Kahve Falında Dalga Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Dalga Görmek

Kahve falında dalga görmek, bolluğu ve bereketi simgeler. Çalışkan ve güçlükler karşısında yılmayan bir karakteriniz olduğuna ve çok kısa bir zaman içerisinde emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder. İnsanlar tarafından sevildiğiniz ve verdiğiniz kararların desteklendiği bir döneme gireceğinize dalalet eder.

Maddi anlamda bir süredir paranızı biriktirmeye çalıştığınıza ve yakında bu birikiminiz aracılığıyla gerçekleştireceğiniz hayallerinize dalalet olur. Yakın zamanda bir dostunuzun yardımıyla uzun süredir hayalini kurduğunuz bir geziyi gerçekleştireceğinize ve bu gezinin ardından ruhsal olarak doymuş bir şekilde yeni kararlar almaya hazırlanacağınıza işaret eder. Şu anda yaşadığınız hayatı gözden geçirip ileriye dönük doğru kararlar alacağınıza ve kendinizi geliştireceğinize yorulur. Yılların sizde biriktirdiği öfkeyi ve nefreti geride bırakarak hayatınıza girecek güzellikleri karşılamaya hazırlandığınız bir dönemin hemen öncesinde olduğunuzu gösterir.

Geçmişten beri sizinle olan eski bir kitabın yararını göreceğinize ve o kitaptan edindiğiniz bilgi sayesinde çok önemli birini etkileyeceğinize dalalet eder. Farkında olmadan sergileyeceğiniz bilgeliğiniz ile pek çok insanı kendinize hayran bırakacağınıza ve bu insanların gözünde yüksek bir konuma yerleşeceğinize yorulur.

Aşk Hayatı

Bir süredir aşk hayatınıza gerekli özeni göstermediğinize ancak artık hayatınızda size destek olacak birini istediğinizi dalalet eder. Bu isteğinizi dillendirmeye başlamanızın ardından yakın bir arkadaşınızın partneri aracılığıyla biriyle tanışacağınıza ve o kişiden ilk görünüşte etkileneceğinize işaret eder. Bu kişinin büyük güven problemleri yaşadığı bu sebeple de ilk etapta sizin ilginize karşılık vermeyeceği anlamına gelir. Ancak pes etmez ve size güvenmenizi sağlarsanız biraz uğraşmanızın ardından size kalbini açacağına dalalet eder.

Hayatınızda biri bulunuyorsa önünüzdeki birkaç haftalık dilimde partnerinizin ailesinden kaynaklanan birtakım sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Özellikle evlilik öncesi dönemdeyseniz bu sorunların sizin kafanızda ilişkinizi sorgulamanıza neden olabileceği şeklinde tabir edilir. Ancak pozitif kalmanız gerektiği ve atlatılamayacak kadar büyük olduğunu düşündüğünüzün sorunlarınızın bile kısa sürede çözüleceğine dalalet eder.

Çok yakın bir dostunuzun evliliği veya ilişkisiyle ilgili yaşadığı sorunlar için size danışacağı anlamına gelir. Bu noktada tarafsız olur ve elinizden geldiğince dostunuza yardımcı olursanız ilişkisini kurtarmasında büyük rol oynayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu yardımınız için dostunuzun size edeceği teşekkür ve hayır duasının kendi ilişkiniz üstünde bir koruma kalkanı görevi görerek partnerinizle mutluluğunuzu koruyacağına işaret eder.

Para

Uzun süredir yaptığınız maddi birikimlerinizin karşılığını göreceğinizin habercisidir. Çevrenizdeki çoğu insanın maddi olarak sıkıntılı olacağı bir döneme gireceğine ancak sizin yaptığınız birikimler sayesinde bu süreçten etkilenmeyeceğinize yorulur. Parasal anlamda üstün bir zekanız olduğuna ve doğru yatırımın nereye yapılması gerektiğini bildiğinize işaret eder. Ekonomik anlamda sıkıntılı dönemin bitmesiyle birlikte etrafınızdaki insanlar kendilerini maddi olarak toparlanmaya çalışırken sizin doğrudan ileriyle yönelik karlı kararlar alacağınız anlamına gelir.

