Kahve Falında Ayak Görmek

19.07.2015
Kahve Falında Ayak Görmek

Kahve falında ayak görmek, ani bir şekilde çıkılacak yolculuğun habercisidir. Bu yolculuk iş için olabileceği gibi, uzak bir yerden aldığınız mutlu bir habere ortak olmak için de yapılabilir. Ne için olursa olsun bu ani yolculuk, hayatınızda bir takım köklü değişiklikler yapmanızı ve daha önce hiç olmadığı kadar özgüven sahibi birine dönüşmenizi sağlayacaktır. Yolculuğunuz sırasında farklı insanlarla tanışabilir ve onların hayat tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu insanlardan bazıları hayatınızın geri kalanında da yanınızda olabilir ve size yol gösterebilir. Böyle şanslı bir sosyal ilişkiye sahip olmak için yolculuğunuz boyunca mümkün olduğu kadar çok insanla iletişim halinde olmalı, asla kabuğunuza çekilerek yalnız kalmayı tercih etmemelisiniz.

Monoton bir biçimde ilerleyen hayatınızın bir anda hareket ve ivme kazanacağını gösterir. Yanınıza sevdiğiniz birini de alarak uzun bir yolculuğa çıkabilir; bu yolculukta edindiğiniz tecrübelerle başka insanların hayatlarını değiştirebilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan ya da sizin kendi isteğinizle yaptığınız bu yolculuktan sonra hayatınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak. İnsanların size bakış açısı kısa sürede değişecek ve daha saygın biri haline geleceksiniz. Yaptığınız yolculuk sırasında karşılaştığınız insanlar sizin için birer referans olacak; gittikleri her yerde sizden oldukça olumlu bir biçimde bahsedecek ve gelecekte size birçok kapının açılmasını sağlayacaklar. Bu yolculuktan hem siz karlı çıkacaksınız hem de sizinle karşılaşan insanlar yarar sağlayacak. Gitmeyi, bulunduğu yeri iyi bir amaç için terk etmeyi ve bunu tamamen kendi imkanlarıyla yapmayı anlatır. Çok küçük yardımlar alarak çıkacağınız bu yolculuk hem kendinize hem de başkalarına ne kadar güçlü ve azimli bir karaktere sahip olduğunuzu göstermenizi sağlayacaktır.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda yaşayacağınız sevdiğiniz birinin size karşı duyguları olduğu ve size kısa zamanda açılacağına işaret eder. Falı bakılan kişiyi huzur dolu zamanların beklediğini gösterir. Bu dönem içerisinde bazı kararlar alınacağını gösterir. Monoton olan hayatınıza enerji katacak birinin gireceği anlamına da gelmektedir. Sevdiğiniz birisi ile beraber uzun bir yolculuğa çıkacağınızı ve güzel zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Üzgün olduğunuz bir zamanda alacağınız güzel bir haber anlamına da gelmektedir. Hayatınıza yeni birinin gireceği bu kişiyle bazı önemli sırlarınızı paylaşacağınızı gösterir. Evlilik yolunda bir adım atacağınız anlamına da gelmektedir. Bazı sorunlar çıkacağı ve bu sorunları sevdiğiniz insanla aşacağınıza işaret eder. Hayatınızda ilerlemeler yaşayacağınıza, uzun bir aradan sonra tatile çıkacağınıza işaret eder. Hayatınıza aldığınız insandan beklentileriniz olduğuna bunun karşılığını fazlasıyla alacağınıza yorumlanır. Geçmişte yaşadığınız üzüntülerin geçeceği bu kişinin size mutluluk, huzur olacağı anlamına gelir. Beklediğiniz bir haber ile çok mutlu olacaksınız. Küçük sürprizler alabilirsiniz. Vaktinizin çoğunu hayatınıza aldığınız insanla geçireceksiniz.

