Kahve Falında Yol Görmek

10.07.2015
Kahve Falında Yol Görmek

Kahve falında yol görmek, seyahat olarak yorumlanır. Ancak bu yolun sonu kapalıdır. Muhtemelen son dakikada vazgeçilecek bir seyahat olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz, çok sevdiğiniz biriyle hasret gidereceğiniz anlamına gelir.

Hayatınızda bir şeylerin değişeceği bir yolda olduğunuzu gösterir. Bu değişim sizin dışınızda bir şekilde olmayacaktır, tam aksine sizin seçimleriniz sonucunda doğacaktır. Karşınıza birçok seçeneğin çıkacağı bir noktaya geleceksiniz ve bu noktada vereceğiniz kararlar ile hayatınızın iplerini elinize alacaksınız. Ayrıca tanıştığınız insanların size anlatacağı şeyler ve tavsiye edeceği durumlar da yollarınızın sayısını artıracaktır. Hayatınızda çok önemli bir döneme girmek üzeresiniz ve hangi yolda yürüyeceğinize karar vererek ilerideki yaşamınızın nasıl olacağını keşfedeceksiniz.

Karar vermeniz gereken daha çok konu olacaktır. Öte yandan yolların sonunun ışığa ulaşıp ulaşamayacağı da falın mutluluk ve başarı gösterip göstermediğini yansıtır. Eğer az sayıda yolun ucu ışığa gidiyor gibi görünüyor ise, yapacağınız seçimler kritik demektir ve hayatınızın mutluluğa gidip gitmeyeceği konusunda seçimlerinizin çok önemli olduğuna işaret etmektedir. Eğer tüm yollar kapalı ise karşınıza çıkacak durumlar hakkında çok dikkatli olmalısınız.

Kendinizi asla affetmediğiniz bazı konular var. Bazen aşırı gergin tavırlar sergileyerek etrafınızdaki insanları yok yere kırıyorsunuz. Geçmişe bir sünger çekmeyi denemelisiniz. Aksi takdirde etrafınızda sizi dinleyen kimseyi bulamayacaksınız. Hatalarınızın bedelini kimseye ödetmeyin. Yakın bir gelecekte size yardım etmeye çalışan bir adamla tanışacaksınız. Bu son şansınız olabilir o yüzden iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk Hayatı

Birlikte başladığınız okul hayatında tanışıp, kalbinizin atmasına ve ilk aşk deneyiminizi yaşamanıza sebep olan kişi ile yollarınızın eğitim noktasında ayrılıyor olmasına oldukça üzülüyorsunuz. Aslında ayrı kalacağınızdan ziyade bu mesafenin sizi ayırmasından, başka birinin onun aklını çelmesinden dolayı korkunuz. Eğitim hayatınızda güzel okullarda eğitim yapacak olmanın mutluluğunu bu nedenle yaşayamıyorsunuz bile. Fakat korkunuz tek taraflı değil partneriniz de aynı korkular ve endişeler içinde. Sevginiz o kadar güzel ve saf duygularla dolu ki her ikiniz içinde güzel bir gelecek sizi bekliyor olacak. Sadece biraz sabır göstermeniz gerekiyor. Bakarsınız yakında aileleriniz de bu ilişkinin adını koyar, okul bitimi düğün için sözleşirsiniz.

Uzak bir ülkeden turist olarak bulunduğunuz ülkeyi ziyarete gelen biri ile tanışıp, güzel bir arkadaşlığın başlaması hatta dahada öteye yaz aşkından, ömür boyu devam edecek bir ilişkiye başlamanız mümkün. Aileniz bu duruma biraz uzak baksa da aşkınıza ve sizin çifte vatandaşlık hakkı alarak hayallerinize kavuşma imkanı bulacak olmanızdan dolayı saygı göstererek, üstlerine düşen görevleri yerine getirecek Türk misafir perverliğini de eş adayının ailesine göstererek gururlanmanıza sebep olacaklardır.

Aile ve Yaşam Alanı

Uzun zamandır beklediğiniz memuriyet hakkını kazanıp atamanızın yapıldığı haberi, tüm aile içinde büyük bir mutluluk yaşanmasına neden olacak. Verilen süre içinde atama işlemlerinin yapılması ve yerleşmeniz için bir müddet eşiniz ve çocuğunuzdan ayrı kalacak olmanız, içindeki mutluluğa gölge düşürüyor olsa da, daha iyi bir yaşam için bunu ailece göze almanız gerekiyor. Nasıl olsa yakında eş dolayısı ile tayin isteyip yeniden bir araya gelirsiniz.

