Kahve Falında G Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında G Harfi Görmek

Kahve falında g harfi görmek, bu dönem sağlık ile alakalı çok güzel haberler alacağınız anlamına gelir. Sevdiğiniz bir kişinin sağlık problemi olmuş olabilir ve bu tüm sevenlerini derinden etkilemiş. Bu insanlardan biri de sizsiniz. Sağlık sorunlarını çözmek ve ruhen daha iyi hissetmesini sağlamak adına her şeyi yapmışsınız. Sevdiğiniz kişi bu fedakarlıklarınızı asla unutmayacak gibi görünüyor.

Aşk Yorumu

Yakın zaman içerisinde uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz özelliklerde biriyle tanışacağınıza işarettir. Fal sahibinin bu tanışacağı kişinin iyi biri olacağı, dertlerine ortak olacağı, ona güvenebileceği sırlarını paylaşacağı, hayatını onunla paylaşacağı bir kişi olduğuna işaret eder.

Yeni bir dostluk kuracağına da işarettir. Yeni biriyle tanışacağına fakat hemen bu insana güvenemeyeceğinden mesafeli davranacağına daha sonradan ona inanıp zaman geçirileceğine işaret eder.

Kişinin duygularının karışacağı, düşünceli zamanlar geçireceği, kafasının karışık olduğu bir dönemde olacağı bu kişilerden uzak kalması gerektiğinin farkına varacağına işaret eder. Fakat ilerleyen zamanlarda hayatına giren yeni kişilerle olacağına ve bu kişilerle iyi vakit geçireceği dostluklar kuracağı anlamına gelir. Sonunda ise ciddi düşünceleri olan, evliliğe sıcak bakan, onu fazla düşünen ve ilgilenen biri olacağına işaret eder.

Eş olarak tercih etmek istediği kişi nazik ruhlu, anlayış gösteren sevecen kişilerdir. Evli ise başına meraktan kaynaklanan sorunlar geleceğine işarettir. Fal sahibinin partneri olacak kişi hakkında verdiği bilgiler ise; güvenilir, konuşkan, dürüst ve yalan söylenmesinden hiç hoşlanmayan ancak kendi zaman zaman yalana başvurabilen bir insandır. Gayet iyi bir mesleği vardır, güzel maaş almaktadır. Sevdiğini çok kıskanır bir başkası ile merhabalaşmasına bile gönlü olmaz. Paraya önem vermez. Keyfince harcar. Bu harcamaları kendi için değil eşi için ve de birlikte istedikleri şeyler için yapar. Eşinin mutluluğa önem verir sadıktır. Ailevi ilişkileri gayet iyidir. Özellikle annesi ve kardeşleriyle çok daha iyi anlaşır. Onlarla bağı daha kuvvetlidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

İleride kalabalık bir toplumda bulunacağına, fal sahibinin düşüncelerindeki yalnız kalma korkusunun ileride olmayacağı, kalabalık ortamlara gireceği aile fertlerinin hep yanında olacağı ona destek olacağına işaret eder.

Falı bakılan kişinin sevmediği birini daha sonra fazlasıyla sıcak karşılayacağı anlama gelmektedir. Nasıl seveceğini kendisinin de bilmediği fal sahibinin, sürekli o kişinin yanında bulunacağı sürekli ona yardım edeceği, sürekli muhabbet iletişim içerisinde olacağı birbirlerinin iyi ve kötü zamanlarında yanında olacaklarına işaret eder.

Fal sahibinin sağlıklı bir yaşama, bolluk içinde geçirilen zamanlara, ileride aile kurulacağına ve aileye yeni kişiler katılacağını da gösterir. Bu kişi ise aile dostlarından biri olacağı ve onunla bütün bağlarını birleştireceği anlamındadır. Aile ile sorunlar yaşansa da sonunda bunları düzelteceği aile bireyleri ile iyi zamanlar geçireceği zor zamanların geride kaldığına işarettir.

Kişinin aile hayatında dayanışma içinde olacağı onları kırmayacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin kısmetinin açılacağı ve birisi ile beraber olup eğlenceli zamanlar geçireceği ruhsal olarak kendini iyi hissedeceğine rivayet eder. Yapacağı işten, başarılarından dolayı ailesinin ve dostlarının gurur kaynağı olacağını gösterir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında ve eğitim hayatında kendinizin doğru yolu göreceği bir sorun karşısında çözümleyici olacağınıza işarettir. İş hayatında kişinin bulunduğu mevkiden yükseleceğine işaret eder.

