İkizler Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2016
İkizler Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Uyumu

İki burç bırakın bir ilişki yaşamayı birbirlerini gördükleri yerde kaçmalıdır. İkizler burcunu duyunca insanların yüz ifadesi değişir, uzak durmaya çalışırlar. Akrep burcunu duyunca da korkuya kapılırlar, yine uzak dururlar. Hal böyle olunca da bu şekilde algılanan iki burcun yaşadığı ilişki pek sağlıklı olmaz.

İkizler Kadını ile Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Mantık ve Duygularını Birleştirmeleri Gerekir

Bu ilişkiye kısaca göz atacak olursak, ilişki esnasında akrebin duygularının daha çok ilişki içerisinde yer aldığını, partnerinin ilişki boyunca daima mantığının ortada olduğunu göreceğiz. Bu sebepten dolayı, uzun süreli bir ilişki için çaba sarf ederlerse mantıkla duygunun birleşmesi ile beraber ortada çok hoş olabilecek bir ilişki çıkar.

Fakat az önce yukarıda bahsettiğimiz gibi bu ikili bazı konularda birbirlerinin tersi bir şekilde düşündükleri için ilişkilerinin ne derece bir boyutlu sürebileceğini söylemek ve kestirmek çok imkansızdır. Kısaca bu ilişkinin olabilme ihtimalini değerlendirdiğimiz zaman 100 üzerinden puan verebilecek olursak 50 puan ile olup olmama ihtimalinin derlenmiş olduğunu söyleyebiliriz. Yaşayıp görmek kelimesi bu ilişki için hazırlanmış bir kelimedir.

Bağlılık Problemi Yaşarlar

İkizler burcu, her zaman çapkınlık ve hovardalıklarıyla bilinir. Ancak bu iki burç uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler. İkizler burcu göz çapkınlıklarından hoşlanır ancak partneri için genelde ilişkileri geçicidir. Her zaman partnerine bağlı kalması çok basit değildir. Öncelikle ikizler partnerinin ihtiyacı olan güven ve sadakati sağlayabilirse, onlar da ona bunun karşılığını çok fazlasıyla verecektir.

Akrep burcu güvenli bir ilişkiye kendisini bağlarsa, asla 3. kişileri hayatına sokmaz. Aşık olduğunda sevdiğine tüm içtenlikle bağlıdır. Ancak aşık olmadığında onun gözünün dışarıda olmasını engellemek oldukça zordur. Eğer ikizler partnerini elinde tutmak istiyorsa, aşk hayatında mutlaka tüm hünerlerini sergilemelidir. İkizlerin tüm oyunları akrebin tutkusunu ve aşkını daha da arttıracaktır. Bu ikilinin birlikteliği zaman zaman da oldukça ilginç olacaktır.

Zaman Zaman Birbirlerinin Yardımlarına İhtiyaç Duyarlar

Akrep erkeğinin ölümcül bir etkisi vardır. Bu ölümcül çekime giren kadınlar neredeyse hipnoz olmuş etkisi yaratır. Birçok kadın bu kıskanç ve sahiplenici erkeğin yanında kendini kaybedecek kadar etkisi alanına girerler. İki tarafın da çekiciliği çok kuvvetlidir. Bu yüzden bu ilişki aslında iki taraf için de yıkıcı olabilir. Spor, akrep erkeği için çok önemlidir. Çekici görüntüsünü biraz da yaptığı düzenli spora borçludur. Ancak sahip olduğu potansiyeli disiplin ve sevgi ile olgunlaştırabilir. Bu konuda da ikizler burcu kadınının yardımına ihtiyacı vardır.

Zıt karakterleri Birbirini Çeker

İkizler daima aklı bir karış havada olan ve özgürlüğüne düşkün bir burç olarak bilinir. Bu nedenle ikizleri ancak akrep gibi bir burç dize getirir. Zıt karakterlerin birbiriyle ne kadar iyi anlaştığını ancak bu ilişkide görebiliriz. Bu ilişkide her daim sürekli hareket ve enerji sarf eden taraf ikizler olacağı için ona uyum sağlamak ve gerektiğinde idare etmek de partnerine düşüyor. İkili uzun süreli bir aşk yaşamak istiyorlarsa, ikizler akrep burcunun en temel kurallarından biri olan güven konusunda çok titiz olmalıdır.

Akrep burcu erkeği çok güçlü bir yapıya sahip ve aynı zamanda dışarıdan bakıldığı zaman oldukça çekici gözüken ve bütün kadınları çok kolay bir şekilde görünüşüyle ve hal ve hareketleriyle etkilemeye başaran güçlü bir erkektir. İkizler kadını ise daha çok kısa süreli ilişkiler yaşayan ve ciddi ilişkide bir türlü tutunamayan hovarda karakterli kadınlardır. Fakat her ne kadar böyle olursa olsun partnerinin güçlü olan yapısını fark ettiğinde ona bir anda kapalı verecek ve o kısa süreli ilişkilerinden eser kalmayacaktır. İkili arasında göz atıldığı zaman oldukça değişik ve herkesten farklı güzel bir ilişkinin ortaya çıkabileceğini görmekteyiz.