Uzak yoldan gelecek misafirleriniz için evin temizliği, alışverişi derken hayli yorulacaksınız. En iyi şekilde ağırlamak ve misafirinizi memnun ettirmek, kaldığı süre içinde elini sıcak sudan soğuk suya değdirmemek isteriz. Fakat bu yorgunluk beklenen kişinin gelişi ile mutluluğa dönerek her şeyi unutturur. Misafiriniz eli kolu dolu memlekette ne varsa getirerek, bereketini de evinize getirecek.

İş ve Kariyer

Liseden sonra memur olarak çalışma hayatına atılmanız eğitim hayatınızı bırakmanıza ve bir işim var demenize sebep olup sizi hedeflerinizden caydırmamış. Hatta eğitiminize devam etmeniz, gelecekte daha iyi yerlere gelme isteğinizi kamçılamış. Amacınız işinizi yaparken pratik kazanmak ve maddi açıdan ekonomik özgürlüğünüzü kazanıp, ayaklarınızın üstünde dururken lisans ve lisans üstü eğitimlerinizi de tamamlayıp, işinizde yükselmeseniz bile öğretim görevlisi olarak üniversitede kalmayı isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bir türlü alamamanız, sizin gibi başkalarınında aynı pozisyon için hareket etmesinden kaynaklanmakta. Bir kişi için alınacak bu pozisyonda sinirleri en sağlam olan, pratik zekası ile her şeyi önceden öngörüde bulanabilen bu pozisyonun hakkını verecektir. Siz ne kadar bir an önce olsun diye sabırsızlanıyor olsanız da, üst yönetimin olayları ve çalışanları tepeden izleyerek hareket ettiğini bilip, hareket etmeniz sizin lehinize sonuçlanacaktır.

İşinizi fazlası ile önemsiyor hatta bunun için evinizi bile ihmal eder hale geliyorsunuz. Amacınız herkesten daha iyi olmak ve işinizin hakkını vermek. Kendinize fazla yüklenmeyi bırakıp, özel bir yaşamınız olduğununda farkına varmanız, dengeleri korumak için yerinde bir davranış olacaktır. Hedefleriniz ve kariyer planlarınız için canla başla çalışarak çıtayı yüksek tutmanız yarın sizden beklentilerinde büyük olmasına neden olacağı için, hırsınızı biraz dizginlemeniz yerinde olacaktır. Planlı ve akıllı hareket ederek çalışmanız, hedeflerinize yakın zamanda ulaşmanıza yetecektir.

Para

Uzun zamandır beklediğiniz haber nihayet elinize ulaşacak ve yıllardır hayalini kurduğunuz evi satın alıp, yapmak istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Maddi olarak rahatlamış olmanız, çevrenizdeki kişileri de unutmayıp hatırlamanıza ve onlara da çam sakızı çoban armağanı hediyeler alarak mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bu davranışlarınız kalbinizin güzelliğini görmelerine ve paralandı ama şımarmadı denmesine neden olacak.

Yeni başlangıçlar yapmak için aldığınız radikal bir karar ile bavulunuzu toplayarak uzun bir yolculuğa çıkma kararı vermeniz herkesi şaşkına çevirecek. Bazen cesaret edilmeyen hareketlerin çoğu gelecek kaygısından ve belirsizlikten kaynaklanmakta. Aldığınız bu kararı uygulamak için bir müddettir planlar yapıyor doluya koyuyor almıyor, boşa koyuyor dolmuyor misali bir orta yol bulamıyordunuz. Bu isteğinizi paylaştığınız bir arkadaşınızın sizi önermesi sonucu alacağınız teklif ile isteğinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. İşinizin bir ayağı olan yurt dışı projesinde yer alma teklifini kabul etmeniz, kendinize yeni bir başlangıç yapmanıza vesile olacak.

Büyük babanızdan kalan miras, aile içinde dağıtılarak herkes hakkı olana hisseye sahip olacak. Fakat kalan miras maddi değeri olsa da gayrimenkul niteliğinde olduğu için, hissenizi nakite çevirinceye kadar istediğinizi yapamamanıza sebep olacak. Aile büyükleri içinde durumu olan ve miras hisselerini satmak isteyenlerden almak isteyen yakınınız, hızır gibi yetişecek ve isteğiniz kısa süre içinde gerçek olacak. Maddi açıdan rahatlamanız ve uzun zamandır yapmak istediğiniz işi açmanızda size sermaye olacak. İşinizi kısa sürede oturtup, iyi bir gelir elde etmeniz hissenizi satmanın iç huzurunu yaşamanıza sebep olacak.

