Kahve Falında Kalp Görmek

Kahve Falında Kalp Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 29.839 kez okundu.

Kahve falında kalp görmek fal sahibine birbirinden güzel haberleri ardı arkasına sıralar. Örneğin kahve falında içi dolu bir kalp görüldüyse fal sahibinin karşı cinsle olan ilişkilerinin çok iyiye gideceğini müjdeler. Fal sahibi evli ise eşi ile arasında geçen huzursuzlukların son bulacağına ve ona yeniden aşık olacağına, bekar ise evlenip çok mutlu bir yuva kuracağına dalalettir. Aşkın sembolü olan kalbin içi boş ise çok kısa bir süre sonra aradığı gerçek aşkı bulacağına işaret eder. Sevgi ve aşk konusunda bazı gelişmeler yaşanacağının habercisidir. Fal sahibi kişi hakkında da bilgi verir falda çıkan kalp. Bu kişi sevecen, iyi kalpli, mülayim, çok kolay sinirlenmeyen, sakin, devamlı iyilik düşünen çok iyi bir insandır. Bu insan kendisi kadar iyi, hatta daha da iyi bir insanla tanışacak ve kısa zaman sonra bu insanla ömrün birleştirecek, bir ömür mutlu, huzurlu, ferah bir hayat sürecektir. Uzun zamandır beklenilen bir haber tüm hayrı ve bereketiyle gelecek ve çok mutlu olunacaktır. Bu sadece maddi değil, manevi olarak da tüm sorunların çözülmesini sağlayacak.

Bazı fal yorumcularına göre içi dışı bir fal sahibi ile yorumlanır. Karakter olarak çok saf ve temiz olan fal sahibini temsil eden kalpler, fal fincanında birden çok belirmiş ise fal sahibinin çok sevilen bir kişilik olduğu anlamına gelir. Eğer kalp sembolü fal tabağında çıkmış ise zamanla çok seveceği biri ile tanışmayı simgeler. Kalp sembolünün yanında küçük içi boş noktacıklar ya da baloncuklar oluşmuşsa bu baloncukların ve noktaların sayısı fark etmez az ya da çok, gelecek bu haberlerin, mutlu ilişkilerin nazara gelebileceği anlamındadır. Çok dikkat edilmesi nazar önleyici dualar okunmalı vs. ne biliyorsanız yapılmalıdır. Bu nazar tüm bu güzellikleri mahvedebilir. İrili ufaklı birkaç tane kalp figürü varsa falda, art arda birçok güzel haber geleceğinin işaretidir. Evli olmayan genç kızlar için kısmetini açılacağına sırayla talipler yağacağına işarettir. Küçük büyük oldukça bereketli gelecek bu haberlerin sonu çok ferah, çok mutlu, huzurlu olacak.

Aşk Hayatı

Falda görülen kalp genellikle kişilerin ilişki hayatı üzerine yorumlanır. Kalbi sizin için atan birini simgeler. Fal sahibi kişi evli ise evliliğinde yaşadığı sıkıntılarının son bulacağına, eşleriyle aralarındaki aşkın yeniden alevleneceğine birbirlerine daha da tutkuyla bağlanmalarına işarettir. Eğer kalbin yanında bir de dolunay var ise bu gelecek olan bir bebeğe işarettir, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız kısa sürede çocuk sahibi olacaksınız.

Bekar olanların ise kalbinin çok büyük bir aşk ile dolacağına işaret eder, bu kişi sizin kalbinizi ısıtacak ona sonsuz bir güven ile bağlanacaksınız. Fal sahibi tanıştığı kişi tarafından öyle büyük bir aşk ile sevilecek ki mutluluklarını gören herkes bu ilişkiye imrenir duruma gelecek, kimse aranıza giremeyecek, küslükler olsa bile bunlar oldukça kısa sürecektir. Mutluluk ve huzur içinde süren ilişki kısa bir süre içinde evlilik ile taçlanacaktır. Fakat bunların dışında kırılacak bir kalbin olduğunu da simgeler. Bir kişinin kalbini kırmış veya kırmak üzere olduğunuzun habercisi olabilir. Eğer çıkan kalp eksik veya kırık ise de hayatınızdaki insan ile tartışacağınız ufak bir küslük yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Para

Maddi açıdan yükseleceğiniz anlamına gelir. Kalp birçok konuda olumlu durumları simgeler. Eğer bir yatırım yaptıysanız bu yatırımın size çok olumlu sonuçlar getireceğine işaret eder. Kendinizi çok ciddi ve para getiren işlerle ilgilenirken bulacaksınız bu doğrultuda önemli ve sağlam adımlar atıp çok başarılı olacaksınız. Bir anda cebinize fazladan para girmeye başlayacak maddi açıdan yaşadığınız tüm sıkıntılar zaman içerisinde çözüme ulaşacak.

