Rüyada Çaydanlık Görmek

Rüyada Çaydanlık Görmek
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.040 kez okundu.

Rüyada çaydanlık görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Kişinin kendisi çok naif, kibar, anlayışlı ve iyi kalpli olduğu için hayatındaki bazı boş boğaz ve kötü insanların onun iyi niyetini suistimal edeceği görülür.

Etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen birileri olduğuna delalettir. Kişi etrafındaki hiç ummadığı insanlar tarafından hak etmediği sözler duyabilir. Üzüleceği bazı şeylere tanık olabilir ve güvendiği insanların aslında güvenilmemesi gerektiğini öğrenecektir. Birisinden kötü bir haber alacağınıza ya da kötülük göreceğinize delalettir. Tez vakitte kesin kararlar alacağınıza işaret etmektedir. Kişi, aslında iyilik sever, vefalı ve düşüncelidir. Fakat etrafındaki insanlar ve gerçek dost bildikleri onun iyiliğini istemek yerine arkasından kuyu kazmayı ve kötü konuşmayı seviyor demektir.

Rüyada Kaynayan Çaydanlık Görmek

Genellikle kötü havadisler alacağınıza, güvendiğiniz insanlar tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve boş boğaz kişilerin canınızı sıkacağına işaret eder. Sizin hakkınızda kötü düşünceler besleyen birisinin yakında duygularını dışa vuracağını ve canınızı sıkacak bazı şeyler duyacağınızı gösterir. Canınızı sıkan olaylardan uzaklaşacağınızı, insanların gerçek yüzlerini görerek yanınızda olmayı hak etmeyenleri hayatınızdan uzaklaştıracağınızı gösterir. Hayatınızda uygulayacağınız kesin ve önemli kararlar almak üzere olduğunuzu gösterir. Sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı gösterir.

Şu sıralar el işlerine merak salmış gibisin. Bu uğraşlar kafanı meşgul ediyor ve seni monotonluğundan uzak tutuyor. Üstelik yeni bir şeyler üretmekten de oldukça keyif alıyorsun. Belki bu el işlerini kermes gibi bir yerde değerlendirebilirsin. Hem sosyal bir ortama girmiş olursun hem de el işlerini paraya çevirebilirsin. Çoğunlukla kendini huzurlu ve mutlu hissediyorsun.

Rüyada Çaydanlık Temizlemek

Endişe ve korkulardan arınmaya, huzur bulmaya ve gönül hoşluğuna delalet eder. Uzun zamandır üzerinde düşünülen bir iş için harekete geçmeye yorumlanır. Diğer bir anlamı ile bu rüya, hane içinde yaşanacak olumlu gelişmelere, deyim yerinde ise keyifli dönemlere tabir edilir. Özel hayatta sevilen insanla sorunlar üzerine konuşup problemleri çözmeye, sıkıntıları giderip tatlıya bağlamaya yorumlanır.

Rüyada Boş Çaydanlık Görmek

İş ve ticari hayatta büyük başarılar elde etmeye, yatırımlardan para kazanmaya delalet eder. Bazı alimlerin yorumu ile aile, sosyal ve özel yaşantıda sevilen insanlarla bir araya gelmeye, birlik ve beraberlik yaşamaya ve güzel zamanlara yorumlanır. Bu rüya, kişinin bir süreden beri beklediği haberi yakın zamanda alacağına, bu haberle mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Dolu Çaydanlık Görmek

Aile, iş ya da sosyal yaşantıda yaşanan bazı sıkıntıların tamamen ortadan kalkacağına, huzur ve sakinliğin yaşanacağına tabir edilir. Emek verilen bir işten kazançlı çıkmak anlamına da gelir. Başka bir yorumu ile bu rüya, geçim sıkıntısının bitmesi, gelirin artması ve kazanç elde etmekle tabir edilir. Rüya sahibine menfaat getirecek gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Çaydanlık Taşımak

Rüyayı gören kişinin, hayatındaki tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine böylece huzur bulacağına tabir edilir. Bazı alimlerin yorumu ile değer verilen, sevilen bir insana yardım etmeye, destek olmaya tabir edilir. Bu rüya, kişinin, iş hayatında yeni sorumluluklar alacağına, bu sorumluluklarla iş hayatında terfi edeceğine yorumlanır. Özel hayatta ise olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Çaydanlık Yıkamak

Süregelen sıkıntı, dert, tasa ve sorunlardan kurtulmaya, zor işlerin üstesinden gelmeye, aile,iş ve sosyal yaşantıdaki problemlere çözümler bulmaya delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, yakın zamanda güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin kişiyi çok mutlu edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, korku, endişe, kaygı gibi olumsuz tüm duygu ve düşüncelerinden sıyrılacağına yorumlanır.

Rüyada Birine Çaydanlık Vermek

Maddi anlamda yaşanan sıkıntıların biteceğine, deyim yerinde ise elin bollaşacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi, ticari hayatında ya da iş hayatında biri ile iş birliği ortaklık yapacağına ve bu durumun kişinin menfaatine olacağı yorumlanır. Özel hayatta biri ile bir birlikteliğe başlamak ve mutlu olmak anlamı da taşır. Bu rüya, hane içinde yaşanacak yeniliklere işaret eder.

Rüyada Ocakta Çaydanlık Görmek

Belirlenen hedeflere ulaşmak için şartların uygun olmasına, isteklere kavuşmaya, dileklerin gerçekleşmesine yorumlanır. Bazı alimlere göre, bu rüya, hane içinde bolluk ve bereket yaşanacağına, gelirin artacağına, ferahlık ve rahatlama yaşanacağına delalet eder. Yakın çevreden bir insan ile bir konuda anlaşma sağlamaya, fikir birliği yapılacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile yeni bir iş teklifi almak anlamına da gelir.

Rüyada Çaydanlık Kırmak

Başarı ve zafere ulaşmak için daha fazla çalışılması, zaman harcanması ve becerilerin kullanılması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, istenilenleri elde etmek için rüya sahibinin sabırlı olması ve beklemesi gerektiğine tabir edilir. Diğer bir yorumu ile aile ya da yakın çevrede bulunan bir insandan görülecek maddi ya da manevi yardım ve destek anlamına da gelir.

Rüyada Çaydanlık Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır içine dert olan, sıkıntı veren kişi ve durumlardan kurtulacağına, hastalıklarına şifa bulacağına, problemlerden arınacağına delalet eder. Çalışılan işin değiştirileceğine, yeni bir iş kolunda çalışmaya ya da yeni bir projeye yorumlanır. Özel hayatta birlikte olunan kişi ile ya da eş ile ortak karar vermeye, anlaşmazlıkları bitirmeye tabir edilir.

Rüyada Çaydanlık Yanması

Girilen bir işten umut edilenden fazla para kazanmaya, yeni bir düzen kurmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, iş yerinde terfi etme, kendi işi olanların işlerini büyütmesi, ticarette başarı anlamlarına da gelir. Bir diğer yorum; yeniliktir. Rüya sahibinin, hayatının pek çok alanında yaşayacağı yeniliklere ve köklü değişimlere tabir edilir. Beklenen bir haberin ulaşmasına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git