Kahve Falında Gemi Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Gemi Görmek

Kahve falında gemi görmek, keyifli, konforlu ve rahat bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bu konforlu yolculuk ve yolculuktan sonraki bir süre boyunca da sağlık bakımından sorunsuz bir dönem geçireceğinin habercisidir. Bütün sıkıntılardan, dertlerden, sorunlardan kurtulacağına ve fal sahibinin yeni, düzenli bir hayata yelken açacağına işarettir. Bu anlamda iş hayatınızda beklemediğiniz bir başarı elde ederek kariyeriniz yükselebilir. Okula devam ediyorsanız eğitim hayatınızda başarılı bir döneme girebilir ya da aşk hayatınızda huzurlu bir döneme girebilirsiniz.

Aşk Hayatı

Eşiniz ile güzel bir seyahate çıkacağınız anlamına gelmektedir. Eşinizin size ne kadar düşkün olduğunu bu seyahat sayesinde bir kez daha anlayacaksınız. Monotonlaşan evlilik hayatınıza değişiklik katacak, evliliğinizin tekrar canlanmasına fırsat vereceksiniz.

Maddi nedenlerden dolayı evlenemediğiniz sevgiliniz ile nihayet evleneceğiniz anlamına gelmektedir. Büyük bir aşk ve tutku ile bağlı olduğunuz sevgiliniz, iş durumunu düzelterek sağlam bir gelir elde edecektir. Önünüzde evlenmeniz açısından hiçbir engel kalmayacağına delalet eder. Yakın zamanda hayallerinizdeki gibi bir düğün ile sizde evliler kervanına katılacak. Ömür boyu mutlu olacaksınız.

Sevgilinizin uzakta olduğuna ve yakın zamanda kavuşacağınıza işaret eder. Sevgiliniz asker ya da bir iş görevi nedeni ile sizden ayrı kalmak zorunda kalmış. Uzun zamandır hasretini, özlemini çektiğiniz sevgilinize yakın zaman da kavuşacağınız anlamına gelir. Bu kavuşmadan sonra bir daha birbirinizi yalnız bırakmayacak, hayatınıza buna göre düzen oturtacaksınız.

Yakınlarınızda sizi çok beğenen bir insanın varlığını işaret eder. İçine kapanık, çekingen bir insansınız bu nedenle bu kişiyi fark etmemeniz normaldir. Siz bu aralar algılarınızı açık tutun, hayatınızın aşkı ile karşılaşacaksınız. Bu nedenle çevrenize daha dikkatli bakmanız ve aşık olmaya hazır olduğunuzu göstermek sizin için daha iyi olacaktır. Karşınıza çıkan bu kişinin niyeti sizinle evlilik birliği kurmak olacaktır. Sizi çok mutlu edecek ve hayallerinizdeki gibi bir hayat sunacaktır.

Para

Maddi yönden çöküşte olduğunuzu fakat hızlı şekilde zirveye tırmanacağınız anlamına gelmektedir. Çöküş dönemini en dibine kadar yaşamışsınız. Artık yenilenme ve kendine gelme vaktiniz gelmiş. Verdiğiniz tüm borçların size ummadığınız anda döneceğine ve hayatınızın birden değişeceğine delalet eder. Bu değişim maddi açıdan köklü bir değişim olacaktır. Hem maddi anlamda herkese kucak açmamayı öğrenecek hem de paranızın kıymetini bileceksiniz.

Yenilikleri seven ve yeniliklere her zaman açık olan bir kişiliğe sahipsiniz. Evinizde değişimler yapmayı seviyor ve bununla ruhunuzu yeniliyorsunuz. Yakın zamanda ev değişimi için ihtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız. Bu para ile evinizde mobilya değişimi yapacak, ruhunuzu yenileyeceksiniz.

Diğer evli arkadaşlarınız gibi sizde sevgiliniz ile gezip tozmak, her yerde özgürce yemek yeyip içmek istiyorsunuz. Fakat maddi sorunlarınız buna bir türlü imkan sağlayamıyor. Kötü kaderinizin düzeleceği günler yakında. Yeni bir iş fırsatı bulacak ve iyi gelir elde edeceksiniz. Bu iş yerinde beklemediğiniz mevki de çalışmaya başlayacak, sevgilinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak standarda ulaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Güzel bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Ferahladığınız, dertlerin, üzüntülerin son bulacağı, huzura kavuşacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Size sıkıntı veren her ne var ise bu sıkıntılar son bulacak ve hane içerisine huzur gelecektir.

Aileniz ile birlikte uzaktaki bir yakınınıza ziyarete gideceğiniz anlamına gelmektedir. Özlem duyduğunuz bu yakınınız sizi ayakta karşılayacaktır. Güzel zaman geçirecek, aile büyükleri ile bir araya geleceksiniz. Onlara duyduğunuz saygı, onlara olan sevginizi daha çok artırıyor. Hoş sohbetler edip, keyifli zaman geçirecek, iyi bir aile ziyareti geçireceksiniz.

