Kahve Falında Kapı Görmek

23.07.2015
Kahve Falında Kapı Görmek

Kahve falında kapı görmek, kişinin evli veya bekar olmasına ya da genç veya yaşlı olmasına göre farklı anlamlara sahiptir. Evli ise size sunulacak bir seçeneğin habercisidir. Bu bir iş teklifi de olabilir, çocuk isteyip istememeniz hakkında bir konuşma da olabilir. Ancak belirgin bir koyulukta ayrıca hafif de olsa aralık bir şekilde görünüyorsa bu size bolluk bereketin geleceğinin habercisidir.

Bekar ise çevrenizdeki insanların yalanlarını duymaktan sıkıldığınız ve kaçıp gitmek istediğiniz anlamına gelir. Size yalanların söylenip durması sizin yaşantınızda zorluklarla mücadele etmenize neden olduğundan bu insanlardan uzaklaşmak istiyorsunuz. Ufak bir kapı ise bu insanlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genç yaşlarda ise, bu kişinin bir sıkıntının üstesinden gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle aile veya arkadaş çevresinde oluşabilecek kavgalardan fikir ayrılıklarından uzak olması ya da bunlara mahal vermemesi gerekmektedir. Ayrıca çevresinde bir takım dedikodular dönmekte ve bazılarının oyununa düşürülmesi planlanmaktadır. Bunlara karşı da dikkatli olmanız gerekmektedir. Bunlara ek olarak hayatınızda gitmeyi görmeyi istediğiniz bir yere yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Bu bir şehir, ev ya da bir yakınınızda olabilir. Daha ileri yaşlarda iseniz son zamanlarda sizi zor duruma sokan insanları yaşantınızdan çıkarmak istediğiniz ancak onların hayatınızda büyük yerleri olduğu anlamındadır. Onları atmak onlardan kopmak istiyorsunuz ancak onlar sizin yaşantınızda bir evin kapısı gibiler. Onlarsız ev, ev olamaz. Bu sebepten onlarla yüzleşmeli ve sorununuz neyse bir an önce açıklamalarınızı yaparak sorunu çözmeniz gerekmektedir. Ekonomik anlamda bazı sorunlarınızı da düzene sokacağınız ve daha rahat bir hayata başlayacağınız anlamına gelir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda bir takım sorunların artık yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Fazla kıskançsınız bu kıskançlıklarınız sevgiliniz ile aranızda sorunlar olmasına neden oluyor. Ondan fazla beklentiniz var, bu da ilişkide sizi ve onu mutsuz ediyor. Kendinizde yapacağınız değişikler, bu sorunların artık biteceğine işaret eder. Artık karar alacak, gereksiz yere kıskançlıklar yapmayacaksınız. Çünkü sizde biliyorsunuz ki sevgilinizin gözü sizden başka kimseyi görmüyor. Ona karşı daha güvenli yaklaşacak daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Evliliğiniz boyunca tek hayaliniz bir çocuk sahibi olmak. Bu sembol gösteriyor ki artık bir çocuk sahibi olacaksınız. Eşinizle birlikte uzun süre tedaviler görmüşsünüz. Artık bu tedavilerin meyvesini yiyeceksiniz. Kısa zaman içinde çocuk müjdesi alacak, hanede güneş doğacaktır. Artık kendinizi suçlamayı bırakarak, hamileliğinize yoğunlaşacaksınız. Eşinizle beraber çok mutlu ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Kısa zaman önce ayrıldığınız sevgilinizin size geri döneceği anlamına gelmektedir. Siz başta geri duracak, peşinizden koşmasını isteyeceksiniz. Ama ona olan sevginiz sayesinde kıyamayacak, barışacaksınız. Ayrılığı geride bırakacak, daha mutlu birlikteliğe başlayacaksınız. Sevgilinizle her şeyin daha güzel olacağı döneme gireceksiniz.

Para

Aile büyüklerinden birisini uzun seneler önce kaybetmişsiniz. Aslında hiç bir beklentinizde olmamış geride bıraktıklarından. Onun ölümü sizde şok etkisi yarattığı için, parayı mirası hiç gündeme dahi getirmemişsiniz. Bu aralar sıkıntılı dönemden geçiyor olabilirsiniz ama bu durum geçecek. Çünkü o aile büyüğünüzden size yüklü miktarda miras kalmış. Bu miras üzerinden yıllar geçmesine rağmen neden elinize gelmemiş merak konusu olsa da, bu miras sayesinde feraha kavuşacaksınız. Her gün ettiğiniz duaların üzerine dua katarak, ona şükredeceksiniz.

