Kahve Falında Çapa Görmek

29.09.2015
Kahve Falında Çapa Görmek

Kahve falında çapa görmek, fal sahibinin sabır göstermesi halinde kavuşmak istediği şeye kısa zamanda kavuşacağı ve bu süreçte ailesinden büyük destek göreceği anlamına gelir. Kişinin hayatında fesat olan kişilerden kurtularak rahatlayacağına ve günden güne çok daha fazla mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zaman sonra hep hayalini kurduğumuz gerçek aşkınıza kavuşabileceksiniz. Kaybettiğiniz yıllar için, üzülmenize imkan dahi tanımayacak bu kişi sizi her daim el üstünde tutacak, etrafınızda pervane gibi dönecek. Kendinizi bu kişi ile birlikteyken çok değerli hissedeceksiniz. Eski ilişkileriniz de yaşadığınız sorunları hatırladıkça, ders almanız gereken noktaları daha iyi anlayacaksınız ve bu hataları bir daha yapmamak adına daha tecrübeli olacaksınız. Hem gerçek aşk hem de tecrübe, ilişkinizin çok iyi bir şekilde ilerlemesini sağlatacak. Kendinizi bir anda düzenli ve romantik bir birlikteliğin içinde bulacaksınız.

İlişkinizin çok iyi gittiği bu dönemde, yavaş yavaş evliliği düşünmeye de başlayabilirsiniz. Önceki ilişkileriniz de düşünmekten korktuğunuz bu durum, şimdiki ilişkinizde heveslendiğiniz bir duruma dönüşmüş gibi gözüküyor. Gerçek aşkı bulduğunuz için bir an önce ciddi bir yola adım atmak isteyeceksiniz, partneriniz de tıpkı sizin gibi bir ömür beraber olmak için oldukça hevesli ve istekli görünüyor. Çok şanslı olduğunuz bu dönemde aşkımızı en saf halde yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu aralar uzun zaman sonra finansal anlamda rahatlama evresine giriş yapacaksınız. Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız maddi sıkıntılar son bulacak ve ihtiyaçlarınızı daha rahat bir şekilde karşılayabileceksiniz. Finansal anlamdaki bu rahatlama, çok sevdiğiniz bir kişinin yardımı ile meydana gelmiş olabilir. Bu kişi aile üyelerinizden biri gibi gözüküyor. Sizin maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıları görmüş ve yardımınıza koşmuş olabilir. Bu durum sizi oldukça duygulandırmış gibi gözüküyor. Bu kişi, hayatımızın her anında yanınızda bulunmuş ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmemiş. Yine sıkıntı içinde olduğunuzu anlamış ve yardımınıza koşmuş.

Finansal anlamdaki bu rahatlama hayatımızın her noktasında rahatlayacağınıza neden olacakmış gibi gözüküyor. Maddi anlamda sıkıntılarınız yavaş yavaş biterken, özel hayatınızda da olumlu gelişmeler başlayacak. Kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Para kazanabilmek adına sarf ettiğiniz çabalar, ruhen ve fiziken verdiğiniz emekler, bu dönemde son bulacak yerini uzun bir dinlenme molasına bırakacak. Bu molayı fazla uzun tutarsanız, yeni aynı sorunlara dönebilirsiniz. Bu yüzden dinlenme bittikten sonra finansal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem ailenizde çok sevdiğiniz bir kişiyle büyük buluşma yaşayabilirsiniz. Bu kişi uzun zamandır görmediğiniz birine benziyor. Birbirinizi oldukça fazla özlemişsiniz ve bol bol hasret gidereceğiniz görülmektedir. Uzun sohbetler, görüşülmeyen günlerde yaşananlar hakkında alınan haberler, günlerinizin nasıl geçeceği ile alakalı ipuçları olabilir. Kendi günlük hayat koşturmacaları arasında da kaybolmuş ve ailenize fazla zaman ayıramamış olabilirsiniz. Bu önemli kişinin gelişi ile beraber, sizde ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bol kahkahalı ve eğlenceli bir süreç sizi bekliyor gibi gözüküyor. Uzaktan gelecek olan aile üyeniz, kıtaları aşıp gelecek gibi gözüküyor. Bu kadar uzak yoldan geliyor olmasının bir sebebi olabilir. Yakın bir zamanda çok önemli gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum sizin için sürpriz olabilir. Ya da bildiğiniz ve beklediğimiz özel bir de olabilir. Fakat her halükarda tüm aileyi birleştirdiği için çok güzel bir an olacağı gözükmekte.

