Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek

30.07.2015
Kahve Falında Kadın Vücudu Görmek

Kahve falında kadın vücudu görmek, hayatınızda elde ettiğiniz tecrübeleri kullanmaya başlayacağınızın habercidir. Uzun süredir ilginizi çeken bir mevzuyla ilgili bilgi birikimi yaparak tecrübe kazandığınızı ve nihayet bu tecrübelerinizi kullanarak ilerleme sağlayacağınızı gösterir. Bu ilerlemeye bağlı olarak da kendinizi sığdırmaya çalıştığınız sınırları kırarak hedefinize doğru emin adımlarla ilerleyeceğinizi gösterir.

Hayatınızın bir evresinin kapandığına, yeni ve sizi daha mutlu edecek bir evreye geçişinizi işaret eder. Yaklaşık birkaç yıldır dönüşümün aşamasında olduğunuzu ancak buna bir türlü cesaret edemediğinizi gösterir. Önünüzdeki birkaç hafta içerisinde gerçekleşecek ve biraz canınızı sıkacak bir olayın sizi değişime zorlayacağına dalalet olur. Bu değişimin zor olacağına inanıyorsunuz ancak öyle olmayacak ve hayatınızda arzuladığınız pozitifliği çok çabuk kavuşacağınız anlamına gelir. Bu değişimle birlikte hayatı tecrübelerinizle değerlendirmeye başlayacağınıza ve bu şekilde hayatta büyük başarılar elde edeceğinize yorulur. Ancak bu dönemde sizi bir takım korkuların saracağı şeklinde tabir edilir. Gelecek hayatınızla ilgili korkularınızı bir kenara bırakıp kendinize ve vereceğiniz kararlara güvenirseniz çok kısa süre içerisinde bunun meyvelerini alacağınızı gösterir. Özellikle geçmişte dilediğiniz ancak üzerinden vakit geçtiği için unuttuğunuz dileklerinizin gerçekleşerek sizi yakın zamanda şaşırtacağı şeklinde yorumlanır.

Aşk Hayatı

Şu anda içerisinde bulunduğunuz ilişkinin dinamiklerinin olumlu yönde gelişeceği anlamına gelir. İlişkinizde yeni bir aşamaya geçeceğinize, birbirinizi artık tam anlamıyla tanıyacağınıza işaret eder. İlişkinizden emin olmadığınız dönemi geride bırakarak hem sizin hem de partnerinizin olgunlaşacağına, bu sebeple de ileriye dönük büyük adımlar atmak için cesaretleneceğinize dalalet eder. Özellikle partnerinizle evli değilseniz çok yakın bir zamanda evlilik kararı alacağınıza ve bu kararın üzerinden fazla süre geçmeden de bu kararınızı uygulayacağınıza yorulur.

Bir ilişkiniz yoksa etrafınızda sizi uzun süredir beğenen ancak duygularını size açmaya çekinen bir kimsenin varlığına işaret eder. Sizin de bu kişiyi beğendiğiniz ancak ondan emin olamadığınız için duygularınızı açmaktan geri durduğunuz anlamına gelir. Üç veya dört haftalık bir süre içerisinde, yaşayacağınız bir olayın sonucunda kelimelerle birbirinize ifade etmeden bile birbirinizin duygularından emin olacağınızı gösterir. Karşınızdaki kişinin size karşı hisleri olduğunu, öğrenmenizin ardından başlayan ilişkiniz, ilk etapta size zorlayıcı görünse de aslında öyle olmayacak. Birbirinizle yakalayacağınız uyum sayesinde kısa sürede başka çiftlerin birkaç yılda yakalayabileceği yakınlığına ulaşacağınıza dalalet eder.

Para

Elinize geçecek olan paranın bolluğuna ve maddi yükselişe işaret eder. Ancak maddi olarak artıya geçmenizle birlikte yakınınızda türeyecek düşmanlarınıza dalalet eder. Kazancınızın büyüyeceğine ve buna bağlı olarak da kıskananların çoğalacağına yorulur. Maddi anlamda rahatlamanızı en fazla yakın çevrenizdeki insanlar kıskanacağından parasal konularla ilgili yakın çevrenizle fazla konuşmamanız gerektiği anlamına gelir.

