Kahve Falında Sincap Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve falında sincap görmek, fal sahibinin yaşadığı psikolojik sorunlardan kurtulacağı anlamına gelir. Ailede veya ilişkide yaşanan huzursuzlukların yerini sevgi ve güvene bırakacağına işaret eder. Neşeli ve güzel günler kapıda demektir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin oldukça hareketli bir aşk hayatına girdiğinin habercisidir. Aniden hayatınızda bulacağınız bu kişi sizi uzun zamandır sürdürdüğünüz yalnızlıktan kurtaracaktır. Biletini aldığın bir etkinliğe giderken bu kişiyle tesadüfen karşılaşabilir ve birbirinizi tanımaya yönelik sohbetler edebilirsiniz. Keşfettiğiniz bu kişinin sizde etkileri oldukça yüksek olacak gibi görünüyor. Ani duygusal değişiklik yaşayacağınız şu dönemde tanıyacağınız bu kişi hayatınızda büyük etkilere sahip olacağa benziyor.

Hoşlandığınız, sevdiğiniz kişiyle oldukça hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bu dönemin etkileri mutlu bir yuva kurmak ya da güzel bir ilişkiye başlamak olabilir. Eğer kalbinizin sesini dinleyip hareket ederseniz pişman olmayacağınız bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. Ancak mantığınızla hareket edip karar verirseniz de pişman ve mutsuz bir zaman diliminde olacağınızı sizlere söyleyebiliriz. Aşk hayatınızın hareketlenmesi sayesinde alacağınız sürpriz teklifle hayatınız bambaşka noktalara gelebilir. Bu noktalar da sizi mutlu etmeye fazlasıyla yetecektir.

Fal sahibinin oldukça sevildiğini gösterir. Partnerinizden gördüğünüz bu sevgi sayesinde koşulsuz bir güven içinde birlikteliğinizi sürdürüyorsunuz. Hem siz partnerinizi çok seviyor hem de partneriniz sizi çok seviyor. Kendinizi şanslı hissettiğiniz bu zaman diliminde geleceğinizde de oldukça mutlu bireyler olarak hayatınızı sürdüreceksiniz.

Para Yorumu

Yaptığınız bir yatırım nedeniyle zamanlama konusunda hata yaparak büyük bir ekonomik zarara uğramış olabilirsiniz. Çevrenizdekilerin baskısıyla yapmış olduğunuz bu yatırımı aile üyeleriniz hiç desteklememiş olabilir.  Sıkışık olduğunuz bu dönemde size ailede en yakınlarınızdan gelen yardımlar sayesinde kendinizi ekonomik olarak güçlü hissedecek ve çabucak toparlanacaksınız. Şanslı bir ailede yer aldığınızı hatırlatır ve sevginizi, saygınızı ailenizin tüm üyelerine her zaman göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir süredir çalıştığınız yerde maaşınızı eksik ya da hiç alamıyor olabilirsiniz. Bu durum karşısında sadece beklemek yerine çalışanlarla, yöneticilere karşı bir konuşma yapabilirsiniz. Hakkınızı istemek, mağdur olduğunuzu hatırlatmak onların maaşlarınızı yatırmasını hızlandıran bir süreç olabilir. Hemen birlik olup bu durumun üstesinden geldiğinizi ve çözüme kavuşturduğunuzu göreceksiniz.

Çalıştığınız iş yerinde performansınıza bağlı oldukça iyi oranda bir zaman alabilirsiniz. Bu zam sayesinde maaşınız oldukça yükselecek ve çalışmaya olan isteğiniz daha da artacaktır. Bu zam sayesinde istediğiniz birkaç şeyi de yapabilir, hayatınızdaki bu amaçlara ulaşabileceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizle iç içe yaşamış olduğunuz evde birtakım sorunlar görülebilir. Bu sorunlar kardeş kıskançlıkları olabileceği gibi maddi anlamda yetersizlikler de olabilir. Bu küçük sorunları yakın zamanda çabucak aşacak, mutlu günlerinize devam edeceksiniz. Her ailenin yaşadığı bu sorunların üstesinden gelecek bir birliğiniz olduğundan sorunlar aşılacaktır.

