Başak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

12.02.2016
Başak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

Aşık oldukları kadın için tüm engelleri aşabilecek olan bu koca yürekli koç erkeğine birkaç şey söyleyecek olursak, asla bu dünya tatlısı, sempatik mi sempatik başak kadınına onu anlamadığını söyleme. Asla! Öyle kafayı düşünmeye takmış bu eşsiz güzelin şu hayatta en son isteyeceği şey aşık olduğu adam tarafından anlaşılmamak olacak.

Zaten etrafında onu yeterince anlamayan kişiler var. Bari sen yapma, senden asla çok çok büyük şeyler istemeyeceği için, birkaç defa onun için bir şeyler yapmasını kulağına fısıldadığında, bunu yaparken oldukça utanacaktır onu sakın sakın geri çevirme. Aman gözünü seveyim. Şu dünyada onun gibi sevebilen kaç tane kadın kalmış olabilir ki sence bir hesap et!

Başak Kadını ile Koç Erkeği Aşk Uyumu

İyiyseniz o da iyidir

Zarif bir duruşu, bakımlı hali, titiz yaşamı ve hayata karşı tavrı ile dikkatleri üzerine çeken başak kadını, eğer inatçılığın sıradan bir tavra, mükemmeliyetçi anlayışın hayat felsefesine ve tutkunun da vücut bulmuş hali olan koçlar ile beraber olacak ise uyumları mümkündür fakat karşılıklı olarak bazı noktalar dikkate alınır ise.

Aşık olduğunuz koç erkeği her şeyi zamanında yapmaya son derece önem verdiği için aceleci, sabırsız ve heyecanlı yapısı karşısında gerekenden fazla şok tepkisi yaratabilirsiniz. Buna da hiç gerek yok bizce. Meseleler bitmez tabi ki ama şunu da bir kenara not etsek çok şık olur, bu adam çok tatlı dilli olabilir, sözünüzü de her zaman dinleyebilir fakat şunu bilin ki siz de çok tatlı dilli ve onun sözünü dinlediğiniz için o da öyledir. Azıcık yersiz bulacağı bir duruma sesinizi yanlışlıkla yükselteyim demeyin. Çok korkunç bir yüzü olduğunu da fark etmek istemezsiniz diye tahmin ediyoruz.

İkisi de üretkendir

Her iki burç da üretkendir ve birbirlerinin maddi konu da ihtiyaçlarını anlar. Başak kadını partnerinin fazla çalışmasından şikayetçi olmaz. Herhangi bir sorunda koç becerisi ile, partneri de analiz yeteneği ile sorunu çözebilirler. Başak burcu yardımsever bir yapıya sahiptir neye olursa olsun hemen koşar ve halleder.

Teşekkür beklemez çünkü bu başak kadınının içinden gelir. Koç erkeği ise partnerinin tam aksine gösterişli ve abartılı teşekkür bekler, çok hevesli ve parlak fikirlerle doludur. Fakat konu detay ve organizasyonsa oldukça yetersizdir. Başak kadını ise bu konularda çok yeteneklidir ve bu konuda yardım etmekten keyif alır.

Zıt yanlarını birbirlerini çeker

Bunun yanı sıra koç burcu gayet hevesli bir kişiliğe sahiptir fakat detayları her zaman unutur. Başak kadını da tam olarak burada devreye girebilir ve onu tamamlayabilir. Böylelikle tamamlayıcı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bazı zıtlıklar olsa da ki bu durum her ilişkide olur, uyumlu bir çift olabilirsiniz.

Koç erkeği, ateş elementi olduğundan oldukça heyecan verici bir sevgilidir. Başak kadını toprak elementidir. Bu ikili pek fazla uyumlu olmasa da birbirlerinin eksiklerini tamamladıkları zaman iyi anlaşan bir çift olabilirler. Bu iki burçta gayretlidir ve iş onlar için çok önemlidir. Yıldız haritasında koç erkeği 8. evinize yani para evine düşer, başak kadını ise onun 6. evine, yani iş hayatına düşer.

Birbirlerine sevgilerini hissettirmeleri gerekir

Koç erkeği daima mükemmeliyetçidir ve kusursuzluğu arar. Bulana kadar denemekten yılmaz. Kısaca inatçıdır da denilebilir. O vazgeçmeden sizin ondan vazgeçmeniz pek mümkün değil. Şeytan tüyü olduğundan tatlı dili ile kadınları etkisi altına alır hemen. Bu nedenle de size aşık olup olmadıklarından emin olmanız neredeyse imkansız. Annesine düşkün, duygusal fakat bunu asla belli etmez.

