Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek

30.07.2015
Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek

Kahve falında kadın vücudu görmek, fal sahibinin çevresinde dolaşan boş lafları kulak ardı etmesi ve bundan dolayı üzülmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine verilen boş umutlara kanmaması ve karşısına gelen kısmetleri iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Şu anda içerisinde bulunduğunuz ilişkinin dinamiklerinin olumlu yönde gelişeceği anlamına gelir. İlişkinizde yeni bir aşamaya geçeceğinize, birbirinizi artık tam anlamıyla tanıyacağınıza işaret eder. İlişkinizden emin olmadığınız dönemi geride bırakarak hem sizin hem de partnerinizin olgunlaşacağına, bu sebeple de ileriye dönük büyük adımlar atmak için cesaretleneceğinize dalalet eder. Özellikle partnerinizle evli değilseniz çok yakın bir zamanda evlilik kararı alacağınıza ve bu kararın üzerinden fazla süre geçmeden de bu kararınızı uygulayacağınıza yorulur.

Bir ilişkiniz yoksa etrafınızda sizi uzun süredir beğenen ancak duygularını size açmaya çekinen bir kimsenin varlığına işaret eder. Sizin de bu kişiyi beğendiğiniz ancak ondan emin olamadığınız için duygularınızı açmaktan geri durduğunuz anlamına gelir. Üç veya dört haftalık bir süre içerisinde, yaşayacağınız bir olayın sonucunda kelimelerle birbirinize ifade etmeden bile birbirinizin duygularından emin olacağınızı gösterir. Karşınızdaki kişinin size karşı hisleri olduğunu, öğrenmenizin ardından başlayan ilişkiniz, ilk etapta size zorlayıcı görünse de aslında öyle olmayacak. Birbirinizle yakalayacağınız uyum sayesinde kısa sürede başka çiftlerin birkaç yılda yakalayabileceği yakınlığına ulaşacağınıza dalalet eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre elinize geçecek olan paranın bolluğuna ve maddi yükselişe işaret eder. Ancak maddi olarak artıya geçmenizle birlikte yakınınızda türeyecek düşmanlarınıza dalalet eder. Kazancınızın büyüyeceğine ve buna bağlı olarak da kıskananların çoğalacağına yorulur. Maddi anlamda rahatlamanızı en fazla yakın çevrenizdeki insanlar kıskanacağından parasal konularla ilgili yakın çevrenizle fazla konuşmamanız gerektiği anlamına gelir.

Elinize geçecek büyük miktarda paranın bir kısmını ayıracağınıza ve değerlenmesi için irili ufaklı birkaç yatırım yapacağınıza dalalet eder. Özellikle en az parayı koyduğunuz yatırımlardan birinin, çok kısa sürede değerlenerek, bir anda elinize geçen paranın ilk miktarından daha fazla kazanç sağlayacağını işaret eder. Önünüzdeki birkaç aylık dönemin sizin için yatırım anlamında daha uygun olduğuna, bu sebeple gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanızın ve borçlarınızı ödemenizin ardından kalan paranızı değerlendirmeniz gerektiğine yorulur.

Yakın çevrenizden birinin sizden borç isteyeceğine ancak bu paraya ihtiyacı olmadığı şeklinde tabir edilir. Bu kişinin sizden borç istemesinin sebebinin maddi anlamda yükselişe geçmenizin ardından değişip değişmediğinizi anlayabilmek adına sizi denemek olduğuna yorulur. Bu sebeple bu kişiye istediği miktarda parayı vermeniz durumunda bunu kabul etmeyeceğine, size olan güvenini koruyarak, sizi hayatınızın her alanında desteklemeye devam edeceğine dalalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizde veya yakın çevrenizde bulunan gizli bir düşmana işaret eder. Bu kişinin kendisini son derece önemli gördüğü, elinde size karşı kullanabileceği büyük bir koza sahip olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Ancak bu kişinin yanıldığı, size karşı elinde hiçbir koz olmadığı onun sadece kendisini fazla önemsediğine yorulur. Muhtemel olarak kadın olan bu gizli düşmanın sizinle sırlarını paylaşır gibi yaptığına ve sizinle ilgili önemli bilgileri öğrenmeye çalıştığına dalalet eder. Ancak bu kişi ne kadar çabalarla çabalasın sizin bir açığınızı yakalayamayacağı, boşuna uğraşacağına tabir olunur. Çok yakın zamanda bu gizli düşmanınızın kim olduğunu anlayacağınız ve ona göre hareket edeceğinize yorulur.

