Kahve Falında Ev Görmek

07.04.2015
Kahve Falında Ev Görmek

Kahve falında ev görmek, fal sahibinin yaşadığı büyük aşkın evlilikle taçlanarak hayırlı yuva kuracağı ve hayallerine kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıların kısa sürede çözülmesi ile birlikte hanesinde dirlik, düzen, huzur, bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızın büyük bir çoğunu onunla geçirmenize rağmen hala ilişkinizin adını koyamamış olmanızdan dolayı biraz canınız sıkkın. Onunla bu konuyu konuşup ağzınızın tadı kaçsın istemiyorsunuz. Fakat böyle sessiz kalmakta canınızın yanmasına neden oluyor. Merak etmeyin yakında beklediğiniz evlilik teklifini çok özel bir organizasyonla alacaksınız.

İlk aşkınızdan ayrıldıktan sonra hayatınıza giren kişi ile kısa süre içinde evlenmek istemeniz ailenizin erken diyerek tepki vermesine sebep olsa da, bu sefer ilişkinizi fazla uzatmadan adını koymak istiyorsunuz. İlişkiniz uzadıkça sarpa saracağına kıskançlık ve mesafelerin ilişkinize zarar vermesine izin vermek istemiyorsunuz. Aceleci davranmanıza rağmen yaptığınız doğru tercih ile çok mutlu bir evliliğiniz olacak.

Kahve falı yorumcularına göre güzel olduğu kadar da iyi huylu birinin yakın zamanda hayatınıza gireceğine delalet eder. Güvene ve aşka dayalı yaşanacak bu ilişki karşılıklı sevgi, saygı ve sadakat üzerine kurulan, her konuda birbirini tamamlayan uyumlu bir çift olacaksınız.

Uzun süredir mutlu giden evlilik hayatınızda tek eksiğiniz evinize neşe getiren bir çocuğun eksikliğini çekiyor olmanız. Yapılan kontrollerde çocuğunuzun olmaması için herhangi bir sebebin olmadığı anlaşılmıştır. Beklenen bebek müjdesi yakında evinize bomba gibi düşerek sevinç göz yaşları dökmenize neden olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Huzurunuzu bulduğunuz, stresten ve günün yorgunluğundan arındığınız özel yerlerden biride evinizin arka bahçesi. Otunu almak, ufak tefek bir şeyler ekmek, ektiklerinizi toplamak, bahçeyi sulamak en çok keyif aldığınız uğraşlardan biri. Aldığınız keyif o kadar çok ki yorulsanız da bunu dert etmiyorsunuz. En büyük hayaliniz emekli olduğunuzda daha büyük bahçesi olan bir bağ evinde yaşamak.

Karı koca çalışıyor olduğunuz için eve geldiğinizde el birliği ile yemek ve evin toplanması işlerini de birlikte yapmaya çalışıyorsunuz. Bazen o kadar keyifli bir uyum yakalıyor ve eğlenceli saatler geçiriyorsunuz ki aşkınız her daim tazeliğini koruyor. Tek derdiniz evinizi renklendirecek bir çocuğunuz hala olmamış olması. Bu durumu fazla dert etmiyor olsanız da başkalarının ve aile büyüklerinin soruları karşısında biraz üzüntü duyuyorsunuz. Fakat mucizeler insanlar için her daim var ve çok istediğiniz o bebek yakında evinizi şenlendirecek ve herkesin mutluluk kaynağı olacak.

Aile fertlerinin toplanıp birlikte yemek yeme ritüeli bir aksilik olmadıkça her hafta sonu gerçekleşiyor olmasından çok mutlu oluyorsunuz. Düzenli olarak her hafta olmasına rağmen, sanki ilk günkü gibi ağırlamak için kim ne seviyorsa ayrı ayrı yemekleri hazırlamaktan oldukça keyif alıyorsunuz. Kalabalık bir masanın başında toplanıp tam bir curcuna halinde geçen yemek edilen sohbet ve espriler eşliğinde neşe içinde geçiyor.

Sağlık Yorumu

Güçlü ve sağlıklı bir bünyeye sahipsiniz, bu güne kadar ufak tefek sağlık sorunları harici bir problem yaşamadınız. Fakat bundan sonra bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Tedbiri elden bırakmamak için düzenli kontrollerden geçmek ve kötü alışkanlıklarınız varsa bırakmanız doğru bir yol olacaktır.

İlerlemiş yaşınıza rağmen genç, bakımlı ve son derece fit bir görünüme sahipsiniz. Oldukça sağlıklı ve zinde olmanızla gençlere taş çıkartacak kadar dinç birisiniz.
Tüm bunların olmasının altında düzenli spor yapmanız ve beslenmenize özen göstermenizin büyük bir katkısı var.

