Kahve Falında Parmak Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Parmak Görmek

Kahve falında parmak görmek, asillik ve lider ruhlu olmak anlamına gelir. Son zamanlarda yaşadığınız duyguları dışa vuracağınıza işarettir. Zor bir durumdan güçlükle de olsa kurtulmaya delalet eder. Bir düşmanınız olduğu anlamına da gelir. Bir süre kendinizi çıkmazda hissedecek olabilirsiniz. Sizi sıkan ve bunaltan bu süreci sağlıklı atlatmanız gerektiğine delalettir. Geçici olan bu durumu sabır ve güçle atlatmanız gerektiği anlamına gelir. Çeşitli konularda aldığınız sorumlulukların yükü veya karşınıza çıkan engeller sizi bunaltmış olabilir. Bu durumların en kısa zamanda geçeceğini bilmeli ve rahatlamalısınız. Sizi üzen veya sinirlendiren bir insana duygularınızı ifade etmek anlamına da gelir. Duygusal olarak dolduğunuz bir insana çok kısa zaman içinde patlayabilir, duygularınızı haykırabilirsiniz. Hakkınızı aramak isteyebilir ve bu konuda tepki gösterebilirsiniz.

Çevrenizde kötülüğünüzü isteyen insanların olabileceğini bildirir. Bu insanlar sizden menfaat sağlamaya çalışan veya sizi kıskanan birileri olabilir. Bu kişi akraba çevreniz veya iş ortamınızdan biri de olabilir. Kötü niyetli olan kişinin arkanızdan iş çevirmesi veya dedikodu yapması mümkündür. Bu durumu fark ederek düşüncelerinizi sert bir şekilde ifade edeceğiniz anlamına gelir. Tartışmada arada kalmak anlamına da gelir. Bu nedenle çevresinde tartışan iki insan gördüğünüzde bu olaya müdahale etmemeniz gerektiğine tabir olur. Bu duruma karışmanız sizin zararınıza olacaktır.

Aşk Hayatı

Yaşamınızda yoluna giden olayların varlığına tahammül edemeyen insanlar olduğunu simgeler. Mutluluğunuzu ve yuvanızı kıskanan insanların çevrenizdeki varlığı sizi mutsuz etmekte ve negatif etkilemektedir. Bu insanlardan en kısa sürede uzaklaşmanızı salık verir. Eğer bir hanımsanız oldukça etkileyici cazibeli biri olduğunuza delalet eder. Erkekseniz sizin lider ruhlu ve güçlü bir karakter olduğunuzu gösterir. Bekar iseniz en kısa zamanda biriyle tanışmanıza delalet eder. Yalnız birlikteliğinizi bir süre kötü niyetli insanlardan uzakta yaşamanız ilişkinizin seyri açısından önemlidir. Dedikodu ve olumsuz etkilerden böylelikle korunabilirsiniz. Bu kişiyle güzel ve uzun bir ilişki sonrasında evlilik kararı alacağınız anlamına gelir. Evliyseniz eşinizle mutlu bir hayatınız olduğuna delalettir. Birlikte güzel bir tatile çıkacağınızı da bildirir. Çevresel etkilerden mutluluğunuzu korumak için önlemler almanız gerektiğine delalettir. Geçmişten kalan kişilerin yaşamınıza etkisi olabilir. Bu nedenle bu kişilerin asıl niyetlerini öğrenmenizde fayda vardır.

Hayatınızda yeni fırsatlar ile ilgili haberleri alabileceğinizi gösterir. Bu haberlerin sevincini yaşamalı ve kıskanç insanlardan bu haberleri saklamalısınız. Karşınıza çıkan ufak tefek sorunları sabır ve iradenizle çözeceğinize delalettir. Mutlulukla süren ilişki anlamına da gelmektedir. Üzücü olaylar yaşasanız da hepsinden kısa sürede daha güçlü bir şekilde çıkacağınızın göstergesidir.