Yeni bir ev anlamına gelmektedir. Maddi açıdan alamadığınız o evi artık alacağınıza işaret eder. Birikimlerinizin üzerine bir yerden alacağınız parayı ekleyerek, hayalini kurduğunuz o eve artık sahip olacaksınız. Çok çabalamış, çok uğraşmışsınız. Hayatta her şey istediğiniz gibi olmuş bir tek bu eve ulaşamamışsınız. Artık bir adım ötenizde olan bu ev size mutluluk, yenilik getirecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Anneniz ve eşiniz arasında kaldığınız durumdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Evlendiğinizden beri annenizin gereksiz çıkışlarına maruz kalmış, eşiniz ile huzurunuz bozulmuş. Annenize olan düşkünlüğünüz yüzünden bu durumu görememişsiniz. Ama artık gözlerinizi açacak, aslında annenizin haksız olduğunu anlayacaksınız. Karşılıklı oturup konuşarak bu işin üstesinden geleceksiniz.

Hane içerisinde bir mevlit olacağı anlamına gelmektedir. Bir dileğinizin gerçekleşmesi durumunda mevlit okutacağınızı söyleyerek niyet etmişsiniz. Nihayet istediğiniz dileğiniz gerçekleşmiş. Kısa zaman içinde hane de kalabalık bir mevlit okutacaksınız. Bu mevlit sizi öyle rahatlatacak ki, üzerinizden resmen bir yük kalkacak.

Dostlarınız ile aranıza girmeye çalışan bir kara kedinin varlığının açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. Sizin hakkınızda yalan yanlış konuşarak dostlarınız ile aranızda sorunlar yaşanmasına neden olmuş. Kısa zaman içinde siz tüm bunlara şahit olacak o kişinin açığa çıkmasını sağlayacaksınız. Arkanızdan neden bu şekilde konuştuğunu anlamlandıramıyor olsanız da, dostlarınızla aranızdaki sorunların çözülmesine çok sevineceksiniz.

Çocuğunuzun çok hareketli olması sizi endişelendiriyor. Sabahtan akşama kadar peşinde koşmak sizi fazla yormuş. Kısa zaman içinde biri ile karşılaşacak çocuğunuzun geleceği hakkında konuşacaksınız. Siz çocuğunuza yaramaz diyorsunuz ama çocuğunuzun aslında üstün zekalı olduğunu öğreneceksiniz. Çok gurur duyacak ve geleceği için elinizden geleni yapacaksınız. Yeni bir okul ve yeni arkadaş çevresi edinmesine imkan sağlayacak, daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer

Kariyer odaklı hayatınızda, her şeyin planlı olması sizi çok mutlu ediyor. Burcunuzun temel özelliği olan disiplin sayesinde çok güzel mevkilere geleceksiniz. İş hayatında sevilen ve saygı duyulan birisiniz. Yaptığınız işler ile güzel başarılara imza atıyorsunuz. Daha başarılı ve bol kazançlı bir döneme gireceksiniz.

Yeni bir iş kuracağınız anlamına gelmektedir. Hayalinizdeki işe, nihayet girecek ve çok güzel paralar kazanacaksınız. Kimsenin sizden beklemediği çalışma performansı sergileyerek, herkesi şaşkına çevireceksiniz. Aslında istediğiniz iş olduğunda, elinizden hiç bir şey kaçmaz. Güzel bir işe sahip olacağınız ve herkesin takdirini toplayacağınız harika bir dönem sizi bekliyor. Keyfini çıkartın.

Yanlış anlaşılmalar sonucunda ayrıldığınız iş yerine geri döneceğiniz anlamına gelmektedir. Sizin arkanızdan kuyunuzu kazan kişi sizin işten çıkmanıza neden olmuş. Ama siz işten çıktıktan sonra da rahat durmamış, yaptığınız işler üzerinde oynamalar yapmış. Fakat yöneticiniz bu sinsinin açığa çıkmasını sağlamış. Neden size kötülük yaptığını anlatamasa da yöneticileriniz hiç vakit kaybetmeden sizi iş yerine geri çağırarak, tekrar işe geri dönmenizi sağlamış. Tekrar çalışmaya başlayacak, hayatınızda daha öz güvenli olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Sağlık

Sağlığınız son derece yerinde olduğu anlamına gelmektedir. Endişelerinizin boşa çıkacağı ve kendinizi silkelemenize işaret eder. Boş yere panik yapıyor, durduk yere hasta gibi davranıyorsunuz. Fazla evhamlı oluşunuz size iyi gelmiyor. Güzel bir tatil sizin yenilenmenizi sağlayacak. Kısa zaman içinde bir tatile çıkarak kendinizi ödüllendirin.

