Rüyada Goril Görmek

10.07.2015
Rüyada Goril Görmek

Rüyada goril görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan, zengin, nüfuzlu ve itibarlı biri sayesinde kurtulacağınıza dalalettir. Herkesin saygı duyduğu ve kendisinden çekinilen bir akrabanızdan ya da bir aile dostundan hem maddi hem de manevi olarak destek görüp, zor zamanlarınızı onun sayesinde atlatacaksınız. Nüfuz sahibi, heybetli ve güçlü biriyle tanışarak bir süre onun himayesinde yaşayacaksınız. Tanışacağınız bu itibar sahibi kişi, yardımları karşılığında kendisi için çalışmanızı isteyebilir ve bu durum size farklı ortamlara girip farklı insanlarla tanışma fırsatı verebilir.

Rüyada Gorilden Kaçmak

Heybetinden korkulan, kimi zaman insanlara zarar vererek kimi zaman ise yardım ederek gücünden söz ettiren insanlara dalalettir. Otoritesini şiddete başvurarak sağlayan güçlü kadın ya da erkek anlamına gelir. Sizi seven, yardım etmek isteyen ancak başkasından zorla aldığı parayla bunu yapacak biri hayatınıza girecek demektir. Sıkıntılı zamanlarınızdan ve altından kalkamadığınız borçlarınızdan onun sayesinde kurtulacaksınız. Gücünden korktuğunuz ancak size yardım etmek isteyen insanlara dalalettir.

Rüyada Goril Sevmek

Herkesin korktuğu devlet büyüklerinden biriyle birebir iletişime geçmektir. Kimsenin konuşmaya cesaret edemediği pozisyonlardaki insanlarla konuşma fırsatınız olacak. Konuştuğunuz bu güçlü insanlar sizin farklı olduğunuzu düşünerek yardım etmek isteyecekler. Kimsenin anlaşamadığı insanlarla iletişim kurarak size çok büyük yardımlarda bulunmalarını sağlamak demektir. Söz sahibi insanlardan büyük işler yapmak için teklifler alabilirsiniz. Kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği büyük işleri yapmak için uygun görüleceksiniz. Himayesinde çalışılan iyi pozisyonlardaki insanlardan büyük yardımlar görmek demektir.

Rüyada Gorile Sarılmak

Son düzlemde karışık giden hayatınızda bazı durumlar canınızı fena halde sıkmış gibi görünüyor. Bu rüya canınızı sıkan olaylardan kurtulacağınıza işarettir. Hayatınızda sizin dâhilinizde çok güzel gelişmeler ve çalışmalar söz konusu. Hayatınızda ki bu gelişmeler sosyal hayatınıza da yansıyacak ve zamanla sorunlu olan ilişkilerinizde gelişme söz konusu gibi görünüyor. Mutlu olacağınız günler çok yakın.

Rüyada Konuşan Goril Görmek

Bu rüya genel olarak sizin karakteriniz hakkında bilgiler vermektedir. Yetenekli bir insansınız birçok konuda ve sabırlı bir yapınız var kendinizi kontrol edebiliyorsunuz. Dualarınız kabul olacak ve diledikleriniz yerini bulacak gibi duruyor. Hayatınızda yaşamaktan fazlasıyla zevk aldığınız anlar olacak. Kendiniz için hayırlı olanı elbette seçeceksiniz ve hayallerinizin peşinden gitmek sizi mutlu edecektir.

Rüyada Gorilin Saldırması Görmek

Goril genel olarak düşmana yorulur. Goril tarafından yaralanmak ise düşmanınızın gücünün fazlalığına işarettir. Düşmanınızdan fazlasıyla sizi etkileyecek ve sizi güçten düşürecek derecede zararlar görebilirsiniz bu durum moralinizi bozabilir ve kendinizi güçsüz hissetmenize sebep olabilir. Sürekli bir savaş halinde olmak sizi, bedeninizi ve beyninizi yorabilir ve size ciddi zararlar verip sizi üzebilir.

