Rüyada Arsa Görmek

10.07.2015
Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek, iyi ve Müslüman bir eşe yorumlanır. Toprağın veya yerin kendi ayakları altında titrediğini gören kişiler, korku ve şaşkın­lık yaşayacak demektir. Bu kişinin sahip olduğu tarla ve arazi alanını elden çıkarır veya satarsa rüya sahibi eşini bırakacak demektir.. Rüya sahibi arazisinde bir şey bitmediğini ve yetişmediğini gördü ise bu kimsenin eşi kı­sır olacak diye tabir edilir.

Rüyada Arsa Satın Almak

Kendisini geniş ve susuz, boş, çöl gibi bir alanda gören kişi, bir yolculuğa çıkacak demektir.. Kuyu ve sığınak gibi bir alan yapmak için yeryüzünü kazdığını gören kişiler, helal olmayan yani hile yolu ile para kazanacak demektir. Rüyasında arazisinin verimli olduğunu gören kişinin çocukları ve torunları sayı olarak çoğalır veya çok olacak demektir. Rüya sahibi kendisini toprağın yuttu­ğunu, yerin içine girdiğini gördü ise, başına belâ ve büyük bir felâket ya da üzüntü ve kedere uğrayacak ya da eşi yüzünden elindeki malını kaybedecek diye tabirler yapılır.

Rüyada Arsa Tapusu Görmek

Rüyada arsa tapusu görmek, İslâm’dan uzaklaşıp küfre ve isyana geçerek bu yollara başvuracak demektir. Ayaklarının altında toprağın toplandığını yâni büzülüp daraldığını gören kişinin ömrü sona erecek demektir. Arazi satın aldığını gören kişi, bekar biri ise evlenecek demektir. Toprağı kazıp yediğini gören kişiler için, para, altın, sermaye ve mal bulacak gibi tabirler yapılır.

Rüyada Arsa Almak

Kişinin uzun bir süredir zor geçen yaşamının ve işlerinin düzene girdiğini, isteklerini kendisine karşı ketum tutumları olan kişilere güzellikle kabul ettireceğini, evliyse çocuğu olacağını tabir eder. Başka bir yoruma göre kişinin o dönem meşgul olduğu işten şantaj yoluyla kar kazanacağına yorumlanır. Aynı şekilde uzun süreli bir platonik aşkın olacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Arsa Ölçmek

Rüya sahibi, ilerleyen yaşamında bol para kazanacak ve bu parayla hesap kitap yapacaktır. Eğer bu rüyayı gören kişi bir iş kurmayı düşünüyorsa o işinin hesaplarına kafa yorduğunu gösterir. Ayrıca Rüyayı gören kişinin karşısına yakın zamanda bir grup toplantısı sırasında düzgün, çalışkan, namuslu, sorumluluk sahibi olan ve kendisine hayrı dokunacak kimseyle karşılaşacağına da delalettir.

Rüyada Arsa Kazmak

Rüya sahibinin kazdığı toprak miktarınca mala ve mülke tabir edilirken nemli toprağı kazarken gören kimsenin sıkıntı ve meşakkate maruz kalacağına, kazdığı topraktan su çıkaran kişinin kendisi ve çevresindeki sevdikleri için yararlı bir iş yapacağına delalettir. Uzun bir süredir sevmediği bir işi yapan kişinin bu rüyayla artık sevdiği, ilgi alanına dahil olan bir iş yapacağına dair müjde olarak da değerlendirilir.

Rüyada Arsa Bölmek

Kişinin yakın zamanda ortak zevkleri olan, fiziki anlamda iyi ve başarılı bir kimseyle tanışacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre ise kişinin mal varlığı yüksek birileriyle tanışacağı ve o kişiyle bağ kuracağına tabir edilir. Farklı bir yoruma göre ise rüya sahibinin yakın zamanda içinde bulunduğu ve çabaladığı işte mertebe kazanacağına delalettir.

Rüyada Arsa Sahibi Olduğunu Görmek

Rüya sahibi kişinin yakın zamanda ev alacağına işarettir. Uzun süredir yatırım yapmak için para biriktiren kişiler için bu rüya müjde olarak yorumlanabilir. Aynı zamanda kişinin yakın zamanda alacağı malın temiz ve geniş olacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre ise kişinin yakın zamanda geniş arazisi olan bir ev alacağına ve bu evde sevdiği insanlarla mutlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Arsa Tarla Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda bolluk ve berekete tabi olacağına, güzel haber alacağına yorumlanır. Halk arasında ise bu rüya bebek sahibi olmayı isteyenler ve iş arayanlar için müjde olarak da anlamlandırılır. Kimi yorumlara göre rüya sahibinin beklediği bir haberde murada ereceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre ise kişinin hayırlı bir işin olma arifesinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Arsa Aramak

Rüya sahibinin ailesi ile bağlarının neredeyse kopma noktasına kadar ilerleyeceğine, isteği ve deneyimleriyle pek uyuşmayan bir işe gireceğine ve bu işten büyük bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı hayır uğruna harcayacağına, dolayısıyla maddi açıdan refaha kavuşacağına delalettir. Farklı bir yoruma göre ise yolunda gitmeyen işleri için harcadığı çabanın sonunda büyük kazançlara vesile olacak şekilde işe yarayacağına delalettir.

Rüyada Arsaya Ev Yapmak

Kişinin genel olarak vaktini verimli ve hoş geçirmesine, eline hayırlı mal geçeceğine ve bu malı kendi çıkarlarında kullanacağına işaret eder. Kimi yorumlara göre kişinin uğraştığı işte başarıya, beraber olduğu kişiyle mutluluğa işarettir. Kimi yorumlara göre ise kişinin üzerinde fazla uğraşılmamış ancak bol kazanç getirecek işlere gireceğine, kazancını iki üç kat arttıracağına işarettir.

Rüyada Arsa Pazarlığı Yapmak

Kişinin zor bir işten yakasını, kısa sürede çaba göstererek kurtaracağına işarettir. Aynı şekilde içinde bulunduğu herhangi bir işteki hatalarını düzeltmeye çalışacağına ve düzelteceğine, eli bol biriyle tanışacağına ve yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağına işarettir. Kimi yorumlamalara göre ise rüya sahibinin yakın zamanda yüklü miktarda mal mülk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Arsa Satmak

Rüya sahibinin kimi yorumlara göre elinden yüklü miktar para çıkacağına işarettir. Kimi yorumlara göre ise içerisinde bulunduğu işte veya iddiasında başarılı olacağını, karşısında aksi iddiada bulunan kişilerin haksız çıkacağına, diğer bir değişle tükürdüklerini yalayacaklarına işarettir. Kimi yorumlara göre ise kişinin söz dinlemeyen, kendi kafasına giden insanları dizgine getireceği şeklinde de yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.