Kahve Falında Derviş Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Derviş Görmek

Kahve falında derviş görmek, maneviyatınızın artacağına işaret olur. Yüreğinizin temiz olduğunu biliyorsunuz. Fakat bunu manevi açıdan kendinizi destekleyerek kalbinizi yumuşatabilir, ruhunuzu ferahlatabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınızı, kendinizi bir türlü ifade edemediğinizi düşünüyor, bu birikim sebebiyle içinizde öfke biriktiriyorsunuz. Bu öfke sağlıklı düşünmenize engel teşkil edebilir, hata üstüne hata yapmanıza sebep olabilir. İstekleriniz, hissettikleriniz konusunda daha açık olmalı, sakin bir şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Haksızlık ettiğinizi düşündüğünüz bir takım kişiler mevcut. Yakın tarihte helallik almanızda fayda var. Bu konu size de yük olmuş durumda zira. Bu pürüzü hallederseniz, yeni dostlar edinecek, olgun yapınızı bir çok kişiye ispat etmiş olacaksınız.

Manevi takviyeye ihtiyaç duymanızın yanında, yaptığınız iyiliklerin mükafatını almak anlamındadır. Boşu boşuna yaptığınızı sandığınız, hakettiğinizi bulamadığınızı düşündüğünüz durumlar konusunda endişe etmekten vazgeçmelisiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda mükafatınızı alacaksınız. Gördüğünüz dervişin etrafı kalabalık ise iş ortamında terfi almanız mümkündür. Çalışmalarınıza biraz daha fazla hız ve titizlik kazandırmalısınız. Zira farkedilmeniz çok yakındır.

Doğru hedefe yöneldiğinizi anlatır. Bu aralar işlerinizin arttığı zor zamanlar geçirdiğinize delalet eder. Sembol yol gösterici konumdadır. Çok güçlü ve sıradan olmayan bir aşkı ifade eder. Bu süreçte yaptığınız tercihlerin önemine dikkat çeker. Tercihlerinizi yaparken üzerinde düşünerek hareket etmeniz gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda güç belirtisidir. Geçmişe göre daha güçlü bir duruş sergilediğiniz anlamına da gelir.

Karşınıza çıkan zorluklarla mücadele konusunda başarıyla çaba sarf ettiğinizi simgeler. Mücadeleci bir ruha sahip olduğunuz anlamına gelir. Başarmak istediğiniz pek çok konuda kendinize güvenmeniz gerektiğine işaret eder. Her işte kendinize güvenerek işe koyulduğunuzda sonucun da başarılı olacağına delalettir. Hayatta mantıklı davranmak gerektiğine işaret eder. Bazı durumlarda fevri hareket etmek yerine sakin ve sağduyulu davranmak gerektiğine dikkat çeker.

Karar almanız gereken durumlarda sakin ve soğukkanlı duruş göstermenin önemi hakkında uyarıcıdır. Sürpriz aşk gelişmeleri yaşamanız mümkündür. Bu aşk süresinde güzel duygular hissedecek olduğunuza delalet eder. Evliliğe doğru adım atarken doğru kararlar vereceğinize delalet eder. Aynı zamanda platonik aşkı da simgeler. Birine uzaktan uzağa hayran olmak anlamına gelir. En kısa zamanda duygularınızı dışa vurmanız gerektiğine delalet eder.

Platonik aşkınızın gerçek aşka dönüşmemesi için hiçbir neden olmadığına işarettir. Mutlu olmak için kendinize güvenerek adım atmalısınız. Evliyseniz yaşadığınız sorunların üstünü örtmeniz anlamındadır. Aile içinde örnek gösterilen, ideal kişilik özellikleri sergileyen bir insan olduğunuza delalet eder. Zorlukların üstesinden sevdiklerinizin desteği ile geleceğinizin göstergesidir. İşlerinizde azimle çalışacağınıza ve başarılı olacağınıza delalet eder.

Aşk Yorumu

Birine platonik olarak hisler beslediğinize delalet eder. Uzaktan uzağa bu kişiye hayranlık beslediğiniz ve duygularınızı içinizde yaşadığınız anlamına gelir. Bu süreci daha fazla devam ettirmenizin doğru olmadığına delalet eder. Bir an önce kendinize güvenmeli ve sevdiğiniz kişiye duygularınızı anlatmalısınız. Mutlu bir ilişki süreci sizi beklemektedir. Cesur bir şekilde sevdiğinize açıldığınızda gücünüz daha da artacak mutlu ilişkiniz size enerji verecektir. Aynı zamanda sürpriz bir aşk yaşamanız da söz konusu olabilir.

