Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeğinin kişisel ve karakteristik özellikleri ile kolayca etkileyen bir yapısı vardır. İlişkilerinde genelde partneri ile kıskançlık sorunları yaşayabilir. Kıskanç ve kısıtlayan bir kadın ile uzun soluklu bir ilişki yaşaması zordur. İlişkilerinde mutlu olmayı ve mutlu etmeyi bilen yapısı ile yön verici olur. Uzun soluklu ilişkilere, aşık olmadığı müddetçe devam etmek istemez. Aşık olduğunda ise durulur, sadık ve partnerinin mutlu olması için elinden gelen her şeyi yapar. Partnerini iyi analiz eder ve ona göre davranır. Fakat aşık bir aslan için kıskanç olmak kaçınılmaz olabilir. Bu durumda sorun yaşaması kuvvetle muhtemeldir. Platonik duygular içerisine girdiğinde ise, etkilendiği kadını elde etmek için her türlü girişinde bulunur.

Özgüven, çekicilik ve gösteriş… Bu üç kelime size hangi burcu çağrıştırıyor? Doğru tahmin. Tabi ki Zodyak’ın artist çocukları Aslanlardan bahsediyoruz. Bugün biraz aşktan konuşacak, kadınları kendine mıknatıs gibi çeken aslan burcu erkeği aşk hayatından bahsedeceğiz. “Bu burcun şeytan tüyü mü var? Onları bu denli çekici kılan ne?” diye düşünüp merak ediyorsanız tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını mercek altına alacağız. Dilerseniz öncelikli olarak kıvılcımların başladığı yere yani flört dönemine gidelim.

Yazı İçindekiler

Aslan Burcu Erkeği Flört Döneminde Nasıldır?

Flört dönemi ilişkilerin geleceğine yön veren zaman aralığıdır. Bu dönemde karşı cinsi etkilemek bir hayli önemlidir. Peki bu dönemde “Bizim narsist oğlan ne yapıyor?” diye soruyorsanız sizlere hiç düşünmeden flört kitabını baştan yazıyor diyeceğiz. Abarttık sanmayın. Onlar burçlar aleminin nam salmış flörtözlerdir. Ortama girdikleri anda ne yapar eder tüm dikkatleri üzerine çekerler. Heybet, güç, gösteriş doğalarında vardır.

Sıradan Muhabbetleri Sevmez

Ortamdaki kızlara mavi boncuk dağıtmayı severler. Çapkın bakışlar ile etrafı süzer ve beğendiği kızları kendine çekerler. Yüksek özgüveni karşı cinste kullandığı en etkili silahtır. Kendinden emin tavırları hayranlık uyandıracak cinstendir. Flört ettikleri kızların gösterişli, bakımlı ve özgüvenli olmasına çok dikkat ederler. Sıkıcı sohbetler, klasik tanışma muhabbetleri ona göre değildir. O flörtünün eğlenceli sohbetlerine gizemli hikayelerine tav olur.

Bu burcun erkeklerini flört döneminde etkilemek için abartıya kaçmadan gururunu okşamanız yeterlidir. Ama daha alternatif yöntemler uygulamak istiyorsanız işte size birkaç öneri.

Özgüvenli Duruş Sergile

Kendine güvenen yüksek özgüvene sahip kadınlar bu erkeklerin hemen dikkatini çeker. Bu özelliğiniz sayesinde onun gözünde ortamdaki rakiplerinizden kolaylıkla sıyırılabilirsiniz.

Şık ve Bakımlı Ol

Dış görünüşe oldukça önem verir. Flörtü olacak kişi kendisi gibi her daim bakımına ve giyimine özen göstermelidir. Aman dikkat! Bu detaya önem vermezseniz elenen kızlar listesine adınızı altın harfler ile yazdırabilirsiniz.

Ona Hayran Gözlerle Bak

Bakışların derin ve etkileyici olsun. Sanki hayranlık uyandıran bir sanat eseri süzer edasıyla attığın bakışlara asla karşı koyamayacaktır.

Gülümsemeyi İhmal Etme

Bu burcun erkekleri neşeli ve yerinde duramayan yapıları ile dikkat çekerler. Yapıları gereği asık suratlı, soğuk tavırlı insanlardan her zaman bir adım uzakta dururlar. Bu durumun yaşanmaması için ona içini ısıtacak samimiyette gülücükler at. Gülümsemen ne çok az ne de fazla abartılı olmasın.

Gizemli Tavırlar Sergile

Keşfetmek onlar için oldukça heyecan vericidir. Gizemli ve çekingen tavırların arkasında nasıl bir kadın yattığını sürekli merak ederler. Onları kendinize çekmek için mükemmel bir taktiktir.

Türlü oyunlarla onu etkilemeyi başarıp kendinize çektiniz diyelim. Peki insanları etkisi altına alan burçlar bu erkeklerin flört dönemini nasıl etkiliyor? Flörtlerine karşı nasıl bir tavır takınıyorlar? Hemen bakalı.

Centilmenlik Ondan Sorulur

Bu burcun erkekleri, flörtlerine karşı oldukça kibar ve centilmen tavır sergiler. Kelimelerini özenle seçer, etkileyici konuşmalar yapar. Öyle tatlı dilli konuşur ki kendine hayran bıraktırır. Onun yanındayken kendinizi bir Tanrıça gibi hissedersiniz. Kırmaktan korktuğu için sevdiği kadını pamuklara sarar.

Oldukça Romantiktir

Sevdiğini mutlu etmekten büyük keyif alır. Küçük sürprizler ve güzel hediyelerin kadınları etkileyeceğini çok iyi bilir. Aldığı hediyeler burcunun imzasını taşır. Çünkü hediyeleri lüks ve gösterişlidir. Oldukça romantiktir. Hislerini açıkça dile getirir. İnce düşünür, iltifatlar eder. Yaptığı ince hareketlerle sözde romantikleri ikiye katlar. Romantizm kokan flört döneminde en dikkat ettiği şey aşırıya kaçmamaktır. Sevdiği kadına ilgi ve sevgi gösterirken onu asla bunaltmaz. Her adımını onu sıkmayacak şekilde ayarlar.

Keşfetmeyi Sever

Bu dönemde her fırsatta sizle görüşmeye çalışır. Yeniliğe karşı duyduğu merak ve keşfetme arzusuna yenik düşerek sizi daha iyi tanımaya yönelik adımlar atar. Keşfetmeye yönelik sorduğu sorulara verilen açık ve net cevaplar onu etkilemez. Aksine flörtünün gizemli tavırları onu heyecanlandırır. Flörtünü tanıyıp ortak noktalarını buldukça onu kendine daha da yakın hisseder.

