Kahve Falında Adam Görmek

Kahve Falında Adam Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.119 kez okundu.

Kahve falında adam görmek, gücün ve dirayetin göstergesidir. Uzun zamandır kendinizi çok dayanıksız ve kötü olaylar karşısında yıpranmış hissediyorsanız sabırlı olmalısınız çünkü bu durum fazla uzun sürmeyecek. Hayatınıza güçlü, kendi ayakları üstünde durabilen, tecrübe sahibi ve sorunlara akılcı çözümler getirmek konusunda usta olan biri girerek sizi içinde bulunduğunuz umutsuz ve yorucu durumdan kurtarabilir. Bu kişiyle yeni bir aşka yelken açabileceğiniz gibi harika bir iş ortaklığı da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak ne olursa oldun sizi içinde bulunduğunuz zor durumlardan kurtaran böyle birinin yardımını asla karşılıksız bırakmayacak ve onun için çok değerli olacak bir şeyler yapma fırsatı bulacaksınız. Bu ara hayatınızda her neyi düzeltmek istiyor iseniz olun onu düzeltmek için bir şeyleri elde edemiyor ve bu yüzden de oldukça üzülüyor olduğunuzu göstermektedir. Her ne kadar çaba sarf ediyor olsanız bile arada bazı şeyleri unutuyor ve mantık ile ilerlemeye de arada boşluk veriyor olmanızdan dolayı da kayıpları kendi elleriniz ile oluşturuyorsunuz. Aileniz ile değil de kendinizin de yaşıyor olduğunu gösterir iken bu ara hayatınıza birini alarak kendi ailenizi oluşturabilecek olduğunuzu da göstermektedir. Sevdiğiniz kişi ile bir aile kurduğunuz zaman da hem çok mutlu hem de diğer her işlerinizi oldukça mantıklı bir şekilde ilerletme gücünü kendinizde bulacaksınız. Hayatında her alan herkesin o kadar iyi niyetli ve temiz bir yapıya sahip olduğunu da göstermektedir. Bazen arada fire verseniz bile çevrenizde yer alan insanlar sizleri o kadar seviyor ki en ufak bir yanlış yapacak olun sizlere engel oluyor. Hayatın her anlamda iyi yönlerini işaret etmektedir.

Dimdik ayakta olmayı, iyi ya da kötü ayırt etmeden yardıma muhtaç olan herkesin imdadına yetişmeyi ve ne kadar büyük zorluklarla karşılaşılsa da hepsinin üstesinden ustaca gelmeyi işaret eder.  Tüm bunları yapan kişi siz olabileceğiniz gibi bunları yapabilecek biriyle de yakın bir zamanda karşılaşabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan siz olmasanız bile çok yakın olduğunuz ya da sizin için çok değerli olan biri olabilir. Bu durumda onun için varınızı yoğunuzu ortaya koyup elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı ve yakın bir zamanda da bu güçlü duruşunuzun karşılığını alacağınızı söylemek mümkündür. Olumlu ve baskın duyguları temsil eder. Karşılaşın zorlukları hayata tecrübe olarak ekleyip, bu tecrübeler ışığında daha iyi yaşam koşullarına sahip olmak şeklinde görülebilir. Bu tecrübeleri sadece kendi hayatınız için değil, başkalarının hayatını iyileştirmek için de kullanabilirsiniz.

Kahve Falında Adam Silüeti Görmek

Her zaman maddi şeyleri simgeler. Genel olarak şans anlamına da gelen bu sembol zenginlik , mal ve mülk olarak yorumlanmaktadır. Bir bakıma da uzun zamandır planlanan bir işin artık başarı ile sonuçlanacağının müjdesini verir. Bu herhangi bir sınav, bir evlilik ya da maddi kazançlı bir iş olabilir.

Kahve Falında Heybetli Adam Görmek

Sizler için müjdesi ile birlikte gelen bir bebeği göstermektedir. Bebekler gelir iken genellik ile kendi rızık ve bereketleri ile de gelmesinden dolayı eğer bu bebeği de yok etmek yerine evinizin başköşesine almayı da tercih eder iseniz kazançlar sizlerin yanında yer alacaktır. Bebeklerin yanı sıra bir de sizlere en çok beklediğiniz haberlerin bu ara gelecek olması da sizleri mutluluk gözyaşlarına boğacak olduğunu da işaret etmektedir. İnsanlara yaklaşır iken bu iyi niyetiniz ve temiz kalbinizden dolayı her anı en bereketli ve güzel bir şekilde geçirmeniz de sizlerin kendi yaptığı bir şey olduğunu da işaret etmektedir.

