Falda Kalp Görmek

12.04.2015
Falda Kalp Görmek

Falda kalp görmek, içinizin huzur ile dolacağı, hayallerinizin ötesinde saf bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Yakın zamanda karşınıza mükemmel bir insan çıkacağına ve kalbinizi çalacağına ve sizi dünyanın en mutlu insanı yapacağına yorumlanır.

Karşınıza çıkacak olan bu kişi tam da sizin istediğiniz özelliklere sahip olacak ve bir anda nasıl bir aşkın içerisine düştüğünüze tam anlamıyla şaşıracaksınız. Kesinlikle daha önce yaşamadığınız ve duymadığınız bir ilişki olacak. Hatta aşk yolculuğu hızlı bir şekilde evlilikle taçlandıracaksınız. Bu haber sadece manevi değil aynı zamanda tüm hayrı ve bereketiyle gelecek ve tüm yaşanılan sorunlar çözülecek.

Gelecek bu haberlerin, mutlu ilişkilerin nazara gelebilme ihtimali vardır. Bu nedenle çok dikkat edilmesi nazar önleyici dualar okunmalı vs. ne biliyorsanız yapılmalıdır. Ayrıca yaşadığınız bu ilişkiyi, yakın çevrenizle paylaşmayın ve ilişkinizi sevgilinizle birlikte yaşayın. İlişkinize başkalarını dahil etmeyin.

Aşk Yorumu

Kahve falında kalp görmek, fal sahibi kişi evli ise evliliğinde yaşadığı sıkıntılarının son bulacağına, eşleriyle aralarındaki aşkın yeniden alevleneceğine birbirlerine daha da tutkuyla bağlanmalarına işarettir. Eğer kalbin yanında bir de dolunay var ise bu gelecek olan bir bebeğe işarettir, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız kısa sürede çocuk sahibi olacaksınız.

Bekar olanların ise kalbinin çok büyük bir aşk ile dolacağına işaret eder, bu kişi sizin kalbinizi ısıtacak ona sonsuz bir güven ile bağlanacaksınız. Fal sahibi tanıştığı kişi tarafından öyle büyük bir aşk ile sevilecek ki mutluluklarını gören herkes bu ilişkiye imrenir duruma gelecek, kimse aranıza giremeyecek, küslükler olsa bile bunlar oldukça kısa sürecektir. Mutluluk ve huzur içinde süren ilişki kısa bir süre içinde evlilik ile taçlanacaktır. Fakat bunların dışında kırılacak bir kalbin olduğunu da simgeler. Bir kişinin kalbini kırmış veya kırmak üzere olduğunuzun habercisi olabilir. Eğer çıkan kalp eksik veya kırık ise de hayatınızdaki insan ile tartışacağınız ufak bir küslük yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Para Yorumu

Maddi açıdan yükseleceğiniz anlamına gelir. Kalp birçok konuda olumlu durumları simgeler. Eğer bir yatırım yaptıysanız bu yatırımın size çok olumlu sonuçlar getireceğine işaret eder. Kendinizi çok ciddi ve para getiren işlerle ilgilenirken bulacaksınız bu doğrultuda önemli ve sağlam adımlar atıp çok başarılı olacaksınız. Bir anda cebinize fazladan para girmeye başlayacak maddi açıdan yaşadığınız tüm sıkıntılar zaman içerisinde çözüme ulaşacak.

Para sıkıntısı çeken fal sahibi artık bu konu hakkında hiçbir üzüntü duymayacak, her istediğine kısa zamanda ulaşacak ve mutluluğu giderek katlanacak. Eğer şuan konuşulan bir miras olayı var ise bu konudaki gelişmeler oldukça hızlı ve pozitif yönde olacak. Elinize büyük bir miktar para geçebilir sizin yapmanız gereken bu parayı işiniz için kullanmanız ve bu paranın elinizden uçup gitmesine engel olmanızdır. Bu elinize geçecek olan miktar ile hayalinizdeki işi yapmanız size büyük fayda sağlayacak size hem mutluluk hem de başarı getirecek eğer bu başarıyı korumayı ve daha da ilerletmeyi sağlarsanız büyük bir fırsat yakalayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Falı bakılan kişinin çok saf, temiz kalpli, dürüst, eli açık sevecen biri olduğunun işaretidir. Bu kişi ailesi ve çevresindeki çoğu insan tarafından oldukça sevilmektedir. Aile içindeki ilişkileri çok iyidir, herkesle iyi anlaşır, etrafına mutluluk yayar. Etrafınızda hep iyi insanların olduğuna ve geleceğinizde bu insanlarla harika bir hayat geçireceğinize işarettir. Ailede küs olanlar konuşmaya başlayacaklar, bir ortamda karşı karşıya gelecekler ve sorunlarını çözüp barışacaklar. Peş peşe gelen olumlu haberlerle birlikte hayatınız düzene girecek ve kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz.

Eski zamanlardaki gibi kalabalık bir aile ortamında olacaksınız. Herkesin birbiri ile konuşup eğlendikleri kocaman sofralarda ailenizle bir arada olacaksınız. Bu mutluluk hayatınızı tümüyle etkileyecek küslüklerden oluşan gerginliklerin ortadan kalkması ile hayatınızda olumsuz giden diğer konularda da daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Bu pozitif düşünceniz, olaylara olumlu bakışınız ile her şey bir bir düzelmeye başlayacak. Eğer evli iseniz eşiniz veya evlatlarınız ile sürekli sıkıntılar yaşıyorsanız bunlar biraz uzun sürse de birbirinize olan sevgi ve saygınız ile çözüme kavuşacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe başlayacaksanız bu işte kısa süre içinde yükseleceğinize işarettir. Eğer iş arıyorsanız kendinize en uygun işi en hızlı zamanda bulup burada işe başlayacağınıza ve bu meslekteki iş hayatınızda kademe kademe yükseleceğinize işarettir. Kahve falında gördüğünüz bu kalp iş hayatında ciddi bir döneme gireceğinizi, kararlı ve kesin adımlar atarak işteki başarınızı zaman içinde kat ve kat çoğaltacağınızı gösterir. Yakın zamanda bir başvuru yaptıysanız bu başvurunuzun kabul edilecek ve bu işin tam size göre olduğunun farkına varacaksınız. Eğer bir işe sahipseniz ve işinizdeki çalışma arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar var ise bu sorunlar kısa zamanda çözülecek, çalıştığınız yerde kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz bu mutluluk hali de işteki başarılarınıza yansıyacak.

Bir terfi bekliyorsanız bunun da gerçekleşmesi uzun sürmeyecek. Başarı haberlerini peş peşe alacaksınız bu hem size hem de çevrenizdekilere büyük bir mutluluk verecek, başardıkça daha da hırslanıp bu başarınızı katlayacaksınız. Tabii bu başarılarınızdan dolayı çevrenizde başarınızı kıskanan insanlar da olacak. Bunlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Sizin işlerinizi bozup kendi başarıları için her türlü kötülüğü yapabilir bu insanlar. Onları tespit edip çevrenizden uzaklaştırmanız sizi daha ileriye taşıyacak.

Sağlık Yorumu

Sağlık yönünden çok sevindirici, fal sahibi ve ailesine mutluluk getirecek haberlerin geleceğine işarettir. Uzun zamandır yaşadığınız bir sağlık sorunu var ise bu problem ile ilgili bir çözüm, çıkış yolu bulacaksınız. Hastalığınız yüzünden etkilenen çevrenizdekiler de bu haber sayesinde en az sizin kadar mutlu olacaklar ve bu süreçte sizin iyi olmanız için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Bu süreçte ufak bir ameliyat, operasyon yaşanabilir. Yaklaşık bir-iki hafta sürecek bu sancılı dönemin ardından hayatınızın çok daha iyiye gittiğini göreceksiniz.

Başka bir anlamı da ailenizden bir kişinin ufak bir kaza geçireceğidir. Bu kaza çok tehlikeli olmayacak ve kazayı yaşayan kişi kısa sürede iyileşecek. Kazadan dolayı yaşanacak olan üzüntünün hayatınıza mutluluklar getireceğini göreceksiniz. Bu kaza ailenizi bir araya getirecek ve aile bireylerinin birbirine daha da kenetlenmesini sağlayacak. İlk bakışta olumsuz görünen bu kaza haberi uzun sürede ailenizin değerini anlamanızı sağlayacak. Eğer hamile iseniz de bu kalp evladınızın çok sağlıklı bir şekilde doğacağını, hiçbir sorun yaşanmayacağını işaret eder.


Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek

İçi boş kalp, daha çok kendi yaşam doğrultusu içinde yaşamaya çalışan, dış faktörlerden uzak bir yaşamayı tercih eden, üzüntüden, tasadan ve şiddetten uzaklaşmak için büyük bir rahata tabir edilir. Hiç beklenmedik kişilerin veya hayırlı haberlerin müjdesi olarak simgelenir. Uzun zamandan beri hayatında yani sıkıntı veren birçok durumdan kurtulacağına ve onu mutlu bir geleceğin beklediğine işaret eder.