Işıltısı ile Büyüler

Aslan erkekleri giyimine, bakımına her daim önem gösterir. Ama flört dönemi daha özenli davrandıkları aşikardır. Flörtünü etkilemek adına kişisel bakımına dikkat eder, kıyafetleri konusunda daha titiz davranır. O daha yanınıza yaklaşmadan parfüm kokusunu alırsınız. Bu burcun erkekleri hoşlandığı kadını sadece güzel sözleri ve jestleri ile değil gösteriş ve ihtişamıyla da etkiler. Onun çekimine kapıldınız mı kolay kolay kurtulamazsınız.

Eğlenmeyi, Eğlendirmeyi Sever

Hoşlandığı kadın ile eğlenmeyi, onu eğlendirmeyi çok sever. Özellikte flört döneminde yanınızda çocuklaşır. Sizi gülümseten haylazlıklar yapar. Spontane davranır. Planla programla hiç uğraşmaz. İçinden geldiği gibi davranır. Plansız tatil kaçamakları onun tarzıdır. Onunla flört ediyorsanız her daim yolculuğa, türlü sürprizlere hazırlıklı olun.


Aslan Burcu Erkeği İlişkilerini Nasıl Yaşar?

Onun flört sınavından geçip ilişkinizi daha ciddi bir seviyeye getirdiyseniz tebrikler. Artık onun gözünde sıradan değil, diğerlerinden farklısınız. İlişkiniz yeni bir boyut kazandığına göre size kalbinin kapılarını açmaya hazırlanan bu özel adamı daha yakından tanımanın zamanı gelmiş demektir. Zodyak’ın zor çocuğu ile nasıl başa çıkacağım diye endişeleniyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Size bu erkeklerin ilişkileri hakkında muazzam önerilerimiz olacak. İlişkilerinde nasıldır? Sevdiği kadına nasıl davranır? Gelin birlikte bakalım.

İlişkilerinde Hükmedicidir

Son sözü söyleyen hep kendi olsun ister. Yönetilmekten hoşlanmaz, yönetmeyi sever. Bu da onun liderlik vasfından kaynaklıdır. Baskın bir karaktere sahipseniz aranızda ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Bu tartışmaların üstesinden gelmek için ipleri onun eline veriyormuş gibi yapsanız yeter. Bırakın kendini ilişkinizin hükümdarı sansın. Kısa bir ego tatmin etme seansından sonra ona istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Bu işlemi uyguladıktan sonra son sözü ona bırakmayı sakın unutmayın. Son söz “Nasıl istersen sevgilim.”

Sevdiği Kadını Kıskanır

Kıskanılmak, pek çok kadının gururunu okşar. Ama Aslan erkekleri ile ilişki yaşayan kadınlar için durum pek de öyle değildir. O, sevdiği kadını aşırı derecede kıskanır. Kadını sahiplenir ve hemcinslerinin sevdiği kadına karşı hareketlerini takip eder. Bu gözlemi sizin fark etmeyeceğiniz şekilde yapar. Kendince bir tehdit söz konusu olduğunda daha da kısıtlayıcı olabilmektedir.

Eleştiriye Açık Değildir

Onu eleştirmektense canını alın daha iyi. Siz nasıl olur da onun gibi bir kralı eleştirirsiniz. O her şeyin en iyisini bilir. Kararlarının, hareketlerinin sorgulanmasından hiç haz etmez. Eleştiriye maruz kaldığında ya savunmaya geçer ya da konuyu değiştirirler. Onu eleştirecekseniz bunu eleştiriyi onun gözüne gözüne sokmadan yapın. Yumuşak ve yapıcı bir dille rahatsız olduğunuz durumu dile getirin. “Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır” diye boşa dememişler. Partnerinize karşı minik kurnazlıklara başvurarak onu eleştirebilir, ilişkinizde yolunda gitmediğini düşündüğünüz durumları bu vasıta ile yoluna koyabilirsiniz.

Sevdiğine Oldukça Sadıktır

Bu burcun erkekleri aşık olmuşsa sevdiği kadına sadakat ile bağlanmış demektir. Flörtözdür ama hayatının aşkını bulduğunda durumlar değişir. Sevdiği kadın ile ilişkisinde ciddi problemler yaşamadığı takdirde aldatmaya yönelmez. Sadakati biraz da sevdiği kadının onu elde tutmasına bağlıdır. Bu burca mensup erkekler kendilerini her anlamda “Aslan gibi” hissettirecek kadınlardan hoşlanırlar. Bunun sebeple en sevdikleri şey olan pohpohlamayı ilişkinizi daha da sağlamlaştırmak adına kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Mutlu Etmeyi Sever

Sevdiği kadının mutlu olması onun için çok önemlidir. Hoş jestler, güzel sürprizler yapar. Görünüşe önem verdiğinden hediye seçiminde lüks ve kaliteden asla şaşmaz. Karşındakini şaşırtmayı sevdiğinden hediyesi beklenmedik bir tatil de olabilir mum ışığında romantik bir yemekte. Sevdiği kadına her şeyin en güzelini sunmak ister. Kadını mutlu olunca kendi daha da mutlu olur.

Baskı Yapılmasından Haz Etmez

Kontrolün her zaman kendi elinde olmasını ister. Onu istemediği bir yöne asla çekmezsiniz. Kontrolü dışındaki durum eğer işine gelmiyorsa kesinlikle o durumun tersini yapar. Onu yönlendirmek için asla baskı yapmayın. Baskı altında kalmak onu daha da strese sokacak kırıcı tartışmalara ortam sağlayacaktır. Bu tip durumlarda ılımlı davranmakta fayda var. İnatçılığı tutmaması için tatlı dille yönlendirmek en doğrusudur. Hala kabul etmezse hiç zorlamayın. İnadı inattır. Dediğinden asla dönmez.

İlişkide Sorumluluk Sahibidir

Siz onun deli dolu yapısına bakmayın. O sorumluklarını bilen mantığı çerçevesinde hareket eden bir partnerdir. Verilen görevleri sorunsuz tamamlar. Tabi bu görev emir vermek yerine rica edilmişse. Sevdiği kadın onun için çok değerlidir. Onu önemser ve onunda kendi gibi sorumluluklarını bilen biri olmasını ister. İlişkisinin ve yaptığı hareketlerin sorumluluğunu üstlenir. İyi bir aile babası olma potansiyeline sahiptir.

