Kahve Falında Sakallı Adam Görmek

28.02.2016
Kahve Falında Sakallı Adam Görmek

Kahve falında sakallı adam görmek, devlet dairesinde çalışıyor yada çalışmak istediğinize işaret eder. Bunun için çok çaba serf ettiğinizden dolayı yakın zamanda hayallerinize kavuşacak ve işe gireceksiniz. Herkes tarafından çok sevilen ve insanlarla kolay bir şekilde iletişim kurabilen bir yapınız olduğunuzu da gösterir.

Bir yandan da sizlerin üzerine edilen duaları simgelemektedir. Etrafınızda sizlerin iyi olmasını isteyen o kadar çok kişi var ki onlar her an sizler için dua ediyor ve sizler de o dualar ile her an iyi bir şekilde başarılara sahip olabiliyorsunuz. Eşiniz ve ailenizin de size bir hayli değer veriyor ve sizlere her konuda destek oluyor olması sizlerin hayatınızda bu ara daha büyük bir etki yaratacaktır. Bu ara kendinize ait bir yer satın almayı da planlıyor olmanızdan dolayı yakın zamanda elinize bir miktar para geçeceğine delalet eder.

Aşk Hayatı

Bulunduğu her ortamda kolaylıkla iletişim kurabilen ve kendisini fazlasıyla sevdiren bireyleri simgeler. Bazı kişilerin sizin üzerinizden dualarını eksik etmediğinin göstergesidir. Etrafınızda iyi olmanızı isteyen çok sayıda insan vardır. Özellikle eşiniz bu dönemde sizin hayatınızda oldukça önemli bir etki yaratacaktır. Size yapacağı bir sürpriz sizi çok mutlu edecektir. Bu sürprizin size ait bir ev ya da araba olma ihtimali söz konusu olabilir. Eğer bekarsanız, yakın bir zamanda bir süredir platonik olarak beğendiğiniz birisinin sizden hoşlandığını öğrenmeniz an meselesidir. Bu kişi sizi kendinize getirecek ve yalnızlığınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Hislerinizin karşılıklı olduğunu bilmek sizi oldukça mutlu edecektir. Uzun sürecek bu mutlu ilişkinizin sonunda sizi huzurlu ve sakin bir evlilik beklemektedir.

Huzur ve mutluluk anlamına da gelebilen bu figür, hayatınızda uzun süredir yolunda gitmeyen bazı durumların çok yakın zamanda düzeleceğine ve eskisinden daha iyi bir biçimde yoluna gireceğine işarettir. Bir diğer yandan da hala etrafınızda dolaşmakta olan bir eski sevgiyi de işaret eder. Fakat sizin bu konudaki tavrınızın net olduğunu göstermektedir. Ayrıca son zamanlarda yaşadığınız bütün sorunlarınız çözülecek ve sonunda derin bir ferahlama hissi yaşayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerinizde partnerinizle olan sorunlarınız mutlaka onunla konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Konuştuğunuz zaman her şey yoluna girecektir.

Para

Yakın zamanda elde edeceğiniz başarı ve zafer anlamına gelmektedir. Aynı zamanda size tez zamanda ulaşacak iyi bir haberi işaret eder. Enteresan bir şekilde fal sahibinin işlerinin rast gitmeye başlar. Bu aralar tüm beklentileriniz karşılanacak ve manevi huzura ulaşacaksınız. Ayrıca sevgi, saygı ve mutluluk anlamına da gelir. Kazançlarınız bu dönemde oldukça artacaktır. Fakat etrafınızda kötü niyetli ve yasa dışı yollardan para kazanan insanlar vardır ve bu insanlar sizi kendi taraflarına çekmeye çalışacaklardır. Bu dönemde oldukça karalı davranıp, bildiğiniz yoldan dönmemeniz sizin için çok büyük önem taşımaktadır. Kendi işinizle zaman içerisinde fazlaca başarı kazanacak ayrıca makam ve mevki sahibi olacaksınız.