Kahve Falında Pardesülü Adam Görmek

Sizler için hayatınızda dikkat etmeniz gereken durumları işaret etmektedir. Her şeye pozitif bakar iseniz asla gerçekleri göremeyecek olduğunuz gibi bir de oldukça zarar görecek olduğunu da sizlere bildirmektedir. Eğer bunu yapmak yerine her şeye daha çok sorgulayıcı bir şekilde yani bir dedektif gibi yaklaşır iseniz her şeyin daha çok yolunda gidecek olduğunu da gösterecektir. Sizlerin bu tutumunuzu artık değiştirme vaktinin gelmiş olması ile birlikte hayatınıza verilecek olan düzeni de göstermektedir.

Kahve Falında Düşünen Adam Görmek

Hayatınızda yolunca gitmeyen birtakım şeyler olduğunun göstergesidir. Ancak bir türlü çözüm bulamadığınız bu sorunlar en yakın zamanda çözüme kavuşacak ve kafanız rahatlayacaktır. Çözüme kavuşma sürecinde yakın bir dostunuzdan ya da aile içinden birinden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda falda düşünen adam görmek, yakın zamanda aldığınız üzücü bir haberin etkilerinin uzun süreli olmayacağının, bir vakit sonra aslında bu üzücü haberin sizin için olumlu bir gelişme olarak karşınıza çıkacağının işaretidir.

Kahve Falında Arkası Dönük Adam Görmek

Sevgiliniz ile bir takım sorunlar yaşayacağınızın göstergesidir. Aşırı kıskançlık yapmanız sevgilinizi üzebilir ve aranızda bir takım sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Ona karşı daha anlayışlı olmalı ve gereksiz kıskançlıklar ile aranızda sorunlar yaşanmasına asla izin vermemelisiniz. Sevgiliniz size karşı oldukça sadık ve gözü sizden başkasını görmüyor. Sizde ona karşı biraz daha anlayışlı olmayı denemelisiniz.

Kahve Falında Zıplayan Adam Görmek

Şansınızın epey açık olduğuna büyük gelirler elde edeceğinize ve iş hayatında kısa süre içinde yükseleceğinize işaret eder. Kısa süre içinde yüksek mertebelere gelebilir, kariyer merdivenlerini emin adımlarla çıkabilirsiniz. İş hayatınızda ki bu gelişme sizi epey mutlu edeceği gibi, bir süre sonra çevreniz tarafından kıskanılan biri haline geleceğinize işarettir. İş hayatında elde edeceğiniz mertebe bir çok kişinin dilinde, dikkatli olmanızda yarar var.

Kahve Falında Asılı Adam Görmek

Yakınlarınızda dolaşan bir güzelliği fark etmediğinize işarettir. Bekar fal sahibi için geçerli olan bu yorum aslında çeşitli olaylara gebedir. Kendisine eş ararken burnunun dibinde olan birini fark etmeyip yanlış bir seçim yapmak üzere olan fal sahibi çok geç olmadan gerçeği öğrenip şaşıracaktır. Toparlanma sürecinde en çok başka bir hata daha yapmaktan korksa da en sonunda kimseyi kırmadan doğru yolu bulacaktır. Vazgeçilen diğer kişiyi kırmamanın en güzel yolu ise ona yalan söylememek olacaktır. Aslında tüm bu yaşananlar evlilik hayatının ciddiyetini üç kişiye de kısaca anlatmış olacaktır.

Kahve Falında Ters Dönmüş Adam Görmek

Seni seven her ne kadar çok kişi hayatında yer alıyor olsa bile son zamanlar içerisinde senin karakterin üzerinde yer alan değişimler sayesinde senden kısa süre içerisinde uzaklaşmaya başlayacak olduklarını da göstermektedir. Sen bu şekilde biraz daha devam etmeyi tercih eder isen o kişiler o kadar hızlı bir şekilde senden uzaklaşacak ve senden öyle bir nefret bile edecekler ki sonralarda her ne kadar bu durumu düzeltmek amacı ile bir şeyler yapmak istesen bile tekrar hiçbir şekilde onların gönüllerini kazanamayacaksın. Hem ailen hem arkadaşların hem de iş yerinde yer alan patronların bu durumdan artık  o kadar şikayetçiler ki bu durumun ne kadar kötü bir durum olduğunu görsen sen bile kendinden uzaklaşacak olduğun zaman dilimlerine sahipsin.

