Kahve Falında Adam Görmek

11.07.2015
Kahve Falında Adam Görmek

Kahve falında adam görmek, fal sahibinin yolunda gitmeyen işlerinin düzeleceği ve yaşanılan tüm sorunların çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin kaybettiği yaşam enerjisini yeniden kazanacağına ve elde edeceği başarı ile hayalini kurduğu şeylere kısa sürede sahip olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Evli olmayan kişiler için yeni bir kısmeti işaret etmektedir. Bu kısmeti kendinizden çok uzak yerlerde aramamalısınız. Uzun zamandır yakınınızda olan ve sizin ilginizi çekmeye çalışan kişi kısa bir süre içerisinde cesaretimi toparlayıp size karşı olan duygularını dile getirecektir. Bu durum sizi başlangıçta fazlasıyla şaşırtacaktır. Fakat zaman içerisinde sizde ona karşı bir şey hissettiğinizin farkına varacak ve onun duygularına karşılık vereceksiniz. Kısa bir süre içerisinde atacağımız bir evlilik teklifi ile birlikte hiç vakit kaybetmeden dünya evine girecek ve sevdiğiniz bu kişiyle çok mutlu olacaksınız. Sizi mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

Evli olan bireyler için yaşanacak küçük sıkıntıların habercisi olabilir. Yanlış anlaşılmalar sebebiyle çıkabilecek kavgalar fazla büyütülmemelidir. Ağzınızdan çıkan her kelimeyi en az iki kez düşünmeniz gereken bu sıralardan birbirimizi kıracak ve geri dönüşü olmayan laflar söylememek için çok dikkat etmelisiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak eşinizin gönlünü almanın tam da zamanıdır. Ona hazırlayacağımızı romantik bir sürpriz elimizdeki tüm bilgiler eritecektir. Birlikte geçireceğiniz mutlu günler çok yakındır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan dara düşeceğiniz bu sıralarda aileniz sizden desteğini esirgemeyecektir. Onların desteğiyle yeniden ayağa kalkacak gücü kendinizde bulacaksınız. Yalnızca maddi değil manevi olarak da sizin yanınızda olan aileniz bu dönemde bütün dertlerimize çare olacaktır. Geçmişten kalan tüm borçlarımızdan kurtulacak kendinize bu dönemde yepyeni sayfa açacaksınız.

Uzun zamandır yapmakta olduğumuz iş yarışları sonucunda yeni fırsatlar karşımıza çıkacak ve yeni teklifler gelecektir. Bu teklifleri en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizdedir. Atacağınız en doğru adım acele ve kendi başımıza alacağınız kararlar yerine, durumu sevdiklerinizle de paylaşıp onların da fikir ve düşüncelerini almak olacaktır. Bu konuda karar verirken kesinlikle duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz. Sizin için en iyi olacak tercihi yapmalısınız. Yeni hayatınızda istediğiniz ve hep hayalini kurduğunuz her şeye sahip olacak maddi olarak oldukça iyi bir konuma erişeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile olan ilişkilerimizin çok sağlam olduğuna işaret etmektedir. Birbirine çok bağlı, birlik ve beraberlik duygularınızın çok güçlü olduğunu  göstermektedir. Ayrıca aile fertleri arasında asla çıkar ilişkisi olmadığını, herkesin birbirinin iyi günde kötü günde yanında bulunduğuna işaret etmektedir. Son zamanlarda geçirdiği sıkıntılı süreçte sizin hep yanınızda ve size destek olmuş aileniz ile bu dönemde çok daha yakın olacaksınız. Yakın bir süre içerisinde uzaktan gelecek bir akrabanız sizde bir süreliğine misafir olarak kalacaktır. Bu süre içerisinde birbirimizi daha iyi tanıyacak ve sonrasında daha sık görüşmeye başlayacaksınız.