Asalet ve ciddiyet olarak da yorumlanabilir. Çevrenizde takdir edilen ve saygı gören insanlarla çalışmaya devam etmelisiniz.Bu sayede sizde saygın ve takdir edilen birisi haline gelebilirsiniz. Önünüze oldukça fazla fırsat çıkacak ve bunlar değerlendirirken öğüde ihtiyacınız olacaktır. Bolluk içerisinde yaşayacak ve çevrenizdekiler tarafından çok sevilen biri olacaksınız. Hayatınızdan ve çevrenizden kötü niyetli ve arkanızdan iş çeviren insanları uzaklaştıracaksınız. Bu konuda aileniz başta olmak üzere bazı kişilerden alacağınız öğütler faydalı olacaktır. Manevi anlamda huzura erişecek, bereket ve bolluk içerisinde aileniz ve arkadaşlarınız ile yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Kazancınızın artmasıyla evinize giren para da artacağına işaret eder. Ayrıca bu kazanç artışı çevrenizden alacağınız bazı tavsiyeler sonucunda gerçekleşecektir. Ailenizden birinin de gelirinin atması olası bir durumdur. İşsiz olan akrabalarınızın yakın zamanda iş bulma olasılığı oldukça yüksektir. Bulunduğunuz her ortamda kolay iletişim kurmanız size işiniz ve sosyal çevreniz açısından büyük fayda sağlayacaktır. Özellikle aileniz sizin her zaman en büyük destekçiniz ve duacınızdır. Ayrıca size her konuda destek oluyor olmaları özgüveninizi yükselmesine de neden olmaktadır.

Özellikle bu dönemde ailenizden birisi kısa süreli olarak maddi bir sıkıntı yaşayacak ve bu konuda sizden yardım isteyecektir. Onlara yardım edecek ve rahata erişmelerini sağlayacaksınız. Sofranıza bereket gelecek, saadetiniz artacaktır. Ayrıca yakın zamanda hiç bilmediğiniz, varlığından bile haberdar olmadığınız bir akrabanızdan size yüklü bir miras kaldığını öğreneceksiniz. Sizi oldukça sevindirecek olan bu haber ile birlikte yaşam koşullarınız çok daha iyi hale gelecektir.

İş ve Kariyer

İşinizin ve yaşam koşullarınızın çok daha iyi olduğu bir döneme giriyorsunuz. Çalıştığınız işte birisi tarafından yapılacak bir hata yüzünden iş yeri olarak büyük bir maddi kayba uğrayacak fakat gelecek bir yardım ile bu durumu hemen toparlayacaksınız. Bu sırada size hiç beklemediği bir işle ilgili olarak  gelecek olan bir teklif ile yeni bir adım atacaksınız. Bu durum hakkınızda yapılacak olan bazı dedikodulara sebep olabilir. Bu durumların hepsinin üstesinden geleceksiniz. Yapacağınız iş değişikliği hayatınızın değişmesine sebep olacaktır. Bu değişiklik size iyi gelecek, sorun ve sıkıntılarınız sona erecektir.

İşiniz sayesinde mevkii sahibi olacak, saygı duyulan biri konumuna geleceksiniz. Yakın zamanda uzun bir süredir hayalini kurduğunuz evi alacak ve kendinize sıfırdan bir hayat kuracaksınız. Zorluk içerisinden kurtulmak için sarf ettiğiniz çabalarınız boşa çıkmayacaktır. Fakat ortaklık ilişkilerinizi iyi gözden geçirmelisiniz. Etrafınızda arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Bu yüzden karar verirken mutlaka her ayrıntıyı etraflıca düşünmeli ve fesat insanları çevrenizden uzaklaştırmaya özen göstermelisiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız da size her konuda destek olacaktır. Eğitim hayatınız devam ediyor ise sınavlarınızı güzel bitirecek, istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Bu zamana kadar yaptığınız hatalardan ders çıkaracak aynı hataları bir daha tekrarlamayacaksınız.

Sağlık

Son zamanlarda içine girdiğiniz fazlasıyla kırılgan olan ruh halinizden kısa sürede çıkacaksınız. Bu durumdan kurtulmanıza yakınınızdakilerin desteği de yardımcı olacaktır. Fakat bu dönemde biraz dengesiz bir ruh hali içerisinde bulunabilirisiniz. Bu sebeple sadece yakın çevreniz ve aileniz değil, profesyonel birinin desteğine de ihtiyacınız olabilir. Bu durumdan kesinlikle çekinmeden istediğiniz gibi uzman bir psikoloğa başvurabilirsiniz. Yaşadığınız ani geçişler, kafa karışıklıklarınız kendinizi ruhsal olarak kötü hissetmenize sebep olabilir. Bunun en iyi çözümü bir uzmandan yardım almaktır. Sadece bedensel değil ruhsal sağlığınızda önemlidir.