Yoksulluktan zenginliğe, hiç beklemediği ve ummadığı birinden mirasa ve mala kavuşacağına ve uzun bir süre mücadele içinde olan durumdan hal ettiği saygılıyı ve gücü elde edeceğine yorumlanır. Bir başka yoruma göre ailesinden ve çevresinden uzakta yaşamaktan kaynaklı can sıkıcı olayların biteceğine ve yakın zamanda ailesine ve yakın çevresine kavuşacağına tabir edilir. Hayatında çektiği hem maddi hem de manevi sıkıntıların son bulacağı, ardından uzun bir tatile çıkmanın aileye iyi geleceğine tabir edilir. Aşk hayatınızın düzene gireceğine, sizleri oldukça yüklü kazançların beklediği, çok istediğiniz ve arzu ettiğiniz hayırlı bir erkek çocuğa kavuşacağınıza, yakın bir zamanda çevrenize taşınan birileriyle tanışacağınıza ve bu arkadaşlar sayesinde sizleri güzel günlerin beklediğine tabir edilir. Manevi anlamda bir takım huzursuzluklardan kaynaklanan endişelerin ortadan kalkacağına geleceğine hiçbir şekilde korkuyla bakmaması gerektiğine, onu güzel ve huzurlu günlerin beklediğini simgelemektedir. Yakın çevresinde sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir. Kazançlarınızın çok olacağına ve bu kazançlardan dolayı da etrafınızda çok insanın olacağına işaret eder. Bununla birlik güzel dönemlerin sizi beklediği ve kaybetmiş olduğunuz tüm malınızı geri alacağınıza tabir edilir. Azminizden dolayı elde ettiğiniz aşka, huzura, sevgiye, mutluluğa ve ailede saadetine yorumlanır.

Kişisel hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınızın habercisidir. Özellikle iç dünyanızı renklendirecek, ruhunuzu doyuracak bir döneme giriyorsunuz. Özellikle hayatınızda hoşnut olmadığınız detayları düzelteceğinize bir işarettir. Çevrenizde sizi mutsuz eden ve kötülüğünüzü isteyen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Aynı zamanda beraber olduğunuz kişiyle de eğer mutlu değilseniz ilişkinizi de bitirebilirsiniz. Her türlü hayatınızda hoşnut olmadığınız kişileri yaşamınızda çıkartıp daha güzel bir hayata yelken açacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz iş değişikliği yapabilirsiniz. Tazelenmiş ve yepyeni bir hayat sizleri bekliyor.


 

Kahve Falında Büyük Kalp Görmek

Büyük kalp, sosyal yaşamı simgeler. Dostlarla ve akrabalarla birlikte geçirilen vakitlere delalet eder. Sosyal hayatta paylaşılan anlar ve sohbetleri işaret eder. Her zaman insanları mutlu eden bu birlikteliklerin devamı anlamına gelir. Hayatın getirdiği sürprizlere yorulur. Bazı sıkıntılarla karşı karşıya gelmeye delalettir. Yakın zamanda kötü bir haber almaya da yorulur.

Yalnız sıkıntıların kısa süre içinde geçeceği anlamına da gelir. Devlet dairesinden gelen evraklara delalet eder. Adliye ile ilgili bir davanın sonuçlanması manasına da gelir. Sevdiğiniz birinin size sürpriz yapması anlamına gelir. Küs olunan kişilerle artık barışma zamanının geldiğine tabir olur. Bu barışma size iyi gelecek manevi olarak rahatlamanızı sağlayacak demektir.

Sabırlı olmaya delalet eder. Sabırlı olmazsanız işlerinizin yolunda gitmeyeceği anlamına gelir. Bilhassa iş yerinde size mani olmak isteyen insanlar olduğunu anlatır. Bu tür insanlara karşı hem sabırlı hem de temkinli davranmak da fayda vardır. Hanenizden bir insanın desteğini göreceğinizi müjdeler. Aynı zamanda tez canlı insana da işaret eder.

Hayatınızda güzel gidecek bazı işlerinizin olacağını bir yakınınız tarafından sıkıntılı durumdan kurtarılacağınızı bildirir. Evli kişilerin bu aralar dikkatli olmalarında fayda vardır. Tahammülsüz ve sabırsız davranan bireylerin evliliklerinde tartışma veya kavga yaşamalarına delalet eder. Bu aralar sabırlı ve sakin olmak evliliğiniz için önemlidir. Sabırla sıkıntılı dönemin aşılacağına delalettir.


 

Kahve Falında Kanatlı Kalp Görmek

Kanatlı kalp, gönülden istenen, oldukça emek verilmiş bir işte başarılı olunacağı anlamındadır. Bu iki şekilde olur. Bir kişiyi çok sevmiş, uzun süredir ikna etmek için uğraşıyor olabilirsiniz. O kişi size ısınacaktır yakın bir zamanda ve istediğinizi elde edip çok mutlu olacaksınız. Ancak bu fal genellikle maddiyata yorumlanır. Yoluna baş koyduğunuz bir işte emeklerinizin karşılığını almanız çok yakın görünüyor.

Oldukça zorlu bu yolun sonunda oldukça güzel başarılar elde edecek, çok mutlu olacaksınız. Yanında çok para kazanacak olmanız da cabası. Maddi açıdan oldukça bereketli bir döneme girileceğini gösterir. Kanatlr, bu kalp ile birleşince de çok sevdiğiniz, çok inandığınız bir işte bu başarıyı, kazancı yakalayacağınıza delalettir. Kalp figürü kahve fincanının üst kısmında ise bu güzelliklerin oldukça kısa süre içinde olacağını, fincanın dibinde ise uzun süreye yayılacağını ancak daha kökleşerek ilerleyeceğini anlatır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kanat


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Kuşun ağzında kalp, zor günler geçiren fal sahibinin sıkıntısının sona ereceğine işarettir. Fal sahibinin yeni işlere el atacağına da rivayet edilir. Yeniliğin öncüsüdür. Bir takım yenilikler ile karşılaşılacağına işarettir. Bu yenilikler sayesinde fal sahibinin aklında olan soru işaretlerinin gideceğine de yorula bilinir. Bazı yorumlara göre kısmetlerin açıklığına bazı yorumlara göre ise mal varlığa işarettir. Fal sahibinin bir takım miras olayları ile uğraşacağınada işaret edilir.

Maddi yönden problemsiz bir döneme girilececeğine rivayet edilir. Fal sahibinin düğün dernek için elinden çıkacak birikiminede işarettir. Bu bakımdan hayırlı işler için uğraşılacağına rivayettir. Fal sahibinin uzun bir yoldan gelecek bir misafirinin olduğuna da yorulur. Bu misafir müjdeli haberler ile geldiğine rivayet edilir. İyi manadadır. Uluşmak istediği şeyleri elde edeceğine ve mutluluğu bulacağına işaret eder. Kısmetinin açılacağına işaret eder. İnsanlar tarafından fark edileceğinin ve karşı cinste ilgi uyandırmaya başlayacağının habercisidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş


 

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Yarım kalp, yaşadığınız stresli dönem karşısında oldukça sakin ve mantıklı davranmanız gerektiğini işaret eder. Bir arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz ve sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda büyük bir mirasa da sahip olabilirsiniz.

İş hayatınızda her ne kadar olumlu girişimler yaşıyor olsanız da bazı ufak tefek problemlere karşı da hazırlıklı olmanız gerektiğini söyler. Evinize beklenmedik ve tanımadığınız bir misafir gelebilir. Çok sinirli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Bu sinir nedeniyle kendinize ve etrafınızdaki insanlara son derece zor zamanlar yaşatabilirsiniz. İş hayatınızda sizi çok sinirlendirecek bazı olaylar yaşanabilir. Rakipleriniz sizden daha iyi çalışıyor olabilir ve bu durum sizi yıldırabilir. Ancak bu durumda çok daha azimli ve hırslı çalışmanız durumunda beklemediğiniz başarılar elde edeceksiniz demektir. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle son derece güzel zamanlar geçireceğinizin habercisidir. Ancak bazı sembollerle birleştiğinde aşk hayatınıza olumsuz etkilerde de bulunabilir. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda bir güven problemi oluşabilir. Bu durum ilişkinizi tekrar gözden geçirmenize neden olabilir. Bu dönemde önemli kararlar aşamasında olduğunuzu da gösterebilir. Bu kararları mümkün oldukça sakin ve mantıklı şekilde vermeniz gerekmektedir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda diğer sembolleri de dikkate almanız gerekmektedir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Hayata yeni atılıyor olmak sizi biraz korkutuyor çünkü daha önce hiç yalnız kalmamıştınız. İş gereği ailenizden uzak bir memlekete gitmek bile duygularınızı allak bullak etmiş. Gözlerinizle ilgili rahatsızlıklarınız var ama çok ihmal ettiğiniz için başınıza daha büyük dert olabilirler. Boşanma sürecinde eski kocanızın söyledikleri ve yaptıkları sizi derinden sarsmış ama toparlanacaksınız.

Bu aralar aşklara tüm kapılarını kapatmış durumdasın. Kendine vakit ayırmalısın. Geçmişe dayalı bir özlem içerisindesin.  Fakat bu duygudan çıkman gerekiyor. Hayat da çok acı çekmişsin ve halada üzülüyorsun. Sana gelecek bir haber ile mutlu olacaksın. Hayatına yeni birisi girecek. Tüm duyguların aniden değişecek.


 

Kahve Falında İçi Dolu Kalp Görmek

İçi dolu kalp, kısa sürede büyük bir güce sahip olunacağını işaret etmektedir. Hayatın her alanında gelecek olan şansa, sahip olunacak olan iyi imkanlara işaret eder. İş hayatınızda kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atarak, iyi bir mevki sahibi olabilirsiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca bu başarılar sayesinde önünüze çıkacak olan farklı imkanlarında olduğunu göstermektedir. Bu aşamada tercih tamamen size kalacaktır. Fakat her zaman mutlu olduğunuz ortamda çalışmayı tercih etmelisiniz. Sinir ve stresi hayatınızdan mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınızda beklemediğimiz gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmektedir. Sevgilinizden gelecek olan bir sürpriz sizi çok mutlu edecektir. Bu dönemde sizin desteğinize ihtiyacı olan birileri olabilir. Bu kişilere mutlaka yardım etme fırsatı bulmanız gerekmektedir. Ayrıca elde edeceğimiz ve sahip olacağınız şeyleri kıskanan birisi olabilir. Bu kişi canınızı sıkacak durumlara yol açacaktır. Tedbirli davrandığınız sürece karşınıza çıkacak olan tüm engelleri aşacağız anlamına gelir. Bu günlerde en büyük destekçiniz aileniz ve en yakın arkadaşlarınız olacaktır. Bu dönemde sizi hareketli günler beklemektedir.

