Kahve Falında Ağaç Görmek

14.04.2015
Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve falında ağaç görmek, çok sağlam aile içi ilişkileri ile yorumlanır. Fal sahibinin bekar ise güçlü aile bağları ile kuracağı bir yuvayı temsil eder. Evli bir fal sahibi için ise aile bağlarının güçlenerek büyüyeceğini ve ailenin daha da genişleyeceğini müjdelemektedir. Fincanda görülen sembol, yeni yeni oluşan meyvelere sahip ise aileye katılacak olan yeni bir bebeği simgeler. Her an sizler için olan olumsuz şeylerin arkasından gelen güneş ifade etmektedir.

Mesela fal sahibi erkek ise iş değişimi yaşayacağına işaret etmektedir. Fal sahibi kadın ise yakın zamanda yuva kurarak hayırlı bir eş sahibi olacağını vurgular. Eğer ağaç sembolü diri ve bol yapraklı ise kurulan yuvanın çok bereketli ve huzur dolu olacağına işaret eder. Bir tepe veya dağ üzerinde görüldüyse, yolu gözlenen bir eşi temsil eder. Çoğu zaman asker yada polis olan bu eş, ailesine bağlı ve hayırlı bir eştir. Bazı hayvan figürleri ile birlikte görülüyorsa anlamı biraz değişmektedir. Mesela ağaç sembolünün etrafında kuşlar var ise haneye bereket getirecek bebeği müjdelemektedir.

Aşk Hayatı

İlişkinizde bir üst seviyeye atlayacağınız anlamına gelmektedir. İlişkinin başlarında olmanıza rağmen, aranızdaki aşk ve uyum sayesinde ilişkinizin evliliğe doğru gittiğine işaret eder. Partnerinizin size olan sadakat ve sevgisini simgeleyen bu sembol, yakın zamanda evlilik teklifi alacağınıza işaret eder.

Eski ama aklınızdan çıkaramadığınız sevgiliniz ile karşılaşma anlamına gelmektedir. Bu karşılaşma sizin tekrar birleşeceğinizin sinyallerini verecektir. Hala unutamamış olmanız, onunla tekrar bir ilişkiye başlamaya ikna edecek sizi. Eski sevgilinizin de aklı hala sizde, bu karşılaşma ikinizin de içindeki aşkı tekrar alevlendirecek, mutlu bir birliktelik yaşamanıza vesile olacaktır.

Aşk hayatınızda hareketlilik olacağı anlamına gelmektedir. Artık ciddi bir ilişki yaşamanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Yakın zamanda karşınıza biri çıkacak. Bu kişi ile başlarda güvensizlik sorunları yaşasanız da zaman içerisinde karşılıklı güvene ve aşka dayalı bir ilişki kuracaksınız.

Eşiniz ile uzun zamandır planladığınız çocuk yapma kararını artık gün yüzüne çıkaracaksınız. Ailenizi bir çocukla taçlandırmanın zamanı geldi de geçiyor. Kısa süre sonra eşinizi hamileliğiniz ile mutlu edecek, aşk hayatınızın coşmasına ve evliliğinizin canlanmasına neden olacaksınız.

Para

Maddi açıdan sıkıntılar çektiğiniz bir dönemi geride bırakacağınız anlamına gelmektedir. Bu sıkıntıları ek iş ile geride bırakacaksınız. İş arayışınız nihayet sonuç verecek ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmanıza imkan sağlayacak gelir elde edeceksiniz.

Bolluğun ve bereketin olacağını simgeler. Borçlarınızın biteceğine ve elinize yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelmektedir. Yaptığınız gereksiz harcamaların bitmesi ile birlikte cebinizden fazladan para kalacak ve rahatlayacaksınız. Gelen yüklü miktarda para ise güzel bir yatırım yapmanıza imkan sağlayarak, geleceğinizin aydınlık olmasını sağlayacaksınız.

Yatırım yapmaya işaret eder. Çok çalışıyor ve kazandığınız parayı elinizde tutmayı biliyorsunuz. İstediğiniz bir ev var o eve ulaşmak için çabalıyorsunuz. Nihayet yatırım yapacak kadar birikim yapmış olacaksınız. İstediğiniz o evi alacak, güzel bir yatırıma imza atacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde kalabalıklaşma anlamına gelmektedir. Yeni bir bebek müjdesine delalet eder. Aileye katılacak yeni üye sayesinde hane içerisinde mutluluk dolu günler yaşanacak. Seneler sonra gelen bu bebek haneye bolluk ve bereket katarak, sizleri yenileyecektir.

Hayatınızdaki belirsizliklerin son bulacağı anlamına gelmektedir. Aklınızı kurcalayan ne var ise hepsinin çözüme kavuşacağı yeni bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde tüm belirsizlikler son bulacak ve sizi neyin huzursuz ettiğini çözeceksiniz. Daha dingin ve daha iyi bir hayatın kapısını aralayacağınız anlamına gelmektedir.

Hane içerisinde küslüklerin biteceği anlamına gelmektedir. Küs olduğunuz aile bireyleri ile barışacağınıza ve huzuru yakalayacağına işaret eder. Aradaki huzursuzlukların bitmesi ile hane içerisinde aydınlık ve mutluluk yer alacaktır.

Hane içerisinde birinin yükselişe geçeceği anlamına gelir. Bu kişi yakın zamanda şan şöhret sahibi olacaktır. Hayallerini birlikte kurduğunuz bu dünyaya girmek için çaba sarf ettiğiniz şan şöhret kapıları artık sonuna kadar açılacaktır. Onunla gurur duyacak, her anında yanında olacaksınız.

Ailenizden istediğiniz bir hediyenin olduğuna ve bu hediyeye kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır beklenti içerisine girdiğiniz bu hediyenin alınması ile beraber çok mutlu olacağına işaret eder. Hediyeleri çok seviyor ve hep ailenizden beklenti içerisine giriyorsunuz. Bu hediyelerin sizin için anlamlı olmasını istiyorsunuz. Ailenizde beklentilerinizi karşılayarak sizin mutlu olmanızı sağlayacak.

Dostlarına çok düşkün ve eğlenceyi çok seven bir yapınız var. Sürekli arkadaşlarınızla toplanıp hoş sohbet ediyor, kafa dağıtıyorsunuz. Bu sefer bir tatil planı yapacaksınız. Tüm iş yükünü sırtınızdan atacağınız bir tatil sizi bekliyor. Yakın arkadaşlarınızla kısa bir tatile çıkacak ve inanamayacağınız kadar çok eğleneceksiniz. Tatil dönüşü arınmış ve son derece mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer

Yeni bir iş kuracağınıza ve bu işinizde çok başarılı olacağınıza delalet eder. İş yerinde bolluk ve bereketi simgeler. Yeni açılan bir iş yeri olmasına rağmen işleriniz hızlı şekilde yoluna girecek, iyi kazanç elde edeceksiniz. Takım arkadaşlarınızla iyi yerlere gelerek, büyük başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir.