Bir takım konularda derinden sarsılmış ve içinizde fırtınalar kopmuş. Fakat yenilmemişsiniz ve ayakta olduğunuzu her fırsatta birilerine göstermişsiniz. Önünüze çıkan her engelde daha çok güçlenmiş ve her şeyin üstesinden gelmeyi başarmışsınız. Sizleri korkutan şeylerin aslında ne kadar basit olduğunu anlayacak ve gözünüzde büyütmemeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Bu sayede iyi bir hayat sürmenize destek olacaksınız. Her şeyin kendi elinizde olduğunu ve bu hayatta sizden daha değerli hiç bir şey olmadığını anlayacak dim dik yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Yakın zamanda mutlu olacağınız bir haber alarak, aileniz ile planladığınız bir tatile çıkacaksınız. Bu haber uzun süredir beklediğiniz bir haber olacak ve mutlu olmanıza sebep olacaktır. Ailenizdeki kişilerin sizlere karşı olan sevgisi hem içten hem de olması gerekenden de fazla. Bazen sizin onlara karşı olan soğuk tutumlarınızdan size karşı olan sevgilerini yansıtamamalarına da neden olabiliyor. Fakat aileniz ile geçireceğiniz bu tatil sizin hem onları daha iyi şekilde anlamanıza hem de ailenizin mutlu olmasına neden olacaktır. Aile birliğiniz o kadar sağlam ki, hiç bir sert rüzgarın yıkmaya  gücü yetmez.

İş ve Kariyer

Tüm işleri yönetenin, çekip çevirenin siz olduğu anlamına gelmektedir. Bu yolda asla sapmıyor, isteklerinizi gerçekleştirmek uğruna canla başla çalışıyorsunuz. Yeni arayışlar içerisine girmişsiniz. Köklü değişimler yapmak istiyorsunuz. Yeni bir yere taşınacak ve iş değişikliği yapacağınız şeklinde yorumlanır. Kendinize yeni bir hayat kurma isteğiniz sizin daha iyi bir yerde yaşamanıza ve daha iyi bir işte çalışmanıza olanak sağlayacak. İyi bir pozisyonda kariyer odaklı bir işe sahip olacak, bu nedenle kendinizle gurur duyacaksınız.

İş yerindeki mutluluğunuz anlamına gelmektedir. İş yerinde çok huzurlu bir döneme gireceğiniz ve tüm işlerin tıkır tıkır yolunda gideceğine işaret eder. Çalışmayı ve başarmayı seven yapınız sayesinde, size verilen tüm işleri eksiksiz ve tam yapıyorsunuz. Bu da iş yerinizde sizin daha huzurlu ve mutlu olmanızı sağlıyor.

Yeni iş hayatına atılmanın heyecanını yaşayacaksınız. Girdiğiniz yeni iş yerinde çalışma arkadaşlarınız ve yöneticiniz tarafından sevilmeye delalet eder. Sempatik yapınız ve çalışma azminiz kendinizi hemen sevdirmenize neden olmuş. Her işi başarılı bir şekilde yapıp herkesin elindeki işlere yardım ediyorsunuz. Çalışma hayatında istediğiniz kariyere ulaşacak, herkesin sevdiği bir kişi olacaksınız.

Sağlık

Sağlık konusunda olumlu yönde değişimler olacağı anlamına gelmektedir. Sağlık ile ilgili sorunlarınız var ise bu sorunların son bulacağına işaret eder. Şifa dolu, son derece sağlıklı günlerin önünüzde olduğuna ve daha dinç hissedeceğiniz anlamına gelmektedir.

Psikolojik sorunlarınızı bir kenara bırakarak, değişeceğiniz anlamına gelmektedir. Sizi güçsüzleştiren bu sorunları kafanızdan atarak ruhsal sağlığınızın düzeleceği ve hayallerine kavuşacağınız döneme gireceğinize işaret eder. Yeni umutların ve yeni hayatın başlayacağı şeklinde yorumlanır.


 

Kahve Falında Gemi Çapası Görmek

Sana uzak yollara ait olan yolların olduğunu ve her ne kadar gitmek istemiyor olsanız bile gitmek zorunda kalacak olduğunuz yolları da işaret etmektedir. Sen bu yollara her ne kadar çıkmak istemiyor olsan ve elinden geldiği kadar kaçmak için çabalıyor olsan bile hem pek bir faydası olmayacak hem de gider isen kendin için olan en hayırlı zaman dilimlerini de daha rahat bir şekilde geçirebileceksin. O kadar mutlu olabileceğin zaman dilimleri eğer bu yola çıkar iseniz gelecek olmasından dolayı ister cenaze için olsun ister ise de iş olsun hiç fark etmeden gider iseniz dönüşünde oldukça mutlu bir şekilde ve iyi haberler ile de dönebileceksiniz. Eğitim ve iş alanınız ile ilgili alacak olduğunuz bir teklif ile adeta hayatınız değişecek olduğu için de sen de mantıklı olan şeyleri yapmayı daha çok tercih etmelisin.

