Kahve Falında Derviş Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Derviş Görmek

Kahve falında derviş görmek, maneviyatınızın artacağına işaret olur. Yüreğinizin temiz olduğunu biliyorsunuz. Fakat bunu manevi açıdan kendinizi destekleyerek kalbinizi yumuşatabilir, ruhunuzu ferahlatabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınızı, kendinizi bir türlü ifade edemediğinizi düşünüyor, bu birikim sebebiyle içinizde öfke biriktiriyorsunuz. Bu öfke sağlıklı düşünmenize engel teşkil edebilir, hata üstüne hata yapmanıza sebep olabilir. İstekleriniz, hissettikleriniz konusunda daha açık olmalı, sakin bir şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Haksızlık ettiğinizi düşündüğünüz bir takım kişiler mevcut. Yakın tarihte helallik almanızda fayda var. Bu konu size de yük olmuş durumda zira. Bu pürüzü hallederseniz, yeni dostlar edinecek, olgun yapınızı bir çok kişiye ispat etmiş olacaksınız.

Manevi takviyeye ihtiyaç duymanızın yanında, yaptığınız iyiliklerin mükafatını almak anlamındadır. Boşu boşuna yaptığınızı sandığınız, hakettiğinizi bulamadığınızı düşündüğünüz durumlar konusunda endişe etmekten vazgeçmelisiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda mükafatınızı alacaksınız. Gördüğünüz dervişin etrafı kalabalık ise iş ortamında terfi almanız mümkündür. Çalışmalarınıza biraz daha fazla hız ve titizlik kazandırmalısınız. Zira farkedilmeniz çok yakındır.

Doğru hedefe yöneldiğinizi anlatır. Bu aralar işlerinizin arttığı zor zamanlar geçirdiğinize delalet eder. Sembol yol gösterici konumdadır. Çok güçlü ve sıradan olmayan bir aşkı ifade eder. Bu süreçte yaptığınız tercihlerin önemine dikkat çeker. Tercihlerinizi yaparken üzerinde düşünerek hareket etmeniz gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda güç belirtisidir. Geçmişe göre daha güçlü bir duruş sergilediğiniz anlamına da gelir.

Karşınıza çıkan zorluklarla mücadele konusunda başarıyla çaba sarf ettiğinizi simgeler. Mücadeleci bir ruha sahip olduğunuz anlamına gelir. Başarmak istediğiniz pek çok konuda kendinize güvenmeniz gerektiğine işaret eder. Her işte kendinize güvenerek işe koyulduğunuzda sonucun da başarılı olacağına delalettir. Hayatta mantıklı davranmak gerektiğine işaret eder. Bazı durumlarda fevri hareket etmek yerine sakin ve sağduyulu davranmak gerektiğine dikkat çeker.

Karar almanız gereken durumlarda sakin ve soğukkanlı duruş göstermenin önemi hakkında uyarıcıdır. Sürpriz aşk gelişmeleri yaşamanız mümkündür. Bu aşk süresinde güzel duygular hissedecek olduğunuza delalet eder. Evliliğe doğru adım atarken doğru kararlar vereceğinize delalet eder. Aynı zamanda platonik aşkı da simgeler. Birine uzaktan uzağa hayran olmak anlamına gelir. En kısa zamanda duygularınızı dışa vurmanız gerektiğine delalet eder.

Platonik aşkınızın gerçek aşka dönüşmemesi için hiçbir neden olmadığına işarettir. Mutlu olmak için kendinize güvenerek adım atmalısınız. Evliyseniz yaşadığınız sorunların üstünü örtmeniz anlamındadır. Aile içinde örnek gösterilen, ideal kişilik özellikleri sergileyen bir insan olduğunuza delalet eder. Zorlukların üstesinden sevdiklerinizin desteği ile geleceğinizin göstergesidir. İşlerinizde azimle çalışacağınıza ve başarılı olacağınıza delalet eder.