Makan sahibi olmanıza ve kademe atlamanıza delalet eder. İş yerinizdeki konumunuzdan daha iyi bir makama yükseleceğinizi işaret eder. Bu yükselme sayesinde saygın bir iş insanı olma yolunda ilerleyerek, öz güvenli adımlar atacaksınız.

Okul hayatınızda başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir. Okuldaki başarılarınız ile çevrenizi ve ailenizi gururlandıracak, herkesin size imrenerek bakmasını sağlayacaksınız. Hayalini kurduğunuz mezuniyet için canla başla çalışarak, okul hayatınızı disiplinli ve başarılı bitirmek için çok çalışıyorsunuz. Bu emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

İş yerinde anlaşamadığınız kişilerden kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Yaptığınız her işe burnunu sokan ve sizden haz etmeyen insanlardan kurtulacak ve iş yerinde huzurlu geçireceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Başarılarınızı kıskanan bir takım insanların iş yerinden ayrılacağı, sizin de daha huzurlu ve daha kaliteli çalışma ortamına sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık

Son zamanlar sağlığınızdaki sorunların biteceği anlamına gelmektedir. Bir takım pürüzler yaşadığınız bu dönem artık son bulacak ve daha sağlıklı bir döneme gireceksiniz. Kendinize iyi bakar ve önlem alırsanız, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacak ve daha huzurlu olacaksınız.

Son zamanlarda fazla stres yapıyor olabilirsiniz. Saç dökülme sorunlarınızın arttığı dönemi geride bırakacak ve daha stressiz, bir döneme gireceksiniz. Ufak tefek saç bakımları yaparak, bu saç dökülme sorunundan kurtulacak, her şeye stres yapmamayı kendinize görev bileceksiniz.


 

Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek

Genellikle mutlu bir haber alınacağına ya da fal baktıran bireyin beklediği, gerçekleşmesini umduğu bir olay hakkında olumlu sonuçlanacağına rivayet edilir. Aynı şekilde ağaçta çıkan kuş sayısı ne kadar çoksa o kadar çok iyi haber alınacağı ve bolluk bereket ile özdeşleştirilir. Genellikle maddi kazanç sağlanacağına inanıldığı için fazladan gelir, elinin bollaşması, para durumunun daha iyiye gideceği, daha iyi maddi olanaklara sahip olunacağına işarettir. Birden fazla kuş çıkması birden fazla yerden gelir elde edilebileceğini de gösterir. Birçok müjdeli olan haberin kısa süre içerisinde hepsinin teker teker gelmeye başladığını göstermektedir. Sizler eğer sabırlı bir şekilde her şeyin sizlerin yararı olmasını bekler iseniz o ağaçtan gelen kuşlar sayesinde her türlü meyveyi de toplayabileceksiniz. Hem iş hem eğitim hem de aşk hayatında mutlulukları beraberinde getiriyor olması da bir kişi için olabilecek tüm mutluluklara aynı anda sahip olmanın verdiği heyecanı yaşamanıza fırsat oluşturacaktır. Bir yandan da evlilik gibi olayları da sizlere müjdelemektedir. Sevdiğiniz bir insanın sizlere büyük bir sürpriz ile gelecek olduğunu da göstermektedir. Bu sürpriz ile o kişinin sizlere karşı olan duygularını hem en etkili şekilde anlayacak hem de kendi duygularınızdan da tam anlamı ile emin olabileceksiniz. Evlendikten sonra gelecek olan bebek ile de hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gelen huzuru ve rahatlığı oldukça hızlı bir şekilde tadabileceksiniz. Sizler de etrafınıza eğer mantıklı bir şekilde bakar iseniz o zaman göreceksiniz ki işte asıl mutluluk sizlerin elleri içerisinde.

Bekar kişiler için kısmet olarak da tanımlanmaktadır. Fazla kuş çıkması bay ya da bayandan hoşlanan birden fazla gizli kişi olduğunu gösteriyor olabilir. Kuşların gagalarının ön planda olması ise iyiye yorumlanmaz. Fal baktıran kişinin arkasından konuşulduğu anlamına gelir. Kişinin düğün, sünnet gibi kalabalık bir mekanda bulunacağı ve orada çok ilgi çekmesi, tüm gözleri üstüne çekerek insanlar tarafından sorulmasına yol açacağı şeklinde de yorumlanır. Bu durumda tüm kalabalığın gizli gizli kişiye hayranlık duyacağı ve onu araştıracağı söylenir. Kuş sürüsü yılbaşına yakın milli piyango çıkacağına da işaret olarak gösterilir. Fal baktıran kişinin akrabalarının tıpkı ağaçtaki kuşlar gibi birbirlerine haber vereceği ve bu mutlu haberi yayacağı söylenir. Haber bekleyen kişi işsizse iş bulacağına, terfi edeceğine ya da mülakatta olumlu karşılanacağına, işi varsa işinde yükseleceğine dair de ipucu olarak gösterilir. Evin refah düzeyinin artmasına yol açacak gelişmeler olacağı belirtilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş


 

Kahve Falında Ağaç Ev Görmek

Hayra ve yakın zamanda güzel haberlerin, güzel gelişmelerin olacağına işarettir. Seni koruyan birilerinin olduğu, bulunduğun sıkıntıların yakın zaman geçeceği, maddi anlamda sıkıntılı isen elline yüklü bir para geçeceği ve bu parayı hayırlı işlerde kullanacağına, aile içi kavgaları, huzursuzluk yaşayanların bu sorunlarının ilerde halledebileceği, ayrılmış olan sevgililer ve nişanlılar yakın zaman da barışacağına işarettir.

Etrafında beliren sembollerle birlikte daha anlamlı bir şekilde yorumlanabilmektedir. Ev demek koruyan, saklayan, mutlu olunan mekan demek. Ağaç ise sağlam bağlardır. Kişinin geleceğinin her konu da güzel gelişmelere açık olduğuna işaret eder. Düğün telaşı yüzünden çektiğiniz para sıkıntısını giderecek güzel bir haber kapında gibi görünüyor. Hanenize güzel ve büyük bir hediye gelecek. Sevgilin çok iyi niyetli biri, üstelik seni de çok seviyor ve sana fazlasıyla değer veriyor. Onun gibi bir bayanla birlikte olduğun için kendini her daim şanslı hissediyorsun. Bu konuda arkadaşların da sana çok imreniyor.