Kahve Falında Düşen Adam Görmek

Senin çevrende olan insanlardan bir tanesi sana aslında o kadar iyi gibi görünüp senin arkandan karıştırıyor olduğu işleri de işaret etmektedir. Sen aslında o kadar temiz ve sakin olan bir kalbe sahipsin ki kim sana ne diyor olsa sen herkesi de en az kendin kadar iyi sanıyor olmandan dolayı hemen inanıyorsun. Artık her önüne gelen insanlara hayatın için oldukça önemli olan sırları da anlatmak yerine senin hayatın üzerinde oldukça etkili olan şeyleri kimse duymasın diye de sadece kendi özeline saklamayı tercih etmelisin. Eğer böyle yapar isen senin hayatın için bu kadar önemli olan şeyleri kimse bilemeyecek olduğu için de hem sana kimse hiçbir şekilde zarar veremeyecek hem de senin gözünden insanlar yüzünden bir damla yaş bile düşemeyecek.

Kahve Falında At Üstünde Adam Görmek

Ön planda olmayı seven bir yapınız olduğuna işarettir. Bu huyunuz size olumlu birkaç özellik daha kazandırıyor. Örneğin sırf göz önünde olmayı ve takdir edilmeyi sevdiğiniz için iş hayatınızda oldukça çalışkan ve aktifsiniz. Fazla mesailer ve ağır işler sizi hiç sıkmıyor. Aksine çalıştıkça çalışasınız geliyor ve dolayısı ile karşılığını da maddi manevi alıyorsunuz. Yalnız etrafta pusuya yatmış sizin ayağınızın kaymasını bekleyen haset dolu insanlar var bunlara dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Zengin Adam Görmek

Sizlerin hayatında değer verdiği ve bir hayli de değer gördüğü birçok insanı simgelemektedir. Bu insanların sayısı her ne kadar oldukça fazla olsa bile sizler o kişiler arasında birine daha çok değer veriyor ve daha çok seviyorsunuz. Bu kişiyi oldukça çok sevmenize rağmen bu ara onun ile ilgili çok üzülecek olduğunuz bir haberi alacak olduğunuzu da göstermektedir. Ölümcül hastalık ya da ölüm gibi sonuçları o kişi ile yaşayacak olmanız sizleri uzun süreli olan bir yıkıma götürecek olduğuna işaret etmektedir. Eğer kısa süre içerisinde artık eski hayatınıza dönmek için çaba sarf etmez iseniz kendinizi hem iş hem de sağlık alanında büyük problemler içerisine atabilecek olduğunuzu da göstermektedir.

Kahve Falında Uzun Boylu Adam Görmek

Sizler için oldukça büyük olan bir başarının gelmek üzere olduğunu işaret etmektedir. Hayatınızın her alanına böyle iyi bir şekilde tutunuyor olmanız ve asla kimseden medet ummak yerine sadece kendinize güvenerek olan ilerleyişiniz ile elde etmek üzere olduğunuz bu büyük başarının sizlere getirdiklerinden çok isteğinize kavuşmanızın mutluluğunu yaşayacaksınız. Eğer hayatınızın hiçbir alanında değişmek yerine bu şekilde devam eder iseniz hiçbir yerde yüzünüzü yere eğmek zorunda kalmak yerine her an dimdik olan bir yapıya sahip olabileceğinizi de sizlere göstermektedir.

Kahve Falında Uyuyan Adam Görmek

İnsanlar için olacak büyük kötülüklerin hepsini yapmaya meyilli olan birinin sizlerin hayatı içerisinde yer aldığını göstermektedir. Tüm herkese kötülük yapabilecek ve hatta yapmak da olan insanlar her ne kadar sizi seviyor gibi dursa bile aynı şeyleri sizlere de yapma potansiyelinde bulunmaktadır. Böyle insanlar ile tüm sırlarınızı paylaşmak ve hayatınızın her alanında birlikte olmak yerine eğer o kişiye temkinli davranmaz iseniz o kişini kötü tarafından sizlerin de payını alacak olduğunuzu işaret etmektedir.