Elinize geçecek büyük miktarda paranın bir kısmını ayıracağınıza ve değerlenmesi için irili ufaklı birkaç yatırım yapacağınıza dalalet eder. Özellikle en az parayı koyduğunuz yatırımlardan birinin, çok kısa sürede değerlenerek, bir anda elinize geçen paranın ilk miktarından daha fazla kazanç sağlayacağını işaret eder. Önünüzdeki birkaç aylık dönemin sizin için yatırım anlamında daha uygun olduğuna, bu sebeple gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanızın ve borçlarınızı ödemenizin ardından kalan paranızı değerlendirmeniz gerektiğine yorulur.

Yakın çevrenizden birinin sizden borç isteyeceğine ancak bu paraya ihtiyacı olmadığı şeklinde tabir edilir. Bu kişinin sizden borç istemesinin sebebinin maddi anlamda yükselişe geçmenizin ardından değişip değişmediğinizi anlayabilmek adına sizi denemek olduğuna yorulur. Bu sebeple bu kişiye istediği miktarda parayı vermeniz durumunda bunu kabul etmeyeceğine, size olan güvenini koruyarak, sizi hayatınızın her alanında desteklemeye devam edeceğine dalalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde veya yakın çevrenizde bulunan gizli bir düşmana işaret eder. Bu kişinin kendisini son derece önemli gördüğü, elinde size karşı kullanabileceği büyük bir koza sahip olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Ancak bu kişinin yanıldığı, size karşı elinde hiçbir koz olmadığı onun sadece kendisini fazla önemsediğine yorulur. Muhtemel olarak kadın olan bu gizli düşmanın sizinle sırlarını paylaşır gibi yaptığına ve sizinle ilgili önemli bilgileri öğrenmeye çalıştığına dalalet eder. Ancak bu kişi ne kadar çabalarla çabalasın sizin bir açığınızı yakalayamayacağı, boşuna uğraşacağına tabir olunur. Çok yakın zamanda bu gizli düşmanınızın kim olduğunu anlayacağınız ve ona göre hareket edeceğinize yorulur.

Ailenizden birinin eğitim alanında sergileyeceği üstün başarıya dalalet eder. Bu kişinin çok önemli bir alanda eğitim görerek çalışmaya başlayacağına ve ailenizle sizi gururlandıracağına yorulur. Bu kişinin aldığı başarılarla birlikte hanenizin de yükselişe geçeceğine ve özellikle hane içerisinde birkaç aydır devam eden huzursuzluklarına dineceğine işaret eder. Ailenizde yaşça büyük bir erkeğin bu başarı üzerine bir adak adayacağına yorulur. Bu adakla birlikte hanenize gözünü dikmiş bütün kötülüklerin uzaklaşarak sizi rahat bırakacağı anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Yeni bir işe başlayacağınıza işaret eder. Yeni başlayacağınız işinizdeki insanların önceki işinizden farklı olarak sizinle aynı eğitim ve kalitede insanlardan oluşacağını gösterir. Bu durumda da yeni iş yerinizde kendinizi bir anda içerisinde bulacağınız rekabet ortamına dalalet olur. Kendinizi göstermekten çekinmemeniz gerektiği, gerekirse daha fazla çalışarak diğer insanlardan sıyrılmanız gerektiği anlamına gelir. Bu sayede diğerleriyle girdiğiniz rekabetten sıyrılarak, kendinizi bir yöneticiye kanıtlama ve pozisyon olarak kısa sürede yükseleceğiniz anlamına gelir.

