Rüyada Duman Görmek

18.05.2015
Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek genel olarak uzak bir yerden alınacak bir habere delalet eder. Rengine göre farklı yorumlanan ve eğer açık renkli ise güzel bir haber alınacağına, koyu renkli ise kötü bir haber alınacağının göstergesi olabilir. Kişi, uğruna çabaladığı ve uğraştığı şeylerin artık karşılığını alacak ve amacına ulaşacak demektir.

 Rüyada Dumandan Boğulmak

Bir dertten kurtulacağınıza işarettir. Beyaz ise uzun süredir pençeleştiğiniz bir hastalıktan kurtulacağınızın göstergesidir. Kara ise işleri bozulabilir ve maddi sıkıntı içerisine düşebilir. Zor günler geçiren birinin açık renkli bulut görmesi, kötü giden işlerinizin en sonunda yoluna gireceğine delalettir. Rüyasında ateş yaktığını ve yaktığı ateşten çıkan dumanın gözüne girdiğini gören bir kişi; zor ve her yönden sıkıntılı bir dönemin içerisine girebilir, maddi sıkıntılar ve hastalıklar yaşayabilir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Kendisi ya da çevresindeki kişiler zor ve yorucu bir dönemin içine girebilirler. Bu dönemde pek çok tartışma ve anlaşmazlık meydana çıkabilir. Uzaktan bir yakınını sürekli düşünen ve merak eden birisinin görmesi muhtemeldir. Uzak diyarlardan gelecek haberlerin göstergesidir. Rengine ve yoğunluğuna göre farklı anlamlarda yorumlanır. Rüya sahibinin uğruna çabaladığı ve hayalini kurduğu bazı şeylerin gerçekleşmesi önündeki engellerin kalktığını gösterir.

Şu sıralar hayatına çekidüzen verme aşamasındasın. Uzun süredir bulunduğun karamsar ruh halinden nihayet çıkmaya başlıyorsun. Monotonluktan kurtulmanın tam zamanı… Arkadaş davetlerine katılıp, onlara ayak uydurman kafanı dağıtmak için işe yarayacak gibi duruyor. Yeni bir iş arayışı içerisindesin, yakın bir zamanda bol kazanç sağlayacağın ve mutlu olacağın yeni bir işin olacak.

 Rüyada Dumandan Kurtulmak

Genel olarak uzaktan gelecek bir habere delalet eder. Rüya sahibinin kurtulması ise sancılı bir bekleme sürecinin sona ererek nihayete ereceğine işarettir. Duman uzaktan gelen bir haberdir. Eğer duman açık renkte ise temiz bir haberin geleceğine, eğer koyu renkte ise kara bir haberin rüya sahibine kısa bir süre içinde ulaşarak rüya sahibinin üzüleceğine işaret eder.

 Rüyada Duman Kokusu Almak

Bu noktada rüya sahibinin tutumlu yaklaşması anlamını taşır. Olaylara karşı dikkatle ve titizlikle yaklaşması gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşayabileceğine ve bu nedenle dikkatli davranması gerektiği şeklinde yorumlanır. Duman kokusu genel olarak kötü işlerin yaşanarak kişiye rahatsızlık vereceğine ve ruhsal bir bunalma yaşanacağına işarettir.

 Rüyada Evi Duman Basması

Rüya sahibinin sevdiği insanlar, arkadaş çevresi ya da akrabaları ile büyük sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer evli ise ev içinde bir sıkıntının hasıl olacağına ve bu sıkının da ev içinde huzuru kaçırarak moral bozacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda eve gelen kötü niyetli bir kişinin nazarının değmesi anlamını da taşır.

 Rüyada Bacadan Duman Çıktığını Görmek

Sıkıntıların kaybolarak ferahlama yaşanacağına ve temiz berrak günlerin yakın olduğuna işarettir. Eğer duman kendi evinden çıkıyor ise evde huzurun ve bereketin artarak mutluluğun hasıl olacağına delalet eder. Ev içinde yakın zamanda ufak sorunlar yaşansa da bu sorunların hemen çözülerek aydınlığa kavuşulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bir Yerden Duman Çıktığını Görmek

Fitne ve fesadın rüya sahibinin etrafında evinde dolaştığına işarettir. Rüya sahibi bu süre içinde daha dikkatli olmalı ve hayatına alacağı kişileri iyice ölçüp tartarak almalıdır. Rüya sahibinin gördüğü duman çok siyah ise biri tarafından iftiraya uğrayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Duman İçinde Kalmak

Stres ve sıkıntıların yaşanarak ruhsal bir bunalım yaşanacağına işarettir. Kişinin eşi ya da arkadaşı ile büyük sorunlar yaşayarak zor günler geçireceğine ve bu süreçte depresif bir ruha halinin hasıl olacağına işarettir. Aynı zamanda yalanın ve fitnenin içinde kalacağına rüya sahibinin etrafında ki insanlar iyi gözlemlemesi gerektiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.