Duman

Duman
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.159 kez okundu.

Rüyada duman görmek genel olarak uzak bir yerden alınacak bir habere delalet eder. Rengine göre farklı yorumlanan ve eğer açık renkli ise güzel bir haber alınacağına, koyu renkli ise kötü bir haber alınacağının göstergesi olabilir. Kişi, uğruna çabaladığı ve uğraştığı şeylerin artık karşılığını alacak ve amacına ulaşacak demektir.

rüyada duman

Rüyada Dumandan Boğulmak

Rüyada dumandan boğulmak, bir dertten kurtulacağınıza işarettir. Beyaz ise uzun süredir pençeleştiğiniz bir hastalıktan kurtulacağınızın göstergesidir. Kara ise işleri bozulabilir ve maddi sıkıntı içerisine düşebilir. Zor günler geçiren birinin açık renkli bulut görmesi, kötü giden işlerinizin en sonunda yoluna gireceğine delalettir. Rüyasında ateş yaktığını ve yaktığı ateşten çıkan dumanın gözüne girdiğini gören bir kişi; zor ve her yönden sıkıntılı bir dönemin içerisine girebilir, maddi sıkıntılar ve hastalıklar yaşayabilir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek, kendisi ya da çevresindeki kişiler zor ve yorucu bir dönemin içine girebilirler. Bu dönemde pek çok tartışma ve anlaşmazlık meydana çıkabilir. Uzaktan bir yakınını sürekli düşünen ve merak eden birisinin görmesi muhtemeldir. Uzak diyarlardan gelecek haberlerin göstergesidir. Rengine ve yoğunluğuna göre farklı anlamlarda yorumlanır. Rüya sahibinin uğruna çabaladığı ve hayalini kurduğu bazı şeylerin gerçekleşmesi önündeki engellerin kalktığını gösterir.

Şu sıralar hayatına çekidüzen verme aşamasındasın. Uzun süredir bulunduğun karamsar ruh halinden nihayet çıkmaya başlıyorsun. Monotonluktan kurtulmanın tam zamanı… Arkadaş davetlerine katılıp, onlara ayak uydurman kafanı dağıtmak için işe yarayacak gibi duruyor. Yeni bir iş arayışı içerisindesin, yakın bir zamanda bol kazanç sağlayacağın ve mutlu olacağın yeni bir işin olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git