Hamilelikleriniz hep sorunlu geçmiş, ve düşükle sonuçlanan gebelikleriniz olmuş. Artık  düşük yapmaktan korkar hale gelmişsiniz. Endişelenmeyin, hamileliğiniz çok güzel geçecek ve sağlıkla kucağınıza çocuğunuzu alacaksınız. Yıllardır beklediğiniz bu bebek, sizi çok mutlu edecek ve sağlıkla sıhhatle kucağınıza alacaksınız.


 

Kahve Falında Bahçe Kapısı Görmek

Zorlu ve sancılı zamanların ardından kavuşulacak sonsuz ferahlık ve huzura işaret eder. Yıllarca çekilen sıkıntılar, üstesinden gelinemeyen problemler ya da altından kalkılamayan kötü olayların ardından gelecek günlerin mutluluk dolu, sakin ve sıkıntılardan uzak olacağını gösterir. Yeni fikirlerin edinileceğine, bu fikirler ışığında da geleceğe dair bir takım yatırımlar yapılarak bir daha asla zor günler yaşanmayacağına dalalettir. Özellikle parasal anlamda yaşanan sıkıntıları unutturacak kadar maddi gelir elde edileceğini ve bu gelirin huzur ve mutluluğu da beraberinde getireceğini gösterir. Maddi anlamdaki ferahlıkla beraber insanlarla olan ilişkilerin de düzeleceğini ve arkadaş çevresinin giderek artacağını işaret eder.

Huzura giden yolda ilk adımların zaten atılmış olduğunu, devam etmek için gereken cesaretin ne kadar olumlu sonuçlar vereceğini gösterir. Cesaret gösterildiği takdirde zorluklarla baş etmek çok kolaylaşacak ve her problem çözüme kavuşturulabilecektir. Bununla beraber özellikle iş hayatında yaşanan sıkıntılar, fazla çaba göstermeye gerek kalmadan kendiliğinden yok olacaktır. Aile ile ilgili sorunlarda ise bireyler birbirlerini daha iyi anlar hale gelecek, böylece aile içi dayanışma artacak ve en ufak bir sorunun çözümünde herkes birbirine yardım edecektir. Büyük ve heybetli bir görünümde ortaya çıktıysa zorlukların aşılması için çok kısa bir süre geçeceğini gösterir. Daha küçük ve harapsa o zaman biraz daha sabırlı olmak gerektiği, ancak sabrettikten sonra erişilecek ferahlığın bir daha asla kaybedilmeyeceği anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ev Kapısı Görmek

İş ile yorumlanır. Şayet işsiz ise işe girecek demektir. Eğer çalışan biri ise yeni bir işe başlayacağı eski işinden ayrılacağı ile yorumlanır. Bu yeni iş kapısı eskisinden çok daha kazançlı olacaktır. Bazı yorumculara göre yeni bir kapıdan girmeye yeni bir haneye katılmaya kısacası evlenmeye işarettir.

Evden çıkacak biri ile yorumlanır. Hanesinden birinin evden ayrılacağı anlamına gelir. Bu ayrılma bir eğitim sebebi ile yada iş vesilesi ile gerçekleşecek bir ayrılık olabilir. Geçici süreli bir ayrılık olsa da süre olarak oldukça uzun olacaktır. Bu ayrılığın hayırlı bir sebeple olacağına işarettir.

Sıkıntılarının sona ermesi ile mutlu, ferah ve rahat günlerin olacak. İş ve maddi sıkıntıların yoluna girdikten sonra, heyecanlı ve tutkulu bir aşk arayışına gireceğin görünüyor. Arkadaşların sevgilileri ile birlikteyken senin yalnız olman, canını sıkıyor gibi görünüyor. Aslında etkileyici bir yapın var etrafında seninle birlikte olmak için can atan pek çok bayan var. Sen biraz seçim konusunda çok titiz davranıyorsun. Bu zamana kadar yaptığın gereksiz harcamalardan ötürü şu sıralar biraz maddi sıkıntı çekiyor gibisin. Maddi sıkıntılarını çözmek için ailenden destek göreceksin. Eline geçen parayı birikim olarak değerlendirmen, ileride sıkıntı çekmeni de önleyecektir. Çok renkli ve şen şakrak bir kişiliğin var, bu halin ile etrafındaki herkesi mutlu edebiliyorsun. Yeni bir iş teklifi söz konusu olabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ev