Zaman geçtikçe doğaya yönelimi de artacak biri ile karşı karşıya olduğuna yorumlanır. Doğa, barış ve duygusallık yanlısı, yalnızlığı tercih eden kişiye tabir olunur. Ortam içerisinde bilinmeyen bir şey olduğunda bilgisi ile adeta bilirkişiliği sorgulanmadan başvurulan aydın bir kişinin varlığına yorumlanır.
Bütün sıralanan olumlu özelliklerin yanında, çelişkileri de olan bir kişilik yapısına sahip olunduğuna yorumlanır. Olaylar karşısında bu kadar duygusal ve yalnızlığı seven birinin, özel günlerin yoğunluğuna da hayır diyemeyen çelişkilere sahip olduğu anlamına gelir.

Olaylar karşısında kırılan, bununla ilgili hemen karşılık vermeden zamana bırakan bir anlayışa yorumlanır. Yemek düşkünlüğünden ziyade bilgi açlığı yaşayan kişilik özelliklerine delalet eder. İş hayatında uzun süredir devam eden gayretin, bir süre daha devam etmesi gereğine yorumlanır. Zira gayretlerde istikrar söz konusu olursa, oldukça iyi kazançlar sağlanacağı anlamına gelir.


 

Kahve Falında Kuyruklu Kalp Görmek

Kuyruklu kalp, aşmanız gereken bir takım sıkıntılar olduğunu, ancak bunlardan kurtulmak için acele etmemeniz gerektiğini gösterir. Sıkıntılarınızdan kurtulmak için bir takım aşamaları düzenli bir şekilde geçmelisiniz. Borçlarınız giderek birikiyorsa öncelikle ihtiyacınız kadar harcamayı öğrenmeli, ardından borç almayı keserek kazancınızı düzenli bir biçimde borçlarınıza dağıtmalısınız. Eğitiminiz devam ediyor ve derslerinizde başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız bir anca düzenli olarak ders çalışmaya başlamalı ve kendinizi buna odaklamalısınız. Ancak bir anda mucizeler yaratıp her şeyi en güzel haline geri döndüremeyeceğinizin bilincinde olmalısınız.

Fal sahibinin karakteri ile de ilgili yorumlanabilen bu figür, çok çabuk parlayan, asabi ve inatçı bir yapıya sahip olduğunuza işaret etmektedir. Aynı zamanda bu sıralar arkanızdan dönmekte olan dedikodulara da işaret eder. Hakkınızda dönen bu dedikoduların kaynağı sizin çok yakın çevrenizden birisidir. Size karşı olan kıskançlığı sebebiyle arkanızdan laf yaymayı kendine bu sıralar iş edinmiştir. Bu kişinin kim olduğunu kısa bir süre içerisinde öğrenecek ve bu durum sizi çok üzecektir. Bu kişiye karşı dikkatli davranmanız gereken bu dönemde, arkadaşlığınız bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Kısa bir süre içerisinde de kimsenin inanmadığı, güvenilmez biri haline gelerek hayatınızdan çıkıp gidecektir.


 

Kahve Falında Yan Yana Kalp Görmek

Yan yana kalp, belli bir süre içerisinde elinize toplu bir şekilde büyük miktarda para geçebileceğine yorulur. Bu parayı tek başınıza eğitim ve yaşam masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi aileniz ve sevdiklerinizle beraber güzel anlara tanıklık edeceğiniz bir dünya seyahati için de harcayabilirsiniz. Ayrıca bu para iş ilişkilerinizin düzelmesini ve itibar kazanmanızı da sağlayabilir. Şu anda çalışmıyorsanız ancak uzun zamandır kendi işinizi kurmanın hayaliyle yaşıyorsanız, elinize geçen bu parayı sermaye olarak kullanabilir ve oldukça hayırlı bir iş için ilk adımları atabilirsiniz.

Tertemiz bir başlangıç yapmak, hayatı yeniden doğmuş gibi sıfırdan tekrar keşfetmektir. Ailenize yeni üyeler katılabilir ve bu sayede sizin de hayatınız değişebilir. İçinizde duran, itiraf etmeye korktuğunuz ne varsa hepsini anlatıp kurtulacağınızı gösterir. Yeni hayatlar, yeni umutlar, yeni insanlar olarak yorumlanmaktadır. Size sıfırdan emanet edilen bir insan, bir iş ya da bir eşyayı da temsil eder.

Mal ve mülk kazancı olarak yorumlanır. Fal sahibinin işlerinde daha temkinli davranarak arzu ettiği maddi kazanca sahip olacağına işaret eder. Doğru kararlar alacağınıza ve bu kararların sıkıntılarınızın sonlanmasını sağlayarak feraha ereceğinize dalalet eder. Yeni başlayacağınız işinizde çok başarılı olacağınıza ve bol kazançlı bir sürece gireceğinize yorulur.


Kahve Falında Ters Kalp Görmek

Ters kalp, sizin zihninizi silecek cesareti sonunda bulabildiğinizi gösterir. Çeşitli nedenlerden dolayı geçmişinizde birçok yanlış yaptınız fakat artık bunların üstesinden gelebileceğinizi simgeler. Şu an iyiye gittiğinizi ve yakın zamanda bu dertten sıyrılmanız için yükünüzün hafifletildiğinden bahseder. Yükünüzün hafifletilmesi demek ise paylaşılacak ikinci bir kişi olmasıdır. İyiye işaret olan bu özellik yeni aşklara ya da arkadaşlıklara yelken açacağınızdan bahseder.

Parasal konularda sevince ve iyiliğe yorulur. Bugüne kadar alnınızın akıyla kazanmış olduğu helal paraya ve hayat boyu uğraş verdiğiniz tüm işlerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı temsil etmektedir. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, huzur dolu bir geleceğin sizi beklediğine ve kısa sürede oldukça yüksek kazançlı yatırımlarda bulunacağınıza işaret eder.

Arkadaşlıklara çok değer veren, dostları arkadaşları için her şeyi yapmaya hazır, çevresindeki insanlar tarafından da çok sevilen bir kimseye işarettir. Bu kimse vicdan ve merhamet duygusu da gelişmiş olup duygusal olarak kırılgan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bu kişinin tatlı dilli sevecen biri olduğuna tabir olunur. Fal sahibi bekar ise bu kişi ile yakın zamanda yakın tanışacağı ve duygusal bir bağ kuracağı anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Siyah Kalp Görmek

Siyah kalp, aşk konusunda çok katı kuralları olan bir insan olduğunuza fakat pek yakında yelkenleri suya indireceğiniz kadar mükemmel bir sevgi ile karşılaşacağınıza dalalettir. Size verdiği değeri gözlerinden yansıtabilen ve her hareketi ile zarafet timsali olan bu adam, şimdiye kadar hayalini bile kurmadığınız kadar güzel duygular yaşamanıza vesile olacak. Her gün ona daha çok bağlandığınızı hissettiğiniz için bu güzel duyguları evlilikle taçlandırmak sizin elinizde. Hayatınızın aşkı olduğunu ispatlayan bu insanı huzurlu kılmak için ne kadar çok uğraşırsanız o kadar huzur bulacaksınız.

Karışık görünen özel hayatı düzene sokmak olarak da yorumlanır. Uzaktan bakınca bir türlü çözümlenecek gibi görünmeyen özel hayatını büyük bir ustalıkla rayına sokmaya hazırlanan fal sahibi son derece başarılı olacaktır. Halinden şikayetçi olmadan bu karışıklığa devam etse de artık bazı şeyleri yoluna sokması gerektiğinin farkındadır ve ona göre davranır. Ulaştığı başarılı sonuç ise kendisi başta olmak üzere herkesi memnun edecektir. Fazla iddialı olmamasına rağmen her şeyin en iyisini yapmayı kendisine ilke edindiği için planlı hareket eder. Bu plan çerçevesinde tüm işleri mutlulukla sonuçlanır.

Küs olduğunuz yakın arkadaşınız ile barışacaksınız. Okul hayatınız hakkında ciddi kararlar alacaksınız. Yorucu bir dönem yaşayacaksınız. Yeni bir aşk yaşayacaksınız. Fakat bu durum okulunuzu olumsuz etkileyecektir. Aileniz ile tartışmalar yaşayacaksınız. Küslüklere sebep olacaktır. Kısa zamanda düzelecektir. Yakın arkadaşınız ile üzücü tartışma yaşayacaksınız.


