Kahve Falında Parmak Görmek

Kahve Falında Parmak Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.215 kez okundu.

Kahve falında parmak görmek, olumsuz bir olay yaşayacağınıza, bir zarara, bir felakete işarettir. Bu durum iş hayatınızda olabilir, eğitim hayatınızda olabilir ya da sosyal hayatınızda olabilir. Okul hayatınızda zor günler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda bazı projeler yapıyor ya da girişimcilik düşünüyor olabilirsiniz. Bu planlarınızın suya düşeceği anlamına gelir. Hatta iflas etme aşamasına bile gelebilirsiniz.

Huzurun, sevginin, cömertliğin ve zorluğun sembolüdür. Yaşamış olduğunuz huzurlu günler yerini zor ve mutsuz günlere bırakabilir. Ancak ne olursa olsun güçlü davranmanız ve hayatınıza devam etmeniz gereken bir dönemdesiniz demektir. Bu dönemde biraz daha kendinize yönelebilirsiniz. Özel yeteneklerinizi keşfedebilir ya da yeni hobiler edinmeyi deneyebilirsiniz. Bu gibi uğraşlar sizi bu dönemin sıkıntılarından biraz da olsa uzaklaştıracaktır. İbadetlerinize önem vermeniz gerektiği anlamına da gelir. Son zamanlarda ibadetlerinizi yerine getirmiyor olabilirsiniz. Tekrar ibadetlerinize yoğunlaşmanız gereken bir dönemin habercisi olabilir. Hatta hayatınızdaki bu sıkıntı, zorluk, iş ve eğitim hayatındaki başarısızlıklar ibadetlerinizi yerine getirmediğiniz için oluyor olabilir. Aşk hayatınızda güzel haberlerin işareti olabilir. Bu dönemde eşiniz ya da sevgilinizle ask tazeleme fırsatı bulabilirsiniz. Anlayışlı, dürüst, kibar ve sevilen biri olduğunuzu gösterir. Evlilik yolunun açılması, eğer evliyseniz bir erkek çocuk olarak da yorumlanabilir.

Kahve Falında İşaret Parmağı Görmek

Etrafında sürekli başkalarını suçlayarak rahatlayan ve asla sorumluluk almayıp daima şikayet eden kişilerin olduğunu belirtir. Bu kişiler fal sahibinin yaşam enerjisini de emdiği için onlardan uzaklaşmak isteyecektir ama pek kolay olmayacaktır. Sabır göstermesi gereken bir konu olduğu için aşırı derecede yıpranmasına sebep olan olaylar yaşaması muhtemeldir. Yine de bu konuda kafasını rahat tutması en iyisi olacaktır çünkü sabrının sonu selamet olacaktır. Hak ettiği huzura kavuşması biraz zaman alsa bile fal sahibini güzel bir gelecek bekliyor demektir. Ayrıca bu insanlarla gireceği mücadelede de yalnız olmayacak, etrafında her zaman onu destekleyen ve haklı olduğunu savunan kişiler olacaktır.

Her zaman her konuda dürüst olmaya ve insanlar tarafından parmak ile gösterilmeye de dalalettir. Fal sahibi bu özelliği sayesinde etrafında hem dost hem düşman biriktirecektir ama doğru yoldan şaşmasının mükafatını daima alacaktır. İş ortamında karşılaştığı aksilikler karşısında izlediği tavır ise patronların gözünden kaçmayacak ve ona artı puan olarak geri dönecektir. Aynı şekilde aile hayatında da adil tutumlar sergilediği için harika çocuklar yetiştirecektir.

Erkek arkadaşlarınız sizi kabuğunuzdan çıkartabilmek için uzun süredir neredeyse savaş veriyor. Kaybınızın büyük olduğunun farkındalar ama dışarıda akıp giden bir hayat var ve sizin artık bu hayata uyum sağlamanız gerekiyor. Henüz iş konusunda çok deneyimli sayılmazsınız fakat kısa süre içinde hayal bile edemediğiniz başarılara imza atacaksınız. Sağlığınızı ihmal ederek sevdiklerinizi de çok üzüyorsunuz.

Kahve Falında Baş Parmak Görmek

Olağanüstü olayların yanında sıra dışı insanlarla karşılaşacağınıza da işaret eder. Uzun bir süreç sonunda karşılaşacağınız bu insanlar, size yeni bakış açıları kazandıracak ve yeni vizyonlar sunacaktır. Ayrıca bu insanları hayatınıza iş arkadaşı ya da sevgili olarak aldığınızda ömrünüz boyunca rahatlıkla güvenebileceğiniz birine sahip olacaksınız. Yaşayacağınız olağan üstü ve sizi farklı açılardan mutlu edecek olaylara da hazırlıklı olmanız gerekecek. Daha önce hiç tatmadığınız duygularla tanışabilir, olduğunuzdan daha farklı ve daha donanımlı birine dönüşebilirsiniz. Günlük hayatta sık karşılaşılmayan ancak bir kere karşılaşıldığı takdirde de asla unutulmayacak kişi ya da olayların temsilcisidir. Bu gibi kişiler ya da olaylar hayatınız boyunca bir defa karşınıza çıkabileceği gibi, iyi değerlendirdiğiniz takdirde daha sık gördüğünüz durumlar haline de gelebilir. Ancak ne olursa olsun herkesten daha şanslı olduğunuzun ve diğer birçok insanın asla sahip olamayacağı şeylere sahip olacağınızın habercisidir.

