Kahve Falında Ev Görmek

Kahve Falında Ev Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.390 kez okundu.

Kahve falında ev görmek fal sahibinin çocukluktan beri istediği bir hayale kavuşması ile yorumlanır. Eğer fal fincanında beliren ev sembolünün kapısı yok ise fal sahibinin biraz daha beklemesi gerekecektir fakat er yada geç bu hayal mutlaka gerçek olacaktır. Bir diğer yorumcuya göre ise iki kişinin mantıklı bir evlilik yapması ve bu mantık evliliğinin zamanla büyük bir aşka dönüşmesi ile yorumlanır.

Fincanda şekillendiği konuma göre farklı yorumlar içeren bir semboldür. Eğer fal fincanının dip kısmında büyük bir ev sembolü var ise falda çıkan her şey fal sahibinin bütün ailesini ilgilendiren önemli konular içeriyor demektir. Fakat fal fincanının kulp kısmında belirmesi bekar fal sahibi için arkadaşları ile yeni bir ev tutacağını işaret eder. İş değişikliği nedeni ile farklı bir şehirde farklı arkadaşlar ile tutulan bu evde eğlence dolu günler yaşanacak demektir. Eğer fal sahibi evli ise eşinin seyahat etmesi nedeniyle birkaç arkadaş aynı evde kalarak fırsattan istifade edip biraz kafa dağıtacaklar demektir. Bazı fal yorumcularına göre kişinin son zamanlarda yaşadığı ihanetler ve karalamalar yüzünden kendini eve kapatması ile yorumlanır ve bu davranış doğru değildir. Meydanı boş bırakmamalı ve çıkıp bütün kötü niyetli insanlar ile tek tek savaşarak hakkını savunmalıdır. Fincanda belirmiş ise böyle bir durum ilerde yaşanabileceğini ve fal sahibinin tetikte olması gerektiğini vurgular.

Hayırlı bir yuvaya sahip olmak şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır kendi evine sahip olmak isteye, başkalarının evine kira ödemekten bıkanlar için güzel bir ev satın almaktır. Ayrıca birbirine sımsıkı bağlı olan aile fertlerini de temsil eder. Evde dirlik, düzen ve huzurun olacağını gösterir. Evlilik anlamı da vardır. Uzun zamandır devam eden ilişkinizi bir adım daha öne taşıyabilir ve evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Uyumlu ve anlayışlı biriyle mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

Kahve Falında İki Ev Görmek

Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık son bulacağını, mutlu bir aile hayatı ve refah dolu bir gelecek yaşayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz bir kişiden güzel bir haber alacağınızı ve bu haber sayesinde yeni kararlar vereceğinize işaret eder. Evinize, bolluk ve bereket geleceğini ve maddi sıkıntılarınızın son bulacağını gösterir.

Kırgın ya da küs olduğunuz biri ile aniden barışacağınıza delalet eder. Bekarlar için mutlu bir yuva kuracağını gösterir. Bebek hayali kuranlar için ise sağlıklı ve hayırlı bir evlada sahip olacağınızı gösterir. Sevgilinizle yaşadığınız mutlu birlikteliğinizi evlilik ile taçlandırmak isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yeni bir mal edineceğinizi ya da bir mirasa sahip olacağınızı gösterir.

Eşinle yaşadığınız huzursuzluk kısa bir sürede son bulacağa benziyor. Ona tekrar aşık olacak gibisin. Mutlu olan ilişkinizi bir bebek haberi pekiştirebilir. Bu bebek son derece sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat gibi duruyor. Hanenizden bolluk, bereket ve huzur hiç eksik olmayacak gibi görünüyor. Bir aile büyüğünün rahatsızlığına endişelenebilirsiniz. Ancak ciddi bir rahatsızlık gibi durmuyor. Sanırım futbol veya herhangi bir spor dalıyla uğraşıyor gibisin. Sevgilin senin uzun boyuna vurulmuş gibi görünüyor. Sporla uğraşman sağlıklı, dinç ve enerjik olmanı da sağlıyor. Sevgilin çok iyi, merhametli, anlayışlı ve ağırbaşlı birine benziyor, üstelik sana da çok değer veriyor. Seni çok seviyor ve seni kaybetmekten korkuyor gibi bir hali var.