Aşk Hayatı

Birine platonik olarak hisler beslediğinize delalet eder. Uzaktan uzağa bu kişiye hayranlık beslediğiniz ve duygularınızı içinizde yaşadığınız anlamına gelir. Bu süreci daha fazla devam ettirmenizin doğru olmadığına delalet eder. Bir an önce kendinize güvenmeli ve sevdiğiniz kişiye duygularınızı anlatmalısınız. Mutlu bir ilişki süreci sizi beklemektedir. Cesur bir şekilde sevdiğinize açıldığınızda gücünüz daha da artacak mutlu ilişkiniz size enerji verecektir. Aynı zamanda sürpriz bir aşk yaşamanız da söz konusu olabilir.

Hiç beklemediğiniz bir anda aniden tanıştığınız bir kişiye aşık olabilir, ondan başkasını gözünüz görmeyebilir demektir. Bu durumda bir an önce başlayacak olan ilişkiniz hızla ilerleyecek demektir. Bu insan ile birlikte yaşamak isteyecek ve evlilik için adım atacağınıza delalet eder. Bir randevuya çıkacak ve orada evlilik teklifi alacaksınız demektir. Güzel bir evlilik hayatının sizi beklediğine delalet eder. Alacağınız bir haber sonrasında başlayacak aşk ilişkisi anlamına da gelmektedir.

Ümitsiz olduğunuz, gecikmiş bir evlilik teklifinin nihayet yapılacağına delalet eder. Bu durum sizin çok mutlu olmanızı sağlayacaktır. Artık bahtınızın açılacağına, aşk konusunda şansınızın yaver gideceğine işaret eder. Evliliğinizde bazı sorunların üstünü örttüğünüze delalet eder. Sorunların üstünü örtmek yerine konuşarak çözmenizin doğru olacağına yorumlanır. Eşinizin ailesiyle sorunlar yaşadığını gösterir. Bu konuda eşinize destek olarak bu problemi çözmesine yarım etmek sizi mutlu edecektir. Eşinizin size bir hediye almayı planladığına delalet eder. Bu hediyenin sizi mutlu edecek bir şey olması muhtemeldir.

Para

Cömert, yardımsever insana delalet eder. Çevrenizde maddi durumu kötü olan insanlara maddi yardımda bulunacağınıza delalet eder. Bu yardım ile sevap kazanacağınız ve işlerinizin bu sayede yolunda gideceğine işaret eder. Her ay gelen düzenli gelirinizin olduğuna delalet eder. Haneden birinden alacağınız maddi yardım ile işlerinizi yoluna koymaya veya iş kurmaya delalet eder. Bir süre ücretlerinizi alamadıysanız artık alacağınızı müjdeler.

Geciken ve birikmiş maaş ödemelerinin kısa sürede alınacağını gösterir. İki farklı kaynaktan gelen toplu paraya işaret eder. Bu para hem yaptığınız işten hem de miras yoluyla gelebilir. Yada şans oyunlarından gelir elde etmek de olabilir. Değerlenen bir gayrimenkul satışından kazanacağınız para da olabilir. Her ne olursa olsun parasal olarak rahatlamak anlamına gelir. Sevdiklerinizle bu güzel sevinci yaşamanız mümkündür.

Çalışıp kazandığınız paralar ve farklı kaynaktan gelen paraları değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Yatırım planları yapacağınıza delalet eder. Bu yatırım yeni bir ev almak olabilir. Bu hayırlı bir yatırım olacak demektir. Bu evi kiraya vermek ve böylelikle bir gelir daha elde etmeniz de mümkün olacaktır. Borçlarınız varsa kısa sürede kurtulacağınıza delalet eder. Yakın çevrenize yaptığınız yardımlar olduğunu gösterir. Bu yardımlar sayesinde çevredeki insanların saygı ve sevgisini kazandığınıza yorulur.

