Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve falında sincap görmek, fal sahibinin hayırlı işler ve yardımlar yapan güzel bir karaktere sahip olduğunu vurgular. Yaptığı hayırlı işlerin verdiği gönül rahatlığı ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren fal sahibi çevresi tarafından da çok sevilen bir insan demektir. Bazı yorumculara hem aşk hemde iş hayatında üstün başarılara imza atan neşeli ve sempatik bir insan ile tasvir edilir. Fal sahibine ait ise içi boş bir şekilde belirir. İçi dolu olan sembol fal sahibinin yakın dostlarından birisini temsil etmektedir. Eğer fal sahibinin arkadaşını temsil ederek çıkmışsa bundan fal sahibi de etkilenir. Birlikte eğlenceli ve çok güzel günler geçireceklerine dalalettir. Genel anlamda sevimli insanları belirtir.

Bazı fal yorumcularına göre içine kapanan ve psikolojik sorunlar yaşayan bir arkadaş ile tasvir edilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan fal sahibinin desteği lazım olabilir. Diğer bir anlamı ile yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen aile bağlarını koparmayan eş ile yorumlanır. Sevgi ve güven dolu bir aile ortamını yansıtan sembol fal fincanının dibinde belirmiş ise neşeli ve güzel günler kapıda demektir. Çevresindeki diğer semboller ile yorumlanabilir. Mesela bir masanın üzerinde ise iş hayatında kıvrak zekası ile sorunların üstesinden gelen fal sahibini simgeler. Çok becerikli ve samimi bir kişiliğe dikkat çeken sincap sembolü aynı zamanda dayanıklı bir ruh halini yansıtır. Fal tabağında görülürse aşk hayatında mühim değişimler olacak demektir.

Aşk Hayatı

Fal sahibinin oldukça hareketli bir aşk hayatına girdiğinin habercisidir. Aniden hayatınızda bulacağınız bu kişi sizi uzun zamandır sürdürdüğünüz yalnızlıktan kurtaracaktır. Biletini aldığın bir etkinliğe giderken bu kişiyle tesadüfen karşılaşabilir ve birbirinizi tanımaya yönelik sohbetler edebilirsiniz. Keşfettiğiniz bu kişinin sizde etkileri oldukça yüksek olacak gibi görünüyor. Ani duygusal değişiklik yaşayacağınız şu dönemde tanıyacağınız bu kişi hayatınızda büyük etkilere sahip olacağa benziyor.

Hoşlandığınız, sevdiğiniz kişiyle oldukça hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bu dönemin etkileri mutlu bir yuva kurmak ya da güzel bir ilişkiye başlamak olabilir. Eğer kalbinizin sesini dinleyip hareket ederseniz pişman olmayacağınız bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. Ancak mantığınızla hareket edip karar verirseniz de pişman ve mutsuz bir zaman diliminde olacağınızı sizlere söyleyebiliriz. Aşk hayatınızın hareketlenmesi sayesinde alacağınız sürpriz teklifle hayatınız bambaşka noktalara gelebilir. Bu noktalar da sizi mutlu etmeye fazlasıyla yetecektir.

Fal sahibinin oldukça sevildiğini gösterir. Partnerinizden gördüğünüz bu sevgi sayesinde koşulsuz bir güven içinde birlikteliğinizi sürdürüyorsunuz. Hem siz partnerinizi çok seviyor hem de partneriniz sizi çok seviyor. Kendinizi şanslı hissettiğiniz bu zaman diliminde geleceğinizde de oldukça mutlu bireyler olarak hayatınızı sürdüreceksiniz.

Para

Yaptığınız bir yatırım nedeniyle zamanlama konusunda hata yaparak büyük bir ekonomik zarara uğramış olabilirsiniz. Çevrenizdekilerin baskısıyla yapmış olduğunuz bu yatırımı aile üyeleriniz hiç desteklememiş olabilir.  Sıkışık olduğunuz bu dönemde size ailede en yakınlarınızdan gelen yardımlar sayesinde kendinizi ekonomik olarak güçlü hissedecek ve çabucak toparlanacaksınız. Şanslı bir ailede yer aldığınızı hatırlatır ve sevginizi, saygınızı ailenizin tüm üyelerine her zaman göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir süredir çalıştığınız yerde maaşınızı eksik ya da hiç alamıyor olabilirsiniz. Bu durum karşısında sadece beklemek yerine çalışanlarla, yöneticilere karşı bir konuşma yapabilirsiniz. Hakkınızı istemek, mağdur olduğunuzu hatırlatmak onların maaşlarınızı yatırmasını hızlandıran bir süreç olabilir. Hemen birlik olup bu durumun üstesinden geldiğinizi ve çözüme kavuşturduğunuzu göreceksiniz.

