Kahve Falında Sincap Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Sincap Görmek

Sincap, ormanlarda veya kimi zaman evlerin bahçesinde görülen en sevimli ve arkadaş canlısı hayvanlar arasında yer alır. Elbette ki bu tatlı hayvanın yorumları da bir o kadar güzel olacaktır. Kahve falında sincap figürü, fal sahibinin yaşadığı psikolojik sorunlardan kurtulacağı anlamına gelir. Yorumculara göre kişinin ailesinde ve ilişkisinde bir süredir yaşadığı huzursuzlukların yerini büyük bir sevgiye bırakacağına ve umutla beklenen güzel günlerin yakında gelecek olduğuna işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin oldukça hareketli bir aşk hayatına girdiğinin habercisidir. Aniden hayatınızda bulacağınız bu kişi, uzun zamandır sürdürdüğünüz yalnızlıktan sizi kurtaracaktır. Bu kişiyle tesadüfen karşılaşabilir ve birbirinizi tanımaya yönelik sohbetler edebilirsiniz. Karşılaştığınız bu kişinin sizde etkileri oldukça yüksek olacak gibi görünüyor. Ani duygusal değişiklik yaşayacağınız şu dönemde tanıyacağınız bu kişi hayatınızda büyük etkilere sahip olacağa benziyor.

Kahve falı yorumcularına göre sevdiğiniz kişiyle oldukça hareketli bir döneme girebilirsiniz; bu dönemin etkileri mutlu bir yuva kurmak ya da güzel bir ilişkiye başlamak olabilir. Eğer kalbinizin sesini dinleyip hareket ederseniz pişman olmayacağınız bir döneme gireceksiniz. Ancak mantığınızla hareket edip karar verirseniz de bundan dolayı pişman ve mutsuz olabilirsiniz. Aşk hayatınızın hareketlenmesi sayesinde alacağınız sürpriz teklifle hayatınız bambaşka noktalara gelebilir ve bu da sizi mutlu etmeye fazlasıyla yetecektir.

Fal sahibinin oldukça sevildiğini gösterir. Sevgilinizden gördüğünüz bu sevgi sayesinde koşulsuz bir güven içinde birlikteliğinizi sürdüreceksiniz. Hem siz sevgilinizi çok seviyor hem de sevgiliniz sizi çok seviyor. Kendinizi şanslı hissettiğiniz bu zaman diliminde geleceğinizde de oldukça mutlu bireyler olarak hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.

Para Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde performansınıza bağlı oldukça iyi oranda bir zaman alabilirsiniz. Bu zam sayesinde maaşınız oldukça yükselecek ve çalışmaya olan isteğiniz daha da artacaktır. Bu zam sayesinde istediğiniz birkaç şeyi de yapabilir, hayatınızdaki bu amaçlara ulaşabileceksiniz.

Falda sincap görmek, zenginlik, bolluk ve bereket anlamına gelir. Fal sahibinin ailesinden veya yakın çevresinden alacağı yardımlarla hızlı bir şekilde toparlanacağına işaret eder. Fal yorumcuları bu falı, fal sahibinin kaybettiği fırsatları tekrar yakalayacağı ve başarılı olacağı şeklinde yorumlar. Tüm sıkıntıların çözüleceği bu dönemde zihinsel olarak da oldukça rahatlayacaksınız. Şanslı bir ailede yer aldığınızı hatırlatır; sevginizi ve saygınızı ailenizin tüm üyelerine her zaman göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içerisinde yapılan bir törenle evlilik dünyasına adım atan ablanız ya da kardeşiniz mutlu günlere doğru yolculuk yapıyor olabilir. Ailenizdeki birlik ve beraberlik duygusunu her an hissederek mutlu günleri de birlikte planlayabilirsiniz. En yakınlarınızın mutluluğu her şeye bedel. Siz de bu mutluluğa ortak olarak bu özel gün için elinizden geleni yapacak, ailenizin mutluluğuna mutluluk katacaksınız.

Ailenizle iç içe yaşamış olduğunuz evde birtakım sorunlar görülebilir. Bu sorunlar kardeş kıskançlıkları olabileceği gibi maddi anlamda yetersizlikler de olabilir. Bu küçük sorunları yakın zamanda çabucak aşacak, mutlu günlerinize devam edeceksiniz. Her ailenin yaşadığı bu sorunların üstesinden gelecek bir birliğiniz olduğundan sorunlar aşılacaktır.

Aile içerisinde bir gencin hazırlandığı sınavda istediği başarıya kavuşması söz konusu olabilir. Bu başarıda ailedeki her üyenin payının büyük olması ve bu gencin akademik olarak büyük başarılar kazanması herkesi mutlu edecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda karşılaştığınız bazı insanlar tarafından bir süredir üzülüyor olabilirsiniz. Bu kişiler sizin başarınızı kıskanıyor, sizin yükselmenizi ve işinizde iyi olmanızı istemiyor olabilir. Siz bu kişilere kulak asmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Meyve veren ağaç taşlanır sözünün geçerliliğini size aktarmak isteriz. Eğer bu kişilerin söylediklerini dikkate alırsanız iş hayatınızda olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz. Dikkate almazsanız işinize daha fazla azimle devam eder yöneticilerin dikkatini olumlu anlamda çekmiş olursunuz.

Yürüttüğünüz bir projenin ya da düzenlediğiniz bir iş organizasyonunun çalışma hayatınıza olan olumlu etkilerini yakın zamanda görebilirsiniz. Bu projeniz ya da organizasyonunun iş verenleriniz tarafından olumlu bir şekilde karşılanmaktadır. Siz de bu sayede işinizde yükselecek haberi yakında alacak ve ekonomik olarak büyük değişimler yaşayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Soğuk algınlığı şikayetleriniz bu dönemde karşınıza çıkabilir. Soğuk algınlığından korunmak için bol bol C vitamini tüketmeli, soğuktan korunmalı ve yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Soğuk algınlığı rahatsızlığını ağır geçirdiğiniz için yakalanmamak için dikkatli davranmalısınız.


Kahve Falında Uzun Kuyruklu Sincap Görmek

Falda uzun kuyruklu bir sincap figürü gördüyseniz, fal sahibinin bazı konularda kendisinden saklanan gerçeklerin farkına varması ile hataya düşmeyeceği anlamına gelir. Kişinin çıkacağı seyahatte tanışacağı bir kişi ile ayağını yerden kesecek mutlu bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Öz güvenin artması, sakinlik ve huzur demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.