Para sıkıntısı çeken fal sahibi artık bu konu hakkında hiçbir üzüntü duymayacak, her istediğine kısa zamanda ulaşacak ve mutluluğu giderek katlanacak. Eğer şuan konuşulan bir miras olayı var ise bu konudaki gelişmeler oldukça hızlı ve pozitif yönde olacak. Elinize büyük bir miktar para geçebilir sizin yapmanız gereken bu parayı işiniz için kullanmanız ve bu paranın elinizden uçup gitmesine engel olmanızdır. Bu elinize geçecek olan miktar ile hayalinizdeki işi yapmanız size büyük fayda sağlayacak size hem mutluluk hem de başarı getirecek eğer bu başarıyı korumayı ve daha da ilerletmeyi sağlarsanız büyük bir fırsat yakalayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Falı bakılan kişinin çok saf, temiz kalpli, dürüst, eli açık sevecen biri olduğunun işaretidir. Bu kişi ailesi ve çevresindeki çoğu insan tarafından oldukça sevilmektedir. Aile içindeki ilişkileri çok iyidir, herkesle iyi anlaşır, etrafına mutluluk yayar. Etrafınızda hep iyi insanların olduğuna ve geleceğinizde bu insanlarla harika bir hayat geçireceğinize işarettir. Ailede küs olanlar konuşmaya başlayacaklar, bir ortamda karşı karşıya gelecekler ve sorunlarını çözüp barışacaklar. Peş peşe gelen olumlu haberlerle birlikte hayatınız düzene girecek ve kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz.

Eski zamanlardaki gibi kalabalık bir aile ortamında olacaksınız. Herkesin birbiri ile konuşup eğlendikleri kocaman sofralarda ailenizle bir arada olacaksınız. Bu mutluluk hayatınızı tümüyle etkileyecek küslüklerden oluşan gerginliklerin ortadan kalkması ile hayatınızda olumsuz giden diğer konularda da daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Bu pozitif düşünceniz, olaylara olumlu bakışınız ile her şey bir bir düzelmeye başlayacak. Eğer evli iseniz eşiniz veya evlatlarınız ile sürekli sıkıntılar yaşıyorsanız bunlar biraz uzun sürse de birbirinize olan sevgi ve saygınız ile çözüme kavuşacak.

İş ve Kariyer Hayatı

Yeni bir işe başlayacaksanız bu işte kısa süre içinde yükseleceğinize işarettir. Eğer iş arıyorsanız kendinize en uygun işi en hızlı zamanda bulup burada işe başlayacağınıza ve bu meslekteki iş hayatınızda kademe kademe yükseleceğinize işarettir. Kahve falında gördüğünüz bu kalp iş hayatında ciddi bir döneme gireceğinizi, kararlı ve kesin adımlar atarak işteki başarınızı zaman içinde kat ve kat çoğaltacağınızı gösterir. Yakın zamanda bir başvuru yaptıysanız bu başvurunuzun kabul edilecek ve bu işin tam size göre olduğunun farkına varacaksınız. Eğer bir işe sahipseniz ve işinizdeki çalışma arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar var ise bu sorunlar kısa zamanda çözülecek, çalıştığınız yerde kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz bu mutluluk hali de işteki başarılarınıza yansıyacak.

Bir terfi bekliyorsanız bunun da gerçekleşmesi uzun sürmeyecek. Başarı haberlerini peş peşe alacaksınız bu hem size hem de çevrenizdekilere büyük bir mutluluk verecek, başardıkça daha da hırslanıp bu başarınızı katlayacaksınız. Tabii bu başarılarınızdan dolayı çevrenizde başarınızı kıskanan insanlar da olacak. Bunlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Sizin işlerinizi bozup kendi başarıları için her türlü kötülüğü yapabilir bu insanlar. Onları tespit edip çevrenizden uzaklaştırmanız sizi daha ileriye taşıyacak.

Sağlık Hayatı

Sağlık yönünden çok sevindirici, fal sahibi ve ailesine mutluluk getirecek haberlerin geleceğine işarettir. Uzun zamandır yaşadığınız bir sağlık sorunu var ise bu problem ile ilgili bir çözüm, çıkış yolu bulacaksınız. Hastalığınız yüzünden etkilenen çevrenizdekiler de bu haber sayesinde en az sizin kadar mutlu olacaklar ve bu süreçte sizin iyi olmanız için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Bu süreçte ufak bir ameliyat, operasyon yaşanabilir. Yaklaşık bir-iki hafta sürecek bu sancılı dönemin ardından hayatınızın çok daha iyiye gittiğini göreceksiniz.

Başka bir anlamı da ailenizden bir kişinin ufak bir kaza geçireceğidir. Bu kaza çok tehlikeli olmayacak ve kazayı yaşayan kişi kısa sürede iyileşecek. Kazadan dolayı yaşanacak olan üzüntünün hayatınıza mutluluklar getireceğini göreceksiniz. Bu kaza ailenizi bir araya getirecek ve aile bireylerinin birbirine daha da kenetlenmesini sağlayacak. İlk bakışta olumsuz görünen bu kaza haberi uzun sürede ailenizin değerini anlamanızı sağlayacak. Eğer hamile iseniz de bu kalp evladınızın çok sağlıklı bir şekilde doğacağını, hiçbir sorun yaşanmayacağını işaret eder.

Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek

Ailede çok sevilen biri ufak bir kaza atlatacak, bu haber çok insanı üzecek kısa bir süre ancak kazanın etkileri kısa sürede atlatılıp o çok sevilen insan sağlığına kavuşacak. Bu kaza aile bağlarını eskisinden çok daha güçlü yapacak, daha çok kenetleneceksiniz. Birbirinizin değerini anlayabilmeniz açısından hayırlı bir kaza olacaktır bu. Ailede küs olanlar barışacak, eski mutlu aile tablosu tekrar yaşanacak. Bir türlü açılamayan bir sevgiliye, söylenmesine rağmen karşılık alınamayan bir sevgiye dalalettir. Her zaman aşkların en güzeli ve en hayırlısı anlamını taşır. Hatta bir yüzük veya dolunay ile birlikte görülen kalp sembolü evlilik ile sonuçlanan bir aşkı işaret etmektedir. Evli ve çocuğu olmayan bir fal sahibi için kahve tabağında görülen kalp sembolü ilerde bir çocuklarının olacağı müjdesini vermektedir.

Kahve Falında Büyük Kalp Görmek

Karşı cinsten bir insanın yardımını alıp çok yükseleceğiniz anlamına da gelir. Bu karşı cinsteki insan size oldukça fazla değer veriyor, onun gözünde bir meleksiniz adeta. Elinden gelen hiçbir yardımı esirgemeyecek. Bu insan ya çok yeni tanıştığınız ya da kısa süre sonra tanışacağınız bir insan. Tanışmanızla hayatınızın bir anda merkezine girecek biri. Duygusal anlamda bir birliktelik olmayabilir bu, olsa çok güzel olur ancak ömür boyu sürecek bir dostluğa yorulur daha çok. Çok eskilerde kalmış bir aşkın yenden küllerinden doğacağını söyler. Çok eski zamanda yaşanmış, belki de unuttuğunuz bir aşk hikâyesi kaldığı yerden devam edebilir. Bir arkadaş topluluğunda, bu bir düğün, nişan vs. merasimi olabilir, rastlayacaksınız o çok eski aşkınıza. Bu ayrıldıktan sonra hiç aklınıza bile gelmeyen eski bir aşk. Ancak gördüğünüzde tüm anılar tekrar canlanacak, karşılıklı olarak birbirinden tekrar, hatta eskisinden bile daha çok etkileneceksiniz.

Kahve Falında Kanatlı Kalp Görmek

Gönülden istenen, oldukça emek verilmiş bir işte başarılı olunacağı anlamındadır. Bu iki şekilde olur. Bir kişiyi çok sevmiş, uzun süredir ikna etmek için uğraşıyor olabilirsiniz. O kişi size ısınacaktır yakın bir zamanda ve istediğinizi elde edip çok mutlu olacaksınız. Ancak bu fal genellikle maddiyata yorumlanır. Yoluna baş koyduğunuz bir işte emeklerinizin karşılığını almanız çok yakın görünüyor. Oldukça zorlu bu yolun sonunda oldukça güzel başarılar elde edecek, çok mutlu olacaksınız. Yanında çok para kazanacak olmanız da cabası. Maddi açıdan oldukça bereketli bir döneme girileceğini gösterir. Kanatlr, bu kalp ile birleşince de çok sevdiğiniz, çok inandığınız bir işte bu başarıyı, kazancı yakalayacağınıza delalettir. Kalp figürü kahve fincanının üst kısmında ise bu güzelliklerin oldukça kısa süre içinde olacağını, fincanın dibinde ise uzun süreye yayılacağını ancak daha kökleşerek ilerleyeceğini anlatır.

Kahve Falında Kalp Kabarması

İk akla geldiği gibi aşkı müjdeler. Kişi yakın zamanda aşkı bulacaktır ya da zaten aşık olduğu kişi ile mutlu bir ömre doğru ilk adımları atacaktır. İki kişi arasındaki tutkunun dışında ailevi işlerde de sevgi dolu zamanlar anlamına gelir. Aşk sadece bir kişiye duyulan özlem değildir. Fal sahibi aşkı kendi düşüncelerine göre yorumlayabilir. Kahve falı sahibinin aşk kelimesine en çok yakıştırdığı şeye sahip olacağına işaret eder. Sahibi hakkında da bilgi verir. Kişinin dürüst, sevecen, aşka ve sevgiye önem veren, olumlu bir insan olduğunu gösterir. Hayırlara vesiledir. Kalp, hanenin bereketinin artacağını simgeler ve mutluluğa işarettir. Aile bireyleri ile yapılacak bir toplantı sonrası açığa çıkacak bir takım konular dahilinde feraha ulaşılacağına rivayet edilir. Bekar kimseler için evlilik yolu göründüğüne, evli ise mutlu ve huzurlu geçen günlerine bebek ile neşe geleceğine işarettir. Temiz, saf ve iyi yürekli bir dosya rivayet edilir. Bir dosttan alınacak yardım sayesinde hayat standarlarının gelişeceğine işaret edilir. Kimi zaman ise yardıma muhtaç olan bir arkadaşa el uzatılacağına ve zor durumda olan bir kimseye yardımda bulunulacağına rivayet edilir.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Zor günler geçiren fal sahibinin sıkıntısının sona ereceğine işarettir. Fal sahibinin yeni işlere el atacağına da rivayet edilir. Yeniliğin öncüsüdür. Bir takım yenilikler ile karşılaşılacağına işarettir. Bu yenilikler sayesinde fal sahibinin aklında olan soru işaretlerinin gideceğine de yorula bilinir. Bazı yorumlara göre kısmetlerin açıklığına bazı yorumlara göre ise mal varlığa işarettir. Fal sahibinin bir takım miras olayları ile uğraşacağınada işaret edilir. Maddi yönden problemsiz bir döneme girilececeğine rivayet edilir. Fal sahibinin düğün dernek için elinden çıkacak birikiminede işarettir. Bu bakımdan hayırlı işler için uğraşılacağına rivayettir. Fal sahibinin uzun bir yoldan gelecek bir misafirinin olduğuna da yorulur. Bu misafir müjdeli haberler ile geldiğine rivayet edilir. İyi manadadır. Uluşmak istediği şeyleri elde edeceğine ve mutluluğu bulacağına işaret eder. Kısmetinin açılacağına işaret eder. İnsanlar tarafından fark edileceğinin ve karşı cinste ilgi uyandırmaya başlayacağının habercisidir.