Para

Karşınıza çıkan engelleri aşacağınıza delalet eder. Hayatta önünüze çıkan sorunları kolayca çözeceğinize yorumlanır. Çevrenizde sevdiklerinizin olduğuna ve güç durumlarda size destek verdiklerine delalet eder. Aynı zamanda sizin akılcı çözümlerle sıkıntılı durumları kolaylıkla atlattığınızı bildirir. Bu özellikler güçlü ve azimli karakter göstergesidir. Aynı zamanda asil ve lider ruhlu insan özelliği olarak öne çıkar. İçinizdeki gücü hissetmeli ve her zorlukla başa çıkabileceğinizi unutmamalısınız. Ufak tefek sorunlar çıkabilecektir. Hedefinizden vazgeçirmek isteyen kıskanç insanlar da olacaktır. Bu kişilere kulak asmadan hedefinize ilerlemeniz gerektiğine delalet eder. Başarı elde edeceğinizin göstergesidir. Bu başarı ile çevre tarafından takdir gören bir kişi olacağınıza işaret eder. Başarılarınızın karşılığında iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Refah içinde zengin bir hayata adım atmanız söz konusudur.

İş hayatında ilerleme ve terfi etme anlamındadır. Tüm gücünüzü sarf ederek çalışmanızın ve tüm çabalarınızın artık sonuç vereceğinin göstergesidir. Bir iş yerinde çalışıyorsanız terfi etmeye delalettir. Kendi işinizi kurduysanız işinizi büyütmeye ve yeni anlaşmalara delalet eder. Bu çalışmalarınızın sonucunda bol kazanç sağlamanız anlamına gelir. Mutlulukla bolluk ve bereket içinde yaşayacağınızı bildirir. Önünüze kötü niyetleri ile çıkan insanlara fırsat vermemeniz ve bu kişilere engel olmanız gerektiğini salık verir. Kıskanç ve dedikoducu insanları çevrenizden uzaklaştırmanız halinde, hayatınızdaki başarı ve gelişmelere rahatça odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailesine bağlı, ailevi konularda hassas davranan kişiyi simgeler. Aile ile ilgili konularda ilgili ve özenli davranan biri olduğunuzu gösterir. Görüşlerine saygı duyulan lider ruhlu karakteri de simgeler. Aileyi ilgilendiren konularda sözünün dinlendiğine ve sizden görüş alındığına delalet eder. Akılcı ve mantıklı çözümlerin yanı sıra sevgi ile sorunları çözdüğünüz anlamındadır. Sorumluluk sahibi ve olgun insanı anlatır. Ailenizi ilgilendiren bir konuda haksızlık yapan birine haddini bildireceğinize delalettir. Bu korumacı tavrınız ile ailenize zarar vermek isteyen insanları hanenizden uzaklaştıracağınız anlamına gelir. Eğer bir çocuğunuz varsa bazı konularda asilik yapacağına delalet eder. Bazı sorunlar yaşayıp üzülmeniz söz konusu olsa da sabırlı davranarak sorunu atlatacağınız anlamına gelir. Çevrenizde kıskanç ve dedikoducu insanların varlığını fark edeceksiniz demektir. Farkında olmanız ile zarar veren bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmanız gerektiğini bildirir. Hayatınızdaki dost ve düşmanları belirlediğinizde mutluluk sizinle olacaktır.

Aile ve dost çevrenizde sizi çok seven insanlar olduğuna ve her konuda size yardım etmeye hazır olduklarına delalet eder. Saygın ve güvenilir bir insan olduğunuza delalet eder. İşlerinizin yolunda gittiğine ve refah içinde yaşayacağınıza delalet eder. Çevrenizden gereksiz kişileri uzaklaştırdığınızda mutluluğunuzun katlanarak artacağına delalet eder. Yaşamınızda yaptığınız bu değişim ile bir dönemi sonlandırıp yeni ve daha huzurlu bir döneme geçiş yapacağınız anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Güçlü ve lider ruhlu insanı simgeler. Bu insan gücü ve dirayeti ile her daim ayakta kalmayı başaran kişidir. İş dünyasında azimli ve hırslı bir karakteri simgeler. Hedeflerinden asla vazgeçmeyen ne istediğini bilen insanın her koşulda başarıyı elde edeceğine delalet eder. Yaşadığınız bazı sıkıntıları dışa vuracağınıza ve bu durumun size iyi geleceğine delalet eder. Yolunuza sorunsuz bir şekilde devam edebileceğinizi gösterir. Bu dönemde karşınıza yeni iş fırsatları çıkabileceğini gösterir. Bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmek ve düşünmeden geri tepmemek önemlidir. İş yerinde başarılı olacağınız verimli bir çalışma dönemi geçireceğinize delalet eder. Ailenizden ve yakın dostlarınızdan destek alarak bu manevi güçle daha da başarılı olabileceğinize işaret eder. En zor zamanlarda bile onların manevi desteğinin önemini bildirir. Şu an yapmakta olduğunuz mesleğinizden farklı bir alanda çalışabileceğinizi gösterir. Bir firmada çalışıyorsanız bu durum kendi işinizin patronu olmak gibi bir değişim de olabilir. Çok çalışarak her konuda başarılı olmanızın mümkün olduğuna tabir olur.