Rüyada Goril Öldürmek

Kısa zamanda herhangi bir tanıdığınız tarafından sizi oldukça mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Başarınızın yükselmesi modunuzu da aynı zamanda yükseltecektir. Maddi anlamda artış söz konusu olabilir. Eğer maddi durumunuz son zamanlarda düşükse ve sizi ciddi anlamda yıpratmışsa sizi mutlu edecek derecede bir yükselme söz konusu diyebiliriz. İstediğiniz kuvvete erişmenize çok yok.

Rüyada Goril İle Konuşmak

Bazı insanların tabiri caizse boş konuşmalarına veya dedikodularına malzeme olabilirsiniz. Uzunca bir süre çektiğiniz zor durumların ve kendinizce feda ettiğiniz zamanınızın ekmeğini uzunca bir süre yiyeceksiniz. Yeni çalışmalar için ortak olmak isteyeceksiniz. Elinizde ki imkânlar çoğalacak ve bazı durumlarda rahat edeceksiniz. Karşına çıkacak olan bazı sorunlar seni maddi anlamda yıpratabilir.

Rüyada Goril Tarafından Kovalanmak

Size zarar verebilecek bir olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Endişe verecek ve sizi telaşlandıracak olaylar yaşayacaksınız. Günlerinizin mutsuz ve endişe verici geçebilir ve onlardan çokta zevk almayı beklemeyin. Sizin hayatınızı zorlaştıran ve size kendinizi huzursuz hissetmenizi sağlayan bazı durumlar ortadan kalkabilir. Maddi kazançlarınız artış gösterebilir ve sizi mutlu edecek olaylar gerçekleşebilir.

Rüyada Goril Yavrusu Görmek

Eğer zararlı bir alışkanlığınız varsa son zamanlarda onlardan tiksinebilirsiniz. Verdiğiniz kararlar sayesinde iş hayatınızda ki adımlarınız sağlamlaşabilir ve size büyük kazançlar getirebilir. Sizi önemli yerlere getirecek büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Toplum hayatınızda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ilerlemeler kat edeceksiniz. Verdiğiniz emekler ve döktüğünüz alın terleri karşılıksız kalmayacaktır illaki karşılığını alacaksınız.

Rüyada Siyah Goril Görmek

Maddi açıdan sizi zorlayacak ve boyunuzu aşacak borçların altında kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir ve sizden beklenenler farklılaşabilir. Bu nedenden dolayı da maddi açıdan biraz sıkıntıya düşebilirsiniz. Düşeceğiniz sıkıntılar sizi zor durumdan kurtarmak için ikinci bir işe yönlendirmeye zorlayacaktır. Yükümlülüğünüzün artması sizi psikolojik açıdan çökertebilir ve bazı konularda zora sokup küçük düşürebilir.

Rüyada Beyaz Goril Görmek

Kişisel sorunlarınızın sizi üzdüğünü ve bazı konularda sıkıntıya soktuğunu söyleyebiliriz. Bu durumlardan yakın bir tarihte kurtulabilirsiniz gibi görünüyor. Arkadaşlarınızla uzak kaldığınız ve sosyal hayatınızdan bayağı uzaklaştığınız son günlerde tekrar bir olmak ve onlarla konuşmak, kaynaşmak isteyebilirsiniz. Yeniden insanlarla tanışmak isteyip sosyal çevrenizi daha fazla genişletmenizde söz konusu gibi duruyor son günlerde.

Rüyada Goril Beslemek

Bu rüya genel olarak karakteriniz hakkında bilgi vermektedir. Genellikle yarınınızı pek önemsemeyen bir yapıya sahipsiniz. Bugün bulduğunuzu bugün yiyen ve ertesi gününüzü düşünmemeniz sizi uzun zamanlı sıkıntılara sokabilir. Günü birlik ve anı yaşıyorsunuz bu size oldukça zevk veriyor. Geleceğinize bırakacağınız hiçbir miras olmamasını kafanıza taktığınız söylenemez bu durum rahatsız gibi de görünmüyorsunuz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.