Kahve Falında Kalp ve Anahtar Görmek

Fal sahibi birine karşı platonik bir aşk beslemektedir ve duygularını dışarıya vurmaya cesareti yoktur. Fal yorumcusu fal sahibine öğütlerde bulunur. İçindeki aşkı dışarıya vurmasını ve cesaretli olmasını öğütler. Eğer fal sahibi bu öğütleri dikkate alırsa, sürekli ertelediği mutluluğa kavuşacaktır. Zenginliğe ve berekete işaret eder. Fal sahibinin hayatında önemli olaylar meydana gelecektir. Kişinin aşık olduğuna veya olacağına işarettir. Başkaları tarafından sevileceği anlamına gelir. Kişi eğer evliyse bir çocuk sahibi olacaktır. Evli değilse de sevdiğiyle çok yakında evliliğe doğru bir adım atacaktır. Yorumcunun aklına ilk olarak aşkı getirir. Ancak kalp, her zaman aşk anlamına gelmeyebilir, bazen de sağlığın habercisidir. Fal sahibinin sağlığına kavuşacağına ya da hasta olan bir yakınının yakın zamanda iyileşeceğine işaret eder. Kişi çevresinin güvenini kazanmıştır. Aynı zamanda da güvenilir bir çevreye sahiptir.

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek

Genel itibari ile birine duyulan aşkın ve mutluluğun simgesidir. Fal sahibinin fincanında karşısına çıkan kalp ona bir şeyleri çağrıştırarak üç vakte kadar aşık olacağı biriyle tanışacağına, aşkın kendisini değiştireceğine ve yakın zamanda dünya evine girerek çok mutlu olacağına işaret eder. İyiliğin, dürüstlüğün, sevginin, huzurun, ferahın, sevecenliğin ve yakın dostlukları temsil eder. Eğer falınızda birden çok kalp mevcutsa çevrenizdeki insanların sizleri oldukça sevip saydıklarına, sizi seven kişilerin fazlalığına ve yardımsever bir kişiliğe sahip olduğunuzu göstermektedir.

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Yeni başlayacağın bir iş ya da uğraşta sana yol gösterecek bir kadın var falında. Önüne ışık tutuyor. Bu kadın aynı zamanda yükselmende ve başarılarında da seni destekleyecek, yanında olacak bir kadın. Karanlık bir bulutlu bir havada gökyüzünde bir cisim var uçak kuş falan da değil. Ufo gibi yuvarlak bir şey. Uzaktan bir misafirin gelecek ama yakın zamanda da değil çok, en erken 2-3 haftası var. Bir miktar para görünüyor burada, kötü günlerde sana destek olsun diye bu parayı saklamış birisi ya da sen saklamışsın. Bu parayı gereksiz yere harcaman için sana birisi bir teklif getirecek. Aman diyim kanma sakın ona.

Kahve Falında İçi Dolu Kalp Görmek

Haneden birine kısmet geliyor. Ama haneden kime geliyorsa onun kalbinde başkası yatıyor. İstemeyecek bu kısmeti. Sonradan bir pişmanlık yaşayacak bununla ilgili. Canım sen dedikodu kazanının içine düşmüşsün. Sana gelip başkası hakkında dedikodu yapacak bir arkadaşın var. Bu arkadaşın seni ikna etmek için çok uğraşacak ama kanma sen sakın. Sana söylediklerini dikkatlice bir araştır önce. Duygusal hayatında çevrendekilerin ve sevdiğinin sana olan davranışlarını kabullenemiyorsun. Mutsuz ediyor seni bazen bu davranışlar. Aslında bu biraz da senden kaynaklı canım. Senin ne istediğini, ne beklediğini pek anlamıyorlar. Sen biraz daha anlaşılır net davransan bu sorun ortadan kalkacak gibi.

Kahve Falında Ters Kalp Görmek

Uzun zamandır planladığın o seyahatin artık zamanı geldi. Dünya’yı sen mi kurtaracaksın, artık biraz da kendine zaman ayır. Bu kadar sıkıntı bu kadar dert nereye kadar. Herkesin sorumluluğunu tek başına taşıyamazsın. O geziye çık o tatili yap neye mal olacak olursa olsun sana iyi gelecek. Ekonomik olarak yakın zamanda bir rahatlama yaşayacaksın. Borçlarından da arınacaksın, artık dert etmene gerek yok. O arkandan sürekli dedikodu yapanlar da var ya sen çok iyi biliyorsun onların kim olduğunu onlardan da artık uzak dur. Yeter yaşam enerjini emdikleri, biraz nefes al. Sağlığına biraz daha dikkat etmen gerek çok fazla ihmal ediyorsun ve bazı konularda çok dikkatsizsin.