Aile ve Yaşam Alanı

Özel hayatınızda yeni gelişmelere, yeni heyecanlar yaşamaya delalet eder. Kalbiniz heyecanla çarpacak ve mutlu olacaksınız demektir. Çevredeki insanlardan değer görmeye delalet eder. Bekarsanız çok kısa zamanda bir aşkın içine düşecek olduğunuzun habercisidir. Bu kişi ile rüya gibi anlar yaşamanız ve çok fazla paylaşmanız mümkün. En kısa zamanda ciddi planlara başlayacaksınız. Aileler tanışacak ve evlilik tarihi belirlenecek demektir. Hayırlı bir evlilik kararı aldığınıza delalet eder. Çok mutlu olacağınızın göstergesidir.

Eşinizin sizin mükemmel hayat arkadaşınız olacağına delalet eder. Uzak bir akrabadan alınan telefona delalet eder. Sonrasında bu kişinin sizinle görüşmeye gelmesine işaret eder. Bu ziyaret sırasında her sorunu konuşacağınıza delalet eder. Hatta akrabanız daha önce hakkınızda dedikodu yaptığını itiraf ederek sizden af dileyecektir. Hatasını anladığı için kabul etmeniz doğrudur. Fakat yine de bundan sonraki yaşamınızda dikkatli davranmanız gerekir.

Müjdeli aşk ilişkilerinin getirdiği mutluluğa dikkat çeker. Çevreden kıskanılan bir insan olduğunuza delalet eder. Geçmişte yaşadığınız sıkıntılar olduğuna dikkat çeker. Bu sıkıntıların geçeceğine ve çok rahatlayacağınıza delalet eder. Olgun davranan akıllı insana delalettir. Bu akılcı tavır nedeniyle başarılı olan ve bol kazanç elde eden insana tabir olur. Güzel bir hayat ve mutluluk dolu günler sizi beklemekte demektir.

İş ve Kariyer

Hedeflere odaklanıldığında ulaşılabileceğine delalet eder. Başlayıp bitiremediğiniz işler olduğuna dikkati çeker. Rehavete kapılarak işleri ertelemenizin doğru olmadığına, işlerinizi zamanında ve belli bir düzen içerisinde yapmanız gerektiğine delalet eder. Bazı durumlarda aşırı hırsın faydasız olduğuna işaret eder. Hırsın mantıklı bir düzeyde olması gerektiğine delalet eder. Çalışma hayatında bazı kişilerle münakaşaya girmek anlamına gelir.

Bu kişilerle toplantı yapılarak sorunlar üzerine tartışma yapılacağına delalet eder. Düzenli çalışma hayatının önemine dikkat çeker. İşlerin her zaman doğru ve düzenli bir şekilde yapılmasının başarılı olmayı sağlayacağını gösterir. Bazı projelerinizin olduğuna ve üzerinde düzenli çalışma yapmadığınıza delalet eder. Projelerinize yoğunlaşarak, onları yoluna koymak zorunda olduğunuzu bildirir. Projelerinizin başarıyla sonuçlandırmanız ile başarınızın artışı da söz konusu olacaktır.

Çıkılacak bir iş seyahatine dikkat çeker. Bu iş seyahatinin sizin için bir dönüm noktası olacağına delalettir. Bu seyahatte tanışacağınız bir insanın maddi ve manevi anlamda size destek olacağını gösterir. Bu destek bir iş teklifi veya ortaklık teklifi de olabilir. bu teklifi kabul etmeniz durumunda yeni fırsatlarla daha iyi koşullara sahip olmanız kaçınılmazdır. Karlı çalışma hayatı ve bol kazanç elde etmenize yorulur.

Sağlık

Hayatta bazı şeylerin yoluna gireceğini gösterir. Kalbinizi sıkan ve size sorun çıkaran dertlerden kurtulacağınıza delalettir. Bu rahatlamanın sağlığınızı olumlu etkileyeceğine delalet eder. Kuşku ve stresli durumlardan kurtulmaya dikkat çeker. Böylelikle sorunların sizi hasta etmesi riskinden de kurtulmuş olursunuz. Yaşam sevinci ile dolmanıza delalet eder. Bu durum her açıdan pozitif etkilenmenize neden olacaktır.