Maddi veya manevi fayda sağlayacak önemli bir adım söz konusu gibi görünüyor. En kısa zamanda sevgilinle muradınıza erip, mutlu bir yuva kuracaksınız. Düğününüze çok sayıda davetli katılacağa benziyor. Herkesin çok eğlendiği, neşeli ve güzel bir düğününüz olacak. Elinize irili ufaklı para geçecek. Ancak gereksiz harcamalardan kaçınıp, bu parayı olabilecek sıkıntılı günleriniz için saklamalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ev


 

Kahve Falında Ağaç Kökü Görmek

Birinin sizlerin hayatına girmek için büyük çabalar sarf ediyor olduğunu göstermektedir. Sizler için hayatınızda yer almak ve bir şeyler yapmak isteyen kişiyi doğru bir şekilde fark eder ve hayatınıza da alabilir iseniz o zaman istediğiniz mutluluk sizlerin ellerinde olacaktır. Bir yandan da hayatınızda olan her şeyin bir anda tam tersine dönerek her şeyin alt üst olmasına da yorumlanabilir.

Sizlerin istedikleri her şeylerinizi elde etmek için gerçekten de çok köklü olan bir yapıya sahip olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Sizler eğer iş hayatında istediğiniz kadar kendinizi hem geliştirmek hem de kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor iseniz de bunun için bu konu ile ilgili olan kişilerden yardım almak da sizlerin hayatı üzerinde oluşacak etkileri göstermektedir. Bu sıra o kişiler ile eğer irtibata geçer iseniz de sonunda istediğiniz her şeye en etkili şekilde sahip olabilecek ve artık hak ettiğiniz mutluluğa sizler de sahip olabileceksiniz.

Yakının ile seyahata çıkacaksın. Bu sana çok iyi gelecektir. Sıkıntılar içerisindesin. Bu durumdan çabuk sıyrılacaksın. İlişkilere karşı ön yargılarını hayatına yeni girecek yakışıklı bir erkek ile ortadan kaldıracaktır. Aileden birisi seni gözlemektedir. Çünkü senin hayatın hakkında kaygı duymaktadır.  Aranızda tartışmaya sebep olacaktır. İş ve çalışma alanınızda başarıya ulaşacaksınız. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. En kısa vakit de yeni birisiyle tanışacaksınız. O kişi sana karşı olan hisleriyle teklifte bulunacaktır. Aranızda aşk oluşacaktır. En kısa zamanda evlilik görünmektedir. Ailenizden birisi ile küçük tartışma yaşayacaksınız. Ama tartışma uzun sürmeyecek.


 

Kahve Falında Üç Ağaç Görmek

Zirveye göz dikmeyi işaret eder. Kişinin karakteri hakkında oldukça ipucu verir. Sayı olarak da ne kadar fazlaysa zamanla hırsla istenilen ve bu doğrultuda elde edilen her şeyin görünen ağaç sayısı kadar katlanacağı, çok çok fazla olacağını gösterir. Oldukça hırslı, tüm yaşantısını her şeyiyle başarıya odaklamış bir insan. Bu hırs, azim çok çalışmakla da desteklenince kimse tutamayacak, her elini attığı işi zirveye taşıyacak, kendi saygınlığını da tavan yaptıracaktır.

Kalabalık mekanlar açısından da yorumlanabilmektedir. Birden fazla olunca kalabalık bir toplantıyı, bir grubun eğleneceğini işaret eder ve bu da bekar kişinin falında çıkmışsa eğer o kişinin evleneceğine, düğün merasimine yorumlanır. Dalları ne kadar fazlaysa, fincanda ne kadar çok yer kaplıyorsa evlilik de o kadar kısa süre içinde gerçekleşecek demektir. Ne kadar çoksa, etrafında onu seven insanların o kadar çok artacağını gösterir. Evlat sahibi olmaya da yorumlanır. Etrafında çok yakından tanıdığı bir akrabasının, arkadaşının çocuğu olacak ve bu çocukların üçüz olma ihtimali çok yüksek, atta aileye kesinlikle birden fazla çocuk gireceğine delalettir. Aileye ne kadar çok çocuk girerse o aile o kadar bereketlenecek, zenginleşecek, bolluk içinde bir hayat sürecektir. Ailenin sıkıntıları, aile içi küslükler, sorunlar da gelecek bu bebekler sayesinde çözüme kavuşacak, bağlar eskisinden çok çok daha kuvvetli olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Ağaç Dalı Görmek

İstemeden elde edilen başarısızlıkları ve ölümleri haber eder. O kadar çok sevdiğiniz birisi var ki istese gözünüzü kırpmadan canınızı bile oldukça kolay bir şekilde verebileceksiniz. Fakat ona o kadar geç kalıyorsunuz ki onu ölüm ile sonuçlanarak kayıp ediyorsunuz. Bu ara bu durum sizlere oldukça ağır geliyor ve sizler de pek hazım edemiyorsunuz. Her ne kadar kendinizi bir hayli suçlu tutuyor olsanız bile diğer yandan hayatın devam ettiğini unutmayın ve kendiniz için artık bir şeyler yapmak için başlayın.

Manevi yönden çöküşü belirtiyor olsa bile yine insanın kendini toparlaması kendi ellerinde olan bir durum olduğu için de sizler bu kadar dağıtmak yerine kendinizi toparlayın ve bir an önce hayatınızı yoluna sokmak için bir şeyler yapmaya başlayın. Her nasıl olan ile ölene çare olmaz ise bunu bilerek devam eder iseniz de belki daha rahat kendinizi toparlayabilirsiniz. Elde edilen mutsuzluğu uzun süre üzerinizde yaşıyor olsanız bile bir süre sonra artık atacak olduğunuzu da göstermektedir.

Düğün günü yaklaştıkça gerginliğiniz arttığı için bazı önemli hatalar yapabilirsiniz. Sizden daha olgun biri ile nişanlı olmak her zaman avantajlı olmayabilir. Bu yüzden sizde biraz sorumluluk almalı ve özellikle de geleceğinizi ilgilendiren konularda ciddi olmalısınız. Sadece sizin bildiğiniz bir konuda başınız derde girmek üzereyken olan biten anlaşılacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Dal


 

Kahve Falında Belli Belirsiz Ağaç Görmek

Muallakta kalan bir miras davasının sonuçlanması anlamına gelir. Bu miras bir süredir mahkemelik bir durumda olup yakın zamanda netleşecektir. Ne var ki umut edilen gibi bir sonuç alınamayacaktır. Bir nevi evdeki hesap çarşıya uymayacak ve bu nedenle planlanan pek çok şey boşa çıkacaktır.

Bir süredir çözümlenemeyen sürüncemede kalan bir takım işlerin nihayet çözümleneceği anlamına gelmektedir. Ne var ki bu sonuç olumlu olmayacak ve fal sahibinin üzülmesi ile sonuçlanacaktır. Ayrıca akrabaların bir arada olacağı uzun zamandır görüşmeyen herkesin bir araya toplanacağı bir organizasyona katılacağız ve bunun için şehir dışına bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu organizasyon bir düğün olacağı gibi ailenin büyüklerinden ve ileri gelenlerinden birinin cenazesi de olabilir. Bir diğer anlamı ile geçirilecek küçük bir rahatsızlık olarak yorumlanır. Bu rahatsızlık sinsi bir şekilde ilerleyecek daha sonra en son aşama kendini fark ettirip küçük bir operasyon ile çözülecektir.