Şu anda bir işiniz var ancak bulunduğunuz konumdan memnun değilseniz, birkaç gün sonra gerçekleşecek bir toplantı ile kendinizi kanıtlama fırsatı yakalayacağınıza dalalet eder. Burada bir üstünüzün yardımıyla aklınızdaki fikri açıklayacağınız ve bunun üzerine kariyer olarak uzun süredir beklediğiniz yükseliş dönemine geçeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu noktada fazla hevesli davranmamanız da fayda vardır. Fikrinizi yükselmek için zikrettiğinizi belli etmeniz durumunda, bunun üstleriniz tarafından hoş karşılanmayacağına işaret eder. İyi bir çalışan olduğunuz ve göreviniz olduğu için çalıştığınızı anlamaları durumunda ise bu çabanızı karşılıksız bırakmayarak sizi ihya edeceklerine dalalet olur.

Sağlık

İki ay içerisinde ufak tefek rahatsızlıklarla birkaç hafta boyunca uğraşacağınıza işaret eder. Aslında rahatsızlığınızın sebebi tamamen hayatınızın başka bir evresine geçmenin verdiği, alışma süreci olsa da kendinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu ufak sorunları ertelememeniz gerektiğine, uygun bir tedaviyle birkaç günde eski sağlığınıza kavuşacağınıza dalalet eder. Ancak doktora gitmeyi ertelemeniz durumunda sorunlarınızın büyüyebileceğine, birkaç haftalık tedavi gerektirecek rahatsızlıklara dönüşebileceğine işaret eder. Ancak korkmamanız gerektiği, kendinize dikkat etmeniz ve erken tedavi olmanızla birlikte, bir haftadan daha kısa bir süre içerisinde, eskisinden de sağlıklı olacağınıza yorulur.

Çevrenizde bulunan yaşlı bir erkeğin geçireceği eklem rahatsızlığının, sizi telaşa sokabileceğine dalalet eder. Korkmamanız gerektiğine, ilerleyen yaşa bağlı gelişen bir rahatsızlık olduğuna yorulur. Burada sizin sergileyeceğiniz sakin tutumun, yakınınız üzerinde önemli bir etkisi olacağını gösterir. Siz sakin olur ve problem odaklı hareket ederseniz, yakınınızın da telaşa kapılmayacağı, böylelikle de daha çabuk iyileşeceği anlamına gelir.

Önünüzdeki haftalarda size ait olmayan, yakınlarınızla ilgili problemleri kafanıza taktığınızı gösterir. Bu durumun da sizin üzerinizde bir baskı yaratarak, kendinizi yorgun hissetmenize yol açacağına yorulur. Telaşa kapılmamanız gerektiğine, düşündüğünüz sorunların aslında basit birer rahatsızlık olduğuna işaret eder.


 

Kahve Falında Kadın Yüzü Görmek

Yapmanız gereken ancak size çok ağır gelen bir türlü başlayamadığınız bir sorumluluğunuzdan kurtulacak ve rahata kavuşacaksınız. Bir türlü başlayamadığınız o iş kendiliğinden hallolacak ve hem çok şaşıracak hem de son zamanlarda hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Son zamanlarda bu işe henüz başlamamış olsanız da sürekli düşünmekten ve bir türlü başlayamamanın verdiği vicdan azabından enerjiniz düşmüş, neşeniz tamamen gitmişti. Bu duygu durumları bir anda düzelecek, eskisi gibi neşeli ve enerjik olabileceksiniz yeniden. Güzel bahtı, güzel ahlakı ifade eder. Estetiğin ve cinsel yaşamın aktifliğinin de simgesi niteliğindedir.

 

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüz


 

Kahve Falında Kadın Kafası Görmek

Sahip olduğu maddi ve fiziksel gücü ne derecede ve nasıl kullandığını ifade eder. Kişi parasal durumunun yaşam içerisinde kendisine verdiği bir takım avantajları kullanarak farkında olarak ya da olmayarak çevresine zarar vereceği ya da verdiği anlamını taşır. Bu durumu tamamen fal sahibine mal etmemek gerektiği de işin ayrı boyutudur. Zira fal baktıran kişinin bir kadının fesatlığı ve içten pazarlıklı karakteri ile sıkıntıya düşeceği de söylenebilir. Fal sahibi erkek ise yeni yeni filizlenecek olan bir aşka yorumlanabilir. Kibir, kapris ve vurdumduymaz hal ve tavırları da ifade edebilmektedir. Seni heyecanlandıran ve mutlu eden bir erkekle tanışacaksın. Gittikçe hayatında önemli yer alacak bu kişi. Küs olduğun kişi var. O kişi ile en kısa zamanda barışacaksınız. Elinize geçecek yüklü bir para var. Bu para hayatınızı tamamen değiştirecektir. Dileğinin gerçekleşmesi için biraz sabretmen gerekmektedir.