 

Kahve Falında Küçük Kalp Görmek

Küçük kalp, herhangi bir konuda olgunlaşmak ve iyi bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız öncelikle sabırlı ve sistemli olmanız gerektiğini gösterir. Bugüne kadar belli bir düzene sahip olmasanız da bir şeyler başarmış olabilirsiniz. Ancak bundan sonra hayatınızın bir adım daha zorlaşacağını, bu nedenle belli bir sistem oturtmanız gerektiğini gösterir. Ayrıca işiniz ve özel hayatınız arasındaki dengenin de giderek bozulduğunu ve birini çok iyi bir duruma getirirken, farkında olmadan ötekine çok büyük zarar verdiğinize işaret eder. Hayatınızda belli konuların yerli yerine oturmadığını, hiçbir şeyi yetiştiremediğiniz ya da kendiniz vakit ayıramadığınızı düşünüyorsanız adım adım neler yaptığınızı yeniden kontrol etmeli ve yeni bir yaşam planı oluşturmalısınız. Sabırlı olmayı, hedeflere ulaşmak için belli noktalardan geçmeyi kabul etmek gerektiğini simgeler. Eğer zirveye ulaşmak istiyorsanız utanmadan, çekinmeden ve sabırla sıfırdan başlamayı bilmelisiniz. Geçmişte kaybettiklerinize değil, gelecekte kazanacaklarınıza odaklanarak yaşamalısınız. Bu aşamada çevrenizdeki insanlarla iş birliği içinde olmak sizi daha hızlı ve mutlu bir hale getirecektir.

Aşk hayatınızda bu dönemde, geçmişinizde kalmış olan birisi tekrardan karşınıza çıkabilir. Uzun zamandır görmediğiniz bu kişinin değiştiğini düşünerek yeniden bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Fakat bir kez daha yaptığınızın ne kadar yanlış bir tercih olduğunun farkına varacak ve daha fazla uzatmadan bu kişi ile ilişkinizi tamamen noktalayacaksınız. Bu süre zarfında kendinizi işinize adayacak ve zaman içerisinde çok iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Aynı zamanda sahip olduğunuz maddi imkanlar doğrultusunda sahip olmak istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Ayrıca hayatınızın hemen hemen her alanında aileniz ve en yakın arkadaşlarınızdan göreceğiniz manevi destek ile de kendinizi asla yalnız hissetmeyecek, hayata karşı her zaman güçlü olacak, önünüze çıkan her engeli aşacaksınız.


 

Kahve Falında Yamuk Kalp Görmek

Yamuk kalp, uzun zamandır yapmayı hedeflediğiniz bir şeye yakın zaman içerisinde ulaşacağınıza işaret etmektedir. Aynı zamanda uzun zamandır yapmakta olduğunuz birikimi de simgeler. Bu zamana kadar karşınıza çıkan tüm zorlukların üstesinden başarı ile geldiğinizi, hırslı ve inatçı karakteriniz sayesinde zorluklara karşı metanetli davranışlar sergilediğinizi göstermektedir. Aynı zamanda fal sahibinin karakteri hakkında da bilgi veren bu sembol gücün simgesidir. Ulaşmak istediğiniz tüm hedeflerinize belli bir süre içerisinde kalıcı olarak ulaşacak, istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz. Fakat bu süreçte azıcık sabırlı olmayı ve daha sakin hareket etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Her zamankinden daha güçlü olacağınız bu dönemde hırslarınızın, karakterinizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

Uzun zamandır beklediğiniz bir şeyi simgeleyen bu figür, yakın zaman içerisinde maddi imkanlarınızın artacağına ve oldukça güzel bir hayat yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu dönemde özellikle iş ve kariyer hayatınızda önemli gelişmeler sizi beklemektedir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projelerinizde istediğiniz başarıları elde edecek ve bir ok farklı firma tarafından aranılan eleman haline geleceksiniz. Bu sıralar size gelen iş tekliflerini iyi değerlendirmeli aceleci ve duygusal davranmamalısınız. İmkanları ve standartları çok daha iyi olacak olan bu yeni iş teklifleri sizin işinizde ve kariyerinizde çok daha iyi yerlere gelmenizi sağlayacak ve size yeni imkanlar sunup, kapılar açacaktır.

Ailenizden uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız bir hastalık haberi bu sıralar sizi biraz üzebilir. Öğrenir öğrenmez hemen soluğu onun yanında alacak ve tedavi süresi boyunca da elinizden gelen yardımı etmeye çalışacaksınız. Daha önceden çok da yakın olmadığınız bu kişinin sizin için aslında ne kadar değerli olduğunun farkına varacaksınız. Zaman içerisinde hastalığı atlatacak ve eski sağlığına sizin de yardımınız ile kavuşacak olan bu kişiyi bir süre evinizde misafir edeceksiniz. Bu dönemde ailenizin de göstereceği manevi destek ile sıkıntı ve üzüntüleri atlatacak eski neşeli günlerinize en kısa zaman içerisinde geri kavuşacaksınız. Aileniz ile birlikte geçireceğiniz güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı, bolluk ve bereket içerisindeki günler sizleri beklemektedir.


 

Kahve Falında Kocaman Kalp Görmek

Kocaman kalp, aklınıza eskileri getirmek size hiçbir fayda sağlamadığına işaret eder. Sırf bu yüzden etrafınızda olup biteni de fark emiyorsunuz. Sizinle ilgilenen insanlar bir süre sonra ümidi kesiyor ve uzaklaşıyor ama umurunuzda değil. Kısa bir süre sonra sizi kendinize getirecek bir insanla tanışacaksınız. Daha önce yaşamadığınız duyguları yaşamak kanınızı kaynatacak. Eskilerden biriyle telefon görüşmesi yapacaksınız.

Daha çok özel bir sektörden yada resmi bir kurumdan size gelecek olan özel bir işin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Bu fal simgesi sevindirici, güzel olayların, mutluluğun ve hayatınıza girecek olan yeni aşkın temsilcisi olarak kabul etmektedir. Genel anlamda içinin huzura gireceği bir dönemin yaklaştığına, ailesinden birinin uzaktan bir yere gideceğine yada yakın zamanda ailenizden birinin askere gideceğine işaret eder. Çoğunlukla sırtınızı devlete dayandıracağınız bir işte çalışmaya başlayacağınıza ve bu iş sayesinde de tüm maddi sıkıntılarınızı hal edeceğinize delalet eder. Genellikle resmi bir o kadar da önemli bir görevi üstlenileceği anlamına gelmektedir.

Şayet tabakta çıkmışsa, oldukça varlıklı ve çok sevdiğiniz yaşlı bir adamdan sizlere miras kalacağına delalet eder. Bununla birlikte bir de hukuksal anlamda bir davası veya bir sorunu mevcutsa kısa zamanda davasından olumlu bir yanıt alacağına yorumlanmaktadır. Kısmete, berekete ve bir eve gireceği berekete tabir edilir. Çok şanslı biri olduğuna, ailesi tarafından çok sevilen, sayılan bir kişi olduğuna ve çevresinde de kendisini seven kişilerin günden güne artacağına tabir edilir. Uzaktan çok hayırlı bir kısmetin evinize geleceğine ve bu hayırlı kısmet sayesinde eskisinden daha da mutlu, huzurlu olacağınıza işaret etmektedir.


 

Kahve Falında Beyaz Kalp Görmek

Beyaz kalp, hayatınızda sizi koruyup kollamak için sizi sürekli uzaktan gözetleyen kişilerin olduğunu gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerden göreceğiniz farklı davranışlar, aklınızın karışmasına neden olabilir. Çevrenizdeki kişiler tarafından duyacağınız kinayeli sözler canınızı sıkabilir ve sizi incitebilir. Fakat bu durumun başarılarınızın bir göstergesi olduğunu unutmamalısınız. Etrafınızdan kendinizi soyutlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sizler için gelen tüm kötü olayların resmen peş peşe gelmesi ve adeta hepsinin bir kördüğüm gibi açılmasının da oldukça zor olduğunu işaret etmektedir.

Sizler bu duruma artık dur demez iseniz her işte biraz daha batacak ve kendinizi kurtarmak konusunda biraz daha olanaksız hale gelebileceksiniz. Buna izin vermek yerine eğer tam zamanı doğru bir şekilde ayarlayabilir iseniz de kendinizi bu pisliklerden de kurtarabilirsiniz. Her ne kadar tüm dertler birden üzerinize yağmaya başlıyor olsa bile biraz zaman geçtikten sonra buna dur diyebilecek ve kendinize uygun olan hayatı en uygun şekilde kurabilecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Bir de istemeden ve sevmeden olan zorlu evlilikleri de işaret etmektedir. Sizler her ne kadar bu hayatı yaşayacak olan kişiler olsanız bile aileniz pek de buna izin vermiyor oluşları ile de sizlerin hayatlarına istedikleri gibi yön verebilmekteler. Eğer buna dur demez iseniz de hem kendinize hem de evlendiğiniz kişiye bu hayatı zindan hale getirecek olduğunuzu da göstermektedir.


 

Kahve Falında Temiz Kalp Görmek

Temiz kalp, uzaklardan gelecek bir yabancıya işaret eder. Bu yabancı sizin hayatınıza dahil olabileceği bir yakınınıza da misafir olabilir. Ancak mutlaka bir şekilde sizinle temas halinde olacak ve bir takım ilişkiler içerisine girecektir. Bu ilişkiler size bağlı olarak ilerleyebilir, ciddileşebilir ya da çok kısa sürerek sonlanabilir. Bu durum bahsi geçen yabancıyla sizin aranızda oluşacak uyum ve pozitif enerjiyle ilgilidir. Kısa ya da uzun sürsün, bu kişiyle kuracağınız ilişki size çok büyük faydalar ve tecrübeler sağlayacaktır. Özellikle eğer bir aşk ilişkisi içerisine girerseniz sizi kolay kolay terk etmeyecek; sadece sizin yoğun isteğiniz ve ısrarınız olursa hayatınızdan çıkmaya karar verecektir.

