Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve Falında Ağaç Görmek
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.737 kez okundu.

Kahve falında ağaç görmek çok sağlam aile içi ilişkileri ile yorumlanır. Fal sahibinin bekar ise güçlü aile bağları ile kuracağı bir yuvayı temsil eder. Evli bir fal sahibi için ise aile bağlarının güçlenerek büyüyeceğini ve ailenin daha da genişleyeceğini müjdelemektedir. Falda fincanında görülen ağaç sembolü yeni yeni oluşan meyvelere sahip ise aileye katılacak olan yeni bir bebeği simgeler. Her an sizler için olan olumsuz şeylerin arkasından gelen güneş ifade etmektedir. Sizler bu sıralar bazı mutsuzlukları da yaşamak üzere iken birden bire gelen bir el ile de bu olumsuz yönlerden kurtularak kendiniz için en hayırlı olan şeyleri elde edeceksiniz. O çok sevip asla vazgeçemediğiniz sevgiliniz ile ayrılmak sizlere ne kadar zor gelse bile aileniz için o kişiden de vazgeçmek için mecbur kalıyorsunuz. Bu yüzden ilk zamanlar ne kadar üzülüyor olsanız bile artık kendinize belli bir zaman diliminde gelerek kendiniz için yaşamaya da başlayacaksınız. Zaman geçince ailenize her ne kadar hak verecek olsanız bile bu süre üzülmek sizlere çok ağır gelecek. Üzerinizde yer alan gölgelerin artık bir güneş ile kalkacak olduğunu da göstermektedir. Sizler güneşi görünce eğer geri çekilmeyip ona sarılmak için fırsatlar oluşturur iseniz her iyi şeyi elde edeceksiniz. Bir de kaçarak asla hiçbir şeyi de elde edemeyeceğiniz anlamına da geldiği için mantıklı hareket etmelisiniz.

Bazı yorumculara göre çok daha ayrıntılı yorumlara gebedir. Mesela fal sahibi erkek ise iş değişimi yaşayacağına işaret etmektedir. Fal sahibi kadın ise yakın zamanda yuva kurarak hayırlı bir eş sahibi olacağını vurgular. Eğer ağaç sembolü diri ve bol yapraklı ise kurulan yuvanın çok bereketli ve huzur dolu olacağına işaret eder fakat kuru ve cansız bir ağaç görüldüyse bir süre sıkıntı yaşayacağı fakat daha sonra sağlam kökler sakınacağı anlamını taşımaktadır. Fal fincanda veya fal tabağında görülen şekillerin bütünü ile birlikte yorumlanır. Bir tepe veya dağ üzerinde görülen ağaç yolu gözlenen bir eşi temsil eder. Çoğu zaman asker yada polis olan bu eş ailesine bağlı ve hayırlı bir eştir. Bazı hayvan figürleri ile birlikte görülüyorsa anlamı biraz değişmektedir. Mesela ağaç sembolünün etrafında kuşlar var ise haneye bereket getirecek bebeği müjdelemektedir. ağacın etrafında yılan yada köpek gibi hayvan figürleri var ise dikkat edilmesi gereken karşı cinsi simgelemektedir. Fal sahibine yakınlaşmaya çalışan kötü niyetli karşı cinsi simgelediği için fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır.

Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek

Genellikle mutlu bir haber alınacağına ya da fal baktıran bireyin beklediği, gerçekleşmesini umduğu bir olay hakkında olumlu sonuçlanacağına rivayet edilir. Aynı şekilde ağaçta çıkan kuş sayısı ne kadar çoksa o kadar çok iyi haber alınacağı ve bolluk bereket ile özdeşleştirilir. Genellikle maddi kazanç sağlanacağına inanıldığı için fazladan gelir, elinin bollaşması, para durumunun daha iyiye gideceği, daha iyi maddi olanaklara sahip olunacağına işarettir. Birden fazla kuş çıkması birden fazla yerden gelir elde edilebileceğini de gösterir. Birçok müjdeli olan haberin kısa süre içerisinde hepsinin teker teker gelmeye başladığını göstermektedir. Sizler eğer sabırlı bir şekilde her şeyin sizlerin yararı olmasını bekler iseniz o ağaçtan gelen kuşlar sayesinde her türlü meyveyi de toplayabileceksiniz. Hem iş hem eğitim hem de aşk hayatında mutlulukları beraberinde getiriyor olması da bir kişi için olabilecek tüm mutluluklara aynı anda sahip olmanın verdiği heyecanı yaşamanıza fırsat oluşturacaktır. Bir yandan da evlilik gibi olayları da sizlere müjdelemektedir. Sevdiğiniz bir insanın sizlere büyük bir sürpriz ile gelecek olduğunu da göstermektedir. Bu sürpriz ile o kişinin sizlere karşı olan duygularını hem en etkili şekilde anlayacak hem de kendi duygularınızdan da tam anlamı ile emin olabileceksiniz. Evlendikten sonra gelecek olan bebek ile de hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gelen huzuru ve rahatlığı oldukça hızlı bir şekilde tadabileceksiniz. Sizler de etrafınıza eğer mantıklı bir şekilde bakar iseniz o zaman göreceksiniz ki işte asıl mutluluk sizlerin elleri içerisinde.

Bekar kişiler için kısmet olarak da tanımlanmaktadır. Fazla kuş çıkması bay ya da bayandan hoşlanan birden fazla gizli kişi olduğunu gösteriyor olabilir. Kuşların gagalarının ön planda olması ise iyiye yorumlanmaz. Fal baktıran kişinin arkasından konuşulduğu anlamına gelir. Kişinin düğün, sünnet gibi kalabalık bir mekanda bulunacağı ve orada çok ilgi çekmesi, tüm gözleri üstüne çekerek insanlar tarafından sorulmasına yol açacağı şeklinde de yorumlanır. Bu durumda tüm kalabalığın gizli gizli kişiye hayranlık duyacağı ve onu araştıracağı söylenir. Kuş sürüsü yılbaşına yakın milli piyango çıkacağına da işaret olarak gösterilir. Fal baktıran kişinin akrabalarının tıpkı ağaçtaki kuşlar gibi birbirlerine haber vereceği ve bu mutlu haberi yayacağı söylenir. Haber bekleyen kişi işsizse iş bulacağına, terfi edeceğine ya da mülakatta olumlu karşılanacağına, işi varsa işinde yükseleceğine dair de ipucu olarak gösterilir. Evin refah düzeyinin artmasına yol açacak gelişmeler olacağı belirtilir.

Kahve Falında Ağaç Ev Görmek

Hayra ve yakın zamanda güzel haberlerin, güzel gelişmelerin olacağına işarettir. Seni koruyan birilerinin olduğu, bulunduğun sıkıntıların yakın zaman geçeceği, maddi anlamda sıkıntılı isen elline yüklü bir para geçeceği ve bu parayı hayırlı işlerde kullanacağına, aile içi kavgaları, huzursuzluk yaşayanların bu sorunlarının ilerde halledebileceği, ayrılmış olan sevgililer ve nişanlılar yakın zaman da barışacağına işarettir.

Etrafında beliren sembollerle birlikte daha anlamlı bir şekilde yorumlanabilmektedir. Ev demek koruyan, saklayan, mutlu olunan mekan demek. Ağaç ise sağlam bağlardır. Kişinin geleceğinin her konu da güzel gelişmelere açık olduğuna işaret eder. Düğün telaşı yüzünden çektiğiniz para sıkıntısını giderecek güzel bir haber kapında gibi görünüyor. Hanenize güzel ve büyük bir hediye gelecek. Sevgilin çok iyi niyetli biri, üstelik seni de çok seviyor ve sana fazlasıyla değer veriyor. Onun gibi bir bayanla birlikte olduğun için kendini her daim şanslı hissediyorsun. Bu konuda arkadaşların da sana çok imreniyor.

Maddi veya manevi fayda sağlayacak önemli bir adım söz konusu gibi görünüyor. En kısa zamanda sevgilinle muradınıza erip, mutlu bir yuva kuracaksınız. Düğününüze çok sayıda davetli katılacağa benziyor. Herkesin çok eğlendiği, neşeli ve güzel bir düğününüz olacak. Elinize irili ufaklı para geçecek. Ancak gereksiz harcamalardan kaçınıp, bu parayı olabilecek sıkıntılı günleriniz için saklamalısınız.

