Kahve Falında F Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında F Harfi Görmek

Kahve falında f harfi görmek, bu dönem işiniz hiç olmadığı kadar iyi gideceği anlamına gelir. Maddi anlamda yaşadığınız tüm sıkıntıları işiniz sayesinde atlatacaksınız. Uzun zamandır sıkıntısı çektiğimiz borçların, ödemelerim ve ihtiyaçların hallolma zamanı geldi. Bu dönem derin bir nefes alacaksınız. İşinizdeki ilerlemeyi aileniz ve arkadaşlarınız ile kutlayabilirsiniz. Çünkü bu dönem başarınız dillere destan bir hal alacak.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda heyecanlı günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Bu gelişmeler karşınıza yeni bir kısmet çıkması ile alakalı olabilir. Karşınıza çıkan bu kişi uzun zamandır beklediğimiz, hayatınızda olması gereken kişi gibi görünüyor.

Zor geçen günlerin ardından yaralarınızı saracak birini bekliyor gibi görünüyorsunuz. Bu bekleyiş çok yakın zamanda son bulacak. Karşılaşacağınız bu kişi başınızı aşkı ile döndürecek, ansızın gelen hediyeler ile heyecanlanmanızı sağlayacak.

Özellikle ailenizden evlilik ile alakalı gördüğünüz baskılar son bulacak gibi gözüküyor. Bu kişi ile iyi anlaşmanız sonucu, evlilik ile sonuçlanabilir. Saf ve temiz kalbi sizin aşkınız ile dolup taşacak, gözleri sizden başka kimseyi görmeyecek ve sonsuza kadar birbirinize bağlı olarak yaşayacakmış gibi gözükmektedir.

Ayrıca arkadaşlarınız tarafından da tam not alacak gibi gözükmektesiniz. Her zaman yanınızda olan arkadaşlarınız, sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyorlar. Bu kişi ile alakalı olarak da sizi üzecek bir durum hissetselerdi muhtemelen hemen size söylerlerdi.

Ancak karşınıza çıkacak bu kişi ve büyük ihtimal ile evleneceğiniz adam o kadar iyi ki onu kötüleyecek bir şey bulamayacaklar.İlk görüşte aşka hazır olmanız gereken bu dönemde oldukça yakışıklı, giyimine kuşamına özen gösteren, temiz ve bakımlı bir kişi ile karşılaşacaksınız. Onu daha fazla etkilemek adına sizde daha özenli ve bakımlı görünmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Yaşantınıza girecek insan hakkında da bilgi verir. Bu kişi size oranla daha çok konuşkan ve aile ilişkilerinde çok yeterli olmayan birisidir. Onun için arkadaşlık çok önemlidir. Duygusal olan ilişkilerde cesur adımlar atarak sizi şaşırtabilir ama mutlu da edebilir. Sürprizlere çok açık değildir. Başına gelecek şey iyi de olsa kötü de olsa önceden haberinin olmasından hoşlanır. Sabırsızdır. Hediye aldığınızı söylediğinizde mutlaka öğrenmek isteyecek ağzınızı yoklayarak çabalayacaktır. Güvenilir, dürüst çocuk kalpli bir insandır. Mutlu edilmesi kolay ve o mutluluk ile size teşekkür eder gibi yaklaşan bir kişidir. Aile ilişkilerinde çok iyi olmadığından sizin ailenizle olan durumlarınız onu rahatsız etmez, hatta sizin ailenizi daha candan bularak onlarla kaynaşır. Kendi ailesinden görmediği anlayış ve ilgiyi iyi bir anne baba olarak çocukları ile hayatı dolu dolu yaşar.

Para Yorumu

Bu dönemde para, hayatınızın büyük bir bölümünü kapsayacak gibi gözükmektedir. İşinizdeki ilerlemeler finansal anlamda çok daha iyi bir konuma gelmenizi sağlayacaktır. Bu ilerleme hem kariyer hayatınızı hem de özel sorunlarınıza çok iyi geleceğe benziyor.