Ailenizle iyi ilişkiler içerisinde olacağınız huzurlu zamanlar geçireceğiniz para açısından maddi destek olacağınız kişiler olacaktır. Bir insanın hayatımıza habersiz girip bize doğru yolu göstereceği ve bizim başarılı olmamız için hayatımızda büyük işler ve fedakarlıklar yapacağına ve bize sürekli yardımının dokunacağına işaret eder.

Hayatımıza giren kişinin bizim yeteneklerimizi keşfedeceği hedeflerimiz için bize sürekli yol göstereceği bizim için imkan sağlayacağı ve bize iyilik sağlayacağı anlamına gelir. Hayatımızda önemli haberler alacağımız kendimizi iş hayatında geliştireceğimize işaret eder.

Zengin, bereketli, bolluk içinde yaşanacağına ancak işleri yoğun olup maddi kazancını daha sonraya saklayacağı anlamına da gelmektedir. Kariyer açısından sorumluluklarının olacağı bunlara önem göstereceği ciddi işler yapacağının ve büyük başarılara imza atacağını gösterir.

Kariyerinizdeki sıkıntılardan sonunda kurtulacaksınız. Girişimci ruhlu olmadığınız ve daha çok geleneksel yöntemleri tercih ettiğiniz için sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu dönem işleriniz daha yolunda ilerleyecek. Belki farklı bir alana yönelebilirsiniz. Ancak bildiklerinizi uygulamak adına elinize çok güzel fırsatlar geçeceğinin söyleyebiliriz. Bu dönem sizin için ışıl ışıl ve çok başarılı geçecek.

Sağlık Yorumu

Falı yorumlanan kişinin bir rahatsızlık geçireceği ve işlerini biraz ertelemek zorunda kalacağı fakat daha sonra bu kişi sağlık açısından kötü günleri geride bırakacaktır. Ama yakın zamanda tanıdığı birinin bir rahatsızlık geçireceği ve o kişiyi sonradan ziyaret edip sitem alacağı anlamına gelmektedir.

Aile içerisinde ise rahatsızlık geçirecek kişi olacak fakat rahatsız olan kişi sonradan, yaşadığı sorunları atlatacağı sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulacağına işaret eder.

Fal sahibinin iş hayatı, yoğun olacağı dönemlere gireceği, kendini biraz erteleyeceği için stres altında kalacağından sağlık sorunları yaşayacağı fakat aile desteği ve arkadaş çevresi sayesinde kendini toparlayacağı eski sağlığına geri kavuşacağı anlamına gelir.

Yakın bir dostunun rahatsızlık haberini alacağı bu kişi için maddi ve manevi destek sağlayacağı, bu kişinin sağlık sorunlarında yanında olacağına işaret eder. Fal sahibinin ise sağlık sorunlarını atlatacağı rahat bir döneme gireceğine işaret eder.

Para Yorumu

Falı yorumlanan kişinin iş hayatında ilerleme yaşayacağı gibi ilerideki sıkıntılarından da bu sayede kurtulacağı anlamına gelmektedir. Fakat işlerini ertelememesi işlerinde ilerleme olması için çalışması gerektiği ve zamanında her işi yapması gerektiği anlamına gelmektedir.

Kariyerinde iyi bir yere gelip zor zamanlarını atlatacağı refah seviyesine ulaşacağı, sıkıntılı zamanlarını geride bırakacağı anlamına gelmektedir. Başarıya adım adım ilerleyeceği maddi anlamda zenginliğe ulaşacağı bol kazançlı işler yapacağı ve sıkıntılı zamanlarını geride bırakacağı anlamına gelmektedir.

Fal sahibinin beklemediği bir zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder. Bu parayla işlerinin iyiye gideceği, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Fal sahibinin birine verdiği borcun sıkıntılı bir zamanda kendi eline geri ulaşacağına ve ileride ki hayatında rahat, huzurlu bir dönem geçireceğinin habercisidir. Zenginliğe ulaşıp, kendisinin de insanlara faydası dokunacağı iş hayatındaki kazançları faydalı işlere kullanacağına işarettir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.