Çalıştığınız iş yerinde performansınıza bağlı oldukça iyi oranda bir zaman alabilirsiniz. Bu zam sayesinde maaşınız oldukça yükselecek ve çalışmaya olan isteğiniz daha da artacaktır. Bu zam sayesinde istediğiniz birkaç şeyi de yapabilir, hayatınızdaki bu amaçlara ulaşabileceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizle iç içe yaşamış olduğunuz evde birtakım sorunlar görülebilir. Bu sorunlar kardeş kıskançlıkları olabileceği gibi maddi anlamda yetersizlikler de olabilir. Bu küçük sorunları yakın zamanda çabucak aşacak, mutlu günlerinize devam edeceksiniz. Her ailenin yaşadığı bu sorunların üstesinden gelecek bir birliğiniz olduğundan sorunlar aşılacaktır.

Sakin bir yaşam alanınız olabilir. Bu yaşam alanına katılacak minik bir misafir haberi olabilir. Bu misafir sayesinde yepyeni bir değişikliğe gidebilirsiniz. Evinizdeki bazı detaylardan kurtulabilir ya da farklı bir eve taşınabilirsiniz. Ekonomik olarak sizi zorlamayacak bu yeni evde yaşamınız oldukça keyifli bir şekilde sürecektir.

Aile içerisinde yapılan bir törenle evlilik dünyasına adım atan ablanız ya da kardeşiniz mutlu günlere doğru yolculuk yapıyor olabilir. Ailenizdeki birlik ve beraberlik duygusunu her an hissederek mutlu günleri de birlikte planlayabilirsiniz. En yakınınız olan ablanız ya da kız kardeşinizin mutluluğu her şeye bedel. Siz de bu mutluluğa ortak olarak bu özel gün için elinizden geleni yapacak, ailenizin mutluluğuna mutluluk katacaksınız.

Aile içerisinde bir gencin hazırlandığı sınavda istediği başarıya kavuşması söz konusu olabilir. Bu başarıda ailedeki her üyenin payının büyük olması ve bu gencin akademik olarak yetişmesini sağlaması herkesi mutlu edecektir.

İş ve Kariyer

İş hayatınızda karşılaştığınız bazı insanlar tarafından bir süredir üzülüyor olabilirsiniz. Bu kişiler sizin başarınızı kıskanıyor, sizin yükselmenizi ve işinizde iyi olmanızı istemiyor olabilir. Siz bu kişilere kulak asmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Meyve veren ağaç taşlanır sözünün geçerliliğini size aktarmak isteriz. Eğer bu kişilerin söylediklerini dikkate alırsanız iş hayatınızda olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz. Dikkate almazsanız işinize daha fazla azimle devam eder yöneticilerin dikkatini olumlu anlamda çekmiş olursunuz.

Yürüttüğünüz bir projenin ya da düzenlediğiniz bir iş organizasyonunun çalışma hayatınıza olan olumlu etkilerini yakın zamanda görebilirsiniz. Bu projeniz ya da organizasyonunun iş verenleriniz tarafından olumlu bir şekilde karşılanmaktadır. Siz de bu sayede işinizde yükselecek haberi yakında alacak ve ekonomik olarak büyük değişimler yaşayacaksınız.

Seyahatle gerçekleşen iş seyahati sırasında gittiğiniz bölgedeki yöneticilerin gözlemleri sayesinde büyük değişimler geçirebilirsiniz. Kendinizden emin bir şekilde katıldığınız bu iş toplantısında öz güveniniz ve bilginiz sayesinde ön planda olabiliyorsunuz. Bu sayede işinizde güzel ve büyük bir değişiklik sizin için yakın bir zamanda gerçekleşebilir.