Hayatına adeta öyle biri gelecek ki sen her ne kadar ilk o kişi ile konuşmak dahi istemesen bile senin hayatına öyle etkili bir şekilde yerleşecek ki sen bile ne ara oldu anlayamayacaksın. Hayatının aşkı ve en değerli yanı olmak için oldukça çaba sarf eden bu kişi ile olmayı dener isen sen de göreceksin ki adeta seni dünyanın en mutlu olan insanı olman için de tüm çabaları sarf edecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Denizci Çapası


 

Kahve Falında Gemi Kaptanı Görmek

Şanslı bir dönemde olduğunuzun göstergesidir. Bu dönemde tercihlerinizden pişman olmayacağınıza delalet eder. Yaşamınızda meydana gelen değişikliklere dikkat çeker. Şansın aşk konusunda yanında olduğunu gösterir. Yalnızlıktan şikayetçi olduğunuza ve ne zamandır beklediğiniz sevgiliye kavuşamamış olmaktan şikayetçi olduğunuza yorulur. Bu durum artık değişecek ve hayallerinizdeki sevgiliye kavuşacaksınız demektir. Çok yakında tanışacak olduğunuza ve birbirinizden çok etkileneceğinize işaret eder. Bu kişiyle oldukça güzel hisler paylaşacak ve hoş vakit geçireceksiniz. Yakın bir tarihte evlilik kararı almanıza da delalet eder. Evliyseniz eşinizle çok mutlu olacağınıza ve uyumlu bir birlikteliğiniz olduğuna tabir olur. Mutluluğunuzun katlanarak artacağı anlamına gelir. Huzurlu bir yuvaya yorulur.

İş konusunda kendinize güven duymanız gereken bir dönemde olduğunuzu gösterir. İş kurmak istiyorsanız ve kendinize güvenemiyorsanız bu konuda uyarıcıdır. Kendinize güvenmeli ve girişimci ruhunuzu açığa çıkarmalısınız demektir. Kuracağınız işte kendinize güvenerek akıllıca yatırımlar yapacağınıza ve çok başarılı olacağınıza delalet eder. Size kalacak bir miras aracılığıyla zengin olmanız da söz konusudur. Bu miras ile hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar çok paraya kavuşabilirsiniz. Bir iş yerinde maaşlı çalışıyorsanız ikramiye alarak maddi anlamda büyük rahatlama sağlamanıza delalet eder. Bolluk ve bereket içinde yaşamanız anlamına gelir.


 

Kahve Falında Batan Gemi Görmek

Maddi sıkıntıların artık geçmişte kalacağını müjdeler. Geçmişte elinizi neye attıysanız kurumuş olabilir. Yaptığınız işte başarısız olmuş ya da para kaybetmiş olabilirsiniz. Maddi konuda yaptığınız hatalar yüzünden kendinize kızmayı bırakıp gelecek güzel günlere odaklanmanıza delalettir. Artık kısmetinizin açıldığına ve şansın sizinle birlikte olduğuna işaret eder. İşlerinizin açılmasına ve kolaylıkla para kazanmaya delalet eder. Önünüze çeşitli fırsatlar çıkacağını ve bu fırsatları değerlendirerek oldukça iyi gelir elde edeceğinizi gösterir. Zenginlik ve keyif dolu bir hayatın sizi beklediğine delalet eder. Hayatınızı bolluk içinde ve eğlenerek geçireceğinize delalet eder. Mal mülk edinmeniz ve varlıklı bir insan olarak yaşamanız söz konusu olacak anlamına gelir. Bu dönemde şansın tadını çıkarmak ve fırsatları geri tepmemek konusunda uyarıcıdır.

Geçmişte yaşadığınız üzüntü ve sıkıntıların artık geçeceğine delalet eder. Eskiden yaşadığınız acılara takılıp kalmamanız ve gelecek güzel günlere odaklanmanız konusunda uyarıcıdır. Sosyal bir ortamda kendinizi hiç ifade edemediğiniz kadar iyi ifade etmenize ve karşınızdaki kişiyi etkilemenize işaret eder. Bu iletişim sonrasında yeni bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir. Bu ilişkinin sizi çok mutlu edeceğine ve geçmişteki acıları unutturacağına delalet eder. Aşk ve heyecan dolu günlerin sizi beklediği anlamına gelir.