Sağlık

Büyük bir yol ayrımına gelerek bir karar verme arifesindesiniz. Fakat bu süreçte kendinizi yalnız hissetmeniz ve kararsız oluşunuz biraz depresif olmanıza ve psikolojinizin bozulmasına neden oluyor. En kötü karar kararsızlıktan iyidir, o yüzden yakın gördüğünüz ve güvendiğiniz birinden veya uzman birinden destek almanız kafa karışıklığınıza çözüm bulmanızı kolaylaştırabilir. Ayrıca mantığınız size birçok seçenek sunarken, seçenekler için kalbinizin sesini dinlemeniz doğru karar vermenize neden olabilir.

Ailenizden birinin kemiklerindeki rahatsızlık yaşa bağlı olduğu kadar, beslenme bozukluğundan da kaynaklanmakta. Yapılan tetkikler ve çekilen MR sonucuna göre bir müddet fizik tedavi ve ilaç tedavisi görmesi gerekmekte. Bunun için el birliği ile hem tatil hem tedavi niteliğinde olacak bir termal tesiste yer ayırtıp güzel bir sürpriz yapacaksınız. Bu tatil niteliğindeki tedavinin sonrası daha dinç ve sağlıklı bir şekilde karşınıza çıkması, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi gösterecek.

Uzun ve yorucu bir yıl geçirmeniz, direncinizin düşmesine ve yorulmanıza neden oluyor. Bu direnç düşüklüğü gribal enfeksiyona yakalanmanızda da etkili olabilir. Bu yüzden kendinize biraz dikkat etmeniz ve bol bol C vitamini almanız, dinlenerek tabiatta yürüyüşlere katılarak bol oksijen almanız daha dinç olmanıza ve ilaç tedavisine gerek kalmadan kendinizi toparlamanıza destek olacaktır.

Ayakta biraz kalsanız yoruluyorsunuz, nefes almakta zorlanıyorsunuz, uyku düzeninizde nefes almanızın zorluğundan dolayı bozukluk yaşamanız bir müddettir sağlığınızı gözden geçirmenizin vaktinin geldiğini göstermekte. Küçük bir operasyonla geniz etinizi aldırmanız gerektiğini bilmenize rağmen bunu ihmal ediyor olmanız ileride başka sorunların çıkmasına da neden olabilir. Daha kaliteli bir uyku için geçirdiğiniz küçük bir operasyon ile birkaç gün içinde eski sağlığınızla beraber, yüzünüze çok yakışan bir burunla kavuşacaksınız.


 

Kahve Falında Açık Yol Görmek

Gidilecek bir tatil iş gezisi, kısaca seyahati ifade etmektedir. Planlanan seyahatin gerçekleşeceği ve güzel bir yolculuk olacağını ifade eder. Sizin için bu yolun hayırlı olduğu ve bu yola çıkmanız ile üzerinizde mevcut olan negatif enerjiden ve yaşadığınız olumsuzluklardan arınarak geri döneceğiniz anlamındadır. Yolların toplamı 7 olduğunda ise dilemiş olduğunuz dileğinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Birileri var ise gidilecek yerde sizi bekleyen kişilerin olduğu ve onlarla yapacağınız görüşmenin iyi geçecektir.

Yeni başlangıçların sizi beklediği ve farkındalığınızın artması ile vereceğiniz kararlarla bu başlangıç size hayırlı gelecek demektir. Bir yol ayrımına gelerek hayatınız için bir karar vermeniz gerektiği ve vereceğiniz kararla sadece sizin değil ailenizinde bu karardan etkileceğini unutmayın. Geçmişinizde yaşadığınız olumsuzluklar yapılan hatalar sizi oldukça fazla olumsuz etkilemiş artık yeni bir başlangıç yapıp hayatınız için en doğru kararı vermenizin zamanı gelmiş demektir. Sizin en doğru kararı verdiğinizi ve bu kararla ulaşacağınız başarı ile elinize yüklü bir gelir geleceği için bu paranın sizi değiştirmemesi ve paranızı iyi değerlendirmeniz durumunda önünüz açık olacaktır.


 

Kahve Falında Yolun Ağzında Kalp Görmek

Daima malın ve mülkün artmasına ve zenginliğe işaret eden bir sembol olmaktadır. Hatta fal içerisinde bir tane değil bir kaç tane çıktığı zaman bir sürü kısmetin fal sahibini beklediği şeklinde yorumlar yapılır. Ayrıca korunmaya ve kollanmaya da yorumlanır. Kısmet ve güzel şeylerin olacağına delalettir. Bu yüzden kahve falı sahibi olan kişi bu yorumlardan daima mutlu olarak ayrılır.