Önünüze çıkan engelleri aşarak güzel günlere ulaşacağınıza delalet eder. Gücünüzün her geçen gün artışına işaret eder. Ailenizin başarınızın ardındaki manevi güç olduğunu unutmadan onların desteği ile başaramayacağınız hiç bir şeyin olmadığı açıktır. Bolluk bereket ve zenginlikle dolu bir yaşamın sizi beklediğini gösterir. Büyük zaferler kazanarak bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınıza delalettir.

Sağlık

Çevrenizde yaşanan olumsuz durumlardan etkilenmenizin bir süre mümkün olacağına delalet eder. Hayatınıza olumsuz etki yapan kıskanç ve dedikoducu insanlardan rahatsız olduğunuzun göstergesidir. Bu insanların bir müddet canınızı sıkacağına delalet eder. Bu can sıkıntısı kısa süreliğine sağlık problemi yaşamanıza etki edebilir. Bu sorunlar stres, panik atak, mide ağrısı gibi şikayetler olabilir. Çevredeki insanlara karşı tüm duygularınızı dışa vurduğunuzda sağlığınızda eski haline dönecektir. Çok fazla sorumluluk almak ve yorulmak da sağlığınızı bozabilir. Bu nedenle kendinize fazla yüklenmeden, dinlenmeye çalışarak sağlığınızın düzelmesini sağlamanız gerektiğine dikkat çeker. Sorumluluklar konusunda iş bölümü yapmak ve sevdiklerinizden destek almak bu dönemde sizi rahatlatacaktır. Yalnızca kendinize yüklenmeye devam etmeniz halinde sağlık sorunlarının geri geleceğine delalettir.

Kendinize enerji toplama fırsatı tanımanız gerektiğine işaret eder. Dinlenmek, müzik dinlemek, hobilerle uğraşmak size ruhunuzu dinlendirme fırsatı sunacaktır. Ailece yapılan etkinlikler, geziler vs. sizin kendinizi manevi açıdan iyileştirmenizde etkendir. Gücünüzü toplayarak yola devam ettiğinizde her zamankinden daha güçlü ve başarılı olacağınıza işaret eder. Kişisel bakımınıza özen gösterebilir, görünümünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Bu tarz küçük değişimlerin enerjinizi geri kazanmanızda etkili olacağını bildirir.


 

Kahve Falında İşaret Parmağı Görmek

Etrafında sürekli başkalarını suçlayarak rahatlayan ve asla sorumluluk almayıp daima şikayet eden kişilerin olduğunu belirtir. Bu kişiler fal sahibinin yaşam enerjisini de emdiği için onlardan uzaklaşmak isteyecektir ama pek kolay olmayacaktır. Sabır göstermesi gereken bir konu olduğu için aşırı derecede yıpranmasına sebep olan olaylar yaşaması muhtemeldir. Yine de bu konuda kafasını rahat tutması en iyisi olacaktır çünkü sabrının sonu selamet olacaktır. Hak ettiği huzura kavuşması biraz zaman alsa bile fal sahibini güzel bir gelecek bekliyor demektir. Ayrıca bu insanlarla gireceği mücadelede de yalnız olmayacak, etrafında her zaman onu destekleyen ve haklı olduğunu savunan kişiler olacaktır.

