Kahve Falında Deniz Görmek

Kahve Falında Deniz Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.145 kez okundu.

Kahve falında deniz görmek rahatın, huzurun ve sakinliğin habercisidir. Son zamanlardaki sosyal çevreniz hakkında da bilgi verir. Son zamanlarda etrafınızda çok fazla düşman ya da rakip olabilir. Bu kişiler karşısında geri kalmamak için daha çok çalışmanız gereken bir döneme gireceksiniz demektir.

Bu dönemlerde enerji iniş çıkışı yaşayabileceğinizi gösterir. Yeni iş teklifleri alacağınızın ve bu fırsatı mümkün olan en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğinin habercisidir. Eğitim hayatınız özellikle de üst düzey öğrenim görüyorsanız akademik hayatınızın başarılı geçeceği bir dönem başlayacak demektir. Karşılıklı ilişkilerinizde daha yapıcı ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkiler konusunda ısrarcı tavırlarınız karşınızdaki kişilerin sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bu nedenle bu huydan bir an önce vazgeçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Zayıf noktalarınızın farkına vararak bu noktalarda daha güçlü olmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınıza da etki eden bir semboldür. Bu anlamda aşk hayatınızda kaygı ve endişelerden arınmanız gerektiğini söyler. Kendinizi daha güzel şeyler düşünmeye yönlendirmelisiniz. Aksi halde ilişki hayatınızda sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Daha huzurlu olmak için hayata bakış açınızı biraz değiştirmenizde fayda var. Hırsınız, öfkeniz, bencilliğiniz, egonuz ancak size zarar verir. Bu nedenle bu gibi davranışlardan uzak durmalısınız. aksi halde sosyal çevrenizde hiç kimse kalmayabilir. Arkadaşlık ilişkileriniz ve özel ilişkiniz bu nedenlerle bozulabilir.

Kahve Falında Dalgalı Deniz Görmek

Yeni gelişmelerin olacağına işarettir. Eğer dalgalı deniz figürü tabakta ise hane halkından birinin söyleyeceği sözler yüzünden hanenin karışıklıklar yaşayacağı ve küslüklerin yaşanacağına delalettir. Eğer dalgalı deniz figürü fincanda ise fal sahibinin iş yaşamında yaşanılacak karışıklıklar olacağı şeklinde yorumlanır. Bir diğer yorumu ise düşmanlarınızın son zamanlarda çoğaldığını ve yakın bir zamanda sizi zorlayacakları şeklindedir. Özellikle iş hayatınızdaki insanların düşüncelerine pek fazla önem vermeyip sezgileriniz ile hareket etmeniz gerekebilir. Bu yeni duruma alışmanız zaman alabilir ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Hayata karşı bakış açınızı değiştireceğinize delalettir. Huzursuzluk yaşadığınız bir olayda hemen kestirip atacak, bu sayede huzur dolu günlere kavuşacaksınız. Bu olayı hemen rafa kaldırmanız çevreniz tarafından kötü algılanacak, ancak siz ne yaptığınızın farkında olacaksınız. Çevreniz ile iletişiminizde ısrarcı ve kırıcı olmadan yapıcılığınız ile olayları yönlendirmelisiniz. Dalgalı deniz figürünün bir diğer yorumu ise sağlınız ile ilgili önemli gelişmelerin olacağı şeklidedir. Bu aralar bedeninizi dinlemeli ve yorucu işlerden kaçınmalısınız.

Çevrene neşe katan birisisin. Borçlarını ödeyip refaha kavuşacaksın. Yakında bir yolculuğa çıkacaksın. Bu sana çok iyi gelecek. Yüzünü güldürecek bir teklif alacaksın. Küçük kutlamaya hazır ol. İş hayatında her şey yolunda gidecek. Yüksek pozisyonlara geleceksin. Bu da maddi açıdan artışa, bolluğa sebep olacaktır.

