Kahve Falında Dalga Görmek

28.09.2015
Kahve Falında Dalga Görmek

Kahve falında dalga görmek, fal sahibinin kardeşleri veya akrabaları ile olan dargınlığa son vermesi ve barışması gerektiği anlamına gelir. Kişinin ruhsal olarak hissettiği sıkıntıların üzerinden kalkacağına, aşılması zor zannettiği olayları aşacağına işaret eder. Kazanç, rahatlık ve barış demektir.

Aşk Yorumu

Bir süredir aşk hayatınıza gerekli özeni göstermediğinize ancak artık hayatınızda size destek olacak birini istediğinizi dalalet eder. Bu isteğinizi dillendirmeye başlamanızın ardından yakın bir arkadaşınızın partneri aracılığıyla biriyle tanışacağınıza ve o kişiden ilk görünüşte etkileneceğinize işaret eder. Bu kişinin büyük güven problemleri yaşadığı bu sebeple de ilk etapta sizin ilginize karşılık vermeyeceği anlamına gelir. Ancak pes etmez ve size güvenmenizi sağlarsanız biraz uğraşmanızın ardından size kalbini açacağına dalalet eder.

Hayatınızda biri bulunuyorsa önünüzdeki birkaç haftalık dilimde partnerinizin ailesinden kaynaklanan birtakım sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Özellikle evlilik öncesi dönemdeyseniz bu sorunların sizin kafanızda ilişkinizi sorgulamanıza neden olabileceği şeklinde tabir edilir. Ancak pozitif kalmanız gerektiği ve atlatılamayacak kadar büyük olduğunu düşündüğünüzün sorunlarınızın bile kısa sürede çözüleceğine dalalet eder.

Çok yakın bir dostunuzun evliliği veya ilişkisiyle ilgili yaşadığı sorunlar için size danışacağı anlamına gelir. Bu noktada tarafsız olur ve elinizden geldiğince dostunuza yardımcı olursanız ilişkisini kurtarmasında büyük rol oynayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu yardımınız için dostunuzun size edeceği teşekkür ve hayır duasının kendi ilişkiniz üstünde bir koruma kalkanı görevi görerek partnerinizle mutluluğunuzu koruyacağına işaret eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun süredir yaptığınız maddi birikimlerinizin karşılığını göreceğinizin habercisidir. Çevrenizdeki çoğu insanın maddi olarak sıkıntılı olacağı bir döneme gireceğine ancak sizin yaptığınız birikimler sayesinde bu süreçten etkilenmeyeceğinize yorulur. Parasal anlamda üstün bir zekanız olduğuna ve doğru yatırımın nereye yapılması gerektiğini bildiğinize işaret eder. Ekonomik anlamda sıkıntılı dönemin bitmesiyle birlikte etrafınızdaki insanlar kendilerini maddi olarak toparlanmaya çalışırken sizin doğrudan ileriyle yönelik karlı kararlar alacağınız anlamına gelir.

Yakın zamanda yaşlı bir kadına karşı gerçekleştireceğiniz yardımı işaret eder. Bu kişiye yardım ettikten sonraki birkaç gün içerisinde bir haber alacağınıza ve bu haberin ardından uzun süredir ödemeyi ötelediğiniz iki küçük borcunuzu kapatacağınız anlamına gelir. Bu borçları kapanmanızın ardından büyük bir fırsat yakalayacağınıza ve yurt dışında gelecekteki bütün sermayenizi karşılayabilecek güçte olan bir yatırım yapacağınıza yorulur.

Uzun süredir tanıdığınız bir dostunuza parasal yardımda bulunacağınıza dalalet eder. Bu kişinin daha sonrasında borcunu ödemek isteyeceği ancak sizin bunu kabul etmeyeceğiniz anlamına gelir. Bu kişiyi borcunu ödemesi için bir çalışan olarak yanınıza alırsanız gelecekte birlikte büyük işler başaracağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Daha önce hayatını kaybetmiş bir aile büyüğünüzden kalan yüklü miktarda paranın habercisidir. Bu paranın varlığının öğrenilmesiyle birlikte aile içerisinde oluşması mümkün sorunlar anlamına gelir. Herkes kendi hakkına düşünden daha fazlasını isteyip sizin hakkınızı da almaya uğraşsa da içinizi ferah tutmanız gerektiğine, hak ettiğiniz paranın size geleceğine işaret eder.