Sağlık

Sağlık hayatınızda bazı sorunlar çıkabilir fakat bunun üzerinden kısa zamanda geleceksiniz. Uzaktan gelen bir haber sizi biraz üzebilir. Bir yakınınız rahatsızlık geçirebilir küçük bir hasta ziyareti sizi bekliyor olacak. Gelen bir haber ile yola çıkacaksınız fakat dikkatli olmanızda fayda var biraz hasta biri sizden yardım isteyecek ona el uzatacaksınız. Falı yorumlanan kişinin bazı küçük rahatsızlıklar yüzünden işlerinize ara vereceği anlamına gelir.

Aile bireylerinden biri küçük bir ameliyat geçirebilir fakat kısa zaman içerisinde toparlayacaktır. Biraz zor bir süreç geçirebilirsiniz fakat aile ve arkadaş yardımı ile bu günleri kısa zamanda atlatacaksınız. Uzun süredir ayrı kaldığınız bir arkadaşınız sizi davet edecek fakat rahatsızlıklardan dolayı ertelemek zorunda kalacaksınız. Bazı kararlar alacaksınız sizi biraz etkileyecek üzecek. Stres altında olacaksınız biraz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor olacağı anlamına gelir. Fakat bu günleri kısa zamanda atlatacağınıza işaret eder. Sizden ziyaret bekleyen biri olacak fakat bazı durumlardan dolayı unutacaksınız biraz kırgınlık olup bu kırgınlığı düzelteceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınızı gösterir. Üzgün olduğunuz bir zamanda güzel bir haberle mutlu olacaksınız. Alacağınız kararlarda ailenizde yanınızda olacak. Mutlu zamanlar sizi bekliyor olacak. Haneye yeni biri gelecek. Ailenizi yeni biri ile tanıştıracaksınız. Bazı kararlar alacaksınız aileniz bu karara biraz tepki verecek fakat sonradan aranız düzelecek ailenizde bu durumu kabul edecek. Yapacağınız işlerde başarılı adımlar atacağınız anlamına gelir bu durumla ailenizi sevindirecek ve gururlandıracaksınız. Bir aile dostunu ziyarete gideceksiniz fakat size karşı biraz tavırlı olacaklar sonradan aranız düzelecek.

Ummadığınız bir zamanda aileniz ile uzun bir seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Ailenize sormadan bir işe kalkışacaksınız fakat biraz zarara uğrayacağınıza işaret ediyor ama zamanla toparlayacaksınız. Bu zamanlarda kötü bir şeyle karşılaşabilirsiniz ve aileniz ile sevdiğiniz bir arkadaşınız arasında kalabilirsiniz. Onlar sizi üzebilirler ama siz yine de bunların üstesinden geleceksiniz. İki tarafla da uzlaşacaksınız ve her şey düzene girecek. Kısa bir aradan sonra aileniz sizin bu arayı bulma, kalp kırmadan her şeyi düzene sokabilme yönlerinizi fark edecek ve dimdik ayakta tek başına mücadele edebilen biri olduğunuzu düşünecek. Bu fark edilen yönünüzle bundan sonraki yaşantınızda ne karar verirseniz verin size güvenle kendi kararlarınıza saygı duyacaklar.

İş ve Kariyer

Kariyer hayatınızda uzun ve stresli bir dönem sizi bekliyor. Kısa bir zamanda seyahate çıkabilirsiniz. Bu zamanda başınıza iyi veya kötü bir olay gelebilir. Çalışmalarınızda kısa süren durgunlaşmalar ve çalışmama isteği oluşabilir ama sizde ki bu azimle iş hayatınızdaki bu olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz. Kariyerinizde üst seviyeye geçebilme durumu olacak. İş arkadaşlarınızla sıkı bir bağ kuracaksınız.