Kahve Falında Deniz Kıyısı Görmek

Hayatınızda büyük değişiklikler yapmanız gerektiğine dair önemli bir uyarı niteliğindedir. Çevrenizde sizin üstünüzden hem maddi hem de manevi anlamda geçinen insanlar olabilir. Bu insanların farkına varmalı, kimseye hak ettiğinden fazla değer vermemeli ve bir anca üzerinizdeki bu yüklerden kurtulmalısınız. Çok güvendiğiniz, kendinize yakın hissettiğiniz insanlar arkanızdan bir takım oyunlar çevirerek size zarar vermeye çalışıyor olabilir. Bu konuda da dikkatli olmalı ve güvendiğiniz insanlar konusunda da yeniden bir değerlendirme yapma yoluna gitmelisiniz.

Dışarıdan bakıldığında sevimli ve anlayışlı görünen ancak içinde çok büyük kötülükler olan insanlara işaret eder. Bu gibi kişilerle arkadaş ve iş çevresinde karşılaşabileceğiniz gibi aile içinde de karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmalı ve kesinlikle kimseye gereğinden fazla güvenmemelisiniz. Maddi anlamda geçici sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş yerinde de bir takım sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu sorunlar sizi daha da güçlendirecek ve tecrübe kazanmanızı sağlayarak ileride yüzleşeceğiniz problemleri daha kolay atlatmaya vesile olacaktır.

Sürekli takip ettiğiniz çocuklarınız artık sizin bu evhamlı halinizden sıkılmaya başladı. Onları biraz rahat özgür bırakmazsanız size karşı farklı tavırlar sergileyebilirler. Eşinizi kaybettikten sonra tüm ilginizi onlara yönelttiniz ama artık siz de hayatınıza odaklanmalısınız. Tüm iş fırsatlarını reddediyorsunuz ama ilerde çocuklarınızdan birine mutlu bir düğün yapmak için çok para lazım olacak.

Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

İnsanların arkanızdan bir sürü konuşuyor olduklarını ve sizlerin hakkında birçok yalan söyleyen kişiler olduğunu işaret etmektedir. Eğer bu durumlarda mantıklı davranır ve insanlardan kendinizi uzak tutarak hayatınıza olumlu davranır iseniz de işte gerçekten de mutluluğu kendi elleriniz ile sahip olabileceksiniz. Sadece yalanları da değil beraberinde getirdiği iftiraları da işaret etmektedir. Eğer insanların neler düşündüğünü ya da neler istediğini düşünür iseniz de mantıklı bir şekilde hayatınıza devam edemeyecek ve kendiniz için büyük problemleri kendiniz yaratacaksınız.

Sadece iftira da değil bir yandan da çevrenize yer alan insanların sizlere iyi şeyler söyleyerek hayata tutunmanız için birçok fırsatı da önünüze serecek olduğunu göstermektedir. Eğer bu insanlar ile her şeyi mantık çerçevesi içerisinde ilerletir iseniz de gerçekten oldukça mutlu ve huzurlu bir şekilde ilerletebileceksiniz. Size söylenen güzel sözlere kötü yanıt vermek yerine siz de aynı şekilde tepkiler ile yanıt verir iseniz onların her şeyi sizlerin yararına olacaktır.

Fincanınızı kapatırken dilediğiniz isteğiniz gerçekleşecektir. Nişanlınız ile evlilik adımları attığınızı görmekteyim. Maddi açıdan sizi bunalıma sokacak. Dost zannettiğin kişiler arkandan kuyunu kazmaktadır. Bu kişilere dikkat etmelisin. Hatanı aramaktadırlar. İlişkin hakkında dışarıdan gelen olumsuz yorumlara karşı kulağını kapatmalısın. O zaman her şey yolunda gidecektir.