Hayatınızda her şeyin yolunda gittiği bir dönem yaşadığınıza delalet eder. Maddi anlamda oldukça rahat olduğunuz bu dönemde mutluluğun sağlığınıza olumlu etkileri olduğuna tabir olur. Yalnız işlerinize biraz fazla odaklanmanız söz konusu olduğundan ruhen ve bedenen yıprandığınıza da işaret eder. Bilhassa ticari işle uğraşıyorsanız bu ara yoğun iş temposunda kendinize zaman ayıramadığınıza tabir olur. Yoğun ve koşturmalı dönemde beslenmenize dikkat etmediğinizi gösterir. Daha çok yorulmak ve daha az uyumak ise bedeninizin çok yorulmasına sebep olmuş demektir. Bu durumda çalışma hayatınıza biraz kısıtlama getirmeniz de fayda vardır. Kedinize dinlenmek için şans tanımanız gerektiğine delalet eder. Ayrıca sürekli koşturduğunuz için ertelediğiniz öğün saatlerini düzene koymak ve hazır yemek yerine ev yemeklerini tercih etmek de sağlığınıza iyi gelecek demektir.


 

Kahve Falında Nuhun Gemisi Görmek

Kısa bir dönem aileden ayrı hoşça vakit geçirseniz de yaşamınızda genel olarak ailenizin çok önemli bir yer tuttuğuna delalettir. Ailenizle geçireceğiniz zamanların sizi çok mutlu ettiği anlamına gelir. Sıklıkla bir araya geldiğiniz aile toplantılarında neşe ve huzurun baskın olduğuna tabir olur. Maddi anlamda sıkıntıların olmadığı bu dönemde aile ile mutlu mesut anların bolluk ve bereket içinde geçtiğini gösterir. Geçmişte başarısızlıkla geçen ilişkileriniz olduğuna delalet eder. Artık zamanın aşk konusunda size iyi davranacağı bir döneme girdiğinize tabir olur. Şansınızın döndüğüne ve çok yakında ilgi duyacağınız biri ile tanışacağınıza yorulur. Bu kişi başlarda mesafeli olsanız da kısa süre içinde yakınlaşmanız söz konusudur. Rüya gibi bir ilişkinin tadını çıkaracak ve evlilik kararı alacaksınız demektir. Mutluluk haberlerinizi aile meclisinde duyuracak ve neşenizi onlarla da paylaşacaksınız anlamına gelir. Tatlı bir telaş için düğün hazırlıklarınızı yaparken sevdiklerinizin de sizin yanınızda olacağına işaret eder. Çok keyifli anların sizi beklediğini müjdeler.

İş hayatında hedefleriniz olduğunu gösterir. Bilhassa uzun zamandır planladığınız bir projeyi hayata geçirmeniz söz konusu olabilir. Proje için çok çaba sarf etmeniz sonucunda başarı sizin olacak demektir. Bu işi tamamladığınızda kazanacağınız gelir ile rahatlamanız da söz konusu olacaktır. Ticari işlerinizde büyük başarıların sizi beklediğine tabir olur. Yeni iş başvurusu yapacağınıza, dilediğiniz işe kavuşmanıza ve düzenli gelir elde etmeniz anlamına gelir.


 

Kahve Falında Dümen Görmek

Bir projenin başında olduğunuzu, bir organizasyonu başarıyla yönettiğinizi gösterir. Dümen sembolü gücü, kudreti, asaleti temsil eder. İlim konusunda çok başarılı olduğunuzu, doğru yolda ilerlediğinizi ve güvenilir bir kişi olduğunuzu gösterir. Bu dönemde iş hayatınızda büyük başarılar elde edebilir ve yeni teklifler alabilirsiniz. Kariyerinizin hızla yükseleceğinin habercisidir. Bu yükseliş dolayısıyla maddi kazancınız da ciddi anlamda artacaktır. Maddi anlamda elde ettiğiniz kazanç sonunda kendi işinizi kurmayı bile düşünebilirsiniz.

Aşk hayatınıza olumsuz etki eder. Sevgiliniz ya da eşinizin sizi aldatabileceğini ve bu nedenle sıkıntılı günler geçirebileceğinizi gösterir. Bazı sembollerle birleşince maddi anlamda kayıplar yaşayabileceğinizin işareti olarak yorumlanır. Bu dönemde hayatınız daha sade devam edecektir. Bu sıkıntılar içinde biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi ile bütün sıkıntılarınızı unutabilir ve ona aşık olabilirsiniz. İstek ve hayallerinizin gerçekleşeceğinin, güzel günler geçireceğinizin habercisidir. Üzüntü, dert, tasa, keder ve fakirlik sembolü de olabilir. Yakında çok sevdiğiniz biri ile ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. Bu bir hastalık haberi olabileceği gibi kaza haberi de olabilir. Bu durum sizin için gerçekten üzücü olabilir ve kafanızı dağıtmak için kendinizi daha çok iş hayatınıza verebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi iş hayatınıza vermeniz daha başarılı olmanızı sağlayacak ve devamında kariyerinize de olumlu şekilde yansıyacaktır.