Uzaktan alacağınız bir iş teklifi olabilir. Yakın zamanda çıkacağınız bir yola işaret ediyor. Sizi mutlu eden bir haber alacaksınız. Kendinize işlerden dolayı vakit ayıramayabilirsiniz biraz rahatsızlık yaşayabilir ama kısa zamanda toparlayacaksınız. Falı bakılan kişinin dinlenmeye ihtiyacı var. Bir tatil dönemi sizi bekliyor olabilir. Çok samimi olduğunuz bir iş arkadaşınız ile bir konuda çatışma yaşayabilirsiniz ama aranızda bu konuyu konuşarak halledeceksiniz. İş hayatınızda başarılı olduğunuz bir döneme gireceksiniz etrafınızdakiler sizi biraz kıskanabilirler. Yaptığınız çalışmalar çok başarılı olacak biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Para

İş hayatında yaptığın başarılar güzel bir şekilde kazanca dönüşecek. Bu dönem paranı farklı değerlendireceksin. Yatırım planların olabilir. Paraya daha çok ihtiyacın olacağı zamanlar olacak. Aile bireylerinden biri senden yardım isteyecek fakat isteksiz davranacaksın. Biraz kırgınlıklar yaşanabilir ama zamanla geçecek. Bir arkadaşın zor durumda olabilir ona destek çıkmak isteyeceksin fakat kabul etmeyecek.

Bazı planlar yapacaksın ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksin zamanla bu planlarını gerçekleştireceksin ve çok mutlu olacaksın. Aileni sıkıntılı günler bekliyor fakat kısa sürecek. Daha çok kazanç sağlayabileceğin bir iş teklifi gelebilir iş değiştirme olasılığın yüksek olacak. Falı yorumlanan kişinin beklemediği biri ziyaretine gelecek. Zor durumda kaldığı için bir miktar borç alacak. Hayatınızda her şey yolunda gözüküyor ufak sorunlar çıkabilir bunları dert etmemelisiniz. Kalıcı ve uzun süreli işler sizi bekliyor olacak ve kazancınız zaman geçtikçe daha da artacak.

Kahve Falında Bebek Ayağı Görmek

Hanenize gelecek yeni bir ferdin habercisi olabilir. Fal sahibi, çocuk bekliyorsa yakın zamanda çocuk haberini alarak havalara uçacak demektir. Masumluğu ve temizliği simgeler. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Almakta güçlük çektiğiniz kararların hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu görmenize neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Çok üzgün olduğunuz bir anda alacağınız güzel bir haberle mutlu olabilir ve o an her şeyi unutup bir kenara bırakabilirsiniz. Yakınınızdaki sevdiğiniz birisinin hamile olduğu haberini duyarak o kişinin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Evinize gelecek kısmetli bir misafir olduğunu da gösterir. Mutlu ve parlak bir geleceğin de göstergesidir. Okuyorsanız eğitim hayatınızda karşınıza yeni ve büyük fırsatlar çıkabilir ve bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde hayallerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayata farklı bakış açısıyla yaklaşman ve eğlenceli tutumun herkesin senin yanında olmasını sağlıyor. Ancak dostun olduğu kadar, seni kıskanıp sana düşman olan kişilerin sayısı da az değil. Bu düşmanlardan biri sana zarar verme planları peşinde. İsminin içerisinde F olan bir yakınından alacağın kötü haber bir süre sağlık problemi yaşamana neden olacak. Evini çok seviyorsun ve ailene inanılmaz düşkünsün. Bu durum sana fazlasıyla pozitif enerji ve yaşama sevinci veriyor. Hane yakını ancak aranızda uzak bir yol olan birisinin evlilik davetiyesini alacak ve çok sevineceksin. Bu düğün nedeniyle çıkacağın uzun yolda hiç ummadığın bir insanla karşılaşmak seni geçmişe götürecek ve bu durum biraz canını sıkacak.

Kahve Falında Ters Ayak Görmek

İlerlediğiniz ve doğru olduğuna inandığınız bir yoldan yakından tanıdığınız birinin uyarıları sayesinde sapıp, asıl doğru olan yola gireceksiniz. Fal sahibi oldukça dik başlı, dediğim dedik bir insan. Kendini uyaranları dinliyor gibi görünüyor ancak, sözler bir kulağından girip diğerinden çıkıyor. Bu durum zamanla hem arkadaşlarıyla ilişkilerini, aile ilişkilerini bozacak, hem de zamanla kendisiyle çelişmesine neden olacak. Çok dikkatli davranması, uyarıları da dikkate alarak olaylara çok daha geniş açıdan bakmaya çalışması gerekiyor. Böylece her şey çok daha kolay olacak.