Yolunda gitmeyen bir şeyler görmekteyim. Erkek arkadaşın ile tartışma yaşamışsınız. Uzamaması için sizin alttan almanız gerekmektedir. Kısa sürecektir. İş hayatınız oldukça yolunda gitmektedir. Gün geçtikçe yükseliyorsunuz. Ailene vakit ayırmalısın. Yolculuk görünmektedir. Bu yolculuk sana çok iyi gelecektir. Yakınından birisi rahatsızlanacak. Yanında sen olacaksın.


 

Kahve Falında Köklü Ağaç Görmek

Dalları ve yaprakları bir aileyi temsil etmektedir. Ne kadar çok olursa ailedeki insan sayısı da ona göre çoktur ve çoğalacaktır. Genel anlamda nişanın ve evlilik gibi hayırlı işlerin habercisidir. Ailecek genişlemenin bir sembolüdür. Eğer meyveli ise yapılacak evlilikler sonucu çok çocuk doğacağına işaret etmektedir.

Kişinin kadın ya da erkek oluşuna göre de farklı yorumlar içerebilir. Eğer erkek ise bu kişinin yeni bir iş kuracağını ve de bu işinde çok başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Erkek için bir makam sahibi olma, kademe atlama gibi anlamları ifade etmektedir. Bekar bir kadın ise yakın zamanda bir aile kuracağını, evli ise erkek bir çocuğa sahip olacağını işaret eder.

Gerektiği zamanlarda alttan almayı bilmemen hane içerisinde sürekli tartışma yaşamana sebep olacak. Bu tartışmalar seni fazlasıyla yıpratacak. Gönül hanendeki gelişmelerin çok yavaş ilerlemesi sinirlerini oldukça yıpratmış. 6 vakit içerisinde yaşanacak ani bir durum sayesinde herşeyin hız kazanarak değiştiğini farkedeceksin ve bu durum seni oldukça rahatlatacak. Yapacağın iş görüşmesi olumlu sonuçlanacak. Küs olduğun bir yakının yaptıklarından çok pişman. Konuşmak istiyor ancak senin onu terslemenden veya seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Sen ona bir adım atarsan o sana bin adım atacak ve aranızdaki sorun çözülecek. Hane içerisinden birisinin yaşayadığı sağlık problemleri daha kötü bor hale gelecek. Bu zor dönemlerinde nişanlın her zaman sana destek olacak.


 

Kahve Falında Ağaç Gövdesi Görmek

Neslinizin uzun yıllar devam edeceğini gösterir. Hayırlı bir evlilik yapıp birden çok çocuk sahibi olacağınızı; çocuklarınızın torunlarına kadar oldukça ileri bir nesli görme imkanınızın olacağını gösterir. Çocuklarınızın size her zaman büyük gururlar yaşatacağını ve kocaman, mutlu bir aileye sahip olacağınızı müjdeler. Kökler ne kadar büyük görünüyorsa aileniz de o kadar büyük ve köklü olacak demektir. Ailenize beklenmedik biçimde yeni üyeler katılabilir ancak bu durum hem sizi hem de ailenin diğer üyelerini oldukça memnun edecek.

Oldukça asil ve köklü bir aileyle alışveriş yapmak ya da bu aileyle akrabalık kurmak anlamına gelir. Çok soylu bir aileden gelen genç ve başarılı biriyle evlenebilir ya da çocuklarınızı veya aileden birini böyle biriyle evlendirebilirsiniz. Çalışma ortamında da oldukça asil ve belli bir seviyesi olan insanlarla bir araya gelmek; kaliteli bir ortamda başarılı işlere imza atmaktır. İyi insanlarla birlikte onlar gibi iyi ve düşünceli bir hale gelmektir.

Üzüntü ve dertlerinizden en kısa zamanda kurtuluyorsunuz.  Çok yakın bir zamanda seni mutlu edecek bir haber alacaksın. Yeni birisi ile tanışacaksın. Uzun bir ilişkiniz olacak. Hayatında önemli bir yer alacak. İş hayatında başarıya ulaşacaksın. Tanıştığın kişi ile bir yola gireceksiniz. Nişan gibi.


 

Kahve Falında Asma Ağacı Görmek

Artık kendiniz için mantıklı olan kararı vermenizi ve bu karar esnasında kalbinizi kapının dışında bırakmanız gerektiğini göstermektedir. Kalbiniz size ona gitmenizi söyler iken eğer aklınız yok olmaz diyor ise siz sadece kalbe değer vermek yerine beyine değer verir iseniz o zaman istenilen değerleri elde edebilirsiniz. Çünkü kalp sizleri yanıltabilir ama beyin her zaman sizlerin iyi olması için en mantıklı kararları veren organ olması dolayısı ile sizler beyini dinler iseniz daha doğru karar verebileceksiniz.

Ne kadar aşkı yansıtıyor olsa bile bunu bir de iş ile birleştirince bu durumun iş hayatınızı da değiştirmesine neden olmaktadır. Mesela işiniz de pek de iyi değil iseniz onun dikkatini çekmek amacı ile en iyisi olmak için daha da özen gösterebilir ya da kalbinizi her an dinlemekten işlere tam odaklanmayıp geriye doğru da gidebilirsiniz. Artık bir karar zamanınızın geldiğini ve bu aşamaları mantıklı bir şekilde atlatmanız gerektiğini de göstermektedir. Her ne yapar iseniz kendinizi ön plana alıp hareket etmeniz her açıdan mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.


 

Kahve Falında Kavak Ağacı Görmek

Kahve falında kavak ağacı görmek, insanlar arasında senin konumunu göstermektedir. Sen o kadar başarılı ve her işi neye elini atar isen oldukça başarılı bir şekilde başaracak olmandan dolayı adeta ilk bakışta insanların dikkatini çekecek kadar da gösterişli olan bir insansın. Her şey senin bu kadar yararına olur iken sen de böyle şeyler ile uğraşmayı daha çok tercih etmeli ve insanlar arasında her nereye girer isen gir her daim bir numara olmayı da başarmalısın. Bunlar için sen daha çok insanlardan uzak olan yerlerde çalışmayı tercih ediyor olman ve her şeye rağmen daha çok kafanı dinlemek için bir şeyler yapıyor olman da senin daha da çok başarılı olmana neden oluyor. Sen ne kadar insanlardan uzak olur isen o kadar da daha çok başarılı bir insan olacağın için daha çok kendine özgü olan saatleri de ayırmayı tercih etmelisin.

