Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
14 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 242 kez okundu.

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin uzun zamandır parasal sorunlar yaşadığını ve yaşamış olduğu sıkıntılı günleri artacağını ve sonrasında bolluk içerisinde yaşayacağına tabir olur. Eğer rüyayı gören erkek ise, saklamış olduğu sırlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak ve bundan dolayı üzüleceğine işaret olur. Eğer rüya sahibi kadın ise, aşk hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına ve uzun zamandır beraber olduğu kişi ile çok mutlu bir yuva kuracağına delalet edilir. Bu rüya, kişi için güzel gelişmelerin bir habercisidir. Aynı zamanda süpriz bir şekilde bir müjde ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer kişi, uzun bir süredir evlat sahibi olmak istiyorsa, yakın bir zamanda çocuğunuzu kucağınıza alacağınızı simgelemektedir. Tüm bunlarla birlikte izzet ve şerefiniz artacak, insanlar tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen biri olacağınıza işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer yaşlı ise, oğlu ile ilgili bazı maddi problemler yaşayacak ve oğluna bu süreçte yardımcı olacaktır. Gizlenen bir takım gerçekler artık açığa çıkacak ve bundan dolayı büyük bir korku duyabilirsiniz. Eş dost ile yapılan dedikodudan uzak durmanız gerektiğini göstermektedir. Kişinin başarılarla dolu bir eğitim hayatı olacağını ve kariyerinde büyük bir yükselişe geçeceğini göstermektedir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Aile içerisinde veya iş hayatınızda bir takım sorunlardan dolayı büyük bir endişe duyabilirsiniz ve beraberinde bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu nedenle üzüntü çekmeye işaret edilir. Yaşayacağınız psikolojik sorunları, en yakın arkadaşlarınızın desteği ile atlatacağınıza ve ardından arzularınızın gerçekleşeceğine ve huzura kavuşacağınızı gösterir. Eğer uzun bir süredir istediğiniz bir şey varsa bu isteğinizin gerçekleşeceğinin bir müjdesidir.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüya sahibinin yanlış yollara sapacağına ve gerçekleri inkar edeceğine tabir olur. Tüm bunlar beraberinde büyük sıkıntılar ve sorunlar oluşturacak fakat bunları aile büyüklerinden saklayacağınıza gösterir. Köşe bucak sakladığınız bu gerçekleri gün yüzüne çıkartmalı ve büyüklerinizden destek alarak çözüm sağlamanız gerektiğini gösterir. Eğer rüyayı gören bekar ise hayırlı bir eş bulacağına ve huzur içerisine yaşamalarına delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin üzerinde çalıştığı bir işte beklediği sonucu alamayacağına gösterir.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüya sahibinin içerisinde uzun bir süredir kafasında yer alan soru işaretlerini gidereceğini, üzüntü ve sıkıntılardan uzaklaşacağını gösterir. Özellikle iş hayatında yaşamış olduğunuz bazı başarısızlıklar size büyük bir tecrübe kazandıracak ve bununla birlikte yakın bir zamanda yeni bir işe giriş sağlayacağına tabir olur. Eğer geçmişte büyük bir para kaybettiyseniz, çok yakında bu paraya tekrar sahip olacağınız anlamına gelir. Kaybettiğiniz her ne ise bunları geri kazanarak, işlerinizi yoluna koyacak ve mutlu bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz. Eğer rüya sahibi bekar ise arkadaşlarından biri ile yollarını ayıracağını ve bundan dolayı pişman olacağına yorulur. Eğer rüya sahibi evli ise, kız çocuğunun ufak bir rahatsızlığı atlatacağına işarettir.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüya sahibinin servetinin artacağına ve arzu ettiği refaha ulaşacağına tabir olur. Kişi son derece onurlu ve gururlu bir şekilde hayatına devam edecek ve beraberinde büyük bir aşk yaşayacaktır. Her ne kadar her şey yolunda gidiyor olsa da büyük bir ümitle beklediği haberi alamayacağını fakat bundan dolayı üzülmemesi gerektiğini, ilerleyen süreçte daha iyi bir sonuçla karşı karşıya kalacağına tabir olur. Kişinin ufak ve gereksiz konulara çok fazla kafa yorduğuna ve bundan dolayı vaktini boş yere harcadığına işarettir. Bir an önce kafanızdaki soru işaretlerini yok etmeli ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz gerektiğini gösterir. İlerleyen süreçte oldukça zorlanacağınız bazı olaylar yaşayacağınıza fakat beraberinde güzel gelişmeler yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Hissetmek

