Kahve Falında Köpek Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Köpek Görmek

Kahve falında köpek görmek, fal sahibinin karşılaştığı zorlukta çok yakın dostlarından büyük bir yardım göreceği ve yaşadığı sıkıntılarını atlatacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda eline geçecek fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmesi ve acele karar vermemesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızda birisi yoksa yeni birisinin gireceğine ve onunla uzun süren bir birliktelik yaşayacağınıza yorumlanır. Bu kişiyi çok seveceğiniz ve mutlu olacağınız bir döneme gireceksiniz. Onunla ciddi bir ilişki içinde olacaksınız. Size sırılsıklam aşık olan bu kişi size karşı çok büyük bir güven duyacak. Siz de onun bu güvenini boşa çıkarmayıp mutlu bir birlikteliğe adım atacaksınız. Aileniz ile tanıştırabilirsiniz. Her ne kadar stres olsanız da ailenizin de bu kişiyi seveceğinden emin olabilirsiniz.

Eğer ilişkiniz varsa hayatınızdaki kişi ile birbirinize duyduğunuz güven ve aşk hep sürecek. Evli değilseniz her an evlilik teklifiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişki de baskın taraf siz olacaksınız.

Evliyseniz eşiniz ile yeni bir döneme girebilirsiniz. Birbirinize duyduğunuz aşk, güven ve sevgi tazelenecek. Mutluluğunuza mutluluk katacağınız bu dönemde çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanılabilirsiniz.

Birkaç söylenti yüzünden sevgiliniz ile tartışabilirsiniz. Bu olay hem sizi hem de karşınızda ki insanı etkileyebilir. Herkesin dediklerine kulak asmamalı, gözünüzle gördüğünüzden başka bir şeye inanmamanız gerekiyor. Fakat unutmayın ki bu tatsızlıklar yaşansa da sonunda aşkınız sayesinde yine tatlılığa kavuşacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yüklü bir miktarda para gelebilir, bu bir miras olabilir. Gelen para sayesinde mülk alma ya da istediğiniz işi kurmanız söz konusu. Hayalinizdeki işi kurduğunuz ilk zamanlar aileniz ve yakınlarınızın size vereceği destek sayesinde hiç zorlanmadan atlatacaksınız. Geliriniz oldukça artacak, maddi olarak da manevi olarak da çok daha iyi bir konuma geleceksiniz. Gelecek adına para birikimi yapmanız sizin ve ailenizin yararına olacaktır. Gelen paranın bir kısmı ile eviniz de tadilat yaptırabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ile tatile çıkmanız ve uzun zamandır gezmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Bu para ile hayatınızda olmasını istediğiniz bir çok şeye sahip olacak, geleceğinizi garanti altına almayı başaracaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizi, dostlarınızı koruma duygunuz , onlarla ilgilenme ve zaman geçirme isteğiniz artabilir. Ailenizin sizinle gurur duymasını sağlayacak başarılarda bulunabilirsiniz.

Fal sahibinin uzun süredir kafasına takılan aile içi sorunların çözüleceğine, içinin rahatlayacağı anlamına gelirken aynı zamanda aile bağlarının kuvvetine, birbirlerine duydukları sevgi ve saygının hep devam edeceği anlamına da gelir.

Aynı zamanda size çok değer veren, sizin hep mutlu olmanız için uğraşan dostlarınızın olduğuna delalet eder ve sizin de onları çok sevip değer verdiğinize ve onlar sayesinde kendinizi hiç yalnız hissetmediğiniz anlamına gelir.

Bir diğer anlamıyla fal sahibinin işlerinin her geçen gün daha iyiye gideceğine, insanlar arasında saygınlığı artacağına, çok sevilen ve ortamlarda aranan bir kişi olacağına işaret eder.

Fal sahibine yaklaşmaya çalışan bir dosta işaret eder. Bu kişinin siz ne kadar ona ön yargılı olsanız da iyi bir insan olduğuna işaret eder. Güçlü dostluklara, arkadaşlıklara yol gösterir. Eğer kahve tabağında gördüyseniz yakın zamanda ortaya çıkacak bir sırra yorumlanır. Bu sırrı eğer birisi size söylerse bunu başka birisiyle paylaşmamaya özen gösterin.

İş ve Kariyer Yorumu

Bir sınav ya da yarışma gerektiren bir konuda başarıya ulaşacağınız için kendinizle gurur duyacaksınız. Çevrenizdeki dostlarınız da sizinle gurur duyacak ve bunu kutlayacaksınız. Kendinize olan güveninizi arttıracak bu gelişme sonrası gelecek hakkındaki planlarınız iyice oturabilir.