Mutluluğunuz beden sağlığınıza da olumlu etki yapacak demektir. Evli iseniz çocuk sahibi olacağınız anlamına gelir. Hayırlı bir evladınızın olacağına delalettir. Çevrenizde hamile bir hanım varsa doğrum yapacağı anlamına gelir. Kısa zamanda sağlığına kavuşacağını gösterir. Bebek sağlıklı doğacak demektir. Hayırlı bir evlat anlamına gelir.

Küçük bir rahatsızlığınız varsa iyileşeceğinize delalet eder. Bu konuda evham yaparsanız sağlığınızı daha çok bozacağınıza yorulur. Rahat ve kaygısız olmanız bu konuda önem taşır. Günlük streslerden arınmak çok önemlidir. Streslerden arınmak vücudunuzdaki tüm sorunlardan kurtulmanızı sağlayacak demektir. Kendinize vakit ayırmak yoga, spor, açık havada yürüyüş vb. etkinliklerin size iyi geleceğine işaret eder. Güç ve kudretin artacağına delalet eder. Güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder. Mutlu ve sağlıklı günlerin tadını doyasıya yaşamanızı salık verir.


 

Kahve Falında Ermiş Görmek

Geçmişte yaşadıklarınızdan ders çıkardığınıza, maddi sıkıntılardan kurtulmak için hesaplı hareket ederek temkinli davrandığınıza ve bu sıkıntılı günleri aştığınıza delalet eder. Çevrenizde sıkıntılı dönemlerinizde size destek olan kişilerin olduğunu haber verir. Bu destek ile sıkıntıları daha kolay aştığınız anlamına gelir. Gelecek günlerde şansınızın döneceğini gösterir. Hem şansınız hem de çalışma azminiz ile hayatınızda belli hususları iyileştirmeye çaba gösterdiğinize ve başardığınıza işaret eder. Bu çabalarınızın maddi anlamda önünüzü açtığı ve hayatınızı yoluna soktuğunuz anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz anda sizi ailecek şaşırtacak bir miras haberi alacağınızı gösterir. Bu haberle birlikte hayatınızda neşe ve refahın hüküm sürmesine delalet eder.

Ailenizdeki bir kişinin evlilik hazırlıklarına dikkat çeker. Bu düğün de sizin göz kamaştırıcı bir etki yaratacağınıza ve dikkatleri üzerinize çekeceğinize delalettir. Düğünde görünüşünüze çok özen göstereceğiniz ve neredeyse gelinle güzellikte yarışacak kadar hoş bir görünüm elde ettiğiniz anlamına gelir. Düğün salonundaki zarif ve etkileyici görüntünüz ile pek çok göz üzerinizde olabilir. Bu ortamda sizden çok etkilenen ve tanışmak isteyen biri de olabilir. Bu kişi tarafından dansa kaldırılarak hoş anlar geçirebilir ve bu romantik anlarda çıkma teklifi de alabilirsiniz. Bu hoş teklifi geri çeviremeyecek ve yeni bir ilişkiye başlayacaksınız demektir. Yalnız etrafınızdaki dedikoducu insanların etkisiyle biraz üzülmeniz anlamına da gelir. Kendinizi böyle insanların olduğu ortamlardan uzak tutmanız gerektiğini salık verir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Namaz Kılan Kadın


 

Kahve Falında Evliya Görmek

Kısmetinizin açılacağını ve karşınıza yeni fırsatlar çıkacağını müjdeler. İş başvurusu yaptığınıza ve uzun zamandır beklediğiniz işe çağrı haberinin çok yakında geleceğine delalet eder. Bu haber sonrasında sevinecek ve çalışma hayatınıza hızlı bir başlangıç yapacaksınız demektir. İş yerinizde yeteneklerinizi başarıyla sergileyecek olduğunuza ve farklı fikirlerinizle dikkat çektiğinize tabir olur. Hatta bu sayede oldukça başarılı olacağınızı ve insanların takdirini kazanacağınızı müjdeler.