Rüyayı gören kişi eğer bekar ise kısmetli zamanların yaklaştığının bir işaretidir. Bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye ilk adımınızı atabilir ve sizin için oldukça hayırlı bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bir başarıyı elde etmeniz de beklenilen bir durumdur. Eğer rüya sahibi evli ise ufak bir hayal kırıklığı yaşayacağına ve bundan dolayı üzüleceğine tabir olur. Her ne kadar oldukça tedirgin olsanız da sizin için her şey güzel olacaktır. Bu dönem içerisinde çok güvendiğiniz bir dostunuzla maddi konuda anlaşmazlıklar yaşayabilir ve kararsızlık yaşayabilirsiniz. Eğer rüyayı gören erkek ise yakınlarına karşı üzerinde taşıdığı sorumlulukları ihmal ettiğine ve bunları yerine getirmesi gerektiğini gösterir. İş hayatınızda kazanç durumunuz günden güne iyi bir hal almaya başlayacak ve bir türlü işin içinden çıkamadığınız noktaları kolaylıkla aşmaya başlayacaksınız. Yardıma ihtiyacınız olacak bir döneme giriş yapacağınızı fakat bu dönem içerisinde tüm ailenizin bir şekilde size destek sağlayacağına tabir olur.

Rüyada Hamile Olduğunu Söylemek

Rüya sahibinin başında büyük şansızlıkların olduğuna ve yaşanan tatsızlıkların son bulacağına işaret eder. Ekmeğinizi daha kolay bir şekilde kazanacağınız yeni bir işe girecek ve burada daha rahat edeceğinizi gösterir. Bu dönem içerisinde birçok insanla tanışacak ve yaşama isteğiniz hiç olmadığı kadar artacaktır. Psikolojinizin giderek düzelmesi ile birlikte hayata daha pozitif bir şekilde bakacak ve yaşamaktan büyük bir keyif alacağınızı gösterir. Uzun zamandır özlemle beklediğiniz yakınlara kavuşacak ve hasret gidereceksiniz. Bazı konularda aile büyükleri ile ters düşebilir ve kısa süreli anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu noktada büyüklerinizin yaşamış olduğu tecrübeleri dikkatli bir şekilde dinlemeli ve gerektiği şekilde doğru adımlar atmanız gerektiğini gösterir. Eğer ortağınızla birlikte işinizde zarara uğradıysanız, elinizdeki son parayı da riske ederek yeni bir işe ilk adımınızı atacağınızı ve doğru karar verdiğinize tabir olur. Emeklerinizin karşılığını yakın bir zamanda alacaksınız.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin ikiye ayrıldığına ve her ikisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Karar aşaması yaşayacağınız bir dönemde, hangi adımı atmanız gerektiği büyük bir önem taşıdığını unutmamalısınız. Rüya sahibi evli ise kız bebeğinin olacağına işaret etmektedir. Gelecek dönem içerisinde mutluluktan havalara uçacağınız bir haber alacak ve çok keyifli olacağınızı gösterir. İlerlediğiniz yolda artık engeller yavaş yavaş kalkmaya başlayacak ve aldığınız büyük desteklerle birlikte dünya hayatınızı büyük bir huzurla devam ettireceğinizi gösterir. Ticaret hayatınızda sizinle sürekli uğraşan kişilere karşı büyük bir zafer kazanacağınıza alamet eder. Maddi güce sahip olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Rüyada Kız Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde sevineceği büyük bir haber alacağına işarettir. Sırtınızda taşıdığınız yük olan sorunları ve sorumlulukları atlatacak ve başladığınız işi kolaylıkla bitireceksiniz. Öğrenci iseniz, bu dönem içerisinde bir takım psikolojik sorunlar yaşayabilir ve kendinizi sorgulayamaya başlayabilirsiniz. Eğer bekarsanız, başınıza gelecek olan bir belanın uzaklaştığına ve yerini güzel bir habere bıraktığına işaret eder. Eğer evli iseniz, geçmişte yaptığınız bir hatanın bedelini ödeyecek ve oldukça pişman olacağınıza yorulur. Aile içerisinde yarım kalmış bir işin tamamlanacağına, borç paranın size geleceğine ve iş hayatınızda kısmetinizin açılacağına işarettir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeli ve yapacağınız yatırımlar konusunda oldukça hassas ve seçici olmalısınız. Bu dönem içerisinde iki kadın ve bir erkek sizi ziyarete gelecek ve onlara destek olacağınıza tabir olur. Eğer iş beklentiniz varsa kazancı bol bir işe gireceğinizi ve bu güzel haberi tüm yakın dostlarınızla paylaşacağınıza işarettir.