Kahve Falında Ağaç Kökü Görmek

Birinin sizlerin hayatına girmek için büyük çabalar sarf ediyor olduğunu göstermektedir. Sizler için hayatınızda yer almak ve bir şeyler yapmak isteyen kişiyi doğru bir şekilde fark eder ve hayatınıza da alabilir iseniz o zaman istediğiniz mutluluk sizlerin ellerinde olacaktır. Bir yandan da hayatınızda olan her şeyin bir anda tam tersine dönerek her şeyin alt üst olmasına da yorumlanabilir.

Sizlerin istedikleri her şeylerinizi elde etmek için gerçekten de çok köklü olan bir yapıya sahip olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Sizler eğer iş hayatında istediğiniz kadar kendinizi hem geliştirmek hem de kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor iseniz de bunun için bu konu ile ilgili olan kişilerden yardım almak da sizlerin hayatı üzerinde oluşacak etkileri göstermektedir. Bu sıra o kişiler ile eğer irtibata geçer iseniz de sonunda istediğiniz her şeye en etkili şekilde sahip olabilecek ve artık hak ettiğiniz mutluluğa sizler de sahip olabileceksiniz.

Yakının ile seyahata çıkacaksın. Bu sana çok iyi gelecektir. Sıkıntılar içerisindesin. Bu durumdan çabuk sıyrılacaksın. İlişkilere karşı ön yargılarını hayatına yeni girecek yakışıklı bir erkek ile ortadan kaldıracaktır. Aileden birisi seni gözlemektedir. Çünkü senin hayatın hakkında kaygı duymaktadır.  Aranızda tartışmaya sebep olacaktır. İş ve çalışma alanınızda başarıya ulaşacaksınız. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. En kısa vakit de yeni birisiyle tanışacaksınız. O kişi sana karşı olan hisleriyle teklifte bulunacaktır. Aranızda aşk oluşacaktır. En kısa zamanda evlilik görünmektedir. Ailenizden birisi ile küçük tartışma yaşayacaksınız. Ama tartışma uzun sürmeyecek.

Kahve Falında Üç Ağaç Görmek

Zirveye göz dikmeyi işaret eder. Kişinin karakteri hakkında oldukça ipucu verir. Sayı olarak da ne kadar fazlaysa zamanla hırsla istenilen ve bu doğrultuda elde edilen her şeyin görünen ağaç sayısı kadar katlanacağı, çok çok fazla olacağını gösterir. Oldukça hırslı, tüm yaşantısını her şeyiyle başarıya odaklamış bir insan. Bu hırs, azim çok çalışmakla da desteklenince kimse tutamayacak, her elini attığı işi zirveye taşıyacak, kendi saygınlığını da tavan yaptıracaktır.

Kalabalık mekanlar açısından da yorumlanabilmektedir. Birden fazla olunca kalabalık bir toplantıyı, bir grubun eğleneceğini işaret eder ve bu da bekar kişinin falında çıkmışsa eğer o kişinin evleneceğine, düğün merasimine yorumlanır. Dalları ne kadar fazlaysa, fincanda ne kadar çok yer kaplıyorsa evlilik de o kadar kısa süre içinde gerçekleşecek demektir. Ne kadar çoksa, etrafında onu seven insanların o kadar çok artacağını gösterir. Evlat sahibi olmaya da yorumlanır. Etrafında çok yakından tanıdığı bir akrabasının, arkadaşının çocuğu olacak ve bu çocukların üçüz olma ihtimali çok yüksek, atta aileye kesinlikle birden fazla çocuk gireceğine delalettir. Aileye ne kadar çok çocuk girerse o aile o kadar bereketlenecek, zenginleşecek, bolluk içinde bir hayat sürecektir. Ailenin sıkıntıları, aile içi küslükler, sorunlar da gelecek bu bebekler sayesinde çözüme kavuşacak, bağlar eskisinden çok çok daha kuvvetli olacaktır.