İlgisizliğe Tahammül Edemez

Benmerkezci yapıya sahip olan Aslan erkeği partnerinden her daim ilgi bekler. Bu burca sahip bir erkekle birlikteyseniz sevgi ve ilginizi her zaman ona hissettirmeniz gerekecektir. Sizden bu yönde bir hareket görmeyen partneriniz daha hırçın ve soğuk davranabilir. Ona yanında olduğunuzu gösterin. Farklı aktiviteler yaparak kaliteli zaman geçirin. Bunları gerçekleştirerek onu kendinize daha da güçlü bir şekilde bağlayabilirsiniz.

İhaneti Asla Affetmez

İhanet, onun asla affedemeyeceği şeydir. Gurur kırıcıdır. Gösterdiği sadakati partnerinden göremeyince çılgına döner. Kendini sorgulamaya başlar ve hayal kırıklığı yaşar. Affeder diye asla düşünmeyin. Ne kadar özür dileseniz, pişmanlık duysanız da boştur. Her şey için çok geçtir. İhaneti öğrendiği anda sizin defterinizi bir daha açılmamak üzere kapatmıştır.

Monotonluktan Hoşlanmaz

Yerinde duramayan, enerjik yapıları ile dikkatleri üzerine çeken Aslan erkekleri aynı hareketliliği ilişkilerinde de görmek ister. Rutine bağlı kalıp yaşamak onlara göre değildir. O, ilişkilerini heyecan içinde yaşamayı sever. Durağan geçen bir günde yapacağınız farklı değişiklikler ruh halini hemen etkileyecektir.


Aslan Burcu Erkeği Ayrılık Döneminde Nasıldır?

Sevdiği kadından kolay kolay vazgeçmez. Ama ilişkide aradığı heyecanı bulamamışsa ya da farklı sebeplerden ötürü ilişki yıpranmışsa ayrılıktan çekinmez. Peki bu sebepler neler olabilir? Belli başlı olanları şöyle sıralayalım.

  • Kıskançlık

Kıskançlık bu burcun hassas noktasıdır. Sevdiğini kıskanır ama kıskançlığa gelemezler. Aşırı kıskançlık göstererek kısıtlamalara gitmek onu kaybetmenize sebep olabilir.

  • Sıkılganlık

Her şeyden çok çabuk sıkılırlar, rutini sevmezler. Bu sebeple her daim sürpriz dolu olmanız gerekir. Aksi takdirde bir gün sıkıldığı şeylerden biri siz olabilirsiniz.

  • İhanet

Neden terk eder? sorusunun en net cevabı ihanet diyebiliriz. Hainliği, yapılan ihaneti asla unutmaz. O, bu durum karşısında affetmek yerine çoğu zaman terk etmeyi seçer.

Aslan erkeğinin ayrılık sürecinin dört ayrı aşamada inceleyebiliriz.

Aşama 1: Şok Etkisi

Eğer terk edilmiş ise kendine soracağı ilk soru şu olacaktır: “Nasıl?” Terk edilmek onda soğuk duş etkisi yaratmıştır. Sevdiği kadının onu terk etmesine bir türlü anlam veremez. Ayrılığı sindiremez, döneceğini düşünür. “Nasıl olur da benim gibi birini terk eder” sorusu aklını kurcalar. Benmerkezci düşünce yapısı ilişkideki sorunu görmesini engeller.

Kendi ayrılmak ister ve ilişkisini noktalarsa şok durumu daha farklılaşır. Eğer sevdiği kadın ayrılık sonrası ona dönmek için çabalamaz ise işte o zaman şoka uğrar. Kendi terk etse bile egosunu tatmin etmek için terk ettiği kadının ona dönmesini, gelip bir şans daha istemesini bekler.

Aşama 2: Acı Gerçekler

Ayrılıktan birkaç gün sonra ikinci aşama gerçekleşir. Ayrılık gerçeği bir tokat misali yüzüne çarpar. Artık sevdiği kadın hayatında olmayacaktır. Onla geçirdiği güzel günler, hoş vakitler gözünün önünden gitmez. Nereye baksa ondan bir iz görür. Onun çektiği ayrılık acıyı asla yüzünden okuyamazsınız. Kan kusar, kızılcık şerbeti içtim der.” Aslan bu acısını dışarıya belli eder mi?” Bu durumda bile güçlü görünmeye çalışır. Acısını heybetinin ardına gizler.

Bu acı gerçekle başa çıkmak için zihnini kurcalayacak, kendini oyalayacak uğraşlar bulur. Yeni hobiler edinir, farklı aktiviteler yapar. “Her güzel şeyin bir sonu vardır” der acısını içine gömer. Ayrılık hazmedilir, acısı yavaş yavaş hafiflemeye başlar.

Aşama 3: Egoya Destek

Bu aşama kendi kabuğuna çekilen Aslan’ın tekrardan ayağa kalkma sürecidir. Biten ilişkinin tozunu üzerinden atar ve küllerinden yeniden doğar. Ayrılığın başındaki benmerkezci özelliği yeniden baş gösterir. Daha iyilerine layığım düşüncesi aklında yer eder. “Kendi kaybetti, şansına küssün” der.

Moralini yüksek tutar, kendini motive eder. Onu pohpohlayacak egosunu tavan yaptıracak insanlarla iletişime geçer. Verilen gaz, sevdiklerinin övgüleri onun koltuk değneğidir. Onlardan aldığı destek diğer aşamaya geçmesi için önemli bir basamaktır. Üçüncü aşamanın sonuna doğru “bekarlık, sultanlıktır” modunda takılır.

Aşama 4: Boy Gösterme 

Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmeye yönelir. Geçirdiği hoş zamanları fotoğraflayıp sosyal medyadan nispet yaparcasına paylaşır. “İşte geri döndüm” diyerek davetlerde, partilerde tekrardan boy gösterir. Bir süre sonra da çektiği acıdan eser kalmaz. Aşk acısı çekenlerin kısa sürede toparlanması için muazzam bir örnektir.

Ayrılık sonrasında bir çırpıda toparlanan Aslan erkeklerine geri döner diye asla ümit bağlamayın. O ilişkiyi kafasında sonlandırmış ise asla arkasına bakmaz. Egosunu da yanına alır, yoluna devam eder. Yenilik ve değişimin heyecan verici yolculuğu onu bir aşktan başka bir aşka doğru sürükler.


Aslan Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Havalı olduğu kadar mert, merhametli olduğu kadar agresif, lider olduğu kadar çocuksu… Böyle karakteristik özellikleri olan aslan erkeğine karşı ilginiz var ve siz ona nasıl davranmanız gerektiği konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsunuz?