 

Kahve Falında Kafası Olmayan Kadın Görmek

Sırların açığa çıkarak zor günler geçireceğinizin habercisidir. Fena bir akrabanızla yaşayacağınız bir tartışma ile sırlarınızı ortaya dökerek hem kendinizi hemde çevrenize bol dedikodu malzemesi verip bu durumu toparlamakta bir hayli zorlanacağa benziyor. Hayatın bir çok olumlu ve olumsuz olaylarını hayatımız boyunca yaşarız. Bazıları ile başetmekte çok zorlanmasakta bazı durumlarda başetmek ve yaşananlara katlanmakta oldukça fazla zorlanırız. İşte bu gibi durumlarda tevekkül etmek ve sorunlarla yüzleşip tekrar etmemesi için ders almalıdır. Bu durumda size bir ders olmalı ve duyulduğunda veya başkaları öğrendiğinde utanacağınız sırlarınızı kimse ile paylaşmamızda fayda vardır. Ayrıca gerçek dost olduğundan emin olmadığınız kişilerede fazla itibar etmeyiniz. Güvendiğiniz taş baş yarar sonuçta.

Yakın bir çevrenizde vaya değer verdiğiniz bir kadının psikolojik olarak rahatsızlık geçirdiği haberini alıp sizi üzecektir. Bu gibi durumlarda metanetli olup, hasta ziyaretinde bulunmak ve sevdiğinizi hissettirmekte fayda vardır. Eğer fincanın alt kısmında çıkmış ise size mesafe olarak uzak ve eski bir tanıdığınızın haberi olarakta değerlendirilir.


 

Kahve Falında Kadın Memesi Görmek

Bir türlü inanamadığınız ve bu yüzden işin içine girmekten çekindiğiniz bir konuda tatmin olacağınız gelişmeler yaşayacağınızı gösterir. Herkesi etkileyen ve büyüleyici bir kişiliğiniz ve güzelliğiniz olduğunu göstermektedir. Renkli bir hayatın, eğlenceli bir kişiliğin ve tertemiz, iyi bir kalbin göstergesidir. Belki de tüm bu özellikleri bir arada barındırmanız çevrenizi etkilemenizde etkendir. Bazı yorumculara göre ise güzelliğinin yanı sıra kötü sesi, dedikodu ve kavganın da habercisidir. Ancak çevrenizde gelişebilecek olan bu kötü olaylar sizi fazla etkilemeyecek ve en az zarar ile atlatacaksınız. Ayrıca maddiyat ön planda tutulduğunda bereketli ve şanslı bir dönemde olduğunuzun işaretidir. Fincanın tam ortasında yer alıyorsa uzak bir akrabanızdan bir miras geleceğini ve geri kalan hayatınızı refah ve mutluluk içinde geçireceğinizi göstermektedir.

Genel olarak bolluk, bereket ve refah içinde yaşayacağınız bir geleceğin sizi beklediğini gösterir. Kişi çalışmıyorsa kısa bir süre içinde başvurduğu işlerden birinden olumlu yanıt alarak dolgun bir maaşla çalışmaya başlayabilir, eğer zaten bu kişi bir işte çalışıyorsa bulunduğu makamdan daha üst bir mevkiye terfi edecek demektir.