Ailenizde sizden birkaç yaş daha büyük bir erkeğin evleneceğine dalalet eder. Bu kişinin evliliği sizi ve ailenizi ilk etapta mutlu etmese de gelecekte evlendiği kişinin ne kadar hayırlı bir kimse olduğunu anlayacağınız anlamına gelir. Bu evlilikte birlikte aileye yeni katılan kişinin hanenize de yardımı dokunacağına ve maddi veya manevi fark etmeksizin size destek çıkacağına yorulur.

Yakın çevrenizde bulunan ve size karşı farklı bir ilgisi bulunan dosta işaret eder. Bu kişinin uzun zamandır size karşı hislerinin bulunduğu ancak sizden bir karşılık beklemeyeceği anlamına gelir. Bu kişinin ilgisine karşılık vermeseniz bile hayatınız boyunca size belli etmese de değer vermeye devam edeceğine ve sizi koruyup kollayacağına dalalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Sahip olduğunuz iş yerinin veya çalıştığınız yerin sektörünüzde büyük bir sıçrama gerçekleştireceği anlamına gelir. Bu sıçramanın özellikle sizin çalışkanlığınız sayesinde gerçekleşeceğine ve bunun karşılığını çok kısa sürede gerçekleşecek maddi yükseliş olarak alacağınıza işaret eder. Özellikle iş çevrenizde bulunan sizinle aynı pozisyonda bir kişinin sizi kıskandığı ve sizden yükseğe çıkmak için çabaladığına dalalet eder. Ancak bu kötü niyetli kişi karşısında kalbinizi ferah tutmanız gerektiğine çünkü sizin emeğinizin onun kötücül planlarından her zaman daha üstün geleceğine yorulur.

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız oldukça şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Uzun süredir yaptığınız birikimi birkaç ay içerisinde oldukça karlı bir şekilde değerlendireceğiniz ve büyük bir yatırım gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Bu birikim sayesinde çok az borcun altına gireceğinize ve kısa sürede kara geçeceğinize dalalet eder.

Şu anda başka birinin altında çalışıyorsanız çok kısa sürede üstünüzün üstü konumuna yükseleceğinize yorulur. Uzun süredir terfii almadığınız ancak beklediğiniz terfinin kısa sürede gerçekleşerek sizi hayal ettiğinizden daha yükseklere çıkaracağına işaret eder. Bu dönemde özellikle partnerinizin ve yakın bir dostunuzun desteğiyle ilerleyeceğinize ve hata yapmadan görevinizi en doğru şekilde yerine getireceğinize dalalet eder.

Sağlık Yorumu

Önünüzdeki birkaç gün içerisinde iskelet sistemiyle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Günlük hayatınızda daha başarılı olmak için büyük yükler altına girmenizin üzerinizde fiziki olarak da etkiler doğurduğuna işaret eder. Yakın zamanda özellikle bel bölgenizde ve omurganızda yoğunlaşacak kas ağrılarına dalalet eder. Kendinizi fazla stres altına sokmaz ve taşıyamayacağınız yüklerin altına girmeye çalışmazsanız kısa sürede eski halinize döneceğinize yorulur.

Güçlü kişiliğinize bağlı olarak güçlü ve sağlam bir bünyeniz olduğuna dalalet eder. Yakın dönemde stresli günlerinizin sona ermesiyle birlikte sağlık açısından da verimli ve güzel bir sürece gireceğinize işaret eder. Bu dönemde özellikle saçlarınızın ve cildinizin sağlıkla parlayacağına ve sizin kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacağına yorulur.

Sağ elinizin işaret parmağıyla ilgili kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza dalalet eder. Fazla kullanıma bağlı olarak gerçekleşecek bu eklem ağrısını ciddiye almanız gerektiğine ve kendinize dinlenmeniz için izin vermeniz gerektiğine işaret eder. Korkulması gereken bir durum olmadığı, uygun tedavinin ardından birkaç hafta içerisinde iyileşeceğine yorulur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.