Sağlık

Soğuk algınlığı şikayetleriniz bu dönemde karşınıza çıkabilir. Soğuk algınlığından korunmak için bol bol C vitamini tüketmeli, soğuktan korunmalı ve yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Soğuk algınlığı rahatsızlığını ağır geçirdiğiniz için yakalanmamak için dikkatli davranmalısınız.

Baş ağrısı ya da boyun ağrısı şikayetleriyle karşılaştığınız şu günlerde stresten uzak durmalısınız. Eğer stresten uzak durmazsanız bu küçük rahatsızlıklar büyük rahatsızlıklara dönüşebilir. Bazı şeyleri kafanıza takmadığınız sürece sizi daha az etkilemesini sağlayacak ve sağlığınızın bozulmasına etki etmeyecektir.

Yakın bir tanıdığınız oldukça büyük bir hastalıkla mücadele etmektedir. Bu rahatsızlığın dermanı olduğunu hatırlatır ve bu kişinin bu hastalığına şifa olacağını size söylemek isteriz. Çaresi olan bu hastalığın tedavisinde sizin de destek olmanız gereken bu tanıdığınızın yanında olmanızı gerektiren durumlar olabilir.

Kahve Falında Uzun Kuyruklu Sincap Görmek

Hayatınızda fazlasıyla katı kurallara sahip bir insan olduğuna işaret etmektedir. Fakat bu insan konu siz olduğunuz zaman son derece kontrolsüz ve yumuşak davranışlar sergilemektedir. Size aşırı değer vermekte ve her istediğinizi yapmaya hazır olan bu kişi dikkatinizi çekmek için çok uzun zamandır çabalamaktadır. Kısa bir süre içinde gösterdiği bütün çabalar işe yarayacak sizin dikkatinizi çekmeyi başaracaktır. Daha önce size karşı böyle duygular besleyebileceğini tahmin bile etmediğiniz bu kişi, size şimdiye kadar hayalini bile kuramadığınız güzel duygular yaşatacaktır. Gün geçtikçe birbirinize daha çok bağlanacak ve bu ilişkinizi evlilik ile taçlandırmak isteyeceksiniz. Kısa bir süre içerisinde kalabalık bir düğün ile dünya evine girecek ve sevdiğiniz kişiyle hayatımızın sonuna kadar mutlu yaşayacaksınız.

Bu dönemde arkadaş çevrenizden veya ailenizden birisinin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizin bu zamana kadar kötü günlerinizde hep yanınızda ve size destek olmuş olan kişiye yardım eli uzatacaksınız. Sizin yardımınız sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacak olan bu kişi kısa bir süre içerisinde sizinle beraber çalışmaya başlayacaktır. Bu birliktelik sizin için her bakımdan iyi olacak, iş konusunda sırtımız asla yere gelmeyecektir. Her zaman gözünüz kapalı güveneceğiniz bu kişi sizi hiçbir zaman yüzüstü bırakmayacak, verdiğimiz kararlardan dolayı pişman olmanıza neden olmayacak ve sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Dostluğunuz yıpranmayacak bir ömür boyu sürecektir.

Kahve Falında Sincap Kuyruğu Görmek

Aşk hayatınızda belli başlı değişiklikler meydana geleceğini gösteren bu figür, ayrılıklar yaşayacağımızı işaret etmektedir. Yaşayacağınız değişiklikler olumsuz olabilir fakat zamanla aslında bu durumun sizin hayrınıza olduğunu fark edeceksiniz. Yanlış kararlar alıp ömür boyu mutsuz olup üzülmektense, yaşayacağınız ayrılık ile bir kaç gün üzülüp sonrasında belki hayatımızın aşkını bulabilirsiniz. Sizin karakterinize oldukça aykırı olan bu insanın size uygun olmadığına karar verecek ve aslında sizin istediğiniz kişi olmadığını fark edeceksiniz. Aşk hayatınızdaki bu çalkantılı dönemi olayların farkına vararak çözüme kavuşturacaksınız. Ayrılık kararınız başta siz üzecek fakat sonra bu duruma alışacak ve hayatınıza kaldığı yerden devam edeceksiniz.