Kısa bir süre içine beklenen zenginliğe ulaşacağını anlatır. Kişi uzun uğraşlar ve emek vermiştir ve bu emeklerinin sonucunu artık alma vaktidir. Bir akrabasından fal sahibine bir miras kalabilir ya da bir tanıdığı ona yüklü bir miktarda para bırakabilir. Ayrıca bazı fal yorumcularına göre ise kahve falında çıkan bu sembol fal sahibinin yakın zamanda bir kısmetinin çıkacağına ve o kişi ile mutlu günlerin onu beklediğine yorumlanmaktadır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Yolun Başında Adam Görmek

Uzun bir süredir beklediğiniz bir haberin sonunda size ulaşacağı anlamına gelir. Yıllardır haber almadığınız eski bir dostunuz ile karşılaşabilirsiniz. Bu sembol güzel olayların yaşanacağının habercisi olarak bilinir. Hayatınızda bazı yenilikler yapacağınıza yorumlanır. İş ya da aşk hayatınızda yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kişinin bazı kötü huylarını bırakması yönünde uyarı anlamı taşır. Aşk hayatınızı yeniden değerlendirmenizin bir uyarısı durumunda da olabilir. Bazı kahve falı yorumcuları da bu sembolü sevdiğiniz bir insandan ayrı kalacağınız şeklinde yorumlar. Ayrıca bu sembol size hasret duyan bir kişinin olduğunun da habercisidir ve bu kişi sizi çok özlemektedir. Uzaklarda bir kişinin sizi düşündüğüne ve sizi hatırladığına da yorumlanabilir. Bir diğer yorum ise sizin iki şık arasında kalacağınız şeklindedir. Bu çok önem verdiğiniz iki arkadaş ya da iki farklı iş olabilir. Bunun sonucunda doğru kararlar alacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Yolun Başında Kadın Görmek

Bugüne kadar yaşadığınız ve etkilendiğiniz olumsuz olayları artık kendiniz için bir artıya çevirebileceğinizin bir işaretidir. Hayatınızda artık önemli kararlar almanız gerektiğinin de bir habercisidir. Ayrıca aşk hayatınızda da eşiniz ya da sevgiliniz ile maddi konularda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz, bunu engellemek için daha temkinli ve cesaretli hareket etmeye çalışmalısınız. Yakın arkadaşlarınız ile aranızda bazı sorunların olacağına ve bu durumda sizin yapıcı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğine işaret eder.

Sembolünün bir diğer yorumu ise dürüst olmaya ve tatlı sözler yolu ile bazı olayları başarabileceğinize delalet eder. Yeni tanıştığınız insanlara karşı çok dikkat etmeli, sırlarınızı onlarla hemen paylaşmamalısınız. Ayrıca bazı yorumculara göre aile bireyleriniz ile birlikte keyifli gelişmeler yaşayacak ve bunun sonucunda kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Yolculuğa da işaret eder ve yakın zamanda yeni yerlere gideceğiniz anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Yolun Sonunda Kalp Görmek

Yüklü bir miktar paranın ihtiyacınız olduğu bir anda sizin elinize geçeceğine ve sizin bu sayede bazı borçlarınızı kapatacağınıza yorumlanır. Kahve falı yorumcuları tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genellikle bu sembol kısmet, para ve sağlık yönünde uyarı anlamları taşımaktadır. Falına bakılan fal sahibi kendisine zararı dokunan bir dostu ile yakın bir zamanda ilişkisini kesme kararı alacaktır. Kötü alışkanlıkları olan ve bunları size de yansıtmak isteyen bir dosttan uzak durmanız gerektiğini de gösterir.

Yoğun hisler yaşayacağınız bir döneme hazır olmanız gerektiğini simgeler. Bekar olan fal sahipleri için kısmetlerinin yakın bir zamanda açılacağına işaret eder. Bekar bir bayanın falında eğer bu sembol çıkarsa, zengin ve şanslı bir insan ile bir yuva kurmasına delalet eder. Hatta a zamanda birden fazla yerden kısmet haberi de gelebilir. Eğer bekar bir erkek ise yakın bir zamanda bir kadına gönlünü kaptıracağı şeklinde yorumlanır.


