Kahve Falında Deniz Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Deniz Görmek

Kahve falında deniz görmek, fal sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin mücadelesinden vazgeçmemesi gerektiğine ve emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder. Fal sahibinin huzurunu kaçıran konuların son bulacağına ve hayırlı bir nasip ile karşılaşacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Aşk hayatındaki gelişmeler bomba gibi geliyor. Uzun zamandır kalbiniz boş gibi görünüyor. Bu boşluğu dolduracak birini henüz bulamamış olmak sizi hayli üzüyor olabilir. Ancak artık üzüntülere yer yok, geçmişi geride bırakıp geleceğe bakma zamanı geldi. Sizin için her şey çok daha güzel olacak. Bu dönem kalbinizin sesini daha çok dinleyin ve sizin için ne planladığını görün. Planları oldukça romantik ve sevgi dolu. Kişinin her zaman yanında olarak destek olarak içini ısıtacak bir aşkın yakın zaman içerisinde karşısına çıkacağına işaret eder. Bu kişi uzun zamandır gördüğünüz en temiz kalpli ve hoş kişi olacak. İlk gördüğünüz an sizin için geldiğini anlayacaksınız ve gerçek aşkı bulmanın heyecanını tadacaksınız. Bundan sonraki günlerde geçmişe üzülmek olmayacak, hep önünüze baktığımız için mutluluğu daha hızlı bir şekilde bulacaksınız.

Kahve falı yorumcularına göre aşk yaşadığınız kişi sizi her zaman el üstünde tutacak, üzüntülerinize ve sevinçlerinize ortak olacak, güzel sürprizler ile sizi heyecanlandıracak ve en önemlisi sizi çok değerli hissettirecek. Böyle biri ile tanıştığınız için hep şükredeceksiniz, onu kaybetmemek için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz ancak kaybetme gibi bir ihtimaliniz olmayacak çünkü bu kişi size ölümüne bağlanacak gibi görünüyor.

Para Yorumu

Yaşadığınız tüm parasal sıkıntılar son bulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Hayat boyu hep sıkıntı çekmiş gibi görünüyorsunuz. Ne zaman bir şey almak isteseniz hep iki defa düşünmeniz gerekmiş. Ekonomik sıkıntılar sizi epey yormuş ve yıpratmış. Ancak bundan sonra eskisi kadar düşünmenize ve yorulmanıza gerek kalmayacak gibi görünüyor çünkü maddi anlamda çektiğimiz tüm zorluklar son bulacak. Bu dönem sabırlı olmanız çok önemli aksi halde başarıya giden önemli fırsatları tekmeleyebilirsiniz. Sabırlı bir şekilde işlerinizin nasıl ilerlediğini görün ve daha nasıl gelişirim diye araştırma yapın. Eğer bu potansiyelle devam ederseniz hayatınız boyunca hiç para sıkıntısı çekmek zorunda kalmazsınız.

Bu dönem şans sizinle beraber, bunu iyi değerlendirin. Parayı buldum deyip fazla harcama yapayın ve birikim yapmaya bakın. Birikim gelecekte rahat etmeniz için çok önemli bir adım olacaktır.  Ayrıca çevrenizdekilerin gözlerine de çok dikkat edin. Sizi düşürmek isteyen insanlar çevrenizi her an sarabilir. Bu dönem dost kazığı ile tanışabilirsiniz. Para ile insanların nasıl değiştiğine şahitlik edebilirsiniz. Ancak üzülmeyin, kimi güvenip güvenmemeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız ve ona göre davranacaksınız. Bu dönem sizin için epey öğretici geçecek gibi görünüyor. Maddi anlamda rahatlık sürecek.

Sağlık Yorumu

Yaşadığınız tüm sağlık problemleri bu dönem son bulacak çünkü yeni bir hayata adım atıyorsunuz. Bu dönem daha rahat ve temiz hissedeceksiniz. Yaşadığınız sağlık sıkıntıları son bulunca üstünüzden kocaman bir yük kalkacak ve bu hafiflemeyle kuş gibi olacaksınız. Özellikle geçen aylarda durmadan hastanede olmanız, ilaç kullanmanız sizi epey yıpratmış gibi görünüyor. Bu yıpranmayı da sosyal etkinliklere katılarak atlatabilirsiniz. Bu süreçte aileniz ve dostlarınız hep yanınızda olacak ve sizi destekleyecekler. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz ve sevdiğiniz insanlar tarafından sevildiğiniz, değer gördüğünüzü hissetmek sizi çok duygulandıracak.