Genel olarak ikaz edici olarak yorumlanır. Kısa bir süre içinde yardıma oldukça muhtaç birinin size işi düşecek, yardımınızı isteyecek. Bu insandan yardımınızın karşılığında bir şey talep etmezseniz, çok daha fazlasını ileride, kısa bir zaman içinde alabileceksiniz. Kesinlikle bir beklentiniz olmasın o insandan diye uyarıcı bir simgedir. Bir tatil planı yapmışsınız ancak bir sürprizle tatil planınız tamamen değişecek, gitmeyi planladığınız yerin tam zıttı bir yere gideceksiniz ve kesinlikle çok daha fazla eğleneceksiniz. Bu gideceğiniz yer çok daha iyi görünüyor sizin için. Hanenize çok uzaklardan, yıllardan beri hiç haber almadığınız, yüzünü bile unuttuğunuz bir kişi gelecek ve çok şaşıracaksınız demektir. Bu kişi bereketiyle geliyor. Size çok yapmak istediğiniz bir işte yardımı olacak ve onun bu yardımıyla en yükseğe çıkabilme imkânı yakalayacaksınız, gerisi tamamen sizin çalışkanlığınıza kalacak. Önünüzü oldukça açacak bu insanın. Sadece tek bir işte değil birkaç ufak tefek işte de yardımını göreceğiniz bu kişinin mucize olarak geldiğini düşüneceksiniz.

Kahve Falında Ayak İzi Görmek

Şansınızın bol olacağı, isteklerinizin teker teker gerçekleşeceği bir döneme gireceğinizin habercisidir. Uzun zamandır hayatınızda birini istediğinize ancak bir türlü istediğiniz gibi bir kısmetle karşılaşamadığınıza işaret eder. Kısa bir süre içinde size uzak bir çevreden birisiyle tanışacağınıza ve aşık olacağınıza yorulur. İlişkinizin çok hızlı ilerleyeceği ve kısa bir sürede evlenmeyi düşüneceğiniz anlamına gelir. İlişkinizin bu kadar hızlı ilerlemesinin aileleriniz tarafından ilk önce çekimser karşılanacağına ancak aşkınızın büyüklüğünü görmelerinin ardından sizi destekleyeceklerine dalalet eder. Hasretle beklediğiniz huzurlu yuvaya kavuşacaksınız ve iki hayırlı evlada sahip olacaksınız.

Şu anda yeni yeni şekillenen bir durumun haberinin çok yakında size ulaşacağına dalalet eder. Bu haberle birlikte planladığınız ancak doğru zamanı beklediğiniz için gerçekleştiremediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirmek için önemli adımlar atacağınıza yorulur. Özellikle iş alanında beklediğiniz fırsatın gerçekleşeceğine ve kariyer anlamında ileriye yönelik önemli bir adım atacağınıza işaret eder. Bu fırsatı iyi değerlendirir ve gelecekte yapacağınız işler için de kullanmayı başarırsanız çok yakın zamanda maddi anlamda durdurulması güç bir yükseliş dönemine geçeceğiniz anlamına gelir.

Hane içerisinde yaşça büyük bir kadının derdine çare bulmak için maddi ve manevi destek sunacağınıza ve bunun sonucunda o kişiden büyük bir hayır duası alacağınıza yorulur. Bu kişiden alacağınız hayır duasının gelecekte doğacak çocuklarınızı bile etkileyeceğine ve onların bahtlarının da en az sizin yaptığınız iyilik kadar güzel olacağına dalalet eder.