Fincanın Dibinde Kalp

Aşk konusunda çok katı kuralları olan bir insan olduğunuza fakat pek yakında yelkenleri suya indireceğiniz kadar mükemmel bir sevgi ile karşılaşacağınıza dalalettir. Size verdiği değeri gözlerinden yansıtabilen ve her hareketi ile zarafet timsali olan bu adam yada kadın, şimdiye kadar hayalini bile kurmadığınız kadar güzel duygular yaşamanıza vesile olacak. Her gün ona daha çok bağlandığınızı hissettiğiniz için bu güzel duyguları evlilikle taçlandırmak sizin elinizde. Falda da çıkarak hayatınızın aşkı olduğunu ispatlayan bu insanı huzurlu kılmak için ne kadar çok uğraşırsanız o kadar huzur bulacaksınız.

Kahve Falında Siyah Kalp Görmek

Aşk hayatınızda belli başlı değişimlerin olacağının habercisidir. Bu değişimlerin olumsuz olması beklenmektedir. Aranızda bir tartışma olabilir ya da bir konuda anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Aşk hayatınızda çalkantılı bir döneme gireceksiniz. Bunun farkında olarak güçlü bir şekilde olayların farkında olmalı ve onları birlikte bir çözüme kavuşturmalısınız.

Kahve Falında Küçük Kalp Görmek

Öncelikle ilişkiler üzerine yorumlanır. Özellikle şu an hayatınızda bulunan eşiniz, sevgilinizle ilgili olabileceği gibi daha önceden hayatınızda olan bir kişi ya da henüz hayatınıza girmemiş ama çok yakında girecek olan bir kişi ile de ilgili olabilir.

Çok kısa bir süre zarfında hayatınızda bulunan kişi ile birlikte evlilik kararının alınacağını ve ileride de çok mutlu bir aile ortamının sizi bekleyeceğini ifade eder. Yakınlarında dolunay da çıkmışsa eğer kişi evliyse, burada yakın bir zamanda hamile kalacağına delalet eder. Kişinin birlikte olduğu biri yoksa ve faldaki kalbin çevresinde bir tavuk şekli var ise, hoşlandığı bir kişinin varlığına, ancak o kişiye henüz açılamadığı yönünde yorumlanabilir. Diğer şekiller ile birlikte yorumlanıp fal sahibine olumlu ya da olumsuz bir yönde cevap verilebilir.

Kahve Falında Yamuk Kalp Görmek

Aşkın, tutkunun, sevginin, bol kazancın ve şansın sembolüdür. Çok yakında aşkı bulacağınıza bir işarettir. Ancak bu aşkta yara alabilir ve incinebilirsiniz. Bu nedenle tatlı sözlere fazla inanmamalı ve bu ilişki de kontrolü kendi elinizde tutmalısınız. Ancak o zaman mutlu olabilir ya az acı ile bu aşkı atlatabilirsiniz. Bir kaç gönül meselesinden sonra gerçek aşkı bulacak ve mutlu bir yuvanız olacak. Eğer evli iseniz, eşinizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sorunlar aşılamayacak sorunlar değil, fazla abartmadan üstesinden gelebilirsiniz. Şans oyunlarından yana şansınız açılabilir ve yüklü bir miktar para kazanabilirsiniz.

Kahve Falında İki Kalp Üst Üste Görmek

Uzun zamandır evlat hasreti çektiğinizi ve bu hasretin yakın bir zamanda son bulacağına işarettir. Falda iki kalbin üst üste gelmesi bir evladın özellikle de bir erkek evladın simgesidir. Eğer uzun yılar evlat hasreti yaşamış iseniz artık sabrınızın mükafatını almanızın vaktidir. Aynı zamanda kültürümüzde, erkek evlat; murat, kısmet olarak da bilinir. Eğer çocuğunuz var ve yeniden evlat sahibi düşünmüyorsanız yakın bir zamanda hayırlı ve kısmetli bir olayın haberini de alacağınıza işarettir. Bu haber, bir miras haberi olabilir yada çok mutlu olacağınız bir evlilik haberi olabilir.

Kahve Falında Kanayan Kalp Görmek

Büyük bir ızdırabın yaşanacağını ya da yaşanmış olan bir hüznü simgeler. Bu hüzün, şimdiki zaman içerisinde de yaşanıyor olabilir. Aslında tamamen bir aşk acısına yorumlamak da pek doğru olmaz. Bu acı vicdan haline dönüştürmüş olduğunuz bazı olayları da kapsayabilir. Yalnızlık, maddi zorluklar, pişmanlık, hasret acısı, kıskançlık veya da birini kaybetmiş olmanın verdiği üzüntü faldaki kalp görüntüsünün anlamı için yorumlanabilir. Kanayan kalp, açık ve net büyük bir hüznü simgeler. Bununla birlikte eğer ki bu kanayan kalp, fincanın ağzında ya da altlığında yer alıyor ise bu kalp kanama izi ile iki parçaya ayrılmış olarak düşünüleceğinden iki hafta ya da iki aya kadar büyük bir üzüntüye hazır olun deriz. Çevrenizde gelişen herhangi bir olaydan ötürü derinden etkilenecek ve de bu olaylar sizi doğrudan etkileyeceğinden üzüntülü günler geçirmenize neden olacaktır. Buna istinaden bir takım önlemler alarak bu hüznü engellemeniz mümkün olabilir.

