Kahve Falında G Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında G Harfi Görmek

Kahve falında G harfi görmek fal sahibinin entelektüel, araştırmayı yeni bilgiler edinmeyi seven ve bu öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmaktan keyif alan haliyle konuşmaktan hoşlanan bir kimse olduğunu gösterir. Özgün bir karakterdir. Çevrenizde çok fazla bu çeşitten insan yoktur. Ne hakkında konuşursanız konuşun kesinlikle bilgisiz değillerdir. Dünyada var olan her şey hakkında bilgilidirler. Yaşı ilerledikçe doğayı sever ve doğaya doğru yönelim yapmak ister. Kalabalıktan hoşlanmaz ancak doğum günlerinin büyük ve görkemli ve kalabalık düzenlenmesini hayal ederler. İnce ruhludur çabuk kırılır. Küskün takılmaz ancak içine atar bir köşeye yazar onun acısını çıkarır. Yemeklerle arası şöyle böyledir. Çorbaları çok sever. Spordan hiç hoşlanmaz.

Sürekli ima ve kinaye ile konuşan birisinin fal sahibine bıkkınlık vermesi ile yorumlanır. Bu kişinin isminde g harfi olma olasılığı yüksektir fakat olmama olasılığı da vardır. Bu kısma fazla takılmadan hareket etmek daha mantıklı olacaktır. Fal sahibi olaylar sırasında soğukkanlı halini sürekli korumalı ve kendine güvenmelidir. Dini konularda sizin çok eksik bilgiye sahip olduğunuzu, daha rahat bir ahret hayatı için dini konular konusunda bilgilenmeniz gerektiği anlamına yorumlanır. Bunun için g harfine dikkat etmeniz gerekir. Sessiz sakin gibi görünen fakat içerisinde büyük kırgınlıklar biriktiren bir insan ile de yorumlanır ve isminde g harfi var ise bu kişi fal sahibidir. Fakat isminde g harfi yok ise fal sahibi bu karakterde bir insanın hışmına uğrayabilir demektir. Tartışmanın hararetinden çok karşısındaki insanın öfkesi ve içinde tuttuğu şeyler fal sahibini şaşırtabilir. Çok hayal ettiğiniz bir şeyin gerçek olacağı, iş hayatında çok yoğun dönemlerden sonra büyük bir miktar para elde edeceğiniz anlamına gelir. Bunun için iş hayatına gereken önemi vermeniz gerektiği söylenilmektedir.

Aşk Hayatı

İyi niyetini göz ardı eden kişilere karşı artık farklı olacağı kendini başkalarının eleştiri yapmasına karşı koruyacağı herkese karşı farklı davranacağı anlamına gelmektedir.

Fal baktıran kişinin yakın zaman içerisinde isminin de içinde g harfi olan biriyle tanışacağına işarettir. Bu tanışacağı kişinin iyi biri olacağı dertlerine ortak olacağı ona güvenebileceği sırlarını paylaşacağı hayatını onunla paylaşacağı bir kişi olduğuna işaret eder. Bu tanışacağı kişi ile zamanını geçireceği mutlu olacağına işarettir.

Fal sahibinin sevmediği kişiyle sürekli zaman geçirmek istediği, onun dış görüntüsünden dolayı ona ön yargılı olduğu bu durum için sonradan ona yanlış yaptığını fark ederek sürekli yanında olmak isteyecektir.

Yeni bir dostluk kuracağına da işarettir. Yeni biriyle tanışacağına fakat hemen bu insana güvenemeyeceğinden mesafeli davranacağına daha sonradan ona inanıp zaman geçirileceğine işaret eder.

Kişinin duygularının karışacağı, düşünceli zamanlar geçireceği, kafasının karışık olduğu bir dönemde olacağı bu kişilerden uzak kalması gerektiğinin farkına varacağına işaret eder. Fakat ilerleyen zamanlarda hayatına giren yeni kişilerle olacağına ve bu kişilerle iyi vakit geçireceği dostluklar kuracağı anlamına gelir. Sonunda ise ciddi düşünceleri olan, evliliğe sıcak bakan, onu fazla düşünen ve ilgilenen biri olacağına işaret eder.