Ayrıca hayalinizde ki seviyeye geleceğiniz anlamına geliyor. Sürekli düşündüğünüz başarıya sonunda ulaşmış olacaksınız. Emeklerinizin karşılığını alacağınız günler çok yakın. Katılacağınız bir davet ya da toplantı sonrası tanışacağınız insanların size çok büyük katkısı olacak. Size referans olacak bir kaç insan sayesinde hayallerinize her geçen gün daha çok yaklaşacaksınız. Üstünüzde çok nazar ve göz olduğu için sonuca ulaşana kadar insanlarla zaferlerinizi paylaşmayın. Çok fazla kıskanan ve geldiğiniz konumda olmak isteyen insan olduğu için gözler sizin üzerinize çevrilecek. Bir çok kişi tarafından sürekli eleştirilip, enerjiniz düşürülmeye çalışılacak. Sakın bu tuzaklara düşmeyin.

İstediğiniz konuma geldikten sonra maddi olarak verilen karşılık size az gelebilir. Ama unutmayın ki zamanla emekleriniz karşılığını tamamen alacaksınız. Sabırlı olup güzel günleri beklemeniz gerekiyor.

Sağlık Yorumu

Yaşayacağınız güzel günler ve olaylar sonrası ruhsal olarak çok daha iyi bir duruma geleceksiniz. Hedeflerinize ve hayallerinize ulaştığınız için ruhen rahatlamış ve huzurlu olacaksınız.

Bu güzelliklerin yanında rahatlığın da verdiği etkiyle kendinizi biraz salmanız mümkün. Sağlıklı beslenmeye özen göstermeniz gerekiyor. Mideniz ile ilgili ufak sorunlar olabilir. Kontrolü elden bırakmamakta fayda var. Spor yapıyorsanız spora devam etmelisiniz. Eğer yapmıyorsanız da az da olsa hayatınıza sporu dahil etmenizde yarar var.

Bir dönem yaşayacağınız maddi zorluktan dolayı depresyona girebilirsiniz. Bu günlerin geçici olduğunu, sonunun güzelliklerle dolu olduğunu unutmamalısınız. Her şey sizin kararlarınıza ve hareketlerinize bağlı. Çabalarınızın karşılığını er ya da geç alacağınızı unutmayın. Bu günler geçici olduğu için ruhen kalıcı bir hasar olmamasına özen gösterin. Kendinize ve ailenize zaman ayırıp kendinizi toparlayın.. Eğer kendinizi sıkmaz ve rahatlatırsanız sağlık konusunda rahat olabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı etkileyecek kişilerden uzak durmanız da önemlidir. Kalp sağlığınız için sigara ve alkolden uzak durmanız da yarar var.


Kahve Falında Köpek Kafası Görmek

Fal sahibinin elindeki sırrı yakın çevresi ile paylaşmaması gerektiği aksi halde başına büyük bir sıkıntının geleceği anlamına gelir. Kişinin atacağı doğru adımlar ile kariyer basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanarak başarılı olacağına işaret eder.


Kahve Falında Yavru Köpek Görmek

Fal sahibinin içinden çıkılmaz sandığı bir sorunun kısa zamanda çözülerek rahatlayacağı ve yaptığı hatalardan ders çıkaracağı anlamına gelir. Kişinin atacağı adımla oldukça hayırlı bir iş kuracağı ve birçok kişiye ekmek kapısı aralayacağına işaret eder.


Kahve Falında Süs Köpeği Görmek

Fal sahibinin hedeflerini gerçekleştirmek için aklını bulandıran sorulardan bir an önce uzaklaşması gerektiği ve çok başarılı olacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır yaşadığı korku ve huzursuzluklarından kurtularak çok mutlu, huzurlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Beyaz Köpek Görmek

Fal sahibinin sevdiğinden mükemmel bir evlilik teklifi alacağı ve mutluluktan havalara uçacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine yarardan çok zarar getiren ve sürekli kıskançlık içerisinde olan kişilerden yakın zamanda kurtularak rahatlayacağına işaret eder.


Kahve Falında Oturan Köpek Görmek

Fal sahibinin bahtının açık olduğu ve atacağı adımlarla el üstünde tutulan oldukça saygın bir kimse olacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde hasta olan birinin şifa bulacağına ve tüm ailenin yaşadığı üzüntünün son bularak mutlu olacağına anlamına gelir.


Kahve Falında Köpek Yüzü Görmek

Fal sahibinin iş hayatında meydana gelen bir sorunun kısa sürede çözüme kavuşacağı ve beraberinde hanede bolluk, bereket yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile bir süredir yaşadığı anlaşmazlıkların son bulacağına ve yüzünün güleceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.