Rüyada Bekarken Hamile Olduğunu Görmek

Kişinin ilminin artacağına ve din yolunda ilerleyeceğine işaret eder. Aileden gizlenilen bir durumun ortaya çıkacağına ve tüm aile üyelerinin bu durumdan dolayı üzüleceğine tabir olur. Yakın bir zamanda çocuk haberi alacak ve doğacak olan çocuğun kız olacağını gösterir. Arkadaşlar arasında yaptığınız bir dedikodudan dolayı pişmanlık duyacak ve bir takım sıkıntılarla uğraşacaksınız. Bir an önce yaptığınız hataları düzeltmeli ve yanlıştan geri dönmelisiniz. Eşinizin gelirinin artacağına ve dünya nimetlerinden bol bol faydalanacağınızı gösterir.

Rüyada Hamile Olduğunu Duymak

Rüya sahibinin saygınlık ve itibar kazanacağına, düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine işarettir. Sağlığınız ve kuvvetiniz yerine gelecek, uzun bir süredir çektiğiniz bir rahatsızlığı atlatacaksınız. Üzerinde taşıdığınız bir sorumluluk ve beraberinde gelen bir korku ortadan kalkacak ve huzura kavuşacaksınız. Yakın bir zamanda aile üyelerinden biri özgürlüğüne kavuşacağına delalet eder. Salih ilme, din hayatının güzelliğine ve güzel ahlaka işaret olan bu rüya, bu dönem içerisinde daha da sabırlı olmanız gerektiğini gösterir. Son dönemlerde bazı konulara kafanızı çok taktığınızı fakat korkulacak herhangi bir durumun olmadığına işaret eder.

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüya sahibinin yakın zamanda hoşuna gitmeyecek bazı gelişmeler yaşanacağına ve zor günlerin yakında olduğuna işarettir. Bu sıkıntı günleri, yakın arkadaşlarınızın desteği ile birlikte atlatacak ve feraha kavuşacaksınız. Ayrıca kişinin dini görevlerini yerine getirmediğine, din yolundan uzaklaştığına işarettir. Bu nedenle yaptığınız yanlışları fark etmeli ve güzel ahlaka sahip olmaya çalışmak için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüya sahibinin çok şaşıracağı bir olayla karşı karşıya kalacağına ve bu olayı kimseye anlatmaması gerektiğine işaret eder. Size karşı oldukça dürüst bir kişi ile tanışacağınıza ve bu kişiden iş hayatınızla ilgili değerlendirmeler ve tavsiyeler alacağınızı gösterir. Her ne kadar geçmişte başınızı ağrıtacak bazı olaylar yaşasanızda ilerleyen süreçte bu olumsuzluklar ortadan kalkacak ve büyük bir beklenti içerisine gireceksiniz. Sonuç itibari ile bu olaydan kazançlı çıkacaksınız. Eğer rüya sahibi bekar ise doğru yoldan ayrılarak bir harama bulaşacağına işarettir. Oldukça dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve arkadaşlarınızı iyi seçmelisiniz. Şansınızın artacağı bu süreçte, yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz. Sizin için oldukça hayırlı biri ile beraber olacak ve ailenizle tanışacaksınız. Rüya sahibi evli ise eşinin ailesindeki bir kişinin vefat haberini alacağınıza delalettir.

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bozulan aile huzurunun eski haline dönerek düzeleceğine ve bununla birlikte oldukça güzel günlere kavuşacağına işarettir. Arkadaşlarınız arasında yaptığınız bir dedikodu bu dönemde başınıza bela olabilir ve sevdiklerinizle tartışma yaşayarak onların kalbini kırabilirsiniz. Eğer bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa sevgiliniz ile de tartışabilirsiniz fakat ayrılık olmayacaktır. Eğer evli iseniz uzun bir süredir görmek istediğiniz bir yere giderek kafanızı dinleyeceğinize yorulur. İş hayatınızda dengelerin değişeceğine ve üzerinizdeki korkuları atacağınıza tabir olur. Hayatınızın kontrolünü her ne kadar bir anda kaybetmiş gibi görünseniz de bir anda kaybettiğiniz istikrarı tekrar yakalayacak ve kaygıdan uzak bir şekilde yaşamaya devam edeceğinizi gösterir.

Rüyada Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin ailesi veya akrabasından bir hastayı kaybedeceğine işaret eder. Eğer bir süredir istediğiniz bir şeye tam ulaşmanın eşiğindeyken ulaşamamış iseniz bu dönem içerisinde daha fazlasıyla birlikte ulaşacağınızı gösterir. Hiç yapmam dediğiniz şeyleri yapmaya başlayacak ve psikolojiniz giderek düzelmeye başlayacaktır. Eğer evliyseniz ve kız çocuğunuz varsa çocuğunuzun bir takım sağlık sorunları olacaktır. Fakat bunlar hızlı bir şekilde atlatılabilir rahatsızlıklar olacaktır, yani endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Eşiniz iflasın eşiğinde ise işleri yavaş yavaş düzelmeye başlayacak ve mutlu bir şekilde hayatınıza devam edeceğinize tabir olur.

