Kahve Falında Ağaç Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve falında ağaç görmek, fal sahibinin aile bağlarının kuvvetleneceği ve haneye huzur hakim olacağı anlamına gelir. Kişinin evladı için yaptığı duanın kabul olacağına işaret eder. Hayırlı uzun ömür ve kız bebek müjdesi demektir.

Aşk Yorumu

İlişkinizde bir üst seviyeye atlayacağınız anlamına gelmektedir. İlişkinin başlarında olmanıza rağmen, aranızdaki aşk ve uyum sayesinde ilişkinizin evliliğe doğru gittiğine işaret eder. Partnerinizin size olan sadakat ve sevgisini simgeleyen bu sembol, yakın zamanda evlilik teklifi alacağınıza işaret eder.

Eski ama aklınızdan çıkaramadığınız sevgiliniz ile karşılaşma anlamına gelmektedir. Bu karşılaşma sizin tekrar birleşeceğinizin sinyallerini verecektir. Hala unutamamış olmanız, onunla tekrar bir ilişkiye başlamaya ikna edecek sizi. Eski sevgilinizin de aklı hala sizde, bu karşılaşma ikinizin de içindeki aşkı tekrar alevlendirecek, mutlu bir birliktelik yaşamanıza vesile olacaktır.

Aşk hayatınızda hareketlilik olacağı anlamına gelmektedir. Artık ciddi bir ilişki yaşamanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Yakın zamanda karşınıza biri çıkacak. Bu kişi ile başlarda güvensizlik sorunları yaşasanız da zaman içerisinde karşılıklı güvene ve aşka dayalı bir ilişki kuracaksınız.

Eşiniz ile uzun zamandır planladığınız çocuk yapma kararını artık gün yüzüne çıkaracaksınız. Ailenizi bir çocukla taçlandırmanın zamanı geldi de geçiyor. Kısa süre sonra eşinizi hamileliğiniz ile mutlu edecek, aşk hayatınızın coşmasına ve evliliğinizin canlanmasına neden olacaksınız.

Para Yorumu

Maddi açıdan sıkıntılar çektiğiniz bir dönemi geride bırakacağınız anlamına gelmektedir. Bu sıkıntıları ek iş ile geride bırakacaksınız. İş arayışınız nihayet sonuç verecek ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmanıza imkan sağlayacak gelir elde edeceksiniz.

Bolluğun ve bereketin olacağını simgeler. Borçlarınızın biteceğine ve elinize yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelmektedir. Yaptığınız gereksiz harcamaların bitmesi ile birlikte cebinizden fazladan para kalacak ve rahatlayacaksınız. Gelen yüklü miktarda para ise güzel bir yatırım yapmanıza imkan sağlayarak, geleceğinizin aydınlık olmasını sağlayacaksınız.

Yatırım yapmaya işaret eder. Çok çalışıyor ve kazandığınız parayı elinizde tutmayı biliyorsunuz. İstediğiniz bir ev var o eve ulaşmak için çabalıyorsunuz. Nihayet yatırım yapacak kadar birikim yapmış olacaksınız. İstediğiniz o evi alacak, güzel bir yatırıma imza atacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde kalabalıklaşma anlamına gelmektedir. Yeni bir bebek müjdesine delalet eder. Aileye katılacak yeni üye sayesinde hane içerisinde mutluluk dolu günler yaşanacak. Seneler sonra gelen bu bebek haneye bolluk ve bereket katarak, sizleri yenileyecektir.

Hayatınızdaki belirsizliklerin son bulacağı anlamına gelmektedir. Aklınızı kurcalayan ne var ise hepsinin çözüme kavuşacağı yeni bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde tüm belirsizlikler son bulacak ve sizi neyin huzursuz ettiğini çözeceksiniz. Daha dingin ve daha iyi bir hayatın kapısını aralayacağınız anlamına gelmektedir.

Hane içerisinde küslüklerin biteceği anlamına gelmektedir. Küs olduğunuz aile bireyleri ile barışacağınıza ve huzuru yakalayacağına işaret eder. Aradaki huzursuzlukların bitmesi ile hane içerisinde aydınlık ve mutluluk yer alacaktır.

Hane içerisinde birinin yükselişe geçeceği anlamına gelir. Bu kişi yakın zamanda şan şöhret sahibi olacaktır. Hayallerini birlikte kurduğunuz bu dünyaya girmek için çaba sarf ettiğiniz şan şöhret kapıları artık sonuna kadar açılacaktır. Onunla gurur duyacak, her anında yanında olacaksınız.

Ailenizden istediğiniz bir hediyenin olduğuna ve bu hediyeye kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır beklenti içerisine girdiğiniz bu hediyenin alınması ile beraber çok mutlu olacağına işaret eder. Hediyeleri çok seviyor ve hep ailenizden beklenti içerisine giriyorsunuz. Bu hediyelerin sizin için anlamlı olmasını istiyorsunuz. Ailenizde beklentilerinizi karşılayarak sizin mutlu olmanızı sağlayacak.

Dostlarına çok düşkün ve eğlenceyi çok seven bir yapınız var. Sürekli arkadaşlarınızla toplanıp hoş sohbet ediyor, kafa dağıtıyorsunuz. Bu sefer bir tatil planı yapacaksınız. Tüm iş yükünü sırtınızdan atacağınız bir tatil sizi bekliyor. Yakın arkadaşlarınızla kısa bir tatile çıkacak ve inanamayacağınız kadar çok eğleneceksiniz. Tatil dönüşü arınmış ve son derece mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir iş kuracağınıza ve bu işinizde çok başarılı olacağınıza delalet eder. İş yerinde bolluk ve bereketi simgeler. Yeni açılan bir iş yeri olmasına rağmen işleriniz hızlı şekilde yoluna girecek, iyi kazanç elde edeceksiniz. Takım arkadaşlarınızla iyi yerlere gelerek, büyük başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir.

Makan sahibi olmanıza ve kademe atlamanıza delalet eder. İş yerinizdeki konumunuzdan daha iyi bir makama yükseleceğinizi işaret eder. Bu yükselme sayesinde saygın bir iş insanı olma yolunda ilerleyerek, öz güvenli adımlar atacaksınız.

Okul hayatınızda başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir. Okuldaki başarılarınız ile çevrenizi ve ailenizi gururlandıracak, herkesin size imrenerek bakmasını sağlayacaksınız. Hayalini kurduğunuz mezuniyet için canla başla çalışarak, okul hayatınızı disiplinli ve başarılı bitirmek için çok çalışıyorsunuz. Bu emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

İş yerinde anlaşamadığınız kişilerden kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Yaptığınız her işe burnunu sokan ve sizden haz etmeyen insanlardan kurtulacak ve iş yerinde huzurlu geçireceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Başarılarınızı kıskanan bir takım insanların iş yerinden ayrılacağı, sizin de daha huzurlu ve daha kaliteli çalışma ortamına sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık Yorumu

Son zamanlar sağlığınızdaki sorunların biteceği anlamına gelmektedir. Bir takım pürüzler yaşadığınız bu dönem artık son bulacak ve daha sağlıklı bir döneme gireceksiniz. Kendinize iyi bakar ve önlem alırsanız, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacak ve daha huzurlu olacaksınız.

Son zamanlarda fazla stres yapıyor olabilirsiniz. Saç dökülme sorunlarınızın arttığı dönemi geride bırakacak ve daha stressiz, bir döneme gireceksiniz. Ufak tefek saç bakımları yaparak, bu saç dökülme sorunundan kurtulacak, her şeye stres yapmamayı kendinize görev bileceksiniz.

 

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.