Kahve Falında Merdiven Görmek

20.10.2015
Kahve Falında Merdiven Görmek

Kahve falında merdiven görmek, fal sahibinin karşısına sürekli bir engellerin çıktığı ve artık bu ayak bağlarından kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin olmaz dediği işlerin hiç beklemediği bir yerden gelecek olan destek ile gerçekleşeceğine işaret eder. Başarı için zirveye çok yakın olma demektir.

Aşk Yorumu

Güzel bir aşkın başlangıcını simgeler. Yeni tanışacağınız kişi ile aranızda gelişecek uyum yeni bir aşkın başlamasına vesile olacaktır. Bu kişi ile tez zamanda yeni bir ilişkiye başlanacağının işaretidir.

İlişkinizin gidişatında her zaman olumlu şeyler olacak anlamı taşır. Bu ilişkinin kısa bir zaman içerisinde şekillenip aile ile tanışma aşamasına geleceğini gösterir. Eski sevgilinizin kapınıza tekrar geleceğinin işaretidir. Sizi çok üzmüş ve büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olmuş bu kişinin geri dönmesi içinizin ferahlamasına olanak sağlayacağını gösterir.

Eğer ilişkiniz varsa, yakın bir zaman içerisinde evlilik konusunda alacağınız karar ile oldukça mutlu olacağınız anlamı taşır. Uzun zamandır olması için dua ettiğiniz evlilik teklifinin güzelliğine çok şaşıracağınızı gösterir.

Arkadaşlarınızın yardımıyla yapılacak olan bu evlilik teklifinde çok güzel anlar yaşayacağınızın ve hayatınızda unutulmaz anlar olarak kalacağının işaretidir. Kısa zaman içerisinde art arda alacağınız müjdeli haberleri simgeler. Alacağınız mutlu haberlerle hayatınıza yeni yön vereceğinizin, mutlu, huzurlu ve sakin bir hayata kaldığınız yerden devam edeceğinizin sembolüdür.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yeni kurduğunuz iş yerini büyütmek ve geliştirmek için ihtiyacınız olan yatırımın çok sevdiğiniz bir tarafından size verileceği şeklinde yorumlanır. Birikimlerinizi son damlasına kadar tükettiğiniz bir anda elinize geçecek bir miktar para rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Büyük riskler alıp büyük kazançlar sağlayacağınız bir sürecin içerisinde olduğunu gösterir. Tez zamanda yaptığınız riskli yatırımın getireceği büyük kazançlara şahit olacağınızın habercisidir. İş yaşamınızdaki başarınızın takdir edileceğinin ve büyük saygı göreceğinizin simgesidir.

Hayırlı bir iş girişimi yapacağınız ile yorumlanır. Bu iş girişi ile kazandığınız paraları yardıma ihtiyacı olan kişilere dağıtacağınızın ve bu sayede manevi kazanımlarda elde edeceğinizin göstergesidir.

Maddi kazanımlardan çok manevi kazanımlar için çaba harcadığınızın simgesidir. İhtiyaç sahiplerine yapacağınız yardımlar sayesinde hayırlı bir fırsat yakalayacağınızı gösterir. Zenginlik ve bolluğun peşinizden hiç ayrılmayacağının ve kısa zaman içerisinde gayrimenkullerinizin artacağının habercisidir. Uzun zaman önce yardım eli uzatmış olduğunuz birinin size borcunu geri ödeyeceği ve size ömrü boyunca minnettar kalacağı anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Size yetersiz gelen hanenizin değiştireceğinizin ve daha ferah, aydınlık bir haneye geçiş yapacağınızın sembolüdür. Daha yaşanabilir ve daha huzurlu bu haneye taşınmanız ile birlikte bambaşka bir dünyanın kapıları size aralanacaktır.

Yeni evinizin uğurunun herkese yansıyacağının göstergesidir. Yepyeni sürprizlerin ailenize ve size yaşam sevinci getireceğinin göstergesidir. Ailenizle olan güçlü ve güzel bağlarınız daha da kuvvetleneceğini işaret eder.

