Kahve Falında Çaydanlık Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Çaydanlık Görmek

Kahve falında çaydanlık görmek, daha çok sosyal hayat, arkadaşlık ilişkileri ile açıklanır. Çünkü gerçek hayatta çaydanlık ve dolayısıyla çay hoş sohbetlerin, sosyal ortamların olmazsa olmazıdır. Figürler genelde gerçek hayat ile bağlantılı olarak yorumlanır. Genelde sosyal hayatınızda büyük bir sürpriz olacağı ve bu sürpriz ile çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda küs olduğunuz biri varsa barışma zamanınızın geldiğinin de habercisidir. Çoğu zaman şans ve güzellik olarak yorumlanır. Buna rağmen bazı figürlerle birleştiğinde olumsuz anlamları da ön plana çıkabilir.

Aşk Hayatı

Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişiyi, aileniz tasvip etmediği için üzüntü duyuyor ve çatışıyorsunuz. Ailenizle onu tanıştırıp, yanıldıklarını göstermek için bir şansınız olacak. Birlikte gittiğiniz tanışma yemeğinde, onlara ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı, gösterme fırsatı bulacaksınız.

Başkalarının yaptığı dedikodular yüzünden eşinizle yaşadığınız tartışmalar, kısa süreli gerginlik yaşamanıza neden olacak. Sırf başkaları yüzünden evliliğinizde tartışma yaşadığınıza, gerçekleri öğrendiğinizde kıkır kıkır gülecek olsanız da, mutluluğunuz için dedikodulara fazla itibar etmemeniz gerekiyor.

Erkek arkadaşınızın size karşı ne hissettiği konusunda bazı tereddütleriniz var. Ne yapmanız gerektiği, nasıl davranmalısınız bilemediğiniz için onu düşünmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Ona da gurur ettiğiniz için soramıyorsunuz. Merak etmeyin biraz sabırlı olun, yakında ondan gelecek bir telefon ile tüm sorularınıza cevap alacak ve çok mutlu olacaksınız.

Mesafeler aşkınıza engel değil. Siz onun gönlüne düşmüşsünüz bir kere. En yakın zamanda ilişkinizin adını koymak için gelecek ve birlikte geçireceğiniz mutlu günler için ilk adımı atacaksınız. Çok güzel olduğu kadar akıllı ve size her zaman destek olacak bir kadının varlığını ifade eder. Yakında bu kadınla bir araya gelerek tanışacaksınız ve kısa sürede gelecek planları yaparak, hayatınızın kadını olmasını isteyeceksiniz. Sosyal hayatınızda yaşayacağınız yeni arkadaşlıklar, hayatınıza renk katacağı ve belkide uzun zamandır beklediğiniz atlı prensinizi burada bulacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakında evinize bir gelin gelmesi muhtemel görünüyor. Çocuğunuzu evlenmesi için ikna etmeye çalışmanıza bir çok gelin adayı göstermenize rağmen o hayatındaki kadını bulduğunun müjdesini verecek. Bu haber ile şaşırtsanız da evde büyük bir mutluluk yaşatacaksınız.

Hane içinde yaşanan bazı maddi sorunlar nedeni ile kart harcamalarına getirilen kısıtlama, sinirlerinizi bozabilir. Fakat fazla üzülmeyin, yakında bu durum tam tersine dönecek ve ailece mutlu olacağınız maddi gelişmeler yaşanabilir.

Karı koca gezip tozmayı çok seviyorsunuz, fakat bu durum kayınvalidenin hatta diğer aile fertlerin de gözünden kaçmıyor. Bir şekilde çaktırmadan iğneleyici sözlere maruz kalsanız da pek aldırış etmiyorsunuz. Konuşur konuşur susarlar nasıl olsa diye düşünüyorsunuz. Fakat bu gezmeler çalışınca sorun teşkil ettiği için, kendi aranızda bir plan yaparak uykunuzu düzene sokmanız da gerekiyor. Uzak bir akraba tarafından gönderilen hediyenin, aileniz tarafından sevinçle karşılanacak. Bu kişi ilerleyen zamanda sizinde kariyer planı yapmanızda yardımcı olacak.

Para

Yakın bir zamanda alacağınız sürpriz bir haber ile maddi beklentiniz gerçekleşeceğine işaret eder. Bu beklenen para içinde bulunduğunuz sıkıntıları çözeceği gibi istediğiniz evi de almanız içinde imkan sağlayacak.

Kendi işinizi yapmayı uzun zamandır düşünmektesiniz. Fakat bunu gerçekleştirmek için gerekli maddi birikime sahip değilsiniz. Eğitimini aldığınız işi yapma konusunda ailenizden tam destek alacak ve kısa sürede işinizi yoluna koyarak aldığınız desteği fazlası ile geri ödeyebileceksiniz.