Kahve Falında Beş Parmak

Zarara ve felakete yorumlanır. Ailenizle tartışmaya, eğitim hayatınızda başarısızlığa, iş hayatınızda maddi kayıp veya iflasa işaret eder. Kişinin güçlük yaşayacağına, sorunlu bir döneme gireceğine ve bu sorunların ona uzun süreli bir bunalım yaşatacağına işarettir. Bu kişinin hayatındaki sorunlar ve onu sürükledikleri bunalım hali aslında geçicidir ancak bu dönemde dayanıklı olmalı, güçlü olup sabır göstermelidir.

Çalkantılı ve inişli çıkışlı bir hayattan sonra gelecek huzura ve sükunete işaret eder. Özellikle şu anda hayatınızda ani değişimlerin ya da çok fazla hareketin olduğunu düşünüyorsanız, bu durumun bir süre daha devam etmesinin ardından tamamen rahat ve ferah bir yaşam tarzına kavuşacağınız konusunda şüphe duymamalısınız. Ancak henüz hayatınızda bu gibi hareketli ve çalkantılı bir durum yoksa kendinizi yakın bir zamanda içine gireceğiniz bu tarz bir hayat temposuna alıştırsanız iyi olur. Bu durumun fazla uzun sürmeyeceğini hatırlatmakta da fayda var. Durağan ve sakin bir hayata tekrar geri dönmeniz çok da zor olamayacak.

Aslında sakin ve monoton bir hayattan hoşlandığınızı ancak içinde bulunduğunuz şartların böyle bir hayat yaşamak için elverişli olmadığını gösterir. Her ne kadar böyle bir hayata derinden özlem duyuyor olsanız da bir süre daha birçok iniş çıkış yaşayıp heyecanlı anlara tanıklık etmeye devam edeceksiniz. Bunun sonundaysa hasretini çektiğiniz o ferah ve huzur dolu hayata kavuşmanız kolaylaşacak. Sıradan ve sade yaşamları temsil eder. Ancak bu tarz yaşam biçimlerine sahip olan insanlar öncesinde muhakkak uzun ve dikenli yollardan geçerler. Dolayısıyla içinizdeki bu tarz bir hayata sahip olma isteğini dışa vurmadan önce karşılaşacağınız sıkıntıları ve zorlukları iyi hesap etmeniz gerekiyor. Ardından ne istediğinize karar vererek hayatınızdaki aşırı hareketli ve karşı konulamaz parçaları yavaş yavaş azaltabilirsiniz.

Kahve Falında Parmak İzi Görmek

Bazı yorumculara göre güce işarettir. Bu güç karşılaştığınız maddi ya da manevi bir sorun karşısında size yardım edecek, destek verecek bir aile bireyiniz ya da yakın bir dostunuz olduğu anlamına gelir. Eğer birleşik çıkmışsa da bu sembol, bir iş görüşmesinden alınacak olumlu sonuca, el sıkışmaya ve o işte yükselip güç kazanmaya işaret eder. Ancak burada da çevrenizden göreceğiniz destekler ve yardımlar önemlidir. Çünkü başarısızlıklar tek başına yaşanamayacağı gibi başarılar da tek başına elde edilmez. Bu süreçte ailenizin ve dostlarınızın desteğini almanız sizi daha çok teşvik edip güçlenmenize katkı sağlayacaktır. Ayrıca yakın zamanda hırsızlığa ya da dolandırıcılığa maruz kalacağınıza veya böyle bir suçlamanın üzerinize atılacağınıza işaret eder. Eğer başarılı bir işiniz ve iyi bir kazancınız varsa arkanızdan iş çevrilerek kazancınız elinizden alınabilir veya sahte bir işe maruz kalarak dolandırılabilirsiniz. Ancak üzerinize böyle bir suç atılırsa bu, sizin başarınızı çekemeyen muhtemelen aynı iş yerinde beraber çalıştığınız insanlardan biri olacaktır.

Kahve Falında Altı Parmak Görmek

Olağanüstü ve daha önce hiç karşılaşılmamış olayların yaşanacağına dalalettir. Ömrünüz boyunca hiç görmediğiniz ve asla aklınıza gelmeyecek bir olayla karşılaşabilir; bunun sonuncunda hayatınızın en büyük tecrübesini edinebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz türde bu gibi olaylar hayata bakış açınızı değiştirerek size beklediğinizden daha çok şey katabilir. Öncelikle yakın zamanda karşılaşma ihtimaliniz olan bu gibi olaylar için soğukkanlı ve akılcı bir yaklaşım geliştirmeniz yararınıza olacaktır. Ardından karşılaşacağınız bu olayı yarara çevirme şansınız olduğunun farkına varmalı buna göre hareket etmelisiniz. Bu aşamada yakın çevrenizden alacağınız destek sizin için oldukça faydalı olacaktır. Hayatında gereksiz olan şeyleri de işaret etmektedir. Sizler hayatınıza size ışık yakan herkese güvenerek onları alıyor oluşunuz sizlerin sosyal biri olduğunuzu değil aksine daha çok dertler ile uğraşmak isteyen biri olduğunuzu göstermektedir. Sosyal olmak ile insanlar ile uğraşmak durumlarını biri birinden ayırt edemez iseniz de her an kafanızın ağrıyacak olduğunu da bilmelisiniz. Bir de hayatınızda olmasının hiçbir anlamı olmayan birisinin sizlere üzüntü ve acıdan başka bir şey getirmeyecek olduğunu da göstermektedir. Diğer bir yandan da evlenmek üzere hazırlık yapıyor olduğunuzu göstermektedir. Parmağın sadece yüzük olduğunu da işaret eden bu fal sizlerin bu yolda daha mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini de işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişi ile çıktığınız yollarda pürüzler ile de karşılaşmak istemiyor iseniz bunun için mantıklı bir şekilde önünüze bakarak yürür iseniz de o zaman göreceksiniz ki hiçbir şey sizlere engel olamayacak ve her an mutlu olabileceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git