 

Kahve Falında Kısa Yol Görmek

Yakın bir zaman içinde kısa bir yola gideceğiniz ve bu yolun açık veya kapalı kalabalık veya yalnız oluşuna göre de durum değerlendirmesi yapılır. Fincanın hemen kulpunun yanında çıkan yol bir kaç gün içinde yakın bir yere gidip geleceğiniz anlamındadır. Eğer yolun içinde veya sonunda başka insanların figürleri varsa gideceğiniz yerde sizi bekleyen veya karşılayan başka insanların olduğu ve o kişilerle birlikte iyi bir zaman geçireceğinizi gösterir. Eğer yol kapalı ise çok istediğiniz halde bu yere gitmenize mani bazı durumların olacağı ifade edilir.

İşinizde bir görevlendirme ile karşılaşarak bu iş için gidip geleceğiniz, orada yeni kişilerle tanışarak güzel anlar yaşayacağınız da ifade edilir. Yolun sonunda bir kadın varsa o zaman bu kısa yolun bir sevgili için yapıldığı ve onunla güzel anlar geçirip keyifle yanından ayrılacağınızı gösterir. Yolun iki dağ arasından çıkması ise bazı zorluklardan sonra istediğinize kavuşup kısa sürelide olsa bir nefes alacağınızın habercisidir.


 

Kahve Falında Kapalı Yol Görmek

Çok istediğiniz bir tatile, cemiyete, toplantıya veya buluşmaya gidemeyeceğiniz bazı aksilikler çıkarak verdiğiniz karardan dönmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Yolun uzun veya kısa oluşu gitmek istediğiniz yerin mesafesi hakkında bilgi verirken kapalı oluşuda gidilmeyeceği anlamına gelir. Eğer yolun kapanması için birileri engel teşkil edecek şekilde falda çıkmışsa bu yola gitmenize doğal sebepler değil birileri engel olmuştur denir.

Kıskanç kişiler tarafından yapılan bazı yorum ve açıklamalar ile tartışma yaşayacağınız şeklinde de yorumlamak mümkündür. Genelde kapalı olması olumsuzluk işaretidir. Eğer yol sayısı yedi ise çok istediğiniz bir dileğinizin olma ihtimalinin şuan için mümkün olmadığı ama bu dileğinizden vazgeçmeyip emek vermeniz durumunda mutlaka gerçekleşeceği hiç bir şeyin tesadüf olmadığı ve aklınıza bu dilek düştüyse vazgeçmemeniz durumunda gerçek olmaması için bir engel yoktur. Kapalı yolun sonunda bir kişi veya kişiler varsa sizi bekleyen yolunuzu gözleyen birilerinin olduğu, yolun altında ise bu kişiler sizi çekemeyen birilerin olduğu ve bu yola çıkmanıza engel oldukları anlamına gelir. Bu sebepten dolayı da aranızda bazı tartışmaların çıkması ise kaçınılmaz görünüyor.


 

Kahve Falında Uzun Yol Görmek

İçerdiği somut anlamla en çok uyuşan şekillerden biri olarak görülür. Bu figür zorluklarla dolu bir yolun sizi beklediğini gösterir. Bu yolun nihayetinde karşınıza başarı çıkacaktır ancak azimle ve iradenizi elden bırakmadan, asla şaşmadan bu yolda ilerlemeye devam etmeniz gerekir. Bu başarı, sizin uzun zamandır istediğiniz ve hırsla arzuladığınız bir şey olacaktır. Bu yüzden yola devam etme isteğiniz durmadan devam edecektir. Kendinizde itici bir güç bulacak ve bu motivasyon sayesinde sonuna dek ilerleyerek başarıyı elde edeceksiniz. Bu sayede tüm zorlukları aşabileceksiniz ve bu süreçte daha da kendine güvenen ve daha güçlü bir insan olacaksınız.

Sabır duygunuzla hareket etmeniz gereken günlerin yaklaşmış olduğunu size gösteren bir işaret olarak kabul edilir. Sıkıntılarla ve zorluklarla sabrınız sınanacaktır. Ancak sadece gerçekte isteyenlerin ve azimle yola devam edenlerin ulaşabileceği bir noktaya ilerliyorsunuz. Çok yorulduğunuz ve artık sıkıntılarla baş edemeyecek gibi hissettiğiniz zamanlarda kendinize bunu hatırlatmanız gerekiyor.


 

Kahve Falında Beş Yol Görmek

Size birden fazla konuda kaynaklık edebilir. Bu hayatınızda değişecek beş kişi ya da beş olay anlamına gelebilir ya da başınıza gelecek beş olay da olabilir. Yani beş sayısı sıralanış biçimi size güzel ip uçları verebilir.