Güçlü bir karaktere sahip olduğunuz konusunda da yorumlanabilecek olan bu figür, aldığınız kararların her zaman arkasında olduğunuzu ve kolay kolay vazgeçmediğinizi de göstermektedir. Sahip olduğunuz bu karakteristik özellikler sayesinde, hayatınızın her alanında şimdi olmasanız bile, illaki bir gün başarılı olacaksınız. Yaratıcılığınız ve yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir iş sahibi olup, yüksek bir mertebeye ulaşacaksınız. Dolayısıyla işinizde doğru orantılı olarak maddi kazancınız da fazlasıyla artacaktır. Her zaman hayalini kurduğunuz bir hayat ve sahip olmak istediğiniz şeyler sizi beklemektedir. Tabi bir yandan bunlara sahip olurken, diğer bir yandan ise ailenizi ve arkadaşlarınızı İhmal etmemeli, onlarla da eskiden olduğu gibi vakit geçirmeye çalışmalısınız. Unutmayın ki elde edeceğimiz bu başarılarda onların da payları büyük olacaktır.

Kahve Falında Sincap ve Fındık Görmek

Hayatınızda eskiden bulunan birisinden bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Bu kişi eski eşiniz veya eski sevgiliniz olabilir. Bu dönem içerisinde yer alacağınız bir organizasyonda tekrar bir araya gelme durumunuz söz konusu olabilir. Fakat onunla tekrar karşılaştığınızda bir kez daha ondan ayrılmış olmak ile ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu göreceksiniz. Bu dönemde sadece aşk hayatınız için değil, hayatınızın her alanı bakımından geçmişte yapmış olduğunuz tercihler karşınıza çıkacaktır. Bu zamanlar sizin için bir nevi geçmişte yaptığınız tercihlerinizin sağlaması olacaktır. Son bir kez de olsa, geçmişte yapmış olduğunuz hataları düzeltme imkanı bulabileceğiniz bu dönemde, elinize geçen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Bu dönemde yeni birisiyle tanışabilir, oldukça heyecanlı bir aşk yaşayabilirsiniz. Kısa bir sürede alacağınız evlilik kararı ile önünüzdeki günlerde sizi çok mutlu bir aile ortamı beklemektedir. Etrafınızda ortalığı karıştırmak isteyen, arkanızdan iş çeviren bazı arkadaşlarınız olabilir. Onların sizin boş anınızı fırsat bilip, bunu değerlendirmelerine izin vermeden, tedbirli davranmaya başlamanız gerekmektedir. Bunun için biraz gözünüzü açıp, dikkatli olmanız yeterli olacaktır. Bir süre sonra hayatınızdan çıkıp gidecek bu insanlar, size zarar veremeyeceklerinin farkına varacaklardır. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise fiziksel sağlığınızdır. Spor yapmaya başlayarak, bu sayede kas kuvvetinizi ve esnekliğinizi arttırarak, dayanıklılığınızı ve kondisyonunuzu da geliştirmiş olursunuz.

Kahve Falında Sincap ve Kalp Görmek

Sizin için maddi anlamda oldukça bereketli bir döneme ve şansında sizden yana olacağına işaret etmektedir. Aşk hayatınızda biraz yara alabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bir süredir yaşadığınız şiddetli tartışmalar ve kavgalar sizi ve karşınızdakini fazlasıyla yıpratmıştır. Bu yüzden biraz ara vermek ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında sessiz bir yere bir kaç günlüğüne kaçmak size iyi gelebilir. Küçük bir deniz kenarı kasabası tüm sinir ve stresinizi almaya yardımcı olacaktır. Her şeyi geride bırakıp döndüğünüzde sakin bir kafa ile oturup konuşarak beraber bir karar verebilirsiniz. Kararınız her ne olursa olsun, pişmanlık duymadan, ikiniz için de en doğru olanı yapacaksınız.

İş hayatınız ve kariyeriniz de oldukça başarılı olacağınız günler sizi beklemektedir. Şanslı olduğunuz bu dönemde elinize geçecek şanslarınızı iyi değerlendirmeli, avantaja çevirmelisiniz. İşinizde kısa süreli bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Fakat bunların üstesinden kolaylıkla gelecek, işlerinizi tekrar yoluna koyacaksınız. Eğer isterseniz şans oyunlarından yana da şansınızı deneyebilirsiniz. Maddi kazancınız konusunda sıkıntılı döneminiz geride kaldığı için oldukça rahatlamış durumdasınız. Kazancınızı arttırmak için karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeli, dikkatlice her ihtimali göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Bu konuda size yakın olan ve bilgi sahibi bazı kişilerden destek alabilir, onların da fikirlerini sorup dinleyebilirsiniz. Aceleci davranışlardan kaçınmalı, sakin ve sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekmektedir.

