Kahve Falında Şahin Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Şahin Görmek

Kahve falında şahin görmek, fal sahibinin erkek evlada sahip olacağı ve ilişkide yaşananları yakın çevresindekilere anlatmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin uzakta hissettiği muradının çok yakında karşısına çıkarak mutlu olacağına ve yaşamının her geçen gün daha iyiye gideceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Duygusal hayatınızda mutlu gelişmeler yaşayacağınız bir dönem olacaktır. Eğer evli iseniz sizi yakın zamanda bebek müjdesi beklemektedir. Tez vakitte çocuk sahibi olacağınızın haberini alacak ve çok mutlu olacaksınız. Gelecek olan bu bebek haberi ile eşiniz ve aileniz de mutlu olacak ve tez zamanda hazırlık içerisine gireceklerdir. Eğer evli değilseniz, yakın zamanda birisi ile tanışacağınıza işaret eder. Bu kişinin sizin için doğru kişi olduğunu düşünecek ve yeni bir aşka yelken açacaksınız. Gayet uyumlu bir ilişki yaşayacağınız bu insanın sizin için doğru insan olduğunu düşündüğünüzden hayatınızın geri kalanını onunla geçirmeyi planlayacaksınız. Bu insan sizi huzura ve rahatlığa kavuşturacak ve bu kişi ile sakin ve mutlu bir evlilik yapacaksınız.

Duygusal hayatınızda iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönem, beraber olduğunuz kişiyi daha yakından tanımanızı sağlayacaktır. Bu sayede gerçekten beraber bir hayat kurup kuramayacağınızı deneyimlemiş olacaksınız. Zaman içerisinde hislerinizde yanılmadığınızı anlayacak ve bu kişinin sizin için gerçekten doğru kişi olduğunu göreceksiniz.  Geçmişinizde kalan insanları tamamen hayatınızdan çıkartıp, temiz bir sayfa açacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre genellikle söz sahibi, hırslı ve saygın birisi olduğunuzu gösteren bu figür iş hayatınızda oldukça başarılı olduğunuza işaret eder. Tüm kötü giden işlerinizi zamanla yoluna koyacaksınız. İş ile ilgili plan yaparken, ileriyi düşünerek, sonrasına yönelik planlar yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatınızda elde edeceğiniz başarılar sayesinde maddi kazancınız da artacaktır. Kısa bir süre önce kaybettiğiniz parayı, fazlasıyla geri kazanacaksınız. Ferahlığa, rahatlığa ve huzura işaret olan bu figür, doğru yolu bulmanız gerektiğine de işaret eder. Eğer yasal olmayan işler içindeyseniz bir an önce doğru yolu bulmaya çalışmalı ve işleriniz mümkün olduğunca yasal yollardan yapmaya çalışmalısınız.

Güç ve kudreti de simgelemektedir. Kendinizden emin bir karaktere sahip olmanız, etrafınızdaki insanları biraz korkutabilir, sizden çekinebilirler. Özellikle sizi rakip olarak gören kişiler sizin kararlılığınız karşısında tedirgin olurlar. Başınıza gelebilecek talihsizlikleri önceden tahmin edip önleminizi alacaksınız. Fakat bu dönemde biraz güvenmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Etrafınızdan alacağınız övgüler özgüveninizi yükseltebilir. Özellikle maddi anlamda oldukça rahat geçireceğiniz bu dönemde, moralinizi hiçbir şey için bozmamalısınız. Başınıza gelebilecek her türlü zorluk karşısında ayakta dimdik durmalısınız ancak bu şekilde zor günleri atlatabilirsiniz. Bu sayede çevrenizi insanlar da sizi örnek alacaktır. Böylece etrafınızdaki insanlara örnek olup, aynı zamanda onların takdirini de toplayacaksınız. Ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizle aranız bu dönemde biraz açılabilir, ufak tefek de olsa tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizin içindeki birisi ile yaşayacağınız bir tartışma bir süre de olsa görüşmemenize ve konuşmamanıza sebep olabilir. Kısa süre içerisinde düzelteceğiniz bu durum sizin zor günler yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle yakın çevrenizden çok güvendiğiniz birinden böyle bir davranış görmeniz sizi çok üzecektir, fakat kısa süre içerisinde bu küslük bitecek ve bu günler geride kalacaktır.