Kahve Falında Ağaç Dalı Görmek

İstemeden elde edilen başarısızlıkları ve ölümleri haber eder. O kadar çok sevdiğiniz birisi var ki istese gözünüzü kırpmadan canınızı bile oldukça kolay bir şekilde verebileceksiniz. Fakat ona o kadar geç kalıyorsunuz ki onu ölüm ile sonuçlanarak kayıp ediyorsunuz. Bu ara bu durum sizlere oldukça ağır geliyor ve sizler de pek hazım edemiyorsunuz. Her ne kadar kendinizi bir hayli suçlu tutuyor olsanız bile diğer yandan hayatın devam ettiğini unutmayın ve kendiniz için artık bir şeyler yapmak için başlayın.

Manevi yönden çöküşü belirtiyor olsa bile yine insanın kendini toparlaması kendi ellerinde olan bir durum olduğu için de sizler bu kadar dağıtmak yerine kendinizi toparlayın ve bir an önce hayatınızı yoluna sokmak için bir şeyler yapmaya başlayın. Her nasıl olan ile ölene çare olmaz ise bunu bilerek devam eder iseniz de belki daha rahat kendinizi toparlayabilirsiniz. Elde edilen mutsuzluğu uzun süre üzerinizde yaşıyor olsanız bile bir süre sonra artık atacak olduğunuzu da göstermektedir.

Düğün günü yaklaştıkça gerginliğiniz arttığı için bazı önemli hatalar yapabilirsiniz. Sizden daha olgun biri ile nişanlı olmak her zaman avantajlı olmayabilir. Bu yüzden sizde biraz sorumluluk almalı ve özellikle de geleceğinizi ilgilendiren konularda ciddi olmalısınız. Sadece sizin bildiğiniz bir konuda başınız derde girmek üzereyken olan biten anlaşılacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Kahve Falında Belli Belirsiz Ağaç Görmek

Muallakta kalan bir miras davasının sonuçlanması anlamına gelir. Bu miras bir süredir mahkemelik bir durumda olup yakın zamanda netleşecektir. Ne var ki umut edilen gibi bir sonuç alınamayacaktır. Bir nevi evdeki hesap çarşıya uymayacak ve bu nedenle planlanan pek çok şey boşa çıkacaktır.

Bir süredir çözümlenemeyen sürüncemede kalan bir takım işlerin nihayet çözümleneceği anlamına gelmektedir. Ne var ki bu sonuç olumlu olmayacak ve fal sahibinin üzülmesi ile sonuçlanacaktır. Ayrıca akrabaların bir arada olacağı uzun zamandır görüşmeyen herkesin bir araya toplanacağı bir organizasyona katılacağız ve bunun için şehir dışına bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu organizasyon bir düğün olacağı gibi ailenin büyüklerinden ve ileri gelenlerinden birinin cenazesi de olabilir. Bir diğer anlamı ile geçirilecek küçük bir rahatsızlık olarak yorumlanır. Bu rahatsızlık sinsi bir şekilde ilerleyecek daha sonra en son aşama kendini fark ettirip küçük bir operasyon ile çözülecektir.

Yolunda gitmeyen bir şeyler görmekteyim. Erkek arkadaşın ile tartışma yaşamışsınız. Uzamaması için sizin alttan almanız gerekmektedir. Kısa sürecektir. İş hayatınız oldukça yolunda gitmektedir. Gün geçtikçe yükseliyorsunuz. Ailene vakit ayırmalısın. Yolculuk görünmektedir. Bu yolculuk sana çok iyi gelecektir. Yakınından birisi rahatsızlanacak. Yanında sen olacaksın.

Kahve Falında Köklü Ağaç Görmek

Dalları ve yaprakları bir aileyi temsil etmektedir. Ne kadar çok olursa ailedeki insan sayısı da ona göre çoktur ve çoğalacaktır. Genel anlamda nişanın ve evlilik gibi hayırlı işlerin habercisidir. Ailecek genişlemenin bir sembolüdür. Eğer meyveli ise yapılacak evlilikler sonucu çok çocuk doğacağına işaret etmektedir.

Kişinin kadın ya da erkek oluşuna göre de farklı yorumlar içerebilir. Eğer erkek ise bu kişinin yeni bir iş kuracağını ve de bu işinde çok başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Erkek için bir makam sahibi olma, kademe atlama gibi anlamları ifade etmektedir. Bekar bir kadın ise yakın zamanda bir aile kuracağını, evli ise erkek bir çocuğa sahip olacağını işaret eder.