Eğer birbirini takip ediyorsa bu çıkacağınız bir yolculuk anlamına gelir ve yaşayacağınız maceralar olacağına delalet eder. Eğer yakın zaman için bir yolculuğa çıkacaksanız mutlaka tedarikli olmalısınız başınıza bir sürpriz gelsin ya da kötü bir şey olsun istemeyiz değil mi? Mutlaka hayatınızda bazı değişiklikler olacak anlamına gelir gelişi güzel olması bunların belli bir sırası olmadığını gösterir. Yani olmasını istediğiniz şeyler gerçekleşecek fakat bazısı geç bazısı erken olacak ama mutlaka olacak yani. Ayrıca çok konuşkan bir arkadaştan gelen müjdeli küçük haberler demektir. Küçük bile olsa çok aşırı sevinmenize neden olan bu haberler yüzünden günlük sıkıntılarınızdan uzun bir süre uzaklaşabileceksiniz. Kendinizi yeyip bitirdiğiniz bir konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini size öğütleyen aile büyüğünüzün önerilerini asla yabana atmamalısınız. Bu dönemi atlattıktan sonra daha fazla tecrübe sahibi olmuş bir insan olarak yolunuza devam edeceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Üç Yol Görmek

Çok kritik bir karar aşamasında 3 seçenek arasında kalacağınızı gösterir. Başka bir rivayete göre ise üç farklı yere seyahate çıkacağınızı gösterir. Büyük bir borç sıkıntısı içine düştüyse, karşısına seçebileceği üç seçenek çıkacak demektir. Bu seçeneklerden en cazip olanını değil, sizin için ileride en ideal ortamı yaratacak olan seçeneği tercih etmeye özen göstermelisiniz. Ani çıkan bir seyahat kararı ile 3 farklı şehre gideceğinizi ve çok eğleneceğiniz bir tatil geçireceğinizi gösterir. Bazen kararsızlık ve kafa karışıklığı bazen de seyahat anlamı taşır.

Kararsızlık yaşayacağınız sıkıntılı bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde ani kararlar almaktan kaçınmalı daha sakin düşünerek önemli kararlar almaya dikkat etmelisiniz. İşlerinizin yolunda giderken bazı sorunlarla karşılaşacağınızı ve büyük bir borç içine girebileceğinizi gösterir. Üç yolun ortasında durup düşünen bir adam, üç farklı seçeneğin arasında kalacağınızı ve hangisinin kendiniz için en doğru seçenek olduğunu anlamak için çok çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterir. Arada kaldığı bir konuda ani kararlar vermemeli, her yönünü çok iyi düşünüp tartmalı ve kendisi için en hayırlı seçeneği tercih etmelidir.


 

Kahve Falında Dört Yol Görmek

Oldukça bereketli, şanslı bir dönem içinde olduğunuzu, bunu fark ederek en güzel, en verimli, en hayırlı biçimde kullanmanız gerektiğini işaret eder ve ikaz edici bir faldır. Önüne çıkan fırsatları göremiyor, hep es geçiyor, ya da korkup, yapamayacağı için kaygılanıyor sonuçta çok başarılar ve paralar elde edeceği işleri, çok sevileceği, hayatında olmadığı kadar mutlu olacağı ilişkileri kaçırmış.

Bundan sonra daha geniş düşünmesi bu doğrultuda karar vermesi gerektiği konusunda uyarıcı nitelik taşıyor. Zaman geçtikçe umudunu kaybetmiş ve birçok isteğinden vazgeçmiş, kesinlikle gerçekleşmeyeceğini düşünerek. 4 farklı kapı açılacak. Hangisi seçilirse seçilsin şu anda devam ettiği yoldan hayırlı olacak, yeter ki bir değişiklik yapsın. Yepyeni bir hayat kurulacağının işaretidir. Kişinin hayatında yepyeni bir sayfa açıp, yeni bir şehre taşınacağını, bir türlü mutlu olamadığı, sevemediği işini bırakıp yepyeni bir işe başlayacağını, herkesi, gerekirse ailesini bile ardında bırakıp, yepyeni arkadaşlıklar, ilişkiler kuracağına yorumlanır. Tebdili mekanda hayır vardır, yeni hayatı çok iyi gelecek, uzun süredir uğraştığı, bir türlü kurtulamadığı bir hastalığından kısa sürede kurtulacak. Çaresi olmayan bu hastalık stresin azalması, dingin sakin bir hayat seçilmesi ile tamamen iyileşebilecek, kişi eskisinden bile sağlıklı hale gelecektir.