Eş olarak tercih etmek istediği kişi nazik ruhlu, anlayış gösteren sevecen kişilerdir. Evli ise başına meraktan kaynaklanan sorunlar geleceğine işarettir. Fal sahibinin partneri olacak kişi hakkında verdiği bilgiler ise; güvenilir, konuşkan, dürüst ve yalan söylenmesinden hiç hoşlanmayan ancak kendi zaman zaman yalana başvurabilen bir insandır. Gayet iyi bir mesleği vardır, güzel maaş almaktadır. Sevdiğini çok kıskanır bir başkası ile merhabalaşmasına bile gönlü olmaz. Paraya önem vermez. Keyfince harcar. Bu harcamaları kendi için değil eşi için ve de birlikte istedikleri şeyler için yapar. Eşinin mutluluğa önem verir sadıktır. Ailevi ilişkileri gayet iyidir. Özellikle annesi ve kardeşleriyle çok daha iyi anlaşır. Onlarla bağı daha kuvvetlidir.

Aile ve Yaşam Alanı

İleride kalabalık bir toplumda bulunacağına, fal sahibinin düşüncelerindeki yalnız kalma korkusunun ileride olmayacağı, kalabalık ortamlara gireceği aile fertlerinin hep yanında olacağı ona destek olacağına işaret eder.

Falı bakılan kişinin sevmediği birini daha sonra fazlasıyla sıcak karşılayacağı anlama gelmektedir. Nasıl seveceğini kendisinin de bilmediği fal sahibinin, sürekli o kişinin yanında bulunacağı sürekli ona yardım edeceği, sürekli muhabbet iletişim içerisinde olacağı birbirlerinin iyi ve kötü zamanlarında yanında olacaklarına işaret eder.

Fal sahibinin sağlıklı bir yaşama, bolluk içinde geçirilen zamanlara, ileride aile kurulacağına ve aileye yeni kişiler katılacağını da gösterir. Bu kişi ise aile dostlarından biri olacağı ve onunla bütün bağlarını birleştireceği anlamındadır. Aile ile sorunlar yaşansa da sonunda bunları düzelteceği aile bireyleri ile iyi zamanlar geçireceği zor zamanların geride kaldığına işarettir.

Kişinin aile hayatında dayanışma içinde olacağı onları kırmayacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin kısmetinin açılacağı ve birisi ile beraber olup eğlenceli zamanlar geçireceği ruhsal olarak kendini iyi hissedeceğine rivayet eder. Yapacağı işten, başarılarından dolayı ailesinin ve dostlarının gurur kaynağı olacağını gösterir.

İş ve Kariyer

İş hayatında ve eğitim hayatında kendinizin doğru yolu göreceği bir sorun karşısında çözümleyici olacağınıza işarettir. İş hayatında kişinin bulunduğu mevkiden yükseleceğine işaret eder.

Ailenizle iyi ilişkiler içerisinde olacağınız huzurlu zamanlar geçireceğiniz para açısından maddi destek olacağınız kişiler olacaktır. Bir insanın hayatımıza habersiz girip bize doğru yolu göstereceği ve bizim başarılı olmamız için hayatımızda büyük işler ve fedakarlıklar yapacağına ve bize sürekli yardımının dokunacağına işaret eder.

Hayatımıza giren kişinin bizim yeteneklerimizi keşfedeceği hedeflerimiz için bize sürekli yol göstereceği bizim için imkan sağlayacağı ve bize iyilik sağlayacağı anlamına gelir. Hayatımızda önemli haberler alacağımız kendimizi iş hayatında geliştireceğimize işaret eder.

Zengin, bereketli, bolluk içinde yaşanacağına ancak işleri yoğun olup maddi kazancını daha sonraya saklayacağı anlamına da gelmektedir. Kariyer açısından sorumluluklarının olacağı bunlara önem göstereceği ciddi işler yapacağının ve büyük başarılara imza atacağını gösterir.