Karşısındaki kadına yüzde yüz güvenmeden kendisiyle alakalı hiçbir detay paylaşmaz. Garantici de denilebilir pekala. Başak kadını ile biraz yorucu bir aşk serüveni yaşarlar. Fakat her anı aksiyon, her anı sevgi ile geçer. Bu başakın veya koç’un farketmeksizin, sevgisini göstermesi ile oluşur. Oldukça uyumludurlar fakat hep tartışmalar yaşanır.

Koç erkeğine güven aşılamak, onu sevginize inandırmak oldukça zordur. İnatçılıkları sayesinde beraber kalmayı başarabilirler. Başak kadını sevgisini sonsuz sunar. Koç, içten içe inansa da asla belli etmez inandığını. Bu durum bir yandan hoşuna gider, bir yandan da bağlanmaktan korktuğu için bunu hissettirmez. İlk adımı o atar, ilişkiyi o başlatır fakat bu şekilde de davranan da yine kendisi olur.

Birbirlerini tamamlarlar

Güvensiz tavrı başak kadınını yıldırmaz. Bu nedenle de daha yoğun ve temeli olan bir aşkları olur. Başak kadınına ağır başlı kavramının tam anlamıyla yansıması da denilebilir. Ortam içinde çok muzip ve eğlenceli tipler olarak görünseler de, tavırları ve sohbet etme şekilleri ile kendilerine has bir saygınlık kazanırlar. Bu da onları özgün kılar.

İçi içine sığmayan, çılgın, eğlenceli, hayat dolu, ailesi ve dostları ile iyi ilişkiler kuran, inatçı, kusursuzluğu arayan bir yapıya sahiptir. Biri sade bir yaşamı severken diğeri tamamen şatafatlı bir hayat düşler. Bu nedenle çatışmalar hayatı yaşayış biçimi ile ilgili olmaktadır. Karşılıklı anlayış sağlanır ise çok uyumlu birer çift olurlar.

Dışarıdan bakıldığında anlaşılmaz ve karmaşık gelebilirler çoğu kişi için. Fakat, kendi içlerinde iyi anlaşırlar. İki dost olmayı her zaman başarırlar. Genellikle ayrılıkların ardından dost kalmak, çok az kişinin başarabildiği bir şey. Oysa bu ikili her daim dost kalabilme yeteneğine sahiptir.

Üstelik ilişki süresi boyunca da sadece sevgililik değil, iş, normal yaşam, evlilik ve özel konular gibi aklınıza gelebilecek birçok konuda farklılıkların bir araya gelmesinin bir örneğidirler. Uyuşmaz gibi görünen karakteristik özellikler, her iki burcu birbirine bağlar.

Detaycı ve istediğini elde etmekte üstüne yok

Başak kadını, gayet çekici özelliklere sahiptir. Genel itibari ile orta yada kısa boylu kadınlardır. Buna rağmen gösterişli kadınlar olabilirler. Keskin yüz hatları ve çekici gözleri ile büyülü bakarlar. Kişiliği bakımından sorumluluklarının farkında olan ve ilişkisine sahip çıkan bir yapıya sahiptir. Detaycı kişiliği ve hırslı yapısı ile bir erkeği baştan çıkarma özelliği oldukça etkilidir. Sadece yapmak istemesi bunun için yeterlidir. Titiz olması ve ev hayatına olan düşkünlüğü onu kesinlikle evlenecek kişiliğe sahip bir insan yapabilir. Paraya fazla önem vermez fakat yalandan da oldukça nefret eden bir yapısı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Koç erkeği ise çekici görünümleri ile dikkatleri üstüne çekmekten hiç vazgeçemez. Kendine olan özgüveni ve çekiciliği ile tüm kadınları baştan çıkarabilir. Bir ortamda onu fark etmemek neredeyse imkansızdır. Meraklı bir kişiliği ve otoriter bir yapısı vardır. Fakat özgürlüğüne aşırı derecede de düşkündür.