Bazı insanların sizi bu konuda örnek aldıkları anlamına da gelir. Disiplinli çalışma anlayışınız, çalışkanlığınız ve yaratıcı fikirleriniz sayesinde artan gelirinizin sizi rahatlatması anlamına gelir. Bugüne dek ertelediğiniz veya ihmal ettiğiniz dosya vs. gibi çalışmalar üzerine eğilmenizi salık verir. Bu çok yapmayı isteyip de bir türlü başlayamadığınız bir proje de olabilir. Hedefinizi ertelemeyi bırakıp bir an önce bu çalışmanıza odaklanmanızı önerir. Bu çalışma sonrasında başarılı olacağını bildirir, sağladığınız bu üstün başarı sayesinde kazancınızın artacağına ve bolluk içinde yaşayacağınıza delalet eder.

Bir dönem yaşadığınız maddi sıkıntı ve zorlukların sizi olumsuz etkilediğine dikkat çeker. Bu sorunların stres kaynaklı olup sizi rahatsız etmiş olduğu anlamına gelir. Azminiz ve gücünüz sayesinde bu zorlu dönemleri atlatmış olsanız da üzerinizde yorgunluk izleri kaldığını bildirir. Kendinize bu aralar fazlaca özen göstermeniz gerektiğine delalet eder. Bu dönemde dinlenmek, spor yapmak, hobi edinmek ve beslenmenize dikkat etmek sizi hem fiziksel olarak hem de psikolojik açıdan toparlayacaktır. Kısa süre içinde eskisinden daha güçlü bir şekilde ayağa kalktığınızı gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sakallı Adam


 

Kahve Falında Sarıklı Adam Görmek

Yaşamınızda değişiklik yapmak istediğinize dikkat çeker. Uzun zamandan beri çalıştığınız iş yerinden sıkıldığınız ve ayrılmak istediğinize delalet eder. Bu değişikliği yapma konusunda kararlı olduğunuzu ve kimsenin sizi bu karardan vazgeçiremediğini gösterir. Eninde sonunda işinizi değiştirecek ve yeni bir maceraya atılacaksınız. Yeni bir işe başlamanın sizin için doğru bir karar olduğunu ve motivasyonu artıracağı anlamına gelir. Artık daha başarılı ve mutlu bir insan olacağınızı müjdeler. Geçmişte yaşadığınız zorluklar, şanssızlıklar ve para sıkıntılarının üstesinden geldiğinize ve artık önünüzde daha güzel bir dönem olduğuna delalet eder.

Fazla kilolarınızdan rahatsız olduğunuzu bildirir. Her zaman enerjik ve pozitif bir insan olarak bu görünümün sizi mutsuz ettiğine tabir olur. Toparlanmak ve kendinizi yenileyerek daha pozitif bir haline gelmeyi başaracağınız anlamına gelir. Çevrenizdeki insanların da bu değişimi şaşkınlıkla karşılayacağını gösterir. Yorgunluğunuzu üzerinizden atmak ve eski enerjinizi toplamak için bir tatile çıkmanız gerektiğine tabir olur. Bu tatile arkadaşlarınızla veya sevgilinizle giderseniz daha da çok eğleneceğiniz anlamına gelir. Tatil dönüşünde mutlu ve güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder.