Etrafınızda sizi kıskanan ve hakkınızda olumsuz eleştirel yapan kişilere karşı savunma oluşturacağınız ve bu kişileri hayatınızdan uzak tutmak için çabalayacağınız günlere geçiş yapacağınız şeklinde yorumlanır. Bu insanların sizi ve hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyeceğiniz, başarılarınız ve mutluluğunuzla onları alt etmeyi başaracağınız anlamı taşımaktadır.

Kısa zaman zarfında ailenizin bazı hoş olmayan olaylar ile baş başa kalacağı ancak bu olayları tez zaman içerisinde çözüme kavuşturacağını gösterir. Sıkıntılı olayların çözüme kavuşturmak konusunda oldukça meziyetli olan yaşlı bir aile büyüğünün her zaman her konuda size destek olduğunun göstergesidir. Elinize geçecek bir miktar parayı sevdiklerinize görmeye giderek değerlendireceğinizi gösterir. Ağabeyiniz veya eşinizin güzel bir iş teklifi ile karşınıza çıkacağının sembolüdür.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizi büyütmek adına deneyeceğiniz farklı yöntemlerin işinize olumlu etki yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İşlerinizin açılacağı, birçok fırsatın kapınıza geleceği ve adınızı belli bir kitleye duyuracağınızın göstergesidir.

Azimle elde etmeye çabaladığınız başarıların size terfi olarak geri döneceğini gösterir. Asla pes etmeyen yapınız ile başarıya zorlu yollardan adım adım ilerleyeceğiniz ve bu zorlu yolları azminizle aşarak başarı elde edeceğiniz anlamı taşımaktadır. Büyük başarılar büyük kazançlar getirecek ve bu büyük kazançlar iyi şartlarda yaşamanıza vesile olacaktır.

Uzak şehirden ve yurtdışından alacağınız bir iş teklifinin aklınızı karıştıracağını gösterir. Mevcut işinizle yeni iş teklifi arasında ayrım yapmakta güçlük çekeceğinizi ve iki işi bir arada idare edebilme planları geliştirmek için çaba göstereceğinizin işaretidir.

Sizin için hayırlı ve oldukça kazançlı olan işi tercih edeceğinizin göstergesidir. İş alanında yakalamış olduğunuz başarıların oldukça takdir topladığı ve sizinle çalışmak için can atan birçok insanın hayatınızda olacağının simgesidir. Kariyer hedeflerinize yeni yön verecek bir iş teklifi ile mevcut düzeninizi değiştirmek zorunda kalacağınız bir dönemin başlangıcını işaret eder.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızı korumak için büyük bir çaba içerisinde bulunacağınız ve sağlıklı yaşamı yaşam biçimi haline getirmeye çabalayacağınız bir sürecin başlangıcını simgeler. Uzun zamandır yaşamış olduğunuz sağlık sorunları hayatınızdan bıkmanıza neden olmuş ve tedaviye olumlu cevap verme isteğinizi yok ettiğinin göstergesidir.

Ancak duyacağınız güzel bir haber yaşam sevincinizin geri gelmesine ve yaşama sıkı sıkı tutunmanıza vesile olacaktır. İyiye doğru gitme hızınızın artacağı ve kısa bir zaman zarfı içerinde hastalıklarınızla ilgili güzel haber duymaya işarettir.

Hastanede geçirmiş olduğunuz uzun süreler ve içinizde oluşacak insanları iyileştirme hissi ile sağlıkçı olmaya karar vereceğinizi gösterir. Sağlık sektöründe çalışmak için sınava gireceğinizi ve bu sınavda başarılı olacağınızın simgesidir.

İnsanlara yardımcı olma hissi ile yola çıkıp eğitiminizi tamamlayacağınızın ve bir sağlık kuruluşunda çalışacağınızı işaret eder. Zaman içerisinde birçok insana sağlığına kavuşması için yardım eli uzatacağınızın göstergesidir. Bir dernek kurarak yardım toplayacağınız ve bu yardımlarla birlikte hasta olan kişilere yardımcı olacağınızın habercisidir. Hayatınızı hasta olan kişilere maddi ve manevi destek olmak için adayacağınızın sembolüdür.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.