Kahve Falında Büyük Ev Görmek

Tüm sıkıntıları geride bırakmayı sağlayacak büyük bir kısmete işaret eder. Yakın bir zaman içinde elinize toplu şekilde büyük bir miktar para geçebilir. Bu para hem borçlarınızı kapatmanızı sağlayacak hem de yeni bir iş kurmanıza yardımcı olacak miktarda olabilir. Ayrıca yıllardır yaptığınız ancak giderek daha kötü bir duruma doğru ilerleyen işiniz için taze kan bulabilir; istihdam ettiğiniz yeni ve eğitimli çalışanlar sayesinde toparlanabilir ve daha başarılı bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Beklediğinizden çok daha güzel bir evlilik yapacağınızı gösterir. Hem zengin hem de soylu biriyle evlenmektir. Hayırlı, başarılı ve güzel çocuklara sahip olmaktır. Geniş ve mutluluk içinde yaşayan aileleri sembolize eder. Ayrıca çok büyük başarıların, sevindirici haberlerin ve aileye yeni katılacak fertlerin habercisidir. Evli çiftlerin yeni bir çocuk haberi alasıdır. Sevgililerin ise evlilik yolunda çok büyük adımlar atmasıdır. İki yakın ailenin bir araya gelerek büyük işler yapması ve kazanç sağlamasıdır.

Kahve Falında Yıkık Ev Görmek

Başınıza gelecek bir takım felaketlerin ve ardından yaşanacak huzurlu günlerin habercisidir. Bir takım güzelliklere ulaşmak için bazı bedeller ödeyeceğinizi gösterir. Ancak bu bedellerin karşılığını fazlasıyla alacak ve hiç yaşamadığınız kadar mutlu bir ömür geçireceksiniz. Çocuklarınızla aranızda büyük tartışmalar yaşanabilir ve bunun sonunda sizden koptuklarına şahit olabilirsiniz. Ancak bu kopuş uzun süre devam etmeyecek ve tekrar sizinle bir arada olmak için dönecekler. Eşinizle ya da sevgilinizle bir süre geçici problemler yaşayabilirsiniz.

Hane halkının yaşayacağı sorunları gösterir. Eşiniz ve çocuklarınız arasında bir takım gerginlikler yaşanabilir. Arada kalıp birinin tarafını tutmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Ayrıca bir süre sevdiklerinizden ayrılarak yalnız yaşamak zorunda da kalabilirsiniz. Aileniz çeşitli sebeplerden dolayı dağılabilir ve herkesi bir araya toplayıp huzur içinde birlikte tutmak görevi size düşebilir. Yıllardır yaptığınız birikimi bir anda kaybedebilirsiniz ancak asla pes etmemeli ve yeniden elinizden geldiği kadar birikim yapmalısınız. Sevdiklerinizi bir süre kaybedip yeniden bir araya getireceğinizi gösterir.

Kahve Falında İki Katlı Ev Görmek

Hanenizin üzerine bir hane daha ekleneceğini ve bir süre bu şekilde yaşayacağınızı gösterir. Ancak bu yaşama biçimi sizi oldukça mutlu edecek ve sonsuza dek bu şekilde yaşamak isteyeceksiniz. Çocuklarınızdan biri evlenip eşiyle beraber sizinle aynı bina içerisinde yaşamaya başlayabilir. Kardeşiniz ya da kardeş kadar yakın bir arkadaşınızla aynı mahallede ya da aynı apartmanda yaşamaya başlayabilirsiniz. Ömrünüz boyunca yalnız kalmayacağınızı, ailenizle ve sevdiklerinizle beraber güzel bir ömür geçireceğinizi gösterir.