Her şeyin en iyisini ister bu nedenle ona alacağınız hediye de bu özelliğine uygun olmalı. Hediye seçiminde ya çocuksu yönüne hitap eden hediyelerden, yada gösterişli ve kaliteli olması gerekir. Özellikle yatak odanız her daim temiz ve tertipli olmalı. Bu huyu aslan erkeği için her zaman geçerli bir beklenti olacaktır.

Öfke konusunda herkes gibi o da zaman zaman sinirlenir. Ancak aslan erkeğinin öfkesi kimseye benzemez. Öfkesinde de gerçek bir aslan olduğunu gösterir. Öfkelenmesine sebep olan ne ise durulsa da hatırladıkça yeniden öfkelenir. Öfkelendiğinde kimin haklı olduğunun bir önemi yoktur. Bu durum karşısında kimin haklı olduğuna bakmadan, tatlı dille ve ne olur ne olmaz diyerek kontrollü şekilde yaklaşmak doğru olur.

Eğer bana göre değil ben haksızlığa gelemem, mantığıma uymaz diyorsanız, aslan erkeği ile uygun bir çift olma ihtimaliniz yok gibidir. Aslan erkeği söz konusu olunca ne, neden, nasıl sorularını sorgulamak bile zor oluyor.

Her fırsatta onu övmek için fırsat kollamanız gerek. Geçmişinizden haberdar ise onla mukayese eder gibi sen başkasın sen daha mükemmelsin, seni kimseye değişmem gibi iltifatlar bile onu mutlu eder. Onu bu dünyada tek olduğunu hissettiren abartı olmamak şartı ile yapacağınız her şey aslan burcu erkeği için en doğru yoldur.

Cimrilikten Nefret Eder

Kendi döne et olduğu kadar, parayı harcamaktan çekinmez. Karşısındaki kişinin de insaflı ve cömert olmasını isterler. Hareketlerinizle ve davranışlarınızla cömert olduğunuza onu ikna etmeye çalışın. Değerli bir hediye, başkalarına yapılan yardımlar onun hoşuna gidecektir.

Aile Bağları Kuvvetlidir

Özellikle babası onun için yaşam amacıdır ve oldukça değer verir. Kesinlikle ailesine dil uzatılmasını ve kötü bir söz söylenmesine bile tahammülü yoktur.

Onun Gücünün Farkında Olun

Onun her konuda gücünün ve başarısının farkında olduğunuzu belli etmelisiniz. Sözünün geçmesini istediği için sözlerini önemsediğinizi belli edin. Damak zevki gelişmiştir yemek yemeği sever. Ona özel sevdiği yemeğin yapılması hoşuna gider. Sevildiğini sözel değil eylemle görmek ister.

Zekanın Simgesidir

Kendisi bir çok güzel huya sahip mükemmel yaratılmış biri olduğuna inancı abartılmış sayılmaz. Bu nedenle yanında bulunacak kişininde önce zekasına bakar. Yerine göre ciddiyet, yerine göre espri yeteneğini takınmasını ister.

Israrcı Olunmasından Hoşlanmaz

Bazı zamanlarda düşünceli tavırlar sergilerler böyle anlarda yalnız kalmak ve üstüne gelinmesini istemezler. Israrcı davranıp onu zorlamak hoşuna gitmeyecektir. İletişimden ve sorunları konuşarak çözmekten yana olsa da bazı durumlarda içine kapanır ve bir ömür konuşmayabilir. İçini açması için önce kendini size yakın hissedip, güven duyması gerekir. Bunu da dürüst davranarak ve hayatınızdan yalanı çıkartarak sağlayabilirsiniz.

Sorumluluklarının bilincindedir

İçinde ne kadar bir çocuk olsa da o sorumluluklarının bilincinde ve olgunluktadır. Sorumsuzca yapılan davranışlar onun için itici güç oluşturur. Basit ve gereksiz konuşmalardan sıkılır.

Kelimelerinizi Doğru Seçin

İçindeki çocuğa kulak veren ve büyümeyen bir yanı vardır. Bu yüzden kırılgan bir yapıya da sahiptir. Onu kıracak veya ima edecek sözlerden uzak durun. Kelimelerinizi dikkatli ve özenli seçin. Nazik davranan ve kibar konuşmaya önem verir.

Esprilere Açık Olun

Dosyalarına oldukça önem verir. Birlikte eğlenmekten hoş vakit geçirmekten keyif alır. Bu yönüne hitap ettiğinizi ve espriye açık olduğunuzu onu belli edin. Dostları ile arasına girmeyeceğiniz gibi onlarla aranızı iyi tutun. Dostlarının fikirlerine ve düşüncelerine önem verir. Çevresinde kötü denecek kimse bulunmaz, çoğu iyi niyetli ve dürüst insanlardır. Özellikle adaletli ve doğruluktan yana olduğunuzu hissettirin.

Hayat Dolu Yaşamayı Sever

Anı yaşamayı beceren, coşkulu, mutlu, eğlenceli, kendi ile barışık, yaratıcı tavırları ile hayatın güzelliklerine odaklı yaşamayı seçen biridir. Kötü enerjiyi sevmez, her zaman olumlu düşünerek enerjisini yüksek tutar. Mutsuz insanlarla bir arada olmak istemez. Hayatın her saniyesi onun için kıymetlidir. İçindeki çocuğun sesini dinlemeyi ve mutlu olmayı başaran nadir insanlardan biridir. Çünkü onlar bu dünyaya yaşamak için geldiklerine inanırlar. İnsanlara sevgi ile kalbini açar ve kötü giden olaylara kahkahası ile cevap vererek modunu hiç düşürmek istemez. Onun modunu düşürecek konulardan bahsetmek veya bardağın boş tarafını görmek onun size karşı olan bakışını değiştirmesine neden olacaktır. Çoğu zaman yapıcı tavırlar sergilemeye ve olumsuzlukların içinde güzellikleri görmeye çalışmalısınız.

İlgi ile Beslenirler

Şefkate düşkün olduğu kadar her an ilgi beklerler. Bu tarz davranışlar onun için hayati önem taşır. Soğuk tavırlar, mesafeli bir yaklaşım ona göre değildir. Sevdiği kişiden ilgi görmeyi hakettiğini düşünür. Sıcak ve içten davranışlar onu mutlu eder. İlgi arsızı değildir ama ilgiye de doymaz. Onu şımartmak ve komplimanlar yaparak ne kadar iyi olduğunu arada bir hatırlatmaktan korkma, şımarmasına neden olmaz.

