Kahve Falında Yol Görmek

10.07.2015
Kahve Falında Yol Görmek

Kahve falında yol görmek, fal sahibinin yoluna çıkan engellerin ortadan kalkacağı ve çevresinin genişlemesi ile birlikte beklediği maddi ve manevi güce kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda dürüstlüğü sayesinde hiç beklemediği ve çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Birlikte başladığınız okul hayatında tanışıp, kalbinizin atmasına ve ilk aşk deneyiminizi yaşamanıza sebep olan kişi ile yollarınızın eğitim noktasında ayrılıyor olmasına oldukça üzülüyorsunuz. Aslında ayrı kalacağınızdan ziyade bu mesafenin sizi ayırmasından, başka birinin onun aklını çelmesinden dolayı korkunuz. Eğitim hayatınızda güzel okullarda eğitim yapacak olmanın mutluluğunu bu nedenle yaşayamıyorsunuz bile. Fakat korkunuz tek taraflı değil partneriniz de aynı korkular ve endişeler içinde. Sevginiz o kadar güzel ve saf duygularla dolu ki her ikiniz içinde güzel bir gelecek sizi bekliyor olacak. Sadece biraz sabır göstermeniz gerekiyor. Bakarsınız yakında aileleriniz de bu ilişkinin adını koyar, okul bitimi düğün için sözleşirsiniz.

Uzak bir ülkeden turist olarak bulunduğunuz ülkeyi ziyarete gelen biri ile tanışıp, güzel bir arkadaşlığın başlaması hatta daha da öteye yaz aşkından, ömür boyu devam edecek bir ilişkiye başlamanız mümkün. Aileniz bu duruma biraz uzak baksa da aşkınıza ve sizin çifte vatandaşlık hakkı alarak hayallerinize kavuşma imkanı bulacak olmanızdan dolayı saygı göstererek, üstlerine düşen görevleri yerine getirecek Türk misafirperverliğini de eş adayının ailesine göstererek gururlanmanıza sebep olacaklardır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz memuriyet hakkını kazanıp atamanızın yapıldığı haberi, tüm aile içinde büyük bir mutluluk yaşanmasına neden olacak. Verilen süre içinde atama işlemlerinin yapılması ve yerleşmeniz için bir müddet eşiniz ve çocuğunuzdan ayrı kalacak olmanız, içindeki mutluluğa gölge düşürüyor olsa da, daha iyi bir yaşam için bunu ailece göze almanız gerekiyor. Nasıl olsa yakında eş dolayısı ile tayin isteyip yeniden bir araya gelirsiniz.

Uzak yoldan gelecek misafirleriniz için evin temizliği, alışverişi derken hayli yorulacaksınız. En iyi şekilde ağırlamak ve misafirinizi memnun ettirmek, kaldığı süre içinde elini sıcak sudan soğuk suya değdirmemek isteriz. Fakat bu yorgunluk beklenen kişinin gelişi ile mutluluğa dönerek her şeyi unutturur. Misafiriniz eli kolu dolu memlekette ne varsa getirerek, bereketini de evinize getirecek.

İş ve Kariyer Yorumu

Liseden sonra memur olarak çalışma hayatına atılmanız eğitim hayatınızı bırakmanıza ve bir işim var demenize sebep olup sizi hedeflerinizden caydırmamış. Hatta eğitiminize devam etmeniz, gelecekte daha iyi yerlere gelme isteğinizi kamçılamış. Amacınız işinizi yaparken pratik kazanmak ve maddi açıdan ekonomik özgürlüğünüzü kazanıp, ayaklarınızın üstünde dururken lisans ve lisans üstü eğitimlerinizi de tamamlayıp, işinizde yükselmeseniz bile öğretim görevlisi olarak üniversitede kalmayı isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bir türlü alamamanız, sizin gibi başkalarının da aynı pozisyon için hareket etmesinden kaynaklanmakta. Bir kişi için alınacak bu pozisyonda sinirleri en sağlam olan, pratik zekası ile her şeyi önceden öngörüde bulanabilen bu pozisyonun hakkını verecektir. Siz ne kadar bir an önce olsun diye sabırsızlanıyor olsanız da, üst yönetimin olayları ve çalışanları tepeden izleyerek hareket ettiğini bilip, hareket etmeniz sizin lehinize sonuçlanacaktır.

