Kahve Falında Derviş Görmek

Kahve Falında Derviş Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.479 kez okundu.

Kahve falında derviş görmek, maneviyatınızın artacağına işaret olur. Yüreğinizin temiz olduğunu biliyorsunuz. Fakat bunu manevi açıdan kendinizi destekleyerek kalbinizi yumuşatabilir, ruhunuzu ferahlatabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınızı, kendinizi bir türlü ifade edemediğinizi düşünüyor, bu birikim sebebiyle içinizde öfke biriktiriyorsunuz. Bu öfke sağlıklı düşünmenize engel teşkil edebilir, hata üstüne hata yapmanıza sebep olabilir. İstekleriniz, hissettikleriniz konusunda daha açık olmalı, sakin bir şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Haksızlık ettiğinizi düşündüğünüz bir takım kişiler mevcut. Yakın tarihte helallik almanızda fayda var. Bu konu size de yük olmuş durumda zira. Bu pürüzü hallederseniz, yeni dostlar edinecek, olgun yapınızı bir çok kişiye ispat etmiş olacaksınız.

Manevi takviyeye ihtiyaç duymanızın yanında, yaptığınız iyiliklerin mükafatını almak anlamındadır. Boşu boşuna yaptığınızı sandığınız, hakettiğinizi bulamadığınızı düşündüğünüz durumlar konusunda endişe etmekten vazgeçmelisiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda mükafatınızı alacaksınız. Gördüğünüz dervişin etrafı kalabalık ise iş ortamında terfi almanız mümkündür. Çalışmalarınıza biraz daha fazla hız ve titizlik kazandırmalısınız. Zira farkedilmeniz çok yakındır.

Geçmişi düşünüp anmayı bırakmalısın. Yoksa üzülürsün. Seyahate çıkacaksın. Çıktığın seyahat da birisiyle tanışacaksın. O kişi hayatında önemli bir yer alacak. Çok fazla harcama yapmaktasın. Evlilik yolu gözüküyor. İkinci baharını yaşayacaksın. Dışarıdan gelen yorumlara kulak asmamalısın. Enerji ve tempo dolu günler seni bekliyor canım.

Kahve Falında Ermiş Görmek

Önemli bir olayda birini danışacağınıza işarettir. Fikir danışacağınız bu kişi ile yüz yüze konuşacağınız anlamı taşımakta. Konuşacağınız bu kişiden yardım istemek için bir mekan yada telefonda iletişime geçeceksiniz. Falda çıkan bu sembol güvendiğiniz bir dostunuzla dertleşeceğiniz ve ona çektiğiniz sıkıntılarınızda söz edeceksiniz. Bu sembol genel olarak arkadaşlığı ve dostluğu simgelemekte. İş hayatınızda mevkisi sizden yüksek bir kişi ile yapacağınız muhabbete ve bu kişiden alacağınız övgüleri niteler bu sembol.

Kahve Falında Evliya Görmek

Çevrenizde bulunan bir kişinin yardımına koşacağınız anlamı da taşımakta. Fincanda çıkan bu figür özel hayatınızda aşkın ve saadetin habercisidir. Genel olarak bu figür arkadaşlarınız ve dostlarınızla geçireceğiniz eğlenceli zamanı temsil eder. İlerde yaşayacağınız mutluluğu, huzur, bereketi ve bol rızkı işaret etmekte. Çevrenizde sizden hoşlanmayan ve dedikodunuzu yapan kişilerin maskelerini görecek ve bu kişileri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız. Bu sembol çoğunlukla bir bayanın sürekli arkanızdan atıp tuttuğu yalanların ortaya çıkacağına ve bu kişi ile olan iletişiminize son vereceğiniz anlamı taşımakta. Hanenizdeki sıkıntılı günler sonlanacak ve yuvanıza aydın dolu günler yaşanacak.

Kahve Falında Sarıklı Adam Görmek

Yakın zamanda nişanlandığınız için çok mutlusunuz ama düğününüz hakkında endişeleriniz var. Eşinizin ihtiyaçlarına yetişip yetişemeyeceğinizi düşünerek hayatı kendinize zehir etmeye başladınız bile. Kazandığınızı akıllıca harcarsanız ilerde maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz. Son zamanlarda kendinizi halsiz hissediyorsunuz mutlaka doktora görünmelisiniz. Eklemlerinizle ilgili ufak bir sorun görünüyor ve tedavisi gayet mümkün. Kadınların dilinden anlamadığınız için sıkıntı çekebilirsiniz.

Kahve Falında Kavuklu Adam Görmek

Kendinizi her ana alacağınız neşeli ve mutluluk verici bir habere şimdiden alıştırmanız gerektiğini gösterir. Özellikle son günlerde yaşadığınız büyük sıkıntıların ardından alacağınız bu haber sizin için adeta bir ilaç etkisi yapacaktır. Bu sevinçli haberin bir düğün ya da benzeri bir seremoni olması ihtimali çok yüksektir. Falda çok sevdiğiniz yakın bir arkadaşınızdan ya da akrabanızdan alabileceğiniz bu haberi evlenme çağında olan kendi çocuklarınızdan da alabilirsiniz. Kimden olursa olsun bu haber sizi çok mutlu edecek ve duyduklarınız karşısında oldukça memnun olacaksınız. Evlilik töreninin yanı sıra çok sevdiğiniz bir yakınınızın büyük bir hastalığı sonunda atlattığı haberini de alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git