Kahve Falında Parmak Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Parmak Görmek

Kahve falında parmak görmek, fal sahibinin ümidini kaybetmeden sabırla beklemesi halinde tez vakitte gönlünden geçenin hayırlı bir şekilde karşısına çıkacağı anlamına gelir. Kişinin hayatına daha farklı bir pencereden bakması ve geçmişine takılı kalmaması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Yaşamınızda yoluna giden olayların varlığına tahammül edemeyen insanlar olduğunu simgeler. Mutluluğunuzu ve yuvanızı kıskanan insanların çevrenizdeki varlığı sizi mutsuz etmekte ve negatif etkilemektedir. Bu insanlardan en kısa sürede uzaklaşmanızı salık verir. Eğer bir hanımsanız oldukça etkileyici cazibeli biri olduğunuza delalet eder. Erkekseniz sizin lider ruhlu ve güçlü bir karakter olduğunuzu gösterir. Bekar iseniz en kısa zamanda biriyle tanışmanıza delalet eder. Yalnız birlikteliğinizi bir süre kötü niyetli insanlardan uzakta yaşamanız ilişkinizin seyri açısından önemlidir. Dedikodu ve olumsuz etkilerden böylelikle korunabilirsiniz. Bu kişiyle güzel ve uzun bir ilişki sonrasında evlilik kararı alacağınız anlamına gelir. Evliyseniz eşinizle mutlu bir hayatınız olduğuna delalettir. Birlikte güzel bir tatile çıkacağınızı da bildirir. Çevresel etkilerden mutluluğunuzu korumak için önlemler almanız gerektiğine delalettir. Geçmişten kalan kişilerin yaşamınıza etkisi olabilir. Bu nedenle bu kişilerin asıl niyetlerini öğrenmenizde fayda vardır.

Hayatınızda yeni fırsatlar ile ilgili haberleri alabileceğinizi gösterir. Bu haberlerin sevincini yaşamalı ve kıskanç insanlardan bu haberleri saklamalısınız. Karşınıza çıkan ufak tefek sorunları sabır ve iradenizle çözeceğinize delalettir. Mutlulukla süren ilişki anlamına da gelmektedir. Üzücü olaylar yaşasanız da hepsinden kısa sürede daha güçlü bir şekilde çıkacağınızın göstergesidir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre karşınıza çıkan engelleri aşacağınıza delalet eder. Hayatta önünüze çıkan sorunları kolayca çözeceğinize yorumlanır. Çevrenizde sevdiklerinizin olduğuna ve güç durumlarda size destek verdiklerine delalet eder. Aynı zamanda sizin akılcı çözümlerle sıkıntılı durumları kolaylıkla atlattığınızı bildirir. Bu özellikler güçlü ve azimli karakter göstergesidir. Aynı zamanda asil ve lider ruhlu insan özelliği olarak öne çıkar. İçinizdeki gücü hissetmeli ve her zorlukla başa çıkabileceğinizi unutmamalısınız. Ufak tefek sorunlar çıkabilecektir. Hedefinizden vazgeçirmek isteyen kıskanç insanlar da olacaktır. Bu kişilere kulak asmadan hedefinize ilerlemeniz gerektiğine delalet eder. Başarı elde edeceğinizin göstergesidir. Bu başarı ile çevre tarafından takdir gören bir kişi olacağınıza işaret eder. Başarılarınızın karşılığında iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Refah içinde zengin bir hayata adım atmanız söz konusudur.

İş hayatında ilerleme ve terfi etme anlamındadır. Tüm gücünüzü sarf ederek çalışmanızın ve tüm çabalarınızın artık sonuç vereceğinin göstergesidir. Bir iş yerinde çalışıyorsanız terfi etmeye delalettir. Kendi işinizi kurduysanız işinizi büyütmeye ve yeni anlaşmalara delalet eder. Bu çalışmalarınızın sonucunda bol kazanç sağlamanız anlamına gelir. Mutlulukla bolluk ve bereket içinde yaşayacağınızı bildirir. Önünüze kötü niyetleri ile çıkan insanlara fırsat vermemeniz ve bu kişilere engel olmanız gerektiğini salık verir. Kıskanç ve dedikoducu insanları çevrenizden uzaklaştırmanız halinde, hayatınızdaki başarı ve gelişmelere rahatça odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailesine bağlı, ailevi konularda hassas davranan kişiyi simgeler. Aile ile ilgili konularda ilgili ve özenli davranan biri olduğunuzu gösterir. Görüşlerine saygı duyulan lider ruhlu karakteri de simgeler. Aileyi ilgilendiren konularda sözünün dinlendiğine ve sizden görüş alındığına delalet eder. Akılcı ve mantıklı çözümlerin yanı sıra sevgi ile sorunları çözdüğünüz anlamındadır. Sorumluluk sahibi ve olgun insanı anlatır. Ailenizi ilgilendiren bir konuda haksızlık yapan birine haddini bildireceğinize delalettir. Bu korumacı tavrınız ile ailenize zarar vermek isteyen insanları hanenizden uzaklaştıracağınız anlamına gelir. Eğer bir çocuğunuz varsa bazı konularda asilik yapacağına delalet eder. Bazı sorunlar yaşayıp üzülmeniz söz konusu olsa da sabırlı davranarak sorunu atlatacağınız anlamına gelir. Çevrenizde kıskanç ve dedikoducu insanların varlığını fark edeceksiniz demektir. Farkında olmanız ile zarar veren bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmanız gerektiğini bildirir. Hayatınızdaki dost ve düşmanları belirlediğinizde mutluluk sizinle olacaktır.