Kahve Falında Pelerinli Adam Görmek

Sizler için bu ara sadece gözyaşlarının gelmek üzere olduğunu göstermektedir. Sizler ağlamaktan ne kadar nefret etseniz bile ne zaman yalnız ve sessiz bir ortamda kalacak olsanız kendinizi ağlar iken buluyor olmanız artık sizleri de rahatsız etmekte. Eğer bu durumu değiştirmek için çaba sarf etmez iseniz de bir hayli büyük olan sağlık problemleri ile de karşılaşabilecek olduğunuzu gözlerinizden çıkarmayın. Sadece üzüntülü olan yerleri görmek yerine biraz daha mutlu olacağınız yerleri görmek için uğraşır iseniz de göreceksiniz ki gerçekten de bir hayli mutlu olabileceksiniz.

Kahve Falında Paltolu Adam Görmek

Derin bir uykuya yatacak olduğunu işaret etmektedir. Fal sahibi uzun zamandır kendini oldukça kötü hissetmesine rağmen gerçekler ile yüzleşmekten de bir hayli korkmasından dolayı doktorlardan köşe bucak kaçıp, hastanelerin nerede ise önünden geçmekten bile çekinir hale geldiğini işaret etmektedir. Bu da kişinin her ne kadar en büyük korkusu olsa bile artık yüzleşmesi gerektiği ve yoksa çok ileri boyutlara gidebilecek hastalıklar ile de karşı karşıya gelecek olduğunu da işaret etmektedir. Hastaneye gider iseniz belki bir çözüm yolu bulunabilecek olduğunu da sizlere ifade etmektedir.

Kahve Falında Kısa Boylu Adam Görmek

Bu ara kısa süreli de olsa hayatınızda bir şeyler yolunda gitmeyip sizleri de bir hayli üzecek olduğunu göstermektedir. Fakat bu durumlar asla uzun süre etkisini göstermeyecek ve kısa süre içerisinde eski haline dönerek sizlerin hayatı üzerinde en iyi etkileri de yansıtacaktır. Bu ara olan durumlardan etkilenmek yerine kendinize olumlu yönleri de eğer görmeye çalışır iseniz hayatınızın her alanında oldukça başarılı olan bireyler olacağınızı da göstermektedir.

Kahve Falında Tırmanan Adam Görmek

Hayırlı ve güzel şeylerin olacağına delalet eder. Bazı kahve falı yorumcularına göre kısmetinizin açılacağı ve çok mutlu olunacağı şeklinde yorumlanır. Zenginliğin ve varlığın bir sembolüdür. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınız değişecek ve yeni insanlarla birlikte olacağınız bir ortama gireceksiniz. İş hayatınızda olumlu yönde gelişmeler yaşanabilir. Bu dönem sürecinde de yeni kişilerle tanışacaksınız. Hayatınıza giren bu yeni kişiler de size maddi yönde kazançlar sağlayacak olan yollara sebep olacaklardır.

Kahve Falında Tek Adam Görmek

Hayırlı ve güzel günlerin artık kapıda olduğunun bir habercidir. Aynı zamanda yalnızlığı da simgelemektedir. Yakın bir zamanda bir topluluk içerisinde bulunabilirsiniz ve orada birisi ile tanışabilirsiniz. Uzun süredir boş olan kalbinizi doldurabilir. Bu nedenle karşınıza çıkacak kişilere bir şans vermenizde fayda var. Zenginliğin ve saygınlığın bir simgesidir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ve başladığınız işte çok iyi bir pozisyona gelebilirsiniz. Bu durum sizi ve ailenizi çok mutlu edecektir. Çünkü yıllardır verdiğinizin emeğin karşılığını artık alıyorsunuz. Henüz öğrenci iseniz ve bir sınava hazırlanıyorsanız, hayalinizde ki bölüme yerleşeceğinizin de bir habercisi olabilir.

