Kahve Falında Şahin Görmek

Kahve Falında Şahin Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.905 kez okundu.

Kahve falında şahin görmek, fal sahibinin merhameti yüzünden başına gelebilecek bir yanlış anlaşılmayı simgeler. Özellikle de çok sevdiği insanlar tarafından haksız eleştirilere maruz kalan fal sahibi bu konuda kısa bir süre üzülse de sonra gönül rahatlığı ile işleri akışına bırakacaktır. Aynı zamanda iyi niyeti suistimal eden bir karşı cinsi ve nankörlüğü de simgeleyen şahin sembolü fal sahibinin sabırlı olması sonucunda yön değiştirebilecek olayların habercidir. Ortamı en uygun şekilde takip eden fal sahibi sonunda kimin ne olduğunu anlayacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre daha önce hiç güvenmediği bir insanın tecrübeleri ile bir takım planlar yaparak işleri yoluna koymaya dalalettir. Eğer fal sahibi tedirgin davranışlarından vazgeçerek elini çabuk tutarsa bu süreci hızlandırarak tüm kontrolü eline alabilecektir. Etrafındaki figürlere göre de yorumlanabilmektedir. Bunun için karşıdakinin usta bir fal yorumcusu olmasına dikkat etmek gerekir. Fal fincanında bir ağaç üzerinde görülen şahin simgesi uzun zamandır tanıdığı ve gözlemlediği bir insan ile mutlu bir yuva kurma hayalleri kuran fal sahibi ile yorumlanır. Ama bunun gerçekleşmesi için çözülmesi gereken bazı maddi sorunlar söz konusudur. Fal fincanında bir masanın veya sandalyenin bacaklarının dibinde beliren şahin sembolü bir miktar paranın kaybedileceğine dalalettir fakat bu miktar çok büyük değildir. Şahin sembolü başarılı bir okul veya iş hayatını da simgeleyebileceği gibi, bu hayatın arkasında koruyucu ve kollayıcı gözlerin olduğu haberini verir.

Kahve Falında Şahin Kafası Görmek

Yeni biri ile kısa süre önce tanışmış olmanı ya da kısa süre içerisinde tanışacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen her ne kadar kısa süre içerisinde o kişi ile tanışmış olsan bile onun ile öyle güzel olan anlar geçireceksin ki sana bir hayli iyi gelecek. Her ne kadar geçmişte çok acılar çekmiş olsan bile adeta senin hayatına oldukça kısa bir süre içerisinde girerek rüzgarları estirecek kadar da etkili olacaktır. Sen o kişiye böyle kısa sürede bağlanmayı ve adeta onun omuzları üzerinde yaşlanmayı tercih etmek yerine sadece anın güzel olan anlarını yaşamayı tercih etmeli ve ona göre de davranmayı tercih etmelisin. Çünkü ona bu kadar kısa süre içerisinde bağlanmayı tercih eder isen o da bu durumu kullanmayı tercih ederek sonucunda seni üzmeyi bile deneyebilir. Sen de bu durumlardan kendini etkili bir şekilde korumak amacı ile de sağlam bir şekilde hayata adımlarını atmayı tercih etmelisin.

Senin hayatında olan insanlar genellik ile kendilerini sana karşı oldukça iyi niyetler ile geldiklerini gösteriyor olduklarına da işaret etmektedir. Her ne kadar insanlar sana böyle davranıyor olsalar bile kafalarında yer alan bin bir türlü tilkilik ile de seni üzebileceklerini ve hayatını etkileyecek kadar kötü şeyler yapabilecek olmalarına da işaret etmektedir.

Kahve Falında Uçan Şahin Görmek

Birçok yorumcular tarafından farklı şekilde yorumlanmaktadır. Hem İslam’da hem de Hristiyanlık ta farklı anlamlar taşıması bu yorum farklılığında temel teşkil etmektedir. Öncelikle İslam inancında Allah’ın temel yedi sıfatını temsil ettiği için önemli kabul edilmektedir. Buna dayanarak kişinin bu sıfatlardan biriyle ödüllendirileceğine işaret eder. Hristiyanlık inancında ise günahı temsil ettiği için bazı taraflarca bu yedi büyük günahtan en az birinin tesiri altında olduğunu ve bunlardan bir an önce kurtulması gerektiğinin işaretine tekabül eder.

Bazı taraflarca da bir döngü anlamına gelmektedir zira bir hafta yedi günden oluşur. Bu döngü içerisinde olduğu ve bu döngüden kurtulması gerektiği yorumcu tarafından belirtilmelidir. Bazı taraflarca da bir niyet için izlenilmesi gereken adımların yedi tane olduğu ve bunların tek tek yapılarak amacına ulaşacağını belirtir. Ayrıca iyi bir aile hayatına sahip olunacağının da göstergesidir. Ayrıca bazı yorumcular da kişinin etrafındaki insanlarca kaybedeceği güven duygusudur. Kısaca kişinin her şekilde dikkat etmesi gereken bir durum olduğuna, hayatını gözden geçirmesi ve buna dayanarak doğru yola yönlenmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Çok yakın bir zamanda yeni tanıştığınız bir kişiyle bir birlikteliğe adım atacağınıza ve o kişi ile yaşayacağınız ilişkinin sizi nasıl etkilemesini istiyorsanız olayların o şekilde gelişeceğine yorumlanır. Kahve fincanınızın kenar kısmına çok yakınsa, hayatınıza girecek olan kişinin sizi o kadar çok etkileyeceği ve o denli olumlu iyi bir insan olduğuna işaret etmektedir. Şayet evli iseniz, evlilik hayatınızla ilgi iyi ve kötü yönünde sizlere haber vermeye çalışmaktadır. Genel itibari ile fal sahibinin medeni durumuna göre algılanmakta ve yakın zamanda sevgilisi, eşi yada sözlüsü ile kötü bir şekilde tartışacaklarına ve her ne sorunları varsa olabildiğince kısa bir süre de çözmeleri ve bu gibi sorunların bir daha olmaması adına daha çok çabalamaları gerektiğine, fal sahibine uyarı olarak değerlendirmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git