Bu süreci oldukça sulu göz halinde geçirebilirsiniz. İnişli çıkışlı bir dönem atlattığınız için duygu boşalmaları olabilir. Bir süre daha ilaç kullanmanız gerekebilir ancak bu ilaçlar hafif ve daha kısa süreli kullanılacak gibi görünüyor. Kendinizi asla salmayın, sağlığım yerine geldi deyip, sağlıksız bir hayata giriş yapmayın. Bu eski günlere geri dönmenize neden olabilir. Olabildiğince dikkatli olun ve kendinize özel bir beslenme programı ayarlayın. Doktorunuz sizi bu süreçte yönlendirebilir, nasıl bir program hazırlamalısınız fikir verebilir ve rahatlamanız için iyi olduğunuzu söyleyebilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aileniz ile yaşadığınız tüm sıkıntılar bitecek ve yeniden aile olabilmenin tadını çıkartacaksınız. Zorlu ve üzgün dönmeler geçirmiş olabilirsiniz. Aile ile arada mesafe olması ve küslük sizi psikolojik anlamda epey yıpratmış olabilir. Bu normal bir durum ancak bundan sonrası daha önemli bir süreç. Aileniz ile barışma ilk adımını siz atacaksınız gibi görünüyor. Bu ruhsal sıkıntıdan ve aile özleminden kurtulmak için yapacağınız en mantıklı hareket bu olacaktır. Aile sevgisi özlemi içinizi yemiş bitirmiş ve artık dayanamaz bir hal almışsınız. Böyle konularda gururun da pek bir önemi olmadığını anlamak oldukça önemli.

Burada ne kadar olgun ve erdemli biri olduğunuz ortaya çıkıyor. Bencilce davranışlar sergilememek herkes için daha doğru bir karar olacaktır. Bundan sonra aileniz ile geçireceğiniz mutlu günler sizi bekliyor.  Beraber geçiremediğiniz günlerin acısını gezerek, sohbet ederek, gülerek ve ağlayarak çıkaracaksınız ve birbirinizi aslında ne kadar çok sevdiğinizi ve özlediğinizi o an anlayacaksınız. Hayatın kötü oyunları arasında kaybolmuşken kavuşulan aile şefkati sizi çok daha iyi biri yapacak. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. Hatta ani bir karar ile ailenizin yanına taşınmak isteyebilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde ilerlemiyor gibi hissediyorsunuz gibi görünüyor. Bunun nedeni yaşadığınız bazı sıkıntıların ve çalışma ortamındaki bazı kişilerin tutumlarının işinize yansımış olması olabilir. Verimli bir iş çıkarmak için çok çabalamışsınız ancak odaklanamadığınız için başarılı olamamışsınız. Başarıya çok yakınsınız hatta bu dönem yaşadığınız tüm iş sıkıntılarından kurtulup daha verimli bir çalışan haline gelebilirsiniz. Hatta kısa sürede terfi bile alabilirsiniz. Tüm bunlar sizin elinizde. Kariyerinizde ilerlemek ve adınızı daha çok kişiye duyurmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit, sabırlı bir şekilde ilinize odaklanmaya çalışmak ve kendinizi daha nasıl geliştirebilirsiniz bunu çözmek. Ondan sonra gerisi gelecek ve iş yerinin gözde çalışanı haline geleceksiniz.

Kariyerinizi çok sevdiğiniz görünüyor. İş yerinde yaşanan tatsız olaylar sizi işinizden soğutmamış sadece insanlardan uzaklaşmış. Kendinize yeni bir arkadaş ortamı kurmaya bakın, iş yerinde sizinle aynı kafada olan mutlaka insanlar vardır. Yeni insanlar ruh halinize çok iyi gelecektir ve veriminizi arttıracaktır. Verimli bir çalışan olduğunuzda patronunuz tarafından daha çok beğenilen bir çalışan olabilirsiniz. Rekabet içinde kaybolmayın, rekabeti yenmeye çalışın. Kısa bir süre içinde anlaşamadığımız çalışma arkadaşlarınızdan biri işi bırakabilir, başka bir yere geçebilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.