Hem dış görünüşü ile hem de iç özellikleri ile oldukça özel ve iyi bir bayan olduğuna da işaret etmektedir. Her nasıl bir ortama girer isen bayanlar arasında al benisi oldukça yüksek olan bir bayan olmandan dolayı yanında eşleri duran erkeklerin bile sana hayranlık ile bakmalarına neden oluyorsun. Bu kadar güzel olduğun gibi çalışkan olman da cabası olarak da işaret edilmektedir denilebilir.

Sana gelen en güzel haberlerin de o kadar hızlı ve seri bir şekilde geliyor ki her an mutlu ve yüzü gülen bir insan olacağına işaret etmektedir. Sen bu ara o kadar yorulmuş ve insanlardan da bıkmışsın ki artık iyi bir şeylerin olması için de tüm çabanı ortaya seriyorsun. Öyle bir telefon alacaksın ki o telefon ile yeniden hayatına giren insanlar senden bir anda giden insanları da unutmana katkı sağlayacak. Herkes senin bu kadar açık sözlü bir insan olmandan dolayı sana yakın olmayı tercih etmek yerine daha çok uzak olmayı tercih ediyor olmaları da senin de kendinden bir süredir uzaklaşmış olmana neden oluyor. Bu hayatta her şey bu kadar güzel iken sen de insanların senin hakkında ne dediklerini umursamak yerine daha çok kendin için olan şeyleri de tercih etmelisin.

Selvi boylu olan bir kısmeti de sana işaret etmektedir. Bu kişi belki de futbol ya da spor dalları ile de ilgilenebiliyor olmasından dolayı sen de bu durumdan oldukça mutlu olarak hayatına devam edeceksin. Gözlerini bir kere gördükten sonra o kişi ile öyle mutlu olan anlara da sahip olabileceksin ki sen de keşke bu kadar beklemek yerine daha da önce gelmiş olsaydı diye de düşücek olduğun zamanları işaret etmektedir.


 

Kahve Falında Elma Ağacı Görmek

Kişinin hayatında mutlu bir evreye gireceğine yorulur. Ayrıca ağaç bereket olduğundan bolluk sizi bekliyor. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz bir işin meyvelerini toplama anınıza çok az kaldı. Falına bakılan kişi yalnız bir kişiyse yeni bir ilişki onu bekliyor demektir. Kuracağınız bu ilişki sizde ömür boyu devam edecek ve hayırlı evlatlara sahip olacağınız anlamına gelir. Aileniz genişleyecek ve bir ağaç gibi kök salacaktır. Böylelikle geniş ve köklü bir aileye sahip olacaksınız. Kişi erkek birey ise, yeni bir işe geçeceğe ya da bulunduğu yerde çok başarılı olacağı söylenir. Bu bir terfiyi bile işaret ediyor olabilir.

Evliliğe ve genişleyeceğinize işaret eder. Ağacın durumuna göre farklı yorumlar yapılabilir. Dallarında kırıklar varsa sizi çekemeyen birinin varlığı söz konusudur. Ve bu kişi size zarar veremeye çalışacaktır. Dikkatli olup bu kötü niyetli kişilere fırsat vermemeniz gerekir. Küçük, cılız ise güçsüz düşeceğinize ya da hastalıklara yakalanmaya müsait olduğunuz dönemlerde olduğunuza yorumlanır. Bu aralar kendinize dikkat etmeniz ve dost gibi görünen kişilerden yana kendinizi korumanız gerekebilir. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız rahatlayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir. Elma sembolü, çokluğu çağrıştırır. Bu çokluk kişi de olabilir mal varlığınız açısından da bakılabilir. Ağaç ne kadar geniş ise o kadar etrafı zengin bir insansınız demektir. Etrafınız insan açısından kalabalık ve bir o kadar sevilen birisiniz. Evliliği ve genişlemeyi çağrıştırır. Evlilik hayatınızda çok çocuğunuz olacağına yorulur. Evli insanın erkek çocuğu olacağını gösterir. Evlilik hayatınızda geniş bir aile sizi beklemekte.

Kişi uzun sürecek bir mutluluk dönemine girmektedir. Bu süreçte hem şansı sürekli yanında olacak hem maddi hem de manevi başarılar ve sevgi hep yanında olacak. Oldukça uzun sürecek olan bu dönem içerisinde her yeni güne yeni bir şans ve yeni bir mutluluk ile uyanacak olan kişi bu günleri iyi değerlendirmeli, mutluluğun ve şansın başını döndürmesine izin vermeyip sorumluluklarını ihmal etmemeli geleceği için gerekli yatırımları yapmayı unutmamalı.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Elma Ağacı


 

Kahve Falında Palmiye Görmek

Fal sahibine hazırlanan ufak bir sürprizin habercidir. Bazı fal yorumcularına göre ise planlanan bir seyahat anlamını taşıyan palmiye sembolü bu seyahatin uzak yerlere olduğunu simgeler. Çoğu zaman iç huzurunu yansıtır. Eğer fal fincanının dibinde görülüyorsa bir süredir kötüye giden maddi durumun düzeleceğini müjdeler. Fincanın ağız kısmında çok belirgin bir şekilde duruyorsa yakın zamanda alınacak neşeli haberler ile yorumlanır.

Etrafındaki simgelere göre de yorumlanabilmektedir. Bir hayvan figürü ile birlikte görülüyorsa kısa süren gönül ilişkileri ile yorumlanabilir. Aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamayan fal sahibi kısa süreli ilişkilerden sıkılarak kendisine uygun bir eş aramaya başlayacaktır. Bir üçgen işareti ile birlikte çıkarsa aradığı ilişkinin çok yakınlarda olduğunu fakat fal sahibinin henüz bunu fark edemediğini işaret eder. Kötü huylu arkadaşlar ile de anlamlandırılmaktadır. Böyle bir arkadaşın varlığı fal sahibini de etkileyeceği için çok dikkatli olunmalıdır. Eğer birkaç tane belirmiş ise bu tarz arkadaşların çevresinde daha da çoğalacağı anlamına gelmektedir. Fal sahibi ortamdan uzaklaşması için uyarılmalıdır aksi takdirde kendisi bile bu huyları edinebilir. Bir tepenin veya dağın üzerinde görülüyorsa fal sahibinin medeni haline bakılarak yorum yapılmalıdır. Evli bir kişi için aşırı kıskanç bir eşi simgeler, bekar fal sahibi için çok kıskanılan bir sevgiliyi simgelemektedir. Kıskançlık ileri boyutlara ulaştığı zaman zarar veren davranışlar sergilenebileceği için fal sahibi böyle bir durum karşısında dikkatli olması için uyarılmalıdır.

