir yoruma göre sıkıntılı bir hayatın ilerde çok daha kolay ve rahat bir sürece gireceğini müjdelemektedir.

Bazı fal yorumcularına göre köpeğin şekline göre yorumlanmaktadır. Örneğin dişleri görünüyorsa beklenmeyen bir arkadaştan gelen zarara dalalettir. Beklenmedik bir anda beklenmedik bir dosttan gelen bu zararın fal sahibini sadece manevi olarak etkileyeceği anlamını taşır. Eğer sadece kafa olarak belirmiş ise fal sahibinin alacağı mutlu bir haberi temsil etmektedir. Köpek kafası ise aile bireylerinden birinin fal sahibini uyardığı konunun dikkate alınması gerektiği anlamını taşır. Kahve fincanının etrafındaki şekillere göre de yorumlanmaktadır. mesela bir evin yanında bağlanmış ise fal sahibinin çok büyük bir eve taşınacağını simgeler. Masanın yanında ise işine çok bağlı fal sahibinin ilerde çok başarılı işlere imza atacağını ifade etmektedir. Kedi ile yan yana belirmişse uzun süredir dargın olan iki arkadaşın barışarak çok mutlu olacağına dikkat çeker. Eğer fare ile birlikte belirmişse fal sahibinin çok başarılı ve gurur duyacağı bir evladı olacağının müjdecisidir.

Aşk Hayatı

Hayatınızda birisi yoksa yeni birisinin gireceğine ve onunla uzun süren bir birliktelik yaşayacağınıza yorumlanır. Bu kişiyi çok seveceğiniz ve mutlu olacağınız bir döneme gireceksiniz. Onunla ciddi bir ilişki içinde olacaksınız. Size sırılsıklam aşık olan bu kişi size karşı çok büyük bir güven duyacak. Siz de onun bu güvenini boşa çıkarmayıp mutlu bir birlikteliğe adım atacaksınız.Aileniz ile tanıştırabilirsiniz. Her ne kadar stres olsanız da ailenizin de bu kişiyi seveceğinden emin olabilirsiniz.
Eğer ilişkiniz varsa hayatınızdaki kişi ile birbirinize duyduğunuz güven ve aşk hep sürecek. Evli değilseniz her an evlilik teklifiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişki de baskın taraf siz olacaksınız.

Evliyseniz eşiniz ile yeni bir döneme girebilirsiniz. Birbirinize duyduğunuz aşk, güven ve sevgi tazelenecek. Mutluluğunuza mutluluk katacağınız bu dönemde çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanılabilirsiniz.

Eğer köpeği kahve tabağında gördüyseniz birkaç söylenti yüzünden sevgiliniz ile tartışabilirsiniz. Bu olay hem sizi hem de karşınızda ki insanı etkileyebilir. Herkesin dediklerine kulak asmamalı, gözünüzle gördüğünüzden başka bir şeye inanmamanız gerekiyor. Fakat unutmayın ki bu tatsızlıklar yaşansa da sonunda aşkınız sayesinde yine tatlılığa kavuşacaktır.

Para

Kahve falında gördüğünüz köpek eğer kahve bardağının içindeyse maddi olarak zor bir dönemden geçebilirsiniz. Ev ya da büyük miktarda para kaybedebilirsiniz. Soğukkanlı olup durumu idare etmeniz ve sabırlı olmanız gerekebilir. Bu durumu insanlarla paylaşıp yardım isterseniz daha kolay atlatacaksınız. Gereksiz harcamalardan uzak durduğunuz ve sakinliğinizi koruyup mantıklı düşündüğünüz sürece bu durumdan kolay bir şekilde kurtulacaksınız.

Gördüğünüz köpek kahve tabağında ise beklediğiniz para ya da iş yerinizde ki terfi gelecek. Yüklü bir miktarda para gelebilir. Bu bir miras olabilir. Gelen para sayesinde mülk alma ya da istediğiniz işi kurmanız söz konusu. Hayalinizde ki işi kurduğunuz ilk zamanlar aileniz ve yakınlarınızın size vereceği destek sayesinde hiç zorlanmadan atlatacaksınız. Geliriniz oldukça artacak. Maddi olarak da manevi olarak da çok daha iyi bir konuma geleceksiniz. Gelecek adına para birikimi yapmanız sizin ve ailenizin yararına olacaktır. Gelen paranın bir kısmı ile eviniz de tadilat yaptırabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ile tatile çıkmanız ve uzun zamandır gezmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Bu para ile hayatınızda olmasını istediğiniz bir çok şeye sahip olacak, geleceğinizi garanti altına almayı başaracaksınız.

