Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek

Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.635 kez okundu.

Kahve falında kadın vücudu görmek, içinizde sürekli planını yaptığınız, bir türlü pratiğe dökemediğiniz bir işi sonunda gerçekleştirmeye başlıyorsunuz şeklinde yorumlanır. İçinizi başka birine açtığınızda, bu konuyu onunla konuştuğunuzda başarıyorsunuz bunu.

Birilerinin sizi özellikle manevi yönde desteklemesine ihtiyacınız var demektir. Tek başınıza başaramayacağınızı düşünüyorsunuz, buna engel olamıyorsanız o zaman yakınınızdan birine bahsedin içinizdekilerden, sonuçları falda da çıktığı üzere çok güzel olacak. Fal fincanında kadın vücudu çıkmış olan fal sahibi birine yaptığı bir hata yüzünden vicdan azabı çekiyor ve bundan kurtulamıyor bir türlü, oldukça da uzun bir süre olmuş. Fal sahibi bu vicdan azabından kurtulmanın yolunu bulup, ruhunu arındırmaz ise şayet durum çok daha kötüye gidecektir. Vicdan azabından başka türlü kurtulması mümkün görünmüyor. Karşıdakinin tepkisinden çekiniyorsa eğer bu çok yersiz olacaktır çünkü karşı taraf oldukça anlayışlı yaklaşacaktır. Son zamanlarda bir işe tam başlayacakken vazgeçmişsiniz demektir. Bu vazgeçiş ile oldukça hayırlı bir iş yapmışsınız kendi adınıza. Çok iyi gibi görünen o iş kesinlikle başınıza birçok bela açacak türden bir iş. Eğer böyle bir iş teklifi, iş fırsatı henüz olmadıysa da çok yakında olacak, mümkün olduğunca temkinli ve şüpheci yaklaşmalısınız.

Kahve Falında Kadın Yüzü Görmek

Yapmanız gereken ancak size çok ağır gelen bir türlü başlayamadığınız bir sorumluluğunuzdan kurtulacak ve rahata kavuşacaksınız. Bir türlü başlayamadığınız o iş kendiliğinden hallolacak ve hem çok şaşıracak hem de son zamanlarda hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Son zamanlarda bu işe henüz başlamamış olsanız da sürekli düşünmekten ve bir türlü başlayamamanın verdiği vicdan azabından enerjiniz düşmüş, neşeniz tamamen gitmişti. Bu duygu durumları bir anda düzelecek, eskisi gibi neşeli ve enerjik olabileceksiniz yeniden. Güzel bahtı, güzel ahlakı ifade eder. Estetiğin ve cinsel yaşamın aktifliğinin de simgesi niteliğindedir. Fal sahibi erkek ise, kadın vücudu fal sahibinin yaşamında cinselliğin ne denli önemli olduğunu tutkulu ve ateşli bir birlikteliğin kapıda olduğunu ifade etmektedir. Bunun yanı sıra, bayan olan bir fal sahibi için faldaki kadın yüzü tüm hatları ile net bir biçimde belirmiş ise utanç verici bir olayın yaşanmış olduğu veya yaşanacağı anlamını taşır. Bu utanç verici olay, sürekliliği olmayan kısa süreli bir iç sıkıntısına sebebiyet vermiş ya da verecektir. Eğer kigörülen kadın yüzü normal normlarda olup oldukça estetik bir görünüme sahip ise, sağlıklı ve güzel bir ömre, değil ise yaşamı düzene sokmak gerektiğine ve son dönemlerde sağlık problemleri yaşamamak adına düzenli beslenmek gerektiğine işarettir. Sahip olunan monoton hayatın güzel bir haber, davet ya da ziyaret sonrası monotonluktan kurtulacağını da ifade edebilmektedir. Depresif ruh haliniz bir anda eğlenceli ve aktif bir maneviyata varacak yaşamınız, ilerleyen günlerde bir önceki günlerinizin aksine oldukça renklenecektir.