Kahve Falında Ayak Parmağı Görmek

İş hayatınızda yaptığınız işleri yokuşa sürmeye çalışan ve sizin zarara geçmeniz için çabalayan bir kişinin varlığına işaret eder. Şu anda bu kişinin varlığından haberdar olmadığınıza ancak çok kısa bir süre içerisinde gerçek yüzünü görerek sizin kötülüğünüzü istediğini anlayacağınıza yorulur. İş hayatınızda kendinize yakın bir insandan gelecek olan bu ihanetin sizi sarsacağını gösterir. Telaşa kapılmaz, sakince hareket ederek bu kişiyi iş hayatınızdan uzaklaştırmayı başarırsanız yaptığı planların hiçbirini hayata geçiremeyeceğine ve size zarar veremeyeceğine dalalet eder.

Geçmişinizde kaldığını düşündüğünüz bir kimseyle aradan geçen yılların ardından yeniden karşılaşacağınıza yorulur. Bu karşılaşmanın sizde önce öfke uyandıracağına ancak çok geçmeden sizi geçmişe götürerek birlikte geçirdiğiniz güzel günleri düşünmenize yol açacağına dalalet olur. Bu kişinin geçmişte sizde yarattığı kırgınlıkları affetmeyi başarır ve eski bir dost olarak yeniden hayatınıza kabul ederseniz geçmişten bugününüze getirdiğiniz sorunlarınızı da çözebilirsiniz.

Elinizde tuttuğunuz ve vazgeçmekte zorluk çektiğiniz bir şeyin varlığına işaret eder. Bu şey bir anı, bir eşya veya bir insan olabilir. Vazgeçmek için henüz geç olmadığına, ilerlemek için yüklerinizi bırakmanız gerektiğine dalalet eder. Sizin için elinizdekini bırakmak çok zor gelse de gelecekte bunu yaptığınız için kendinizle gurur duyacağınızı gösterir. Fazla yüklerinizden kurtulduğunuzda ilerlemenizin daha kolay olacağı, daha doğru kararlar alarak geleceğinizi kendi ellerinizle mutlu olmak için şekillendireceğiniz anlamına gelir.

Kahve Falında Erkek Ayağı Görmek

Hane içerisinde çok sevilen bir kişinin kaza atlatacağına ve bu kaza haberinin herkesi derinden üzeceğine işaret eder. Fakat bu üzüntünün çok uzun sürmeyeceğine, kazanın tüm etkilerini kısa sürede atlatacağınıza tabir edilir. Bu kaza sonucunda aile bağlarının çok daha iyi olacağına ve daha çok kenetleneceğinize delalet eder. Hane içerisinde küslüklerin biteceğine, aşılmayacak gibi görünen sorunların aşılacağına işaret eder. Kısmetinizin açılacağı döneme gireceğinize ve aşk hayatınızın hareketleneceğine tabir edilir. Karşınıza sizin gibi iyi niyetli birinin çıkacağına, bu kişi ile aşkı zirvede yaşayacağınıza işaret etmektedir. Eğer evli ve çocuğunuz yok ise müjdeli haberi yakın zamanda alacağınıza, ailenize bir bebeğin katılacağına tabir edilir. Bebek müjdesinin ardından eşiniz ile daha huzurlu ve birbirine daha aşık olacağınız döneme gireceğinize işaret eder. İş yerinde hiç ummadığınız kişiden destek alacağınıza ve bu destek sayesinde yükseleceğinize delalet eder. Yükselmenizin ardından maddi açıdan rahatlayacağınıza tabir edilir. Arkadaş çevrenizin genişleyeceğine ve yeni dostluklar kuracağınıza işaret eder. Daha çok eğleneceğiniz ve ömür boyu sürecek dostlukların başlayacağına tabir edilir.

Geçmişte kalan bir aşkın yeniden alevleneceğine tabir edilir. Bu kişi ile kısa zaman içinde tekrar iletişime geçerek, birlikteliğe kaldığınız yerden mutlu bir şekilde devam edeceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda maddi açıdan sıkıntılarınızın geçtiği döneme gireceğinize tabir edilir. Yeni ev ya da yeni bir arabaya sahip olacağınız, kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz anlamına gelmektedir. Sağlık açısından son derece iyi olacağınız ve tüm sorunlarınızı çözeceğinize tabir edilir. Daha dinç ve zinde olacağınız döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.