Fiziksel olarak kendinize fazla vakit ayırmanız biraz formdan düşmenize sebep olabilir. Artık tekrar kendinize bakma zamanıdır. Boş vakitlerinizde mümkün olduğunca hobilerinizle veya bir spor ile ilgilenmeye başlamalı, hayatınıza hareket vermelisiniz. Aynı zamanda doktor kontrollerinizi de aksatmamalı ve gıdanıza dikkat etmelisiniz. Beslenmenizde mutlaka almanız gereken günlük vitamin ve gıdayı almalı, öğünlerinizi atlamadan tüketmelisiniz. Eğer iş temponuzun yoğun olduğu bir dönemdeyseniz mutlaka vitamin, mineral ve ya gıda takviyesi almalısınız.


 

Kahve Falında Secde Eden Adam Görmek

Bazı kişiler kahve fallarına bakmadan yapamazlar. Kahve falı baktıran kişi çok iyi yorumcu ise kahve falının çıkma olasılığı fazla olur. İslam dinin gereğince iyi bir davranıştır. Allah’a kat be kat yaklaşmaktır. Allah ile kul arasındaki mesafenin azaldığı Allah’ın duaları kabul ettiği yerdir.

Huzur ve mutluluğa karşılık gelmektedir. Dini bütün, doğru ile yanlışı ayırabilecek olgunluğa erişmiş ve yine dini açıdan bilgisine güvenilen bir kişidir. Uzun zamandır aradığınız ve bir türlü kavuşamadığınız huzur anlamına da gelmektedir.

Huzura ve mutluluğa ermeyi işaret eder. Hayatınızda uzun süredir yolunda gitmeyen olaylar sonunda normal düzeye erişecek, bütün sorunlar tek tek çözülecek ve sonunda derin bir nefes alabileceksiniz demektir. Bu hem maddi hem de manevi açıdan böyledir. Yani borcunuz var ise borcunuzdan kurtulacaksınız, aileniz ile sorunlar yaşıyorsanız bu problemler sona erecek demektir. Hatta çoğu zaman nedensiz şekilde ortaya çıkan huzursuzluk probleminin de ortadan kalkmasına ve kişinin iç huzura ermesine işaret etmektedir. Aynı zamanda Allah’a ve dine inanmayan bir kişi için doğru yolu bulmaya, dini konularda bilgilenerek dinin gereklerini yerine getiren bir kişi olmaya işarettir. Eğer zaten Allah’ın varlığını kabul eden bir kişi ise, bu o kişinin dini konularda yeterince bilgiye sahip, çevresi tarafından her açıdan iyi olarak tanımlanan dini bütün bir kişilik olduğunu gösterir. Kişi bu özellikleri ile toplumda parmak ile gösterilen, gıpta ile bakılan ve aranan bir kişidir. Tüm bunlar o kişinin gösteriş ile değil, samimi olarak yaptığı davranışlardır. Tüm bunlara ek olarak birçok dileğiniz olduğuna işaret etmektedir. Sayısı haylice fazla olan bu dileklerden, en çok istediğiniz yalnızca bir tanesi kabul olacak demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Derviş


 

Kahve Falında Namaz Kılan Adam Görmek

Güzel bir yorumlama gerektirir. Kişi çektiği bütün sıkıntılardan sonra rahata ereceği anlamına gelir. Ayrıca umudunu kestiği bir haberden sonra umduğu haberi tekrar alacağına manasına gelir. Büyük zahmet ve zorlukların arkasında iş hayatında elde edeceği büyük başarılara mana edilir. Güç, kuvvet, akıl sahibi olmaya tabir edilir. Kişi sosyal hayatında arkadaşlarıyla iyi vakitler geçireceğine ayrıca aşk hayatında ise iyi bir kısmete, hayırlı bir yuvaya nasip olacağına işarettir. Bonkör bir aile ferdi olacağı, mutlu bir hayat yaşayacağı, çektiği bütün zorlukların biteceği şeklinde belirtilir. Dini manada ise Allah katında huzurlu bir sınavdan geçeceğine, cennet kapıların aranacağı, Allah’ın hoşnutluğunu elde edeceği anlamına gelir. Secde ettiğinizi görmeniz namazın bütün farzlarını yerine getirdiğiniz Allah’ın sevgili bir kulu olduğunuzda anlamına gelir. Allah’a yalvarıyor sanız duanızın gerçekleşeceği anlamına işaret edilir.