Aile Hayatı ve Yaşam Alanı

Ailenizi, dostlarınızı koruma duygunuz , onlarla ilgilenme ve zaman geçirme isteğiniz artabilir. Ailenizin sizinle gurur duymasını sağlayacak başarılarda bulunabilirsiniz.

Fal sahibinin uzun süredir kafasına takılan aile içi sorunların çözüleceğine, içinin rahatlayacağı anlamına gelirken aynı zamanda aile bağlarının kuvvetine, birbirlerine duydukları sevgi ve saygının hep devam edeceği anlamına da gelir.

Aynı zamanda size çok değer veren,sizin hep mutlu olmanız için uğraşan dostlarınızın olduğuna delalet eder ve sizin de onları çok sevip değer verdiğinize ve onlar sayesinde kendinizi hiç yalnız hissetmediğiniz anlamına gelir.

Bir diğer anlamıyla fal sahibinin işlerinin her geçen gün daha iyiye gideceğine, insanlar arasında saygınlığı artacağına, çok sevilen ve ortamlarda aranan bir kişi olacağına işaret eder.

Fal sahibine yaklaşmaya çalışan bir dosta işaret eder. Bu kişinin siz ne kadar ona ön yargılı olsanız da iyi bir insan olduğuna işaret eder. Güçlü dostluklara, arkadaşlıklara yol gösterir. Eğer kahve tabağında gördüyseniz yakın zamanda ortaya çıkacak bir sırra yorumlanır. Bu sırrı eğer birisi size söylerse bunu başka birisiyle paylaşmamaya özen gösterin.

İş ve Kariyer Hayatı

Bir sınav ya da yarışma gerektiren bir konuda başarıya ulaşacağınız için kendinizle gurur duyacaksınız. Çevrenizdeki dostlarınız da sizinle gurur duyacak ve bunu kutlayacaksınız. Kendinize olan güveninizi arttıracak bu gelişme sonrası gelecek hakkındaki planlarınız iyice oturabilir.

Ayrıca hayalinizde ki seviyeye geleceğiniz anlamına geliyor. Sürekli düşündüğünüz başarıya sonunda ulaşmış olacaksınız. Emeklerinizin karşılığını alacağınız günler çok yakın. Falda çıkan köpek, katılacağınız bir davet ya da toplantı sonrası tanışacağınız insanların size çok büyük katkısı olacak. Size referans olacak bir kaç insan sayesinde hayallerinize her geçen gün daha çok yaklaşacaksınız. Üstünüzde çok nazar ve göz olduğu için sonuca ulaşana kadar insanlarla zaferlerinizi paylaşmayın. Çok fazla kıskanan ve geldiğiniz konumda olmak isteyen insan olduğu için gözler sizin üzerinize çevrilecek. Bir çok kişi tarafından sürekli eleştirilip, enerjiniz düşürülmeye çalışılacak. Sakın bu tuzaklara düşmeyin.

İstediğiniz konuma geldikten sonra maddi olarak verilen karşılık size az gelebilir. Ama unutmayın ki zamanla emekleriniz karşılığını tamamen alacaksınız. Sabırlı olup güzel günleri beklemeniz gerekiyor.

Sağlık Hayatı

Yaşayacağınız güzel günler ve olaylar sonrası ruhsal olarak çok daha iyi bir duruma geleceksiniz. Hedeflerinize ve hayallerinize ulaştığınız için ruhen rahatlamış ve huzurlu olacaksınız.

Bu güzelliklerin yanında rahatlığın da verdiği etkiyle kendinizi biraz salmanız mümkün. Sağlıklı beslenmeye özen göstermeniz gerekiyor. Mideniz ile ilgili ufak sorunlar olabilir. Kontrolü elden bırakmamakta fayda var. Spor yapıyorsanız spora devam etmelisiniz. Eğer yapmıyorsanız da az da olsa hayatınıza sporu dahil etmenizde yarar var.

Bir dönem yaşayacağınız maddi zorluktan dolayı depresyona girebilirsiniz. Bu günlerin geçici olduğunu, sonunun güzelliklerle dolu olduğunu unutmamalısınız. Her şey sizin kararlarınıza ve hareketlerinize bağlı. Çabalarınızın karşılığını er ya da geç alacağınızı unutmayın. Bu günler geçici olduğu için ruhen kalıcı bir hasar olmamasına özen gösterin. Kendinize ve ailenize zaman ayırıp kendinizi toparlayın.. Eğer kendinizi sıkmaz ve rahatlatırsanız sağlık konusunda rahat olabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı etkileyecek kişilerden uzak durmanız da önemlidir. Kalp sağlığınız için sigara ve alkolden uzak durmanız da yarar var.