Kahve Falında Kadın Kafası Görmek

Sahip olduğu maddi ve fiziksel gücü ne derecede ve nasıl kullandığını ifade eder. Kişi parasal durumunun yaşam içerisinde kendisine verdiği bir takım avantajları kullanarak farkında olarak ya da olmayarak çevresine zarar vereceği ya da verdiği anlamını taşır. Bu durumu tamamen fal sahibine mal etmemek gerektiği de işin ayrı boyutudur. Zira fal baktıran kişinin bir kadının fesatlığı ve içten pazarlıklı karakteri ile sıkıntıya düşeceği de söylenebilir. Fal sahibi erkek ise yeni yeni filizlenecek olan bir aşka yorumlanabilir. Kibir, kapris ve vurdumduymaz hal ve tavırları da ifade edebilmektedir. Seni heyecanlandıran ve mutlu eden bir erkekle tanışacaksın. Gittikçe hayatında önemli yer alacak bu kişi. Küs olduğun kişi var. O kişi ile en kısa zamanda barışacaksınız. Elinize geçecek yüklü bir para var. Bu para hayatınızı tamamen değiştirecektir. Dileğinin gerçekleşmesi için biraz sabretmen gerekmektedir.

Kahve Falında Kafası Olmayan Kadın Görmek

Sırların açığa çıkarak zor günler geçireceğinizin habercisidir. Fena bir akrabanızla yaşayacağınız bir tartışma ile sırlarınızı ortaya dökerek hem kendinizi hemde çevrenize bol dedikodu malzemesi verip bu durumu toparlamakta bir hayli zorlanacağa benziyor. Hayatın bir çok olumlu ve olumsuz olaylarını hayatımız boyunca yaşarız. Bazıları ile başetmekte çok zorlanmasakta bazı durumlarda başetmek ve yaşananlara katlanmakta oldukça fazla zorlanırız. İşte bu gibi durumlarda tevekkül etmek ve sorunlarla yüzleşip tekrar etmemesi için ders almalıdır. Falda çıkan bu durumda size bir ders olmalı ve duyulduğunda veya başkaları öğrendiğinde utanacağınız sırlarınızı kimse ile paylaşmamızda fayda vardır. Ayrıca gerçek dost olduğundan emin olmadığınız kişilerede fazla itibar etmeyiniz. Güvendiğiniz taş baş yarar sonuçta.

Yakın bir çevrenizde vaya değer verdiğiniz bir kadının psikolojik olarak rahatsızlık geçirdiği haberini alıp sizi üzecektir. Bu gibi durumlarda metanetli olup, hasta ziyaretinde bulunmak ve sevdiğinizi hissettirmekte fayda vardır. Eğer fincanın alt kısmında çıkmış ise size mesafe olarak uzak ve eski bir tanıdığınızın haberi olarakta değerlendirilir.

Kahve Falında Kadın Memesi Görmek

Bir türlü inanamadığınız ve bu yüzden işin içine girmekten çekindiğiniz bir konuda tatmin olacağınız gelişmeler yaşayacağınızı gösterir. Herkesi etkileyen ve büyüleyici bir kişiliğiniz ve güzelliğiniz olduğunu göstermektedir. Renkli bir hayatın, eğlenceli bir kişiliğin ve tertemiz, iyi bir kalbin göstergesidir. Belki de tüm bu özellikleri bir arada barındırmanız çevrenizi etkilemenizde etkendir. Bazı yorumculara göre ise güzelliğinin yanı sıra kötü sesi, dedikodu ve kavganın da habercisidir. Ancak çevrenizde gelişebilecek olan bu kötü olaylar sizi fazla etkilemeyecek ve en az zarar ile atlatacaksınız. Ayrıca maddiyat ön planda tutulduğunda bereketli ve şanslı bir dönemde olduğunuzun işaretidir. Fincanın tam ortasında yer alıyorsa uzak bir akrabanızdan bir miras geleceğini ve geri kalan hayatınızı refah ve mutluluk içinde geçireceğinizi göstermektedir.

Genel olarak bolluk, bereket ve refah içinde yaşayacağınız bir geleceğin sizi beklediğini gösterir. Kişi çalışmıyorsa kısa bir süre içinde başvurduğu işlerden birinden olumlu yanıt alarak dolgun bir maaşla çalışmaya başlayabilir, eğer zaten bu kişi bir işte çalışıyorsa bulunduğu makamdan daha üst bir mevkiye terfi edecek demektir.

