Kahve Falında Çaydanlık Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Çaydanlık Görmek

Kahve falında çaydanlık görmek, fal sahibinin küs olduğu kişi ile oturup yaşanılan tüm sorunları konuşarak çözüme kavuşturacağı ve barışacağı anlamına gelir. Kişinin radikal kararlar alarak hayatında ciddi değişikler yapacağına ve hayallerine çok yakında ulaşarak mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişiyi, aileniz tasvip etmediği için üzüntü duyuyor ve çatışıyorsunuz. Ailenizle onu tanıştırıp, yanıldıklarını göstermek için bir şansınız olacak. Birlikte gittiğiniz tanışma yemeğinde, onlara ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı, gösterme fırsatı bulacaksınız.

Başkalarının yaptığı dedikodular yüzünden eşinizle yaşadığınız tartışmalar, kısa süreli gerginlik yaşamanıza neden olacak. Sırf başkaları yüzünden evliliğinizde tartışma yaşadığınıza, gerçekleri öğrendiğinizde kıkır kıkır gülecek olsanız da, mutluluğunuz için dedikodulara fazla itibar etmemeniz gerekiyor.

Erkek arkadaşınızın size karşı ne hissettiği konusunda bazı tereddütleriniz var. Ne yapmanız gerektiği, nasıl davranmalısınız bilemediğiniz için onu düşünmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Ona da gurur ettiğiniz için soramıyorsunuz. Merak etmeyin biraz sabırlı olun, yakında ondan gelecek bir telefon ile tüm sorularınıza cevap alacak ve çok mutlu olacaksınız.

Mesafeler aşkınıza engel değil. Siz onun gönlüne düşmüşsünüz bir kere. En yakın zamanda ilişkinizin adını koymak için gelecek ve birlikte geçireceğiniz mutlu günler için ilk adımı atacaksınız. Çok güzel olduğu kadar akıllı ve size her zaman destek olacak bir kadının varlığını ifade eder. Yakında bu kadınla bir araya gelerek tanışacaksınız ve kısa sürede gelecek planları yaparak, hayatınızın kadını olmasını isteyeceksiniz. Sosyal hayatınızda yaşayacağınız yeni arkadaşlıklar, hayatınıza renk katacağı ve belki de uzun zamandır beklediğiniz atlı prensinizi burada bulacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakında evinize bir gelin gelmesi muhtemel görünüyor. Çocuğunuzu evlenmesi için ikna etmeye çalışmanıza bir çok gelin adayı göstermenize rağmen o hayatındaki kadını bulduğunun müjdesini verecek. Bu haber ile şaşırtsanız da evde büyük bir mutluluk yaşatacaksınız.

Hane içinde yaşanan bazı maddi sorunlar nedeni ile kart harcamalarına getirilen kısıtlama, sinirlerinizi bozabilir. Fakat fazla üzülmeyin, yakında bu durum tam tersine dönecek ve ailece mutlu olacağınız maddi gelişmeler yaşanabilir.

Karı koca gezip tozmayı çok seviyorsunuz, fakat bu durum kayınvalidenin hatta diğer aile fertlerin de gözünden kaçmıyor. Bir şekilde çaktırmadan iğneleyici sözlere maruz kalsanız da pek aldırış etmiyorsunuz. Konuşur konuşur susarlar nasıl olsa diye düşünüyorsunuz. Fakat bu gezmeler çalışınca sorun teşkil ettiği için, kendi aranızda bir plan yaparak uykunuzu düzene sokmanız da gerekiyor. Uzak bir akraba tarafından gönderilen hediyenin, aileniz tarafından sevinçle karşılanacak. Bu kişi ilerleyen zamanda sizin de kariyer planı yapmanızda yardımcı olacak.

Para Yorumu

Yakın bir zamanda alacağınız sürpriz bir haber ile maddi beklentiniz gerçekleşeceğine işaret eder. Bu beklenen para içinde bulunduğunuz sıkıntıları çözeceği gibi istediğiniz evi de almanız içinde imkan sağlayacak.

Kendi işinizi yapmayı uzun zamandır düşünmektesiniz. Fakat bunu gerçekleştirmek için gerekli maddi birikime sahip değilsiniz. Eğitimini aldığınız işi yapma konusunda ailenizden tam destek alacak ve kısa sürede işinizi yoluna koyarak aldığınız desteği fazlası ile geri ödeyebileceksiniz.