Rüyada Anneyi Hamile Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin bol olacağına ve işlerinin düzeleceğine işaret eder. Kişinin etrafında yer alan kadınların kendisi hakkında yapacağı dedikoduya ve Allah izin verirse hayırlı olayların yakın zamanda gündeme geleceğine işaret edilir. Rüya sahibi eğer bekar ise kişinin hayatında oldukça hızlı gelişmeler olacağına ve güveneceği bir kişinin karşısına çıkacağına işarettir. Eğer bir türlü olmayan bir iş varsa bu dönem içerisine olacaktır. Ayrıca bu rüya erkek çocuğu simgelemektedir. Eğer çocuk bekliyorsanız veya bekleyen bir yakınınız varsa erkek çocuğa sahip olacağına işaret eder. Anneniz ile geçmişte bir takım sorunlar yaşayarak ayrı düştüyseniz bu dönemde artık aranızdaki buzlar eriyecek ve tekrar eski günlere geri döneceksiniz. Eğer anneniz ölmüş ise sizden dua beklediğine yorulur. Anneniz adına yakın zamanda mutlaka bir sadaka vermeyi ihmal etmeyin.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibi eğer evli ise eşinin kendisinden gizli bir şekilde para biriktirdiğine ve bu parayı zor günler için sakladığına işaret eder. Size oldukça yakın akrabalardan evinize misafirliğe geleceğine ve boş konuşacağına yorulur. Eğer girmekte olduğunuz bir iş varsa bu konu ile ilgili sizi yanlış yönlendirebilirler. Bu nedenle emin olduğunuz konularda herhangi bir şüphe yaşamadan ilerlemeye devam etmelisiniz.

Kişinin bu dönem içerisinde yapacağı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine ve eşi ile bir takım ufak sorunlar yaşayacağına delalettir. Fakat eğer bir tartışmaya girerseniz kesinlikle bu tartışmamaya devam etmemeli ve olabildiğince alttan almaya dikkat etmelisiniz. Eğitim hayatınızda beklediğiniz gelişmeler yaşanacak ve birçok başarılar kazanacaksınız. Ayrıca bir murada kavuşacağınızı da gösterir.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüya sahibinin bu dönem içerisinde yanlış yapacağı bazı konuların olduğuna ve yanlış kararlar vereceğini gösterir. Bu nedenle çok laftan uzak durmalı ve kararlarınızı sakin bir şekilde vermeye oldukça dikkat etmelisiniz. Sağlığınız ile ilgili küçük bir sıkıntı yaşasanız da bunu rahat bir şekilde atlatacağınızı da göstermektedir.

Gayret etmiş olduğunuz bir iş varsa bu emeğinizin boşa çıkacağına işarettir. Bunun temel nedeni ise etrafınızda yer alan kişilerin buna razı olmadığıdır. Uzak bir memleketten beklediğiniz haberin hızlı bir şekilde geleceğine, kendi hayatınız ile ilgili radikal kararlar vereceğinize yorulur. Devletten veya herhangi bir yerden büyük bir destek alacağınızı, hayırlı bir yuvaya ve zenginliğe delalet eder.

Rüyada Ablanın Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda tanışacağı kişi ile anlaşamayacağına ve birlikte girmiş oldukları işin bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin maddi ve manevi yükseliş yaşayacağı bu dönem içerisinde aile büyüklerinden biri ile bir takım sorunlar yaşanabilir. Sağlık açısından rahatsızlığınız varsa şifa bulacağınızı gösterir. Önünüzde çok büyük şans ve kısmet ile karşı karşıya kalacağınızı fakat bu fırsatı kesinlikle itmemeniz gerektiğine yorulur. İçerisinde yaşamış olduğunuz hayat her ne kadar inişli çıkışlı bir şekilde olsa da Allah nasip olursa rahata ve huzura kavuşacağınızı gösterir.

Çevrenizde yer alan kişilerin size sevgi ve saygı duyacağını bundan dolayı büyük bir onur duyacağınıza tabir olur. Eğer yakın zamanda evlilik ile ilgili bir karar verdiyseniz, bu konuyu tekrar değerlendirmeniz gerektiğine yorulur. Kişi eğer okuyorsa eğitim hayatına daha fazla odaklanması gerektiğine yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git