Sakin bir yaşam alanınız olabilir. Bu yaşam alanına katılacak minik bir misafir haberi olabilir. Bu misafir sayesinde yepyeni bir değişikliğe gidebilirsiniz. Evinizdeki bazı detaylardan kurtulabilir ya da farklı bir eve taşınabilirsiniz. Ekonomik olarak sizi zorlamayacak bu yeni evde yaşamınız oldukça keyifli bir şekilde sürecektir.

Aile içerisinde yapılan bir törenle evlilik dünyasına adım atan ablanız ya da kardeşiniz mutlu günlere doğru yolculuk yapıyor olabilir. Ailenizdeki birlik ve beraberlik duygusunu her an hissederek mutlu günleri de birlikte planlayabilirsiniz. En yakınınız olan ablanız ya da kız kardeşinizin mutluluğu her şeye bedel. Siz de bu mutluluğa ortak olarak bu özel gün için elinizden geleni yapacak, ailenizin mutluluğuna mutluluk katacaksınız.

Aile içerisinde bir gencin hazırlandığı sınavda istediği başarıya kavuşması söz konusu olabilir. Bu başarıda ailedeki her üyenin payının büyük olması ve bu gencin akademik olarak yetişmesini sağlaması herkesi mutlu edecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda karşılaştığınız bazı insanlar tarafından bir süredir üzülüyor olabilirsiniz. Bu kişiler sizin başarınızı kıskanıyor, sizin yükselmenizi ve işinizde iyi olmanızı istemiyor olabilir. Siz bu kişilere kulak asmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Meyve veren ağaç taşlanır sözünün geçerliliğini size aktarmak isteriz. Eğer bu kişilerin söylediklerini dikkate alırsanız iş hayatınızda olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz. Dikkate almazsanız işinize daha fazla azimle devam eder yöneticilerin dikkatini olumlu anlamda çekmiş olursunuz.

Yürüttüğünüz bir projenin ya da düzenlediğiniz bir iş organizasyonunun çalışma hayatınıza olan olumlu etkilerini yakın zamanda görebilirsiniz. Bu projeniz ya da organizasyonunun iş verenleriniz tarafından olumlu bir şekilde karşılanmaktadır. Siz de bu sayede işinizde yükselecek haberi yakında alacak ve ekonomik olarak büyük değişimler yaşayacaksınız.

Seyahatle gerçekleşen iş seyahati sırasında gittiğiniz bölgedeki yöneticilerin gözlemleri sayesinde büyük değişimler geçirebilirsiniz. Kendinizden emin bir şekilde katıldığınız bu iş toplantısında öz güveniniz ve bilginiz sayesinde ön planda olabiliyorsunuz. Bu sayede işinizde güzel ve büyük bir değişiklik sizin için yakın bir zamanda gerçekleşebilir.

Sağlık Yorumu

Soğuk algınlığı şikayetleriniz bu dönemde karşınıza çıkabilir. Soğuk algınlığından korunmak için bol bol C vitamini tüketmeli, soğuktan korunmalı ve yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Soğuk algınlığı rahatsızlığını ağır geçirdiğiniz için yakalanmamak için dikkatli davranmalısınız.

Baş ağrısı ya da boyun ağrısı şikayetleriyle karşılaştığınız şu günlerde stresten uzak durmalısınız. Eğer stresten uzak durmazsanız bu küçük rahatsızlıklar büyük rahatsızlıklara dönüşebilir. Bazı şeyleri kafanıza takmadığınız sürece sizi daha az etkilemesini sağlayacak ve sağlığınızın bozulmasına etki etmeyecektir.

Yakın bir tanıdığınız oldukça büyük bir hastalıkla mücadele etmektedir. Bu rahatsızlığın dermanı olduğunu hatırlatır ve bu kişinin bu hastalığına şifa olacağını size söylemek isteriz. Çaresi olan bu hastalığın tedavisinde sizin de destek olmanız gereken bu tanıdığınızın yanında olmanızı gerektiren durumlar olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.