Rüyada Duman Görmek

Rüyada Duman Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.066 kez okundu.

Rüyada duman görmek genel olarak uzak bir yerden alınacak bir habere delalet eder. Görülen dumanın rengine göre farklı yorumlanan duman; eğer açık renkli ise güzel bir haber alınacağına, koyu renkli bir duman görmek ise kötü bir haber alınacağının göstergesi olabilir. Ayrıca rüyasında duman gören bir kişi, uğruna çabaladığı ve uğraştığı şeylerin artık karşılığını alacak ve amacına ulaşacak demektir.

Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada duman

Rüyada duman görmek bir dertten kurtulacağınıza işarettir. Beyaz duman görmek, uzun süredir pençeleştiğiniz bir hastalıktan kurtulacağınızın göstergesidir. Rüyasında kara duman gören bir kişinin işleri bozulabilir ve maddi sıkıntı içerisine düşebilir. Zor günler geçiren birinin açık renkli bulut görmek; kötü giden işlerinizin en sonunda yoluna gireceğine delalettir. Rüyasında ateş yaktığını ve yaktığı ateşten çıkan dumanın gözüne girdiğini gören bir kişi; zor ve her yönden sıkıntılı bir dönemin içerisine girebilir, maddi sıkıntılar ve hastalıklar yaşayabilir.

Rüyada Duman Görmek Ne Demek ?

Rüyada duman bulutu gören kimse, kendisi ya da çevresindeki kişiler zor ve yorucu bir dönemin içine girebilirler. Bu dönemde pek çok tartışma ve anlaşmazlık meydana çıkabilir. Uzaktan bir yakınını sürekli düşünen ve merak eden birisinin rüyasında duman görmesi muhtemeldir. Duman görmek, uzak diyarlardan gelecek haberlerin göstergesidir. Duman sembolü; rengine ve yoğunluğuna göre farklı anlamlarda yorumlanır. Rüyada duman görmek; rüya sahibinin uğruna çabaladığı ve hayalini kurduğu bazı şeylerin gerçekleşmesi önündeki engellerin kalktığını gösterir.

Rüyada Duman

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada duman görmenin anlamı ve duman rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git