Birbirlerini Anlamaları Gerekir

İkizler burcuna baktığınız zaman hem kadını hem de erkeği çapkınlık konusunda oldukça tecrübeli olan kişiler olarak bilinmektedir. Partneri ise dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar çapkın birisi olarak gözükse de aslında içerisinde oldukça duygusal biri yatar. Bu ikili arasında aslında uyumlu olabilecek güzel bir ilişki meydanı çıkabilir. Akrep burcu erkeği hayatında yer alan kişiye hemen bağlanmayan ve ondan ilk önce güven ve sadakat bekleyen bir erkektir. Bu durumda ilk iş ikizler kadınını düşmektedir.

Üzerinde Uğraşılması Gerekir

İkizler hayatında yer alan akrep erkeğini elde edebilmek için ilk başlarda biraz çabalamak zorundadır. Eğer ki ikizler kadını olur da bu erkeğe kendini sevdirmeye başarırsa onun sadakatine ulaşmış olur ve böylece gözü dışarıda olmuş olan partnerini tamamen kendine bağlamış olur ve bir daha gözü dışarıya kaymaz. Bu sebepten dolayıdır ki ikizler kadınının hünerleri var ise hepsini akrep erkeğine göstermelerini tavsiye ederiz. Bunun sonucunda emin olmalısınız ki o, göründüğünden çok daha farklı aşık bir adam olarak karşımıza çıkmaya başaracaktır.

Şiddetli Tartışmalar Yaşarlar

Sert yapıda olmaları ise kavga ettiklerinde yakıp yıkıp ağzına geleni söylemelerine belki de birbirlerini fazlasıyla kırarak dönüşü olmayan bir sona götürecektir. Yani sonuç olarak şunu söylemeliyim ki karakterlerinin zıtlıkları yüzünden aralarında yaşanacak ilişki pek de umut vaat etmemektedir. Tabi ki bu iki burcun çok güzel yürüttüğü ilişkiler de olmuştur ancak istisnalar kaideyi bozmaz bu denli zıt iki burcun birbirinden uzak durması iki taraf için de en iyisi olacaktır.

Kıskançlık Sorun Yaratır

İnatçı ikizler burcu kadını kendinden asla taviz vermez ve kısıtlanmaktan kaçar. Oysa akrep burcu erkeği de sevdiği kadına güvenmek ve yeri gelirse kısıtlamak kıskanmak ister ancak bazen bu kıskançlık işini biraz abartıp ipin ucunu kaçırabilir. Bu tarz şeylere gelemeyen kadında kendini bu ilişkiden sıyırmak ister. Yani bu ikili daha baştan kaybetmiştir.

İlişkileri Çıkmaza Girebilir

İki tarafın da ilişkide baskın olma, sert yapıda olma, ağzına geleni esirgememe özellikleri ilişkiyi çıkmaza sürükleyebilir. İlişki de iki tarafta benim sözüm geçsin olayına girince bazı çatlaklar oluşmaya başlayacaktır ve inatçılıkları yüzünden iki tarafta alttan almayacaktır.

Özgürlük ve Güven Çatışabilir

İkizler kadının sıkılmaktan hoşlanmayan ve her zaman bir elinde özgürlüğünün olmasını isteyen bir kadındır. Fakat akrep erkeğine göz attığımız zaman, sevdiğinde sevdiği kişiyi sonuna kadar sahiplenen ve onu kıskanan, hatta yeri geldiğinde onu sımsıkı sarıp adeta bir kafeste gibi tutan bir erkektir. İşte onun bu kafes düşüncesi partnerini biraz ürkütür ve hatta yeri geldiğinde bazı zamanlarda kendinden uzaklaşmasına sağlamaktadır.

Bu sebepten dolayıdır ki ilişkinin ne derece uzun sürmeyecek söylemek imkansızdır. Fakat ikizler olur da bu ilişkiyi sonuna kadar sürdürmeyi düşünürse, ilk olarak partnerine sonsuz bir güveni vermeyi denemelidir. Bunun sonucunda ikizler görecektir ki kafes özelliğine sahip olmuş olan akrep erkeği bir anda değişecek ve ona güvendiği için sonsuz özgürlüğüne bırakarak yanında durmayı kabul edecektir.

Problem Yaşarlar

İletişimi iyi kuran partnerler uzun soluklu bir ilişki sonrasında aralarında kurdukları bu güçlü aşk ilişkilerini evlilikle sonuçlandırabilirler. Hareketli yaşam tarzı ve hayata her zaman pozitif bakan bu kadın, akrep burcunun tamamlayıcısıdır. İki burcun ilişkisinde aşılması gereken en önemli konu ise, güven problemidir. Akrebin kıskançlığına aldırmayıp, sonsuz sadakatle aşkına bağlı olan ikizler burcu arasında sonsuza dek yani ömürlük bir ilişki yürütebilir.