Kahve Falında Sincap Kafası Görmek

Bu dönemde özellikle aşk ve iş hayatınızın her zamankinden daha ön planda olacağına işaret etmektedir. Uzun zamandır yolunu beklediğiniz birisi bir anda çıkıp gelecek ve hasretiniz son bulacaktır. Uzaklardan gelecek olan bu kişi, eğitim veya iş için yurtdışına gitmiş bir arkadaşımız, askerden gelmesini beklediğiniz bir akrabanız veya uzak bir yerde oturmakta olan bir yakınınız olabilir. Yıllardır birbirinize karşı duyduğunuz özlem bitecek ve sonunda kavuşacaksınız. Beraber geçiremediğiniz zamanların acısını çıkartmak için bol bol vaktiniz olacaktır. Aynı zamanda uzun bir süredir büyük bir sabır ve özveri gösterdiğiniz bir konuda sabrınızın taşacağına da işaret etmektedir.

Kısa bir zaman içerisinde alacağınız güzel bir haber ile mutlu olacaksınız. Bir süredir iş arkadaşınızla olan birlikteliğiniz sebebiyle, biraz gergin durumlar içerisinde kalabilirsiniz. Diğer arkadaşlarınız tarafından şirket politikasına aykırı olduğu için öğrenilmesini istemediğiniz bu durum sebebiyle işinizden yakın bir zaman içerisinde ayrılıp kendi işinizi kurabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bu işte oldukça başarılı olacaksınız. Kısa sürede kariyer sahibi olacağınız yeni işinizde, kendinize yeni müşteri ve yatırım portföyü oluşturacaksınız. Bu dönem içerisinde uzaktaki bir akrabanızdan size kalan bir mirasın haberini alabilirsiniz. Parasal olarak bu dönemde bu durum sizi biraz rahatlatacak, sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Sizi bu dönemde sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı günler beklemektedir.

Kahve Falında Sincap Yavrusu Görmek

Kısa bir süre içerisinde yaşayacağınız bir üzüntüye işaret etmektedir. Bu üzüntüyü sadece aşk acısı olarak yorumlanmamalıdır. Çok sevdiğiniz birisinin uzağa taşınacak olması da yaşanacak olan bu üzüntünün nedeni olabilir. Bu durum kısa bir süreliğine de olsa karamsarlığa düşerek kendinizi yalnız hissetmenize neden olacaktır. Bu yüzden bu dönemde çevrenizde olup biten olaylara karşı daha hassas olacak ve daha mütevazi tepkiler vereceksiniz. Sizin doğrudan etkilenmenize neden olacak olan bu olay üzüntülü günler geçirmenize neden olabilir. Bazı konularda ufak tefek önlemler alarak üzüntüyü bu kadar derin yaşamamanızı ve kolay atlatmanızı sağlamak sizin elinizdedir. Öncelikle vereceğiniz her kararda sizin hayatınızın devam ettiğini, hatta etmek zorunda olduğunu düşünerek hareket etmelisiniz. Bu doğrultuda kendinizi eve kapatıp depresyona girmek, sürekli aynı şeyleri düşünmek yerine, arkadaşlarınız ile çıkıp kafanızı dağıtabilir, farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

İş ve kariyer hayatınız açısından bu dönem, biraz yoğun geçebilir. Kısa bir süre önce yaşadığınız bir hastalık sebebi ile işleriniz ile ilgilenememiş olabilirsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken epey iş birikmiştir. Bunları yetiştirmek için bir an önce çalışmaya başlamanız gerekmektedir. Yaratıcılığınızı kullanmanızın tam da zamanıdır. Ailenizden birisi ile kısa bir süre önce yaşadığınız ufak bir tartışma, onun biraz incitmiş olabilir. Küslüklere ve yanlış anlaşılmalara bir son vermeniz gerekmektedir. Sizi aileniz ile yeniden eskisi gibi hep beraber zaman geçireceğiniz günler beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.