Yola çıkmış gelen bir haber ile büyük bir sevinç yaşayacaksınız. Hayatınızın akışını ve maddi durumunuzu değiştirecek bu haber ailenizi de çok mutlu edecek. Uzun zamandır içinden çıkamadığınız maddi bir sıkıntı, yakın bir tanıdığınızın desteği ile kısa bir süre içinde yoluna girecek ve eskiye göre maddi açıdan daha ferah bir gelecek sizi bekliyor olacak.

Maddi olarak ailenizin vereceği destek ile uzun zamandır almak istediğiniz araba artık hayal değil. Bu hiç beklemediğiniz gelişme sizi bile şaşırtacak. Arkadaşınızın ısrarı ile aldığınız bilet, şansınızı döndürecek ve hiç ummadığınız bir paraya kavuşacaksınız. Aileniz ve çocuklarınız ile hayatınızın akışı tamamen değişecek. Hayal ettiğiniz ne varsa her şeyi gerçekleştirecek hatta bir çok kişinin hayallerini gerçekleştirmek içinde vesile olacaksınız.

İş ve Kariyer

İş yerinde yaşanacak, yer değişikliği sizin içinde söz konusu olabilir. Bu değişikliği ilk planda istemeseniz de ön yargılı olmak yerine, daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun zamandır çalışmakta olduğunuz işten daha iyi bir teklif alarak ayrılmanız gündeme gelebilir. Bunu aileniz ile paylaşarak onlarında fikrini almanız, mantıklı karar vermenizde etkili olacaktır. İş yerinde yapılan yeni değişiklikler ile alacağınız beklenmedik terfi, aile içinde çok büyük bir mutluluk yaşamanıza ve maddi açıdan kısa sürede rahata kavuşmanıza neden olacak.

Yeni tanıştığınız arkadaşlıklarınız sayesinde toplum içinde bir yer edinmeniz söz konusu olacak. Girmiş olduğunuz bu yeni oluşumun, zaman içinde faydasını görerek hedeflediğiniz yerlere gelmenizde size oldukça faydası olacak.

İş yerinde hafta sonları düzenlenecek olan bir eğitim için zorunlu kalabileceğinizi söylediklerinde buna biraz tepki verseniz de, yapılacak çalışmanın aslında bir kalite planlaması olması, sizin kariyerinizde oldukça fayda sağlayacak. Aldığınız bu eğitim iş yerinde kalite asistanı olarak görevinizde yükselmenize neden olabilir. Ayrıca ilerleyen zamanda kariyerinizde kullanacağınız referanslar içinde fayda sağlayarak daha verimli çalışma imkanı bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Sağlık

Anneniz uzun zamandır sağlık sorunları ile uğraşmakta. Yapılan tetkiklerde ameliyat olması gerektiği söylenmiş. Bu nedenle ailece biraz üzgün olmanıza rağmen, ameliyat çok başarılı geçecek ve anneniz kısa süre içinde sağlığına kavuşacak.

Yakın bir akrabanızın erken doğum yaptığı haberine biraz üzüleceksiniz. Apar topar hastaneye ziyarette gittiğinizde, bebeğin küveze alındığını ama anne ve bebeğinde sağlık durumunun iyi olduğunu öğreneceksiniz.

Diş ağrısı ile bir müddettir cebelleşip duruyorsunuz. Dişlerinizi ihmal etmeniz, onları kaybetmenize neden olacağı için, biran önce doktora gitmeniz gerekiyor. Korkunun ecele faydası yok, küçük bir operasyon ile dişinizi kurtarabilirsiniz.

Oldukça sağlıklı biri olmanıza rağmen, kendinizi bu aralar yorgun ve bitap hissediyorsunuz. Fakat kısa süreli bir mola yeniden enerjik olmanıza neden olacak. Tabiatla iç içe geçireceğiniz bir hafta sonu kaçamağı bol oksijen depolamanızı sağlayacak.

Yapılan iş yeri sağlık taramalarında çıkan ufak bir sorun için, tam teşekküllü bir hastaneye sevk edilmeniz gergin anlar yaşamanıza sebep olabilir. Fakat çıkan sonucun sadece vitamin eksikliğinden kaynaklandığını öğrenmek içinizi ferahlatacak. Rutin bir taramadan geçmiş olmanız, her sene düzenli yaptırmak zorunda olduğunuz ve ihmal ettiğimiz check up  ıda bu sayede yaptırmış oldunuz.


 

Kahve Falında Kaynayan Çaydanlık Görmek

Sizin iyi komşu olarak nitelendirdiğiniz bazı kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapların gün yüzüne çıkmasına işaret eder. Tesadüf eseri öğreneceğiniz ve ilk planda şok olacağınız bu iğrenç oyunları onların yüzüne vurmak için can atıyor olabilirsiniz ama sabırlı olun derim. Çünkü elinize sağlam kozlar geçince vereceğiniz tepkiler ve söyleyeceğiniz kelimeler çok daha etkili olacaktır. Karşınızda savunmasız bir şekilde kaldıkları zaman bu tartışmadan alacağınız zevk daha büyük olacak. Üstelik yaşayacağınız şeyler tatsız bile olsa sonu sizin açınızdan çok hayırlı olacaktır. Etrafta sizin hakkınızda oluşan bir ön yargı varsa bunu bile yok edecek kadar güçlü kanıtlarınız olacaktır.

