Kahve Falında Gemi Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Gemi Görmek

Kahve falında gemi görmek, fal sahibinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağı ve bu yolculukta tanışacağı kişilerden büyük bir destek alarak hayatında yaşadığı sorunları çözüme kavuşturacağı anlamına gelir. Kişinin elinden kaybettiği imkanlara tekrar sahip olacağı ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Eşiniz ile güzel bir seyahate çıkacağınız anlamına gelmektedir. Eşinizin size ne kadar düşkün olduğunu bu seyahat sayesinde bir kez daha anlayacaksınız. Monotonlaşan evlilik hayatınıza değişiklik katacak, evliliğinizin tekrar canlanmasına fırsat vereceksiniz.

Maddi nedenlerden dolayı evlenemediğiniz sevgiliniz ile nihayet evleneceğiniz anlamına gelmektedir. Büyük bir aşk ve tutku ile bağlı olduğunuz sevgiliniz, iş durumunu düzelterek sağlam bir gelir elde edecektir. Önünüzde evlenmeniz açısından hiçbir engel kalmayacağına delalet eder. Yakın zamanda hayallerinizdeki gibi bir düğün ile sizde evliler kervanına katılacak. Ömür boyu mutlu olacaksınız.

Sevgilinizin uzakta olduğuna ve yakın zamanda kavuşacağınıza işaret eder. Sevgiliniz asker ya da bir iş görevi nedeni ile sizden ayrı kalmak zorunda kalmış. Uzun zamandır hasretini, özlemini çektiğiniz sevgilinize yakın zaman da kavuşacağınız anlamına gelir. Bu kavuşmadan sonra bir daha birbirinizi yalnız bırakmayacak, hayatınıza buna göre düzen oturtacaksınız.

Yakınlarınızda sizi çok beğenen bir insanın varlığını işaret eder. İçine kapanık, çekingen bir insansınız bu nedenle bu kişiyi fark etmemeniz normaldir. Siz bu aralar algılarınızı açık tutun, hayatınızın aşkı ile karşılaşacaksınız. Bu nedenle çevrenize daha dikkatli bakmanız ve aşık olmaya hazır olduğunuzu göstermek sizin için daha iyi olacaktır. Karşınıza çıkan bu kişinin niyeti sizinle evlilik birliği kurmak olacaktır. Sizi çok mutlu edecek ve hayallerinizdeki gibi bir hayat sunacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi yönden çöküşte olduğunuzu fakat hızlı şekilde zirveye tırmanacağınız anlamına gelmektedir. Çöküş dönemini en dibine kadar yaşamışsınız. Artık yenilenme ve kendine gelme vaktiniz gelmiş. Verdiğiniz tüm borçların size ummadığınız anda döneceğine ve hayatınızın birden değişeceğine delalet eder. Bu değişim maddi açıdan köklü bir değişim olacaktır. Hem maddi anlamda herkese kucak açmamayı öğrenecek hem de paranızın kıymetini bileceksiniz.

Yenilikleri seven ve yeniliklere her zaman açık olan bir kişiliğe sahipsiniz. Evinizde değişimler yapmayı seviyor ve bununla ruhunuzu yeniliyorsunuz. Yakın zamanda ev değişimi için ihtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız. Bu para ile evinizde mobilya değişimi yapacak, ruhunuzu yenileyeceksiniz.

Diğer evli arkadaşlarınız gibi sizde sevgiliniz ile gezip tozmak, her yerde özgürce yemek yeyip içmek istiyorsunuz. Fakat maddi sorunlarınız buna bir türlü imkan sağlayamıyor. Kötü kaderinizin düzeleceği günler yakında. Yeni bir iş fırsatı bulacak ve iyi gelir elde edeceksiniz. Bu iş yerinde beklemediğiniz mevki de çalışmaya başlayacak, sevgilinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak standarda ulaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Güzel bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Ferahladığınız, dertlerin, üzüntülerin son bulacağı, huzura kavuşacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Size sıkıntı veren her ne var ise bu sıkıntılar son bulacak ve hane içerisine huzur gelecektir.