 

Kahve Falında Yol ve Kalp Görmek

Oldukça olumlu anlamlara sahiptir. Eşiniz ya da sevgilinizle uzun sürecek bir seyahate çıkacağınızın ve ömür boyu birlikte, uyum içinde yaşayacağınızın göstergesidir. Kalplerin sayısı kadar çocuklarınız olacağına ya da ailenizin geniş ve mutlu olacağına işarettir.

Bazı fal yorumcuları tarafından evlilik hayatı ile yorumlanır. Sade ve şirin bir aileye sahip olmak, uyumlu ve geçinmesi kolay bir partnere sahip olmak, kolay hayat koşullarıyla bir ömür mutlu ve huzur içinde yaşamaktır. Ayrıca yıllar önce sizi kıran birinin hala sizi düşündüğü ve karşınıza çıkıp gönlünüzü almak istediği anlamına da gelir. Ayrıca sevgi dolu bir geleceği müjdeler. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız, varmak için çok uğraştığınız hedeflerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa çok başarılı ve beklediğinizden çok daha olumlu bir sürece giriyorsunuz demektir. Ayrıca çevrenizdeki insanların sizi çok sempatik bulduğu, aynı zamanda sizden etkilendikleri anlamına da gelir. Çok bunaldığınız ve her şeyden vazgeçtiğiniz anda karşınıza çıkıp sizi çok mutlu edecek birinin varlığına işaret eder. İnsanlara sevgiyle yaklaşan, pozitif düşünen ve bunun karşılığında da hep sevgi gören biri olduğunuzu gösterir. Yıllardır geçirdiğiniz zor ve sıkıntılı zamanların ardından uzun sürecek bir ferahlığı ve rahat yaşamı simgeler. Her zaman pozitif ve yapıcı insanlarla karşılaşacağınızın işaretidir. Sevdiklerinizle beraber, oldukça güzel ve rahat bir geleceğin işaretidir.


 

Kahve Falında Yol Ayrımı Görmek

Önemli bir karar vermek zorunda kalacağınızı gösterir. Uzun zaman sonra ilk defa hayatınızda oldukça büyük değişimler yaşanmaya başlayabilir. Bu değişimler ailevi anlamda olabileceği gibi iş konusunda da olabilir. Zaman zaman görüştüğünüz ancak düşünce yapısı ve yaşayış tarzı size uymayan bir arkadaşınız hakkında çeşitli sorulara maruz kalabilir ve bu sorulara nasıl cevap vereceğinize bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Konu ne olursa olsun kararlarınızda her zaman dikkatli ve adaletli olmanız gerektiğini gösterir.

İki ayrı iş teklifi almak ve hangisine başvurulacağı konusunda bir türlü karar verememektir. Bu tarz kararları verme sürecinde ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan yardım almanız gerektiğine işaret eder. Ayrıca iki çocuğunuz arasında kalabilir; aralarındaki problemi çözmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. İki farklı üniversiteye yükseköğrenime devam etmek için başvurmak ve ikisinden de kabul görüp hangisine gidileceği konusunda arada kalmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Zor kararların eşiğinde olan insanların içinde bulunduğu kararsızlığı temsil eden bir figürdür.


 

Kahve Falında İki Yolun Birleşmesi Görmek

Hayatınızda, bir dönüm noktası olarak adlandıracağınız bir zaman dilimine girdiğinizin habercisidir. Eğer falına bakılan kişi, hayatıyla ilgili yeni kararlar alacaksa ya da o an ki düzenini yaniden şekillendirecek ise olumlu anlamda bir dönüm noktasına gireceğini müjdeliyordur. Eğer bir iş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız, iş değişikliğini bu dönemde yapacaksınız. Aynı zamanda, aşk hayatınızda kalbiniz boş ise, yakın dönemde hayatınızı değiştirecek bir eş adayı ile tanışabilirsiniz. Bu fal, sizin hayatınızın değişeceğine bir işarettir. Bunun dışında hayatınıza, hayatınızın seyrini değiştirecek kişiler katabilir ve bu kişilerle bir yok haritası çizebilirsiniz.