Uzak diyarlarla aranızdaki bağlantıyı vurgular. Çok uzaktan gelecek birinin yanı sıra sizin de çok uzaklara gitmeniz şeklinde yorumlanabilir. Gittiğiniz yerde bir yabancıyla tanışıp ona aşık olabilir ve ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Ancak ona güvenmeden önce iki kez düşünmeniz doğru olacaktır. Bu yabancı her ne kadar sizi çok sevse ve bağlılık gösterse de geçmişi ile ilgili bir takım detaylar sizi oldukça rahatsız edecektir. Önce onunla bu detaylarla ilgili içinizi rahatlatana kadar konuşup tartışmalı, ardından ilişkinizi ne seviyeye taşımak istediğinize karar vermelisiniz. Çok uzaklardan gelip üzerinizdeki iş yükünü hafifletecek biri olarak da yorumlanabilir. Bu açıdan bakıldığında uzun zaman boyunca üzerinde çalışıp bir sonuç elde edemediğiniz için vazgeçmek üzere olduğunuz bir projeyi henüz çöpe atmak için çok erken olduğunu söylemek doğru olacaktır.


 

Kahve Falında 3 Kalp Görmek

3 kalp, fal sahibinin etrafında yeni ve değerli insanların çoğalması anlamını taşımaktadır. Bütün dertlerin ve problemlerin kısa sürede fal sahibinin hanesini terk edeceğinin müjdeler. Kazançlı bir işe girişerek uzun vadede ek gelir kaynağı elde etmeye dalalettir. Fal yorumcuları kişinin cinsiyetine göre de değerlendirebilirler. Fal sahibi erkek ise evlenip büyük bir yuva kurarak kalabalık bir aileye sahip olacağına işaret eder. Bayan ise bu sıralar kısmetlerinin artacağına ve fal sahibinin hangisini seçeceğine karar veremeyeceğine dalalettir.

Üst üste gelen maddi ve manevi sorunların da habercisi olabilir fakat bu sorunların geldiği hızla gideceği anlamını da taşımaktadır. Eğer fal tabağının yarısını çevrelediği görülüyorsa rutin bir hayata sahip fal sahibinin, hayatını renklendirmek ve biraz hareket etmek adına çeşitli seyahatlere çıkacağının habercidir. Fal yorumcuları bu seyahatleri iş imkanına dönüştüren ve hayatına yeni bir yön veren fal sahibi olarak da yorumlamaktadır. Etrafında birtakım kalabalık insan grupları varsa beklenmeyen birkaç misafirin fal sahibinin kapısını çalacağını simgeler. Bu ziyaret uzun sürecektir ama fal sahibinin can sıkıntısına iyi gelecektir. Eğer fincanda dikey vaziyette belirmişse ters giden işlerini dostlarının manevi desteği ile düzelten fal sahibi ile yorumlanır. Etrafında ona değer veren ve güzel işler başarması için desteğini esirgemeyen dostlarının olduğunu bilmesi fal sahibinin motive olmasına sebep olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında 3 Rakamı


 

Kahve Falında Delik Kalp Görmek

Delik kalp, yeni ve taze başlangıçlara işaret eder. Hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Eşiniz ve çocuklarınızla beraber uzun zamandır yaşadığınız yeri terk edip bambaşka bir yerde yeni bir hayata adım atabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden ilişkiniz evliliğe doğru ilerleyebilir demektir. Hayatınızda devam eden huzursuzlukların ortadan kalkması ve düzenli bir hayata kavuşmanız anlamına gelir.

Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haberlere ve bolluğa işaret etmektedir. Ayrıca uzaktaki bir akrabanız veya dostunuzdan gelecek müjdeli bir haberi ya da bir mirası simgeler. Uzun zamandır kendi işinizi kurmak istiyor fakat yeterli sermaye bulamıyor ve kendiniz için uygun koşulları yaratamıyorsunuz. Bu dönemde size gelecek müjdeler hayallerinizi gerçekleştirmenize fazlasıyla yardımcı olacaktır. Kısa bir süre içerisinde elinize geçecek olan yüklü bir miktarda para ile bu hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını yakalayacaksınız. Ayrıca müjdeli haberler sadece maddi olarak değil, hayatınızın her alanı için kalıcı mutluluk ve huzur getirecek haberler olacaktır.

Aşk hayatınız açısından talihsiz geçirdiğiniz bir dönemden sonra kendinizi toparlayacak ve bir süre kendinize vakit ayıracaksınız. Fakat yalnızlığınız fazla sürmeyecektir. Bir süredir arkadaş çevrenizde olan birisi özellikle bu sıralar size karşı olan duygularını dile getirebilir. Bu durum başta sizi şaşırtacak fakat sonrasında karşılığını da alacaktır. Bu dönemde yalnız bolluk değil, aşk ve mutluluk da sizi beklemektedir. Evli olan bireyler ise, aşk tazeleyecekleri kısa bir seyahat beklemektedir. Aynı zamanda gelecek bir bebek müjdesi anlamına da gelen bu figür, ailenize yeni katılacak bir bireyi de simgelemektedir. Doğuma kadar olan bu süre zarfında iyi birer anne baba olma konusunda biraz bilgi sahibi olurken aynı zamanda kendinizi fazla yormadan düzenli olarak egzersiz yapmayı da aksatmamalısınız.


 

Kahve Falında Elinde Kalp Olan Adam Görmek

Elinde kalp olan adam, genellikle ikili ilişkiler hakkında bilgi vermektedir. İyi niyetli ve oldukça dürüst bir kişinin karşınıza çıkacağına işaret eder. En kısa zamanda bu kişi ile ilişkiniz hiç beklemediğiniz bir şekilde artacak ve aşık olacaksınız. Bu kişi ile güzel bir evlilik yoluna adım atacağına işaret etmektedir. Eğer evli iseniz çocuğunuz ile ilgili güzel haberler alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Eğer çocuğunuz ile aranız açıksa veya uzun bir süredir görmüyorsanız hasretin son bulacağına ve eski mutlu günlerinize geri döneceğinize yorumlanır. Eşinizden yakın bir zamanda süpriz alabilir ve çok sevinebilirsiniz.

İyi şansı da müjdeler. Olumlu yanıt beklemediğiniz bir iş başvurusundan hiç beklemediğiniz anda iyi bir geri dönüş alabilirsiniz. Maddi anlamda en çok zorluk çektiğiniz anda elinize toplu olarak yüklü miktarda para geçebilir. Borç içinde olanlar için tüm borçlardan kısa sürede kurtulmak anlamına gelir. Ayrıca herkesin hayranlık duyduğu, ancak kimsenin bir arada bulunmayı hayal dahi edemediği birinden rüya gibi bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

Kendine ve başkalarına olan güvenin simgesidir. Kendinize güvenmeniz gerektiğini, potansiyelinizin çok az bir kısmını kullandığınızı gösterir. Ayrıca çevrenizdeki insanlara daha az şüpheyle bakmanız gerektiğine de işaret eder. Çocuğu olanlar için onların üzerine fazla düşmemek, kendilerine zaman ayırarak yeni şeyler keşfetmelerini sağlamak gerektiğine işarettir. Hem kendinize, hem eşinize ve çocuğunuza güvenmelisiniz. Her konuyu kontrol altında tutmadan daha mutlu hissedebileceğinizi gösterir. Daha rahat ve esnek bir bakış açısına sahip olmanız gerektiği konusunda bir uyarı olarak algılanabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El


 

Kahve Falında İki Kalp Görmek

İki kalp, büyük bir sevinç yaşayacağınızın göstergesidir. Uzun zamandır beklediğiniz bir dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğunu işaret eder. Aynı zamanda büyük bir aşk yaşayacağınız kısmetiniz ile çok yakın bir zaman içinde tanışacağınızı gösterir. Büyük sevinçleri ve yeni kurulacak güzel ilişkileri niteler.

Sıkıntılı ve çetrefilli bir dönemin ardından refaha çıkacağınızı gösterir. Mutsuz olduğunuz bir konu ile ilgili güzel bir haber alarak mutlu olacaksınız. Değer verdiğiniz kişilerin aslında bu kadar değeri hak etmediğini düşündüğünüz anlar oluyor fakat daha sonra kalbinizi dinlemeye devam ediyorsunuz. Merhametli yüreğiniz sayesinde çevrenizde çok sevilen ve saygı duyulan bir kişilik olmayı başarmışsınız. Umutsuzluklarınızı geride bırakacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Size sevgi ile yaklaşan insanlara güvenemediğiniz için bazen kalplerini kırabiliyorsunuz fakat bu kişilerin gönlünü yeniden kazanmayı da biliyorsunuz. Mutlu bir birlikteliğiniz zorlu yollardan geçtikten sonra mutlu sonla taçlanacak. Size önceden saçma gelen bazı şeylerin aslında gayet mantıklı olduğunu yaşayarak öğreneceksiniz.

Eğitim hayatınızda istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Eğer gerçekten ister ve bu yolda çaba gösterirseniz güzel bir kariyere sahip olabilirsiniz. Kardeşliğin ve sadık dostların simgesi olarak bilinir. Bu sembol daha çok bir kişiye uyarı anlamı vermektedir. Sizlere arkadaş maksadıyla yaklaşan birtakım insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine ve gördüğünüz yeni tanıştığınız kişilere tamamen güvenmemeniz gerektiği ifade eder. Yolunda gitmeyen işlerinizin yoluna gireceğine ve canınızı hiçbir şey için sıkmamanız gerektiğine tabir edilir. Aşk hayatınızda sürprizlerle dolu bir yıl geçireceğinize ve yeni aşklara yeltenmek için kendinizi hazırladığınıza, aşk hayatınızın bu sefer mükemmel geçeceğine yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında 2 Rakamı


 

Kahve Falında Kalbin Yanında Adam Görmek

Kalbin yanında adam, olumlu yorumlanır çünkü kişi için tez zamanda kapısını çalacak bir kısmeti olduğuna işaret eder. Son birkaç senede yaver giden kısmeti, onu çok güzel yerlere getirecektir. Kişi her an gelebilecek bir teklife hazır olması gerekmektedir. Bu teklifi yerinde ve zamanında kullanmalıdır. Aksi durumda teklif yeniden karşısına çıkmayabilir ve fırsat kaçmış olabilir.