Eğer erkekse hayırlı bir kısmet bularak tez vakitte yuvasını kuracak ve mutlu bir aile yaşantısı olacak demektir. Bolluk, bereket, bol kazanç ve rızk anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızda güzel gelişmeler olacağının göstergesidir. Bir karar aşamasındaysa iyi düşünmeli ve kendisini en çok neyin mutlu edeceğini düşünerek karar almalıdır. Yüklü bir mirasın ya da yeni bir mal sahibi olacağınızın da göstergesi olabilir. Harcamalarına dikkat edip birikim yaptığı sürece hayatında maddi sıkıntı çekmeyecek ve rahat bir yaşam sürecek demektir. Hayatınızda karşınıza çıkan küçük engelleri umursamamalı ve paranızı, sevginizi ve zamanınızı israf etmekten kaçınmalısınız. Genellikle hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.


 

Kahve Falında Kadın Bacağı Görmek

Genellikle güzel şeyler olacağı yönünde yorumlanır ve kahve falı baktırana şans getireceğine inanılır. Bereket ve bolluk işaretidir. Bu kadının size ve yaşamınıza istediğiniz şeyleri getireceği şeklinde falınızı düşünebilirsiniz. Eğer kadın eğilmişse, çalışıyor gibi görünüyorsa veya elleri doluysa daha da kısmetli bir fala işaret eder. Bu kısmet bol para, bol mutluluk olabilir. Aynı zamanda doğurganlığın da simgesidir ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizi ya da eğer ailenizde ve çevrenizde yakın zamanlarda sağlık sorunları yaşamış biri varsa bu sorunların geçeceğini belirtir.

Kimi zaman da hayatınıza büyük bir başarı gireceği şeklinde yorumlanır. Bu başarı iş hayatınızda yeni bir atılım olabilir, sevdiğiniz kişiyle tamamına erdirilen bir ilişki olabilir. Eğer uzun zamandır emek harcadığınız ve sonucunu beklediğiniz bir iş varsa o şey istediğiniz gibi, güzel bir şekilde sonlanacak demektir. Eğer hamileyseniz bebeğiniz sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecektir ve mutlu bir hayat sürecektir. Bebek bekleyen siz değil de bir yakınınız olsa da, aynı şekilde sağlıklı bir bebeğin geleceğine işarettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bacak


 

Kahve Falında Kadın Eli Görmek

Kişinin çok eskiden ergenlik zamanlarından kalma bir ilişkisinin veya o zamanlar sevdiği kişinin tekrar bir şekilde karşısına çıkacağını gösterir. Bu karşılaşma iki kişinin de beklemediği bir zamanda ve bir yerde gerçekleşecektir. Başlarda çok mutluluk vereceği sanılan bu yeni başlangıç bir sona ermeyecektir. İki kişi için de büyük bir zaman kaybından başka bir şey değildir. Bu kişinin eski ilişkilerinden kalma bir sürü sorunu, hatta gizlediği bir çocuğu bile olabilir. Bunların hepsinin keşfi de çok uzun zaman alacaktır.

Bu kişi kız ise derinlerde yatan bir küçüklük korkusu olarak ileride memelerinin büyümeyeceği hissinin hala bir yerlerde saklı kaldığına delalettir. Küçükken çok bir travma yaşamamış bile olsa bu kişi bir şekilde çevresinden de olsa bu korkuya itilmiştir. Ve hayatın başka yönlerinde de korkan ve çekingen olan bir insan haline getirmiştir. Kişi şu anda yeterli büyüklükte memelere sahip olsa bile hala yetersizlik hissi yaşadığından bir estetik ameliyat yaptırması muhtemeldir.

Mezuniyetinle ilgili konuları fazla didikliyorsun ve hiçbir şeyden memnun kalmıyorsun. Etrafında seni örnek alan birkaç minik hayranın var bunu unutma ve ona göre davran. Erkek arkadaşınla nişanlandığına hala inanamıyorsun ve evlilikten biraz korkuyorsun. İş imkanlarını akıllıca değerlendirmeden düğün düşünmemen aileni çok mutlu ediyor. Sevdiğin bir aile büyüğünü ziyarete gideceksin ve orda seni uzun süre görmediğin biri karşılayacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.