Kahve Falında Kapı Görmek

23.07.2015
Kahve Falında Kapı Görmek

Kahve falında kapı görmek, fal sahibinin karşısına birden fazla fırsatın çıkacağı ve bunu iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin geçmişte yaşadığı bir hatayı tekrar etmemesi ve yaşadığı hayal kırıklığının son bularak kaçırdığı fırsatın eline tekrar geçeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda bir takım sorunların artık yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Fazla kıskançsınız bu kıskançlıklarınız sevgiliniz ile aranızda sorunlar olmasına neden oluyor. Ondan fazla beklentiniz var, bu da ilişkide sizi ve onu mutsuz ediyor. Kendinizde yapacağınız değişikler, bu sorunların artık biteceğine işaret eder. Artık karar alacak, gereksiz yere kıskançlıklar yapmayacaksınız. Çünkü sizde biliyorsunuz ki sevgilinizin gözü sizden başka kimseyi görmüyor. Ona karşı daha güvenli yaklaşacak daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Evliliğiniz boyunca tek hayaliniz bir çocuk sahibi olmak. Bu sembol gösteriyor ki artık bir çocuk sahibi olacaksınız. Eşinizle birlikte uzun süre tedaviler görmüşsünüz. Artık bu tedavilerin meyvesini yiyeceksiniz. Kısa zaman içinde çocuk müjdesi alacak, hanede güneş doğacaktır. Artık kendinizi suçlamayı bırakarak, hamileliğinize yoğunlaşacaksınız. Eşinizle beraber çok mutlu ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Kısa zaman önce ayrıldığınız sevgilinizin size geri döneceği anlamına gelmektedir. Siz başta geri duracak, peşinizden koşmasını isteyeceksiniz. Ama ona olan sevginiz sayesinde kıyamayacak, barışacaksınız. Ayrılığı geride bırakacak, daha mutlu birlikteliğe başlayacaksınız. Sevgilinizle her şeyin daha güzel olacağı döneme gireceksiniz.

Para Yorumu

Aile büyüklerinden birisini uzun seneler önce kaybetmişsiniz. Aslında hiç bir beklentinizde olmamış geride bıraktıklarından. Onun ölümü sizde şok etkisi yarattığı için, parayı mirası hiç gündeme dahi getirmemişsiniz. Bu aralar sıkıntılı dönemden geçiyor olabilirsiniz ama bu durum geçecek. Çünkü o aile büyüğünüzden size yüklü miktarda miras kalmış. Bu miras üzerinden yıllar geçmesine rağmen neden elinize gelmemiş merak konusu olsa da, bu miras sayesinde feraha kavuşacaksınız. Her gün ettiğiniz duaların üzerine dua katarak, ona şükredeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre yeni bir ev anlamına gelmektedir. Maddi açıdan alamadığınız o evi artık alacağınıza işaret eder. Birikimlerinizin üzerine bir yerden alacağınız parayı ekleyerek, hayalini kurduğunuz o eve artık sahip olacaksınız. Çok çabalamış, çok uğraşmışsınız. Hayatta her şey istediğiniz gibi olmuş bir tek bu eve ulaşamamışsınız. Artık bir adım ötenizde olan bu ev size mutluluk, yenilik getirecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Anneniz ve eşiniz arasında kaldığınız durumdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Evlendiğinizden beri annenizin gereksiz çıkışlarına maruz kalmış, eşiniz ile huzurunuz bozulmuş. Annenize olan düşkünlüğünüz yüzünden bu durumu görememişsiniz. Ama artık gözlerinizi açacak, aslında annenizin haksız olduğunu anlayacaksınız. Karşılıklı oturup konuşarak bu işin üstesinden geleceksiniz.

