Kahve Falında Ayak Görmek

19.07.2015
Kahve Falında Ayak Görmek

Kahve falında ayak görmek, fal sahibinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmak için mücadele etmesi gerektiği ve çok yakında hayallerine kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir kendisini rahatsız eden içsel sıkıntıların kaybolacağına ve müjdeli haberler alarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşayacağınız sevdiğiniz birinin size karşı duyguları olduğu ve size kısa zamanda açılacağına işaret eder. Falı bakılan kişiyi huzur dolu zamanların beklediğini gösterir. Bu dönem içerisinde bazı kararlar alınacağını gösterir. Monoton olan hayatınıza enerji katacak birinin gireceği anlamına da gelmektedir. Sevdiğiniz birisi ile beraber uzun bir yolculuğa çıkacağınızı ve güzel zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Üzgün olduğunuz bir zamanda alacağınız güzel bir haber anlamına da gelmektedir. Hayatınıza yeni birinin gireceği bu kişiyle bazı önemli sırlarınızı paylaşacağınızı gösterir. Evlilik yolunda bir adım atacağınız anlamına da gelmektedir. Bazı sorunlar çıkacağı ve bu sorunları sevdiğiniz insanla aşacağınıza işaret eder. Hayatınızda ilerlemeler yaşayacağınıza, uzun bir aradan sonra tatile çıkacağınıza işaret eder. Hayatınıza aldığınız insandan beklentileriniz olduğuna bunun karşılığını fazlasıyla alacağınıza yorumlanır. Geçmişte yaşadığınız üzüntülerin geçeceği bu kişinin size mutluluk, huzur olacağı anlamına gelir. Beklediğiniz bir haber ile çok mutlu olacaksınız. Küçük sürprizler alabilirsiniz. Vaktinizin çoğunu hayatınıza aldığınız insanla geçireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınızı gösterir. Üzgün olduğunuz bir zamanda güzel bir haberle mutlu olacaksınız. Alacağınız kararlarda ailenizde yanınızda olacak. Mutlu zamanlar sizi bekliyor olacak. Haneye yeni biri gelecek. Ailenizi yeni biri ile tanıştıracaksınız. Bazı kararlar alacaksınız aileniz bu karara biraz tepki verecek fakat sonradan aranız düzelecek ailenizde bu durumu kabul edecek. Yapacağınız işlerde başarılı adımlar atacağınız anlamına gelir bu durumla ailenizi sevindirecek ve gururlandıracaksınız. Bir aile dostunu ziyarete gideceksiniz fakat size karşı biraz tavırlı olacaklar sonradan aranız düzelecek.

Ummadığınız bir zamanda aileniz ile uzun bir seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Ailenize sormadan bir işe kalkışacaksınız fakat biraz zarara uğrayacağınıza işaret ediyor ama zamanla toparlayacaksınız. Bu zamanlarda kötü bir şeyle karşılaşabilirsiniz ve aileniz ile sevdiğiniz bir arkadaşınız arasında kalabilirsiniz. Onlar sizi üzebilirler ama siz yine de bunların üstesinden geleceksiniz. İki tarafla da uzlaşacaksınız ve her şey düzene girecek. Kısa bir aradan sonra aileniz sizin bu arayı bulma, kalp kırmadan her şeyi düzene sokabilme yönlerinizi fark edecek ve dimdik ayakta tek başına mücadele edebilen biri olduğunuzu düşünecek. Bu fark edilen yönünüzle bundan sonraki yaşantınızda ne karar verirseniz verin size güvenle kendi kararlarınıza saygı duyacaklar.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatınızda uzun ve stresli bir dönem sizi bekliyor. Kısa bir zamanda seyahate çıkabilirsiniz. Bu zamanda başınıza iyi veya kötü bir olay gelebilir. Çalışmalarınızda kısa süren durgunlaşmalar ve çalışmama isteği oluşabilir ama sizde ki bu azimle iş hayatınızdaki bu olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz. Kariyerinizde üst seviyeye geçebilme durumu olacak. İş arkadaşlarınızla sıkı bir bağ kuracaksınız.

Uzaktan alacağınız bir iş teklifi olabilir. Yakın zamanda çıkacağınız bir yola işaret ediyor. Sizi mutlu eden bir haber alacaksınız. Kendinize işlerden dolayı vakit ayıramayabilirsiniz biraz rahatsızlık yaşayabilir ama kısa zamanda toparlayacaksınız. Falı bakılan kişinin dinlenmeye ihtiyacı var. Bir tatil dönemi sizi bekliyor olabilir. Çok samimi olduğunuz bir iş arkadaşınız ile bir konuda çatışma yaşayabilirsiniz ama aranızda bu konuyu konuşarak halledeceksiniz. İş hayatınızda başarılı olduğunuz bir döneme gireceksiniz etrafınızdakiler sizi biraz kıskanabilirler. Yaptığınız çalışmalar çok başarılı olacak biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Para Yorumu

İş hayatında yaptığın başarılar güzel bir şekilde kazanca dönüşecek. Bu dönem paranı farklı değerlendireceksin. Yatırım planların olabilir. Paraya daha çok ihtiyacın olacağı zamanlar olacak. Aile bireylerinden biri senden yardım isteyecek fakat isteksiz davranacaksın. Biraz kırgınlıklar yaşanabilir ama zamanla geçecek. Bir arkadaşın zor durumda olabilir ona destek çıkmak isteyeceksin fakat kabul etmeyecek.

Bazı planlar yapacaksın ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksin zamanla bu planlarını gerçekleştireceksin ve çok mutlu olacaksın. Aileni sıkıntılı günler bekliyor fakat kısa sürecek. Daha çok kazanç sağlayabileceğin bir iş teklifi gelebilir iş değiştirme olasılığın yüksek olacak. Falı yorumlanan kişinin beklemediği biri ziyaretine gelecek. Zor durumda kaldığı için bir miktar borç alacak. Hayatınızda her şey yolunda gözüküyor ufak sorunlar çıkabilir bunları dert etmemelisiniz. Kalıcı ve uzun süreli işler sizi bekliyor olacak ve kazancınız zaman geçtikçe daha da artacak.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda bazı sorunlar çıkabilir fakat bunun üzerinden kısa zamanda geleceksiniz. Uzaktan gelen bir haber sizi biraz üzebilir. Bir yakınınız rahatsızlık geçirebilir küçük bir hasta ziyareti sizi bekliyor olacak. Gelen bir haber ile yola çıkacaksınız fakat dikkatli olmanızda fayda var biraz hasta biri sizden yardım isteyecek ona el uzatacaksınız. Falı yorumlanan kişinin bazı küçük rahatsızlıklar yüzünden işlerinize ara vereceği anlamına gelir.

Aile bireylerinden biri küçük bir ameliyat geçirebilir fakat kısa zaman içerisinde toparlayacaktır. Biraz zor bir süreç geçirebilirsiniz fakat aile ve arkadaş yardımı ile bu günleri kısa zamanda atlatacaksınız. Uzun süredir ayrı kaldığınız bir arkadaşınız sizi davet edecek fakat rahatsızlıklardan dolayı ertelemek zorunda kalacaksınız. Bazı kararlar alacaksınız sizi biraz etkileyecek üzecek. Stres altında olacaksınız biraz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor olacağı anlamına gelir. Fakat bu günleri kısa zamanda atlatacağınıza işaret eder. Sizden ziyaret bekleyen biri olacak fakat bazı durumlardan dolayı unutacaksınız biraz kırgınlık olup bu kırgınlığı düzelteceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.