Kahve Falında Kocaman Kalp Görmek

Cömert, temiz niyetli ve güvenilir bir kişiliğinin olduğunu bize göstermekte. Kalp her zaman aşkı, sevgiyi ve mutluluğu işaret eden bir sembol olmuştur. Genel olarak karşılıklı ilişkilerde yaşanılan özel duyguları anlatmakla birlikte kocaman kalp sembolü fal sahibine bu duygular hakkında daha detaylı bilgi vermekte. Kahve fincanında yada tabağında kocaman kalp çıkması fal sahibin sevecen, iyi niyetli ve sözünü sakınmayan bir kişiliğinin olduğunu ifade eder. Çok kısa bir zaman içinde gerçek aşkı bulacağınıza yada birlikte olduğunuz insanla mutlu bir evliliğe adım atılacağına delalet eder.

Kahve Falında Fil ve Kalp Görmek

Fincanın neresinde olursa olsun iyi şekilde yorumlanacak iki figürdür. Fil büyük, güçlü bir hayvan olup, yüksek mertebedeki birinin varlığından alınacak destek ve gücü ifade eder. Yanında yer alan kalpte sizin sevdiğiniz veya seveceğiniz kişinin varlığından bahseder. Bu iki ifade fincanın üst kısmında ve fille kalp birlikte hatta filin başında ise, sevdiğiniz kişinin güçlü birinden alacağı destek ile iyi yerlere gelmesine teşvik edeceği ve bu sayede güzel kazançlara ulaşarak istediğiniz hayatı yaşamanıza imkan sağlayacağı şeklinde yorumlanır. Bu iki figür fincanın altında görünüyorsa o zaman, beklenilen yardımın veya istenen işe kavuşmak için sevdiğiniz kişinin şu sıralar biraz olumsuzluk yaşadığını ve içindeki bu sıkıntısından dolayı biraz üzgün olduğunu, ona destek vererek bu ruh halinden kurtulmasını sağlamalısınız. Bazı sorunların ortadan kalkması ile bu beklenen günün çok yakında geleceği şeklinde yorumlanmalıdır.

Kahve Falında Beyaz Kalp Görmek

Senin kalbinin de bir hayli saf ve temiz sevgiler ile dolu olmasına işaret etmektedir. Sen hayatın boyunca her an böyle iyi ve temiz bir insan olmayı tercih eder isen o zaman işte hem daha mutlu olan hem de en güzel güzelliklere daha rahat sahip olabilen bir insan olacak olduğuna da işarettir. Sevgin ve hayata olan saygın o kadar iyi ve güzel ki işte o an sen sevdanın ve hayatın her özel anını daha da güzel bir şekilde sahip olacak olduğunu göstermektedir. Bu ara televizyon ve bilgisayar gibi şeyler ile oldukça ilgileniyor olmandan dolayı gözlerin o kadar yorulacak ve sen de o kadar acı çekeceksin ki kendine sağlık açısından zarar vermemek için biraz daha çaba sarf etmelisin. Hayatına yeni biri girmek için çaba sarf edecek ve sen bu kişiyi oldukça ince eleyip sık dokuyacak olduğun için hayatta onun ile devam edebileceksin.

Kahve Falında Temiz Kalp Görmek

Dua demektir. Etrafında yakın çevresinde kendisi için dua eden iyiliği için çırpınan her zaman destekçisi olan biri olduğu ile tabir edilir. Aynı zamanda karakteri ile ilgili de bilgi verir. İyi kalpli, düşünceli narin yapıda bir insan olduğunu gösterir. Aynı zamanda gizli duygular ile yorumlanır. İçinde gizli tuttuğu ve açığa çıkmasından korktuğu bir aşkı ifade eder. Bu aşk her ne kadar en saf duyguları temsil etse de fal sahibi tarafından imkansız görülen ve duyulmasının sakıncalı olacağı düşünülen bir aşktır.

Kahve Falında 3 Kalp Görmek

Aşk hayatınızda 3 kişinin de sizi beklediği ve sevdiği anlamına gelmektedir. Fal fincanında beliren bu kişilerden ikisi yakın çevrenizden diğeri ise çalıştığınız yerden olabilir. Bahsedilen üç kişiden birisine siz de yakın zamanlarda bir şeyler hissetmiş görünüyorsunuz. Ancak her an her şey değişebilir, bunu unutmayın. Size gösterilen aşırı ilgi bazen sizi sıkabilir ve kaçan kovalanır sözünden hareketle diğer kişiye yönelebilirsiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa da, ilişkinize size 3 kişinin getirdiği hediye ya da haberle daha da mutlu bir süreç başlayacaktır. Mutlu olmanıza neden olacak bu güzel haberleri siz sadece bekleyin.