Kahve Falında Kafası Olmayan Adam Görmek

Sizi yok sayan bir kişinin varlığına yorumlanır. İnsanı yöneten ve yön veren kafasıdır. Ve falda bile olsa kafasının gövdesinden ayrılmış bir adamın görünmesi olumsuzlukların habercisidir. Faldaki adam sembolu iş hayatınızda ve çevrenizde yeni kişilerle tanışacağınız ve bu kişilere eskisi gibi davranmayı bırakıp daha içten ve sevecen davranmanızın sizin için olumlu sonuçlarını yaşayacağınız anlamına gelir. Fakat adamın başının olmaması sizin tavırlarınızdan dolayı arkadaşlarınız artık sizi fazla kaileye almayacaktır.

Kahve Falında Koca Kafalı Adam Görmek

Sizinle birebir alakalı değil ama etrafınızdaki biri ile ilgili bir şeyler anlatmaya çalışan bir faldır. Bu fal çevrenizde düşüncelere dalmış bir kişinin var olduğuna işaret eder. Bu kişinin düşüncelerinin büyük bir kısmı da sizinle ilgilidir. Hem size karşı ne hissettiğini çözmeye çalışmakta hem de size karşı nasıl hareketlerde bulunması gerektiğini hesaplamaya çalışarak günlerini telaş ve sıkıntı içinde geçirmektedir. Eğer bu fal bir kadının falı ise, bu koca kafalı adam fal sahibinin ilerideki kısmeti olabilir.

Kahve Falında Asalı Adam Görmek

Oldukça bilge bir kişi olması ile birlikte daha çok kendisi gibi arkadaşlar edinmeye çalışıyor olduğunu göstermektedir. İnsanlar her ne kadar kendilerine benzeyen arkadaşları daha çok tercih ediyor olsa bile bunu pek de fazla gerçekleştiremeyip biraz da farklı kişiler ile de arkadaşlık kurmaları gerekmektedir. Bu zaman diliminde sizler de her ne kadar kendinize benzeyen arkadaşlar aramaya başlamış olsanız bile unutmayın ki sizden bir tane daha olmadığı için bu konu da pek de başarılı olmayacaksınız ve bunun için de fazla çaba sarf etmemeniz gerekmektedir. Bu sıralar da bu konuda yoğunlaşmaya başlamış olmanız belki de sizler için daha mantıklı olan arkadaşlıkları da kaçırmanıza neden olacaktır.

Kahve Falında At Adam Görmek

Bilindiği gibi at görmek her ne kadar murat anlamına gelse bile burada adam şeklinde görmek ise sizler için bu arada sadece mutsuz olunan zaman dilimlerini işaret etmektedir. Sizler her şeyi ben bilirim havasında olan insanlar arasında yer almanız ve bu durumunuz son zamanlar içerisinde daha da çok ön plana çıkmaya başlamış olmasından dolayı sadece kayıpların ve üzüntülerin ön planda olacağı zaman dilimini yaşayacaksınız. Bu durumdan artık kendinizde bu sürenin sonunda rahatsız olmaya başlamanız ile de kendi elleriniz ile bozmuş olduğunuz şeyleri de geri düzelmek için emek harcıyor olduğunuzu da işaret etmektedir.

Kahve Falında Yan Yana Üç Adam Görmek

Birlikte yapmayı planladığınız bir görüşmenin olacağının sembolü olup bu görüşmenin nasıl gelişip sonuçlanacağı fincanda nerede ve nasıl göründükleri ile yorumlanmalıdır. Bu kişiler hepsi aynı boylarda ve görüntüde ise eşit mesafede olduklarını biri diğerlerinden daha heybetli ise o kişinin liderlik vasıflarının daha fazla olduğu biri altta diğerleri üstte ise o zaman altta olan adamın bu buluşmadan çok hoşnut olmadığı şeklinde yorumlanır. Yine üç adamın bulundukları yer aydınlık ise o zaman görüşmenin olumlu sonuçlanacağı karanlık ve sıkıntılı bir görüntü içinde iseler o zaman bu görüşmenin sonuçsuz kalacağı veya istendiği gibi bitmeyeceği şeklinde de yorumlanır. Yine bu adamlardan biri arkasını dönmüş ise düşüncelerinin sizle aynı olmayıp destek vermek yerine kendisini sizden ayrı düşündüğünü gösterir veya o kişiye fazla güvenip bel bağlamamalısınız.