Kadın isterse karşılıklı uyumu yakalayabilirler

Bu burçların birbirine uyumu kuru fasulye ile pilavın uyumu kadar mümkün ve güzel bir uyumdur. Tamamen birbirine uyum sağlayan, leb demeden leblebiyi anlayan karşılıklı anlayışın olduğu burçtur. Çoğu astroloji yazı ve kaynaklarında pek ihtimal verilmese dahi, bu iki burcun uyumu gayet mümkündür. Özellikle başak kadını açısından. Eğer başak kadını ile koç erkeği bir araya gelirse gezegenlerin uyumu gözle görülür bir şekilde fark edilir.

Ne istediklerini tartıp ona göre hareket ederlerse karlı çıkarlar

Güzeller güzeli, prensesler gibi bir hayat yaşayan bir kadın ile son derece sadeliği seçen ve her şeyin ucuzuna kaçmayı bir şekilde başarabilme yeteneği olan partneri, bunu söylediğimiz için üzgünüz ama gerçekler acıdır. Ama o kadar da keskin bir zekaya sahip olan bir erkek hayal ettiğinizde acaba birlikte neler yaşayabilirler?

Hiç hesap kitap nedir bilmeden, nerede sabah nerede akşam olduğunun farkına varamayan çılgın mı çılgın bir kadın, ”kalbini” her şeyi en ince ayrıntısına kadar defterlere not ederek hesaplayan bir adama emanet edebilir mi? Aşırı mantıkla hareket eden bir adam, deli dolu tavırlı bir kadını yanında taşımak isteyebilir mi? İşte bütün bu sorulara hep birlikte bir yanıt aramaya çalışacağız.

Mantık devreye girerse iyi bir dost olurlar

”Ne zaman anlaşmış ki, kalp ile beyin?” cümlesi ile tam da bu beraberliğin tanımı yapmış sanki Teoman abimiz. Başak kadınlarına asla mantıksız olduklarını söylemeye cüret edemeyiz, yanlış anlaşılmasın. Bu durum sadece aşık oldukları zaman geçerlidir. Onun haricinde onların mantığına akıl sır ermez. Derken hesabı kitabı kuvvetli olan bu adamlara aşık olurlarsa, mantıklarına veda etmek zorunda kalmayabilirler.

Hem aşkı hem de mantığı bir arada götürebilirler ama çok dikkat etmeniz gereken hususlar da sizi bekliyor olacak maalesef ki. Mesela her zaman her konuda bir fikrinizin mutlaka olduğunu biliyoruz amma ve lakin erkeğinizin yanında onun gururunu incitecek cümleler kurmamaya iki kat daha dikkat etmelisiniz. Zira bir söyleyip bin ah işitirsiniz aman ha sakın ağzınızın tadını bozmayın.

Güvenmek için aşık olması gerek

İkili harika bir çift olmasalar da birbirlerini tamamlayıcı özellikleri bakımından oldukça iyi bir çift olabilirler. Koç erkeği gayet heyecanlı bir sevgili olabilir. Fakat daha önce başak burcu bazı tabularını yıkması gerekir. İki burç insanı da hırs düşkünü ve pes etmeyen kişiliğe sahiptir. Bu özellik uyumun bir göstergesidir. Bu durumun haricinde bu burcun erkeğinin çapkın bakışlarından sıkılabilir yada bu durum hoşuna gitmeyebilir. Fakat biraz sabırlı olup beklemek işe yarayacaktır. Çünkü bir koç, aşık olduğu ve sevdiği zaman gözü hiçbir şey görmeyecektir. Sadece biraz başak kadınının sabretmesi gerekecektir. Daha sonra bu ikili inanılmaz bir aşk yaşatacaktır.

Yan yana olduğunuzda benzerliklerden çok farklılıklar üzerinde durabilirsiniz

Ne bileyim işte, daha önce hiç öğrenme şansınızın olmadığı yeni yeni bilgiler ve bakış açıları yakalayabilirsiniz. İyi bir çift olmanın altın kurallarından biri de bu değil mi zaten. Sürekli birbirlerini geliştirmek. Her şeyin çok kısa sürede tükendiği şu zamanlarda siz asla birbirinizi çözememiş olmanın verdiği dinamizme hep şükredeceksiniz. Etrafınızdaki her gün aynı şeyleri paylaşan çiftlere de gizli gizli üzüleceksiniz kim bilebilir?