Kıskançlık Büyük Bir Sorundur

Aynı zamanda arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamayan bu ikili, bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı sürekli bir kavga edecektir. Birbirleri üzerinde baskı kurmaya çalışacaklar. Her ne kadar çözmeye çalışsalar bile bir o kadar yıpranırlar. Yani bu ikili bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli olsun çoğu zaman ilişkileri fırtınalı geçecektir. İki burç arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman sorunlarla dolu bir ilişki olacaktır.

Bakış Açıları Farklıdır

İkizler burcu eğlenmeyi, arkadaşlarıyla değişik mekanlarda takılmayı seven, sosyal bir burçtur. Monoton bir yaşam ona göre değildir. O her daim yeni bir şeyler denemek ister. İkizler sürekli yeni bir ilişkinin eşiğinde olabilir. Onun bitmez bir enerjisi vardır. Sabit ve uzun süren bir aşk ikizleri sıkabilir. Akrep ise duyguları her daim güçlü olan, karşısında çekici birisi olduğunda aşkından ölen bir burçtur. Aynı zamanda akrebin öyle bir büyüsü vardır ki, ikizlerin ilgisi aşkı düşünmeye başlayacaktır.

Mantıkları ve Duyguları Çatışır

Ancak akrep burcunun ilişkisinin uzun olup olmayacağı belli olmaz. Onlar sevdiğini çok kıskanır, ikizler kendisini belli süre sonra kafeste gibi hissedebilir. İkizler duygusal ve bağımlı bir burç olmadığından bu tür kıskançlıklara asla tahammülü yoktur. Yani uzun süre akrebin gereksiz kıskançlıklarını çekmez. Bu iki burcun birlikteliğinde, birinin mantığı, diğerinin de duyguları her daim ön plandadır. Kadın için mantıklı olmak son derece önemlidir, o duygularından önce mantığa önem vermektedir. Onların değişkenliği de akrep burcu için ulaşılmaz gelebilir.

Kopukluk Yaşayabilirler

İkizler kadını partnerinin etkisinden kaçınabilir. Çünkü bu etki ile hayallerinden kopabilmesi de mümkündür ve çoğunlukla da arka planda kendisi ile ilgilenecek bir kadın arayışındadır. Akrep erkeği güçlü ve erkektir ve bu dur durak bilmez temposuna ikizler burcunun ayak uydurması biraz zor olacaktır aynı zamanda akrep, hırslı ve açgözlüdür. Partneri dinginliğini kullanarak onu dizginlemesi gerekir. Ayrıca kendine aşırı güvenir ve bu fazla öz güven yüzünden çoğunlukla da fazla arkadaşı olmaz. Aynı zamanda biraz sabit görüşlüdür ve bu yüzden aslında iletişim kurulması da zordur. Bu yüzden ikisi arasında zaman zaman çok ciddi kopukluklar yaşanır. Ancak bu duruma katlanmanın tek bir yolu olabilir; aşk…

İkizler Kadını ile Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

Anlaşmazlıklar Yaşarlar

Evlilik hayatlarında ise bu ikili burcunun temel olarak birbirleri ile çok iyi anlaşmaları zordur. Akrep sert bir burç gibi görünse de duygusaldır. Evliyken, ikizler ise heyecan ve özgürlük peşindedir. Ayrıca sıkıya gelemez, özgürlüğüne düşkündür. Akrebin kıskançlığı ise bildiğimiz bir özelliğidir. Zaten iki burç evlenirse ikizlerin sürekli gezmesi ve sosyalleşmesi, partnerini kıskançlık krizine sokmaya yetecektir.

Güven Problemi Yaşarlar

Özellikle ikizler, eğer partnerinin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık krizlerine hazırlıklı olması gerekebilir, aksi takdirde güvensizlik hissettiğinde hayatı size zindan edecektir. Bu yüzden, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. Çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden bir aşk uyumu ve mutluluk yakalamaları oldukça zordur.

Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden zamanla uzaklaşmalarına ve ilişkiden kısa süre sonra sıkılmalarına neden olacaktır. Bundan dolayı uyumu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zordur. İlişkilerinin ilk başlarında iyi anlaşıyorlarmış gibi gözükseler bile bir süre sonra ilişkiler belirli bir zaman sonra monoton bir hal alacaktır. Bu ilişkide her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden zaman zaman birbirlerinden sıkılabilirler. Aslında bu iki burcun aşk yaşamaları oldukça zor olacaktır.

İkizlerin Dengesizliği Sorun Yaratır

Dengesiz tavırları akrep burcu erkeği kaldıramaz. Sadece gerçekten aşık olduğunda gözü hiç bir şey görmediğinde karşı tarafın da kendisini aynı şekilde sevmesini ister. Ancak ikizler burcu kadını sabah partnerine onu sevdiğin söylerken akşam çok soğuk davranabilir. Bu tarz dengesizlikler ilişkide sorun yaratabilir ancak gerçekten aşık olmuşsa bu konuda taviz vererek karşı tarafa müsamaha gösterebilir. Tabi nereye kadar dayanır onu bilemeyiz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.