 

Kahve Falında Liman Görmek

Hayatınızda bazı sıkıntılar olduğunu ve bu sıkıntıların, engellerin kısa zaman içinde aşılacağını gösterir. Sizi huzursuz eden, rahatsız eden ne varsa yakın bir zamanda geride kalacaktır.

Uzaktan bir misafir geleceğinin de habercisidir. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sizi çok mutlu edecek haberler alacağınızın da işaretidir. Birbirinden farklı bir çok anlam içerir. Buna bereket ve bolluğa, korku ve şiddete, huzurlu ve sakin bir yaşama işarettir. Bu anlamlar fincandaki diğer sembollerin anlamına göre belirlenir. Uzun zamandır haber alamadığınız, sevdiğiniz birinden yakın zamanda iyi haberler alacaksınız demektir.

Ağırlıklı olarak iş hayatına etki eder. Düşüncelerinizi daha çok iş hayatınızla ilgili kararlar vermek konusunda kullanmalısınız ve düşüncelerinizin iş hayatınızda sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Böyle davrandığınız halde yakın zamanda iş hayatınızda beklediğiniz başarıyı yakalamak üzeresiniz demektir. Aşk hayatına etkileri ise bu aralar kıskanç bir arkadaşınızın bazı düşüncesiz laflarıyla partnerinizle aranıza girecek olmasıdır. Bu duruma çok dikkat etmeniz gerekir. Duygu yüklü zamanlar yaşayacağınıza işarettir liman sembolü. Ayrıca karar verirken iyi düşünmeniz gereken bir dönemin işaretidir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğu fincandaki diğer sembollere göre belirlenir. Sadece liman sembolünün anlamından yola çıkarak yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Kahve Falında İskele Görmek

Deniz yolculuğuna çıkacak olmak demektir. Bu yolculuk uzun ya da kısa olabilir. Ancak yorumcular bunu genelde kısa bir yolculuk olarak nitelendirir. Denizin insanlarda uyandırdığı birtakım hisler, duygular vardır. Bunlar huzur olabilir, mutluluk ya da ferahlık hissi olabilir. Bu anlam kahve fincanına da yansır. Huzur dolu, dengeli ve düzenli bir döneme girmek üzere olduğunuzun habercisidir. İş hayatınızda, eğitim hayatınızda ya da sosyal hayatınızda dengeli bir dönem sizi beklemektedir. Maddi ve manevi açıdan sıkıntı yaşayan biriyseniz bu sıkıntılar sizi çok bunaltmış olabilir. Bu sıkıntılardan da kurtulacağınızın bir işaretidir. Aşk hayatına da etkileri vardır. Ancak aşk hayatındaki etkileri genelde olumsuzdur. Hayatınızdaki denge ve düzen aşk hayatınıza yansımaz. İlişkiniz tahmin edemediğiniz noktalara gelebilir. Bu durum için dikkatli ve tedbirli olmanızda fayda vardır. Küçük sürprizler yapmanız gerekebilir. Ayrıca aşk hayatınızda elinize bir fırsat geçebilir ve dikkatli olursanız bu fırsatı doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüksek enerjiye sahip olduğunuz ve bu enerjiyi özellikle iş hayatınıza yansıtmanız gerektiğini söyler.


 

Kahve Falında Çapa Görmek

Çok yakın bir zamanda fal sahibine ağır işleri konusunda yardım edebilecek bir yardımcının gelişini haber verir. Eğer fincanının dip kısmında büyük bir şekilde belirmişse ideallerine ve hayatındaki güzelliklere sıkı sıkı bağlanmış fal sahibini işaret eder. Tuttuğunu koparan bir kişilikte olması sebebi ile fal sahibinin hayatında aşamayacağı bir engel yoktur. Bazı fal yorumcularına göre ise fincanın dibinde ise o fala bakılmayacak demektir. Çünkü çapa sembolü fal sahibinin hayatında inanılmaz güzel olayların yaşanacağını müjdeler ve birtakım fal yorumcuları bunların dillendirilerek falın büyüsünün bozulmaması taraftarıdır.

Diğer bir yorumda tehlikeli olduğu zannedildiği için bir türlü cesaret edilemeyen bazı işlerin aslında çok basit ve çokta karlı olduğunun anlaşılmasıdır. Bunun fark edilmesi ile birlikte dünya görüşü ve beklentileri değişen fal sahibi çok daha cesur ve kararlı bir insan olma yolunda büyük adımlar atmış sayılacaktır. Fal tabağında yarısı belirmiş çapa sembolü bir uyarı niteliği taşır. Düşünmeden söylenecek bir sözün yada davranışın habercisidir ve sonuçlarına katlanılması gereken üzücü bir durum haline dönüşebilir. Fal sahibini medeni haline göre de yorumlanabilmektedir. Bekar bir fal sahibi için çok zor elde edilecek fakat kollarında huzur bulunacak bir sevgili ile yorumlanırken, evli fal sahibi için fırtınalı bir evliliğin zamanla durularak çok büyük bağlılıklar getireceğini müjdeler. Evli fal sahibi bu fırtınalardan yara alsa bile vazgeçmemelidir çünkü sonu çok aydınlık ve huzurlu bir geleceğe çıkacaktır.