Aileniz ile geçirdiğiniz bu güzel anlar arasında yaşadığınız yer ile ilgili ufak değişiklikler yapma kararı da alabilirsiniz. Ailenize olan yakınlık sizi çok daha mutlu ve güvende hissettirmiş gibi gözüküyor. Bu yüzden onlara daha yakın bir yere taşınmak isteyebilirsin. Bu durum da çok yakında taşınma olabilir diyebiliriz. Taşınırken, evinizdeki bazı eşyalardan kurtulmak ve köklü değişimler yapmak da isteyebilirsiniz. Yeni eşyalar hem evinizin hem de kendinizin ruhuna çok iyi gelecek gibi gözüküyor. Hatta zaman içerisinde bir ev arkadaşı bile düşünebilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu günlerde, kariyer alanında çok iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun zamandır hayalini kurduğumuz işe çok yaklaşmış gözüküyorsunuz. Uzun zamandır verdiğiniz emekler, yorulmalar son bulacak gibi gözüküyor. Bu süreç sizin ve çevrenizdeki sevdiğiniz kişiler için oldukça zor geçmiş gibi gözüküyor. Ancak elinizden gelenin en iyisini yaptığınız için sonuçlar da gayet güzel bir şekilde karşınıza çıkmış. Hayalinizdeki iş için gerekli tüm sermayeyi de tamamlamış olarak görünüyorsunuz. Para birikimi konusunda size yardım eden, çok sevdiğiniz bir kişi olduğu görünüyor. Bu kişi denizcilikle uğraşıyor olabilir. Size böyle önemli bir konu da yardımda bulunmuş olması, gözünüzde çok daha önemli bir yere gelmesine neden olmuş gibi gözüküyor.

Bu süreç derin bir nefes alacağınız bir sürece benziyor. Uzun yıllardır sevmediğimiz bir işte çalışıyor olmak sizi hem mental hem de fiziksel açıdan epey yormuş gibi gözüküyor. Fakat istemediğimiz işte bile oldukça başarılı olmuşsunuz ve hayalinizdeki iş için para biriktirmeyi başarabilmişsiniz. Şimdi, en önemli nokta hayalinizi gerçekleştirme bölümüne gelmiş bulunmaktasınız. Bu süreç, sizin için kariyer ve maddi anlamda zirvede olacağımızı temsil ediyor. İşe alıştıkça daha fazla yükselecek ve alanınızda en iyiler arasına girmeyi başarabileceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sizin için çok sağlıklı geçecek gibi gözüküyor. Uzun zamandır yoğun yaşamın temposuna takılı kalıp, kendinize sağlığımız açısından fazla vakit ayıramamış gibi gözüküyorsunuz. Fakat bu aralar, sizin için oldukça iyi geçecek, kontrollerinizi yaptıracak zamanı bulabileceksiniz. Özellikle geçmiş zamanlarda karşınıza çıkan hastalık haberleri, kendi vücudunuzla alakalı endişelere kapılmanıza yol açmış olabilir. Fazla yoruluyor olmak, kendinizi hasta hissetmenize neden olmuş olabilir. Fakat doğru zamanda kontrol ediliyor olmak, geç olmadan hastalığınız varsa teşhis konulmasını sağlayacaktır ve tedavi süreci bu sayede çok daha iyi geçebilecektir. Ancak, sizin testleriniz oldukça başarılı bir şekilde sonuçlanacak gibi gözüküyor.

Doğru beslenme alışkanlıkları ve kendinize bakıyor olmanız sayesinde oldukça sağlıklı çıkacaksınız, vücudunuzda hiç bir hastalığa yer bulunmayacak. Bu durum, ne kadar doğru bir sağlıklı olma yolu izlediğinizi görmenizi sağlatacak ve buna devam edeceksiniz. Düzenli beslenme, spor hayatımızın en önemli unsurları haline gelecek ve tedbiri elden bırakmayacaksınız. Bu sayede uzun seneler boyunca sağlıklı bir şekilde, hastalıklara yakalanmadan yaşayabilecek gibi gözükmektesiniz.


Kahve Falında Gemi Çapası Görmek

Fal sahibinin aklını karıştıran ve kalbini çok heyecanlandıran bir kişi işe tanışarak yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin sürekli geriye dönmemek için yapacağı işlerde her zaman elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.