Kahve Falına Delik Kalp Görmek

Ayrılık ile yorumlanır. Kişi evli ise boşanacağına işarettir. Bu boşanma üçüncü bir kişi nedeni ile olacaktır. Eşinin bir başkasına aşık olması, bir başkası ile birlikte olmaya karar vermesi sonucunda evlilikleri bozulacak ve boşanma ile sonuçlanacaktır. Eğer bekar ise sevgilisinden ayrılacaktır. Yine bu ayrılıkta üçüncü bir kişinin varlığı neden ile olacaktır.

Kahve Falında Elinde Kalp Olan Adam Görmek

Genellikle ikili ilişkiler hakkında bilgi vermektedir. İyi niyetli ve oldukça dürüst bir kişinin karşınıza çıkacağına işaret eder. En kısa zamanda bu kişi ile ilişkiniz hiç beklemediğiniz bir şekilde artacak ve aşık olacaksınız. Bu kişi ile güzel bir evlilik yoluna adım atacağına işaret etmektedir. Eğer evli iseniz çocuğunuz ile ilgili güzel haberler alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Eğer çocuğunuz ile aranız açıksa veya uzun bir süredir görmüyorsanız hasretin son bulacağına ve eski mutlu günlerinize geri döneceğinize yorumlanır. Eşinizden yakın bir zamanda süpriz alabilir ve çok sevinebilirsiniz.

Kahve Falında Kalp Kabarması Görmek

Sıkıntıya işarettir. Kişinin bir iç sıkıntısı yaşadığı anlamına gelir. Bu genellikle gönül meseleleri ile ilgili bir sıkıntı olarak kabul edilir. Kalbi kabarmış olan kimsenin bir sevdiği olduğu fakat bu kişiden sevgisine karşılık alamadığı anlamındadır. Ya da sevdiğinden yeni ayrılmış ve hala onu unutamamış onun için yas tutmakta olduğu ile yorumlanır. Yaşadığı ayrılık nedeniyle kendini yas boğmuş ama bunu dışarıya belli etmemek için içine atmıştır.

Kahve Falında Kalp Ve Adam Görmek

Temiz niyetli, cömert ve çok dürüst bir kişiliğinin olduğunun göstergesi olarak sima edilir. Yan yana olması özel hayattaki duyguları ifade etmekte. Maddi sıkıntılarınız son bulacak ve hayatınızın geriye kalan kısmında hiçbir sıkıtı çekmeyeceksiniz. Rahat bir hayat süreceksiniz. Kesinlikle gizemli bir olaya çıkar. Bu iki sembol çevrenizde olan bir kişi tarafından sevildiğinizi gösterir ve bu kişinin çok yakın bir süre sonra duygularını size açacak demektir.

Kahve Falında Kalp Ve Harf Görmek

Aşk yaşamı ile ilgili yorumlar yapılmasına olanak tanır. Bekâr kimseler için isminin baş harfi, kalbin yanında beliren bir harf ile başlayan biri ile tanışmak manasına gelmektedir. Tanışacağı bu kimse ile yürüteceği uzun zamanlı ilişki sonrasında, hayırlı bir yuva kurma yolunda ilerleyecektir.

Falına bakılan kişinin hayatında, isminde orada beliren harfe göre birisinin olduğunu gösterir. Falında ismi çıkan bu kişi ile bir gönül ilişkisi kuracak ve neticesinde çok mutlu olacak demektir. Evli olan kişiler için yine isminde o harfi barındıran bir kişinin yardımı ile evliliği çok mutlu noktalara gelecek demektir. Hamile olanlar için doğacak çocuğun ismi, o harf ile başlayacak ve aileye katıldığında beraberinde ailesine mutluluk ve huzur getirecek demektir.

Kahve Falında Kalp Ve Kadın Görmek

Fal baktıran kişi için ardı ardına müjde verilir. Özel hayatınızdaki sıkıntılarınız sonlanacak ve aşk hayatınızda mükemmel olaylar geçekleşecek. Eğer evli ise eşi ile arasındaki huzursuzluklar sonlanacak ve yeniden birbirinize aşık olacaksınız. Fal sahibi bekar ise yakın bir zamanda kısmeti açılacak ve huzurlu bir yuva kuracaktır. Yan yana çıkmışsa yakın bir zamanda arzu ettiği gerçek aşkı bulacağı ifade edilir. Sevgilinizle yaşayacağınız bazı olaylar sonucunda birbirinizin değeri anlayacak ve birbirinize daha çok bağlanacaksınız. Falda çıkan bu iki sembol özel hayatınızdaki gelişmeler hakkında bilgi vermekte bize.

Kahve Falında İkiye Ayrılmış Kalp Görmek

Kalbinizin kırılacağı ya da bir tercih yapmak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Kafanızın karışacağı ve duygularınızın girdabında kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu fal, biri tarafından kalbinizin kırılacağının da göstergesi olabilir. Eğer kalbinizi daha önceden biri kırmış ise bu kırgınlık bir süre daha devam edecek demektir. Genellikle ikilemde kalınmış ve kararsızlık yaşayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Aşk yaşantınızda sarsıntılı bir döneme gireceğinizin göstergesi olabilir. Aynı zamanda bu fal, kalp kırıklığı yaşadığınız birinden tez zamanda bir haber alacağınızın da göstergesi olabilir.