Aile ve dost çevrenizde sizi çok seven insanlar olduğuna ve her konuda size yardım etmeye hazır olduklarına delalet eder. Saygın ve güvenilir bir insan olduğunuza delalet eder. İşlerinizin yolunda gittiğine ve refah içinde yaşayacağınıza delalet eder. Çevrenizden gereksiz kişileri uzaklaştırdığınızda mutluluğunuzun katlanarak artacağına delalet eder. Yaşamınızda yaptığınız bu değişim ile bir dönemi sonlandırıp yeni ve daha huzurlu bir döneme geçiş yapacağınız anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Güçlü ve lider ruhlu insanı simgeler. Bu insan gücü ve dirayeti ile her daim ayakta kalmayı başaran kişidir. İş dünyasında azimli ve hırslı bir karakteri simgeler. Hedeflerinden asla vazgeçmeyen ne istediğini bilen insanın her koşulda başarıyı elde edeceğine delalet eder. Yaşadığınız bazı sıkıntıları dışa vuracağınıza ve bu durumun size iyi geleceğine delalet eder. Yolunuza sorunsuz bir şekilde devam edebileceğinizi gösterir. Bu dönemde karşınıza yeni iş fırsatları çıkabileceğini gösterir. Bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmek ve düşünmeden geri tepmemek önemlidir. İş yerinde başarılı olacağınız verimli bir çalışma dönemi geçireceğinize delalet eder. Ailenizden ve yakın dostlarınızdan destek alarak bu manevi güçle daha da başarılı olabileceğinize işaret eder. En zor zamanlarda bile onların manevi desteğinin önemini bildirir. Şu an yapmakta olduğunuz mesleğinizden farklı bir alanda çalışabileceğinizi gösterir. Bir firmada çalışıyorsanız bu durum kendi işinizin patronu olmak gibi bir değişim de olabilir. Çok çalışarak her konuda başarılı olmanızın mümkün olduğuna tabir olur.

Önünüze çıkan engelleri aşarak güzel günlere ulaşacağınıza delalet eder. Gücünüzün her geçen gün artışına işaret eder. Ailenizin başarınızın ardındaki manevi güç olduğunu unutmadan onların desteği ile başaramayacağınız hiç bir şeyin olmadığı açıktır. Bolluk bereket ve zenginlikle dolu bir yaşamın sizi beklediğini gösterir. Büyük zaferler kazanarak bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınıza delalettir.

Sağlık Yorumu

Çevrenizde yaşanan olumsuz durumlardan etkilenmenizin bir süre mümkün olacağına delalet eder. Hayatınıza olumsuz etki yapan kıskanç ve dedikoducu insanlardan rahatsız olduğunuzun göstergesidir. Bu insanların bir müddet canınızı sıkacağına delalet eder. Bu can sıkıntısı kısa süreliğine sağlık problemi yaşamanıza etki edebilir. Bu sorunlar stres, panik atak, mide ağrısı gibi şikayetler olabilir. Çevredeki insanlara karşı tüm duygularınızı dışa vurduğunuzda sağlığınızda eski haline dönecektir. Çok fazla sorumluluk almak ve yorulmak da sağlığınızı bozabilir. Bu nedenle kendinize fazla yüklenmeden, dinlenmeye çalışarak sağlığınızın düzelmesini sağlamanız gerektiğine dikkat çeker. Sorumluluklar konusunda iş bölümü yapmak ve sevdiklerinizden destek almak bu dönemde sizi rahatlatacaktır. Yalnızca kendinize yüklenmeye devam etmeniz halinde sağlık sorunlarının geri geleceğine delalettir.

Kendinize enerji toplama fırsatı tanımanız gerektiğine işaret eder. Dinlenmek, müzik dinlemek, hobilerle uğraşmak size ruhunuzu dinlendirme fırsatı sunacaktır. Ailece yapılan etkinlikler, geziler vs. sizin kendinizi manevi açıdan iyileştirmenizde etkendir. Gücünüzü toplayarak yola devam ettiğinizde her zamankinden daha güçlü ve başarılı olacağınıza işaret eder. Kişisel bakımınıza özen gösterebilir, görünümünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Bu tarz küçük değişimlerin enerjinizi geri kazanmanızda etkili olacağını bildirir.


Kahve Falında İşaret Parmağı Görmek

Fal sahibinin yaptığı hataları telafi etme fırsatı yakalaması ile birlikte içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini çok yakın hissettiği bir dostu ile duygusal bir ilişkiye başlayacağına ve kalbinin huzurla dolacağına işaret eder.


Kahve Falında 4 Parmaklı El Görmek

Fal sahibinin atacağı başarılı adımlarla birlikte kendisine olan saygısının ve güveninin artacağı anlamına gelir. Kişinin yaptığı dualarının kabul olmasıyla birlikte bir ömür boyu huzurlu ve mutlu olacağı kısmetinin tez vakitte ayağına geleceğine işaret eder.


Kahve Falında Baş Parmak Görmek

Fal sahibinin bir süredir aklını kurcalayan ve arasında gidip geldiği bir konu ile ilgili atacağı adım sonucunda yüzünün güleceği anlamına gelir. Kişinin bir süredir kendisine huzursuzluk veren birinin büyük bir yalanını yakalayarak hayatından çıkartacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.