Okulunuzu yeni bitirmiş ya da iş değişikliği nedeniyle yeni işlere başvuru yapıyor olabilirsiniz. Bu nedenle yakın bir zamanda adının içerisinde g harfi bulunan bir kurumdan, işe kabul haberi alacaksınız ve bu durum hayatınızda bir dönüm noktası olacak. Yada yakın bir tarihte çalıştığınız bir kurumdan bir terfi alabilirsiniz. Falında g harfi çıkmış kişinin hayatında güzel olaylar vuku bulacak ve yarım kalan her işini tamamlama fırsatı yakalayacak. İsminin içerinde yada soyadında g harfi bulunan bir kişiyle tanışacağınıza dalalet edilir. Bu kişiden çok olumlu bir elektrik alacağınızın ve o kişini hayatınızda önemli bir yere sahip olacağının göstergesidir. Aynı zamanda adında g harfi bulunan bir kişiden güzel bir alacağınıza yada uzun zamandır görüşmediğiniz ve tesadüf eseri karşılaşacağınız bir dostunuza dalalet edilir.

Sağlık

Falı yorumlanan kişinin bir rahatsızlık geçireceği ve işlerini biraz ertelemek zorunda kalacağı fakat daha sonra bu kişi sağlık açısından kötü günleri geride bırakacaktır. Ama yakın zamanda tanıdığı birinin bir rahatsızlık geçireceği ve o kişiyi sonradan ziyaret edip sitem alacağı anlamına gelmektedir.

Aile içerisinde ise rahatsızlık geçirecek kişi olacak fakat rahatsız olan kişi sonradan, yaşadığı sorunları atlatacağı sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulacağına işaret eder.

Fal sahibinin iş hayatı, yoğun olacağı dönemlere gireceği, kendini biraz erteleyeceği için stres altında kalacağından sağlık sorunları yaşayacağı fakat aile desteği ve arkadaş çevresi sayesinde kendini toparlayacağı eski sağlığına geri kavuşacağı anlamına gelir.

Yakın bir dostunun rahatsızlık haberini alacağı bu kişi için maddi ve manevi destek sağlayacağı, bu kişinin sağlık sorunlarında yanında olacağına işaret eder. Fal sahibinin ise sağlık sorunlarını atlatacağı rahat bir döneme gireceğine işaret eder.

Para

Falı yorumlanan kişinin iş hayatında ilerleme yaşayacağı gibi ilerideki sıkıntılarından da bu sayede kurtulacağı anlamına gelmektedir. Fakat işlerini ertelememesi işlerinde ilerleme olması için çalışması gerektiği ve zamanında her işi yapması gerektiği anlamına gelmektedir.

Kariyerinde iyi bir yere gelip zor zamanlarını atlatacağı refah seviyesine ulaşacağı, sıkıntılı zamanlarını geride bırakacağı anlamına gelmektedir. Başarıya adım adım ilerleyeceği maddi anlamda zenginliğe ulaşacağı bol kazançlı işler yapacağı ve sıkıntılı zamanlarını geride bırakacağı anlamına gelmektedir.

Fal sahibinin beklemediği bir zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder. Bu parayla işlerinin iyiye gideceği, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Fal sahibinin birine verdiği borcun sıkıntılı bir zamanda kendi eline geri ulaşacağına ve ileride ki hayatında rahat, huzurlu bir dönem geçireceğinin habercisidir. Zenginliğe ulaşıp, kendisinin de insanlara faydası dokunacağı iş hayatındaki kazançları faydalı işlere kullanacağına işarettir.