Yola çıkmış gelen bir haber ile büyük bir sevinç yaşayacaksınız. Hayatınızın akışını ve maddi durumunuzu değiştirecek bu haber ailenizi de çok mutlu edecek. Uzun zamandır içinden çıkamadığınız maddi bir sıkıntı, yakın bir tanıdığınızın desteği ile kısa bir süre içinde yoluna girecek ve eskiye göre maddi açıdan daha ferah bir gelecek sizi bekliyor olacak.

Maddi olarak ailenizin vereceği destek ile uzun zamandır almak istediğiniz araba artık hayal değil. Bu hiç beklemediğiniz gelişme sizi bile şaşırtacak. Arkadaşınızın ısrarı ile aldığınız bilet, şansınızı döndürecek ve hiç ummadığınız bir paraya kavuşacaksınız. Aileniz ve çocuklarınız ile hayatınızın akışı tamamen değişecek. Hayal ettiğiniz ne varsa her şeyi gerçekleştirecek hatta bir çok kişinin hayallerini gerçekleştirmek içinde vesile olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde yaşanacak, yer değişikliği sizin içinde söz konusu olabilir. Bu değişikliği ilk planda istemeseniz de ön yargılı olmak yerine, daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun zamandır çalışmakta olduğunuz işten daha iyi bir teklif alarak ayrılmanız gündeme gelebilir. Bunu aileniz ile paylaşarak onlarında fikrini almanız, mantıklı karar vermenizde etkili olacaktır. İş yerinde yapılan yeni değişiklikler ile alacağınız beklenmedik terfi, aile içinde çok büyük bir mutluluk yaşamanıza ve maddi açıdan kısa sürede rahata kavuşmanıza neden olacak.

Yeni tanıştığınız arkadaşlıklarınız sayesinde toplum içinde bir yer edinmeniz söz konusu olacak. Girmiş olduğunuz bu yeni oluşumun, zaman içinde faydasını görerek hedeflediğiniz yerlere gelmenizde size oldukça faydası olacak.

İş yerinde hafta sonları düzenlenecek olan bir eğitim için zorunlu kalabileceğinizi söylediklerinde buna biraz tepki verseniz de, yapılacak çalışmanın aslında bir kalite planlaması olması, sizin kariyerinizde oldukça fayda sağlayacak. Aldığınız bu eğitim iş yerinde kalite asistanı olarak görevinizde yükselmenize neden olabilir. Ayrıca ilerleyen zamanda kariyerinizde kullanacağınız referanslar içinde fayda sağlayarak daha verimli çalışma imkanı bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Sağlık Yorumu

Anneniz uzun zamandır sağlık sorunları ile uğraşmakta. Yapılan tetkiklerde ameliyat olması gerektiği söylenmiş. Bu nedenle ailece biraz üzgün olmanıza rağmen, ameliyat çok başarılı geçecek ve anneniz kısa süre içinde sağlığına kavuşacak.

Yakın bir akrabanızın erken doğum yaptığı haberine biraz üzüleceksiniz. Apar topar hastaneye ziyarette gittiğinizde, bebeğin küveze alındığını ama anne ve bebeğinde sağlık durumunun iyi olduğunu öğreneceksiniz.

Diş ağrısı ile bir müddettir cebelleşip duruyorsunuz. Dişlerinizi ihmal etmeniz, onları kaybetmenize neden olacağı için, biran önce doktora gitmeniz gerekiyor. Korkunun ecele faydası yok, küçük bir operasyon ile dişinizi kurtarabilirsiniz.

Oldukça sağlıklı biri olmanıza rağmen, kendinizi bu aralar yorgun ve bitap hissediyorsunuz. Fakat kısa süreli bir mola yeniden enerjik olmanıza neden olacak. Tabiatla iç içe geçireceğiniz bir hafta sonu kaçamağı bol oksijen depolamanızı sağlayacak.

Yapılan iş yeri sağlık taramalarında çıkan ufak bir sorun için, tam teşekküllü bir hastaneye sevk edilmeniz gergin anlar yaşamanıza sebep olabilir. Fakat çıkan sonucun sadece vitamin eksikliğinden kaynaklandığını öğrenmek içinizi ferahlatacak. Rutin bir taramadan geçmiş olmanız, her sene düzenli yaptırmak zorunda olduğunuz ve ihmal ettiğimiz check up’ıda bu sayede yaptırmış oldunuz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.