Kahve Falında Göz Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Göz Görmek

Kahve falında göz görmek, fal sahibinin üzerindeki nazarın kalkarak rahatlayacağı ve göz koyduğu hedefine ulaşacağı anlamına gelir. Kişinin düşmanlarının kurmuş olduğu tuzaklara yenik düşmeyeceğine ve bir süredir yaşadığı hastalığı atlatarak şifaya kavuşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin hislerinin kuvvetli olduğu anlamına gelir. Uzakta birinin sizin yolunuzu gözlediğine ve sizi çok özlediğine yorumlanır. Sabırla beklediğiniz biri olduğu göreceğinize, içinizdeki sıkıntıların geçtiği birine işaret eder. Duyduğunuz hislerinizin yoğunlaşacağı, bazen özlemden ağlayacağınız anlamına gelir. Yanı sıra size karşı hisleri olan birinin olduğuna bu kişinin sizi çok kıskandığına işaret eder. Birinden gelecek güzel bir habere ve zaman içerisinde hayatınızda yaşayacağınız değişikliklere yorumlanır. Çevrenizde birinin olduğuna ama bu kişinin sizin üzerinizde gözünüzün olduğuna fakat ilerleyen zamanlarda bunu fark edeceğiniz anlamına gelir. Bir insanın size karşı samimi davrandığını fakat size karşı ilgisinin olduğuna işaret eder.

Derin anlamları da vardır. Saf duygusu olan size karşı yoğun hisler içerisinde biri olan fakat size bir türlü açılamayan, duygularını belli edemeyen birinin varlığına da işaret eder. İlerleyen zamanlarda kendinizi biraz yalnız ve durgun hissedeceğiniz biraz boş vermişlik içinde olacağınız fakat bu durumdan sonra sizi yalnız bırakmayan size iyi hissettirecek, yanınızda olan birinin karşınıza çıkacağı vaktin geldiği anlamındadır. Aile ile tanıştırmak isteyeceğiniz bir arkadaşınızın olacağı ama ailenizin bu duruma biraz sıcak bakmayacağı fakat ilerleyen zamanlarda sabırla beklediğiniz vakit bu işin olacağına işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Yaptığınız işlerin bir düzen içerisinde olduğu disiplinli kişilerle çalıştığınız anlamına gelir. Yaşayacağınız sıkıntılarda size uzaktan bir dostunuzun yardım edeceği ve size el uzatacağına işaret eder. Gireceğiniz sınavınız yada yapacağınız işlerde biraz sıkıntı ve zorluk yaşasanız da bunun üstesinden geleceğiniz, adım adım ilerleyeceğiniz vaktin geldiğini gösterir. Aile fertlerinden birinin büyük işler yapıp kariyer yapacağı ve size de bu konuda destek olacağı, sizin de yanınızda olacağı anlamına gelir.

Fal sahibinin borcu olan bir kişiye destek olacağı onu bu sıkıntılı zamanlarından kurtaracağına işaret eder. Uzun zaman boyunca maddi olarak rahatlayacağınız mutluluğu yakalayacağınız günlerin geldiğini gösterir. Üzerinizde sürekli bir gözün olduğu fakat sizin bunu aldırmadan başarınızı kıskanan insanlara karşı daha çok çalışacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda yapacağınız yatırımlar sayesinde ileri ki hayatınızda daha rahat olacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Fal sahibinin bazı rahatsızlıklar yaşayacağı fakat bunları aile desteği ile aşacağı anlamına gelir. Ruhsal durum açısından çevresi tarafından bazen destek alamayacağı ama bu durumları da kısa sürede aşacağı anlamına gelir. Bazı olaylar yaşayacağı bazen sinirli davranacağı fakat sonradan bu durumu sakinliğini koruyacağına işaret eder. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacağına da işaret eder. Aile dostlarınızdan birinin küçük bir rahatsızlık geçireceği, hasta ziyaretine gideceğiniz uzun bir yola çıkacağınız anlamına gelir. Dikkatli işler yapacaksınız fakat stres yüzünden midenizde yaşayacağınız ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hiç beklemediğinizden birinden duyduğunuz sözler kalbinizin kırılmasına sebep olabilir.

