Kahve Falında Çaydanlık Görmek

Kahve Falında Çaydanlık Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.760 kez okundu.

Kahve falında çaydanlık görmek, daha çok sosyal hayat, arkadaşlık ilişkileri ile açıklanır. Çünkü gerçek hayatta çaydanlık ve dolayısıyla çay hoş sohbetlerin, sosyal ortamların olmazsa olmazıdır. Faldaki figürler genelde gerçek hayat ile bağlantılı olarak yorumlanır. Genelde sosyal hayatınızda büyük bir sürpriz olacağı ve bu sürpriz ile çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda küs olduğunuz biri varsa barışma zamanınızın geldiğinin de habercisidir. Çoğu zaman şans ve güzellik olarak yorumlanır. Buna rağmen bazı figürlerle birleştiğinde olumsuz anlamları da ön plana çıkabilir.

Bazı durumlarda beklenmedik kötü haberlere ve sıkıntıya sokacak durumlara yorumlanır. Ay figürü ile beraber görülen çaydanlık sembolü ani bir sıkıntı yaşanacağına ancak bu sıkıntının geldiği gibi çabucak gideceğine işarettir. Masa üzerinde varsa bu iş hayatında sıkıntı yaşanacağının habercisidir. Çalışanlar arasında bir çatışma ya da kıskançlık yaşanabilir. Ayrıca masa üzerinde ise devlet dairelerinden olumsuz bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Bu bir davayı kaybetmek olabilir. Bir yatağın yanındaysa bu durum eşler arasında bir sorun yaşanacağına hatta boşanmaya yorumlanır. Ancak bazı yorumcular bu durumu fincandaki diğer figürlere göre tam tersi şekilde de yorumlamaktadır yani eşler arasındaki muhabbetin artacağını söyleyen falcılar da bulunmaktadır. Bazı durumlarda çaydanlık zaman kavramı yerine de kullanılabilir ve genelde kısa zamanda sembolü olarak yorumlanmaktadır. Ancak doğru yorumlar için fincandaki diğer sembolleri de dikkate almak gerekmektedir.

Kahve Falında Kaynayan Çaydanlık Görmek

Sizin iyi komşu olarak nitelendirdiğiniz bazı kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapların gün yüzüne çıkmasına işaret eder. Tesadüf eseri öğreneceğiniz ve ilk planda şok olacağınız bu iğrenç oyunları onların yüzüne vurmak için can atıyor olabilirsiniz ama sabırlı olun derim. Çünkü elinize sağlam kozlar geçince vereceğiniz tepkiler ve söyleyeceğiniz kelimeler çok daha etkili olacaktır. Karşınızda savunmasız bir şekilde kaldıkları zaman bu tartışmadan alacağınız zevk daha büyük olacak. Üstelik yaşayacağınız şeyler tatsız bile olsa sonu sizin açınızdan çok hayırlı olacaktır. Etrafta sizin hakkınızda oluşan bir ön yargı varsa bunu bile yok edecek kadar güçlü kanıtlarınız olacaktır.

İş çevrenizde göz boyayan kişilerin çok fazla olduğuna işaret eder. Gayet iyi rol yaptıkları için patronlarınız da dahil olmak üzere herkes ilk olarak onlara inanıyor olabilir. Bazen bu durum karşısında nasıl bir tavır sergileyeceğinizi bilemeyerek öfkelenseniz bile sakin olmanızı öneririz. Tatlı dil ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir konu olmadığını bilmelisiniz. Hedeflerinize mükemmel bir şekilde odaklanırsanız sizi yolunuzdan hiçbir güç geri çeviremiyor.

Evliliğinizin henüz cicim aylarında olmanız sebebiyle gezip tozmayı çok seviyorsunuz. Yapmanız gereken bazı işlerin sürekli geri kalmasına yol açan sosyal hayatınızı bir düzene sokma zamanınız geldi. Karınızla birlikte yapacağınız plana uyarsanız hem arkadaşlarınıza hem de işinize yeteri kadar vakit ayırabileceksiniz. Aileye bir bebek daha katılacak ve bu bebeğin bereketi bir başka olacak.