Kahve Falında İki Kalp Görmek

Büyük bir sevinç yaşayacağınızın göstergesidir. Uzun zamandır beklediğiniz bir dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğunu işaret eder. Aynı zamanda büyük bir aşk yaşayacağınız kısmetiniz ile çok yakın bir zaman içinde tanışacağınızı gösterir. Büyük sevinçleri ve yeni kurulacak güzel ilişkileri niteler.

Büyüklüklerine göre de yorumlanabilir. İki farklı olay yaşayacağınızı ve bu olaylar sonucunda bir küçük bir de büyük mutluluk yaşayacağınızı gösterir. Kalbinin sahibini çok yakın bir zamanda bulabilir. İş sıkıntısı yaşayanlar, iş hayatındaki tüm sıkıntılarını geride bırakarak güzel adımlarla büyüme ve gelişme yolunda ilerleyecek demektir. Aynı zamanda borç sıkıntısı yaşayanlar kısa bir süre içinde beklemedikleri birinin yardımı ile borçlarından kurtularak rahata erecek demektir. Eğitim ve kariyer için atacağınız adımları dikkatli atmanız ve daha çok düşünerek kararlar vermeniz gerekir.

Kahve Falında İki Kalp Yan Yana Görmek

Çok kısa bir süre içinde yıldırım aşkı ile tutulacağı biri ile karşılaşacağını gösterir. Aynı zamanda geçmişte hiç mi hiç anlaşamadığınız birini yakından tanımaya başladıktan sonra çok seveceğinizi ve en yakın dostlarınız arasına koyacağınızı gösterir.

Başka bir rivayete göre ise, kırdığınız bir kişinin gönlünü tekrar kazanmaya çalışacağınızı gösterir. Sizin için çok önemli birini bilerek ya da bilmeyerek kırmış olabilirsiniz fakat bu durumda özür dilemekten çekinmemelisiniz. Özür dilediğiniz kişi, çok mutlu olacak ve si gözünde daha değerli hale geleceğinizi gösterir. Aşık olacağınız kişinin çok yakında karşınıza çıkacağını gösterir. Eğer zaten sevgiliniz var ise çok yakında bir evlenme teklifi alabilir ve mutlu bir yuva için ilk adımları atmaya başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Kalp İçinde Harf Görmek

Tabiri çok açık bir semboldür. Yakın zamanda o harfle başlayan isme sahip birisi ile duygusal bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda platonik bir aşkı da ifade eder. Gönlünde isminin içerisinde harfi taşıyan birine karşı platonik bir aşkla bağlı olduğu anlamına gelir. Bu platonik aşkının zaman içerisinde gerçekleşeceği ama bunun gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu gösterir. Belli bir süre daha bu duygu platonik olarak devam edecek fakat daha sonrasında karşılık bulabilecektir. Fakat bu aşkın karşılık bulmadan önce ikili arasında bir sıkıntı yaşanacak ve sonrasında karşı taraf bu eksiklikle duygularını fark edecek. Aşka yorumlanırken bazı yorumcular koyu renk yada açık renk olmasına göre bu kişinin iyi yada kötü biri olması yada bu ilişkide üzeceği yada mutlu edeceği hakkında yorumda bulunurlar. Eğer açık renk ise kişinin çok mutlu edeceği, koyu renk ise kesinlikle bu ilişkide çok yıpranıp üzüleceği anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Kalp Organı Görmek

Sağlığınız için bir haberdir. Eğer etrafı aydınlıksa, sağlıkla ilgili oluşan belli sıkıntılarınızın sona ereceğinin habercisidir. Bu hastalık grip, soğuk algınlığı gibi basit hastalıklar da olabilir bronşit, astım gibi ağır şekilde gelişen hastalıklarla ilgili de olabilir. Bu haber veren simge sayesinde sağlık problemleriniz ya tamamen geçecek ya da etkisi daha az olup, sizi çok fazla etkisi altına almamaya başlayacaktır.

Kahve Falında Kırık Kalp Görmek

Birçok falcı tarafından kalbi kırılan birisini işaret etse de etrafında şekillenmiş nesnelere bakarak bu kişinin fal sahibi olduğu da belirlenebilmektedir. Eğer bu ara hayal kırıklıkları yaşıyorsanız mutlaka falınıza yansımış demektir.

İstemeden ve bilmeyerek kırdığınız kalp ise o kişiler bunu ciddiye almadan size normal davranıyordur. Eğer bilerek yaptıysanız da büyükleriniz sizden bir özür beklemektedir. Bilerek ya da bilmeyerek kırdığınız bir kalp var mı diye yaptığınız davranışları düşünün. Bencil olmayın. Bencillik size bir şey kazandırmaz, çevrenizdekileri üzmüş olursunuz. Aşk hayatınızda ise partnerinizin sizi çok üzdüğünü belirtmektedir. Size yapılan haksızlıklara göz yummamalı, o kişiye sert bir tavır almalısınız. Hatasını anlamalı ve sizden özür dilemeli. Sizde de haksızlık payı biraz da olsa var ise, bu durum karşısında biraz alttan alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git