Kahve Falında Şişman Adam Görmek

Adam ve şişman insan şekli ayrı ayrı düşünülerek yorumlanır. Adam yani erkek kişi görmek sağlığa ve kuvvete işaret eder. Erkek simgesi zindeliğin, sağlıklılığın simgesi anlamına gelir. Şişmanlık ise bolluğun ve bereketin işareti olarak yorumlanır. Falında şişman adam çıkan kişi hayatının en dolu dolu yaşanacak günlerine girmek üzeredir. Bedeni ve zihni ile ilgili hiç bir problemin yaşanmadığı, iş hayatının çok yolunda gittiği bir dönem onu beklemektedir. Doğru seçimleri yapmasını da bilecektir.

Kahve Falında Diz Çöken Adam Görmek

Eşinizin ya da sevgilinizin sizin ruh eşiniz olduğunu ve onu asla bırakmamanız gerektiğini yansıtır, eğer evli iseniz hayat arkadaşınızı üzmekten kaçınıp onun sizin için yaratılmış olduğunu ifade eder. Eğer diz çöken adamın bağı öne eğik ise bu ayrılığın habercisidir ama bu ayrılık tamamen ikinizin sevgisine bağlıdır. Eğer duygularınız güçlü bağlarla bağlanmış ise bu ayrılığa fazla dayanamayacak ve kısa sürede birleşeceksiniz. Falınızda çıkan diz çöken adam eşinizin size olan uyumunun habercisidir.

Kahve Falında Yürüyen Adam Görmek

Yaşamınıza girecek ya da çıkacak bir erkek kişinin olduğuna işaret eder. Bu kişinin yaşamınızı terk etmesi daha olası görülür. Bu durumun hayır mı yoksa şer mi getireceği ise bilinmemektedir ve sizin seçimleriniz ve kararlarınız sonucunda belirlenecektir. Bu kişinin hayatınızdan ayrılmasını bir şansa çevirmek sizin elinizde olan bir durumdur. Giden erkek kişi figürünün elleri boşsa ve sırtında bir yük de taşımıyorsa, sizden ve yaşamınızdan ayrılırken pişmanlık hissetmeyeceği düşünülür. Benzer şekilde sizden bir parça da götürmemekte, hayatınızı ve kişiliğinizi pek etkilememektedir.

Kahve Falında Sırtı Dönmüş Adam Görmek

Yakın çevrenizde bulan birinin size anlatmak istediği birtakım şeylerin olduğuna ve bunu yapmak için bir türlü cesaretini toplayamadığına işaret eder. Yakın bir akrabanız yada ilgi duyduğunuz kişiye benzetmeniz olası bir durum. Yakın bir zaman içinde alacağınız önemli bir havadise işarettir. Tabii fincanda çıkan bu sembol kadar fincanın içimdeki biçimi ve konumu falın doğru bir şekilde değerlendirilmesi için önemli bir detay. Eğer bu sembolün dışında fincanda kalem, masa gibi nesneler de çıkmışsa bu yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı çıkarmış olduğunuz dersi ve bu hatanızı düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığının göstergesidir.

Kahve Falında Asılmış Adam Görmek

İş hayatınızda ya da aşk hayatınızda mecburi bir durağanlığa gireceğinizi, isyan etmeden sabırla bu durağan zamanın geçmesini beklemek hayrına olacaktır. Bu zaman boyunca düşünmeye oldukça fazla fırsat bulacak, yanlışlarınızı fark edebilecek, başarılarınızı tekrar gözden geçirip geliştirme yolları bulacaksınız. Aslında üzücü bir durum olan bu durum zaman içinde lehinize dönecek ve sonuçları çok çok daha iyi olacak eski durumdan.

Kahve Falında İki Adam Görmek

Zenginliği ve saygınlığı temsil eder. Çok yakın zamanda arkadaş çevresini değiştirerek yeni kişilerle arkadaşlık kurmaya başlayacağına delalet eder. İş yaşantınızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu süreç içerisinde yeni insanlarla tanışıp onlarla arkadaş olacaksınız. Unutmamalısınız ki tanışacağınız bu yeni kişilerle iyi geçinmeye çalışmalı ve onlara karşı pozitif olmanız gerekir. Öncellikle güler yüzlü olmanız hem özel hayatınız hem de iş hayatınız için faydalı olacak ve yeni fırsatlar elde etmenizi sağlayacaktır. Özel hayatınızda eşiniz ve ya sevgilinize karşı daha anlayışlı olmalı gereksiz kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Ona olan güvendiğinizi hissettirmelisiniz.