Bu dönemde en büyük destekçiniz yine aileniz olacak, ne karar verirseniz verin her zaman arkanızda olacaklardır. Yakın zamanda yeni insanlar hayatınıza girecek, hayatınızı renklendireceklerdir. Aynı zamanda yeni kuracağınız bu arkadaşlıklar işinizde de size oldukça büyük fayda sağlayacak, bu kişilerden birisiyle sıkı bir ortaklık kuracaksınız. Bu kişiyle hedefleriniz ve planlarınız aynı doğrultudadır. Güçlerinizi birleştirip, beraber büyük zaferler elde edeceksiniz. Ailenizle sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu günler isiz beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde özellikle çok iyi bir iş fırsatı yakalayacak, içinizdeki tüm enerjiyi ve başarı ışığını işinize yansıtacaksınız. Bu enerjiyi ve başarı ışığınız birileri tarafından fark edilecek ve ayağınıza çok güzel iş fırsatları gelecektir. Özellikle bu iş sayesinde yurt dışı bağlantıları kurup, yurt dışında çalışma ya da yaşama imkanı elde etme olasılığınız oldukça yüksektir. İşiniz gereği sürekli seyahat etme ihtimaliniz de diğer olasılıkla içerisindedir. Fakat hayatınızla ilgili önemli sayılan bu kararları alırken, mutlaka yakın arkadaşlarınız ve ailenize de danışıp, onlarında fikirlerini almayı kesinlikle unutmamalısınız.

Bu dönemde vereceğiniz bazı kararlar sebebiyle ailenizle karşı karşıya gelmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde güçlü bir iş ortaklığı yapacağınıza da işaret eder. Birlikte çok büyük işler başaracağınız bu kişi, benzer hayal ve hedefleriniz olan birisi olacaktır. Güçlerinizi birleştirerek, büyük zaferler elde edeceksiniz. Çok kısa bir süre içerisinde de tüm emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Şansınızın da dönmesiyle maddi yönden de çok güçlü bir konuma yükseleceksiniz. Aldığınız başarılar güveninizi yerine getirecek, bu sayede daha büyük hayaller kuracaksınız. Etrafınızda ve yakın çevrenizde sizi örnek alacak kişiler olacaktır. Sizin azminiz, başarınız ve inadınız çevrenizdeki herkese ilham kaynağı olacak, etrafınızdakiler sizin oldukça erdemli ve azimli biri olduğunu fikrini benimseyeceklerdir. Uzaktaki akrabalarınız sizi arayarak başarılarınızdan dolayı sizi tebrik edebilir.

Aynı zamanda etrafınızda hainlik yapma potansiyeli olan insanların varlığına da işarettir. Üzerinde çok emeğinizin olan bir insan size sebepsiz yere sırtını dönebilir. Bu durum sizi kısa bir süreliğine de olsa üzülmenize sebep olabilir. Hak ettiğiniz davranışı görememek sizi üzüp, moralinizi bozacaktır. Kısa sürede bu durumu atlatıp, geleceğe dair planlarınızı yapmaya devam edeceksiniz. Bu planları yaparken özellikle ailenizden ve yakın çevrenizden destek göreceksiniz ve etrafınızdaki tüm insanlar sizden övgüyle bahsedeceklerdir. Azminiz sayesinde büyük başarılar elde edecek ve saygınlığınız artacaktır. Ayrıca birçok alanda şan, şöhret elde edeceğinizi gösterir. Saygın ve söz sahibi birisi olacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Oldukça yoğun olduğunuz bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Tükettiğiniz besinlere çok dikkat etmeli ve boş vakitlerinizi çok iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle dinlenmeniz gereken bu dönemde boş vakitlerinizde bol bol dinlenmeniz, kendinize zaman ayırmanız gerekmektedir. Beslenmenize dikkat etmeli, öğünlerinizi kesinlikle atlamamalısınız. Düzenli olarak meyve ve sebze tüketmeli, kendinize ayırdığınız vakitlerinizde hafif tempolu spor yapmalısınız.

Eşinizle veya bir arkadaşınızla birlikte bir aktivite bulup, beraber yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Arada yapacağınız bu değişiklik, yoğun temponuzdan sonra, size de iyi gelecek, sizi yoğun iş temposundan çıkarıp kafanızın dağılmasını sağlayacaktır. Sadece bedensel olarak değil, ruhsal sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Kafanızdan tüm negatif düşünceleri mümkün olduğunca uzaklaştırmaya çalışıp, her şeyin iyisini düşünmeye çalışmalısınız. Ancak bu şekilde motivasyonunuzu yüksek tutup, gücünüzü koruyabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.