Her zaman her konuda dürüst olmaya ve insanlar tarafından parmak ile gösterilmeye de dalalettir. Fal sahibi bu özelliği sayesinde etrafında hem dost hem düşman biriktirecektir ama doğru yoldan şaşmasının mükafatını daima alacaktır. İş ortamında karşılaştığı aksilikler karşısında izlediği tavır ise patronların gözünden kaçmayacak ve ona artı puan olarak geri dönecektir. Aynı şekilde aile hayatında da adil tutumlar sergilediği için harika çocuklar yetiştirecektir.

Erkek arkadaşlarınız sizi kabuğunuzdan çıkartabilmek için uzun süredir neredeyse savaş veriyor. Kaybınızın büyük olduğunun farkındalar ama dışarıda akıp giden bir hayat var ve sizin artık bu hayata uyum sağlamanız gerekiyor. Henüz iş konusunda çok deneyimli sayılmazsınız fakat kısa süre içinde hayal bile edemediğiniz başarılara imza atacaksınız. Sağlığınızı ihmal ederek sevdiklerinizi de çok üzüyorsunuz.


 

Kahve Falında Baş Parmak Görmek

Olağanüstü olayların yanında sıra dışı insanlarla karşılaşacağınıza da işaret eder. Uzun bir süreç sonunda karşılaşacağınız bu insanlar, size yeni bakış açıları kazandıracak ve yeni vizyonlar sunacaktır. Ayrıca bu insanları hayatınıza iş arkadaşı ya da sevgili olarak aldığınızda ömrünüz boyunca rahatlıkla güvenebileceğiniz birine sahip olacaksınız. Yaşayacağınız olağan üstü ve sizi farklı açılardan mutlu edecek olaylara da hazırlıklı olmanız gerekecek. Daha önce hiç tatmadığınız duygularla tanışabilir, olduğunuzdan daha farklı ve daha donanımlı birine dönüşebilirsiniz. Günlük hayatta sık karşılaşılmayan ancak bir kere karşılaşıldığı takdirde de asla unutulmayacak kişi ya da olayların temsilcisidir. Bu gibi kişiler ya da olaylar hayatınız boyunca bir defa karşınıza çıkabileceği gibi, iyi değerlendirdiğiniz takdirde daha sık gördüğünüz durumlar haline de gelebilir. Ancak ne olursa olsun herkesten daha şanslı olduğunuzun ve diğer birçok insanın asla sahip olamayacağı şeylere sahip olacağınızın habercisidir.


 

Kahve Falında Beş Parmak Görmek

Zarara ve felakete yorumlanır. Ailenizle tartışmaya, eğitim hayatınızda başarısızlığa, iş hayatınızda maddi kayıp veya iflasa işaret eder. Kişinin güçlük yaşayacağına, sorunlu bir döneme gireceğine ve bu sorunların ona uzun süreli bir bunalım yaşatacağına işarettir. Bu kişinin hayatındaki sorunlar ve onu sürükledikleri bunalım hali aslında geçicidir ancak bu dönemde dayanıklı olmalı, güçlü olup sabır göstermelidir.

Çalkantılı ve inişli çıkışlı bir hayattan sonra gelecek huzura ve sükunete işaret eder. Özellikle şu anda hayatınızda ani değişimlerin ya da çok fazla hareketin olduğunu düşünüyorsanız, bu durumun bir süre daha devam etmesinin ardından tamamen rahat ve ferah bir yaşam tarzına kavuşacağınız konusunda şüphe duymamalısınız. Ancak henüz hayatınızda bu gibi hareketli ve çalkantılı bir durum yoksa kendinizi yakın bir zamanda içine gireceğiniz bu tarz bir hayat temposuna alıştırsanız iyi olur. Bu durumun fazla uzun sürmeyeceğini hatırlatmakta da fayda var. Durağan ve sakin bir hayata tekrar geri dönmeniz çok da zor olamayacak.