Eğer erkekse hayırlı bir kısmet bularak tez vakitte yuvasını kuracak ve mutlu bir aile yaşantısı olacak demektir. Bolluk, bereket, bol kazanç ve rızk anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızda güzel gelişmeler olacağının göstergesidir. Bir karar aşamasındaysa iyi düşünmeli ve kendisini en çok neyin mutlu edeceğini düşünerek karar almalıdır. Yüklü bir mirasın ya da yeni bir mal sahibi olacağınızın da göstergesi olabilir. Harcamalarına dikkat edip birikim yaptığı sürece hayatında maddi sıkıntı çekmeyecek ve rahat bir yaşam sürecek demektir. Hayatınızda karşınıza çıkan küçük engelleri umursamamalı ve paranızı, sevginizi ve zamanınızı israf etmekten kaçınmalısınız. Genellikle hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Kahve Falında İri Memeli Kadın Görmek

Genellikle güzel şeyler olacağı yönünde yorumlanır ve kahve falı baktırana şans getireceğine inanılır. Bereket ve bolluk işaretidir. Bu kadının size ve yaşamınıza istediğiniz şeyleri getireceği şeklinde falınızı düşünebilirsiniz. Eğer kadın eğilmişse, çalışıyor gibi görünüyorsa veya elleri doluysa daha da kısmetli bir fala işaret eder. Bu kısmet bol para, bol mutluluk olabilir. Aynı zamanda doğurganlığın da simgesidir ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizi ya da eğer ailenizde ve çevrenizde yakın zamanlarda sağlık sorunları yaşamış biri varsa bu sorunların geçeceğini belirtir.

Kimi zaman da hayatınıza büyük bir başarı gireceği şeklinde yorumlanır. Bu başarı iş hayatınızda yeni bir atılım olabilir, sevdiğiniz kişiyle tamamına erdirilen bir ilişki olabilir. Eğer uzun zamandır emek harcadığınız ve sonucunu beklediğiniz bir iş varsa o şey istediğiniz gibi, güzel bir şekilde sonlanacak demektir. Eğer hamileyseniz bebeğiniz sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecektir ve mutlu bir hayat sürecektir. Bebek bekleyen siz değil de bir yakınınız olsa da, aynı şekilde sağlıklı bir bebeğin geleceğine işarettir.

Kahve Falında Küçük Memeli Kadın Görmek

Kişinin çok eskiden ergenlik zamanlarından kalma bir ilişkisinin veya o zamanlar sevdiği kişinin tekrar bir şekilde karşısına çıkacağını gösterir. Bu karşılaşma iki kişinin de beklemediği bir zamanda ve bir yerde gerçekleşecektir. Başlarda çok mutluluk vereceği sanılan bu yeni başlangıç bir sona ermeyecektir. İki kişi için de büyük bir zaman kaybından başka bir şey değildir. Bu kişinin eski ilişkilerinden kalma bir sürü sorunu, hatta gizlediği bir çocuğu bile olabilir. Bunların hepsinin keşfi de çok uzun zaman alacaktır.

Bu kişi kız ise derinlerde yatan bir küçüklük korkusu olarak ileride memelerinin büyümeyeceği hissinin hala bir yerlerde saklı kaldığına delalettir. Küçükken çok bir travma yaşamamış bile olsa bu kişi bir şekilde çevresinden de olsa bu korkuya itilmiştir. Ve hayatın başka yönlerinde de korkan ve çekingen olan bir insan haline getirmiştir. Kişi şu anda yeterli büyüklükte memelere sahip olsa bile hala yetersizlik hissi yaşadığından bir estetik ameliyat yaptırması muhtemeldir.

Mezuniyetinle ilgili konuları fazla didikliyorsun ve hiçbir şeyden memnun kalmıyorsun. Etrafında seni örnek alan birkaç minik hayranın var bunu unutma ve ona göre davran. Erkek arkadaşınla nişanlandığına hala inanamıyorsun ve evlilikten biraz korkuyorsun. İş imkanlarını akıllıca değerlendirmeden düğün düşünmemen aileni çok mutlu ediyor. Sevdiğin bir aile büyüğünü ziyarete gideceksin ve orda seni uzun süre görmediğin biri karşılayacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git