Geçireceğin önemsiz bir rahatsızlıktan dolayı kısa bir süre dinlenmek zorunda kalabilirsin, ama bu hastalığı çabuk atlatacaksın. Yüksek mevkili birinden geleceğinle ilgili alacağın nasihatler sayesinde geleceğini şekillendireceksin. İlerde sahip olacağın yüksek kariyerin oluşmasında bu konuşmanın katkısı büyük olacak.Sevgilinle aklınızda bulunan evlilik fikrini ileri bir tarihe atmaya karar vermek sizin için daha hayırlı olacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Cami


 

Kahve Falında Kavuklu Adam Görmek

Sizler için her iyi şeyin yanı sıra kötü olan şeylerin de gelmesi oldukça mümkün olduğuna işarettir. Sen hayatına öyle birini alacaksın ki ona adeta öyle bir tutku ile bağlı olacaksın ki adeta ben o olmadan nefes dahi alamam diyeceksin. Sevgin ve aşkın bu kadar büyük iken onu o kadar çok sahipleniyorsun ki her ne yapar ise yapsın onu anında affediyorsunuz fakat bakar iseniz siz ona her ne der iseniz anında onu büyütüyor ve size verebilecek olduğu en büyük zararları da vermek için çaba sarf ediyor. Eğer sen onu böyle sana karşı yapmış olduğu her şeyde hemen affetmeyi tercih etmez iseydin işte o zaman o da bu yüzü senden bulamayacaktı. Sen de bu kadar üzülmemiş olacaktın.

Bir yandan da sana bir hayli dua eden insanların senin çevrende yer alıyor olduğunu göstermektedir. Sana her kim kötülük yapmak istese ya da seni üzmek istese o kişilerin duası seni koruyor ve asla sana bir şey olmasına izin vermiyor. Bunların sayesinde sen de hayatının her alanında oldukça başarılı ve sevilen bir insan olabilir iken oldukça önemli işlere de kendi imzanı atabiliyorsun. Bu hayatta unutma ki sen bu dualar sayesinde de oldukça önemli olan yerlere de gelebileceksin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Mevlana


 

Kahve Falında Takkeli Adam Görmek

Yakın zamanda bazı sıkıntılar yaşayacağınızın bir işaretidir. Bu sıkıntı parasal konularda olabilir. Kahve falında takkeli adam görmek, sıkıntılı ve üzücü bir durumdan kurtulmak için bilgili bir yakınınıza danışacak ve onun fikrini alarak zor günlerden kurtulacaksınız demektir. Çoğu zaman maddi konularda yaşanan sıkıntılara ve bilgili bir kişinin yardımını alarak çıkılan refaha işaret eder.

Gelecek günler için endişe duymanıza gerek yoktur. Bu konularda üstün bir bilgiye sahip biri tarafından zorlukları kolayca aşacağınız anlamına gelmektedir. Sıkıntılı ve zorlu günler geride kalacak, çok daha ferah günlere kavuşacaksınız. Güzel günler sizi beklemektedir. Zor günlerden sonra gelen refaha, aileye yeni katılacak bir üyeye ve yakın zamanda elde edilecek servete işaret eder. Ayrıca ilme yöneleceğinize de bir işarettir. Yaşanan bazı olaylar nedeni ile hayata bakış açınızın kısa süre içinde değişeceği anlamına gelmektedir.

Hayatına yeni sayfa açmakla çok doğru bir karar vermişsin. Bundan böyle yaşantın senin vereceğin kararlarla bir yön kazanacak. Hiç birşey adına pişman olup üzülme sakın. Harika bir yaşam seni bekliyor. Ailenin desteği ile bir iş kuracak ve büyük başarı elde edeceksin. İlerleyen günlerde sosyal yaşamında da canlanma gözlemlenmekte.