İki kardeşin ya da çok yakın iki arkadaşın, yine iki kardeşle evlenmesi ve daha da yakınlaşmasıdır. Mutlu beraberliklerin simgesidir. Ayrıca ihtiyaç duyduğundan daha fazla kazanç sağlamak ve her zaman huzur içinde yaşamaktır. Ömrünüz boyunca başkasına muhtaç olmayacağınızı gösterir. Bol kazanç ve mal edinme demektir. Hayırlı bir işe sahip olmak, yaptığı işi hakkıyla yapıp aranan biri haline gelmektir. Birbirlerine çok bağlı olan, farklı hayatlar kursalar dahi birbirlerinden hiç ayrılmayan kardeşleri sembolize eder.

Kahve Falında Eski Ev Görmek

Son dönemlerde karmaşık problemlerle karşılaşacağınıza, altına girmiş olduğunuz bir işten dolayı mağdur bir duruma düşeceğinize, sizi üzecek olayların yaşanacağına, korktuğunuz şeylerin başınıza gelmemeniz için çok çalışmanız gerektiğine işaret eder. Öte yandan uzun süredir hayalini kurduğu yaşama kavuşacağına, güven içinde yaşayacağı bir hayata, mutluluğa çok yaklaştığına, gerçekleşmesini arzu ettiği ilişkiye, yaşadığı zorlu anların sonlanacağına, huzur dolu bir yuvaya kavuşacağına da delalet etmektedir.

Diğer yorumu ile sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza, maddi yönden bol kazançlı bir döneme gireceğinize, şöhrete, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağınıza, memur iseniz zengin bir yaşam süreceğinize, işinizde arzu ettiğiniz mertebeye ulaşacağınıza, verdiğiniz sözleri yerine getiren biri olduğunuza, sağlıklı ve huzurlu bir hayatı yaşayacağınıza işaret etmekte. Bir diğer yoruma göre de iş yerinizde sert tavırlı kişilerle karşılaşacağınıza ama bunlarla baş edebileceğinize ve ticari yönden başarılı bir döneme gireceğinize işaret eder.

Kahve Falında Yeni Ev Görmek

Hayatında yaptığı iyi şeylerden ötürü uzun zamandır hayalini kurduğu yeni bir konuta sahip olacağına işaret eder. Falda çıkan yeni evin diğer önemli bir yorumu ise yakın çevresinden bir kişinin sağlığına kavuşacağına işaret eder. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkacak ve siz çıkan bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek yeni başarılara imza atacaksınız. Hem maddi hem de manevi yönden çok kazançlı olacağınız bir döneme adım atacaksınız.

Diğer bir yorumu iş değişikliği sebebi ile farklı bir şehre taşınacağına delalet etmektedir. Hayatınızda karşılaştığınız sıkıntıları kafanıza çok fazla takıyorsunuz ama hiçbir şeyi kafanızda büyütmemeniz gerek. Ancak bu sayede rahatlamanız mümkün. Kendinizi yalnız ve üzgün hissettiğiniz durumlarda yakın arkadaşlarınızla yada ailenizdeki kişilerle sıkıntılarınızı paylaşıp onlardan yardım alarak sıkıntılarınızın üstesinden gelmeniz daha kolay olacaktır. Canınızı sıkan her şeyden uzaklaşarak kendinize daha çok vakit geçirmeye çalışın.

Kahve Falında Ters Ev Görmek

Farklı şekillerde yorumlanmaktadır ve evin fincanın içindeki konumuna bağlıdır. Eğer fincanın dibinde iri bir şekilde çıkmışsa falda görülen figür fal baktıran kişinin tüm ailesini ilgilendiren önemli olayların gerçekleşeceğine delalet etmekte. Kahve fincanının kulp kısmında belirmişse fal baktıran kişinin yakın arkadaşlarıyla birlikte eve çıkacağına işaret etmekte. İşinizden dolayı yeni bir kente taşınacak ve bu kentte yeni edineceğiniz arkadaşlarla eğlence dolu bir dönem yaşayacak. Eğer fal baktıran kişi evli ise eşi iş seyahatine çıkacaktır.