Kahve Falında Köpek Yüzü Görmek

Her gün gördüğünüz ama görmekten hiç hoşlanmadığınız birini işaret etmektedir. Geçmişte ufak tefek fikir çatışmaları yaşadığınız ve şuanda bile hala kavgaya hazır halde beklediğiniz bu insanla aynı ortamda olmak size hiç iyi gelmiyor. Ondan sürekli negatif elektrik aldığınız için iş veriminiz bile düşebiliyor. Aranızdaki buzların eriyeceği günlerin habercisidir. Size uzatılan zeytin dalını geri çevirmeyerek çok akıllıca bir karar vermiş olacaksınız. İşinizi yada iş yerinizi değiştirmek gibi bir düşünceniz olmadığı için, iki medeni insan gibi davranarak dargınlıkları yok etmek her iki tarafı da rahatlatacaktır.

Çok sevdiğiniz biri ile konuşma ihtiyacı hissettiğinize işaret eder. Bu kişi ile yüz yüze konuşma ihtimaliniz olmadığı için kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz fakat telefonla bile görüşmek size çok iyi gelecektir. İçinden çıkamadığınız konularda onunla istişare yaparak fikir almak, bakış açısını kullanmak ve onun nasihatleri dinlemek sizi çok rahatlatacak. Ayrıca bu ara maddi konularda biraz daha özenli davranmalısınız. Savruk bir yapıda olmak sizi ilerde büyük sıkıntılara düşürebilir. Birikim yaparak halletmeniz gereken bir sürü iş var.

Kahve Falında Köpek Kafası Görmek

Senin için insanların sadece sadakat ve mutluluk gibi şeyleri ifade ediyor olduğuna işaret etmektedir. Sen o kadar güzel ve temiz kalpli olan bir insansın ki adeta çevrende yer alan herkes senin kadar iyi olsun diye de çaba sarf ediyorsun. Kısa süre içerisinde hem çok değer verdiğin hem de gerçek anlamda sevdiğin kişinin yanlış işler ile meşgul olduğuna da şahit olacaksın. Bunun sonucunda her ne kadar acı çekiyor ve üzülüyor olsan bile bir şeyler yapman gerekiyor olduğunu bildiğin için de üzüntü ile vakit geçirmek yerine daha çok onu kendine getirmek için bir şeyler yapıyor olduğuna işarettir. Sen her ne kadar ona bu durumların yanlış şeyler olduğunu ifade ediyor olsan bile eğer o seni kayıp etmeyi bir kez göze aldı ise seni pek de anlamayacak ve aynı hareketlerine de devam etmeye sürdürecektir.

Senin bu hayata daha çok keskin olan çizgilerinin var olduğuna da işaret eder. Sen bu hayatta ne kadar acı çekiyor olsan bile insanlar ile uğraşmak yerine daha çok kendin için bir şeyler yapmayı tercih ediyor olmandan dolayı da kimseyi o çizgileri geçmeden uyarmayı pek başaramıyorsun. Eğer bir kez bile olsa onu bu kadar yakınlarına almayı başarabilir ya da izin verir isen de sadece kendine zarar verecek olduğunu da bilmelisin.

Kahve Falında Köpek Patisi Görmek

Olağanüstü seviyede çalıştığınızı, her şeyi en iyi şekilde başardığınızı ancak bunun sizi bir türlü tatmin etmediğini gösterir. İçinizde her zaman daha da ilerlemeye, daha da öne geçmeye yönelik büyük bir dürtü olduğunu fark edebilirsiniz. Hem iş hem de aile anlamında birçok insanın sahip olamadıklarına sahip olsanız da uzun bir süre tatminsiz hissetmeye devam edeceğinizi gösterir. Ayrıca evli çiftler için bir erkek ve bir kız olmak üzere iki çocuğa sahip olma anlamı da içerir.

Önemli bir işe talip olacağınızı ve hiç beklemediğiniz halde bu iş için seçileceğinizi gösterir. Birçok insanın başvurduğu büyük bir şirkete iş başvurusu yapmak ve onlarca rakip arasından sıyrılıp işe kabul edilmektir. Çok çalışıyor olmanıza rağmen her zaman sizden önde olan birilerinin varlığı sizi rahatsız ediyor olabilir. Ancak bu durum uzun sürmeyecek ve kısa süreli olarak geride kaldıktan sonra yine en önde olan siz olacaksınız. Adım adım ilerleyip iyi noktalara gelmektir.

Kahve Falında Köpek Ayak İzi Görmek

Sağlık sorunlarınız sizi düşündüğünüz gibi düzelmesi imkansız hastalıklar değil. Bu konuda evhamlı olmanız ailenizi de fazlası ile üzüyor haberiniz olsun. Durup dinlenip vücudunuzu dinlemek yerine sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmeyi denemesiniz. Zaten arkadaşlarınız da iletişimi kopardığınız için size kızıyorlar. Uzun süredir peşinizde olan bir erkekle ilgili düşüncelerinizi değiştirmeye başlıyorsunuz.