Gerektiği zamanlarda alttan almayı bilmemen hane içerisinde sürekli tartışma yaşamana sebep olacak. Bu tartışmalar seni fazlasıyla yıpratacak. Gönül hanendeki gelişmelerin çok yavaş ilerlemesi sinirlerini oldukça yıpratmış. 6 vakit içerisinde yaşanacak ani bir durum sayesinde herşeyin hız kazanarak değiştiğini farkedeceksin ve bu durum seni oldukça rahatlatacak. Yapacağın iş görüşmesi olumlu sonuçlanacak. Küs olduğun bir yakının yaptıklarından çok pişman. Konuşmak istiyor ancak senin onu terslemenden veya seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Sen ona bir adım atarsan o sana bin adım atacak ve aranızdaki sorun çözülecek. Hane içerisinden birisinin yaşayadığı sağlık problemleri daha kötü bor hale gelecek. Bu zor dönemlerinde nişanlın her zaman sana destek olacak.

Kahve Falında Ağaç Gövdesi Görmek

Neslinizin uzun yıllar devam edeceğini gösterir. Hayırlı bir evlilik yapıp birden çok çocuk sahibi olacağınızı; çocuklarınızın torunlarına kadar oldukça ileri bir nesli görme imkanınızın olacağını gösterir. Çocuklarınızın size her zaman büyük gururlar yaşatacağını ve kocaman, mutlu bir aileye sahip olacağınızı müjdeler. Kökler ne kadar büyük görünüyorsa aileniz de o kadar büyük ve köklü olacak demektir. Ailenize beklenmedik biçimde yeni üyeler katılabilir ancak bu durum hem sizi hem de ailenin diğer üyelerini oldukça memnun edecek.

Oldukça asil ve köklü bir aileyle alışveriş yapmak ya da bu aileyle akrabalık kurmak anlamına gelir. Çok soylu bir aileden gelen genç ve başarılı biriyle evlenebilir ya da çocuklarınızı veya aileden birini böyle biriyle evlendirebilirsiniz. Çalışma ortamında da oldukça asil ve belli bir seviyesi olan insanlarla bir araya gelmek; kaliteli bir ortamda başarılı işlere imza atmaktır. İyi insanlarla birlikte onlar gibi iyi ve düşünceli bir hale gelmektir.

Üzüntü ve dertlerinizden en kısa zamanda kurtuluyorsunuz.  Çok yakın bir zamanda seni mutlu edecek bir haber alacaksın. Yeni birisi ile tanışacaksın. Uzun bir ilişkiniz olacak. Hayatında önemli bir yer alacak. İş hayatında başarıya ulaşacaksın. Tanıştığın kişi ile bir yola gireceksiniz. Nişan gibi.

Kahve Falında Asma Ağacı Görmek

Artık kendiniz için mantıklı olan kararı vermenizi ve bu karar esnasında kalbinizi kapının dışında bırakmanız gerektiğini göstermektedir. Kalbiniz size ona gitmenizi söyler iken eğer aklınız yok olmaz diyor ise siz sadece kalbe değer vermek yerine beyine değer verir iseniz o zaman istenilen değerleri elde edebilirsiniz. Çünkü kalp sizleri yanıltabilir ama beyin her zaman sizlerin iyi olması için en mantıklı kararları veren organ olması dolayısı ile sizler beyini dinler iseniz daha doğru karar verebileceksiniz.

Ne kadar aşkı yansıtıyor olsa bile bunu bir de iş ile birleştirince bu durumun iş hayatınızı da değiştirmesine neden olmaktadır. Mesela işiniz de pek de iyi değil iseniz onun dikkatini çekmek amacı ile en iyisi olmak için daha da özen gösterebilir ya da kalbinizi her an dinlemekten işlere tam odaklanmayıp geriye doğru da gidebilirsiniz. Artık bir karar zamanınızın geldiğini ve bu aşamaları mantıklı bir şekilde atlatmanız gerektiğini de göstermektedir. Her ne yapar iseniz kendinizi ön plana alıp hareket etmeniz her açıdan mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git