Diğer bir yorumu ile fal baktıran kişinin çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğini gösterir. Eğer kapı kısmı yok ise hayaline kavuşmak için biraz daha sabırlı olmazı gerekecek. Çok yakın bir zamanda çevresinin baskısına dayanamayarak mantıklı bir evliliğin adımını atacak ve bu evlilik zaman geçtikçe güzel bir aşka dönüşecek. Bazı şeyler her ne kadar sizin için oldukça sıkıntılı olsa da bir anda beklenmedik olumlu gelişmelerle karşı karşıya geleceksiniz. Artık geride kalan kötü günler bir anda yerini iyi günlere bırakacak ve tüm hayallerinize kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

Kahve Falında Tek Katlı Ev Görmek

Her açıda güzel yorumlanmaktadır, yakın zaman da güzel gelişmelerin olacağına işarettir. Fal fincanının dip kısmında belirmesi, evi olmayanın ev düşünenlerin yakında evi olacağına, iş arayanların istediği gibi bir işe sahip olacağına işarettir.

Evlenmek isteyenlerin kısmetinin yakın zamanda açılacağına ve yakın zamanda evleneceğine dalalettir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenlerin çocuk sahibi olacağını da simgeler. Fal sahibi öğrenci ise derslerin de ve sınavlarında büyük başarılar kazanacağına da dikkat çeker. Kısacası bir şeylere sahip olmak maddi ve manevi huzur, aile içi saadeti, kariyeri, başkaları tarafından korunmak ile yorumlanabilir. Yakında size güzel gelişmeler bekliyor.

İş, güç, sıkıntılar ve koşuşturma derken uzun süredir sporunu aksatmış gibisin. Sporu aksatman kilo almana sebep olmuş. Bir an önce spora başlaman, vücudunu eski formuna sokacaktır. Her zaman arkadaşlarına vakit ayırman, sevgilini ihmal etmene sebep olmuşa benziyor. Bu ihmalkarlık araya soğukluk girmesine sebep olmuş gibi… En kısa sürede bu durumu çözmelisin. Seni çok seven, sana anlayış gösteren ve çok iyi bir sevgiliye sahip olduğun görünüyor. Çok kısa bir sürede muradınıza ereceksiniz. Yaptığın sürpriz evlilik teklifi ile sevgilin sana bir kez daha aşık olmuşa benziyor. Şu sıralar düğün hazırlıkları ile öylesine meşgulsünüz ki, birbirinize zaman ayırmaya fırsat bulamıyor gibisiniz. Çok görkemli ve kalabalık bir düğünle evleneceğiniz gözüküyor.

Kahve Falında Müstakil Ev Görmek

Yakın zamanda büyük fırsatlarla karşılaşacak ve bu fırsatları iyi değerlendirdiği taktirde geleceği için çok büyük adımlar atacaktır. Bunun yanı sıra ev eğer yeni ise bu fırsatın yeni bir şehirde yeni bir hayat imkânı sunacağı eski ise bulunduğu şehirde yeni imkanlar ve ilerleme fırsatı yakalayacağına yorumlanır.

Bazı yorumculara göre misafirle yorumlanır. Bir misafir geleceği bu misafirin gündelik işlerden alıkoyup pek çok konuda zaman kaybetmesine neden olacağı anlamına gelir. Fakat gelecek olan yatılı bu misafirin yakınlığı ve önemi nedeni ile kendisi ile ilgilenmek ve gidinceye kadar işlerini ertelemek zorunda kalacaktır. Daha sonrasında yoğun bir çalışma temposuna girerek kaybettiği zamanı telafi edecek ve işlerini yeniden rutine oturtacaktır.