Göz sembolü epey zamandır beklediğiniz birinin sağlık açısından sizi erteleyeceği biraz daha sabretmenizi isteyecek birinin olduğunu gösterir. Etrafınızda bulunan insanların size karşı bir tutumunun sizin enerjinizi düşürmeye çalışan birilerinin olduğuna delalet eder. Agresif tavırlar yüzünden kişinin etrafındaki kişileri üzdüğü fakat bunların fark edip gönlünü almaya çalıştığı anlamına da gelir. Sizin yaşamınızı kıskanan bunu kendine hastalık haline getiren fakat size zarar veremeyen birinin varlığına işaret eder. Yakın bir arkadaşınızın hastalık geçireceği sizin bundan sonradan haberinizin olacağı ama arkadaşınızın size kırıldığı haberini alacağınıza işaret eder. Fal sahibinin küçük bir hastalık geçireceği biraz işlerini erteleyeceği sonradan toparlayacağı anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kişinin büyük bir başarıya imza atacağı ve iş yerinde tüm gözlerin üzerinde olacağına işaret eder. Bu işler sayesinde ailesine destek olarak katkı sağlayacağı durumlar olacağına yorumlanır. Fakat bu mutluluğunuzda gözü olanların varlığına işaret eder. Sevdiğiniz birini aileniz ile tanıştırmak isteyeceğinize ama aileniz buna tepki göstereceğine fakat zaman içerisinde sıcak bakacağına işaret eder.

Yakın zamanda bir başarınız olacağına aileniz sizinle gurur duyacağı anlamına gelir. Aile dostlarından sizin zarar görmenizi isteyecek birileri olabilir bu açıdan ailenizde yaşanan sıkıntıları dışarıya yansıtmamanız sizin faydanıza olacaktır. Ailenize karşı bir tutumla yaklaşmalı hayatınızda size karşı farklı duyguları olan insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Para Yorumu

Yapacağınız ve alacağınız kararlar yüzünden biraz maddi problemler yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda seyahate çıkabilirsiniz bunun için maddi anlamda biraz paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Gönlü açık olan insanlarla karşılaşacaksınız. Sizden yardım isteyen bir arkadaşınız olacak ona biraz yardım edeceksiniz. Yatırım yapacağınız zamanlar gelecek işlerinizde ilerleme yaşayacaksınız. Bazen sıkıntılarla karşı karşıya geleceksiniz aile bireylerinden size yardım edecek olan birileri çıkacak. Biraz borç almak zorunda kalacaksınız sonradan kendinizi toparladığınızda ilk olarak borcunuzu ödeyeceksiniz.

Yakında müjdeli bir haber alacaksınız girdiğiniz bir işten maddi bir kazançla ayrılacaksınız. Herkes tarafından sevilen ve başarılı birisiniz. İş hayatınızda da sizin üzerinizde gözü olan biri olarak yorumlanır. Hane içerisinde paragöz biri olabilir biraz dikkat etmenizde fayda olacaktır. Elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz yoksa küçük problemler çıkabilir. Maddi anlamda bol kazançlı günler sizi bekliyor olacak sıkıntılı günlerinizi çok çabuk atlatacaksınız.


Kahve Falında İki Göz Görmek

Fal sahibinin sevdiğini elinden almak isteyen bir kadının büyük bir bela yaşayarak ortadan kaybolacağı anlamına gelir. Kişinin bu dönem içerisinde ilişkisine sahip çıkması ve sevdiğine karşı yeterli ilgiyi göstermesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Fincanın Dibinde Göz Görmek

Fal sahibinin sevdiğinin ilişkisine sımsıkı bağlı olduğu ve ona haksızlık etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin üzerindeki kötü gözlerden korunmak için yalnızca inancına sarılması; fitne ve fesattan uzak durması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.