Kişinin uysal, ağırbaşlı, sakin bir yapıda olduğunun göstergesidir. Çevresi tarafından bu denli sevilmesinin altında yatan sebepler bunlardır. Hayatınızda nelerin olmasını istiyorsanız, bu kişisel özellikleriniz sayesinde onlara ulaşacaksınız. Bu noktada da en büyük yardımcınız aileniz olacak, aileniz ve sevdiklerinizin yardımı ve desteği sizin yanınızda olduktan sonra, sizin başaramayacak hiçbir şeyiniz yok.

Ne istediğini bilen kararlı ve güçlü insanı temsil eder. Sizin hayatta belli hedefleriniz olduğuna delalet eder. Bu hedeflere ulaşmak için tüm gücünüzle çaba sarf ettiğiniz anlamına gelir. Bu durum bazen kırıcı olmanıza sebep olabilir. Yırtıcı ve asi davranarak istediğinizi almak için savaşacağınıza delalettir. Bir dönem iş yerinde yaptığınız hatalar yüzünden kayıp yaşayacağınızı gösterir. Fakat güçlü karakteriniz ile hatalarınızı tespit edip, zararları kazanca dönüştüreceğiniz anlamına gelir.

Bu süreçte çevrenizdeki insanlara karşı kırıcı olmanız da mümkündür. Bilhassa çalışanlarınıza karşı agresif davranmış olabilirsiniz. Sorun çözüldüğünde hatanızı telafi ederek çevrenizdeki insanların gönlünü almanızı salık verir. Çok çalışmanız ve azminiz sayesinde kazanç kapılarının size açıldığını gösterir. Büyük miktarda para kazanmanıza delalet eder. Kazandığınız paranın bir kısmını mal varlığı edinerek değerlendireceğinize işaret eder.

Uzun zamandır görmediğiniz ve uzakta olan bir yakınız ile görüşeceğiniz anlamına gelir. Bu kişi ile görüşmek bazı sorunların çözümünü de sağlayacaktır. Geçmişte aranızda geçen kırgınlıkları konuşacak ve sorunları çözeceksiniz demektir. Özel hayatta mutluluğun artışına delalet eder. Sorunların çözüme kavuşmasına ve dertlerin son bulmasına yorulur. Çalışma ve azminizin karşılığını maddi olarak alacağınıza işaret eder. Aile içinde birlik ve beraberliğe, paylaşmaya ve güzel vakit geçirmeye tabir olur. Refah içinde huzurla yaşamak anlamına gelir.


 

Kahve Falında Yan Yatmış Kalp Görmek

Yan yatmış kalp, uzaktaki tanıdıklarınızdan çok ilginç ve gizemli haberler alacağınız anlamına gelir. Bu haber sizi olduğu kadar yakın çevrenizi ve arkadaşlarınızı da ilgilendiren bir haberdir. Son günlerde etrafınızda çok fazla değişikliğe maruz kalmış olabilirsiniz. Ayrıca hedeflerinize kavuşmak için daha uzun bir yolunuz olduğunu gösterir.

Etrafınızdaki değişikliklere özellikle de iş hayatınızdaki değişikliklere ayak uydurmak konusunda ne kadar zorlansanız da kafanızı meşgul eden diğer konuları bir kenara bırakıp sadece iş hayatınıza yoğunlaşırsanız bu değişikliklere daha kolay ayak uyduracağınızı gösterir. Bu dönemde maddi anlamda alacak verecek işleri çok fazla gündeme gelebilir. Bu konuda kararlar verirken çok dikkatli olmanız gerekir. İlerleyen zamanlarda daha mutlu ve huzurlu özellikle de kontrolün sizin elinizde olduğu günler geçireceksiniz demektir.

Aşk hayatınızı da etkiler. Buna göre aşk hayatında piramit sembolü aşk tazeleme zamanınızın geldiğini gösterir. eşinize ya da sevgilinize karşı daha ilgili olmalısınız, sevginizi hissettirmelisiniz. Ufak sürprizlerle ilk zamanlardaki heyecanınıza dönmek eğlenceli bir fikir olabilir. Bütün bu yorumlar fincandaki diğer sembollerle netlik kazanacak yorumlardır. Bu anlamda fincandaki bütün sembolleri birbirleri ile ilişkili şekilde yorumlamak doğru yorumlar yapmanızı sağlayacaktır.

Aşk hayatını da olumsuz etkileyebilmektedir. Partnerinizle yaşayacağınız olumsuz olaylar sizi derin düşüncelere itebilir. Bu durumun düzeltilmesinin elinizde olduğunu unutmayıp iyi giden bir ilişkinin gereksiz sebepler yüzünden son bulmasını önleyebilirsiniz. Yaşanacak olan tartışmayı alttan almalı, eşinize ya da sevgilinize karşı ılımlı bir tavır sergileyip iyimser olmalısınız. Eğer tartışma yaşanmış ise de ilk adımı atması gereken kişi yine siz olmalısınız. Bu davranışınız sizi küçük düşürmeyeceği gibi eşinize büyük bir mutluluk yaşatacaktır. Her ne kadar kötü olayları simgelese de sonu iyiye bağlanmaktadır. Kişi bu kararlarında tek başına yaptığı şeyleri düzeltmek çabasına gitmelidir. Çünkü dışarıdan alacağı yardımlar onu ters bir yöne itebileceğinden dolayı alacağı kararlarda her zaman iyi düşünmek zorundadır. Kişinin iş hayatında sergileyeceği ılımlı tavırlar ile geleceğinin kötüye gitmemesini sağlayacak, aşk hayatında aldığı ılımlı tavırlar da mutlu bir geleceğin devamını sağlayacaktır.


 

Kahve Falında Oklu Kalp

Oklu kalp, genel itibari ile birine duyulan aşkın ve mutluluğun simgesidir. Fal sahibinin fincanında karşısına çıkan kalp ona bir şeyleri çağrıştırarak üç vakte kadar aşık olacağı biriyle tanışacağına, aşkın kendisini değiştireceğine ve yakın zamanda dünya evine girerek çok mutlu olacağına işaret eder. İyiliğin, dürüstlüğün, sevginin, huzurun, ferahın, sevecenliğin ve yakın dostlukları temsil eder.

Hayatınızda sizin hep yanınızda kalıp size destek olmuş birisini işaret etmektedir. Bu kişi hayatınızda kendinize en yakın olduğunu hissettiğiniz insandır. Size her zaman her konuda yardım etmiş, yol göstermiş olan bu kişi bu sıralar sıkıntılı bir dönemden geçiyor olabilir. Şimdi yardım etme sırası sizdedir. Manevi desteğimize çok ihtiyacı olan bu kişiye yardım edecek ve bu dönemi atlatana kadar onun yanında olacaksınız. Aynı zamanda bu dönemde uzaklardan gelecek bir misafirimiz olabilir. Bu kişi bir süreliğine sizinle kalacak ve size oldukça yardımı dokunacaktır. Özellikle iş anlamında size çok yardım edecek olan kişinin teklifini doğru değerlendirmeli ve acele kararlar vermemelisiniz.

İş bakımından alacağınız bu teklifin size getirisi oldukça fazla olacaktır. Hem maddi olarak, hem de kariyer olarak oldukça iyi bir konuma gelebilirsiniz fakat değerlendirmelerinizi ve risk analizlerinizi doğru yapmalısınız. Sosyal çevrenizi bu sıralar biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın gönlünü almalı onlarla tekrardan bir araya gelmelisiniz. Bu sıralar uzun bir yolculuğa çıkabilir biraz kafamızı dinlemek isteyebilirsin. Tercihinizi doğa ile iç içe olabileceğiniz, temiz hava alabileceğiniz yerlerden yana kullanmalısınız. Yapacağınız bu seyahat sayesinde yeni insanlar ve yeni kültürler tanıma fırsatı elde edebilir ve yeni yaşam alanları keşfedebilirsiniz. Muhteşem doğasına hayran kalacağınız bu yerin ve tatilin tadını çıkarmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ok


 

Kahve Falında Fil ve Kalp

Fil ve kalp, aile hayatında bazı değişiklikler olacağına yorulur. Bekar iseniz çok yakında tanışıp sevgili olacağınız bir ile yuva kurmaya niyetlenmeniz anlamına gelir. Yuvanızı kurarken ufak tefek engeller ile karşılaşsanız da aşacak ve  eninde sonunda evleneceksiniz demektir. Bu mutlu anınızda tüm sevdiklerinizin yanınızda olmasına delalet eder.

Mutluluk ve neşenin hakim olduğu bir düğün yapacağınıza işaret eder. Evliyseniz bir bebek haberini müjdeler. Bebek sahibi olma heyecanı ile eşinizle sıkı sıkı kenetlenmeniz anlamına gelir. Aile olma duygusunu bebek haberi ile daha fazla hissetmeniz manasına da gelir. Bu tatlı heyecanı ve haberi tüm sevdiklerinize duyuracak ve sevincinizi paylaşacaksınız demektir.