Aslında sakin ve monoton bir hayattan hoşlandığınızı ancak içinde bulunduğunuz şartların böyle bir hayat yaşamak için elverişli olmadığını gösterir. Her ne kadar böyle bir hayata derinden özlem duyuyor olsanız da bir süre daha birçok iniş çıkış yaşayıp heyecanlı anlara tanıklık etmeye devam edeceksiniz. Bunun sonundaysa hasretini çektiğiniz o ferah ve huzur dolu hayata kavuşmanız kolaylaşacak. Sıradan ve sade yaşamları temsil eder. Ancak bu tarz yaşam biçimlerine sahip olan insanlar öncesinde muhakkak uzun ve dikenli yollardan geçerler. Dolayısıyla içinizdeki bu tarz bir hayata sahip olma isteğini dışa vurmadan önce karşılaşacağınız sıkıntıları ve zorlukları iyi hesap etmeniz gerekiyor. Ardından ne istediğinize karar vererek hayatınızdaki aşırı hareketli ve karşı konulamaz parçaları yavaş yavaş azaltabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El


 

Kahve Falında Parmak İzi Görmek

Bazı yorumculara göre güce işarettir. Bu güç karşılaştığınız maddi ya da manevi bir sorun karşısında size yardım edecek, destek verecek bir aile bireyiniz ya da yakın bir dostunuz olduğu anlamına gelir. Eğer birleşik çıkmışsa da bu sembol, bir iş görüşmesinden alınacak olumlu sonuca, el sıkışmaya ve o işte yükselip güç kazanmaya işaret eder. Ancak burada da çevrenizden göreceğiniz destekler ve yardımlar önemlidir. Çünkü başarısızlıklar tek başına yaşanamayacağı gibi başarılar da tek başına elde edilmez.

Bu süreçte ailenizin ve dostlarınızın desteğini almanız sizi daha çok teşvik edip güçlenmenize katkı sağlayacaktır. Ayrıca yakın zamanda hırsızlığa ya da dolandırıcılığa maruz kalacağınıza veya böyle bir suçlamanın üzerinize atılacağınıza işaret eder. Eğer başarılı bir işiniz ve iyi bir kazancınız varsa arkanızdan iş çevrilerek kazancınız elinizden alınabilir veya sahte bir işe maruz kalarak dolandırılabilirsiniz. Ancak üzerinize böyle bir suç atılırsa bu, sizin başarınızı çekemeyen muhtemelen aynı iş yerinde beraber çalıştığınız insanlardan biri olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayak İzi


 

Kahve Falında Altı Parmak Görmek

Olağanüstü ve daha önce hiç karşılaşılmamış olayların yaşanacağına dalalettir. Ömrünüz boyunca hiç görmediğiniz ve asla aklınıza gelmeyecek bir olayla karşılaşabilir; bunun sonuncunda hayatınızın en büyük tecrübesini edinebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz türde bu gibi olaylar hayata bakış açınızı değiştirerek size beklediğinizden daha çok şey katabilir. Öncelikle yakın zamanda karşılaşma ihtimaliniz olan bu gibi olaylar için soğukkanlı ve akılcı bir yaklaşım geliştirmeniz yararınıza olacaktır. Ardından karşılaşacağınız bu olayı yarara çevirme şansınız olduğunun farkına varmalı buna göre hareket etmelisiniz. Bu aşamada yakın çevrenizden alacağınız destek sizin için oldukça faydalı olacaktır. Hayatında gereksiz olan şeyleri de işaret etmektedir.

Sizler hayatınıza size ışık yakan herkese güvenerek onları alıyor oluşunuz sizlerin sosyal biri olduğunuzu değil aksine daha çok dertler ile uğraşmak isteyen biri olduğunuzu göstermektedir. Sosyal olmak ile insanlar ile uğraşmak durumlarını biri birinden ayırt edemez iseniz de her an kafanızın ağrıyacak olduğunu da bilmelisiniz. Bir de hayatınızda olmasının hiçbir anlamı olmayan birisinin sizlere üzüntü ve acıdan başka bir şey getirmeyecek olduğunu da göstermektedir. Diğer bir yandan da evlenmek üzere hazırlık yapıyor olduğunuzu göstermektedir. Parmağın sadece yüzük olduğunu da işaret eden bu fal sizlerin bu yolda daha mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini de işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişi ile çıktığınız yollarda pürüzler ile de karşılaşmak istemiyor iseniz bunun için mantıklı bir şekilde önünüze bakarak yürür iseniz de o zaman göreceksiniz ki hiçbir şey sizlere engel olamayacak ve her an mutlu olabileceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.