Hiç beklemediğiniz bir anda aniden tanıştığınız bir kişiye aşık olabilir, ondan başkasını gözünüz görmeyebilir demektir. Bu durumda bir an önce başlayacak olan ilişkiniz hızla ilerleyecek demektir. Bu insan ile birlikte yaşamak isteyecek ve evlilik için adım atacağınıza delalet eder. Bir randevuya çıkacak ve orada evlilik teklifi alacaksınız demektir. Güzel bir evlilik hayatının sizi beklediğine delalet eder. Alacağınız bir haber sonrasında başlayacak aşk ilişkisi anlamına da gelmektedir.

Ümitsiz olduğunuz, gecikmiş bir evlilik teklifinin nihayet yapılacağına delalet eder. Bu durum sizin çok mutlu olmanızı sağlayacaktır. Artık bahtınızın açılacağına, aşk konusunda şansınızın yaver gideceğine işaret eder. Evliliğinizde bazı sorunların üstünü örttüğünüze delalet eder. Sorunların üstünü örtmek yerine konuşarak çözmenizin doğru olacağına yorumlanır. Eşinizin ailesiyle sorunlar yaşadığını gösterir. Bu konuda eşinize destek olarak bu problemi çözmesine yarım etmek sizi mutlu edecektir. Eşinizin size bir hediye almayı planladığına delalet eder. Bu hediyenin sizi mutlu edecek bir şey olması muhtemeldir.

Para Yorumu

Cömert, yardımsever insana delalet eder. Çevrenizde maddi durumu kötü olan insanlara maddi yardımda bulunacağınıza delalet eder. Bu yardım ile sevap kazanacağınız ve işlerinizin bu sayede yolunda gideceğine işaret eder. Her ay gelen düzenli gelirinizin olduğuna delalet eder. Haneden birinden alacağınız maddi yardım ile işlerinizi yoluna koymaya veya iş kurmaya delalet eder. Bir süre ücretlerinizi alamadıysanız artık alacağınızı müjdeler.

Geciken ve birikmiş maaş ödemelerinin kısa sürede alınacağını gösterir. İki farklı kaynaktan gelen toplu paraya işaret eder. Bu para hem yaptığınız işten hem de miras yoluyla gelebilir. Yada şans oyunlarından gelir elde etmek de olabilir. Değerlenen bir gayrimenkul satışından kazanacağınız para da olabilir. Her ne olursa olsun parasal olarak rahatlamak anlamına gelir. Sevdiklerinizle bu güzel sevinci yaşamanız mümkündür.

Çalışıp kazandığınız paralar ve farklı kaynaktan gelen paraları değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Yatırım planları yapacağınıza delalet eder. Bu yatırım yeni bir ev almak olabilir. Bu hayırlı bir yatırım olacak demektir. Bu evi kiraya vermek ve böylelikle bir gelir daha elde etmeniz de mümkün olacaktır. Borçlarınız varsa kısa sürede kurtulacağınıza delalet eder. Yakın çevrenize yaptığınız yardımlar olduğunu gösterir. Bu yardımlar sayesinde çevredeki insanların saygı ve sevgisini kazandığınıza yorulur.

Aile ve Yaşam Yorumu

Özel hayatınızda yeni gelişmelere, yeni heyecanlar yaşamaya delalet eder. Kalbiniz heyecanla çarpacak ve mutlu olacaksınız demektir. Çevredeki insanlardan değer görmeye delalet eder. Bekarsanız çok kısa zamanda bir aşkın içine düşecek olduğunuzun habercisidir. Bu kişi ile rüya gibi anlar yaşamanız ve çok fazla paylaşmanız mümkün. En kısa zamanda ciddi planlara başlayacaksınız. Aileler tanışacak ve evlilik tarihi belirlenecek demektir. Hayırlı bir evlilik kararı aldığınıza delalet eder. Çok mutlu olacağınızın göstergesidir.