Mezun olduktan sonra iş başvuruları için çaba harcadığınıza ve nihayet sonuç geldiğine delalet eder. Memur olmak için başvuru yaptığınıza tabir edilir. Bir süre beklemeniz gerekse de sonunda hedefinize ulaşarak devlet dairelerinde çalışmaya başlayacaksınız demektir. Canla başla çalışarak bu işte başarılı olacağınıza ve bir süre sonra kademe olarak ilerleme sağlayacağınıza delalet eder. Düzenli çalışma hayatına ve bolca para kazanmaya işarettir. İş hayatınız ile birlikte özel hayatınızda da bazı kararları uygulamaya koyarak mutlu bir aile ortamı oluşturmanız anlamına da gelir. Ailenizle birlikte refah içinde ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Sağlık konusunda sizin veya çevrenizden birinin hastalığının iyileşmesi ile her şeyin yoluna girmesine delalet eder. Sorunsuz ve sağlıklı hayatı simgeler. Sevdiklerinizle bir arada vakit geçirmenin sağlığınız üzerinde olumlu etki yaptığına dikkat çeker. İş yerinde bir süre çok fazla çalıştığınız ve yorulduğunuz anlamına gelir. Bu yorucu süreçte kaybettiğiniz gücünüze kavuşmak için elinizden geleni yapmanıza delalet eder. İş hayatı önemli olsa da sağlığınız da çok önemlidir. Kendinizi ikinci plana atmanın yanlış olduğuna delalettir. Kendinize vakit ayırmanızın gücünüze güç katacağını gösterir. Düzenli doktor kontrolüne giderek sağlık işini şansa bırakmamanızı salık verir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Fil


 

Kahve Falında Kabarmış Kalp Görmek

Kabarmış kalp, ilk akla geldiği gibi aşkı müjdeler. Kişi yakın zamanda aşkı bulacaktır ya da zaten aşık olduğu kişi ile mutlu bir ömre doğru ilk adımları atacaktır. İki kişi arasındaki tutkunun dışında ailevi işlerde de sevgi dolu zamanlar anlamına gelir. Aşk sadece bir kişiye duyulan özlem değildir. Fal sahibi aşkı kendi düşüncelerine göre yorumlayabilir. Kahve falı sahibinin aşk kelimesine en çok yakıştırdığı şeye sahip olacağına işaret eder. Sahibi hakkında da bilgi verir. Kişinin dürüst, sevecen, aşka ve sevgiye önem veren, olumlu bir insan olduğunu gösterir. Hayırlara vesiledir. Kalp, hanenin bereketinin artacağını simgeler ve mutluluğa işarettir. Aile bireyleri ile yapılacak bir toplantı sonrası açığa çıkacak bir takım konular dahilinde feraha ulaşılacağına rivayet edilir. Bekar kimseler için evlilik yolu göründüğüne, evli ise mutlu ve huzurlu geçen günlerine bebek ile neşe geleceğine işarettir. Temiz, saf ve iyi yürekli bir dosya rivayet edilir. Bir dosttan alınacak yardım sayesinde hayat standarlarının gelişeceğine işaret edilir. Kimi zaman ise yardıma muhtaç olan bir arkadaşa el uzatılacağına ve zor durumda olan bir kimseye yardımda bulunulacağına rivayet edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Göz Göz Kabarcıklar


 

Kahve Falında Kırık Kalp Görmek

Kırık kalp, ruh eşinizi bulacağınızı ve kısa süre içinde mutlu bir yuva kuracağınızı gösterir. Hayatınızdaki canınızı sıkan ve sizi durmadan üzmeye çalışan insanların farkına varıp bu kişileri hayatınızdan çıkarmak için harekete geçeceğinizi gösterir. Tüm sorumluluklarınızı ve işlerinizi yerine getirmek için büyük bir titizlikle çalışmışsınız ve bundan sonra hayata geçirdiğiniz ve başarılarınız ile övündüğünüz işlerinizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız demektir. Sevdiğiniz kişinin aklında sizinle ve ilişkiniz ile ilgili bazı soru işaretleri olabilir. Bu soruların cevabını bulabilmesi için sizin de yardımınız gerekiyor.

Güzel ve parlak bir geleceğin habercisidir. Büyük bir maddi kazancın ya da mirasın sahibi olabilir. Sevdiğiniz kişilerin sizin için çaba göstermesi çok hoşunuza gidiyor. Fakat siz çoğu zaman sevdiklerinize karşı bencil davranıyor ve onların duygularını önemsemiyorsunuz. Bu davranış ve tutumunuzu değiştirerek sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Hayatınızdaki tüm sıkıntı ve sorunların kısa sürede atlatacağınızı gösterir.

Hayalindeki hedefe yavaş ama bir o kadar emin adımlarla yaklaşıyorsun. Yorulup pes etmek yerine aklını negatif düşüncelerden arındırırsan hedefine ulaşacaksın. Bu kadar gergin olman aile hayatını olumsuz etkiliyor. Sinirlerini kontrol edemezsen haneden biri sana sırt dönecek.Çevrendeki insanların verdikleri tavsiyeleri kulak ardı etmek yerine, dinlemeyi tercih edersen karlı çıkan sen olacaksın.


 

Kahve Falında Kalp İçinde Kalp Görmek

Kalp içinde kalp, tabiri çok açık bir semboldür. Yakın zamanda o harfle başlayan isme sahip birisi ile duygusal bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda platonik bir aşkı da ifade eder. Gönlünde isminin içerisinde harfi taşıyan birine karşı platonik bir aşkla bağlı olduğu anlamına gelir. Bu platonik aşkının zaman içerisinde gerçekleşeceği ama bunun gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu gösterir. Belli bir süre daha bu duygu platonik olarak devam edecek fakat daha sonrasında karşılık bulabilecektir. Fakat bu aşkın karşılık bulmadan önce ikili arasında bir sıkıntı yaşanacak ve sonrasında karşı taraf bu eksiklikle duygularını fark edecek. Aşka yorumlanırken bazı yorumcular koyu renk yada açık renk olmasına göre bu kişinin iyi yada kötü biri olması yada bu ilişkide üzeceği yada mutlu edeceği hakkında yorumda bulunurlar. Eğer açık renk ise kişinin çok mutlu edeceği, koyu renk ise kesinlikle bu ilişkide çok yıpranıp üzüleceği anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sevgili


 

Kahve Falında Kalp ve Adam Görmek

Kalp ve adam, naif ve çok güzel bir insanla tanışmak anlamına gelir. Bu insanla güzel bir birlikteliğe adım atmanız söz konusu olacaktır. Bir süre sevgili olarak güzel anlar yaşayacak ve en sonunda ilişkinizi ciddi boyuta taşımak isteyeceksiniz demektir. Kararınızı aileniz ile paylaşarak evlilik kararınızı paylaşmanıza işaret eder. Hep birlikte mutlu olacağınıza delalet eder. Hayatınızın aşkını bulduğunuza tabir olur. Uzaktaki bir akrabanızdan da haber alacağınıza delalettir. Bu haberin, akrabanın sizinle birini tanıştırmak istemesi ile alakalı olduğuna işaret eder. Evliliğinizde kısa bir süre sorun yaşayacağınıza tabir olur. Bu sorunların sevgi ve anlayış sayesinde çözülmesi anlamına gelir.

Elinize geçecek toplu bir paranın sizi maddi olarak rahatlatacağı anlamına gelir. Beklemediğiniz anda size miras kalması da söz konusudur. Bu miras ile birlikte üzerinize sorumluluk yüklenmesi de mümkündür. Bu sorumluluk size kalan iş yerini yönetmek gibi bir sorumluluk da olabilir. Karşınıza çıkacak iş fırsatlarına delalet eder. Bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeniz, düşünmeden geri çevirme gibi bir hata yapmamanızı salık verir. Bu fırsatların sonucunda kazancınızın çok fazla artması söz konusu olacaktır. Sizin için açılacak fırsat kapılarına delalettir. Zenginlik ve refah içinde yaşamanız anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Kalp ve Harf Görmek

Kalp ve harf, aşk yaşamı ile ilgili yorumlar yapılmasına olanak tanır. Bekâr kimseler için isminin baş harfi, kalbin yanında beliren bir harf ile başlayan biri ile tanışmak manasına gelmektedir. Tanışacağı bu kimse ile yürüteceği uzun zamanlı ilişki sonrasında, hayırlı bir yuva kurma yolunda ilerleyecektir.

Falına bakılan kişinin hayatında, isminde orada beliren harfe göre birisinin olduğunu gösterir. Falında ismi çıkan bu kişi ile bir gönül ilişkisi kuracak ve neticesinde çok mutlu olacak demektir. Evli olan kişiler için yine isminde o harfi barındıran bir kişinin yardımı ile evliliği çok mutlu noktalara gelecek demektir. Hamile olanlar için doğacak çocuğun ismi, o harf ile başlayacak ve aileye katıldığında beraberinde ailesine mutluluk ve huzur getirecek demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Harfler


 

Kahve Falında Balık ve Kalp Görmek

Balık ve kalp, tertip ve düzeni ön planda tutan insanlara işaret eder. İşini hem büyük bir özenle hem de düzenli olarak yapan, akıllıca davranan ve her zaman başarıya ulaşan kişiliğin göstergesidir. Daha amatör bir işte uzun süre çalıştıktan sonra profesyonel iş hayatına adım atmaktır. Yapılan meslekte ustalaşmak ve aranılır hale gelmektir. Zeki ve anlayışlı insanlarla bir arada bulunmak şeklinde de yorumlanır. Ne olursa olsun düzen ve itinayı kaybetmemek; bu nedenle her zaman ortaya kusursuz işler çıkarmaktır.