Yakın zamanda yaşlı bir kadına karşı gerçekleştireceğiniz yardımı işaret eder. Bu kişiye yardım ettikten sonraki birkaç gün içerisinde bir haber alacağınıza ve bu haberin ardından uzun süredir ödemeyi ötelediğiniz iki küçük borcunuzu kapatacağınız anlamına gelir. Bu borçları kapanmanızın ardından büyük bir fırsat yakalayacağınıza ve yurt dışında gelecekteki bütün sermayenizi karşılayabilecek güçte olan bir yatırım yapacağınıza yorulur.

Uzun süredir tanıdığınız bir dostunuza parasal yardımda bulunacağınıza dalalet eder. Bu kişinin daha sonrasında borcunu ödemek isteyeceği ancak sizin bunu kabul etmeyeceğiniz anlamına gelir. Bu kişiyi borcunu ödemesi için bir çalışan olarak yanınıza alırsanız gelecekte birlikte büyük işler başaracağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Daha önce hayatını kaybetmiş bir aile büyüğünüzden kalan yüklü miktarda paranın habercisidir. Bu paranın varlığının öğrenilmesiyle birlikte aile içerisinde oluşması mümkün sorunlar anlamına gelir. Herkes kendi hakkına düşünden daha fazlasını isteyip sizin hakkınızı da almaya uğraşsa da içinizi ferah tutmanız gerektiğine, hak ettiğiniz paranın size geleceğine işaret eder.

Ailenizde sizden birkaç yaş daha büyük bir erkeğin evleneceğine dalalet eder. Bu kişinin evliliği sizi ve ailenizi ilk etapta mutlu etmese de gelecekte evlendiği kişinin ne kadar hayırlı bir kimse olduğunu anlayacağınız anlamına gelir. Bu evlilikte birlikte aileye yeni katılan kişinin hanenize de yardımı dokunacağına ve maddi veya manevi fark etmeksizin size destek çıkacağına yorulur.

Yakın çevrenizde bulunan ve size karşı farklı bir ilgisi bulunan dosta işaret eder. Bu kişinin uzun zamandır size karşı hislerinin bulunduğu ancak sizden bir karşılık beklemeyeceği anlamına gelir. Bu kişinin ilgisine karşılık vermeseniz bile hayatınız boyunca size belli etmese de değer vermeye devam edeceğine ve sizi koruyup kollayacağına dalalet eder.

İş ve Kariyer

Sahip olduğunuz iş yerinin veya çalıştığınız yerin sektörünüzde büyük bir sıçrama gerçekleştireceği anlamına gelir. Bu sıçramanın özellikle sizin çalışkanlığınız sayesinde gerçekleşeceğine ve bunun karşılığını çok kısa sürede gerçekleşecek maddi yükseliş olarak alacağınıza işaret eder. Özellikle iş çevrenizde bulunan sizinle aynı pozisyonda bir kişinin sizi kıskandığı ve sizden yükseğe çıkmak için çabaladığına dalalet eder. Ancak bu kötü niyetli kişi karşısında kalbinizi ferah tutmanız gerektiğine çünkü sizin emeğinizin onun kötücül planlarından her zaman daha üstün geleceğine yorulur.

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız oldukça şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Uzun süredir yaptığınız birikimi birkaç ay içerisinde oldukça karlı bir şekilde değerlendireceğiniz ve büyük bir yatırım gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Bu birikim sayesinde çok az borcun altına gireceğinize ve kısa sürede kara geçeceğinize dalalet eder.