 

Kahve Falında Aydınlık Kapı Görmek

Kişinin zorlu günler geçirdiği ve bu günlerini artık geride bırakıp yeni bir başlangıç yapmak istediğini ifade eder. Yeni başlangıçlar genelde aşk iş ve parasal durumlardan dolayı olabilir bu yüzden fincanda görülen sembolün yeri çok önemlidir. Fincanı alt ve üst olarak değerlendirdiğinizde üstte ise sizin için açılacak güzel günlerin pek yakında geleceğini ifade ederken altta olması sizin değişim ve başlangıç yapmak için biraz daha zorlu yolunuz olduğunu ifade etmektedir. Ayrıca fincanı saat yönünde dörde bölersek o zamanda bu durumun gerçekleşeceği zaman hakkında da bilgi verir. Tabakta çıkmışsa o zaman fincanınızı doğrular ve yeni bir başlangıcı size müjdeler.

Tek başına yeni bir başlangıç olarak ifade edilse de yanındaki diğer figürlerle de değerlendirilip ona göre yorumlanması gerekmektedir. Eğer bu kapının önünde veya arkasında kalp varsa sevdiğinizle ilgili bir sorunun geride kalacağı ve yeni bir başlangıç yapacağınıza, bir bayrak varsa işinizle ilgili bir değişiklik yaşanacak veya yeni bir işe başlayacağınız, bir insan figürü varsa o zamanda birinden yardım alarak bunu gerçekleştireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Çok yakın bir zaman içerisinde sizi sevindirecek bir haber alacaksınız. Bütün acı ve sıkıntılarınız geçecek. Yeni bir kişiye aşk kapılarını açacaksın. İkinci baharını yaşayacaksın diyebilirim. Ama çevrendeki söylentileri dikkate almamalısın. Sevdiğin birisi bir rahatsızlık geçirecek bu süreçte yanında sen olacaksın. Kısa vakitte atlatacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Lamba


 

Kahve Falında Kapı Tokmağı Görmek

Senin için gelmek üzere olan kısmetlerin kısa süre içerisinde kapını çalacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle bir haldesin ki tam artık yalnızlıktan sıkılıyorsun ve ne yapacak olduğunu bilmiyorsun ve o an senin hayatına gelip yerleşiyor. Aslında o kadar çok kişi de var ki senin hayatında yer almak isteyen sen bir türlü kısmetin bağlanmış gibi armudun sapı üzümün çöpü der iken kimseyi beğenmiyor oluşundan dolayı da bir ömür yalnız kalmaya kendini mahkum ediyorsun. Artık bu durumdan kendin de sıkılarak pes edip hayatına girmek isteyenler için kafa yapına uygun olan birini kabul etmen gerçekten de senin için de o kadar iyi olacak ki hem de hayatının her alanında senin yanında yer alacak olması oldukça da iyi olacaktır.

Her şeyin yanı sıra sana gelen bu kısmetlerden birinin sadece lafta da değil bir ömür olan hayatını da sana adamak için gelmiş olmasından dolayı her iki taraf da o kadar mutlu olan anlar geçiriyor ki görünce emin olabilirsin ki kendin bile hayretler içerisinde kalıyorsun. Gözlerinden ziyade o kişiye kalbin ile bakıyor olman da senin hayatın daha da özel olan anlarını gerçek kişi ile geçirmen konusunda da sana oldukça önemli yardımlarının olacak olduğuna da işaret etmektedir.


 

Kahve Falında Kapı Kolu Görmek

Hiç beklemediği bir anda müjdeli bir haberi alacağına ve bu haberden gelecek olan bilginin sizi olumlu yönde oldukça etkileyeceğine yorumlanmaktadır. Özellikle iş ya da okul çalışmalarınızla ilgili çok önemli başarılar elde edeceğinize ve bu başarılardan dolayı da sizi destekleyecek birçok elin varlığını sırtınızda hissedeceğinize yorumlanırken bir diğer yoruma göre de hem maddi hem de manevi anlamda çok rahat bir döneme gireceğinize delalet eder.