İş hayatında gireceğin yeni ortamlarda değişik ve ilginç kişilerle tanışacaksın. Ancak bu kişilerden biri ile duygusal bir şeyler yaşamak isteyeceğin görünüyor. İlk başlarda seni oldukça etkileyen bu kişinin aile sorunları seni bir müddet sonra sıkmaya başlayacak gibi duruyor. Bu kişiye karşı temkinli davranmanda ve bu ilişki ile ilgili iyi düşünmende fayda var. Sevgilinin tam dengin olduğunu düşünüyorsun. Daha ilk karşılaşmanızdan beri onun hayatını geçireceğin doğru kişi olduğu kararını vermişsin. Son derece sevecen ve tutkulu bir birlikteliğiniz olduğu görünüyor. Evlilikle ilgili de artık ona açılmaya karar vermiş gibisin. Üstelik daha fazla beklemenize engel olacak bir durum da görünmüyor. Maddi ve manevi açıdan rahatlayacağın günler çok yakınında.

Kahve Falında Yanan Ev Görmek

Hanenin içerisinde meydana gelecek olan bir sorunu simgeler. Bu sorun evde derin izler bırakacak ve uzun süreli kırgınlıklara neden olacaktır. Hane halkı içerisinde herhangi bir ayrılığa sebebiyet vermese de uzun süren huzursuzluklar yaşanacaktır. Bu nedenle evde sorun olabilecek şeylere karşı dikkatli olmakta alınabilecek önlemler varsa almakta fayda vardır.

Bazı yorumcular için eve düşecek bir ateşi temsil etmektedir. Bu ateş bir ölüm haberi yada aile içerisinden birinin yaşayacağı ciddi bir kaza, büyük bir operasyon olabilir. Bütün hane halkını yas boğacak olan bu olayın etkisi uzun süre devam edecektir. Bu yanan ev müstakil ise sadece fal sahibinin hane halkını, bir kaç katlı ise pek çok haneyi etkileyecek bir kara haber gelecektir.

Yakın zamanda alacağın hayırlı ve mutlu bir haber hem seni hem de çevreni çok mutlu edeceğe benziyor. Bu hayırlı ve mutlu haber yakın çevrenden birinden de gelebilir. Kazançlı yatırım söz konusu… Elde edeceğin bu kazancı iyi değerlendirirsen, ileride çok rahat edersin. Bu kazancın bereketi hem sana hem de ailene faydalı olacağa benziyor. Uzun süredir çektiğin sıkıntılar, üzüntüler nihayet son bulacağa benziyor. Seni mutlu, huzurlu, ferah ve aydınlık günler bekliyor. Kısa zamanda eline geçecek olan para da maddi sıkıntılarına ilaç gibi gelecek. İleride karlı bir işe atılacağın görünüyor. Bu işle ilgili biraz sıkıntılı ve zorlu günler olacak gibi görünse de sabırlı olman neticesinde güzel kazançlar elde edeceksin.

Kahve Falında Ahşap Ev Görmek

Sıcak bir yuvaya sahip olmanın, iyi insanlarla aynı çatı altında bulunmanın ve tüm samimiyetsizliklerden arınmanın göstergesidir. Yalnızsanız çok yakın bir zamanda hayatınıza girecek harika biri sayesinde yaşadığınız her türlü kötü olayı unutarak, hayatınızın merkezine onu koyup tertemiz bir başlangıç yapabilirsiniz. Doğru ve akılcı tercihler yaptığınız takdirde ilişkinizi mutlu bir birlikteliğe dönüştürebilir ve sonsuza kadar başka kimseye muhtaç olmadan bir arada yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatında büyük sorunların olduğunu düşünenler için çok yakında gelecek müjdeli haberlerin, karşı tarafın sizinle ne kadar mutlu olduğunu göstermesinin yakın olduğunun işaretidir. İnsanların bu ara kendisine ait olan bir mal ya da mülk alacak olduğunu ve bunun da geçmişten beri hayallerini kuruyor olduğunu göstermektedir. Bu alınan evler ya da her ne ise bunu daha çok maddi kazanca çevirmek için çaba sarf ediyor olduğunuzu da göstermektedir. Bunu kira ya da bir başkasının kullanması için para karşılığı verirseniz sizler bundan ciddi anlamda kar elde edecek ve istediğiniz doğrultuda mantıklı bir şekilde yaşamaya başlayabileceksiniz. Bir yandan da geçmiş zamanları bir hayli özlüyor ve o anlara dönmek için oldukça da çaba sarf ediyor olduğunuzu göstermektedir.