Aileniz ile birlikte uzaktaki bir yakınınıza ziyarete gideceğiniz anlamına gelmektedir. Özlem duyduğunuz bu yakınınız sizi ayakta karşılayacaktır. Güzel zaman geçirecek, aile büyükleri ile bir araya geleceksiniz. Onlara duyduğunuz saygı, onlara olan sevginizi daha çok artırıyor. Hoş sohbetler edip, keyifli zaman geçirecek, iyi bir aile ziyareti geçireceksiniz.

Bir takım konularda derinden sarsılmış ve içinizde fırtınalar kopmuş. Fakat yenilmemişsiniz ve ayakta olduğunuzu her fırsatta birilerine göstermişsiniz. Önünüze çıkan her engelde daha çok güçlenmiş ve her şeyin üstesinden gelmeyi başarmışsınız. Sizleri korkutan şeylerin aslında ne kadar basit olduğunu anlayacak ve gözünüzde büyütmemeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Bu sayede iyi bir hayat sürmenize destek olacaksınız. Her şeyin kendi elinizde olduğunu ve bu hayatta sizden daha değerli hiç bir şey olmadığını anlayacak dim dik yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Yakın zamanda mutlu olacağınız bir haber alarak, aileniz ile planladığınız bir tatile çıkacaksınız. Bu haber uzun süredir beklediğiniz bir haber olacak ve mutlu olmanıza sebep olacaktır. Ailenizdeki kişilerin sizlere karşı olan sevgisi hem içten hem de olması gerekenden de fazla. Bazen sizin onlara karşı olan soğuk tutumlarınızdan size karşı olan sevgilerini yansıtamamalarına da neden olabiliyor. Fakat aileniz ile geçireceğiniz bu tatil sizin hem onları daha iyi şekilde anlamanıza hem de ailenizin mutlu olmasına neden olacaktır. Aile birliğiniz o kadar sağlam ki, hiç bir sert rüzgarın yıkmaya  gücü yetmez.

İş ve Kariyer Yorumu

Tüm işleri yönetenin, çekip çevirenin siz olduğu anlamına gelmektedir. Bu yolda asla sapmıyor, isteklerinizi gerçekleştirmek uğruna canla başla çalışıyorsunuz. Yeni arayışlar içerisine girmişsiniz. Köklü değişimler yapmak istiyorsunuz. Yeni bir yere taşınacak ve iş değişikliği yapacağınız şeklinde yorumlanır. Kendinize yeni bir hayat kurma isteğiniz sizin daha iyi bir yerde yaşamanıza ve daha iyi bir işte çalışmanıza olanak sağlayacak. İyi bir pozisyonda kariyer odaklı bir işe sahip olacak, bu nedenle kendinizle gurur duyacaksınız.

İş yerindeki mutluluğunuz anlamına gelmektedir. İş yerinde çok huzurlu bir döneme gireceğiniz ve tüm işlerin tıkır tıkır yolunda gideceğine işaret eder. Çalışmayı ve başarmayı seven yapınız sayesinde, size verilen tüm işleri eksiksiz ve tam yapıyorsunuz. Bu da iş yerinizde sizin daha huzurlu ve mutlu olmanızı sağlıyor.

Yeni iş hayatına atılmanın heyecanını yaşayacaksınız. Girdiğiniz yeni iş yerinde çalışma arkadaşlarınız ve yöneticiniz tarafından sevilmeye delalet eder. Sempatik yapınız ve çalışma azminiz kendinizi hemen sevdirmenize neden olmuş. Her işi başarılı bir şekilde yapıp herkesin elindeki işlere yardım ediyorsunuz. Çalışma hayatında istediğiniz kariyere ulaşacak, herkesin sevdiği bir kişi olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda olumlu yönde değişimler olacağı anlamına gelmektedir. Sağlık ile ilgili sorunlarınız var ise bu sorunların son bulacağına işaret eder. Şifa dolu, son derece sağlıklı günlerin önünüzde olduğuna ve daha dinç hissedeceğiniz anlamına gelmektedir.

Psikolojik sorunlarınızı bir kenara bırakarak, değişeceğiniz anlamına gelmektedir. Sizi güçsüzleştiren bu sorunları kafanızdan atarak ruhsal sağlığınızın düzeleceği ve hayallerine kavuşacağınız döneme gireceğinize işaret eder. Yeni umutların ve yeni hayatın başlayacağı şeklinde yorumlanır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.