Para konusunda alınacak güzel bir haberi gösterir. Bu haber sayesinde şu anda içinde bulunduğunuz ve sizi mutsuz eden tüm durumlardan kurtularak yeni başlangıçlar yapmak için gerekli olan sermayeye sahip olacaksınız. Ayrıca bu para sayesinde insanlarla olan ilişkileriniz de düzelecek, elinizde olmadan daha saygın ve gıpta edilen biri haline geleceksiniz. Ancak ne olursa olsun elinize geçen ve sizi feraha kavuşturan bu parayla ihtiyacı olan diğer insanlara da küçük yardımlar yapmadığınız sürece elinizdeki para geldiği yoldan kolay bir biçimde tamamen geri gidebilir. Bu para size, daha önce sizden hoşlanmayıp artık saygı duyan insanlara, sizi paranın asla değiştirmeyeceğini gösterme fırsatı da verecektir. Uzak diyarlarla olan fayda temelli bağlantının temsilcisidir. Uzun zamandır beklediğiniz ancak bir türlü ulaşamayacağınız finansal kaynak çok uzaklardan ayağınıza gelecek ve siz tamamen kendi düşüncelerinize bağlı olarak bu kaynağın kullanımına yön vereceksiniz.


 

Kahve Falında Çınar Ağacı Görmek

Her zaman ve her anlamda iyiye yorumlanmaktadır. Fal fincanında beliren çınar figürü fal sahibinin rahat ve huzurlu aynı zamanda da uzun bir yaşam süreceğini işaret etmektedir. Çünkü çınar sembolü uzun ömrü ve sağlam karakteri ifade eden bir ağaç olması nedeni ile fal sahibine umut vermektedir. Diğer bir  falcının yoruma göre ise ev sahibi olmak ve sağlam temeller üzerine kurulmuş bir yuva olarak yorumlanmaktadır.

Fal sahibinin evli veya bekar olmasında göre farklı anlamlara gelmektedir. Fal sahibi evli ise ve çınar ağacının dallarında meyve figürleri de varsa; fal sahibinin ailesinin genişleyeceğini yani bir çocuk haberi ile sevineceğini haber verir. Eğer fal sahibi evli değil ise yakın zaman da kısmetini bulacağı anlamına gelir. Çınar figürü ile yaprakları gayet belirgin bir şekilde çıkmışsa, fal sahibinin yapacağı evlilik yakın çevresinin genişleyeceği yeni arkadaşlıklar edineceği anlamına gelmektedir. Fal sahibine olumlu bir enerji dinginlik vermektedir. Yakın zaman da alacağınız önemli kararlar size rahat bir yaşam ve huzuru da birlikte getirecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir çınar sembolü veya çınar yaprağı, fal sahibinin her an sırtını dayayabileceği bir dosta sahip olacağı anlamına gelir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin eşini simgeler. Fal sahibinin eşi, ona verdiği enerji ile doğru karaları vermesini hayatını doğru yönde planlamasını sağlayacaktır. Çınar sembolü ne kadar büyük bir şekilde belirmiş ise etkisi de o kadar fazla olacaktır.

Sen her ne kadar kendine olukça çok bakmayı seviyor olman ve her ne olur ise olsun hastalanmamak için de her şeyi yapıyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen  her ne kadar bu hayata atıyor olduğun her adımda oldukça temkin olmayı tercih ediyor olsan bile bazen ellerin arasında olmayan şeyler yüzünden de ister istemez soğuk algınlığı kadar basit olan bir hastalık ile geçiştirebilir iken bir yandan da oldukça ağır olan hastalıklar ile de karşılaşabilirsin. Sen de daha çok kendin için olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve her ne kadar hastalık ile karşılaşıyor gibi olsan bile kendini korumak amacı ile bir hastaneye gidebilir veya da çözümünü biliyor olduğun şeyleri de deneyebilirsin.

Bir yandan da senin belin ya da başın ile ilgili olan ve biraz canını yakacak olan sağlık problemlerine de işaret eder. Sen de bu durumlarda bile hala işim ya da evim demeyi tercih eder ve kendine dinlenmek için pek de zaman ayırmaz isen işte sonucu seni daha da üzebilecek kadar kötü olan yerlere gidebilir ve sen de daha da kötü olan şeyler ile karşılaşabilirsin. Her şey bu kadar basit iken sen de bir hastaneye giderek küçük ya da büyük olan önlemleri almayı daha çok tercih edebilirsin.


 

Kahve Falında Filiz Görmek

Hayırlı bir anlama gelir. Kişi yeni bir başlangıç yapacak demektir. Bu başlangıç muhtemelen kişinin aşk hayatı hakkında olacaktır. Hayatına yeni fırsatlar girecek olan bu kişi doğru kararlar verdiği taktirde hayatında bir dönüm noktası yaşayacak ve bu dönüm noktası güzel olayların da başlangıcı olacak demektir. Eğer bu kişinin hayatında biri varsa da bu rüya, kişinin sevgilisi ile ya da eşi ile yaşayacağı sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Genelde yeni umutları, yeni başlangıçları ifade eder. Büyük başarılara imza atacağı bir işe girişecek anlamına da gelir. Kişinin bu iş doğrultusunda alacağı kararlar, aynı zamanda hayatına yönelik önemli kararlar olacaktır. Kişinin başarıları doğrultusunda yükselişe geçeceğini ve başarılı bir hayat süreceğini de gösterir. Aynı zamanda sevdiği birinden pek çok hediye alıp bu hediyeler sayesinde çok büyük mutluluklar yaşayacağı anlamına gelir. Bu büyük mutluluk, hediyeleri aldığı kişinin onu ne kadar sevdiğini de gösterecektir. Uzun zamandır emek verdiği, zaman harcadığı bir projenin, sonunda hakkı ile güzel bir sonuca ulaşacağı ve fal sahibinin büyük bir başarı elde edeceği anlamına da gelir. Bu anlamda maddi olarak da büyük kazançlar elde edeceği bir dönem yaşayacak demektir.

Sevgilinin şu sıralar kafasının çok meşgul olduğunu düşünüyorsun. Çünkü sana sürpriz bir hazırlık peşinde… Her şeyin dört dörtlük ve unutulmaz olması için titiz bir çalışma peşinde gibi görünüyor. Sanırım bu sürpriz evlilik teklifi hakkında olabilir. Onun bu hoş sürprizi senin adeta başını döndüreceğe benziyor. Sevgilin sana unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yakın zamanda sıhhatine kavuşacağına ve eski günlerine tez zamanda kavuşacağına yorumlanır. İş hayatınızda farklı platformda yatırım yapacağınıza ve bu yatırımdan oldukça kazançlı bir şekilde alnınızın akıyla çıkacağınızı simgelemektedir. Hanımları aralarında yaptığı eğlenceye tabir edilir. Çok istediğiniz erkek bir çocuğa delalet eder. İş hayatınızda çok uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve gideceğiniz yer daha çok hayalini sürekli kurduğunuz ve girmek, görmek istediğiniz bir olduğuna işarettir. Yükselişe, sabrın karşısında kazanılan mutluluğa, hal ettiği mertebeye, yardımsever birine ve bir karıncayı bile üzmeyen bir kişiye tabir edilir. Aşk hayatınızda yeni ufukların sizi beklediği, partnerinizle tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve kısa zamanda hayalini kurduğunuz yemeğe çıkacağınıza ve orada sizi güzel bir haberin beklediğini gösterir. İyi haberlerin ve aile içinde çıkan tüm sorunların artık hal olacağına ve bir daha bu gibi sorunların olmaması için çok çabalamanız gerektiğine işaret eder.