İyi arkadaş olmayı başardıkları için uyumlu çalışırlar

İş hayatında, iş arkadaşlarınız ile anlaşmak da önemlidir. Eğer doğru ve uyumlu bir iş arkadaşınız yok ise günlük rutin yaşamınızın çoğu sinir ve stresli geçer. Bu yüzden de aile, aşk yaşamınız dahi etkilenebilir. İşte bu noktada şunu belirtmek gerekir. Bu burçlara sahip bireyler, iş hayatında olumlu birliktelikler yaşar.

Başak burcu biraz üşengeç bir yapıya sahip olduğundan ve koç burcu da çabuk sinirlenen mükemmeliyetçi yapısı ile çatışabilir. Fakat bu uzun sürmez. Bir tarafın esprili yaklaşımı ile unutulur hemen. Peki bu burçların özel bir bağı olursa uyumları nasıl olur? Aşkta başarılı bir uyum yakalarlar mı? Evlilik uyumları nasıldır? Gibi sorular ile aklınız meşgul oluyor ise, mutlaka bunların ayrı ayrı değerlendirmelerini araştırın.

Başak Kadını ile Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Bu çiftin evliliğinde her iki tarafın da fedakarlık yapması gereken konular bulunmaktadır. Çok uyumlu bir çift olmasalar da birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahiptirler. Fakat evlilik yaşamlarında mutlu olabilmek için çok çaba sarf etmeleri gerekecektir. Koç erkeği evlilik hayatında gayet heyecanlı bir eştir. Fakat öncelikle evlilik sürecinde mutlu olabilmek için partnerinin bazı tabularını yıkması gerekmektedir. Her iki burç da hırslı kişiliklere sahiptirler ve kolay kolay pes etmezler. Bu özellikleri aralarındaki uyumun bir göstergesidir.

Aralarındaki bağı güçlendirmeliler

Başak kadını, evlilik yaşantısında sadakatlidir ve karşısındakinden de bunu bekler. Fakat koç erkeği onu çapkın bakışları ile adeta çileden çıkartır. Bu durumdan hiç hoşlanmaz. Evlilik yaşantılarında bu durum yüzünden aralarında tartışmalar yaşanabilir. Bu noktada bu kadınlar biraz sabırlı davranmalı ve partnerini kendine bağlamayı başarmalıdır. Çünkü koç erkeği aşık olursa gözü hiç kimseyi görmez. Başaklar bunu başarırsa, partneri onu çok mutlu edecek ve güzel bir evlilik yaşamları olacaktır.

İş yaşamlarında birbirlerine uyum sağlarlar

İki burç da iş hayatına önem vermekte ve iş yaşamlarında gayret göstermektedirler. Her ikisi de iş hayatına dalıp da birbirlerini ihmal edecek kişiliklere sahip değillerdir. Onlar için öncelikli olarak çocukları ve eşleri gelmektedir. Fakat koç erkeği zaman zaman iş yaşamında daha başarılı olmak adına ailesine daha az vakit ayırabilir. Bu durum partnerini olumsuz yönde etkilemez. Bu yönden de uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Evliliklerinde birbirlerinin eksiklerini tamamlamaya çalışırlar ise çok mutlu olacaklardır.

Maddi sorun yaşamazlar

İki burç da en üretken burçlar arasında yer almaktadır. Evliliklerinde birbirlerinin maddi açıdan ihtiyaçlarını anlayış ile karşılarlar. Mesela başak kadını partnerinin çok çalışmasından asla rahatsızlık duymaz. Hatta bu durum aksine hoşuna da gidebilir. Evliliklerinde herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında koç erkeği çözüm yeteneği ile eşinin de analiz etme yeteneği ile sorunu hemen çözebilirler. Bu nedenle tartışmaları uzun sürmez.

Başak kadını evleneceği kişinin mutlaka sabit bir geliri olmasını çok önemsemektedir. Fakat partneri bağımsız ve özgür yaşamayı sevdiğinden dolayı bu onun için çok da önemli bir kriter değildir. Eğer eşine çok aşık ise onu mutlu edebilmek için gerekirse özgürlüğünü hiçe sayarak düzenli bir iş sahibi olmayı kabul edebilir. Yani her şey aralarındaki aşka bağlıdır diyebiliriz.