Görmezden Gelinmeyi Sevmez

Her zaman gözde olmak ve dikkatleri üzerine çekmeyi seven egosu yüzünden kendine aşırı güvenir. Onu görmezden gelmek veya önemsemez tavırlar takınmak sinirlenmesine sebep olacaktır.

Klişeleşmiş Bir Hayat İstemez

Renkli ve sosyal yönü hayatının her döneminde geçerlidir. Klişe bir yaşam ona göre değildir. Her zaman enerjileri yüksektir. Tek düze bir hayatın içinde sıkılırlar. Bu yüzden enerjisine uygun davranmak, sürpriz etkinlikler, seyahatler planlayarak onun dinamizmine ayak uydurmalısınız.

Avamlıktan Nefret Eder

Doğuştan dikkatleri üzerine toplayan güneşin oğlu aslan karizması ile herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Çulun bile doğru yaklaşımla son derece asil ve kaliteli olabileceğini bilir. Kontrolsüz ve olmadığı biri gibi görünmeye çalışan, avam insanlardan nefret eder. Bu şekilde olmasındansa olduğu gibi saygınlık kazanılmasından yanadır.

Güvensiz Tavırlar Çileden Çıkartır

Sözü dinlenen, fikirleri önemsenen, temsil yetisine sahip, lider vasfında ve kendine olan güveni hiç boşa çıkarmamış övgüyü ve saygıyı hakettiğini düşünür. Bu yüzden birinin onu küçümsemesi ve güvenmemesi çıldırmasına sebep olur. Güven konusunda kuşkucu davranışlar sergilemek veya temkinli hareket etmek onu kızdırmaya yetecektir.

Kararlarına Müdahale Edilsin İstemez

Öncelikle olduğu gibi kabul edilmek ister. Onu değiştirmeye uğraşmak, dizginleri eline almak isteyen insanlara tahammülleri yoktur.Birlikte bir iş yapacaksanız hoşgörülü olmak ve liderlik etmesine izin vermeniz gerekecektir. Hemen kötü düşünmeyin, bu  durum işleri yoluna koyma ve stratejik olarak faydada sağlayabilir.

Sabit fikirli yapısı olan aslanın fikirlerini değiştirmek, kalıbının dışına çıkmasını sağlamak neredeyse imkansız gibidir. O yüzden onun kararlarına müdahale etmemek sizi yoracaktır. Ayrıca ortak kararlar alırken onun fikirlerini çürütmeye çalışmak gereksiz uğraş olacaktır. Fikrinizi belirtip önerisine saygı duymanız hoşuna gidecektir.

Eleştiriden Kaçının

Aslan eleştirilere tamamen kapalı bir yapıya sahiptir ve bunu şahsi algılar. Kimi insan eleştiri karşısında sessiz kalır, kimi saygı duyar, kimi rahatsızlığını bile belli etmez. Fakat aslan direk pençelerini çıkartarak tepkisini belli eder.

Eleştirel yaklaşımda bulunacağınız veya hatasını düzeltmek için bunu hoşgörülü ve kırıcı olmadan yapmak nezaketinizi barışçıl algılayarak yumuşamasına sebep olacaktır. Kindar olmadığı için tavrınız karşısında kırılganlığı bırakıp, sıcakkanlı bir tavır sergileyecektir.

Övgü Hoşuna Gider

Çocuklar gibi pohpohlanmaktan oldukça çok hoşlanır. Özellikle giyimi tercihi, tarzı konusunda iltifatta bulunmak sizin iyi niyetli olduğunuzu düşünmesine ve kendini daha rahat hissetmesine sebep olacaktır. İyi niyetini suistimal ettiğinizi anladığında ise güveni sarsılır.

Kaybetmeye Tahammül Edemez

Yenildikçe hırslanır ve yeniden yeniden denemekten çekinmez, hırslandıkça öfkelenir. Zorlanacağı konularda ona meydan okumak, başarı olduğunda ise dalga geçer gibi üstüne gitmek onu çıldırmaya yetecektir.

Aşırı Gururludur

Özellikle yapılan eleştiriler kötüyse onun gururunun incinmesine sebep olacak ve üzülecektir. Hele hele bu durum başkaları yanında yaşanırsa deliye döner. O yüzden insan içinde kelimeleri seçerek ve özenle kullanmak, şakayla karışık imada bulunmaktan kaçınmak gerekir.

Dikkat çekici ol

Kendi kadar yanında bulunan kişininde dikkat çekici olmasını ister. Tabi tüm ilginin kendi üstünde olması şartı ile. Onu gölgede bırakacak veya varlığını hissetmeyerek kadar sönük ve sıradan olmamalı. Yanına yakışır letafet ve şıklıkta olmalıdır.

Eğlenceli Aktiviteleri Sever

Hayatı dolu dolu yaşamayı sever. Zaten hayata yaşamak için geldiğine inanır. Bu yönüyle oldukça eğlenceli ve sosyal bir yapıya sahiptir. Birlikte sinemaya gitmek, sosyal bir aktivite katılmak, müzik festivaline gitmek, arkadaşlar arasında bir parti düzenlemek mükemmel keyifli bir gün geçirmeniz anlamına gelir. Espirili tavırları mizah seviyesinin yüksek olması ortamı renklendirme konusunda oldukça etkili olacaktır.

Alınganlık Gösterebilir

Dominant bir yapıya sahip olmasına rağmen hoşlanmadığı eleştiri ve yaklaşımlar karşısında öfkelenip tepki göstermelerine sebep olabilir. Olumlu ve pozitif eleştiriler ruhlarını okşadığı gibi olumsuz eleştiriler kalbini kırar. Bu nedenle onu eleştirmeye cesaretiniz varsa öfkesine de hazırlıklı olmalısınız.

Mekanın Sahibi

Her zaman bulundukları ortamın gözdesi konumunda olmak isterler. Kendi oluşturdukları düzene uyulmasını isterler. Onu tahtından indirmeye yeltenmek büyük bir savaşın başlamasına sebep olacaktır. O yüzden her zaman mekanın sahibi o olduğunu kabul ederek hareket etmek onun hem gönlünü hemde ruhunu okşayacaktır.

Her konuda kendini üstün gören burcun eksik veya fazlalıklarını görmezden gelmek yerinde bir davranış olacaktır. Kendi stillerini kendileri oluşturur ve yakışıp yakışmadığına aldırış etmeden severek giyerler. Bu konuda olumsuz yorumlar onları çıldırtmaya yeterli olacaktır. Triplerine ve ağır sözlerine maruz kalabilirsiniz. Kusurlarını asla üstlenmeyen, eleştirilere de sert bir dille ve küçümseyici bir üslupla hadlerini bildirirler.