Ailenizden birinin eğitim alanında sergileyeceği üstün başarıya dalalet eder. Bu kişinin çok önemli bir alanda eğitim görerek çalışmaya başlayacağına ve ailenizle sizi gururlandıracağına yorulur. Bu kişinin aldığı başarılarla birlikte hanenizin de yükselişe geçeceğine ve özellikle hane içerisinde birkaç aydır devam eden huzursuzluklarına dineceğine işaret eder. Ailenizde yaşça büyük bir erkeğin bu başarı üzerine bir adak adayacağına yorulur. Bu adakla birlikte hanenize gözünü dikmiş bütün kötülüklerin uzaklaşarak sizi rahat bırakacağı anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe başlayacağınıza işaret eder. Yeni başlayacağınız işinizdeki insanların önceki işinizden farklı olarak sizinle aynı eğitim ve kalitede insanlardan oluşacağını gösterir. Bu durumda da yeni iş yerinizde kendinizi bir anda içerisinde bulacağınız rekabet ortamına dalalet olur. Kendinizi göstermekten çekinmemeniz gerektiği, gerekirse daha fazla çalışarak diğer insanlardan sıyrılmanız gerektiği anlamına gelir. Bu sayede diğerleriyle girdiğiniz rekabetten sıyrılarak, kendinizi bir yöneticiye kanıtlama ve pozisyon olarak kısa sürede yükseleceğiniz anlamına gelir.

Şu anda bir işiniz var ancak bulunduğunuz konumdan memnun değilseniz, birkaç gün sonra gerçekleşecek bir toplantı ile kendinizi kanıtlama fırsatı yakalayacağınıza dalalet eder. Burada bir üstünüzün yardımıyla aklınızdaki fikri açıklayacağınız ve bunun üzerine kariyer olarak uzun süredir beklediğiniz yükseliş dönemine geçeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu noktada fazla hevesli davranmamanız da fayda vardır. Fikrinizi yükselmek için zikrettiğinizi belli etmeniz durumunda, bunun üstleriniz tarafından hoş karşılanmayacağına işaret eder. İyi bir çalışan olduğunuz ve göreviniz olduğu için çalıştığınızı anlamaları durumunda ise bu çabanızı karşılıksız bırakmayarak sizi ihya edeceklerine dalalet olur.

Sağlık Yorumu

İki ay içerisinde ufak tefek rahatsızlıklarla birkaç hafta boyunca uğraşacağınıza işaret eder. Aslında rahatsızlığınızın sebebi tamamen hayatınızın başka bir evresine geçmenin verdiği, alışma süreci olsa da kendinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu ufak sorunları ertelememeniz gerektiğine, uygun bir tedaviyle birkaç günde eski sağlığınıza kavuşacağınıza dalalet eder. Ancak doktora gitmeyi ertelemeniz durumunda sorunlarınızın büyüyebileceğine, birkaç haftalık tedavi gerektirecek rahatsızlıklara dönüşebileceğine işaret eder. Ancak korkmamanız gerektiği, kendinize dikkat etmeniz ve erken tedavi olmanızla birlikte, bir haftadan daha kısa bir süre içerisinde, eskisinden de sağlıklı olacağınıza yorulur.

Çevrenizde bulunan yaşlı bir erkeğin geçireceği eklem rahatsızlığının, sizi telaşa sokabileceğine dalalet eder. Korkmamanız gerektiğine, ilerleyen yaşa bağlı gelişen bir rahatsızlık olduğuna yorulur. Burada sizin sergileyeceğiniz sakin tutumun, yakınınız üzerinde önemli bir etkisi olacağını gösterir. Siz sakin olur ve problem odaklı hareket ederseniz, yakınınızın da telaşa kapılmayacağı, böylelikle de daha çabuk iyileşeceği anlamına gelir.

Önünüzdeki haftalarda size ait olmayan, yakınlarınızla ilgili problemleri kafanıza taktığınızı gösterir. Bu durumun da sizin üzerinizde bir baskı yaratarak, kendinizi yorgun hissetmenize yol açacağına yorulur. Telaşa kapılmamanız gerektiğine, düşündüğünüz sorunların aslında basit birer rahatsızlık olduğuna işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.