Yardımsever yönleri ile öne çıkarlar

Başak kadını oldukça yardımsever bir kişilik yapısına sahiptir. Kimin neye ihtiyacı varsa hemen koşar ve elinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. Bunun karşılığında bir beklentiye girmez. Teşekkür edilmesini dahi beklemez çünkü o içinden geldiği için insanlara yardımcı olur. Fakat koç erkeği bunun tam tersine, karşı taraftan daima abartılı ve gösterişli teşekkürler bekler. Bu durumu partneri tuhaf karşılar ve anlayamaz. Fakat bu durum evlilik süreçlerini pek fazla olumsuz yönde etkilemeyecektir.

Birbirlerinin eksik yönlerini tamamlarlar

Koç erkeğinin her konuda parlak fikirler bulma yeteneği vardır. Fakat organizasyon ve detay konusunda oldukça eksiktir. Bu yeteneğini kullanamaz. Partneri bu noktada devreye girerek evlilik sürecinde tüm organizasyonları düzenler ve partnerinin parlak fikirlerini alarak hareket etmekten çok hoşlanır. Dolayısıyla bu konuda uyum içerisinde çalışırlar ise iyinin de daha iyisini yapabilirler.

Bu burcun erkeği hevesli ve heyecanlı bir kişiliğe sahip olmasına rağmen detayları önemsemez ve görmezden gelir. Başak kadını da partnerini detaycı yönü ile tamamlar. Mutlu bir evlilik yaşantısı sürebilirler fakat iki tarafın da birbirini tamamlamaya çalışması gerekmektedir. Farklı karakterleri olmasını zıtlık olarak düşünmemeli ve bu duruma olumlu taraftan bakmaları gerekmektedir.

Beklentileri ve istekleri farklıdır

Başak kadını her zaman prensesler gibi yaşamayı hayal eder ve evlilik sürecinde eşinin bunu kendisine hissettirmesini bekler. Koç erkeği her şeyin en ucuzu olsun isterken partneri ise her şeyin mükemmel olmasını ve lüks olmasını ister. Bu noktada ilişkilerini devam ettirebilmek için iki taraf da bazen yaşam tarzlarından ödün vermek zorunda kalabilir. Eğer çiftler birbirine anlayış ile yaklaşırsa bu sorunu da rahatlıkla aralarında çözüme kavuşturabilirler.

Mantık çerçevesinde hareket ederler

Başak kadını aşık olduğunda mantığını devre dışı bırakır ve tamamen kalbi ile hareket etmeye başlar. Evlilikleri boyunca tüm kararlarını kalbinin sesini dinleyerek alır. Fakat hesabı kitabı kuvvetli olan, olaylara mantığı ile yaklaşan koç erkeği ile bir ilişki yaşadıklarında ikisini bir arada yürütmeleri söz konusu olabilir. Böylece hem kalpleri hem de mantıkları ile gayet denge ve uyum içerisinde hareket ederler. Bu durum evliliklerine oldukça olumlu bir şekilde yansır. Evliliklerinde alacakları bütün kararlarda ortak hareket ederler ve mantıklı kararlar almaya özen gösterirler. Her iki taraf da asla benim dediğim olacak diye diretmez.

Evlilik yaşamlarında konuşma tarzı önemlidir

Başak kadını her konuda fikir beyan etmekten çok hoşlanır. Fakat evlilik süreçlerinde bazı konularda partnerinin düşüncelerini önemsemeyip, onun gururunu inciten sözler söylerlerse bu duruma koçlar asla tahammül edemez ve maalesef ki aralarında büyük bir soğukluk oluşur. Bu nedenle bu noktada daha dikkatli olması gerektiğini söyleyebiliriz. Başaklar her şeyi ilk yapmak, bu şekilde öne çıkmak ister. Fakat partneri bunun tam tersine her şeyin zamanında olması gerektiğine inanır ve zamanını bekler. Bu noktada eşinin aceleci ve sabırsız tavırları karşısında şok olabilir, bu yüzden kendini frenlemeli ve tatlı dili ile partnerini istediği şeyi yapmak için ikna edebilmelidir. Koç erkekleri tatlı dil ile konuşan kadınları asla geri çevirmezler.

Farklılıkları ile birbirlerini geliştirmeye çalışırlar

İki burç da evlilik süreleri boyunca benzer oldukları noktalar üzerinde değil de farklılıkları üzerinde durmalıdırlar. Birbirlerini farklı yönleri ile sürekli geliştirmeye çalışmalıdırlar. Bu evliliğin altın kuralıdır diyebiliriz. Her gün birbirlerinin farklı bir yönünü keşfetmeye çalışmalıdırlar. Bu sayede ilişkileri hep dinç kalacak ve asla ölmeyecektir.