 

Kahve Falında Fidan Görmek

Kazanç ve hayırlı işlerin sembolüdür. Bütün bir seneyi hayırlı ve bol kazanç elde ederek geçireceğinizi söyler. Bekar fal sahibi için yakın zamanda hayırlı bir evlilik olacağının habercisidir. Evli fal sahibi için ise erkek çocuk müjdesidir. Kısmetiniz ve şansınızın fazlasıyla açık olacağı bir dönemin habercisidir.

Çok olumlu ve hayırlı bir semboldür. Hayattan istediğiniz, hayal ettiğiniz, hedeflediğiniz ne varsa hepsini alacağınızı söyler. İşlerinizin yolunda gideceğini, girdiğiniz her işten alnınızın akıyla çıkacağını, bu dönemdeki ortaklıklarınızın çok olumlu gelişmelere vesile olacağını söyler. Bu dönemde keyfinizin ve huzurunuzun yerinde olacağının işaretidir. Yakın zamanda çok güzel haberler alacağınızın habercisidir. Fal sahibi bu dönemde hiç beklemediği kadar güzel olaylar yaşayacak, güzel haberler alacak demektir. Bu dönemde hayatınız ile ilgili ani kararlar alacağınızın habercisidir. Bu kararları alırken her zaman olduğunuz gibi sakin ve soğukkanlı olmanızda fayda vardır. Aksi halde bu kararlar sizi geri dönülmez yollara sokabilir. Vereceğiniz mantıklı kararlar ise hayatınızın aynı düzende devam etmesini sağlayacak kararlar olacaktır. Bu kadar farklı yorum içerisinde hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri fidan sembolleri ile ilişkili olarak yorumlamanız gerekecektir. Aksi halde sadece bu sembolünün anlamı ile karar vermeniz yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır.

Borçlarınızın bir süre daha artmaya devam edeceğine, ancak en umutsuz anınızda elinize toplu bir para geçeceğine ve bu para sayesinde tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza dalalet eder. Finansal problemleriniz bir süre daha devam edecektir. Ancak bu durumun uzun süreceğini düşünerek umutsuzluğa kapılmamanız gerekir. Daha önce birine ufak bir miktarda borç vermiş ancak geri almayı ya da istemeyi unutmuş olabilirsiniz. Yardım ettiğiniz bu kişi size borcunu fazlasıyla geri ödeyecek ve ne zaman maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacak olsanız size destek olma sözü verecektir. Çok yakın olduğunuz birinden de toplu olarak büyük miktarda bir para alıp borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Paraya ve parayla ilgili sıkıntıların çözümüne işarettir. Çalıştığınız yerden zam ve ikramiye gibi toplu ödemeler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden ya da bir akrabanızdan kalan mirastan size de pay düştüğünü öğrenebilirsiniz. Yeni bir iş kurabilir ve kısa zaman içinde bu işi çok karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Şu an işletme olduğunuz bir yer varsa daha da büyüyecek hatta zincir haline gelerek size büyük kazançlar sağlayacaktır. Maddi olarak bulunduğunuz yerin hızla ötesine geçmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Yatırım yapmak için bankalardan kredi alabilir ve karlı çıkarak bu borcunuzu kolaylıkla kapatabilirsiniz. Maddi konuları temsil eder. Maddi anlamda aklınızda olan ancak sürekli ertelediğiniz ne varsa bu dönem içinde hayata geçirmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca bu süreçte size gelen parasal yardımları reddetmemeli ve karşı tarafa güven vermelisiniz.


 

Kahve Falında Çimen Görmek

Yakın bir zamanda keyifli günlerin sizleri beklediği ve ailece güzel bir yere pikniğe gideceğinize yorumlanır. Uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz büyük güce, yakın bir kişiden alacağınız yardımla hak ettiğiniz daha güzel bir hayata, büyük işlerin sonunda kazanacağınız yüksek meblada paraya ve birçok sıkıntıdan sonra hayal ettiğiniz yüksek mertebeye yorumlanır.

Hiç ummadığı bir kişiden güzel sözler işiteceğine yorumlanır. Kimi zaman iyiliksever birini kimi zamanda iyilik yapmak için malını mülkünü savurduğuna tabir edilir. Ayrıca da uzun zamandan beri hayalini kurduğu sağlıklı bir hayatı temsil etmektedir. Mağlubiyetin ardından sonra istediği az olan kazancının artacağına ve sıkıntıların ardından özlem duyduğu rahata ve büyük mala delalet eder. Daha çok azminden dolayı hak ettiği saygınlığa, bolluğa ve aile içindeki berekete de yorumlanır. Birçok zorluğun üstesinden gelinerek düşlediği şöhrete ve büyük uğraşlar sonrasında hak ettiği zafere ve aşk hayatında artık her şeyin düzeleceğine yorumlanır. Sağlıklı ve uzun ömürlü kişilere tabir edilir. Çok şanslı biri olduğu, bu şansının ona her yerde farklılık kazandırdığı ve yaşadığı ortamın daha da neşeleneceği ve hareketleneceğine yorumlanır. Ailesinin çok köklü ve soylu bir aileden geldiğine ve ailesinin çok yakın bir zamanda kalabalıklaşacağına delalet eder. Cefa ile birlikte elde edeceği huzura ve sevgiye tabir edilir. Yakın çevresine yardımda bulunan, herkesin dertlerini sorunlarını dinleyen ve çözümler üreten ve bundan dolayı da birçok kişi tarafından sevilen biri olduğunu simgelemektedir. Eline yakın bir zamanda toplu bir paranın gireceğine yorumlanır. Çok özlediği refaha, hasret duyduğu aile özlemine, kazanılan paranın hayırlı ve temiz olacağına ve yapacağınız yolculuğunuzu hayırlı bir şey için erteleyeceğinize dalalet eder. Hem hayırlı hem de şerle tabir edilir ve faydalı uğraşlarla zaman harcayacağınıza yorumlanır.


 

Kahve Falında Meşe Görmek

Genellikle iş ile ilgili olabilecek gelişmelere dair yorumlanır. Özellikle elinizdeki işi yarım bırakmamanız adına bir uyarı niteliği taşır. Çünkü bu işi tamamlamanız halinde kazancınız büyük oranda artacaktır. Bu aynı zamanda sıkıntıdan düze çıkacağınız anlamına da gelir. Eğer birden fazla yerde çıkmışsa, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğinize işaret eder. Aynı zamanda şöhretin habercisidir.