Kahve Falında Dağ Evi Görmek

Sizler için geçmişten gelen mutlulukları da işaret etmektedir. Ellerinizde yer alan şeyler ile mutlu olmayı becerir ve mantıklar ile de ilerleyerek duyguları biraz daha geride bırakarak devam eder iseniz de işte mutlulukları kendi elleriniz arasında daha hızlı bir şekilde edebileceksiniz. İnsanlar için gelen mutlulukların en çoğuna sizler sahip olabilecek iken de kendi elleriniz ile itmeyi tercih etmeyin. Yalan söyleyen ve sürekli sizi kandırarak bundan büyük yararlar sağlayan insanların çok yakın bir zamanda hayatınızdan çıkacağını, onların yerine ise hem size gerçekten değer verecek, hem de karşılıklı yarar ilişkisi içinde bulunabileceğiniz insanların geleceğinin göstergesidir. Artık yüzünü görmek istemediğiniz, riyakarlığından ve yalanlarından bıktığınız insanlar peşinizi bırakarak daha huzurlu ve sakin olmanızın önünü açacaklar. İş hayatında da üzerinizdeki aşırı yük hafifleyecek, ayrıca uzun zamandır beklediğiniz büyük fırsatlara evet deme şansı bulacaksınız. Böylece aile ortamında da daha huzurlu ve mutlu hissedebileceksiniz. Aşkın, birlikteliğin ve dayanışmanın temsilcisidir. Hayatınızda adeta zincirleme bir biçimde gelişecek olan güzel olayların hepsi art arda birbirini etkileyecek ve böylece daha önce hiç sahip olmadığınız kadar büyük bir rahatlığa sahip olacaksınız. Bu rahatlığınızı fark eden aile bireyleri ve arkadaşlarınız da büyük çabalar sonucu elde ettiğiniz bu güzel yaşamı devam ettirebilmeniz için ellerinden geleni yapacaklar.

Kahve Falında Dumanı Tüten Ev Görmek

Evlilik ile yorumlanır. Bekar bir kimse de çıkarsa evlilik demektir. Yakın bir zamanda bir evlilik teklifi alacak ve bu teklifi kabul ederek evliliğe doğru ilerleyecektir. Bu evlilik hayırlı ve bereketli bir evlilik olacaktır. Her iki tarafında hanesine huzur getirecek bir izdivaç olacak.

Bitecek bir dargınlığın işaretidir. Uzun zamandır yaşadığı bir kırgınlığının sonunda yakın zamanda barışma olacağını bu barışmanın hem kendisine hem de çevresindeki insanlara huzur vereceği ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise haneye katılacak biri olarak yorumlanır bu genellikle bir bebek olarak yorumlanmaktadır. Ama bazı durumlarda hane halkından birinin evliliği ile eve yeni birinin gelmesi olarak da yorumlanır.

Ailenden biri seni her zaman koruyup, kolluyor adeta sana kol kanat geriyor gibi görünüyor. Ne zaman başın sıkışsa ve bir derde düşsen hemen yardımına koşan bu kişi için senin de ara sıra yardımların olsa fena olmayacak. Alacağın bir telefon haberi ile hayatında değişiklik söz konusu olacak. Bu haber sanırım işinle ilgili gibi görünüyor. Şu sıralar işle ilgili bir koşuşturmaca ve yoğunluk söz konusu. Bu duruma da en çok sevgilin şikayetçi gibi görünüyor. Uzun süredir baş başa kalamadığınızdan ve birlikte vakit geçiremediğinizden epey şikayet eder hali var. En kısa zamanda bu durumu telafi etmelisin, yoksa aranıza soğukluk gireceği görünüyor. Belki onu hoş bir akşam yemeğine çıkarabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git