Kahve Falında Dalga Görmek

Kahve Falında Dalga Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.414 kez okundu.

Kahve falında dalga görmek, hayatınızda bir takım hızlı değişikliklerin ve çalkantıların yaşanacağına işarettir. Eğer geniş ve aralıklı dalgalar varsa sizi yıkmak isteyen insanlar olduğu ancak bu insanların size her saldırışında toparlanmak için vaktinizin olacağını gösterir. Ancak dalgalar daha ince ve sık görünüyorsa size zarar vermek isteyen insanların daha kısa aralıklarla hamle yapacaklarını ancak bu hamlelerin sizi ciddi anlamda etkilemeyeceğini gösterir. Zor zamanlardan sonra gelecek ferah zamanların habercisidir.

Uzun ve yoğun bir çalışma temposundan sonra gelecek güzel bir tatilin habercisidir. Çektiğinizin sıkıntıların asla karşılıksız kalmayacağının; mutlaka emeklerinizin karşılığını alacağınızın müjdecisidir. Eğitimi devam edenler için zor ancak sonu güzel olan uzun bir sınav dönemine işaret eder. Ailenizin içinde eşler, çocuklar ya da ebeveynler arasında yakın zamanda bir takım anlaşmazlıklar çıkabilir. Ancak bu anlaşmazlıklar fazla uzun sürmeyecek ve rutin huzurlu ortama geri dönülecektir. Yıllardır devam eden ilişkinizde bir takım problemler ortaya çıkabilir; bu durumda ilişkinizin köklü olması ve birbirinizi iyi tanımanız büyük önem taşıyacaktır.

İçine ata ata büyüttüğün bazı konuları erkek arkadaşınla paylaşarak ufak çapta bir rahatlama yaşayacaksın. Onun bakış açısı sayesinde bazı olaylara yeniden anlamlar yüklemek hoşuna gidecek. Bu sayede de ailenle ilgili bazı sorunların çözümünü kolay yoldan bulmuş olacaksın. İstediğin bir eşyaya çok yakında sahip olacağın için heyecan içindesin. Yarın bir kısmetin var.

Kahve Falında Deniz Dalgası Görmek

Fikir ve görüşleri ile sizi etkisi altına almayı başaran birisinin varlığına dalalettir. Neredeyse hayranlıkla takip ettiğiniz ve her sözünü dinlediğiz bu insan sizin hayatınıza yön veriyor bile denilebilir. Bu aralar dikkat edeceğiniz nokta ise bu insanın bazı konularda yanılma payının olabileceğidir. Sizin sevdiğiniz insanlar ile aranızı açmanıza sebep olabilecek davranışlar sergileyebileceği için karakterinizi ortaya koymanızın zamanı gelmiş demektir. Unutmayın ki hiçbir fikir sizden daha önemli olamaz ve sizin de bir düşünce altyapınız var. Yeri geldiği zaman öz güven içerisinde kendi görüşlerinizi söyleyebilirsiniz.

Fazlasıyla nazik olacağınız bir haftaya girdiğinizi işaret eder. İçerisinde bulunduğunuz bu ruhsal durum ile kimseyi kırmak istememeniz çok normal fakat kendinizi ezdirmemeye özen göstermelisiniz. Siz alttan aldıkça tepenize çıkmaya çalışan arsız kişilere tahammül göstermek zorunda değilsiniz. Ayrıca fal tabağında beliren dalga sembolü her konuyu espriye vuran, ciddiyetten uzak ve yılışık bir akrabayı da işaret etmektedir. Uzak kalınması mümkün olmayan bu akraba sizi beklemediğiniz bir ortamda zor duruma sokabilir hazırlıklı olun.

Son zamanlarda hedeflerinizi yükselterek ikinci bir üniversite okuma planları yapıyorsunuz fakat ailenizi ihmal etmekten de çok korkuyorsunuz. Eşinizle yapacağınız konuşmalar sırasında onun size büyük destek olduğunu göreceksiniz. Elinizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmediniz. Azminiz sayesinde çok başarılı ve rahat bir ömür süreceksiniz. Tabii bu başarıda eşinizin payı da oldukça büyük.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git