 

Kahve Falında Vapur Görmek

Fal sahibinin bazı insanlara olan güvenini ve inancını kaybetmesi anlamına gelir. Fakat bu durum fal sahibi ile direk alakalı bir konudan dolayı değil, dolaylı yollarla olacaktır. Diğer bir yorumcuya çok sevilen birini uzak diyarlara yolcu etmek ile yorumlanmaktadır. Fal fincanının dibinde yatar vaziyette ise uzun zamandır yolu gözlenen sevgilinin nihayet geleceğini müjdelemektedir. Yarım vaziyette çıkmış ise planlanan bir seyahatin iptal olacağı anlamına gelir.

Etrafındaki sembollere göre değişik anlamlar içermektedir. Eğer üzerinde bir kuş belirmiş ise fal sahibinin beklediği bir haberin sonunda kendisine ulaşacağını ve bu habere çok sevineceğine işaret eder. Üzerinde beliren çiçek sembolü fal sahibinin yüreğinin sesini dinleyerek sevdiğinin peşinden gidip yeni ve mutlu başlangıçlara imza atacağına dalalettir. Eğer üzerinde bir ağaç sembolü çıkmış ise fal sahibinin hayatını düzene sokacak bazı kararlar alacağını belirtir. Bazı fal yorumcularına göre iki kişi arasında yaşanacak muhabbetli bir görüşmeye işarettir. Eğer iki katlı olarak çıkmış ise bu muhabbetten çok güzel bir iş ortaklığı doğacak demektir. Tek katlı ise her iki kişininde bu muhabbetten çok zevk alacağı ve aralarında sıkı bir dostluğun başlayacağı anlamına gelir. Hafif batık şekilde duruyor ise fal sahibinin çok uzun süre önce hayatından çıkardığı bir kişiyi çok özlediğini ve tekrar onunla görüşmek istediğini vurgular.

Sinirinizi bozan bazı kişileri çevrenizden uzaklaştırmanız gereken bir dönemin içine girmişsiniz fakat kimin dost kimin düşman olduğunu bir türlü çözemez hale gelmişsiniz. Hayal ettikleriniz ve yaşadıklarınız birbirinden çok farklı olsa da geleceğe dair umudunuzu kaybetmemiş ve üstüne yeni hayaller eklemeyi de eksik etmemişsiniz. Yakın zamanda çok aşık olarak mutlu bir birlikteliğe başlayacak ve kuşa süre içinde de nikah masasına oturacaksınız. Sevdiğiniz kişilerin duyarsızlıkları ve kayıtsız tavırları sizi çoğu zaman bezdirse de bu duruma aldırış etmiyorsunuz. Şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceksiniz ve bu dönemde oynadığınız şans oyunlarından tatmin edici bir miktarda para kazanabilirsiniz. Harcamalarınızı ve birikimlerinizi akıllıca yapmanızda fayda var. İleride atacağınız adımlar hayatınızın geri kalanını büyük ölçüde etkileyecek.


 

Kahve Falında Tekne Görmek

Sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekeceğinin habercisidir. Bencilliğini kibrin, kötülüğün ve inatçılığın sembolüdür. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle aranızda ciddi sorunlar çıkabilir. Bu soruna karşı oldukça hazırlı olmanızda fayda var.

Kendi işinizi kurmanız gerektiğinin hatta işinizi büyütmeniz gerektiğinin habercisidir. Başarı ve bol kazancın habercisidir. Tekne sembolü bir arkadaşınızdan sizi çok sevindirecek bir haber alacağınızın işaretidir. Ayrıca arkadaşlarınıza verdiğiniz borç paraların da geri geleceğini gösterir. Ancak tekne sembolü bazı durumlarda uyarı anlamı da taşır. Buna göre bazı arkadaşlarınıza hak ettiğinden daha fazla güvendiğinizi gösterir. Ancak yakında bu güvenin nasıl boşa çıkacağını da göreceksiniz. Bu durum sizin için tam bir hayal kırıklığı olacak. Tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamamak için arkadaşlarınızı seçerken daha dikkatli olmalı ve insanlara bu kadar kolay güvenmemelisiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla yakın zamanda bir tatile çıkacağınızı ve bu tatilde çok huzurlu günler geçireceğinizi gösterir. Yaşlılık hayatınız için de anlam taşır. Yaşlandığınız dönemde çok huzurlu ve mutlu olacağınızın habercisidir. Mal mülk sahibi olacağınıza, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte mutlu mesut günler geçireceğinize işarettir.

