Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve Falında Sincap Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.024 kez okundu.

Kahve falında sincap görmek, fal sahibinin hayırlı işler ve yardımlar yapan güzel bir karaktere sahip olduğunu vurgular. Yaptığı hayırlı işlerin verdiği gönül rahatlığı ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren fal sahibi çevresi tarafından da çok sevilen bir insan demektir. Bazı yorumculara hem aşk hemde iş hayatında üstün başarılara imza atan neşeli ve sempatik bir insan ile tasvir edilir. Fal sahibine ait ise içi boş bir şekilde belirir. İçi dolu olan sembol fal sahibinin yakın dostlarından birisini temsil etmektedir. Eğer fal sahibinin arkadaşını temsil ederek çıkmışsa bundan fal sahibi de etkilenir. Birlikte eğlenceli ve çok güzel günler geçireceklerine dalalettir. Genel anlamda sevimli insanları belirtir.

Bazı fal yorumcularına göre içine kapanan ve psikolojik sorunlar yaşayan bir arkadaş ile tasvir edilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan fal sahibinin desteği lazım olabilir. Diğer bir anlamı ile yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen aile bağlarını koparmayan eş ile yorumlanır. Sevgi ve güven dolu bir aile ortamını yansıtan sembol fal fincanının dibinde belirmiş ise neşeli ve güzel günler kapıda demektir. Çevresindeki diğer semboller ile yorumlanabilir. Mesela bir masanın üzerinde ise iş hayatında kıvrak zekası ile sorunların üstesinden gelen fal sahibini simgeler. Çok becerikli ve samimi bir kişiliğe dikkat çeken sincap sembolü aynı zamanda dayanıklı bir ruh halini yansıtır. Fal tabağında görülürse aşk hayatında mühim değişimler olacak demektir.

Kahve Falında Uzun Kuyruklu Sincap Görmek

Geleceğe umutla bakmaktır. Doğru yolda olduğunuzu ve azimle devam etmeniz gerektiğini gösterir. İş konusunda bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz ancak bunlar sizi yıldırmamalı. Azimle devam ettiğiniz takdirde işinizin şu ankinden çok daha iyi bir noktaya ulaşacağına dair önemli bir figürdür. Birbiriyle uyum içinde yaşayan; her şartta birlikte olan kardeşlere de işaret eder. Çocuklarının her zaman arkasında olan, ne olursa olsun onlardan asla vazgeçmeyen, fedakar anne ve babaları da sembolize eder.

Kahve Falında Sincap Kuyruğu Görmek

Size yakışmayan bir olayın içine çekilmek üzere olduğunuzun farkındasınız ve nişanlınız sayesinde bu kötü durumdan leke almadan kurtulacaksınız. Yeğenlerinizden birinin size ihtiyacı olacak ama nasıl dile getireceğini bilemediği için biraz geç kalabilir. Siz ondan önce davranarak yakınlık gösterirseniz işler daha da kolaylaşacak. Azimle çalıştığınız bir projede olumlu gelişmeler söz konusu.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git