Hayatının dönüm noktasını yaşayacaksın. Eğitimin ve birlikteliğin ile ilgili vereceğin sürpriz bir karar, bütün yaşamında değişime yol açabilir. Kendini arada kalmış gibi hissetmektesin. Bu konuda fikirlerine güvendiğin bir arkadaşından destek alacak ve mantıklı kararlar vereceksin. Ani bir yolculuğa çıkabilir, birlikteliğine kısa bir mola verebilirsin. Tek yapman gereken zamana bırakmak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Sarıklı Adam Görmek

Sizlerin dini bütün bir insan olduğunuzu işaret etmektedir. Bu ara dine olan bağımlılığınız daha bir artış göstererek eğer bir bayan iseniz kapanmaya ya da namaz kılmıyor iseniz de namaz kılmaya karar verecek olduğunuzu işaret etmektedir. Eğer fal sahibi bir de erkek ise bir süre yanlışlar yapmış olduğunuzu ve artık geri eski benliğinize de kavuşarak her şeyi yoluna dininize bağlı biri olarak sokmaya karar verdiğinizi ifade etmektedir. Sizler kendi benliğinizi tekrar hatırlayarak hayatınıza devam ettiğiniz sürece de herkes tarafından iyiliğinizden ve karakterinizden dolayı parmak ile gösterilecek biri olduğunuzu işaret etmektedir.

Sizler için sürekli dua eden ve her zaman iyi olmanızı isteyen insanların hayatınızda yer aldığını işaret etmektedir. Sizler öyle insanlarsınız ki çevrenizde yer alan insanlar da hem sizin gibi hem de sizlere oldukça çok değer veren insanlar olmasından dolayı her an mutlu ve gülerek hayatınızı geçiriyor olduğunuzu da sizlere bildirmektedir. Bu arada aşk hayatınızın da bu ara hareketlenmeye başlayacak olduğunu da unutmayın.

İş yerinizde sevilen bir insansınız ve özellikle kadınların gözü üzerinizde. Dikkatleri üzerinize çekmek için ekstra bir çaba sarf etmiyorsunuz ama bu ilgiden de oldukça memnunsunuz. Etrafınızdaki bazı büyüklerin tavsiyelerine kulak verme zamanı geldi. Sürekli bir şeylerden şikayetçisiniz ve değiştirmek için hiçbir çabanız yok. Size yaşam enerjisi verecek sihirli bir değneğe ihtiyacınız var.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Erkek


 

Kahve Falında Fesli Adam Görmek

Hidayete ermek olarak tabir olur. Yeni başlangıçlar yapmaya ve olumlu değişiklikler yaşamaya delalet eder. Ne yaptığını bilen, kararlı bir kimse olduğuna işaret eder. Tüm sorunlarından kurtulup düzenli bir hayata kavuşacak olarak yorumlanır. Hayatında yolunda gitmeyen, memnun olmadığı durumlar olduğuna, düzeltmek için harekete geçmek istediği şeklinde yorumlanır. Kararsız kaldığı konularda net kararlar alacağı, ikilemden kurtulup feraha ereceği olarak tabir edilir. Çıktığı yolda pişmanlık yaşamayacağı, dilediği düzene yavaş yavaş da olsa kavuşacağını gösterir. Niyeti temiz ve halis bir kimse olduğuna delalet eder. Amaçladığı hedeflere doğru giden yolda karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetle huzurlu ve mutlu bir yaşantı süreceğini gösterir. Rızkının hiç kesilmeyeceği, devamlı ve istikrarlı kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu, kısa ve keyifli bir yolculuğa çıkmaya niyetlendiğini işaret eder.

Uzaktan gelecek bir misafire delalet eder. Huzurlu ve hayırlı bir şekilde gelecek olan misafirden esenlik alacağını gösterir. Nasibin de olan hayırlı bir kazancın yaklaşmakta olduğuna delalet eder. Kimi zamansa elinden çıkıp gidecek bir para, kaçırılacak bir fırsat veya ayrılmak istediğini söyleyecek sevgili ile tabir olunur. Kişide üzüntüye yol açacak bu kayıp başlarda hayırsız gibi görünse de hayatın kendisine hazırladığı güzel sürprizlerle büyük mutluluk yaşayacak olarak yorumlanır. Kendisinde olan kötü huyların farkına varması, terk etmeye niyetlenmesi olarak tabir olur. Ardından hanede yaşanacak keyifli vakitleri gösterir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.