Kısa zaman içinde karşılaşacağın ufak tefek sıkıntılar başarı yolunda senin hırslanmanı sağlayacak. Üç vade içinde alacağın yüklü bir para sayesinde borçlarını kapatıp rahat bir nefes alacaksın. Eşine sürpriz olarak hazırlayacağın bir tatil onun tepki vermesine neden olacak. Eşinin verdiği kötü tepki karşısında şok olacaksın ve bu durum seni çok üzecek.


 

Kahve Falında Balıkçı Teknesi Görmek

Ağırlığı altında ezildiğiniz bir takım olayların artık dayanamayacağınız boyutlara geldiğini gösterir. Sabrınızın tükenmeye başladığınızı hissedebilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanlarla ilişkinize de yansıyabilir. Size zarar veren konuyla hiç alakası olmayan insanları farkında olmadan kırabilirsiniz. Özellikle en yakınınızda olan eşiniz, çocuklarınız, sevgiliniz ya da anne ve babanızla ilişkiniz, üzerinizdeki stres ve problemlerden dolayı olumsuz bir noktaya gidebilir. Hayatınızı olumsuz anlamda kötü bir noktaya doğru yönlendirecek, küçük boyutlu birçok olay yaşayabilir ve bu olaylar biriktikçe elinizde olmadan daha da hırçınlaşabilirsiniz.

Kötü günler geçirmekte olduğunuzu gösterir. Belki de hayatınızın hiçbir döneminde bu kadar olumsuz durumlarla karşılaşmamış olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun bu zor günlerde hayati kararlar vermemeniz büyük önem taşımaktadır. Özellikle eşinizden ya da sevgilinizden ayrılmak gibi büyük kararlar almak isteyebilirsiniz, ancak kendinize hakim olmalı ve bu zor günlerin bitmesini sabırla beklemelisiniz. Ailenizden ayrılarak ayrı bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Bu durum da insan ilişkilerinizin olumsuz olarak etkilenmesine neden olacak ve ileride pişman olacağınız bir durum haline gelecektir. Bu nedenle yaşadığınız her olumsuz olay için sabırla ayakta durmalı ve bu zor günlerin yakında biteceğinin bilincinde olmalısınız. Büyük sorumlulukları, sıkıntıları ve altından kalkılamayacağı düşünülen zorlukları temsil eder. Büyük imtihanlar geçirileceğine dalalet eder. Ancak bu süre zarfında ne kadar sabırlı metanetli olunursa güzel günler o kadar çabuk gelecektir. Özellikle çevrenizdeki insanları bu süreç içinde çok fazla kırıp kaybetmekten kaçınmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Yelkenli Görmek

Bedeni burada ama aklı başka yerlerde olan fal sahibi ile yorumlanır. Yaşadığı şehir başta olmak üzere koşullarının hiçbirisini sevmeyen ve kabullenemeyen fal sahibi sürekli kendi iç dünyasında hayaller kurmakta ve farklı bir geleceğe adım atmak istemektedir. Eğer planlarını cesaretle birleştirip gerçekleştirmeye başlarsa, hayalini kurduğu hayata sahip olabilir. Fal fincanının dip kısmında yan yatmış bir vaziyette görülen yelkenli sembolü, fal sahibinin umudunu kestiği bir işi simgeler ve bu konu da boşu boşuna üzülen fal sahibi endişelerinin yersiz olduğunu görecektir. Çünkü gerçekleşmesini istediği şey çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve olmaması olmasından çok daha hayırlıdır.

Bazı fal yorumcularına göre planda olmayan ufak tefek seyahatler demektir. Gerek iş amaçlı gerekse keyfi olarak gerçekleşecek bu gezmeler fal sahibinin uzun süredir aklını kurcalayan sorunlardan uzaklaşmasını sağlayacak ve büyük bir rahatlama yaşamasına vesile olacaktır. Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir yelkenli sembolü varsa bu gezintiler arka arkaya ve çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Kişi bekar ise bu gezintiler esnasında sürpriz bir gelişme yaşanabileceğini de işaret edebilmektedir. Eğer yelkenlinin etrafında bir kalp sembolü var ise bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması kuvvetle muhtemeldir. Bir diğer anlamı ile başarılarını ve iyi niyetini asla takdir etmeyen insanlar arasında sıkılmak ve artık bu şekilde enayi yerine konmayı reddetmektir. Tepesi atan fal sahibi herkese resti çekecektir ve bu gidişin bir dönüşü olmayacağı için kalanlar yaptıklarından pişman olsa bile ellerinden artık bir şey gelmeyecektir. Fal tabağında belirmiş ise değerini sonradan anlayan bir kimsenin yalvarışlarına kulak asmamak anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Yelkenli Tekne Görmek

