Kahve Falında Kalp Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Kalp Görmek

Kahve falında kalp görmek, fal sahibinin kalbinin huzur ile dolacağı ve hayallerinin ötesinde saf bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin sürpriz bir evlilik teklifi alacağına ve bununla birlikte ilişkisini evlilikle taçlandırarak mutlu ve hayırlı bir yuva kuracağına işaret eder. Aşk, mutluluk, kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin özellikle ilişkisinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, sevgilisi ile olan ilişkisinin düzeleceğine ve birbirlerine daha da tutkuyla bağlanacaklarına işaret eder. Gelecek olan bir erkek bebeğe işarettir. Eğer çocuk sahibi olmak gibi bir niyetiniz varsa kısa sürede çocuk sahibi olacağınız anlamına gelir.

Genellikle aşk üzerine yorumlanan falda kalp görmek; fal sahibinin kalbinin büyük bir huzur ve aşk ile dolacağına işaret eder. Yakın zamanda tanıştığı kişi tarafından büyük bir aşk ile sevileceğine ve bu mutluluklarını gören herkesin bu ilişkiye imrenir duruma geleceğine işaret eder. Karşınıza çıkacak olan kişinin kalbinizi ısıtacağına ve ona sonsuz bir güven ile bağlanacağınız anlamına gelir. Kimse aranıza giremeyecek, küslükler olsa bile bunlar oldukça kısa sürecektir. Mutluluk ve huzur içinde süren ilişki kısa bir süre içinde evlilik ile taçlanacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre, maddi açıdan yükseleceğiniz anlamına gelir. Eğer bir yatırım yaptıysanız bu yatırımın size çok olumlu sonuçlar getireceğine işaret eder. Kendinizi çok ciddi ve para getiren işlerle ilgilenirken bulacaksınız. Bununla birlikte önemli ve sağlam adımlar atıp çok başarılı olacaksınız. Bir anda cebinize fazladan para girmeye başlayacak maddi açıdan yaşadığınız tüm sıkıntılar zaman içerisinde çözüme ulaşacak.

Para sıkıntısı çeken fal sahibi artık bu konu hakkında hiçbir üzüntü duymayacak, her istediğine kısa zamanda ulaşacak ve mutluluğu giderek katlanacak. Eğer şuan konuşulan bir miras olayı var ise bu konudaki gelişmeler oldukça hızlı ve pozitif yönde olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falında kalp görülmesi, fal sahibinin çok temiz kalbi olduğu ve dürüst ve güçlü bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Aynı zamanda ailesi ve çevresindekiler tarafından çok sevilen biri olduğunu, herkesle iyi anlaştığını ve etrafına mutluluk yaydığını gösterir. Etrafınızda hep iyi insanların olduğuna ve geleceğinizde bu insanlarla harika bir hayat geçireceğinize işarettir.

Ailede küs olanlar konuşmaya başlayacaklar, bir ortamda karşı karşıya gelecekler ve sorunlarını çözüp barışacaklar. Küslüklerden oluşan gerginliklerin ortadan kalkması ile hayatınızda olumsuz giden diğer konularda da daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Eski zamanlardaki gibi kalabalık bir aile ortamında olacaksınız. Herkesin birbiri ile konuşup eğlendikleri kocaman sofralarda ailenizle bir arada olacaksınız.

Peş peşe gelen olumlu haberlerle birlikte hayatınız düzene girecek ve kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz. Bu pozitif düşünceniz, olaylara olumlu bakışınız ile her şey bir bir düzelmeye başlayacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda bir iş başvurusu yaptıysanız bu başvurunuzun kabul edilecek ve bu işin tam size göre olduğunun farkına varacaksınız. Eğer bir işe sahipseniz ve işinizdeki çalışma arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar var ise bu sorunlar kısa zamanda çözülecek, çalıştığınız yerde kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz bu mutluluk hali de işteki başarılarınıza yansıyacak.

Bir terfi bekliyorsanız bunun gerçekleşmesi uzun sürmeyecek. Başarı haberlerini peş peşe alacaksınız bu hem size hem de çevrenizdekilere büyük bir mutluluk verecek, başardıkça daha da hırslanıp bu başarınızı katlayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Eğer hamile iseniz evladınızın çok sağlıklı bir şekilde doğacağını, hiçbir sorun yaşanmayacağını işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız bir sağlık sorunu var ise bu problem ile ilgili bir çözüm, çıkış yolu bulacaksınız. Hastalığınız yüzünden etkilenen çevrenizdekiler de bu haber sayesinde en az sizin kadar mutlu olacaklar ve bu süreçte sizin iyi olmanız için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Bu sancılı dönemin ardından hayatınızın çok daha iyiye gittiğini göreceksiniz


Kahve Falında Ters Kalp Görmek

Kahve falında çıkan ters kalp sembolü, fal sahibinin sevdiği ile arasını bozmak isteyen kişiler olduğu ve bunların söylediği yalanların gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkisinde ters giden durumların son bulacağına ve yüzünün artık güleceğine işaret eder. Hayal kırıklığı ve umutsuzluğun son bulması demektir.


Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek

Falında çıkan kalbin içi boş ise fal sahibinin çevresinden duyduğu sözlere inanmaması ve yalnızca kalbinin sesini dinlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin olur olmaz şeylere kafasını takmaması ve her zaman iyi niyetli düşünmesi gerektiğine işaret eder. Boş dedikodu yapan kişiler demektir.


Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Yarım kalp sembolü, fal sahibinin sevdiği fakat bir türlü açılamadığı kişiye açılarak duygularını açıkça belli edeceği anlamına gelir. Kişinin sevdiği kişiden karşılık alacağına ve birlikte rüya gibi bir ilişkiye başlayarak çok mutlu olacağına işaret eder. Hayırlı bir ilişki demektir.


Kahve Falında Siyah Kalp Görmek

Fal sahibinin falında siyah bir kalp çıkması, kendisine bazı konularda anlamsız setler oluşturduğu ve bunlardan vazgeçmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır hissettiği boşluktan kurtulacağına ve ruhunun manevi huzuru bularak mutlu olacağına işaret eder. Şans ve bereket demektir.


Kahve Falında Yan Yatmış Kalp Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu karanlıktan çıkarak rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin falında yan yatmış bir kalp, hiç beklemediği bir anda alacağı haber ile mutluluktan havalara uçacağına ve hayırlı günlere kavuşacağına işaret eder. Küslüklerin son bulmasına delalet eder.


Kahve Falında İçi Dolu Kalp Görmek

Falında çıkan kalbin içi dolu ise fal sahibinin ilk görüşte çok etkilendiği bir kişiden yakın zamanda karşılık alacağı anlamına gelir. Kişinin yeni bir ilişkiye başlayarak mutlu ve huzurlu günlere kısa sürede kavuşacağına işaret eder. Hanede düğün, nişan ve kız isteme demektir.


Kahve Falında Küçük Kalp Görmek

Küçük bir kalp çıkması, fal sahibinin unutamadığı eski sevgilisinin kendisine yazacağına ve birlikte yeni ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkide huzur bulması için kıskançlığına son vermesi ve sevgilisine güvenmesi gerektiğine işaret eder. Kalpte açılan yaraların kapanması demektir.


Kahve Falında Yan Yana Kalp Görmek

Yan yana birden fazla kalp görülmesi, fal sahibinin üzerindeki kem gözlerden kurtulacağı ve özlediği eski aşk dolu günlere tekrar kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkide yaşadığı sorunları içine atmak yerine sevdiği ile konuşarak çözmesi gerektiğine ve ruhunun huzur bulacağına işaret eder.


Kahve Falında Kanatlı Kalp Görmek

Kanatlı kalp, fal sahibinin yeni tanışacağı bir kişi ile tutkulu bir ilişki yaşayacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin sevgilisi ile yaşadığı tartışmaların kısa sürede tatlıya bağlanacağına ve yalnızca bir süre sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Aşk, romantizm ve hayallere kavuşma demektir.

>>>İlgili: Kahve Falında Kanat Görmek


Kahve Falında Beyaz Kalp Görmek

Kahve falında beyaz kalp figürü, fal sahibinin yaşadığı kıskançlığın yersiz olduğu ve sevgilisinin tertemiz bir kalbe sahip olduğu anlamına gelir. Kişinin kalbinde açılan yaraların hızlı bir şekilde kapanacağına ve sevgilisi ile mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. İkiz erkek bebek sahibi olma demektir.


Kahve Falında Elinde Kalp Tutan Adam Görmek

Bir adam elinde kalp tutuyorsa fal sahibinin ilişkide yaşadığı kırgınlıktan dolayı sevgilisinin kendisine çok büyük bir sürpriz yaparak gönlünü alacağı anlamına gelir. Kişinin ufak tefek sorunları büyütmemesi ve sevgilisine bir adım atması gerektiğine işaret eder. İlişkide yaşanan sorunların tamamen çözülmesi demektir.

>>>İlgili: Kahve Falında Adam Görmek


Kahve Falında Kalp ve Harf Görmek

Kalp ve yanında harf sembolleri bir arada ise fal sahibinin geçmişte yaşadığı ilişkiyi kafasında tamamen bitirirse çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin gözlerine baktığında kalbinin huzurla dolacağı bir kişi ile hiç beklemediği bir anda tanışacağı ve yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Aşk kapıyı çalacak demektir.

>>>İlgili: Kahve Falında Harfler Görmek


Kahve Falında Kuyruklu Kalp Görmek

Kuyruklu kalp sembolü, fal sahibinin yeni bir ilişkiye adım atarken ince eleyip sık dokuması gerektiği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı kararsızlıktan dolayı ilerleyen süreçte sıkıntı yaşamaması için şuanda aklında olan düşüncelerden hemen uzaklaşması gerektiğine işaret eder. Şer olan bir şeyin hayır gibi gözükmesi demektir.


Kahve Falında İki Kalp Görmek

İki kalp üst üste bir şekilde ise fal sahibinin sevgilisi ile yaşadığı mutluluğun bir bebek haberi ile daha da artacağı anlamına gelir. Kişinin aşkı çok daha tutkulu bir şekilde yaşamaya başlayacağına, evdeki bereket ve huzurun gün geçtikçe artacağına işaret eder. Kız evlat, sağlık ve güç demektir.

>>>İlgili: Kahve Falında Sayılar Görmek


Kahve Falında Büyük Kalp Görmek

Bekar birinin falında büyük kalp şekli çıkması, fal sahibinin hiç acele etmemesi gerektiği ve beklediği aşkın kapıyı çalacağı anlamına gelir. Eğer sevdiği varsa; kişinin sevgilisi ile denge ve uyum içerisinde bir yuva kuracağına, çok mutlu olacağına işaret eder. Geçmişte yaşanan olayları artık unutma vakti geldi demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.