Aile büyüklerinden birinin yaşadığı sağlık sorunları, gördüğü tedaviye cevap vererek iyileşme gösterecek ve pek yakında sapa sağlam eve dönecek. Bir müddettir iyi haberlerini beklediğiniz zorlu bir süreci geride bırakarak eski güzel günler de olduğu gibi yeniden bir arada olacaksınız.

Yakın bir aile dostunuzun hastalık haberi ile yaşanan şok tüm akraba fertlerini bir araya getirmeye vesile olmuş. İlk şokun ardından yapılan tanı ve teşhis koyma tetkikleri ile sonuçların iç açıcı olması herkesin yüreğine su serpmiş olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Ticaret hayatınızda kazancınızı arttıracak yeni kapıların açılmasına, maddi yatırımlarla büyümenin getirdiği sorumlulukların artmasına ve başarılı bir girişimci olmanıza neden olacaktır.

İş hayatınızda çalışkan ve azimli yapınız kısa sürede yükselme eğilimi göstermenize neden olacak. Bu kadar kısa sürede yükseliş göstermeniz, birlikte çalıştığınız kişilerinde gözünden kaçmıyor. İş arkadaşlarınızın içinde oldukça sinsi ve hırslı biri sizi egale etmek ve yerinize geçmek için elinden geleni yapacak. Dikkatli davranıp herkesi kendiniz gibi düşünmekten vazgeçerseniz kimse sizinle aşık atamaz.

Yeni bir iş ve kariyer planı yaptığınız şu günlerde, daha önce müracaat ettiğiniz büyük bir şirketten görüşme isteği alacaksınız. Beklenmedik bir anda gelen bu teklif sizde olduğu kadar çevrenizde de heyecanlı anlar yaşanmasına sebep olacak. Yeni işiniz hayallerinizi gerçekleştirmeniz içinde vesile olacak.

Yeni başlangıçların olacağı bir döneme giriyorsunuz. Şansta sizden yana olunca hiç beklemediğiniz bir terfi ile bölge müdürlüğüne yükseleceksiniz. Bu durum eşiniz ve çocuklarınız içinde sürpriz olup evde bayram havası esmesine neden olacak.

Eğitim hayatınızı bitirip ilk iş tecrübenize atıldığınız şu günlerde yaptığınız proje ve iş geliştirme fikirleri arge çalışmaları için kabul görerek kariyer basamaklarını hızla tırmanmanıza ve genç yaşta hayallerinize kavuşmanın yolu açılarak başarılı bir iş insanı olacaksınız.

Para Yorumu

Elinizde bulunan bir miktar parayla yatırım yapmayı düşünüyorsunuz fakat bir kaç seçenek içinde en doğru yatırım hangisi olur diye karar veremiyorsunuz. Bunun için yatırım danışmanı yakın arkadaşınızdan alacağınız fikirler doğrultusunda hareket ederek doğru bir yol izlemenize vesile olacak.

Elinizdeki birikmiş bir miktar parayı gereksiz şeylere harcamak yerine, sonradan pişmanlık duymayacağınız yatırımlık bir fırsat ayağınıza kadar gelecek. Bu fırsatı kaçırmamak için eşiniz ve ailenizden alacağınız destek hızır gibi yetişecek.

Maddi durumunuzun düzeldiği bereketli bir döneme geçeceğiniz anlamına gelir. Kredi kartı ve şahsi borçlarınızı kısa sürede kapatarak, hayalini kurduğunuz tatil planınızı da gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Maddi olarak ferahlayacağız, gelirinizin bereketlenerek artmasına, hayatınızın kalanında maddi bir sıkıntı çekmeden ferah içinde yaşayacağınız anlamına gelir.


Kahve Falında Pencereli Ev Görmek

Fal sahibinin ayrı düştüğü sevdiği ile yakın zamanda buluşarak yaşadığı tüm sorunları çözüme kavuşturacağı ve yeniden bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin aile hayatında yaşanan hayırlı gelişmeler ile kendini çok iyi hissedeceğine işaret eder.


Kahve Falında Müstakil Ev Görmek

Fal sahibinin verdiği karar ile pişman olmayacağı ve sadece elinden geleni sonuna kadar yaparak mücadele etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin sevgisinin yakın zamanda yapacağı büyük bir sürpriz ile kalbinin büyük bir mutluluk ile dolacağına işaret eder.


Kahve Falında Bacası Tüten Ev Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile yaşadığı tartışmadan dolayı kendisini boşu boşuna üzdüğü ve asıl gerçeği kısa bir süre içerisinde öğreneceği anlamına gelir. Kişinin karşısına çıkan engellerin ortadan kalkacağına ve duyduğu dedikodunun asılsız çıkacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.