Paraya en çok ihtiyacınız olduğu anda elinize geçecek olan kazanca ve bu kazançla borçlarınızı kapatarak rahatlayacağınıza delalet eder. Genel olarak bu dönemde duygusal olarak ferahlayacağınıza ve içinizin huzur ile kaplanacağına işaret eder. Sizi kıran kişilerin olduğuna ve yakın bir zamanda bu kırgınlığınızın geçeceğine bu kişiyi affedeceğinizi ifade eder. Çevrenizde kötü huylu kişilerle ilişkilerinizi kesecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. İş yaşantınızda çok yoğun bir dönem sizi bekliyor.

Bekarsa bahtının açılıp evleneceğine, zengin ve bir kişi ile mutlu bir evlilik yapacağı anlamına gelmekte. Bu sembol bekar bayanlar için pek çok görücüye de işaret etmekte. Eğer fal sahibi evli ise bu sembol erkek çocuğuna ve hayırlı evlada delalet eder. Bazen ise bilinmeyen bir yerden gelecek servete yorumlanır. İşinizde üreteceğiniz yeni projelerinizle hem başarıyı yakalayacak hem de isminizden sıkça söz ettireceksiniz. Önemli olan iş hayatınızdaki atılımcı politikanızdan vazgeçmemeniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle birbirinize daha çok bağlanacak aşkı doruklarda yaşayacaksınız. Beklemediğiniz bir kişiden alacağınız ani teklif ile kafanız karışacak ama siz kalbinizin sesini dinleyerek en doğru olana karar vereceksiniz. Bu süreçte aşk hayatınız oldukça yoğun olacak. Maddi yönden planlı harcamalarda yaparak paranızı katlamanız mümkün.


 

Kahve Falında Sandal Görmek

El becerisi ve kıvrak bir zekaya işaret eder. Ellerinizi kullanarak para kazanabilir; bu kazanç sayesinde birçok insana faydalı olabilirsiniz. İlginç bir tasarım anlayışı olan, bu tasarımları önemli kişiler tarafından dikkat çeken ve bu sayede çok büyük pozisyonlara gelen başarılı insanlara işarettir. Aynı zamanda hem bedenen hem de zihnen yaşanacak büyük bir arınma şeklinde değerlendirilir.

İnce düşünen, hayata kimsenin göremediği açılardan bakan insanların da simgesidir. Sükûnet dolu ortamlara girmek ve bu ortamlardan arınmış bir şekilde ayrılmaktır. İlham kaynağı olacak insanlarla tanışmak ve yine ilham verici yerler gezmektir. Evi, çalışma ortamı ve bedeni çok temiz olan ve bu temizliği ömrü boyunca muhafaza edebilen ilginç insanları sembolize eder. Düzenini bozmaktan hoşlanmayan; gezmeyi seven ancak yaşadığı yeri asla tamamıyla terk edemeyen insanlarla tanışmaktır. Küçük adımlarla başlayarak büyük işlere adım atmak, bu sayede de büyük bir kazanç elde etmektir.

Hayatın olumlu yanları kadar olumsuz yanlarınında olduğu kabul edersen içinde birikmiş sıkıntıları daha çabuk atabilirsin.Çok istediğin bir eşyaya kısa bir zaman sonra kavuşacaksın. Sevgilini her konuda eleştirmen onunla aranda mesafe oluşmasına neden olabilir. Sevgilinle ilgili dışardan söylenen sözleri kulak ardı etmezsen ayrılık kaçınılmaz son olacak. Sevgiline güvenmen senin yararına olacak.


 

Kahve Falında Kayık Görmek

Yakın zaman içinde iyi bir insanla tanışacağınıza ve bu insanın sizin için büyük bir yardımı olacağına işaret eder. Eğer yeni bir işe başladıysanız bu işte çok başarılı olacağınıza tabir olunur. Yeni bir iş arayışı içindeyseniz güzel bir iş fırsatı yakalayacağınıza ve bu işte güzel paralar kazanacağınıza yorulur. Yakın zamanda sizi kıran bir kimsenin sizden özür dileyerek kalbinizi kazanacağına dalalet eder. Bu kişi sizin için çok değerli bir kişi olduğu için kısa sürede affedeceğinizi ve aranızdaki sorunları çözeceğinizi gösterir.

Yaşlı bir kişiden alacağınız akıl sayesinde güzel bir birlikteliğe başlayacağınıza işaret eder. Bu kişinin resmen sizin hayatınıza sihirli bir dokunuşta bulunarak sizi güzele yönlendireceği anlamına gelmektedir. Sağlığınızı bu ara tehdit eden ne var ise hepsinden kurtulacağınıza ve kendinizi daha iyi hissedeceğinize delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kayık

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.