Bir yakınınızın hastalık haberini alıp üzüleceğinizi bildirir, lakin sembol hastanızın kısa sürede iyileşeceğini haber verir. Yakınınızdaki birinin hamilelik sürecinin zor geçmesi söz konusu olabilir. Zorluklar yaşansa da bu kişinin bebeğini sağlıkla kucağına alacağını delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Kavuklu Adam Görmek

Gerek evli gerek bekar olan kişiler için belli düzenin ve müjdeli gelişmelerin söz konusu olacağına yorumlanır. Bekarların ilişki durumuna göre 3 farklı gelişme söz konusu olduğuna yorumlanır. Eğer uzun soluklu bir ilişki ise çift olarak birbirinize olan duygularda en üst seviyeyi bulacağınız ve kesinlikle hayatı birlikte geçirmek kararını vereceğinize yorumlanır. İkinci yorum ise ayrılık yaşadığınız sevgilinizle karşılıklı olarak birbirinizi unutamadığınız ve bu duygularınızı birbirine itiraf edecek sürpriz bir tesadüfle karşılaşacağınızdır.

Bu karşılaşmada gururu tamamen ortadan kaldıracak ve bir daha birbirinizi kaybetmemek adına ciddi adımlar sergileyeceğiniz bir başlangıç olacağına yorumlanır. Üçüncü ise hızlı ve dağınık hayatınızın hayatınızın insanıyla karşılaşarak tamamen değişeceğine tabir edilir. Şu ana kadar gerçek aşkı bulma adına hızlı ve flört dolu günleriniz adeta tarihe karışacağına ve bu karşılaşılan kişiyle evlilik yolunda sonsuza dek mutluluk sözleri verileceğine yorumlanır.

Borçlarınızın daha iyi günler ve kazançlar için oluşmuş olduğunu ve işleri istediğiniz seviyeye getireceğinize ve beklenmeyen sürpriz maddi girdilerle de ertelemek zorunda kaldığınız ev hayalinizi de gerçekleştireceğinize işaret eder. Uzun süredir hayalinizde ve hedefinizde olan evi satın alacak ve bu kadar zorluğa girmiş olmanızın boşa gitmediğinin görülmesinin size tarifsiz mutluluk hissettireceğine yorumlanır. Hepsinden daha da önemlisi kazanımlarınınız kalıcı ve üzerine eklenerek devam edecek olduğuna tabir edilir. Kazanılan bu maddi seviye ise sizlere hayatınızın her alanında olumlu etkiler yaşatacak ve sevdiklerinizi şımartacak, mutlu edecek pek çok bonkör sürprizler yapabilmenize de vesile olacağa yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Erkek


 

Kahve Falında Mevlana Görmek

Bolluk ve bereketin kapınıza dayanmış olduğuna yorumlanır. Var olan işlerinizin söz konusu olduğu fakat bazı değişiklikler ve ek değerlendirilecek işlerle karlı bir döneme girdiğinize yorumlanır. Hedeflerinizin oldukça büyük olduğuna ve bunlar için öngöremediğiniz fazladan harcamaların söz konusu olmuş olduğuna yorumlanır. Fakat bunların size olumlu dönüşlerine sevineceğiniz gibi kendinizi de hesaba çekeceğiniz şeklinde yorumlanır. Çünkü daha kötü günler için her zaman bir “B” planının olmasının ve kenarda muhakkak bir sermeyenin bulunmasının sizleri yıpratmadan ve daha kazançlı günlere taşımasının önemini anlayacağınız günlere de yorumlanır.

Evli olanların ise sadakat ve harika bir bağla bağlı bir eşe sahip olduklarına tabir olunur. Karşılıklı bir sevgi bağı olan, yaşamınıza hem hareket hem renk getirecek yeni bir üyeye, çocuğa yorumlanır. Eşinize olan sevginizin yeni bir bebekle taçlanacağına ve sizlere bir kere daha doğru insanı seçmiş olduğunuzdan dolayı oluşan öz güven ve katlanan mutluluk ile oldukça güzel bir döneme girmeniz olarak yorumlanmaktadır.