Her konuda egosuna düşkünlüğü ile tanınırlar. İlişkilerinde de üstün taraf olduklarını belli etmeye çalışırlar. Vazgeçilmez olduklarını yeri geldiğinde ifade etmekten çekinmezler. Tam tersi sana layık değil gibi ifadelere tepki verirler. Onun kararlarına karşı çıkmak veya eleştirisel yaklaşmak pençelerini çıkartmasına neden olacaktır. Onu incitecek sözleri kendinize saklamanız yerinde olacaktır.


Aslan Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Girdiği her ortamda ışıkların kendine çevrilmesinden, tüm ilgiyi ve övgüyü üzerinde toplamaktan aşırı derecede keyif alan Aslan burcu erkeği, hayatta gerçek bir başrol oyuncusudur, yan rollere asla tenezzül etmez. Çevresinde her zaman saçlarının, gülüşünün, giydiği tişörtün, yeni aldığı pahalı spor ayakkabının ve lüks arabanın ne kadar harika göründüğünü söyleyen büyük bir hayran kitlesiyle dolaşır. Sosyal yönü aşırı kuvvetli, arkadaş çevresi epey kalabalık, aynı anda flört ettiği kadın sayısı dillere destandır. Aşık olacağı güne kadar her çiçekten bal alan arı misali gece gündüz hovarda olmasına rağmen doğru kişiyi bulduğunda sadık, ilgili, cömert ve sevecendir. Peki, bu çapkın ve kolay uslanmayan erkeği aşık etmenin yolları nelerdir?

Ona tapın

Bir çok burca göre aslan erkeğini kendinize aşık etmek hatta tapmasını sağlamak çok daha kolaydır. Şaşırdınız ve sevindiniz sanırım. Amaaaa ne yapmanız gerektiğini duyunca daha çok şaşıracaksınız neyse sizi meraklandırmayayım. Yapmanız gereken tek şey ona tapmak. Unutmayın o güneşin oğlu.

İltifat edin

Üstüne bir kova iltifat boşaltsanız bir tanesi bile yere düşmeyecektir. Aslan erkeğinin güçlü yönlerini ön plana çıkartmak için, dışarıdan pohpohlamaya ihtiyacı vardır. Abartıdan uzak ona tatmin duygusu yaşatmalısınız.

Dikkatleri üstünüze çekin

Gurur duyacağı, herkese gösterebilecekleri bir eşe değer verirler. Bu yüzden iyi ve şık giyinmeniz insanların dikkatini çekip, olumlu etkiler alırsınız.

Kendinden emin partner

Genel olarak kendine güvenen, eğlenceli kadınları tercih eder. Eğlenceli oldukları kadar tutkulu ve güçlü insanlardır. Fakat nedensizce sizden uzaklaşmaya başlarsa kovalanmak isterler. Bu durum karşısında pes etmeyip ilginizi esirgemezseniz takdir görürsünüz.

Nerede buluşmalı

Gösterişli ve elit mekanları severler. Spor müsabakalarında, opera tiyatro gibi etkinliklerde loca veya özel olduğunu hissettiren koltuklarda daha da öteye gidersek imkanlar dahilinde ise bir yatta yapılan bir buluşma onun kendini özel olduğunu hissettirir.

İltifat edin

Kendilerini hayranlık derecesinde seven aslan erkeğine, vücudu hakkında da iltifat etmekten çekinmeyin. Geniş omuzları, etkileyici bakışları ve güzel gözlere sahipsin, ne kadar cüretkar ve iyi bakarsanız ve överseniz aslan erkeği bu beğeni karşısında inisiyatif alarak size haklı olduğunuzu kanıtlamaya başlayacaktır.

En büyük hayranı olun

Hayranlarına karşı gizleyemediği bir zaafı olduğundan doğru zamanda ve dozunda yapacağınız iltifatlar kısa sürede etkisini gösterir. Özellikle başkalarının içinde gururunu okşayacak jestler yaptığınızda kalbini kazanmanız çok kolay olur. İstekli olduğunuzu gösterin, hemen yeşil ışık yakar.

Karşı konulmaz görünün

Bir kadının önce dış görüntüsüne ve çevresiyle kurduğu ilişkinin gücüne ilgi gösterir. Başarılı, kendi ayakları üstünde duran, etrafına pozitif enerji ve güzellik yayan, zeki, alçak gönüllü ve gözlerinin içi gülen, hayat dolu dişilere kayıtsız kalamaz.

Ses tonunuza dikkat edin

Yüksek sesle, sokak diliyle ve nerede, ne zaman konuşması gerektiğini bilmeyen kadınlardan hiç hoşlanmaz. Onunla konuşurken cümlelerinizi iyi tartın, acele etmeden, kendinize güvenerek ve yumuşak bir ses tonuyla konuşun.

Anlattığı her şeyi dikkatle dinleyin

Konuşkan ve dışa dönük bir mizacı olduğundan hikayeler anlatmaya ve insanları güldürmeye bayılır. O konuşurken dikkatle dinlediğinizi belli etmek için esprilerine gülün, sorular sorarak detaya girmesini sağlayın ve mutlaka gözlerinin içine bakın.

Kısıtlamayın

Özgürlüğünü hiçbir şeye değişmez ve rahatını kaçıran şeyleri hayatında iki günden fazla tutmaz. Sık boğaz edilmediği, alan ihtiyacı hoş karşılandığı ve gereksiz polemiklerle başı ağrımadığı sürece uzun soluklu ilişki taraftarıdır.

Emir cümlelerinden kaçının

Sorumluluklarının fazlasıyla farkında olduğu için söylenen bir şeyin üçüncü, beşinci kez tekrarlanmasını istemez. Emrivaki cümleler sinirlerini yıpratır, serinkanlılığını kaybederek saldırgan bir tutum içine girmesine ve pire için yorgan yakmasına neden olur.

Zoru elde etmekten hoşlanır ama fazla zor karşısında çabuk sıkılır

Kolay zaferler peşinde koşmaz ama kaçan kovalanır oyunu uzarsa sen yoluna ben yoluma kıvamına gelebilir. Buna karşılık ne istediğini bilen ve kendini iyi ifade eden, gerekirse ilk hamleyi yapmaktan çekinmeyen, öz güveni yüksek kadınlara büyük saygı duyar.

