Kahve Falında Merdiven Görmek

Kahve Falında Merdiven Görmek
20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.213 kez okundu.

Kahve falında merdiven görmek, genel olarak hayatınızda meydana gelecek olan iniş ve çıkışların, aynı zamanda da özellikle iş ve eğitim yaşamındaki yükselmelerin habercisidir. Kişi için iş yaşamında olumlu bir takım gelişmeler yaşayacağı veya üzerinde çalışmakta olduğu projeler var ise bunların hayırlı ve olumlu bir şekilde sonuçlanacağı yönünde yorumlar yapılır. Bu olumlu gelişmelerin sonucunda çabalarınız ile birlikte patronunuzun da dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bir terfi veya maaşınız da yükselme haberi ile mutlu olabilirsiniz. Aşk yaşamına yorumlandığında ise, inişli çıkışlı bir ilişkisi olanlar için en yakın zamanda aralarındaki sorunları çözmeleri yönünde bir uyarı niteliği taşımaktadır. Belki romantik bir akşam yemeği ile veya baş başa geçireceğiniz bir hafta sonu tatili ile tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Evlilik aşamasında olanlar için birlikte oldukları kişi konusunda dikkatli davranmaları gerektiği yönünde yorumlanmaktadır. Hayatınızın geri kalanını paylaşacağınız kişiyi iyice tanımalı ve daha sonrasında kesin kararlar almalısınız. Aynı zamanda başarılarınıza başarı katacağınız bu dönemde adımlarınızı düşünerek atmalı ve her adımınızı öncesinde planlayarak hareket etmelisiniz.

Aile büyüklerinizden bazıları hala büyüdüğünüzün ve kendi kararlarınızın sorumluluğunu alabileceğinizin farkında değil. Ara sıra bu duruma isyan ediyorsunuz ama koruyup kollanmak da hoşunuza gitmiyor değil. Fincanınızda çıkan kalpler içinizi ısıtacak biriyle karşılaşacağınızı ve ondan çok etkileneceğinizi söylüyor. Başlarda herkesten saklasanız bile kalabalık bir toplantı ile herkese duyurma planları içerisine girebilirsiniz. Karşı taraf sizinle bir ömür birliktelik düşünüyor.

Kahve Falında Uzun Merdiven Görmek

Uzun zamandır bulunan sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, artık gün yüzü göreceğinize dalalet edilir. Yıllardır içinde bulunduğunuz olumsuz olaylardan ve ortamdan sonunda uzaklaşıyorsunuz ve artık sizin için derin nefes almanın vakti. Eğer bulunduğunuz iş ortamı veyahut ev ortamı sizin hayatınıza oldukça sıkıntıya sokuyor ise çok kısa bir süre sonra o ortamdan uzaklaşacaksınız. İş değişikliği yapabilirsiniz yada farklı bir yere taşınabilirsiniz. Ama her ne olursa olsun sizin açınızdan çok olumlu olacağa benziyor. Ayriyeten size ve ev hanenize huzur getirecek müjdeli bir haber alabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılarında karşılığını güzel bir şekilde alacağınız dönem kapınızda… Sabrınızın mükafatını sonunda alacaksınız.

Uzak diyarlardan gelecek bir hediye şeklinde de yorumlanabilir. Bu hediyenin sizi çok mutlu edeceğe benziyor. Aynı zamanda bir yerden yada bir kurumdan bir haber bekliyor iseniz onu müjdeliyor olabilir. Alacağınız haber sizin her türlü hayrınıza yorumlanacak bir haber. Bu haberle birlikte önünüze yeni kapılar açılabilir. Gelecek olan haber özellikle kariyer hayatınızla ilgiliyse mutlaka değerlendirmeye almanız gerekmektedir. Çünkü hiç ummadığınız kapılar sizin için açılabilir.

Çok geç saatlere kadar çalışmak sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Bazen insanları anlamakta güçlük çekebiliyorsunuz. Hafta sonu tanışacağınız bir kadın size eski eşinizi hatırlatacağı için biraz öfkelenebilirsiniz. Zamanla hatalı yönlerinizi keşfedip düzeltme çabası içine gireceksiniz. Gelecekte mutlu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor fakat olgunlaşmak için birkaç deneyime daha ihtiyacınız var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git