Sosyal çevrenizde ikmal etmemeniz gereken bu dönemde arkadaşlarınız size alınmış olabilir. En kısa süre içerisinde onların gönlünü almanız gerekmektedir. Fakat bu sıralar çevrenizde sizi kıskanan, çekemeyen kişiler olabilir. Kişiler sizin üzerinizden bazı işler çevirmek isteyebilirler bu yüzden bu kişilere karşı tedbirli davranmanız gerekmektedir. Bu kişilerin kim olduğunu öğrendiğimiz zaman başlangıçta çok üzülecek fakat sonrasında onları hayatınızdan tamamen silip atacaksınız. Amaçlarını asla ulaşamayacak onun bu insanlar pişman olacaklar fakat sizin için iş işten geçmiş olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Kısa bir süre önce işinizden ayrıldığınız için kariyeriniz ufak bir sarsıntı geçirebilir. Fakat karşınıza çıkacak olan yeni iş fırsatları ile kaldığınız yerden devam etme imkanı elde edeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey doğru değerlendirme ve doğru tercih yapmak olacaktır. Bu dönemde sizi çok iyi bir kariyer beklemektedir. İşinizde kısa sürede yükseleceğiniz bu sıralarda, yaratıcılığınız ile üreteceğiniz ve yürüteceğiniz yeni projeler sayesinde büyük başarılar elde edeceksiniz. Bu doğrultuda maddi kazancınızda fazlasıyla artış gösterecektir. Bu yeni işiniz sizi hem maddi hem de manevi bakımından doyuma ulaştıracaktır. Ardı ardına alacağınız güzel haberler sizi hep daha da hırslandıracaktır.

İş hayatınızdaki yoğunluk sebebiyle kendiniz için yaptığınız birtakım planları bir süreliğine rafa kaldırmış olabilirsiniz. Onları yavaş yavaş çıkartmanın zamanı gelmiştir. Tüm işlerinizi yoluna koydunuz bu dönemde birazcık kendinize ayırmaya da gayret etmelisiniz. Çıkacağınız bu küçük seyahat sırasında aklınıza yeni fikirler ve projeler gelebilir, hatta kendinize yeni fırsatlar yaratma imkanı bile bulabilirsiniz.

İş ve kariyer hayatınızda zirvede yaşadığınız bir dönemde kendinizi bu kadar işinize odaklamak bir süre sonra size önce bedensel sonra ruhsal olarak zarar vermeye başlar. Bu dönemde sizi oldukça başarılı bir kariyer, tüm sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte bolluk ve bereket içerisinde bir hayat beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sizi birtakım rahatsızlıkların beklediğini işaret etmektedir. Bu rahatsızlıklarından bazıları tamamen mevsimsel olarak bulaşan Basit salgın hastalıklar olabilir. Fakat özellikle bu dönemde doktor kontrollerinizi kesinlikle aksatmamalısınız. Bu basit hastalıklar eğer tedavi edilmezse daha ciddi problemlere yol açabilir bu yüzden bu hastalıkları başında yakalayıp tedavi olmak sizin için en doğru karar olacaktır.

Ayrıca çok yoğun çalıştığınız bu dönemde bedensel ve ruhsal olarak yorgun düşebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizin ve vücut direncini düşmesi sebebiyle karşılaşabileceğimiz birtakım hastalıklar olabilir. Bunların sebebi tamamen beslenme alışkanlıklarınız, hareketsiz hayatınız ve kendinize vakit ayırmayı kafanızı boşaltmamanızdır. Bu kötü alışkanlıklarımızı değiştirmenin acilen zamanı gelmiştir.

Öncelikle hayatınızı rayına oturttuktan sonra kısa süreli bir tatile çıkmalı, kafanızın ve vücudunuzun rahatlatmasına yardımcı olmalısınız. Daha sonrasında tekrar hayatımıza geri döndüğünüzde ise mutlaka kendinizi boş vakitlerinizde oyalayacak bir hobi edinmeli, yeteneklerinizi keşfederken aynı zamanda geliştirmeye çalışmalısınız. Bunun yanı sıra spor yapmaya başlayıp vücudunuzun zinde kalmasını sağlayabilirsiniz. En sonuncusu ve en önemlisi ise beslenme alışkanlığımızı tamamen değiştirmeniz olacaktır. Eğer bu konuda bir fikriniz yoksa mutlaka bir uzmandan yardım almalı ve doğru beslenmeyi öğrenmelisiniz. Öğünlerinizi atlamadan düzenli yemeli, sizin için sağlıklı ve bol vitamin içeren besinler tüketmeye özen göstermelisiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.