Her fırsatta dokunun

Sevdiği tarafından dokunulmadığında, sıcak öpücüklerle şımartılmadığında mutsuz olur ve içine kapanır. Yeteri kadar ilgi görmediğini ve ihmal edildiğini düşünerek üzülür, hırçınlaşabilir. Gün içinde sıklıkla yüzüne, saçlarına dokunun. Dışarıda olduğunuz zamanlarda meraklı bakışları umursamadan sıkıca belinden sarılın, uzun ve tutkulu bir şekilde öpün.

Küçük lükslerini anlayışla karşılayın

Her şeyin en özeline, en kalitelisine ve en göz alıcı olanına sahip olmak ister. Bu yüzden ünlü markaların cep yakan ürünlerine karşı çılgınca bir düşkünlüğü vardır. Kullandığı parfümden, giydiği iç çamaşırına hatta çorabına kadar tüm gardırobunu şık bir vitrin gibi özenle seçtiği parçalardan oluşturur. Onun lüks alışkanlığını destekler bir tutum içinde olun, kredi kartı ekstresini gördüğünüzde tartışmak yerine gülümseyin.

Ego yarışına girmeyin

Sevgilisi olarak koluna girdiği kişinin merak uyandırıcı, cazibeli, kıskançlık uyandıracak kadar güzel ve kadınsı olması gururunu okşar, onu baştan çıkarır. Ama kendisinden rol çalınmasına tahammül edemez. Sahne ışıkları her zaman onun üstünde olmalıdır. Aksi takdirde egosu zedeleneceğinden kendisinden en az bir seviye düşük gördüğü kadınları tercih eder.

Öfkeli anında üstüne gitmeyin

Kızgınlığı saman alevi gibidir, aniden parlar göz açıp kapayıncaya kadar söner. Öfke patlamaları yaşadığı bir anda kesinlikle üstüne gitmeyin, sakinliğinizi koruyun ve sinirlerinin yatışmasını bekleyin. Fırtına dindikten sonra kalbinizi kırdıysa mutlaka özür diler, gönlünüzü almak için elinden geleni yapar.

Arkadaşlarıyla iyi anlaşın

Erkek ve kadınlardan oluşan geniş bir arkadaş çevresi vardır ve her birinin ruh haliyle babacan bir şekilde ilgilenir. Sorunlarını çözmeye uğraşır, dertlerine ortak olur, iyi günde ve kötü günde desteğini esirgemez. Sevgilisi olarak hayatına aldığı insandan da arkadaşlarıyla iyi geçinmesini bekler.

Sulugöz olmayın

Ağlayan bir kadın gördüğünde bir mendil vererek arkasına bakmadan uzaklaşır. Gözyaşlarını sevimsiz ve itici bulduğundan sulugöz bir sevgili istemez. Kendisi gibi yaşam enerjisi yüksek, neşeli ve hayatla dalga geçmesini bilen, mizah anlayışı gelişmiş kadınlara karşı güçlü bir çekim duyar.

Romantik sürprizlere ve hediyelere bayılır

Romantik ve hassas bir erkektir, aşkını her fırsatta coşkulu bir şekilde dile getirir. Flört etmek yaşamının değişmez bir özelliği olduğu için sevdiğine kur yapmaktan ve küçük sürprizlerle ayaklarını yerden kesmekten çocuksu bir keyif alır. Gerçek bir centilmendir, kadın ruhuna dokunmayı iyi bilir. Ona değer verdiğinizi gösteren hediyeler alın. Mesela doğum gününde o çok istediği pahalı saat ya da son model akıllı telefonu alabilirsiniz. Sürprizler yaparak aşkınızı alevlendirin.

Sadakate önem verir

Dürüstlük ve sadakat bir ilişkide olmazsa olmazlarının en başında gelir. Aşkı devam ettiği ve istekleri tatmin edildiği sürece kendisi son güne kadar sadıktır, eşinden de aynı şeyi talep eder. Kaçamak cevaplar, kuşku uyandıran hareketler ve yalan söylediğinizi anlaması onu çileden çıkarır. Bir kez hayatından çıkardıktan sonra affedici değildir, kendisine yapılan ihaneti sineye çekemez, ikinci bir şans vermez.

Eşlik edin

Gece gezmeleri, yeni insanlarla tanışıp çevresini genişletmek, dışarıda zaman geçirmek ve daha önce gitmediği yerleri keşfetmek hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Aylarca evde oturmak, her gün aynı rutine bağlı kalmak ve insan içine çıkmadan yaşamak onun için depresyonla eş değerdir. Aktif bir yaşamı benimser ve sevgilisinin de kendisine eşlik etmesini ister. Ev kuşları huzurunu kaçırır, yaşamın ince zevklerini birlikte deneyimleyeceği bir eş arar.

Mesaj bombardımanına tutmayın

Sahiplenilmek ve kıskanılmak gururunu okşasa da bitmeyen telefon aramaları ve ardı arkası kesilmeyen mesajlar, soğuk duş etkisi yapar. Gün içinde onu düşündüğünüzü belli eden bir ya da iki mesaj atmanız yeterli olur.

Meşgul olduğunuzu gösterin

Sürekli kendisine ayak uyduran, istediği her şeyi sorgusuz sualsiz yerine getiren, pasif ve sönük partnerlerle uyuşamaz. Kendine ait canlı bir hayatı, belli amaçları ve uğraşları olan, onca meşguliyetinin arasında kendisine zaman yarattığı için kendisini şanslı gördüğü kadınları daha çekici bulur.

Muhalif bir tutum içinde olmayın

Her söylediği şeye muhalefet eden, fikirleriyle çatışan, uyumsuz ve dik başlı karakterle anlaşamaz. İdeal sevgili adayı karşısında bir Aslan olduğunu unutmamalı, onun otoritesini ve asaletini tanıyarak hareket etmeli, itiraz etmeden önce iki kez düşünmeli ve cümlelerini özenle seçerek konuşmalıdır.

Ailesinin takdirini kazanın

Aile kavramını ciddiye alır, ileride aşk evliliği yaparak ömrünü beraber geçireceği bir eş ve etrafta koşturan çocuklardan oluşan mutlu bir yuvanın hayalini kurar. Ailesiyle tanıştırmaya layık görmediği ya da aile fertleriyle iyi anlaşamayan hiçbir partner aşkından ölse bile hayatında kalıcı bir yer edinemez, yollar mutlaka ayrılır.


Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Hayatınızda beğendiğiniz sizi görmesi için peşinde pervane olduğunuz bir aslan erkeği varsa veya hayatınızda olan bir Aslanı elinizde tutmak, onun size hayran kalmasını sağlamak istiyorsanız bazı ayrıntıları kesinlikle öğrenmeniz gerekir.