Şu anda başka birinin altında çalışıyorsanız çok kısa sürede üstünüzün üstü konumuna yükseleceğinize yorulur. Uzun süredir terfii almadığınız ancak beklediğiniz terfinin kısa sürede gerçekleşerek sizi hayal ettiğinizden daha yükseklere çıkaracağına işaret eder. Bu dönemde özellikle partnerinizin ve yakın bir dostunuzun desteğiyle ilerleyeceğinize ve hata yapmadan görevinizi en doğru şekilde yerine getireceğinize dalalet eder.

Sağlık

Önünüzdeki birkaç gün içerisinde iskelet sistemiyle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Günlük hayatınızda daha başarılı olmak için büyük yükler altına girmenizin üzerinizde fiziki olarak da etkiler doğurduğuna işaret eder. Yakın zamanda özellikle bel bölgenizde ve omurganızda yoğunlaşacak kas ağrılarına dalalet eder. Kendinizi fazla stres altına sokmaz ve taşıyamayacağınız yüklerin altına girmeye çalışmazsanız kısa sürede eski halinize döneceğinize yorulur.

Güçlü kişiliğinize bağlı olarak güçlü ve sağlam bir bünyeniz olduğuna dalalet eder. Yakın dönemde stresli günlerinizin sona ermesiyle birlikte sağlık açısından da verimli ve güzel bir sürece gireceğinize işaret eder. Bu dönemde özellikle saçlarınızın ve cildinizin sağlıkla parlayacağına ve sizin kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacağına yorulur.

Sağ elinizin işaret parmağıyla ilgili kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza dalalet eder. Fazla kullanıma bağlı olarak gerçekleşecek bu eklem ağrısını ciddiye almanız gerektiğine ve kendinize dinlenmeniz için izin vermeniz gerektiğine işaret eder. Korkulması gereken bir durum olmadığı, uygun tedavinin ardından birkaç hafta içerisinde iyileşeceğine yorulur.


 

Kahve Falında Deniz Dalgası Görmek

Fikir ve görüşleri ile sizi etkisi altına almayı başaran birisinin varlığına dalalettir. Neredeyse hayranlıkla takip ettiğiniz ve her sözünü dinlediğiz bu insan sizin hayatınıza yön veriyor bile denilebilir. Bu aralar dikkat edeceğiniz nokta ise bu insanın bazı konularda yanılma payının olabileceğidir. Sizin sevdiğiniz insanlar ile aranızı açmanıza sebep olabilecek davranışlar sergileyebileceği için karakterinizi ortaya koymanızın zamanı gelmiş demektir. Unutmayın ki hiçbir fikir sizden daha önemli olamaz ve sizin de bir düşünce altyapınız var. Yeri geldiği zaman öz güven içerisinde kendi görüşlerinizi söyleyebilirsiniz.

Fazlasıyla nazik olacağınız bir haftaya girdiğinizi işaret eder. İçerisinde bulunduğunuz bu ruhsal durum ile kimseyi kırmak istememeniz çok normal fakat kendinizi ezdirmemeye özen göstermelisiniz. Siz alttan aldıkça tepenize çıkmaya çalışan arsız kişilere tahammül göstermek zorunda değilsiniz. Ayrıca fal tabağında beliren dalga sembolü her konuyu espriye vuran, ciddiyetten uzak ve yılışık bir akrabayı da işaret etmektedir. Uzak kalınması mümkün olmayan bu akraba sizi beklemediğiniz bir ortamda zor duruma sokabilir hazırlıklı olun.

Son zamanlarda hedeflerinizi yükselterek ikinci bir üniversite okuma planları yapıyorsunuz fakat ailenizi ihmal etmekten de çok korkuyorsunuz. Eşinizle yapacağınız konuşmalar sırasında onun size büyük destek olduğunu göreceksiniz. Elinizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmediniz. Azminiz sayesinde çok başarılı ve rahat bir ömür süreceksiniz. Tabii bu başarıda eşinizin payı da oldukça büyük.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Deniz

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.