İşinizi fazlası ile önemsiyor hatta bunun için evinizi bile ihmal eder hale geliyorsunuz. Amacınız herkesten daha iyi olmak ve işinizin hakkını vermek. Kendinize fazla yüklenmeyi bırakıp, özel bir yaşamınız olduğunun da farkına varmanız, dengeleri korumak için yerinde bir davranış olacaktır. Hedefleriniz ve kariyer planlarınız için canla başla çalışarak çıtayı yüksek tutmanız yarın sizden beklentilerinde büyük olmasına neden olacağı için, hırsınızı biraz dizginlemeniz yerinde olacaktır. Planlı ve akıllı hareket ederek çalışmanız, hedeflerinize yakın zamanda ulaşmanıza yetecektir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre u zun zamandır beklediğiniz haber nihayet elinize ulaşacak ve yıllardır hayalini kurduğunuz evi satın alıp, yapmak istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Maddi olarak rahatlamış olmanız, çevrenizdeki kişileri de unutmayıp hatırlamanıza ve onlara da çam sakızı çoban armağanı hediyeler alarak mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bu davranışlarınız kalbinizin güzelliğini görmelerine ve paralandı ama şımarmadı denmesine neden olacak.

Yeni başlangıçlar yapmak için aldığınız radikal bir karar ile bavulunuzu toplayarak uzun bir yolculuğa çıkma kararı vermeniz herkesi şaşkına çevirecek. Bazen cesaret edilmeyen hareketlerin çoğu gelecek kaygısından ve belirsizlikten kaynaklanmakta. Aldığınız bu kararı uygulamak için bir müddettir planlar yapıyor doluya koyuyor almıyor, boşa koyuyor dolmuyor misali bir orta yol bulamıyordunuz. Bu isteğinizi paylaştığınız bir arkadaşınızın sizi önermesi sonucu alacağınız teklif ile isteğinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. İşinizin bir ayağı olan yurt dışı projesinde yer alma teklifini kabul etmeniz, kendinize yeni bir başlangıç yapmanıza vesile olacak.

Büyük babanızdan kalan miras, aile içinde dağıtılarak herkes hakkı olana hisseye sahip olacak. Fakat kalan miras maddi değeri olsa da gayrimenkul niteliğinde olduğu için, hissenizi nakite çevirinceye kadar istediğinizi yapamamanıza sebep olacak. Aile büyükleri içinde durumu olan ve miras hisselerini satmak isteyenlerden almak isteyen yakınınız, hızır gibi yetişecek ve isteğiniz kısa süre içinde gerçek olacak. Maddi açıdan rahatlamanız ve uzun zamandır yapmak istediğiniz işi açmanızda size sermaye olacak. İşinizi kısa sürede oturtup, iyi bir gelir elde etmeniz hissenizi satmanın iç huzurunu yaşamanıza sebep olacak.

Sağlık Yorumu

Büyük bir yol ayrımına gelerek bir karar verme arifesindesiniz. Fakat bu süreçte kendinizi yalnız hissetmeniz ve kararsız oluşunuz biraz depresif olmanıza ve psikolojinizin bozulmasına neden oluyor. En kötü karar kararsızlıktan iyidir, o yüzden yakın gördüğünüz ve güvendiğiniz birinden veya uzman birinden destek almanız kafa karışıklığınıza çözüm bulmanızı kolaylaştırabilir. Ayrıca mantığınız size birçok seçenek sunarken, seçenekler için kalbinizin sesini dinlemeniz doğru karar vermenize neden olabilir.