Hayatınız boyunca olumsuz düşüncelerden uzak duran bir kişiliğe sahip olduğunuza, hayatınızı her zaman güzel ve neşeli geçirmek için her zaman yeni planlar yaptığınıza ve etrafınızdaki insanları sevindirmek için çabalayıp durduğunuza işaret etmektedir. Uzaktan bir elin her zaman sizi koruyup kolladığına da yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri uzak durduğunuz aile özlemine, güzel hayatınıza ve mutlu günlerinize kavuşacağınıza tabir edilir.


 

Kahve Falında Kapı Tokmağı Görmek

Hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılara ve yaşadığınız zor günlere rağmen kendinizi toparlamayı başaracak; adeta küllerinizden doğarak yaşamınıza çok farklı biri halinde devam edeceksiniz. Özellikle maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar son bulacak; harika bir iş fırsatıyla karşılaşıp bugüne kadar aldığınız tüm borçları ödeyerek yatırım yapma fırsatı bulacaksınız.

Bir birikimin harcanması demektir. Kişi yapmış olduğu bir birikimi harcayacaktır. Fakat bu harcamayı kendisi için değil bir başkasını için harcayacaktır. Çok sevdiği bir kimsenin bir işini çözmek için bütün birikimini verecek olan kişi bu yaptığı iyiliğinin karşılığını kısa zamanda fazlası ile geri alacak hem arkadaşından zaman içerisinde yaptığı yardımı geri alacak hem de Allah katında bu davranışı ödüllendirilerek nasibi açılacaktır.


 

Kahve Falında Kapı Kilidi Görmek

Geçmişi geride bırakarak yepyeni bir hayata adım atmak anlamına gelir. Bu süreçte uzun zamandır hayatınızda olan ancak sizi mutlu etmeyen insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sevgilinizden ayrılıp inzivaya çekilebilirsiniz. Ancak kısa süre sonra karşınıza sizi çok ama çok mutlu edecek, birçok ortak yanınızın olduğu biri çıkacak ve yaşadığınız tüm kötü anları unutmanızı sağlayacak.

Hiç tanımadığınız bir kimseden ve hiç beklemediğiniz anda gelen maddi yardımı da işaret etmektedir. Tam sıkışmaya başladığınızı hissettiğiniz anda bu beklenmedik kişiden gelen bu yardım sizlerin hem başarınız için biraz daha katkı sağlamanıza hem de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımda bulunmanıza karşılık gelmektedir. Bu sıralar bunu biraz daha dikkati bir şekilde düşünür iseniz çevrenizden gelecek olan bu yardımı da biraz daha hızlandırmış olursunuz.


 

Kahve Falında Kapı Deliği Görmek

Oldukça paylaşımcı ve herkese iyi niyet ile yaklaşan biri olduğunuzu da işaret etmektedir. Kim zor duruma girdiğini düşünüyor olsa direkt size gelerek sizden yardım alabileceğini bilmesi de insanların biraz daha kendini güvende hissetmesini sağlamaktadır. Sizin sadece maddi açıdan değil aynı zamanda kalbinizin de oldukça zengin olan birisi olduğunuzu da göstermektedir.

Uzun süredir düşündüğünüz ev değişikliğini yakında yapacağınız, bu değişikliğin size ve ailenize olumlu etki edeceği anlamında gelir. Bu değişiklik geride bıraktığınız hayatınıza dair olumsuzlukları da alıp götürecek, yerleştiğiniz yeni evinizdeki ferahlık sayesinde siz ve aileniz huzura ve mutluluğa kavuşacaksınız demektir.

Uzun bir yolculuğa çıkacağınızın ve orada çok iyi tecrübeler kazanacağınızın habercisidir. Gittiğiniz yerde yeni birçok kişi ile tanışabilir ve hayatınıza yeni insanlar sokabilirsiniz. Bu gezi sizin ruhunuza yaptığınız bir yolculuk olabilir. Uzun yıllar çözmek için uğraştığınız problemlerinizi bu gezi sayesinde çözebilir ve yarım bıraktığınız birçok şeyi halledebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Nokta


 

Kahve Falında Kapı Anahtarı Görmek

Genellikle hayra yorumlanmaktadır. Hayatının sakin ve huzurlu bir şekilde ilerleyeceğini işaret eder. Şansının artacağına, herkesin imreneceği bir mutluluğu olacağına işarettir. Yakın zamanda üne kavuşacağına, sevince ve helal mala dalalet eder. Salih bir evladı olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Dostları ve yakınları ile muhabbeti artar. Sevilen bir kişi olur. Duygusal hayatı kötü ise yakında düzeleceğine de yorumlanır. Kısa zamanda müjdeli bir haber alacağına anlamına gelir.