O kadar karizmatik ki, o kadar etkileyici ki, duruşu, bakışı, çevresine yaydığı aura ile her kadını kendine hayran bırakır. Güzel ama akıllı, bakımlı olduğu kadarda doğal ve etkileyici, kendinden emin, itaatkar olan kadınlar her zaman bir sıfır öndedir.

Güçlü yönlerini gören kadınlar

Aslan erkekleri üzerinde yapılan birçok araştırmada, güçlü yönlerini açığa çıkartmak için, dışarıdan pohpohlanmaya ihtiyaç duyar. Bu açıdan hoşlanacağı kadından güçlü yönlerini ön plana çıkarması gerekir.

Bardağın dolu tarafını gören kadın

Özellikle hayata pozitif bakan, bulundukları ortama renk katan, neşelendiren, kötümserlik yerine iyimser olmayı, haklı olmak yerine mutlu olmayı tercih eden kadınlardan hoşlanır.

Sıkboğaz etmeyin

Ne halin varsa gör deyip başıboş bırakmayın.  Olumlu yönlerinden bir kaç tanesini tespit edip, ne kadar yetenekli olduğunu dille getiren kadınlardan etkilenir.

Gurur duymalı

Ne kadar hükmetmeyi isteyen bir erkek olsa da hayatındaki kadınla gurur duymak ister. Adeta benim kadınım dercesine, insanların hayranlık duyup, saygı duyduğu biri olmasını ister.

Çocuklara düşkün

Dışa dönük bir yapıya sahip olsa da, ev ve aile hayatına düşkündür. Doğru kadını bulduğuna emin olduğunda çocuklarının da olmasını arzu eder. Bu nedenle, evine, çocuklarına bağlı olduğunuz kadar, eğlenceli bir karaktere sahip kadınlara kolay bağlanır.

Eleştiriden nefret eder

O her şeyin en iyisini bilir, her şeyin en iyisine layıktır. Megaloman bir yapıya sahiptir. O yüzden eleştiriye kapalı bir kişiliği vardır. İçiniz de tutamayıp illa eleştirecekseniz, üslubunuz yumuşak, kırıp dökmeden yapmanız gerekir. Sadece kendisine değil, ailesine ve çocuklarına da eleştirileri yapılmasından hoşlanmaz.

Entelektüel olmalı

Bilgi ve zekasını doğru kullanan Aslan erkeğinin, entelektüel yönüne hitap eden bilgili ve zeki kadınlardan hoşlanır.Bu açıdan genel ve kültürel değerlere sahip olmalı.

Gelişime açık

Kişisel gelişimine özen gösteren, tünelin sonundaki ışığı gören kadınlardan hoşlanır.


Aslan Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Aslan burcu erkeği, ılımlı bir yapıya sahip, aynı zamanda egolu olması ile bilinir. Çoğu kişiye itici gelse de zamanla sıcak ve içten davranışlarının farkına varılır. Duygularını göstermekte ilk zamanlar ketum davranan aslan erkeğinin sizi sevdiğini belli eden bir kaç ip ucu verelim.

Hesabı kendisi öder

Arkadaş grubu içinde de kendini lider sıfatında görür. İhtiyaç halinde herkesin yardımına koşar ve maddi destek vermekten kaçınmaz. Bir eğlence merkezi veya bir restorana gittiğinizde hesabı kimseye ödetmez. Yaptığı iyiliklerin maddi bir beklentisi içinde olmaz. Fakat yaptığını iyiliğin övgü ile söz edilmesini ister.

Sahiplenir ve itaat bekler

Hareketli yapıya sahip olup, ona eşlik edebilecek kadınları tercih eder. Aşk hayatında sahiplenici ve yönetici olmayı ister. Kadının ona itaat etmesini bekler. Aza kanaat etmez, kadının onu çok sevmesini ve hayranlık derecesinde saygı duymasını, övmesini, her zaman yanında olduğunu bilmek ister.

Kıskançlık oyunları yapan ve kıskanarak, sık boğaz eden, başına buyruk, kadınlardan hoşlanmazlar. Aslan erkeği ile birlikte iseniz, çok sabırlı ve anlayışlı bir olmanız gerekmektedir.

Pahalı hediye alır

Sevdiklerine hediye almayı sever. Herkese hediye alıyor gibi düşürmeyin, özel insanlara en pahalısı hediyeyi alır. Aldığı hediye genelde kendi zevkine uygundur. Dip not olarak belirtmekte fayda var. Hediyeler yapılan jestler, yenen yemekler, romantik olduğu ya da size aşık olduğunu düşündürmesin. Şuanki hedefi sizin ilginizi çekmek olacaktır. Bunun için çok fazla para harcayabilir. Çünkü siz onun ilgisini çoktan çekmiş olmanızdır.

Eğer pahalı ve gösterişli hediyeler alıyorsanız, adamın ilgisini çekmişsiniz demektir. Bu da zaman zaman yapılan jestler, birlikte çıkılan pahalı ve elit restoranlarda yenen yemekler de aşık olduğunu gösterir.

Güzel iltifat ve övgüler yapıyorsa

Sizi övgü dolu sözlerle etkilemeye çalışıyorsa, size fena halde tutulmuştur. Aslan erkekleri eleştirilere gelemez. Eleştirenlere de tepki verir. Fakat siz eleştirdiğiniz de tepki vermek yerine kulak veriyorsa ve bir şeyleri değiştirmeye çalışıyorsa işte aşkın gücü bu demek. Kendi eğlenmeyi sevmesine ve kendi keyfinden taviz vermemesine rağmen sizi eğlendirmeye çalışıyorsa, aşık olmuş demektir.

Övülmekten hoşlanır fakat başkasını övmeyi sevmez. Bilin ki size övgüler yağdırıyor onun çoktan kalbini çalmışsınız demektir. Hele hele herkesin için de kendini bir kenara bırakıp, sizin meziyetlerinizden bahsediyorsa, aşk kapınızı çalmıştır. Eğer o eli sizde tutmak istiyorsanız övgüleri aynı şekilde onu överek karşılarsınız.

İlgi odağındaysanız

Yalnızca aşık oldukları kadınla ilgilenirler. Eğer gerçekten sizinle ilgilendiğine eminseniz artık aslan erkeği elinizin altında demektir. Son olarak sizi kaybedecek bir hata yaparsa, kolay kolay geri adım atmayacağınızı ona hissettirin. Bu blöfü göze alamazsa, gerçekten size aşık demektir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.