İş çevrenizde göz boyayan kişilerin çok fazla olduğuna işaret eder. Gayet iyi rol yaptıkları için patronlarınız da dahil olmak üzere herkes ilk olarak onlara inanıyor olabilir. Bazen bu durum karşısında nasıl bir tavır sergileyeceğinizi bilemeyerek öfkelenseniz bile sakin olmanızı öneririz. Tatlı dil ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir konu olmadığını bilmelisiniz. Hedeflerinize mükemmel bir şekilde odaklanırsanız sizi yolunuzdan hiçbir güç geri çeviremiyor.

Evliliğinizin henüz cicim aylarında olmanız sebebiyle gezip tozmayı çok seviyorsunuz. Yapmanız gereken bazı işlerin sürekli geri kalmasına yol açan sosyal hayatınızı bir düzene sokma zamanınız geldi. Karınızla birlikte yapacağınız plana uyarsanız hem arkadaşlarınıza hem de işinize yeteri kadar vakit ayırabileceksiniz. Aileye bir bebek daha katılacak ve bu bebeğin bereketi bir başka olacak.


 

Kahve Falında Demlik Görmek

İçinizi dökebileceğiniz bir insanın arayışına gireceğiniz anlamına gelir. Son zamanlarda o kadar hızlı gelişmeler yaşayacaksınız ki düşüncelerinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz. Doğal olarak bu konuda size yardımcı olabilecek insanlara yönelerek bir analiz yapmanız gerekebilir. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise tarzınız olmayan bir nasihate uyarak yanlış düşüncelere kapılmamak olacaktır. Kendinizi anlatmaya çalıştığınız bazı arkadaşlarınız olayları sizin kadar ince düşünemeyebilirler ve hatta size gaz vererek ilerde düşeceğiniz durumu göz önünde bulunduramayabilirler. Aslında biraz sakinleşip dinlenerek en güzel analizi tek başınıza da yapabilirsiniz.

Yarım yamalak bir ilişki yaşamaktan bıkmak olarak da yorumlanır. Özellikle de fincanın dip kısmında görülen büyük bir demlik sembolü varsa bundan sonraki ilişkinizde çok daha dikkatli adımlar atacaksınız ve başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan kişileri ince bir süzgeçten geçireceksiniz. Bu davranışınız sayesinde de ilerde yaşayabileceğiniz sorunları önceden görebileceksiniz. Henüz ilişkiye başlamamışken kaldıramayacağınız yükleri almayarak kendinizi koruma altına almanıza bazı kişiler bir anlam veremese bile bu sizin açınızdan harika olacaktır. Ayrıca sadece üst demlik görmek herkesin onay vereceği bir ilişki olarak yorumlanır. Eğer falınızda üst demlik çıkmış ise ilişkiniz hakkında endişe etmeyi bırakmalısınız.


 

Kahve Falında Semaver Görmek

Bol muhabbet etmek anlamına gelir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Bir etkinlikte eski arkadaşlarınızı görebilir koyu bir muhabbet yapabilirisiniz. Eski anılar gün ışığına çıkabilir ve dinlendirilebilir. Eski aşklar, eski dostluklar şu sıralar gündeme gelebilir. Senelerdir görmediğiniz ilkokul aşkınızı görebilirsiniz ve eski duygularınızı hatırlayabilirsiniz. Geçmişten gelen güzel anılar size hoş hissettirebilir. Demleyen kişi, arkadaşları bir araya getirmek için bazı organizasyonlar düzenlemek anlamına gelir. Küs olan bazı arkadaşlarınızı bu etkinlikte barıştırmak isteyebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bir arkadaşınızla aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Önceki sevgilisi tarafından aramaya işarettir. Kızgınlıkla ayrıldığınız eski sevgiliniz bu günlerde size ulaşabilir. Sizden yeniden bir şans isteyebilir. Tüm geçmişi unutmanızı ve çok değiştiğini dile getirecektir. Unutmamak gerekir ki zaman geçtikçe bazı duygular değişir. Zamanında derin duygular beslediğiniz biri şimdilerde sizin için anlam ifade etmeyebilir. Bu yüzden eski sevgilinizi affetmeyi düşünüyorsanız iki kere düşünmelisiniz. Sizi yeniden üzecek olaylar yaşamamak adına emin adımlar atmak en doğrusu olacaktır. Satan kişi ise ticarete başlamak anlamına gelir. Yeni bir dükkân söz konusudur. Alıp satma konusunun ve pazarlama stratejisinin gündemde olduğu bir dönemdir. İş hayatında yeni fikirler ilginizi çekebilir ve farklı ek işleri araştırabilirsiniz. Eğer diliniz kuvvetliyse pazarlama işini hayatınıza sokabilirsiniz. Ek iş olarak başladığınız bir iş daha sonra size iyi paralar kazandırabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.