Bereketin, bolluğun ve huzurun sembolüdür. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmeye ve çeşitli zorluklar karşısında ayakta durmaya işarettir. Hayırlı kazançların, ahlaklı davranışların ve inancın sembolüdür. Yolunuzu aydınlatan ışık gibidir. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan, sizi huzursuz eden, cevap aradığınız konularda cevaplar bulacaksınız demektir. Hedef ve isteklerinizin gerçekleşme zamanının geldiğini gösterir.

Dikkatinizin çok yüksek olması gereken bir dönemde olduğunuzu ve bu dönemde daha fazla çalışmanız gerektiğini söyler. Bu dönemde zihninizin açık olduğunu, öğrenmek açısından daha kolay bir dönem geçireceğinizi söyler. Ayrıca bu dönemde çok popüler biri olabilirsiniz ve bu sayede iş hayatınızda daha saygın pozisyonlara gelebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Anahtar


 

Kahve Falında Kapı Açılması Görmek

Yaşadığın sancılı günlerin ardından sis bulutunun üzerinden kalkacağına ve adeta hayatına güneşin yeniden doğacağına işaret eder. Kendini sevdiğin uğraşlara ve hobilere verdiğin takdirde yeteneklerinin gücüne varacağın, hayatın anlamını yeniden bulacağın anlamına gelir. Etrafında sana yardım etmek için hazır bekleyen arkadaşlarının ve aile üyelerinin olduğuna dalalet eder.

Hayatınızda büyük bir aydınlanma yaşanacağına ancak bunun olması için belli bir zamanın geçmesi gerektiğine işarettir. Hayatınıza çeki düzen vermek için çıktığınız yoldan asla dönmemeli; yol ne kadar uzun ve sancılı olursa olsun pes etmeden ve sabırla devam etmelisiniz. Azminiz ve istikrarınız sayesinde çevrenizdeki insanların da size karşı bakış açısı değişecek ve uzanan yardım ellerinin sayısı artacaktır. Süreç boyunca size yardım eden insanları, hayatınızı rayına oturtmayı başardığınızda asla unutmamalı ve size ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmalısınız.

Aşk hayatında yaşanacak bir takım olumlu değişmelerin göstergesidir. İlişkinizin yolunu kaybettiğini düşünüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, çok yakın bir zamanda partneriniz size bu konuda uzun bir konuşma yapabilir ve bu konuşmanın sonu kusursuz bir çözüm önerisiyle bitebilir. Ona güvenmeli ve önerisi üzerine olumlu düşünmelisiniz.


 

Kahve Falında Kale Kapısı Görmek

Daha önce düşmanı olarak gördüğünüz bir insana acıyarak merhamet edeceğimize yorulur. Karşınızdaki kişinin küstah davranışlarından hiç hoşlanmaz ve ona karşı bir antipati duyarken ufak bir olaya şahit olarak aslında bu kişinin yaşadığı hayat şartlarının zorluğundan böyle davrandığını anlayacağınıza işaret eder. Eğer bu kişiyle doğru bir şekilde iletişime geçmeyi başarırsanız aranızda derin bir dostluk gelişecektir.

Değişimin, asilliğin, cömertliğin, fedakarlığın işaretidir. Akrabalarınız arasında, arkadaşlarınız arasında ya da bir şekilde sosyal hayatınızda yardımınıza muhtaç insanlar olabilir. Bu insanları görmezden gelmemeli, onlara sırt çevirmemelisiniz. Size gerçekten ihtiyaçları olabilir. Bu insanlara yardım etmek daha sonra sizin için de bolluk ve bereket kapılarını açabilir.

Hiç hesapta olmayan bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğun size katacaklarıyla bir ömür boyu harika bir hayat süreceğinize işaret eder. Kafanızı dinleyebileceğiniz, gürültüden ve problemlerden uzak sakin bir yere gidebilir, huzur içinde birkaç gün geçirebilirsiniz. Ancak yanınızda size eşlik eden biri olmayabilir. Bu durum kesinlikle cesaretinizi kırmamalı ve o yolculuğa çıkmaktan asla vazgeçmemelisiniz. Çıktığınız bu yolculuk sayesinde yeni yerler ve insanlar keşfederek hayatınızın akışının değiştiğini göreceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kule

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.