Ailenizden birinin kemiklerindeki rahatsızlık yaşa bağlı olduğu kadar, beslenme bozukluğundan da kaynaklanmakta. Yapılan tetkikler ve çekilen MR sonucuna göre bir müddet fizik tedavi ve ilaç tedavisi görmesi gerekmekte. Bunun için el birliği ile hem tatil hem tedavi niteliğinde olacak bir termal tesiste yer ayırtıp güzel bir sürpriz yapacaksınız. Bu tatil niteliğindeki tedavinin sonrası daha dinç ve sağlıklı bir şekilde karşınıza çıkması, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi gösterecek.

Uzun ve yorucu bir yıl geçirmeniz, direncinizin düşmesine ve yorulmanıza neden oluyor. Bu direnç düşüklüğü gribal enfeksiyona yakalanmanızda da etkili olabilir. Bu yüzden kendinize biraz dikkat etmeniz ve bol bol C vitamini almanız, dinlenerek tabiatta yürüyüşlere katılarak bol oksijen almanız daha dinç olmanıza ve ilaç tedavisine gerek kalmadan kendinizi toparlamanıza destek olacaktır.

Ayakta biraz kalsanız yoruluyorsunuz, nefes almakta zorlanıyorsunuz, uyku düzeninizde nefes almanızın zorluğundan dolayı bozukluk yaşamanız bir müddettir sağlığınızı gözden geçirmenizin vaktinin geldiğini göstermekte. Küçük bir operasyonla geniz etinizi aldırmanız gerektiğini bilmenize rağmen bunu ihmal ediyor olmanız ileride başka sorunların çıkmasına da neden olabilir. Daha kaliteli bir uyku için geçirdiğiniz küçük bir operasyon ile birkaç gün içinde eski sağlığınızla beraber, yüzünüze çok yakışan bir burunla kavuşacaksınız.


Kahve Falında 4 Tane Yol Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır kendisini daraltan bir konuya çözüm bulmak için büyüklerine danışacağı ve alacağı destek ile çok rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile açıkça konuşarak aklındaki tüm soru işaretlerine cevap bulması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Kapalı Yol Görmek

Fal sahibinin kısmetinin ayağına gelmesiyle birlikte çok hayırlı bir evlilik yapacağı ve kalbindeki mutluluğunun gün geçtikçe artacağı anlamına gelir. Kişinin evine gelen misafirlere dikkat etmesi gerektiğine aksi halde büyük bir tatsızlık yaşayacağına işaret eder.


Kahve Falında Kalp ve Yol Görmek

Fal sahibinin ilişkisinin tam da arzuladığı şekilde ilerleyeceği ve yakın zamanda büyük bir sürpriz ile karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin gireceği bir ortamda düşünmeden konuşmaması gerektiği aksi halde başını derde sokacak bir gelişme yaşayacağına işaret eder.


Kahve Falında 6 Tane Yol Görmek

Fal sahibinin annesinin sözünü dinlemediği takdirde yaşayacağı bir olaya aldanması sonucu aile içerisinde gerginlik yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına ve sıkıntılı günlerin son bulacağına anlamına gelir.


Kahve Falında Uzun Yol Görmek

Fal sahibinin tembelliği bir kenara bırakarak sürekli kaçtığı gerçeklerle yüzleşmek için ihtiyaç duyduğu gücü kalbinde bulacağı anlamına gelir. Kişinin cesaretini toplayarak çıkacağı yolda muvaffak olacağına ve bundan dolayı ailesinin gurur duyacağına işaret eder.


Kahve Falında Üç Yol Görmek

Fal sahibinin dedikodu ve gıybetten uzak durmaması halinde pişman olacağı büyük bir sıkıntı ile karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin temiz kalbini kirletmeye ve kafasını karıştırmaya çalışan yakın çevresinde birini hayatından çıkartarak rahatlayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.