Diğer yorumculara göre zafer, övünç, mutluluk olarak yorumlanabilir. İş hayatınızda patronunuzdan bir terfi alabilirsiniz, aynı zamanda, eğer yakın zamanlarda iş arıyorsanız, güzel bir iş sahibi olabilirsiniz. Eğitiminize devam ediyorsanız, eğitim alanınızda bir çok başarıya imza atabilirsiniz. Her yönden olumlu sonuçların doğacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir iş seyahatine yada dinlenmek için tatile çıkabilirsiniz. Her nereye gidiyor olsanız bile bu tatil size çok iyi gelecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İki Yol


 

Kahve Falında Yolun İkiye Ayrılması

İki dileğinizin varlığına işaret eder. Yolların sonunda bulunan semboller ile yorumlamak, yorumunuza netlik kazandırır. Eğer yolların birinin sonu kapalı ise iki seçenekten birinin daha hayırlı olduğuna, diğer seçeneğinin seçilmemesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Fal sahibinin beklediği iki haberin birinin ulaşacağına, diğer haberin ise ulaşamayacağı şeklinde de yorumlanabilir. İkiye ayrılan yol sembolünün yanında ağaç varsa, bunun da anlamı yakın zamanda tanışacağınız bir insanın sizin hakkınızda önemli iki sırra şahit olacağı ve bu sırları ortaya çıkaracağı şeklindedir.

Uzun bir yolculuğun habercisidir. Eğer ikiye ayrılan yol sembolü tabakta ise, yakın zamanda çıkacağı seyahatler olduğuna delalettir. Gideceğiniz uzun yolculuklar ile değişik ortamlarda bulunacak ve bu ortamlarda tanışacağınız insanlar sayesinde bir takım iş olanakları sağlayabileceksiniz. Eğer fincanın tam ortasında ise, aileniz ile yapacağınız tatil anlamı taşımaktadır. Eşiniz ya da sevgiliniz ile uzun süreli bir tatile çıkacaksınız. Yapacağınız önemli iki konuşma anlamı da taşımaktadır.


 

Kahve Falında Geniş Yol Görmek

Hayatınızda güzel günler yaşayacağınıza işaret eder. Bu dönemde hayatınızda karşılaşacağınız yeni ve güzel gelişmelerin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Aynı zamanda gerçekleşmesini çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğine de işaret etmektedir. Özel hayatınız başta olmak üzere bu dönemde sizi yeni gelişmeler beklemektedir. Evli olmayan bireyler için yakın zamanda evlilik görünmektedir. Bu kişi sizin geçmişinizden gelen, eskiden beri tanıdığınız birisi olabilir. Evli olanlar için ise, bir bebek müjdesi veya hayatınızda yapacağınız büyük bir değişiklik olarak yorumlanabilir. Bu dönemde özel hayatınız açısından sizi güzel haberler alacağınız, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz zamanlar beklemektedir.

Özel hayatınızın yanı sıra, iş hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz, sağlığınız gibi bir çok durum üzerinde de etkili olacaktır. Aileniz ile bir süredir aranızda bulunan soğukluğa bu dönemde bir son verip, eski zamanlarınıza döneceksiniz. İşiniz bakımından ise orta yoğunlukta olacağınız bir zaman olacaktır. Bu sıralar iş için bir ortalık teklifi alabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce etraflıca her ihtimali, avantajlarını ve dezavantajlarını düşünmelisiniz. Olumlu karar vermeniz durumunda hayat biçiminiz değişebilir. Maddi bakımdan çok daha rahat edeceğiniz günlere kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu ortaklık kariyeriniz için de iyi olacaktır. Bulunduğunuzdan daha yüksek bir mevkiine gelecek ve bu yolda önünüze çıkan engellerin hepsini aşacağınız anlamını da taşımaktadır.


 

Kahve Falında Patika Görmek

Kavga ettiğiniz bir yakınınızın sizden gelip özür dileyeceğine, aradaki buzları eriteceğinize işaret eder. Kafanıza takılan bir sorunu kolayca çözeceğinize ve rahatlayacağınıza yorumlanır. Aile açısından ferahlama, rahatlama ve sıkıntılardan arınmaya tabir edilir. Ailenize çok düşkün olduğunuza, eskiye göre aileniz ile daha fazla vakit geçireceğinize dalalet eder. Evlilik hayatınızda çok mutlu döneme gireceğinizi gösterir. Eşiniz ile çıkacağınız tatil ve bu tatilde çok eğleneceğiniz anlamına gelir. İş hayatında beklemediğiniz bir anda yükseleceğinize, bu yükseliş ile maddi kazancınızın artacağına işaret eder.

Eğer varsa borcunuzun biteceğine yoksa yardıma muhtaç kişilere yardım ederek hayır duası almaya tabir edilir. Dostlarınız ile çıkacağınız kısa mesafeli seyahate işaret eder. Bu seyahatin size çok iyi geleceğinize yorumlanır. Sağlık hayatınızın son derece iyi olacağına dalalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayak İzi

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.