Yeni bir yuva kurmak anlamına gelir. Özellikle eşinden ya da uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisinden ayrılanlar için yeni bir aşka, yeni bir hayata yelken açmak ve eskisinden çok daha mutlu olmaktır. Evlenmek isteyen ancak maddi imkanı bulamayan çiftler için sonunda aranan kaynağın bulunması, çiftin çok iyi ve bol gelirli işlere yerleşerek geçimlerini sağlayacak hale gelmesidir. Hayırlı kısmetlerle karşılaşmak ve geleneklere uygun, güzel ve mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Kalp ve Yol Görmek

Kalp ve yol, hayırlı olayların ve hayırlı günlerin habercisidir. Kişi bekâr ise, yakın bir zamanda hayırlı birisi ile karşılaşacağına ve bu kişi ile kuracağı birliktelik neticesinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işarettir. Bu kişi ile kurduğu yuva ona mutluluk, huzur ve dolayısı ile sağlığı da getirecektir. Kişi evli ise, o aileye gelecek olan bir bebeğin habercisi olabilir. Aile içinde veya o hane içinde yapılacak olan bir kutlamanın da işaretidir. Bu kutlama bir nişan, düğün töreni olabileceği gibi, bebek kutlaması, bir terfi kutlaması da olabilir.

Kötü bir dönemden geçiyor olsan da yaşadığın acılar seni tahmininden fazla olgunlaştırmış durumda. Sanki eski vurdumduymaz sen gitmiş yerine kararlı ve cesaretli biri gelmiş gibi. İleriye yönelik planlarında duygularını bir kenara bırakarak mantık çerçevesinde hareket edeceksin. Kimi için senin yaşamın adına analiz yaparken umutsuz yarınlarının olacağı düşünülse de, kimin ne söylediğine kulak asma derim.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yol


 

Kahve Falında Kalp ve Yılan Görmek

Kalp ve yılan, çok sevineceğiniz müjdeli haberler alacağınıza dalalet eder. Geçmiş yıllarda çok sıkıntılı süreçlerden geçmiş olabilirsiniz. Ama artık o günler geride kaldı. Eskiden olduğu gibi mutlu, huzurlu günlerinize geri döneceksiniz. Her şeyin zamanla yoluna gireceğine işarettir. İstediğiniz ve dilediğiniz her şey gerçekleşecek, ancak kendinize biraz zaman tanımalısınız. Çünkü istediğiniz şeylerin gerçekleşmesi için şartların biraz olgunlaşması gerek

Uzun uğraşlar sonucu ve yalnızca kendi çabalarıyla çok iyi yerlere gelmiş insanlara işaret eder. Hayatınızda böyle insanlarla karşılaşma ihtimalinizin çok yüksek olduğunu söylemek kadar sizin de bu insanlardan biri olabileceğinizi belirtmek de doğru olacaktır. Şu anda bir şekilde herhangi özel bir konu üzerine çalışıyor ya da eğitim alıyor olabilirsiniz. Azimle ve kararlılıkla bu çalışmanıza ya da eğitiminize devam ettiğinizde kimseye muhtaç olmayacağınız sakin, huzurlu ve kendi halinde bir hayata sahip olacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yılan


 

Kahve Falında Kalp ve Yunus Görmek

Kalp ve yunus, hayata renk katan unsurları simgeler. Eğlenceli bir hayat yaşamaya, neşeli insanlar ile birlikte olmaya delalet eder. Kendini geliştirmiş itibarlı kişi anlamına da gelir. İş hayatında yeni teklifler ile karşılaşmak demektir. Bu teklifleri olumlu değerlendirme ve kar elde etme anlamına da gelir. Çalışkan ve işini bilen insana delalet eder. Sevdiklerini düşünen ve onlar için fedakarlık yapan iyi yürekli insanı temsil eder. İş hayatında gelişmeler ve yeni atılımlar söz konusudur. Başarılı olmaya ve kazanç elde etmeye delalet eder. Geçmişten gelen borçların bir süre sıkıntı yaratacağına fakat sonradan işteki başarı sayesinde bu durumdan kurtulmaya işaret eder. Mutlu edecek haberler almaya ve sevinmeye delalettir. Özel hayatta ve iş hayatında bazı sorunlar yaşandığını, fakat artık sorunların biteceğine delalet eder. Sorunlarla uğraşırken yakın arkadaşlar ve sevdiklerinizden destek göreceğinizi bildirir.

Yaşamdaki önemli ve büyük değişimlere dikkat çeker. Yeni bir aşkın habercisi olabilir. Hayatınıza aniden giren biri ile tutkulu büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Bu aşk sizi çok mutlu edecek ve ayaklarınız yerden kesilecektir. Evlenmeyi düşünmüyorsanız bile bir an önce evlenmek ve yuva kurmak isteyeceksiniz. Çevreden alınan güzel haberler ile mutlu olmak anlamına da gelir. İş hayatında da değişimleri simgeler. Yeni bir iş kurmak ya da daha çok para kazanabileceğiniz bir işe geçiş yapmak anlamına gelir. Böylelikle hayat standardınızı yükseltmiş olacağınıza ve bolluk içinde yaşamanıza delalettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yunus Balığı


 

Kahve Falında Yüzük ve Kalp

Yüzük ve kalp, düzene, dengeye ve yolunda giden yaşama işarettir. İş ve eğitim hayatında olumlu gelişmeler yaşamayı işaret eder. Burada önemli olan zorluklara karşı nasıl durduğunuz, nasıl direndiğinizdir. Genelde büyük başarı, bol para ve ruhani olarak temiz bir imana işarettir. Mutluluğun, bolluğun, büyük bir servetin ve zenginliğin temsilcisidir. Üst düzey, oldukça güçlü ve zengin biri olarak da yorumlanır. Yakınlarda böyle biriyle karşılaşılacağı ya da böyle birinden yardım alınacağı olarak da yorumlanabilir.

Genel olarak güç, huzur, mutluluk, zenginlik, para ve neşe olarak yorumlanır. İşlerin yolunda gideceğine, hedeflere ulaşılacağına, ancak bu konuda ısrarcı olmak gerektiğine işaret eder. Israrcı olunması halinde düzene ve dengeye gelineceğinin habercisidir. Her şeyin kolayca ayağınıza geleceğini göstermez. Azimli olursanız ulaşabileceğinizi ifade eder. Kastettiği güç maddi anlamda bir güçtür. Her şeyden önce paraya işarettir. Doğru değerlendirildiğinde girişimcilik sayesinde daha çok kazanmak olarak yorumlanabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüzük


 

Kahve Falında Uçak ve Kalp Görmek

Uçak ve kalp, gizemli ve henüz ortaya çıkmamış bir aşığa işaret eder. Sert tavırlarınız ve hırçın görünümünüz onu ortaya çıkmak konusunda tereddüde düşürüyor olabilir. Nerede ve kim olduğu konusunda şu anda kesin bir bilgi elde etmenizin mümkün olmadığı bu gizli hayranınız, size çok yakın bir noktada ancak asla aklınıza gelmeyecek bir yerde bulunuyor.

Size olan ilgisini uzun zamandır ima edip göstermeye çalışıyor olsa da boğuştuğunuz problemler ve tempolu hayatınız nedeniyle kendisini size bir türlü fark ettiremiyor. Hareketli yaşam tarzınıza biraz ara verip çevrenize daha dikkatli, sevecen ve güler yüzlü yaklaştığınız takdirde gizli hayranınız ile tanışarak hayatınızdaki olumlu değişimi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Gizemli durumların ardından açığa çıkan mutluluk dolu anları ve sıcakkanlı insanları temsil eder. Sizin yapmanız gereken ise yalnızca hayatınızda böyle anlara ve insanlara yer açmaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Uçak


 

Kahve Falında Kalp ve Anahtar Görmek

Kalp ve anahtar, sağlığınız için bir haberdir. Eğer etrafı aydınlıksa, sağlıkla ilgili oluşan belli sıkıntılarınızın sona ereceğinin habercisidir. Bu hastalık grip, soğuk algınlığı gibi basit hastalıklar da olabilir bronşit, astım gibi ağır şekilde gelişen hastalıklarla ilgili de olabilir. Bu haber veren simge sayesinde sağlık problemleriniz ya tamamen geçecek ya da etkisi daha az olup, sizi çok fazla etkisi altına almamaya başlayacaktır.

Fal sahibi birine karşı platonik bir aşk beslemektedir ve duygularını dışarıya vurmaya cesareti yoktur. Fal yorumcusu fal sahibine öğütlerde bulunur. İçindeki aşkı dışarıya vurmasını ve cesaretli olmasını öğütler. Eğer fal sahibi bu öğütleri dikkate alırsa, sürekli ertelediği mutluluğa kavuşacaktır. Zenginliğe ve berekete işaret eder. Fal sahibinin hayatında önemli olaylar meydana gelecektir. Kişinin aşık olduğuna veya olacağına işarettir. Başkaları tarafından sevileceği anlamına gelir. Kişi eğer evliyse bir çocuk sahibi olacaktır. Evli değilse de sevdiğiyle çok yakında evliliğe doğru bir adım atacaktır. Yorumcunun aklına ilk olarak aşkı getirir. Ancak kalp, her zaman aşk anlamına gelmeyebilir, bazen de sağlığın habercisidir. Fal sahibinin sağlığına kavuşacağına ya da hasta olan bir yakınının yakın zamanda iyileşeceğine işaret eder. Kişi çevresinin güvenini kazanmıştır. Aynı zamanda da güvenilir bir çevreye sahiptir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Anahtar

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.