Aile bireyleri sağlık problemleriniz döneminde sizi bir an bile yalnız bırakmayacak ve kendinizi toparlama sürecinde harika bir manevi destek olacaklarına yorumlanır. Bundan sonra daha önce yeterince önemsemediğiniz sağlığınızla ilgili, artık fazlasıyla hassas davranacağınıza yorumlanır. Sağlığınızda belli dönemdir gelen sorunlarla ilgili gerek doktor tedavisine gerekse kendinize nefes alacak zamanları ayıracağınıza yorumlanır. Hatta bunlardan biri aileniz ve en sevdiğiniz dostlarınızla dinlendirici bir tatile dahil olmak olduğunu düşünecek ve bunu hayata geçireceğinize yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Mevlana


 

Kahve Falında Sarık Görmek

Problemlerinizden, sıkıntılarınızdan ve fazlalıklardan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. İç huzuru yakalayacağınıza, kendi kendinize de çok mutlu olduğunuzu anlayacağınıza işaret eder. Hayatınızdaki kişi ile dolu dizgin bir aşk yaşayacağınıza, bu kişi ile kısa zaman içerisinde evliliğe doğru yol alacağınıza delalet eder. Dostlarınız ile çıkmak istediğiniz tatile çıkacağınızı, bu tatilde çok eğlenerek kafanızdaki sorunları çözeceğinizi gösterir. Sağlığınızın iyi olduğu bir döneme girerek kendinizi çok daha iyi hissedeceğinize yorulur.

Yeni bir işe başlayacağınıza, bu iş için emek vererek kısa zamanda emeklerinizin karşılığını alacağınıza delalet eder. Aileniz ile daha fazla vakit geçireceğinize, onları ihmal etmemeye yorumlanır. Size değer veren bir kişiden alacağınız hediye anlamına gelir. Aldığınız hediye ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.


 

Kahve Falında Cübbe Görmek

Sürpriz gelişmelere ve kariyer hayatınızda yükselmeye işaret eder. Uzun zamandır beklemekte olduğunuz haberi alıp terfi edeceğinize ve bu terfi sayesinde hayatınızda köklü değişimler yapacağınıza dalalet eder. Devlet kapısından beklediğiniz bir gelişmeyi yaşayacağınıza ve daha rahat olacağınız döneme gireceğinize yorulur. Sizin için iyi dilekleri olan bir yakınınızı ziyarete gideceğinize, bu ziyarette çok mutlu olacağınıza tabir olunur. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınızı ve parterinizden gelecek sürpriz evlilik teklifini gösterir. Kısa zaman içerisinde evliliğe ilk adımı atarak çok güzel günler yaşayacağınız anlamına gelir.

Hayallerinizin gerçekleşeceğine, mutlu ve huzurlu bir ömrünüzün olacağına yorumlanır. Uzaktan gelecek olan sevindirici ve hayırlı haberlere delalet eder. Bu haber ile hayatınızın güzelleşeceğine işaret eder. İş yerinde umduğunuz başarıyı elde edeceğinizi gösterir. Yeni ve aydınlanmış bir gelecek, size sunulacak olan güzel fırsatlar anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Elbise


 

Kahve Falında Türbe Görmek

Hayatta isteklerinizin gerçekleşeceği bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Huzura kavuşacağınıza ve sorunlardan kurtulacağınıza işaret eder. Mutlu bir beraberliğe başlayacağınıza, bu kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder. Malı, mülkü ve emeklerinizin karşılığında sahip olacağınız serveti gösterir. Yeni düzen kuracağınıza, istediğiniz gibi ev alacağınıza yorumlanır. Çevreniz tarafından saygın bir kişi olarak anıldığınıza dalalet olur. Kısa zaman içinde uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan eli kolu dolu şekilde döneceğinize tabir edilir.

Sevdiğiniz biri ile yapacağınız seyahate işaret eder. Bu seyahatte bir iş teklifi alarak, düşünmeden kabul edeceğinize hayatınızda köklü değişimler yapacağınıza delalet olur. Eşinizin sizi çok sevdiğine ve gözünün sizden başka kimseyi görmediğine yorumlanır. İman gücünüzün yüksek olduğunu, Allah yolunda ilerlediğinizi ve hep şükrettiğinizi gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Cami

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.