Eşinizin sizin mükemmel hayat arkadaşınız olacağına delalet eder. Uzak bir akrabadan alınan telefona delalet eder. Sonrasında bu kişinin sizinle görüşmeye gelmesine işaret eder. Bu ziyaret sırasında her sorunu konuşacağınıza delalet eder. Hatta akrabanız daha önce hakkınızda dedikodu yaptığını itiraf ederek sizden af dileyecektir. Hatasını anladığı için kabul etmeniz doğrudur. Fakat yine de bundan sonraki yaşamınızda dikkatli davranmanız gerekir.

Müjdeli aşk ilişkilerinin getirdiği mutluluğa dikkat çeker. Çevreden kıskanılan bir insan olduğunuza delalet eder. Geçmişte yaşadığınız sıkıntılar olduğuna dikkat çeker. Bu sıkıntıların geçeceğine ve çok rahatlayacağınıza delalet eder. Olgun davranan akıllı insana delalettir. Bu akılcı tavır nedeniyle başarılı olan ve bol kazanç elde eden insana tabir olur. Güzel bir hayat ve mutluluk dolu günler sizi beklemekte demektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Hedeflere odaklanıldığında ulaşılabileceğine delalet eder. Başlayıp bitiremediğiniz işler olduğuna dikkati çeker. Rehavete kapılarak işleri ertelemenizin doğru olmadığına, işlerinizi zamanında ve belli bir düzen içerisinde yapmanız gerektiğine delalet eder. Bazı durumlarda aşırı hırsın faydasız olduğuna işaret eder. Hırsın mantıklı bir düzeyde olması gerektiğine delalet eder. Çalışma hayatında bazı kişilerle münakaşaya girmek anlamına gelir.

Bu kişilerle toplantı yapılarak sorunlar üzerine tartışma yapılacağına delalet eder. Düzenli çalışma hayatının önemine dikkat çeker. İşlerin her zaman doğru ve düzenli bir şekilde yapılmasının başarılı olmayı sağlayacağını gösterir. Bazı projelerinizin olduğuna ve üzerinde düzenli çalışma yapmadığınıza delalet eder. Projelerinize yoğunlaşarak, onları yoluna koymak zorunda olduğunuzu bildirir. Projelerinizin başarıyla sonuçlandırmanız ile başarınızın artışı da söz konusu olacaktır.

Çıkılacak bir iş seyahatine dikkat çeker. Bu iş seyahatinin sizin için bir dönüm noktası olacağına delalettir. Bu seyahatte tanışacağınız bir insanın maddi ve manevi anlamda size destek olacağını gösterir. Bu destek bir iş teklifi veya ortaklık teklifi de olabilir. bu teklifi kabul etmeniz durumunda yeni fırsatlarla daha iyi koşullara sahip olmanız kaçınılmazdır. Karlı çalışma hayatı ve bol kazanç elde etmenize yorulur.

Sağlık Yorumu

Hayatta bazı şeylerin yoluna gireceğini gösterir. Kalbinizi sıkan ve size sorun çıkaran dertlerden kurtulacağınıza delalettir. Bu rahatlamanın sağlığınızı olumlu etkileyeceğine delalet eder. Kuşku ve stresli durumlardan kurtulmaya dikkat çeker. Böylelikle sorunların sizi hasta etmesi riskinden de kurtulmuş olursunuz. Yaşam sevinci ile dolmanıza delalet eder. Bu durum her açıdan pozitif etkilenmenize neden olacaktır.

Mutluluğunuz beden sağlığınıza da olumlu etki yapacak demektir. Evli iseniz çocuk sahibi olacağınız anlamına gelir. Hayırlı bir evladınızın olacağına delalettir. Çevrenizde hamile bir hanım varsa doğrum yapacağı anlamına gelir. Kısa zamanda sağlığına kavuşacağını gösterir. Bebek sağlıklı doğacak demektir. Hayırlı bir evlat anlamına gelir.

Küçük bir rahatsızlığınız varsa iyileşeceğinize delalet eder. Bu konuda evham yaparsanız sağlığınızı daha çok bozacağınıza yorulur. Rahat ve kaygısız olmanız bu konuda önem taşır. Günlük streslerden arınmak çok önemlidir. Streslerden arınmak vücudunuzdaki tüm sorunlardan kurtulmanızı sağlayacak demektir. Kendinize vakit ayırmak yoga, spor, açık havada yürüyüş vb. etkinliklerin size iyi geleceğine işaret eder. Güç ve kudretin artacağına delalet eder. Güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder. Mutlu ve sağlıklı günlerin tadını doyasıya yaşamanızı salık verir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.