Hane içerisinde bir mevlit olacağı anlamına gelmektedir. Bir dileğinizin gerçekleşmesi durumunda mevlit okutacağınızı söyleyerek niyet etmişsiniz. Nihayet istediğiniz dileğiniz gerçekleşmiş. Kısa zaman içinde hane de kalabalık bir mevlit okutacaksınız. Bu mevlit sizi öyle rahatlatacak ki, üzerinizden resmen bir yük kalkacak.

Dostlarınız ile aranıza girmeye çalışan bir kara kedinin varlığının açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. Sizin hakkınızda yalan yanlış konuşarak dostlarınız ile aranızda sorunlar yaşanmasına neden olmuş. Kısa zaman içinde siz tüm bunlara şahit olacak o kişinin açığa çıkmasını sağlayacaksınız. Arkanızdan neden bu şekilde konuştuğunu anlamlandıramıyor olsanız da, dostlarınızla aranızdaki sorunların çözülmesine çok sevineceksiniz.

Çocuğunuzun çok hareketli olması sizi endişelendiriyor. Sabahtan akşama kadar peşinde koşmak sizi fazla yormuş. Kısa zaman içinde biri ile karşılaşacak çocuğunuzun geleceği hakkında konuşacaksınız. Siz çocuğunuza yaramaz diyorsunuz ama çocuğunuzun aslında üstün zekalı olduğunu öğreneceksiniz. Çok gurur duyacak ve geleceği için elinizden geleni yapacaksınız. Yeni bir okul ve yeni arkadaş çevresi edinmesine imkan sağlayacak, daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer odaklı hayatınızda, her şeyin planlı olması sizi çok mutlu ediyor. Burcunuzun temel özelliği olan disiplin sayesinde çok güzel mevkilere geleceksiniz. İş hayatında sevilen ve saygı duyulan birisiniz. Yaptığınız işler ile güzel başarılara imza atıyorsunuz. Daha başarılı ve bol kazançlı bir döneme gireceksiniz.

Yeni bir iş kuracağınız anlamına gelmektedir. Hayalinizdeki işe, nihayet girecek ve çok güzel paralar kazanacaksınız. Kimsenin sizden beklemediği çalışma performansı sergileyerek, herkesi şaşkına çevireceksiniz. Aslında istediğiniz iş olduğunda, elinizden hiç bir şey kaçmaz. Güzel bir işe sahip olacağınız ve herkesin takdirini toplayacağınız harika bir dönem sizi bekliyor. Keyfini çıkartın.

Yanlış anlaşılmalar sonucunda ayrıldığınız iş yerine geri döneceğiniz anlamına gelmektedir. Sizin arkanızdan kuyunuzu kazan kişi sizin işten çıkmanıza neden olmuş. Ama siz işten çıktıktan sonra da rahat durmamış, yaptığınız işler üzerinde oynamalar yapmış. Fakat yöneticiniz bu sinsinin açığa çıkmasını sağlamış. Neden size kötülük yaptığını anlatamasa da yöneticileriniz hiç vakit kaybetmeden sizi iş yerine geri çağırarak, tekrar işe geri dönmenizi sağlamış. Tekrar çalışmaya başlayacak, hayatınızda daha öz güvenli olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız son derece yerinde olduğu anlamına gelmektedir. Endişelerinizin boşa çıkacağı ve kendinizi silkelemenize işaret eder. Boş yere panik yapıyor, durduk yere hasta gibi davranıyorsunuz. Fazla evhamlı oluşunuz size iyi gelmiyor. Güzel bir tatil sizin yenilenmenizi sağlayacak. Kısa zaman içinde bir tatile çıkarak kendinizi ödüllendirin.

Hamilelikleriniz hep sorunlu geçmiş, ve düşükle sonuçlanan gebelikleriniz olmuş. Artık  düşük yapmaktan korkar hale gelmişsiniz. Endişelenmeyin, hamileliğiniz çok güzel geçecek ve sağlıkla kucağınıza çocuğunuzu alacaksınız. Yıllardır beklediğiniz bu bebek, sizi çok mutlu edecek ve sağlıkla sıhhatle kucağınıza alacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.