Birbirlerine karşı ılımlı ve samimi olmalıdırlar

Başak kadını, eşine karşı zaman zaman alıngan tavır sergileyebilir. Bu durumlarda koç erkeğinin partnerine karşı daha ılımlı yaklaşmasını ve onunla sürekli iletişim halinde olmasını tavsiye ediyoruz. Bu evlilikte samimiyet en önemli noktadır. Her iki burç da birbirine karşı samimi tavırlar sergilemeli, açık ve net davranmalıdır. Böylelikle evlilik hayatları daha sağlıklı yürüyecektir.

Evliliklerinde Uyumlu ve Uyumsuz Oldukları Noktalar

Sosyal Yaşamları Farklıdır

Koç erkeğinin bir ilişkide en çok önemsediği konu sosyalliktir. Başak kadını ise partneri kadar sosyal yaşamında aktif değildir ve ev yaşamını önemsemektedir. Bu noktada aralarında bir uyumsuzluk söz konusu olsa da koç erkeği bu monotonluğun duvarlarını yıkabilir. Eğer partneri ile aralarındaki duygusal bağı her zaman güçlü tutarsa, bol aksiyonlu ve heyecanlı zamanlar geçirebilirler.

Başak kadını, her anında yanında olan, çocukları ve kendisi ile ilgilenen ve kendisini dışarı hayatından soyutlamış olan bir eş ister karşısında. Fakat birbirlerinin tam tersi özelliklere sahiptir. Gündüz hayatını daha çok severler, fakat partneri gece hayatından hoşlanmaktadır ve sürekli dışarı çıkma çabası içerisinde olacaktır. Bu durum aşırı derecede kıskanan başakların asla hoşuna gitmez. Evlilikleri bu noktada adeta bir çıkmaza girebilir. Çünkü özgürlüğünün kısıtlanmasından nefret eder. Hayatında tam bir ev erkeği olmasını isteyen başak kadını, biraz daha ılımı yaklaşmalıdır. Koç erkeği ise partneri ile konuşarak bir orta yol bulmalıdır. Aksi taktirde evlilikleri bu yüzden bile bitebilir.

Evlilik Süreçlerinde Romantizm Fazla Yaşanır

Bu evlilikte romantizm, en uç noktalarda yaşanacaktır. Her iki taraf da oldukça romantiktir. Bu durum evliliklerinin hiç ölmemesini sağlayacak ve onların aşkı hep taze kalacaktır. Özellikle koç erkeği, çok romantiktir, partnerini nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir, sevgisini her zaman hissettirir ve sürpriz yapmayı çok sever. Ayrıca zor aşık olur ama aşık olunca da gözü başka hiç kimseyi görmez. Bu nedenle tatlı dili ve güzel sürprizleri ile evlilik hayatında oldukça başarılıdır.

Partnerinden de klişe olmayan romantik sürprizler bekler. Başak kadını ise bu konuda da detaycı davranarak, partnerine hiç bir yerde görülmemiş sürprizler hazırlamaktan hoşlanır. Oldukça romantik bir kişilik yapısına sahiptir. Sürekli partnerini mutlu edebilmek için ne yapacağını düşünür. Özel günleri asla unutmaz. Dolayısıyla bu çift evlilik yaşantılarını romantizmin büyüsü ile daha da canlandırarak güzel bir yaşam sürdürürler.

Çocuklarına Yaklaşımları Benzerlik Gösterir

Öncelikle burcu kadını çok iyi bir anne olacaktır. Çocuklarını her zaman disiplinli bir yaşam tarzında yetiştirmeye çalışır. Onların giyimine ve öz bakımına karşı çok özen gösterir. Aynı şeyi partnerinden de bekler. Koç erkeği ise ilk başlarda eğlenceli ve sıcakkanlı bir baba olsa da ilerleyen zamanlarda çocuklarının meslek seçimine dahi karışacaktır. Yani bu çift çocuklarına karşı disiplinli, korumacı ve aynı zamanda çok ilgili tavırlar sergileyeceklerdir.

