Rüyada Fransa Görmek

26.07.2015
Rüyada Fransa Görmek

Rüyada Fransa görmek, manevi olarak iyiliğe sağlığa yorulur. Rüya sahibinin gönlünün rahat olduğuna işarettir. Uzun süre içerisinde bulunan buhranlı zamanların sona ereceğine, yaşanılan üzüntülerin geçeceğine rivayet edilir. Hayatında gelişmelerin ve yeniliklerin olacağına, iş ortamında ki rekabetin artacağına, düşmanlarını alt edeceğine, kişisel gelişimine faydası dokunacak işlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Fransaya Gitmek

Kişinin kısmetinin açık olduğuna, bu sayede kolaylıkla elde edeceği başarılara işaret eder. Bir yandan ise aile fertleri ile birlikte yapılacak bir yolculuğa delalet eder. Bu yolculuk zevk için olup uzun süredir gidilip görünmek istenen yerlerin ziyareti amaçla gerçekleşecektir. Ayrıca iş konusunda oldukça deneyimli ve yardımsever bir kişinin yardımına veyahut bu kişinin sayesinde elde edilecek gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin eline geçecek fırsatların hayır getireceğine işarettir. Pozitif enerjisi, hayata bakış açısı ve umut dolu yaşayışı bir çok kişiye örnek oluşuna işarettir. Ayrıca kişinin deniz kenarı bir yere tatile gideceğine de yorulabilir.

Rüyada Fransız Görmek

Eğitim hayatının olumlu gidişatı üzerine yorumlanabilinir. Rüya sahibinin tamamlamak istediği veyahut yükselmek istediği eğitim hayatında başarıya ulaşacağına delalet eder. Uzaklarda ki bir yakından alınacak müjdeli bir haberdir. Kişinin evine gelecek bir misafire de yorulabilinir. Uzak şehirlere ve yakın ülkelere işarettir. Ayrıca kişinin yakın ülkelere ziyareti ya da uzak şehirlere gidişi söz konusu olabilir. Yola, başarıya, aile ile geçirilecek zamana ve hayata olan bakış açısına yorulmaktadır. Fakat bir yandan ise rüya sahibinin elinden çıkacak bir miktar paraya ve bu yüzden girilecek sıkıntıya da işarettir.

Rüyada Fransa’da Olmak

Fesat düşmanlarının varlığına, her fırsatta arkasından kuyusunu kazmak isteyen kimseler olduğuna, elde ettiği başarıların kıskanıldığına, sosyal faaliyetler de aktif olarak rol almaya başlayacağına, bir kimseye haksızlık yaparak kalp kıracağına, pişmanlıklarının artacağı bir döneme girmeye, kimsesiz birine yaptığı yardım sayesinde işlerinin rast gitmesine, lüzumsuz işler peşinde koşmaya, boş hayaller kurmaya tabir edilir.

Rüyada Fransız Öpücüğü

Emeklerinin karşılığını almaya, hasretini çektiği aile hayatının temellerini atmaya, uzun süredir görüşmediği dostlarını ziyaret etmeye delalet eder. Olumsuz olarak etrafındakilerin gözünde itibarını yitirmeye, utanç duyulacak işlere bulaşmaya, parasız kalmaya, kefil ettiği birisini zor durumda bırakmaya, hane halkının önünde mahcup olmaya, vurdumduymaz tavırları yüzünden arkadaşlarını kendisinden uzaklaştırmaya delalet eder.

Rüyada Fransaya Taşınmak

Zamanında yapılan haksızlıkların gün yüzüne çıkmasına, geçmişte yaşadığı zorlukları atlatmaya, sezgilerinin kendisini yanlış yönlendirmesi sonucu zarara uğramaya, umulmadık bir yerden gelen toplu paraya ,yatırımda bulunmaya,mülk edinmeye, kar amacı gütmeyen işlere bulaşmaya, kazançlarının düşmesine, huzursuz keyifsiz günler geçirmeye, kendi menfaatleri uğruna sevdiklerini gözden çıkarmaya, hakkında dedikodu yapılmasına ve lafları işitmesine tabir olunur.

Rüyada Fransaya Tatile Gitmek

Aile büyüklerinin uyarılarını dikkate almamaya, savurgan harcamaları yüzünden maddi yönden dara düşmeye, güvendiği bir kimseden kötülük görmeye, dostlarının kıymetini bilmeye, sağlık durumunun kötüleşmesine tabir olunur. Akrabalar arasında miras kavgası yaşamaya, mahkemelik olmaya, fevri hareketleri neticesin de işine ve ailesinin zarar görmesine, kindarlık huyu yüzünden kimseyle dostluk kuramamaya, hane içi karışıklıklara tabir edilir.

Rüyada Fransız Parası Görmek

Boş hayaller peşinde koşan rüya sahibinin olduğu yerde saymasına, şan şöhret uğruna mallarını kaybetmesine, hak yolundan şaşmaya, eli açık bir kimseden maddi yardım almaya, borçlarından kurtulmaya, vefasız bir kimseden görülecek kötülüğe, yeni bir semte taşınmaya, farklı arkadaşlık ilişkileri kurmaya tabir edilir. Çalışmalarının karşılığını almaya, kurnazlığı sayesinde yaptığı anlaşmada karlı çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Fransada Gezmek

Evli kimseler için kız evlat sahibi olmaya, yorucu geçen bir iş hayatından sonra inzivaya çekilmeye, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşıp yuvasını kurmaya, yeni bir lisan öğrenmeye, eğitim hayatında kademe atlamaya, etrafındakilerin kendisinden yardım istemesine delalet eder. Olumsuz olarak düşmana karşı yenik düşmeye, beklenmedik bir zamanda kötülük görmeye, çaresiz kalmaya, ruh sağlığının bozulmasına ve terapi görmeye başlamaya yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.