Kahve Falında Deniz Feneri Görmek

İş hayatı, mevki konusunda anlam taşımaktadır. Kariyer açısından başarının basamaklarını yavaş fakat emin adımlarla çıkıyordur. Bu ilerlemenin yavaşlığı konusunda endişelerinizi bir kenara bırakmanız gerekiyor. Tez canlı karakteriniz her ne kadar tersini iddia etse de her şey zamanla gerçekleşir ve birden yükselmek için gereken birikime henüz sahip değilsiniz. Kendinize küçük hedefler belirlemeli ve basamakları tane tane çıkmalısınız. Fakat bu sizi üzmemeli, zira gelecek vâdettiğiniz iş verenlerinizin de gözünden kaçmıyor. Böyle devam ederseniz, sizinle irtibata geçmeleri çok yakın.

Bir sorumluluğun altında ezildiğinizi de simgeleyebilir. Size fazla yüklenildiğini düşünüyorsunuz. Her şeyi kendi tırnaklarınızla başarmaya çalışıyor gibi hissediyor, ailenizin desteğini almadığınızı düşünüyorsunuz. Kafanızı toplamalı, sorumluluklarınızı ertelememelisiniz. Fal sahibinin sahibinin bir kadın olması, hamilelik ile ilgili bir müjdeye işaret olabilir. Fakat sağlığınız ve çocuğunuzun geleceği hakkında küçük kaygılar besliyorsunuz. Unutmayın. Her şey olacağına varır. Risk almayı göze almalısınız. Bu aralar şansınız son derece yüksek.

Bu dönemde hayatınız yoğun ve neşeli geçmektedir. Eşinizin size yaptığı sürprizler ile sizi mutlu edecektir. Bu sizin ilişki bağınızı yükseltecektir. Dengeli beslenmiyorsunuz. Kendinize vakit ayırmalısınız. Maddi açıdan bolluktasınız. İş hayatınızda yüksek kademelere yükselmektesiniz. Bu da sizi ön plana çıkarmaktadır. Mutlu bir yaşam yaşayacaksınız.

Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Geçmişte yaptığınız bir hatanın yakın bir zamanda karşınıza çıkacağını gösterir. Geçmişte birini istemeden incitmiş ya da iş konusunda kimseye söyleyemediğiniz bir hata yapmış olabilirsiniz. Çok yakın bir zaman içinde bu hatanın sonuçlarıyla yüzleşecek ve neden olduğunuz olumsuz durumun düzelmesini sağlayacaksınız. Bu sırada yaptığınız hatanın ne olduğunu aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabilir, onların yardımıyla bu zor durumun altından daha kolay bir biçimde kalkabilirsiniz. Yaptığınız hata ne olursa olsun çevrenizdeki insanların sizi asla yargılayıp suçlamadığını ve seve seve size yardım etmek istediklerini göreceksiniz. Bu yüzden hatanızın sonuçlarından korkmamalı ve cesur bir şekilde bu sonuçlarla savaşmalısınız.

Cezalandırılacağınızı düşündüğünüz bir konuyla yüzleşeceğinizi ancak beklediğiniz kadar kötü tepki almayacağınızı gösterir. Zaman yetersizliğinden dolayı yetiştiremediğiniz bir iş ya da çalışamadığınız sınavlarınızdan dolayı alacağınızı beklediğiniz kötü tepkiler ve olumsuz sonuçlar yerine size anlayışla yaklaşan insanlarla karşılaşacaksınız. Yaptığınız hatayı ya da eksikliği sevdiklerinizin yardımıyla düzelteceksiniz. Karşınıza çıkan sonuçlar ne kadar olumsuz olursa olsun asla umutsuzluğa kapılmayacak ve aldığınız yardımlar sayesinde hatanızı telafi edebileceksiniz. Uzun zaman önce aldığınız fakat ödemeyi unuttuğunuz küçük miktarda paranın sahibinin sizden parasını isteyeceğine de işaret eder. Çok yakın bir arkadaşınızdan ya da bir akrabanızdan aldığınız borç parayı geri ödemeyi unutmuş olabilirsiniz. Paranın sahibi size güveni sarsılmış bir biçimde gelecektir. Bu hatayı telafi etmeli ve onun güvenini yeniden kazanmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git