Yaşadığınız olayları hala sindiremiyorsunuz ve öfkeniz kendinize olduğu için bir süre daha bu durum devam edecek. Bir heves ile evlenerek, yaptığınız hatalar sonucu kısa sürede biten evliliğinizi unutamıyorsunuz. Olgunlaşma sürecini yanlış değerlendirdiğinizin farkındasınız. Kendinizi yeni tecrübeler edinerek büyütmek istiyorsunuz ve kesinlikle doğru yoldasınız. Bu aralar elinize bol bol iş fırsatı geçecek.

Kahve Falında Köpek Yavrusu Görmek

Gerçek dostları bulunduğunu ve durum ne olursa olsun onu yalnız bırakmayacaklarını, sırt çevirmeyeceklerini gösterir. Gerçek hayatta sadık bir arkadaş manasına gelmektedir. Gerçek hayattaki anlamına benzerlik göstererek, falına bakılan kişinin sadık dostlara sahip olduğunu veya ilerleyen dönemlerde tanışacağı yeni kişilerin de ona sadık kalacağını göstermektedir. Aynı zamanda kişinin çektiği sıkıntıların ve acıların son bulacağını, refah ve huzura kavuşacağını göstermektedir. Fal sahibinin çok yakın bir zamanda önemli bir haber alacağını da göstermektedir. Alacağı bu haber onun hayatında önemli bir değişim olmasına yol açacaktır.

Küs olduğunuz bir yakınınız ile en yakın zamanda barışacağınız anlamını taşımaktadır. Hatta aranızdaki kırgınlıkların sona ereceği bu kişi, hayatınıza eskisinden daha fazla dâhil olacak ve sadık olarak nitelendirdiğiniz dostlarınızdan daha fazla vefa gösterecektir. Tüm zor zamanlarınızda yanınızda olarak sıkıntılarınızı paylaşacaktır.

Yaşınız itibariyle deli dolu tavırlar sergilemekten çekiniyorsunuz ama kendinizi kısıtlamak size yakışmıyor. Nişanlınızda aynı şeyi düşünüyor ve sizi kız arkadaşlarına anlatırken hep bu özelliğinizden bahsediyor. Onunla birlikte eğlenmeyi seviyorsunuz ama kalabalık ortamlar size göre değil. İşle ilgili kırmızı alarm görünüyor falınızda. Tüm aksilikleri ve sorunları rahat tavırlarınızla çözerek etrafınızda hayranlık uyandıracaksınız.

Kahve Falında Süs Köpeği Görmek

Sizi incitmekten ve kalbinizin kırılmasından korkan dostlarınız olduğuna dalalettir. Her dediğinizi yapan ve sizi mutlu etmek için gözlerinizin içine bakan dostlarınızın olması sizi ruhen fazlasıyla doyuruyor ve hayatınızın hiçbir alanında yalnız hissetmiyorsunuz. Bu birazda sizin uysal ve asil bir duruşunuz olmasından kaynaklanıyor. Aynı şekilde siz de dostlarınıza ihtiyaç anında yardım eden ve eğlendirmesini bilen bir insansınız. Diğer anlamı ise kaliteli işlerle uğraşmak ve fincanın dip kısmında ise kendinize göre bir sevgili bulacağınıza işarettir. Sizin gibi sürekli kendini oyalamayı bilen ve bunu da gayet faydalı konularla yapan biri ile birlikte olmak yaşamınıza inanılmaz bir enerji katacak.

Aile yaşantısı ile de yorulabilir. Aile bireylerinin birbirini daima koruyup kollaması, aralarında saklı gizli olmaması ve eğlenirken bile kimseye ihtiyaç duymaması etraftaki insanların kıskanç bakışlarına neden olabilir. Ailenizi nazardan korumak için sizi tanıyan ve kıskanç olduğunu bildiğiniz insanların yanında çok fazla bulunmamanızda yarar vardır. Ayrıca tabaktaki köpek daima tanışılacak yeni insanları simgeler ve bu insanlar her zaman fal sahibinin hayatına renk katacak cinsten, iyi insanlardır.

İş hayatınızda bazı sıkıntılar çekeceksiniz. Yolculuk yapacaksınız. Beklenmedik sürprizler ile karşılaşacaksınız. Bazı söylentiler yüzünden erkek arkadaşınız ile tartışmalar yaşayacaksınız. Küslük ve dargınlık olacaktır. Bu durum sizin ilişkinizi sarsacaktır. Dikkat edin. Herkesin her dediğini dikkate almayın. Ama sonunda yine bir huzur barış olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git