Kahve Falında Demlik Görmek

İçinizi dökebileceğiniz bir insanın arayışına gireceğiniz anlamına gelir. Son zamanlarda o kadar hızlı gelişmeler yaşayacaksınız ki düşüncelerinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz. Doğal olarak bu konuda size yardımcı olabilecek insanlara yönelerek bir analiz yapmanız gerekebilir. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise tarzınız olmayan bir nasihate uyarak yanlış düşüncelere kapılmamak olacaktır. Kendinizi anlatmaya çalıştığınız bazı arkadaşlarınız olayları sizin kadar ince düşünemeyebilirler ve hatta size gaz vererek ilerde düşeceğiniz durumu göz önünde bulunduramayabilirler. Aslında biraz sakinleşip dinlenerek en güzel analizi tek başınıza da yapabilirsiniz.

Yarım yamalak bir ilişki yaşamaktan bıkmak olarak da yorumlanır. Özellikle de fincanın dip kısmında görülen büyük bir demlik sembolü varsa bundan sonraki ilişkinizde çok daha dikkatli adımlar atacaksınız ve başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan kişileri ince bir süzgeçten geçireceksiniz. Bu davranışınız sayesinde de ilerde yaşayabileceğiniz sorunları önceden görebileceksiniz. Henüz ilişkiye başlamamışken kaldıramayacağınız yükleri almayarak kendinizi koruma altına almanıza bazı kişiler bir anlam veremese bile bu sizin açınızdan harika olacaktır. Ayrıca sadece üst demlik görmek herkesin onay vereceği bir ilişki olarak yorumlanır. Eğer falınızda üst demlik çıkmış ise ilişkiniz hakkında endişe etmeyi bırakmalısınız.

Kahve Falında Semaver Görmek

Bol muhabbet etmek anlamına gelir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Bir etkinlikte eski arkadaşlarınızı görebilir koyu bir muhabbet yapabilirisiniz. Eski anılar gün ışığına çıkabilir ve dinlendirilebilir. Eski aşklar, eski dostluklar şu sıralar gündeme gelebilir. Senelerdir görmediğiniz ilkokul aşkınızı görebilirsiniz ve eski duygularınızı hatırlayabilirsiniz. Geçmişten gelen güzel anılar size hoş hissettirebilir. Demleyen kişi, arkadaşları bir araya getirmek için bazı organizasyonlar düzenlemek anlamına gelir. Küs olan bazı arkadaşlarınızı bu etkinlikte barıştırmak isteyebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bir arkadaşınızla aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Önceki sevgilisi tarafından aramaya işarettir. Kızgınlıkla ayrıldığınız eski sevgiliniz bu günlerde size ulaşabilir. Sizden yeniden bir şans isteyebilir. Tüm geçmişi unutmanızı ve çok değiştiğini dile getirecektir. Unutmamak gerekir ki zaman geçtikçe bazı duygular değişir. Zamanında derin duygular beslediğiniz biri şimdilerde sizin için anlam ifade etmeyebilir. Bu yüzden eski sevgilinizi affetmeyi düşünüyorsanız iki kere düşünmelisiniz. Sizi yeniden üzecek olaylar yaşamamak adına emin adımlar atmak en doğrusu olacaktır. Satan kişi ise ticarete başlamak anlamına gelir. Yeni bir dükkân söz konusudur. Alıp satma konusunun ve pazarlama stratejisinin gündemde olduğu bir dönemdir. İş hayatında yeni fikirler ilginizi çekebilir ve farklı ek işleri araştırabilirsiniz. Eğer diliniz kuvvetliyse pazarlama işini hayatınıza sokabilirsiniz. Ek iş olarak başladığınız bir iş daha sonra size iyi paralar kazandırabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git