 

Kahve Falında Yan Duran G Harfi Görmek

İyi huylu biriyle tanışacağınız anlamına gelir. Hayatınızda hep sizi anlayan ve bağırıp çağırmayan birini istediniz ancak hep agresif insanlarla karşılaştınız. Öyle biri karşınıza çıkacak ki şimdiye kadar neredeydin diyeceksiniz. İyi huylu, romantik, sizi seven biriyle karşılaşacaksınız. Ortak arkadaşlarınız olduğu bir ortamda beraber biraz muhabbet etme şans bulacaksınız. Konuştukça ortak yanlarınızın fazlalığını farkedeceksiniz ve duygusal olarak da samimi hisler oluşmaya başlayacak. İyi huylu bu kişiyi kaçırmamalı ve sizi rahatsız eden kişilerden uzaklaşmalısınız. Belki de en çaresiz hissettiğiniz zamanda karşınıza çıkan bu kişi size ilaç gibi gelecek. Kaybettiğiniz umutlarınızı yeniden kazanacaksınız. İlişkinizin düzeleceğine işarettir. Hayatınızda çok sevdiğiniz birisi var ama ilişki yaşarken sorunlar yaşıyorsanız sorun olan konuları çözmeye çalışacaksınız. Hangi konularda tartışıyorsanız o konuları aşmak adına karşılıklı konuşup ne yapacağınızı düşüneceksiniz. Bazen bağırarak bazen de sakin bir şekilde sorunları çözmeye çalışacaksınız. Sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır. Sizi mutsuz eden konuları ortadan kaldırın, sizin canınızı sıkan kişileri hayatınızdan çıkarın. Yeni bir iş anlamına gelir. Bir süredir iş arıyorsanız ve iş başvuruları yapıyorsanız bu dönemde iş ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Başvurduğunuz işlerden cevaplar gelebilir. Hatta birkaç olumlu iş haberi kafanızı seçim yapma konusunda şaşırtabilir. Sizi en uygun işi seçmeli ve hayırlı bir işe girmek için dua etmelisiniz. Gelen iş tekliflerinin hepsi de sizi mutlu eden işler olacaktır.

Fal sahibinin çeşitli ortamlara girerek eğlenmeye çalışması ama bir türlü hayatındaki eksikliği giderememesi olarak yorumlanır. Çünkü bu eksiklik eğlence anlayışından dolayı değil, kalbinin ritmini değiştirecek bir karşı cins bulamamasından dolayı olacaktır. Ancak fal sahibi umudunu kesmemelidir çünkü en kısa zamanda yeni bir aşk kapıda beklemektedir. Fincanın dip kısmına denk gelmiş ise aptal sanılan bir insanın varlığına dalalettir. Bu insan aslında çok zekidir ve her şeyin farkındadır. Fal sahibi karşısındaki insanı hafife almamayı öğrenerek, insanlar arasında daha dikkatli olamaya çalışsa iyi olur. Çünkü tüm insanlar biraz saygıyı hak ederler.


 

Kahve Falında Ters G Harfi Görmek

Açıklamasını yapmadan önce küçük bir detayı belirtelim. Burada bahsi geçen harf, fal fincanında büyük harfle yazımıdır. Küçük “g” harfi ile “9” arasında ki benzerlikten ötürü genellikle ters 9 olarak tabir edilir. “G” olarak yorumlanması için büyük harfle çıkmış olması gerekmektedir.

Aşk ile yorumlanır. Şayet bekar ise bir aşka yelken açacağı anlamına gelir. Hayatında birisi var ise bile bu kişiden bir sebeple ayrılacağı ve yakın zamanda büyük bir aşkla karşı karşıya kalacağı ile yorumlanır. Yeni tanışacağı birine gönlünü kaptıracak ve bu kişi için her şeyden vazgeçmeyi göze alacak. Evli bir kimse için ise aşklarının yeniden tazelenmesi anlamına gelmektedir. Özellikle arası bozuk bir çiftin yeniden aralarının düzeleceği birbirlerine yeniden aşık olacakları ve aşklarını tazeleyecekleri anlamına gelir. Başlarından geçecek herhangi bir olay neticesinde yada bir ayrılık durumunda birbirlerine karşı olan duyguları yeniden canlanacak ve bunun neticesinde yeniden aşık olup mutlu günlerine geri döneceklerdir. İlişkilerde mutluluğu temsil eder. Ters çıkan pek çok simge olumsuzluğa işaret ederken olumlu bir anlam taşır. Sevgi ve aşkı sembolize eder. Kapılarınızı açık tutun ve mutluluğun kalbinize girmesine izin verin çünkü gelecek olan aşktan kaçmanıza imkan yok.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.