Çevresinde tanınan ve sevilen biri haline gelir. Eğer tabakta çıkmışsa bu, evinize yakın zamanda gelecek yüklü bir mirasa ve bu mirasın ardından ailenizin yaşayacağı maddi ferahlığa işaret eder. Bu ferahlıkla birlikte ailenizde iç huzuru artacak ve yuvanızda mutluluk hakim olacak demektir.

Köklü değişikliklere de yorumlanabilir. İş kurup o işi büyütebilir ya da bulunduğu işte yükselip kök salabilir. Bu uzun süreli başarı, hayatında da uzun süreli feraha, ailece rahat yaşamaya ve geleceğe yönelik sağlam yatırımlara işaret eder. Kişinin bu başarılarının aile içi ilişkilerine de etki etmesi ve evin içindeki huzurun kalıcı hale gelmesi demektir. Evdeki huzurunuzun bozulmaması için dikkatli olmanız gerekir. Çünkü çevrenizde hem başarınızı kıskanan hem de mutluluğunuzda gözü olan birileri olacaktır. Bu anlamda iş yaşamınızda başarınızı engelleyip arkanızdan iş çevirebilecek insanlara ve ev yaşamında çevrenizde dedikodu yapıp huzurunuzu kaçırabilecek olan insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu insanların varlığını farkedebilmeniz için de herkesle yakınlık kurmamanız, yakınınızdaki insanların da size karşı olan tutumlarına dikkat etmeniz gerek. Fal sahipleri bu noktada dikkat çekici ve insanlar tarafından önemsenen insanlardır. Bu da onlar için başarılı bir hayat demektir. Başarı ise kazancı ve mutluluğu beraberinde getirir. Ancak çevrenizde sizin için kötü düşünen insanların negatif enerjileri sizin bu başarılarınıza engel olup, yolunuzdan alıkoyabilir.


 

Kahve Falında Ağaç Altında İnsan Görmek

Hayırlara vesile olarak yorumlanır. Maddi zorluklarınızın geride kalacağı ve bu sayede de daha rahat ve lükse bir hayat süreceğinize delalet eder. Kariyerinizde yükselme yaşayacak ve övgüleri üzerinize toplayacaksınız. Fal sahibi çalışmayan biri ise önüne yeni iş imkanları çıkacak ve çalışmaya başlayacak. Bu işi severek yapacaksınız ve bu iş sayesinde yüksek mevkilere ulaşacaksınız. Huzurlu ve mutlu bir dönem sizi bekliyor, geçmişteki olumsuzluklar artık geride kaldı. Bugüne kadar yaşanan tüm sıkıntılar sizin için bir sınavdı ve siz bu sınavı başarı ile tamamladınız. Artık hayatınızda hiçbir zorluk yaşamayacaksınız ve işleriniz rast gidecek. Elinizi sürdüğünüz her işten başarı ile ayrılacak ve çok para kazanacaksınız. Yaptığınız yardımların ve iyiliklerin karşılığını fazlası ile alacağınız bir dönem içinde olduğunuza delalet eder.

Biri sizi çok üzdüyse, bugünlerde ilahi adalet yerini bulacak ve siz de çok rahatlayacaksınız. Fal sahibi bekar bir kişiyse aşk hayatında yeniliklere açık bir döneme girecek, eskiden yaşadığı üzüntüler geride kalacak ve yeni biriyle tanışarak tüm geçmişini unutacak. Bu kişiyle evlenip çocuk sahibi olacak ve mutlu bir yuvası olacak. Hasta olan bir yakınınız şifa bulacak ve bunu duyduğunuzda mutluluk gözyaşları dökeceksiniz. Anneniz ve babanız sizin için sürekli dua ediyorlar, onlar için hayırlı bir evlat olmuşsunuz ve hiç haram lokma yememişsiniz. Bunun mükafatını huzurlu bir yaşam sürerek alacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Çam Ağacı Görmek

Genellikle olumlu şekilde yorumlanır. Hedefleriniz önünde hiçbir engel kalmadığına ve kolaylıkla hedeflerinize ulaşacağınıza delalet eder. Fal sahibi iş arayan bir kişi ise beklediğine değeceğine ve önüne çok güzel bir iş fırsatı çıkacağına işarettir. Hayatı boyunca helal lokma yiyeceğinin ve maddi sıkıntı çekmeyeceğinin, malının ve parasının bereketli olacağının göstergesidir. Kalbi temiz ve dürüst birisiniz ve bu sayede hayatınıza hep iyi insanları çekecek ve mutlu mutlu bir yaşantı süreceksiniz. Çalışan bir kişiyseniz iş yerinde yaşadığınız sorunlar çözüme kavuşacak ve kariyerinizde zirve yapacağınız bir döneme gireceksiniz.

Hızlı gelişmelerin habercisidir. Fal sahibi kişi bekar ise, çok yakın zamanda hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve kısa bir süre içinde de onunla dünya evine gireceğine delalet eder. Bu kişiyle aşk ve güven dolu bir evliliğiniz olacak ve çok mutlu bir ömür geçireceksiniz. İleride doğacak evlatlarınızın hayırlı evlat olacağına ve başarılı olacağına da işarettir. Sağlık problemi yaşayan bir yakınınızın iyileşeceğinin ve eskisinden çok daha sıhhatli olacağının da müjdecisidir. Her koşulda olumlu yorumlanmakla beraber hayatınızdaki tüm olumsuzlukların silineceği ve yüzünüzün hep güleceği bir döneme gireceğinize de delalet eder. Para ve aşk konusunda çok şanslı olduğunuz ve bu konularda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız konusunda bilgi verir. Üzüntülü ve stresli günler artık geride kaldı. Bundan sonra kafanız hep rahat ve huzurlu olacak, yüzünüz gülecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çam Ağacı


 

Kahve Falında Tohum Görmek

Çevrenizde bir kişinin size karşı yoğun duygular beslediğine işaret eder. Bu kişiyi kısa zaman içerisinde fark edeceğinize ve karşılık vereceğinize yorumlanır. Evli bir kişiyseniz yakın zaman içerisinde hamile kalacağınıza ve hamileliğinizin çok güzel geçeceğine dalalet eder. Size kalacak olan mirası ve bu miras sayesinde hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olacağınızı, tüm borçlarınızdan kurtulacağınızı gösterir. Ailenize uzaktan gelen bir akrabaya tabir olunur. Bu akrabanın elleri kolları dolu olarak geleceği ve haneye huzur getireceği anlamına gelir.

Yeni bir işe gireceğinizi ve bu işte beklediğiniz geliri elde edeceğinizi gösterir. İş arkadaşlarınızla hemen kaynaşacağınıza, iş ortamında huzurlu olacağınıza tabir edilir. Kısa zamanda elde edilecek mala mülke işaret eder. Son derece sağlıklı olacağınız bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.