Uzun zaman sonra derin bir nefes alıp, borç ödemekten kurtulabilirsiniz. Dahası uzun zamandır istediğiniz, hep hayalini kurduğumuz şeylere de bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Finansal anlamda rahatlama özel hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek gibi durmakta. Bu dönem, karşınıza çıkan kişiyi kendinize daha fazla aşık edebilirsiniz. Para anlamında rahatlama, kendinize olan güveninizin de artmasını sağlayacak ve hoşlandığınız kişiye ufak jestler yapmanıza yardımcı olacak.

Para konusunda rahatlama yaşadığınız bir döneme girdiğiniz için kendinize daha fazla vakit de ayırabilirsiniz. Uzun zamandır gitmek istediğiniz ancak maddi sebeplerden dolayı ertelediğiniz bazı yerleri görme vaktiniz gelmiş. Ayrıca ailenize de maddi açıdan katkıda bulunup, daha mutlu hissetmeyi sağlayabilirsiniz.

Maddi açıdan sıkıntıda olmak zor günler geçirmenize neden olmuş gibi gözükmekte. Bu zorluk en sonunda kendini daha rahat bir döneme bırakmış olacak ve daha fazla hırslanmanızı sağlayacaktır.

Azimli bir şekilde çalıştığınız zaman iş alanında ne kadar ilerleyebildiğinizi gördüğünüz için bu hoşun gidecek gibi gözüküyor ve devamının gelmesini isteyeceksiniz. Bu da kariyerinizi daha ileri seviyelere taşımak için elinize geçmiş büyük bir fırsat olabilir, değerlendirmeniz gerekir. Bu sayede maddi açıdan daha da yükselebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ile yaşadığınız sorunlar çözüm noktasına ulaşabilir. Uzun zamandır yaşadığınız tatsızlıklar, kavgalar ve küslükler en sonunda son bulacak gibi gözükmektedir.

Bu barışma da bir aile üyesinin emeği geçiyor olabilir. Bu kişiyi dinlemek çok doğru kararlar vermenizi sağlamaktadır. Kendi iç dünyanızda kurduğumuz bazı kuruntuların yanlış olduğunu anlayacak ve ailenize bir şans daha vermek isteyeceksiniz.

Bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu günler, aylar veya yıllar geçtikçe daha çok anlayacaksınız. Aile, şu hayattaki en önemli varlıktır ve küs kaldığınız günlerin acısını çıkartmak isteyeceksiniz.

Bu yüzden bol bol aileniz ile vakit geçirdiğiniz, hep beraber gitmek isteyip gidemediğimiz yerlere gittiğiniz günlerin başlangıcı olacak diyebiliriz. Bu dönemi çok iyi bir şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz ve bunu da başaracaksınız.

Aileniz ile kurduğunuz bu yakınlık kaybettiğimiz uzak günleri unutmanız için çok güzel bir fırsat olacaktır. Özellikle içinizde birikmiş özlem duygusu ile beraber diğer duygular da artınca oldukça duygusal olduğunuz bir dönem geçirebilirsiniz.

Fakat bu duygusallık iyi anlamda olacak. Mutluluk gözyaşları dökecek, eski anıları yad edeceksiniz. Bu dönemde ne kadar büyüdüğünü, neler başarıp neler başaramadığınızı idrak ettiğiniz bir dönem olacak.

Aileniz ile yeniden bir araya gelmek, sizi daha düşünceli biri yapacak. Ancak düşünceli oluşunuz hayatınızı sorgulamanızı sağlayacak ve bu sayede daha doğru kararlar verebileceksiniz. Aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz bir ailenizin olması, kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlatacak.

Aile yaşantınızda sevilen evlatsınız. Çünkü vicdanlısınızdır. Vicdanlı olmanız ve ailenize kıyamadığınızdan onlar için fedakarlıklar yaparak onların sevgi ve saygısını kazanmışsınızdır. Daha önceden ilişkileriniz olduysa bunların bitme nedeni birlikte bir çift olmayı düşünen tek tarafın siz olduğunuz için ya da bazı kararları ailenizi üzmemek adına gerçekleştirmediğinizden dolayıdır. Sevecen iyi aile çocuğu ve güvenilir birisinizdir.