Her zaman çocuklarının yanlarında olmasını isteyen bu çift, onları kimseyle paylaşmaya dayanamayacaktır. Her ikisi de en fazla 2 tane çocukları olmasını ister. Onları tam anlamıyla yetiştirmek, iyi bir anne ve baba olmak isterler. Fakat çocuklarına sadece ebeveyn gibi davranmak değil, arkadaş gibi davranarak onların tüm isteklerine karşılık vermek isterler. Kısacası bu çiftin çocukları çok şanslıdır diyebiliriz.

İş Hayatı ve Ekonomi Konusunda Uyumludurlar

Koç erkeği zeki ve çalışkandır. Karşısına çıkan engeller ve baskılara onu asla etkilemez. O daima başarıya doğru hızlı adımlar ile ilerlemek ister. İş hayatında kendilerine hedefler koyarlar ve düşe kalka da olsa o hedeflerine ulaşana kadar çabalarlar. Sürekli lider olmak isterler ve yöneticilik basamaklarını bir bir çıkarlar. Fakat bu süreçte geç saatlere kadar çalışmayı sevdikleri için eşlerine ve çocuklarına daha az zaman ayırırlar. Başak kadını ise iş hayatında sorumluluk sahibidir. Ona verilen görevi tam anlamıyla yapmaya çalışır. Oldukça üretken bir kişiliktedir. Asla hazıra kaçmaz. Bu nedenle iş hayatında da oldukça başarılı olur. Fakat iş hayatına dalıp da eşini ve çocuklarını asla ihmal etmez.

Bu evlilikte başak kadını partnerinin çok çalışmasından asla şikayetçi olmayacaktır. Çünkü mükemmeliyetçi yapısı nedeniyle onlar her zaman eşlerinin başarılı olmasını isterler. Karşılarında daima çalışkan ve başarılı adamlar görmek isterler. Paraya önem veren bu kadın, her zaman lüks içinde yaşamak ister. Bu nedenle de eşinin çok çalışması gerektiğini bilir. Yani kısacası koç erkeğinin iş nedeni ile evine daha az zaman ayırması evliliklerini olumsuz yönde etkilemeyecektir.

Eğlence Hayatları Farklılık Gösterir

Şöyle bir düşünürsek eğlence hayatını kim sevmez ki? Elbette herkes gibi bu çift de eğlenmeyi sever. Fakat koç erkeğinin eğlence hayatına bakış açısı partnerinden biraz daha farklıdır. Onlar arkadaşları ile gezip eğlenmekten çok keyif alır. Gece hayatına daha fazla önem verir ve bu durum partnerinin pek de hoşuna gitmez. Çünkü o partnerinin eve zamanında gelen bir aile babası olmasını ister.

Arkadaşları ile değil de kendisi ve çocukları ile vakit geçiren bir eşe sahip olmak ister. Bu nedenle aralarında bir uyumsuzluk söz konusu olabilir. Fakat özellikle evliliklerinde çocuk sahibi olmaları koç erkeğini etkileyecek ve gece hayatını biraz daha kısıtlamasına sebep olacaktır. Bu durumda başak kadını biraz sabırlı olmalı ve tatlı dili, güler yüzü ile partnerini ev hayatına alıştırmaya çalışmalıdır.

Pekala Gelelim Hangi Tarafın Daha Şanslı Olacağına.

Eğer başak kadını size aşık olduğunu söylüyorsa zannediyoruz siz daha şanslı olan taraftasınız. Tabi ki sizin gibi centilmen bir erkeğin de ona şans getiremeyeceğini söylemiyoruz. Fakat yoğun, stresli bir hayatın eşiğindeyken haliyle bazen gücünüzün bittiğini hissettiğiniz anlar olabiliyor. Ama karşınızdaki kadın için aynı durum söz konusu bile değil. Aranızdaki bu fark neyse ki sizin hemen kendinizi toparlayıp partnerinize sonsuz uyum sağlayabilme yeteneğiniz ile çabucak kapanabiliyor. Aşık olduğunuz bu gözler sizin harekete geçmenizi sağlıyor. Ona hayatınızın sonuna kadar sadık kalın. Karar almanız gerekirken ve diğer pek çok konuda birlikte hareket etmek zorunda değilsiniz. Sizin kalpleriniz birbirine düğümlenmiş durumda ya o size yeter ”Aşk”sınız, ”Can”sınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.