Kahve Falında Üç Adam Görmek

Kısmetin açılacağını müjdeler. Kısmet açıklığının her alanda etkili olacağı çok güzel, herkesi kıskandıracak bir döneme girmek üzere olan fal sahibi ile yorumlanır. Oldukça nazara gelebileceğiniz bu dönemde çok dikkatli davranmalı, her şeyinizi ulu orta yaşamamalı, her güzel olayı, durumu, herkese anlatmamalı, bol bol da dua okumalısınız.

Kahve Falında Çıplak Adam Görmek

Temizlenmeye, ruhsal olarak arınmaya işarettir. Son zamanlarda yaptığı birkaç şeyden dolayı çok pişmanlıklar yaşamış, çok üzülmüş. Ettiği tövbeler, dualar sayesinde ruhu arınacak, vicdanen zaman içinde rahatlamaya başlamıştır. İkaz niteliğinde olup, mutlaka dua etmesi, tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Kahve Falında Koşan Adam Görmek

Çalışan kimse için işinde hızla ilerleme demektir. İşteki başarı ile ve kendisi ile denk olan aynı işi yapmakta olan insanlara nazaran çok daha hızlı bir şekilde ilerleyip büyük başarılar yakalamaya işarettir. Genellikle hayatının her alanında bu tür başarılara imza atmışlar ve her zaman kendi alanında ki insanlardan bir adım önde olmuşlardır. Bu kişilerin işteki başarıları ne yazık ki özel hayatları için de geçerli değildir. Hayatlarını yaptıkları işe adadıkları ve sadece ona odaklandıkları için sosyal bir hayatları olmadığı gibi ailelerine de zaman ayıramazlar.

Kahve Falında Kaçan Adam Görmek

Yakın bir zamanda bir kısmet yada bir şans kaçıracağınızın habercisidir. Yakın bir zamanda tarafınıza yapılacak olan bir iş teklifini iyi değerlendiremeyebilirsiniz ve hayalinizdeki mevkilere ulaşmanızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Harika fırsatların ve müjdeli haberlerin sizden uzaklaştığına yorumlanır. Oldukça şanssız bir dönem sizleri bekliyor. Bu dönemde, oldukça dikkatli davranmalı ve şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Ayriyeten uzun yıllar çekilen cefanın son bulacağına artık hak edilen mevkilere ulaşacağının da habercisidir. Aynı zamanda eğitimsiz yöneticiye ve hak etmediği mevkiye sahip insanlara da işaret edilir. İş yaşamınızda bu kişilere çok dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Balık Adam Görmek

Kısmet, tez haber ve de güzel bir gelecek anlamına gelir. Nasıl ki genel anlamda balık görmek, kısmet – iyi baht olarak değerlendiriliyor ise balık adam görmek de huzurlu bir birlikteliğin, iyi bir eşin habercisi niteliğindedir. Aynı zamanda bir bayan için yalnızlığın son bulması ve yakın zamanda bu bir hafta ya da bir aylık bir sürede olabilir, nikâh masasına oturulacağını gösterir. Bir erkek için ise, yüksek meblağ da bir paranın ya da malın mülkün su gibi akıp hızla ele geçeceği anlamını taşır.

Kahve Falında Zayıf Adam Görmek

Bir haber alacağınız anlamına gelir. Zayıf adam, bu haberi getirecek kişinin figürünü belirtir. Bu haberin gelişi ya bu adam üzerinden olabilir ya da adamla ilgili bir bilgi edinebilirsiniz. Zayıf adam şeklinin taşıdığı haberin genellikle bir yola gidileceği ile ilgili olduğu düşünülür. Ancak bu yolculuk kısa bir zaman içinde olmayacaktır. Kahve falları genellikle kısa zaman içerisinde olacağı haberlere dair olduğu için bu zayıf adam figürünün görülmesi falınızı daha da önemli yapar. Fal sahibi olarak bu falı çok dikkate almanız gerektiğine dair bir işaret sayılır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git