Sinir bozucu bir insanı hayatından en hızlı şekilde şutlamak şeklinde yorumlanır. İşin en ilginç yanı ise isminde f harfi olan bu insan fal sahibinin akrabalarından birisi bile olabilir ve yaşanan karmakarışık olaylar neticesinde tüm bağlar kopabilir. Çok yakın bir zamanda isminin içerisinde f harfi bulunan bir kişi hakkında çok sevindirici bir haber alacağınıza dalalet edilir. Bu olay bir bebek haberi yada bir evlilik haberi olarak yorumlanabilir. Ayrıca sevdiğiniz bir dostunuz ile kısa mesafeli bir yolculuğa çıkacağınızın göstergesidir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyer alanında çok güzel ilerlemelere imza atacağınız bir dönemmiş gibi gözüküyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız işler bu ay son bulabilir ve tüm bu yorgunluğun ve emeğin de karşılığını alacakmış gibi gözükmektesiniz.

Karşılığını alacak olmak, daha hırslı biri olmanızı sağlayacak ve kendinizi daha fazla işe vermenizi sağlayacak. Eğer odaklanma sorunu yaşıyorsanız, işinize olan bağlılığınız arttıkça bu sorunu aşacak gibi gözüküyorsunuz.

Doğru kararlar verdiğiniz bu dönemde, her anlamda işleriniz daha düzgün bir şekilde gitmeye başlayacak. Kariyer alanındaki bu büyüme, tüm sevdikleriniz tarafından coşku ile karşılanacak, kutlamalar ve hediyeler ile karşılaşacaksınız. İşinizi büyütmek aslında hayallerinizin ne olduğunu idrak etmenizi de sağlayacak. Daha çok istediğiniz şeyleri bulabilecek ve onlar üzerine yoğunlaşacaksınız.

Bu dönemde büyüyen işler ile beraber yoğunluk da artabilir. Ancak bu yoğunluk tamamen iş ile alakalı olduğu için ve yeni şeyler deneme dönemine giriş yapıldığı için heyecanlanmanızı sağlayacak, ufak telaşlar yerini güzelliklere bırakacaktır.

Çok yakın bir zamanda iş seyahati olarak yurt dışına çıkabilirsiniz. Bu gezi, size hem öz güven hem dil hem de sosyallik anlamında çok şey katacak, sık sık seyahat etme isteğinizi arttıracak. İş seyahatleri sonucu daha fazla bilinçlenecek ve doğru kararlar üzerine yoğunlaşacaksınız. Bu durum bir iş değişikliğine gitmenize neden olabilir. Ancak değişim, hayalinizdeki iş ve iş yeri ile ilgili olduğu için daha mutlu hissetmenizi sağlayacak.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sağlık hayatımızın çok güzel geçtiği bir dönem olarak gözükmekte. Özellikle herkesin soğuk havalara yenik düşmesi ve hastalanması, sizi etkilemeyecek gibi gözükmekte. Sağlığınızın bu kadar iyi gidiyor olması, işlerinize ve günlük hayata daha fazla odaklanmanızı sağlayacak ve enerji dolu hissetmenize yardımcı olacak.

Birkaç aydır yaşadığınız enerji düşüklüğü ve halsizlik, bu ay yerini daha hareketli bir vücuda bırakacak gibi gözükmekte. Daha rahat hissedecek ve bünyenizin ne kadar sağlam olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle çevrenizdeki çoğu kişinin hasta olması ve sizin de bundan etkilenmek istememeniz, beslenme alışkanlıklarını geliştirmenizi sağlayacak.

Uzun zamandır istediğiniz kilo verme programına başlayacak enerjiye sonunda kavuşmuş olabilirsiniz. Halsiz ve bitkin hissetmek, hiç bir şeye başlamıyor oluşunuzun sebebi olabilir. Fakat bu ay gelen enerji, kalbinizin daha iyi çalışması, bedeninize renk katacak ve daha fazla aktivite içinde olmanıza yardımcı olacak.

Sağlıklı yaşamın tadını çıkartırken, kilo verme planına da başlayacak ve doğru bir plan eşliğinde istediğiniz ideal kiloya doğru emin adımlar ile ilerleyebileceksiniz. Daha sağlıklı ve enerjik bir dönem sizi bekliyor.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.